Kto powiela fakenewsy

Kolego GPS: więcej pokory a mniej bufonady!

Kto rozpowszechnia fakenewsy?

 

 

 

W artykule „Koronasceptycy”, bloger GPS zarzucił blogerom (w tym i tym z Neona), że powielają istniejące w internecie kłamstwa na temat pandemii, po czym sam powielił kłamstwo grubego kalibru, uznając, że istnieje jakaś nowa choroba o nazwie covid 19.

 

Na moją uwagę, że nikomu na świecie nie udało się wyizolować tego mitycznego koronawirusa, podał link do strony, gdzie jakiś naukowiec z Gdańska chwali się, że właśnie on tego dokonał!

Tutaj link do tej strony: https://www.termedia.pl/koronawirus/Polski-naukowiec-uzyskal-pelna-sekwencje-genetyczna-SARS-CoV-2,37609.html

Zajmijmy się „odkryciem” tego naukowca.

Co on odkrył?

W pobranym z jamy ustnej albo nosa materiale genetycznym do badań, pływa” niezliczona ilość różnych „tworów” biologicznych: bakterii, wirusów, czasami grzybów , pleśni, itp. Jak sprawdzić który z miliardów pływających w „zupie” biologicznej element powoduje chorobę?

 

Przypomnę, że żadnemu z polskich wirusologów nigdy nie udało się wyizolować dotąd żadnego wirusa, spełniając przy tym cztery postulaty Kocha.

Postulaty Kocha służą do ostatecznej weryfikacji, czy to „coś” co odkrył jakiś naukowiec w zupie biologicznej, faktycznie jest czynnikiem wywołującym chorobę! Treść 4 postulatów Kocha:Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.
Postulat 3 – Drobnoustrój, wyizolowany od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.
Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyizolować w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu[1].

 

Podobno takich „kozaków” jak naukowiec z Gdańska którzy dokonali wyizolowania wirusa kovid-19, jest ponoć na świecie już 500 osób, ale żaden z nich nie udowodnił swojego odkrycia przeprowadzając dowód w postaci spełnienia 4 postulatów Kocha.

 

Ponieważ nikt na świecie takiego dowodu nie przeprowadził, więc należy te rewelacje uznać za fikcję literacką!

I właśnie taką fikcję literacką powiela bloger GPS, zarzucając innym propagowanie kłamstw kowidowych i pandemicznych.

 

Z badań naukowców amerykańskich wynika, że choroba kovid 19, to pospolita grypa typu A albo B. Kowid to nowa nazwa grypy sezonowej!

 

Pobrali oni pobrali materiał genetyczny od 1500 osób chorych na „covid-19”, zbadali testami PCR które wykazały wynik dodatni. Następnie przesłali próbki do 7 uniwersytetów medycznych w USA, gdzie zbadano próbki na obecność wirusów grypy. W każdej próbce znaleziono wirusy z grupy A albo B.
Nie znaleziono natomiast koronawirusa covid-19, gdyż taki koronawirus po prostu ...nie istnieje! Nie można go odnaleźć, bo nie wiadomo czego szukać, gdyż nie został wyizolowany i zweryfikowany za pomocą 4 postulatów Kocha!

Żadne laboratorium na świecie nie wyizolowało takiego wirusa , gdyż jest on li tylko wymysłem oszustów medyczno – medialnych!!! (więcej na ten temat tutaj: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/161306,amerykanskie-laboratoria-nie-moga-znalezc-covid-19 )

Kolego GPS, więcej pokory, a mniej bufonady, gdyż swoje lata już masz i ośmieszać się nie wypada

 

Anthony Ivanowitz 

anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 143

 • Pseudonauka o zakazkach

  Żydzi cały czas promują teorię, według której choroby są wywoływane przez „zarazki”, na przykład wirusy. GPS nie jest tu wyjątkiem. Dlatego twierdzi że istnieje koronawirus SARS-CoV-2, którego dotychczas nikt nie wyizolował, i dlatego twierdzi że istnieje choroba COVID-19, której objawy łudząco przypominają objawy grypy. Im jest potrzebna teoria o "zarazkach" do przeprowadzenia kolejnego ataku na cywilizację, do którego już się szykują.

  Człowiek choruje na COVID jeśli test PCR wskaże, że jest on nosicielem koronawirusa SARS-CoV-2, tego którego dotychczas nikt nie wyizolował.
  Test, który wykrywa coś, wykrywa jakiś materiał produkowany przez komórki ciała, które zostały poddane jakiemuś stresowi. Test PCR działa w ten sposób, że w każdym cyklu dwukrotnie powiększa materiał biologiczny. Im więcej powtórzeń tym mniejsza dokładność, pisze o tym dr Joseph Mecola: https://www.technocracy.news/pcr-test-casedemic-how-technocrats-intentionally-weaponized-bad-science/

  Poniżej wykres prawdopodobieństwa, że pozytywny wynik testu PCR jest prawdziwy, w zależności od liczby powtórzeń:
  Przy więcej niż 36 powtórzeniach i więcej wskazania pozytywne testu PCR są fałszywe.
  Dzisiaj do wykrywania (nieistniejących) koronawirusów używa się testów o 40 cyklach, czyli wszystkie wskazania pozytywne są fałszywe. W ten sposób kreuje się „zakażenia”.

  Test PCR wykrywa materiał biologiczny produkowany przez komórki, które zostały poddane stresowi. Test dawał wynik pozytywny obecności (nieistniejącego) koronawirusa w Coca-coli sprzedawanej w wiedeńskim parlamencie, w owocach papaji i miejscowych zwierzakach w Tanzanii. One wszystkie były „zakażone”.

  Test jest bzdurny ale to dopiero początek, bo nikt nigdy nie udowodnił istnienia wirusów, które mają zarażać. Nie ma wirusa HIV, nie ma wirusa odry, po prostu nie ma chorobotwórczych wirusów. Żydzi wykreowali tą pseudonaukę aby mieć pretekst do wstrzykiwania trucizn w dziecięce ciała. Cała wakcynologia to szarlataneria.

  • @Gość#Pseudonauka o zakazkach

   Przecież w 2010 roku baran Obama mówił, że musimy być gotowi na uwaga....."pandemię grupy". Jeśli się nie mylę to widziałem urywek z tej wypowiedzi w filmie dokumentalnym " niezwykły świat grzybów".

   • @Gość#Gość#Pseudonauka o zakazkach

    No właśnie. „Wirusy” to narzędzie polityczne. Przecież nawet jasnowidz nie wyceni kursu KGHM za pięć czy dziesięć lat, a Obama przewidział pandemię grypy. Oni ją starannie planowali.

  • @Gość#Pseudonauka o zakazkach

   Brawo!To już jest kosmiczny obłęd.Izrael stanie się pustynią demograficzną. Chyba Antychryst chce całkowicie unicestwić „naród wybrany „. Autoholokaust? Tak jest, to bardzo dobry pomysł. My Polacy i nie tylko też chcemy, żeby się zaszczepili czwarta dawką i wszystkimi następnymi. Sami się unicestwią i pokój i spokój zapanuje na świecie. Czyżby chcieli zgładzić naród wybrany....A czy ta 4 szczepionka na pewno jest koscher…? Izrael rozważa czwartą dawkę szczepionki przeciwko Covid-19! Minister zdrowia: Izraelczycy mogą jej potrzebować. Pandemia wciąż tu jest. A potem Piąta, szósta, siódma, ósma, a później nie będzie już kogo szczepić....A wystarczy jedna fenolu i przypominająca... Miejsc w paszporcie jest na 8 dawek.. Dożyją ci najwytrwalsi ale radość nie będzie długa rozpoczną się choroby białko kolca o którym wspominają naukowcy którzy się nie sprzedali. Skoro jedna dawka nie pomogła to dajmy drugą.. Skoro druga nie dała rezultatów to dajmy trzecia.. Skoro trzecia ma się nijak do pandemii to idźmy w kolejne dawki, do czasu aż organizm tak naszprycowany 20-toma dawkami powie dość i się wyłączy... Co wtedy? Formaldehyd będziemy truposzczakom wstrzykiwać by ich zachować w zdrowiu po śmierci?

 • Wyizolowanie wirusa

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7045880/

 • Wyizolowanie wirusa w Kanadzie

  https://brighterworld.mcmaster.ca/articles/mcmaster-researcher-plays-key-role-in-isolating-covid-19-virus-for-use-in-urgent-research/

 • Wyizolowanie wirusa w USA

  https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/6/20-0516_article

  • @GPS#Wyizolowanie wirusa w USA

   Te wszystkie "wyizolowania" są warte tyle co odkrycia naukowca a Gdańska.
   Nikt na świecie nie zweryfikował "odkryć" poprzez spełnienie 4 postulatów Kocha!
   Ułatwię ci pracę, takich "wyizolowań" wirusa kowid-19 jest już na świecie ponad 500 szt.
   Nikt tego poważnie traktuje!

   • @anthony#GPS#Wyizolowanie wirusa w USA

    To zaledwie matematyczne sekwencje DNA , a nie wyizolowanie go . Salute .

   • @anthony#GPS#Wyizolowanie wirusa w USA

    wg takich jak ty "filozofów" wirusa grypy też nie wyizolowano..
    bo przecież badania są nic nie warte..
    i co grypa też nie istnieje ?

    wirusy pewnie w ogóle nie istnieją bo ty ich nie widziałeś.

   • @anthony#GPS#Wyizolowanie wirusa w USA

    Wirusy – jako czynniki chorobotwórcze – nie istnieją, bo nikt nigdy nie wyizolował żadnego wirusa ze spełnieniem czterech postulatów Kocha. Tyle mówi nauka. Istnienie chorobotwórczych wirusów to zabobon, „konsensus naukowy”.

  • @GPS#Wyizolowanie wirusa w USA

   Naukowiec z Gdańska jako pierwszy wyizolował koronawirusy "z ogonkiem".


  • @GPS#Wyizolowanie wirusa w USA

   Zwracamy tobie uwagę jak i wszystkim zdurniałym politykom, że :
   1. Nie ma twardych dowodów ( poza wypowiedziami pospolitych durni ), że stosowanie zwykłych masek chroni przed zarażeniem na COVID-19 i jego mutacje ), istnieją natomiast liczne opracowania i wyraźnie w tej sprawie wypowiedzi naukowców wirusologów, że noszenie masek jest szkodliwe. ( gdyby było inaczej z cała pewnością byłoby boże przykazanie ! )
   2. Nie ma żadnych twardych dowodów, że wirus COVID-19 w ogóle istnieje ! ( Może to być przekręt, a są natomiast prawomocne wyroki w NIEMCZECH, że wirusy np. HIV i ODRY nie istnieją ).
   3. Są dowody i przykłady z życia, że szczepienia na Covid-19 nie chronią przed zarażeniem, a nawet ciężkim przebiegiem choroby czy śmiercią!
   4. Szczepionki na COVID-19 ( które nadal są w powszechnym użyciu ) w ogóle nie chronią przed kolejnymi mutacjami tego wirusa !
   5. W związku z ad. 3, 4 zaszczepieni na COVID-19 mogą dalej zarażać tak COVIDEM-19, jak i jego mutacjami ! (tak więc zaordynowana Wam segregacja szczepionkowa jest nielogicznym postępowaniem, a wręcz szkodliwą durnotą ).
   Skoro jedna dawka nie pomogła to dajmy drugą.. Skoro druga nie dała rezultatów to dajmy trzecia.. Skoro trzecia ma się nijak do pandemii to idźmy w kolejne dawki, do czasu aż organizm tak naszprycowany 20-toma dawkami powie dość i się wyłączy... Co wtedy? Formaldehyd będziemy truposzczakom wstrzykiwać by ich zachować w zdrowiu po śmierci?

 • Spokojnie - chodzi o wyizolowanie

  czarciego pomiotu z ludzkiej populacji na Ziemi.
  Wniosek?
  Jeżeli do tego nie dojdzie - nie ma przed ludźmi żadnej przyszłości.

  • @demonkracja#Spokojnie - chodzi o wyizolowanie

   Norymberga 2.0..Ile oni ludzi w Polsce zamordowali - już chyba ze 250 000 ...... A "szczepionkami" z kodem 3 to mogą zabić może nawet miliony. Bezpieczne są tylko te z kodem nr 1 ? Bo dla VIP, kaczek, Volksdeutschów z Sopotu, polityków i bankierów? Natychmiast wprowadzić restrykcje i obostrzenia dla zaszczpionych.
   Bo zaszczepeni to wylęgarnia Covid 19. Wygląda na to, że zaszczepionym wstrzyknięto szczepionkę strachu przed niezaszczepionymi, zamiast ochrony przeciwko Covid 19. Więc zaszczepionych trzeba izolować.

   Proszę spojrzeć co zrobił Putin! ZAKAZ GMO u siebie! Ich preparaty nie zabijają jak w USA, UK, na Zachodzie czy w Polsce? Przypadek? Tym powinien się zająć minister rolnictwa. Po za tym wrotycz i nawłoć - skutecznie blokują replikacje wirusów grypy i przeziębienia! ale z głową i najlepiej zapytać się osoby która zna się na ziołach. Nasi przodkowie , na śniegu i lodzie biegali okryci tylko futrami, i jakoś nie wymarli, bo znali rośliny i minerały które zwalczały i podnosiły odporność!

 • Chazar rozpowszechnia Fake News

  Chazar (określenie „Sarmata” to eufemizm) rozpowszechnia Fake News.

  Te to izolacja jakiegoś materiału biologicznego. Nikt nigdy nie udowodnił że ten materiał to postulowany wirus SARS-CoV-2. To można zrobić wyłącznie spełniając cztery postulaty Kocha a dotychczas nie udało się tego zrobić z żadnym wirusem, w tym z SARS-CoV-2. Identyfikacja wirusa SARS-CoV-2 na podstawie postulatów Kocha byłaby sensacją na skalę światową.

  Rzekomy wirus SARS-CoV-2 szaleje po świecie od dwóch lat. Tutaj informacja sprzed roku, irlandzkie ministerstwo ludobójstwa przyznało że nie posiada dowodów na istnienie wirusa SARS-CoV-2:

  https://www.bitchute.com/video/bwa9tYlO2pdC/

  Podobny wniosek o udostępnienie informacji publicznej został złożony do ministerstwa ludobójstwa w Londynie, z podobnym skutkiem.

  • @Gość#Chazar rozpowszechnia Fake News

   To tak jak z dusza człowieka,
   Nikt nigdy nie wyizolował duszy człowieka..
   stąd prosty wniosek człowiek nie ma duszy... a klechy kłamią jak najęte.. chazary w sprawie covida.

   • @Gość#Gość#Chazar rozpowszechnia Fake News

    Sporo eksperymentów spirytystycznych kończyło się rozmowami z duchami. Dusze ludzką można wyizolować więc żadna analogia nie zachodzi. Dusze da się wyizolować a wirusa nie. I tu jest kłopot.

   • @Gość#Gość#Chazar rozpowszechnia Fake News

    Brzydzę się taką manipulacją bo autor jest albo nieuczciwy albo zwyczajnie głupi.
    Dusza to sprawa sacrum a wirus z pewnością sacrum nie jest a więc próba wrzucania do jednego worka dwóch różnych bytów jest tym, o czym stanowi pierwszy akapit.

    Andrzej Obserwator

   • @Gość#Gość#Chazar rozpowszechnia Fake News

    Wręcz przeciwnie. Dla ludzi wierzących w wirusy to jest sprawa sacrum. Nigdy nie wyizolowano żadnego wirusa który miałby wywoływać choroby. To zawsze jest oszustwo od czasów Ludwika Pasteura.
    Wiara w chorobotwórcze wirusy to pogląd stricte religijny. Wirusy to również sacrum.

  • @Gość#Chazar rozpowszechnia Fake News

   Agent Putina czy idiota jesteś a moze jedno i drugie.

 • MAM KORONAWIRUSA!

  Wyizolowanie koronawirusa SARS-CoV-2 przywołane przez GPS każdy może przeprowadzić w domowym zaciszu.

  Wystarczy wziąć materiał biologiczny, np stolec, odrobinę wyizolować i ogłosić: tu jest wirus SARS-CoV-2!

  Jedynym dowodem że tak jest w istocie, byłoby spełnienie czterech postulatów Kocha z wyodrębnionym materiałem biologicznym, a tego dotychczas nikt nie zrobił. Dlatego komentarze GPS są tak mało warte.

 • ?

  TO JAKIŚ PORTAL DLA CHORYCH PSYCHICZNIE?

  • @Gość#?

   Tak.

   • @GPS#Gość#?

    Tak. GPS lansuje żydowską pseudonaukową teorię o istnieniu chorobotwórczych wirusów, których nie widać i dlatego aby uniknąć choroby trzeba się szczepić, szczepić, szczepić.
    Tak jak amerykańskie bachory, co przyjmują ponad 70 zastrzyków z obawy przed wirusami i są koszmarnie chore.

    • @Gość#GPS#Gość#?

     Albo jesteś idiotą albo agentem Putina. Powiedz to rodzinom ofiar Covida .

    • @Gość#GPS#Gość#?

     Powiem to ofiarom COVIDa z przyjemnością. Nie ma takiej choroby, więc gdzie są te ofiary? Czy może zostały one zidentyfikowane na podstawie fałszywych testów?

     Tu masz Putina co promuje szpryce na nieistniejącą chorobę. Po co ta antyrosyjska obsesja, Chazarze?
     Podpis: Agent Putina

 • Covid zabija idiotów

  Idiotów którzy myślą że go nie ma. Antyszczepionkowe kretyni to jak choroba psychiczna

  • @Gość#Covid zabija idiotów

   Widzę, że lodzika na niepopkach już zrobiłeś.
   Z połykiem?

  • @Gość#Covid zabija idiotów

   Czemu nie pójdziesz się produkować na "niedojebani".pl(?) ?
   Tam jest wasz guru, niejaki śmieć gawrion. Teraz bredzi za pieniądze Dworczyka a pomaga mu niejaki tchórzełusz, żydobanderowska menda. Ale on to pewnie gratis bo to wyjątkowy palant jest.

 • Materiał jak z domu wariatów

  Głupota czy już choroba psychiczna autora tego czegoś

 • Jeszcze dwa lata temu nie byłoby mowy o takiej dyskusji.

  Mam nadzieję, że czyta Neona dr Jerzy Jaśkowski. Jakżeż musi się cieszyć, że jego nauki dotarły do wielu. Pozdrawiam autora notki. 5 gwiazdek.

 • Wirusy istnieją tylko w chorej wyobraźni szprycowników

  Istnieje spora literatura demaskująca oszustwo z wirusami. Przykłady:

  The Contagion Myth - Cowen/Fallon
  The Poisoned Needle (1957) Eleanor McBean
  What Really Makes You Ill - Parker/Lester
  The Dream and Lie of Louis Pasteur -Pearson
  Virus Mania - Torsten Engelbrecht
  Murdered by Injection - Eustace Mullins
  Deadly Deception - Dr. Robert E. Willner
  AIDS, INC. - Jon Rappoport
  Bechamp vs Pasteur - E. D. Hume
  Poison by Prescription - John Lauristen
  Inventing the AIDS Virus - Peter Duesberg

  Tutaj dr Robert Willner demaskuje oszustwo dotyczące istnienia wirusa HIV:  W 42 minucie wstrzykuje sobie krew od osoby identyfikowanej jako nosiciel HIV. Willner został zamordowany.

  Nie ma takiej choroby jak AIDS, nie ma takiej choroby jak COVID. Obydwie choroby zostały wymyślone, są identyfikowane na podstawie lipnych testów PCR i są rozpoznawane po objawach innych chorób. Wiele chorób zostało wymyślonych przez specjalistów od marketingu farmaceutycznego (polio, ADHD, itp).

  Wiadomo że sodomici chorują. Każdy kto będzie przyjmował do kiszki stolcowej spermę różnych partnerów, jako przeholuje to zacznie chorować. Ale to skutek dość kontrowersyjnych nawyków seksualnych.
  W Afryce ludzi chorujących na normalne choroby będące skutkiem picia zatrutej wody czy życia w brudzie identyfikuje się jako chorych na AIDS żeby ich truć zastrzykami. Murzyni to już wiedzą, dlatego w Czarnej Afryce praktycznie nikt nie przyjął zastrzyku przeciwko COVID.

 • 5*

  //Kolego GPS, więcej pokory, a mniej bufonady, gdyż swoje lata już masz i ośmieszać się nie wypada//

  Kto za młodu nie był Socjalistą (nie mylić z "trockistami" ze zjednoczonej w kryminale mafii), ten na podstarzałe lata ZAWSZE JEST skurwysynem!

  P.S. Stanę na rzęsach, a pozamiatam GPSa u siebie.

 • NEW RELIGION

  A ja wciąż powtarzam, że "coronopandemia" to forpoczta nowej religii, opartej na covidowych objawieniach, skupiająca łatwowiernych wiernych, dla których szpryca jest nie tylko orgiastycznym przeżyciem religijnym, ale przede wszystkim jest aktem przyjęcia do wspólnoty wyznaniowej, napiętnowanej grzechem manipulacji genetycznej (taki grzech pierworodny)
  i............ resztę już znacie.
  Co do dogmatów, to Niedzielski wam objaśni.

  Andrzej Obserwator

  • @Gość#NEW RELIGION

   W Polsce czwarta fala będzie miała charakter pełzający – powiedział PAP w środę wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Ostrzegł, że może ona potrwać do momentu, kiedy 85 proc. społeczeństwa będzie już po covidzie lub po szczepieniu. Wówczas ulegnie skróceniu okres zakażania i fala zacznie wygasać dodał. https://dorzeczy.pl/opinie/230578/prof-gut-o-czwartej-fali-bedzie-miala-charakter-pelzajacy.html

   Gut nie byłby sobą gdyby nie kłamał.
   Słowacja: 1870 zakażeń na milion mieszkańców.
   Austria: 1550 zakażeń na milion mieszkańców.
   Czechy: 1470 zakażeń na milion mieszkańców.
   Belgia: 1360 zakażeń na milion mieszkańców.
   Holandia: 1280 zakażeń na milion mieszkańców.

   Węgry: 979 zakażeń na milion mieszkańców.

   Niemcy: 633 zakażeń na milion mieszkańców.
   Wielka Brytania 627 zakażeń na milion mieszkańców.

   Polska: 555 zakażeń na milion mieszkańców.

   Jak reaguje medycyna reprezentowana przez prof. Guta na dodatni test? Wyłącznie nakazem izolacji. Zero jakiegokolwiek leczenia czy prób leczenia. Czekać aż stan się tak pogorszy, że karetka zabierze cię do szpitala i tam po raz pierwszy zbada cię lekarz. To kompromitacja służby zdrowia, która w dodatku lekarzy podejmujących leczenia stawia przed sądem dyscyplinarnym. Lepiej nie robić nic.


   Wspaniałe szczepionki:
   https://www.wnd.com/2021/11/vaccinated-dying-twice-rate-unvaccinated-u-k/

  • @Gość#NEW RELIGION

   W Polsce czwarta fala będzie miała charakter pełzający – mówi prof Włodzimierz Gut.

   Będzie tak dlatego że swoją działalność rozpoczyna pełzający wariant koronawirusa Sars-CoV-2. Poniżej zdjęcie takiego wirusa wyizolowanego przez naukowców z Uniwersytetu Warszawskiego wykonane mikroskopem elektronowym.


   • @Gość#Gość#NEW RELIGION

    Nasze nierządy tak świetnej zabawki jak Covid-19(84) dobrowolnie nie oddadzą. Znaczy testu PCR, który znajduje wszystko we wszystkim, tak jego wynalazca. Im więcej testów, tym większa PLANdemia i tym większa kasa dla Big Pharma. Przestać testować to i kasa zniknie, jak i PLANdemia.

  • @Gość#NEW RELIGION

   Tą nową religię szczególnie gorliwie wyznają lewusy wszelkiej maści.

 • Wiara w wirusy to ważny kult

  Widzę że sprawa stanęła na ostrzu noża.

  Kanadyjska lekarka medycyny naturalnej dr Amandha Vollmer tłumaczy o co chodzi w „wirusach”, 13 min:

  https://www.bitchute.com/video/2v1TFcj5TvFL/

  Tutaj dr Sam Bailey tłumaczy istotę oszustwa naukowego nazywanego „izolowaniem wirusów”. Dlaczego naukowcy twierdzą że wyizolowali wirusy a tak naprawdę dotychczas żaden wirus NIGDY nie został wyizolowany, 14 min:

  https://www.bitchute.com/video/zmXRB21Tga1O/

  Więcej w książce Virus-Mania: https://archive.org/details/virus-mania

  Skoro wirusy mają zarażać, czy ktokolwiek zastanawiał się, dlaczego wirusów nie wykrywa się w powietrzu? Dlaczego COVIDem można się zarazić wdychając powietrze z SARS-CoV-2 a AIDSem dopiero całując czy robiąc „laskę” „partnerowi”, nosicielowi HIV?

  Im bardzo zależy na utrzymaniu wiary w chorobotwórcze wirusy. „Pandemia” mitycznego SARS-CoV-2 nie skończyła ich repertuaru. Będą nowe kataklizmy, być może „pandemie”, być może inwazje UFOludków, być może powrót Jezusa Chrystusa na miotle (Blue Beam). Być może będzie to „pandemia” nowego wirusa przyniesionego na Ziemię przez UFOludki :-)

  • @Gość#Wiara w wirusy to ważny kult

   Filmiki w Internecie obalają setki rzetelnych badań naukowych?

  • @Gość#Wiara w wirusy to ważny kult

   A skąd wiadomo że wyizolowany został wirus Sars-CoV-2 rzekomo wywołujący chorobę COVID-19?
   Skąd wiadomo że nie jest to wirus Sars-CoV-4 który nic nie wywołuje czy fragment odchodów tasiemca?
   Przypominam że chorobę COVID-19 różni np. od grypy czy przeziębienia wyłącznie fakt wywoływania jej przez rzekomego wirusa.

   Sprawdzić to można bardzo prosto. Ten materiał biologiczny musiałby spełnić cztery postulaty Kocha:

   Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
   Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.
   Postulat 3 – Drobnoustrój, wyizolowany od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.
   Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyizolować w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu.

   To byłby dowód chorobotwórczej działalności wirusa, to byłby dowód tego że badana próbka zawiera właśnie wirus Sars-CoV-2 któremu przypisuje się takie działanie. Tego nikt nie zrobił i dlatego wiemy że te linki prowadzą do badań pseudonaukowych. To tylko pijar czy marketing a nie poważna nauka.

   Nikt nigdy również nie wyizolował jakiegokolwiek wirusa grypy. Grypa nie jest chorobą wirusową. Grypa nie jest chorobą zakaźną. Grypa jest chorobą sezonową, związaną z rytmem pór roku i z oczyszczaniem się organizmów narażonych na zmienne warunki atmosferyczne.

   https://www.virology.ws/wp-content/uploads/2009/06/2009-influenza-mortality.gif

 • Heniek

  No cóż, jak widać idiotów pokroju dżi pi esa w kraju nad Wisłą nie brakuje. On woli uwierzyć w jakieś badania z doopy wzięte, aniżeli spojrzeć na twarde fakty, vide - filmik z dr R. Wilnerem.
  Tak, że facet daj sobie spokój z komentarzami i przestaw se dżi pi esa, bo chyba zaprowadził cię on do sal wykładowych z których to poucza czosnkowo-cebulowa nacja.

 • Już i w Afryce mutacje znaleźli...  Niepokojące doniesienia! Wykryto nowy wariant koronawirusa. Ma wysoki potencjał mutacji, może wywołać kolejną epidemię. W Botswanie zidentyfikowano nowy wariant koronawirusa, który zdołał przedostać się do RPA i Hongkongu. Mnogość jego kolców i potencjał do mutacji wywołują poważne zaniepokojenie naukowców z Imperial College London informuje w czwartek australijski portal news.com.au. Wariant B.1.1529, który prawdopodobnie zostanie nazwany szczepem Nu, został wykryty 11 listopada w Botswanie. Trzy dni później potwierdzono jego obecność w organizmie pacjenta w RPA. Został także zidentyfikowany u 36-latka, który 13 listopada wrócił z Afryki Południowej do Hongkongu.

  Ogromna liczba kolców wirusa sugeruje, że nowy szczep może stanowić poważny problem stwierdził dr Tom Peacock z Imperial Colleague of London i dodał, że „B.1.1529 może omijać większość znanych przeciwciał monoklonalnych, co oznacza potencjał tego wirusa do wywoływania nowych epidemii na całym świecie, dzięki wymykaniu się mechanizmom obronnym organizmu”.

  Nieznany dotąd wariant koronawirusa „mógł wyewoluować podczas przewlekłej infekcji osoby z obniżoną odpornością, prawdopodobnie u nieleczonego pacjenta z HIV/AIDS” - zauważa prof. Francois Balloux, dyrektor Instytutu Genetyki University College London, który swoimi spostrzeżeniami dzieli się z Science Media Center.

  Naukowcy zaniepokojeni
  Eksperci, choć wyrażają wysokie zaniepokojenie potencjałem nowego szczepu do przechodzenia kolejnych mutacji, zaznaczają, że „trudno przewidzieć, na ile B.1.1529 będzie zdolny do transmisji”.

  Może to być na tyle nietypowy w wewnętrznej konstrukcji twór, że okaże się niezbyt przenośny komentuje dr Peacock, który równocześnie na Twitterze zaznacza, że „ten wariant wirusa powinien być monitorowany z wyjątkową uwagą”.

  Naukowcy podkreślają, że nowe zagrożenie nadchodzi w czasie, gdy wiele państw otwiera swoje granice dla międzynarodowych podróżnych, a Światowa Organizacja Zdrowia informuje, że Europa pozostaje „w mocnym uścisku” pandemii. Prognozy WHO przewidują do 1 marca 2022 roku śmierć kolejnych 2,2 mln osób chorych na Covid-19.

  PAP

  Ps....Była próba z Mu, Bee, hau i miau. Teraz Nu. Nu pagadi! Ostatnia prosta zamieniła się w kołowrotek dla chomiczka. Szkoda, że na Antarktydzie nie wykryto nowego wariantu covida. Dość kłamstw. Można to włożyć między BAJKI! WIARYGODNOŚĆ „Imperial College London” jest ZEROWA. Prognozy od początku się W OGÓLE nie sprawdziły. Będą wynajdywać co rusz kolejne mutacje wirusa na których zarobią kolejne miliardy. Obecne szczepionki nie przebadane do końca i które czynią wiele problemów będą dobre na nowo zmutowanego Covida19. Ciekawe, że w Afryce pomimo zaszczepienia około 15% ludności, nie ma takiej umieralności i zachorowań jak w samej tylko Polsce. Łgarze i łapówkarze dalej robią kasę! W Afryce nie ma przeziębienia koronawirusowego, bo Murzyni nie bawią się w inżynierię społeczną zwaną ‘pandemią.’ Jeszcze w tamtym roku sporo internautów pisało że będzie 5, 6, 7, 15 fala ,30 mutacja, szczepionki tak jak na grypę 2 razy w roku dożywotnio, wszystko się sprawdza. Ludzie pogońmy tych przestępców. Zaszczepieni roznoszą osłabionego wirusa, który mutuje omijając poznane mu już kody. Szczepcio się szczepi i niesie zagładę dla ludzkości! Miał być Wielki Restet-będzie Armageddon! Zapytajmy Komisję Europejską w jakim celu finansowała stworzenie sztucznego wirusa zakażającego człowieka, ostatnia wpłata 2020 rok, który teraz mutuje w nieznanym kierunku!

 • Koronawirus wyizolowany!

  GPS ma rację co do istnienia koronawirusów. Zostały one wielokrotnie wyizolowane.
  Poniżej wirus Sars-CoV-2:


 • Nowe koronawirusy wywołają kolejną falę pandemii!

  Poniżej zmutowane koronawirusy z rodziny Sars-CoV przygotowane do wywołania kolejnej fali pandemii.


 • A co na to Ruszkiewicz

  Kreml usiłuje wpływać na media, politykę i opinię publiczną zachodnich społeczeństw za pomocą tzw. trolli internetowych i sterowanych politycznie kampanii medialnych. Niemcy w przeszłości już bywały celem tego typu operacji. Eksperci, których opinie cytuje portal federalnego ministerstwa obrony w Berlinie, uważają celowo rozpowszechniane fałszywe informacje za element "wojny hybrydowej".
  Materiały zamieszczane przez trolli mają pomóc przejąć rząd dusz w debatach, które toczą się w Sieci. Możemy je znaleźć głównie na internetowych forach dyskusyjnych. Mianem trolla w tym znaczeniu określamy więc osobę, która systematycznie stara się wpływać na przebieg dyskusji intencjonalnie zamieszczając tendencyjne materiały w interesie zakamuflowanego mocodawcy. Celem jest wywołanie politycznego zamieszania.
  Za przykład mogą posłużyć materiały, które przygotowywały grunt pod rosyjską agresję przeciw Ukrainie. Wpisy te pojawiały się jako informacje w atrakcyjnej formie, będąc jednocześnie częścią przemyślnej strategii: dzięki celowo podsuwanym nieprawdziwym wiadomościom wpływano w ten sposób trwale na opinię czytelników urabiając ją.
  W samym tylko Sankt Petersburgu - według danych będących w posiadaniu eksperta DGAP Stefana Meistera - działają trzy setki kremlowskich trolli, których codzienne zajęcie polega na rozpowszechnianiu fałszywych lub zmyślonych informacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednym z najważniejszych narzędzi prowadzenia kampanii dezinformacyjnych w ramach "wojny hybrydowej" jest internetowy portal informacyjno-publicystyczny "Sputnik", który jest wydawany w ponad 30 językach. Setki jego współpracowników są zaangażowane w globalną akcję rozsiewania propagandowych materiałów Kremla. Za nadzór nad "Sputnikiem" odpowiada rosyjska państwowa agencja informacyjna "Rossija Sjewodnia" (pol. "Rosja Dzisiaj"). Centrum Doskonalenia Łączności Strategicznej NATO (NATO Strategic Communications Center of Excellence/StratCom COE) z siedzibą w Rydze wyróżnio pięć kategorii trolli wykorzystywanych przez Kreml do ataków:
  - trolle reprezentujące spiskową koncepcję dziejów i dążące do tego, by jako źródło wszelkiego zła na świecie wskazać USA;
  - wściekłe trolle podsycające nienawiść i agresję;
  - trolle odpowiedzialne za dystrybucję załączników i rozpowszechniające szkodliwe oprogramowanie;
  - trolle oddelegowane na odcinek Wikipedii i dążące do manipulowania faktami w Sieci;
  - bikini trolle ze zdjęciami roznegliżowanych młodych kobiet, używanymi jako środek perswazji wspomagający skuteczność propagandy wobec mężczyzn, najczęściej w wieku powyżej 45 lat, którzy zostali ich znajomymi w mediach społecznościowych.
  Unia Europejska zareagowała na rosyjską strategię dezinformacyjną powołując specjalny zespół zadaniowy pod nazwą „East StratCom Task Force

 • Tylu faktów co w tym programie, jeszcze Grzegorz Płaczek nam nie przekazał.

  Rebe Wisielski Niedzielski i jego Ministerstwo Zdrowia nie potrafią odpowiedzieć na kluczowe pytania pana Grzegorza. Rząd nie ma żadnych badań dotyczących maseczek, skuteczności szczepionek, lockdownu oraz zasadności kwarantanny. Podawajcie znajomym i rodzinie.


  Śmiecionkowa ruletka. I to nie jest ich ostatnie słowo! Oj i piątą trzeba poważnie rozważyć. Docelowo śmiercionka co kwartał?! Wygląda na to, że dzień a właściwie poranek, bez szczepienia się , będzie dniem straconym . Cóż za spektakularny sukces. Im więcej wstrzyknięć tym więcej zachorowań i konieczności kolejnych wstrzyknięć. No perpetum mobile! Czyli żyła złota dla obrotnych byznesmenów. To smutne, ale prawdopodobnie każdy strzał psuje mechanizmy ludzkiego systemu odpornościowego. Któryś z kolei spowoduje, że może już nie być dla nich ratunku. Cóż, chcącemu nie dzieje się krzywda. Jest duża szansa, że Palestyńczycy odzyskają opuszczone getto otoczone murem czyli swój kraj.

 • Kula Lis

  Ciekaw jestem Pańskiej opinii:

  https://pedant.neon24.pl/post/165329,decyzjonizm-carla-schmitta#comment_1856782

 • Numery szczepionkowe (może jednak prawda)

  https://wolnemedia.net/ujawniono-ze-sa-trzy-wersje-szczepionki-na-covid-19/
  Warto przeczytać, wklejam fragment.
  To nie pierwsza informacja o różnych wersjach preparatów na COVID-19. Strona „The Exposé” ujawniła w październiku, że według danych bazy VAERS (w której można rejestrować poszczepienne skutki uboczne) na 15 października 2021 r. 95% wszystkich serii „szczepionek” Pfizera i Moderny nie spowodowało żadnych obrażeń (bardziej precyzyjnie: nie odnotowano takich zdarzeń w systemie VAERS), jednak 5% serii preparatów było odpowiedzialnych za 100% obrażeń. Najbardziej śmiertelna seria „szczepionki” Moderny zaczyna się od numerów „039K20A”. Ta sama seria odpowiedzialna jest za 4 tysiące nieśmiertelnych skutków ubocznych.
  ===================
  Maria.

 • W Australii wojsko łapie ludzi i przymusowo szczepi używając siły [ENG]

  https://www.bitchute.com/video/3kvgL9JCLTYh/

 • Czy jest już szczepionka dla kretynów?

  29 934 przypadków śmierci po otrzymaniu "bezpiecznej i wystarczająco przebadanej" szczepionki na covid w UE (a to nie cała Europa !) raportuje Europejska baza danych o niepożądanych reakcjach na leki - EudraVigilance. (dane na 06.11)

  O zabójczym działaniu szczepionek nRNA od dawna mówi wielu znanych lekarzy jak dr. Zelenko
  www.rumble.com/vnl8r9-ostatnia-prosta-wojna-przeciwko-ludzkoci-cz-i.html
  i inni
  www.rumble.com/vnl8r9-ostatnia-prosta-wojna-przeciwko-ludzkoci-cz-i.html

  Ostatnio ukazały się wyniki badań opublikowane w specjalistycznym czasopiśmie medycznym Ciculation o których Dr Vernon Coleman powiedział: "W końcu mamy dowody medyczne, że podanie szczepionki Covid-19 jest morderstwem."

  Www.dailyexpose.uk/2021/11/23/dr-vernon-coleman-we-finally-have-medical-evidence-that-administering-a-covid-19-vaccine-is-murder/

  Nie liczcie na to, że lewackie czy PiSowskie media (to jedna i ta sama swołocz) o tym poinformują.

  EudraVigilance podaje dane o NOP-ach (niepożądane odczyny poszczepienne) na swojej stronie w sposób wymagający żmudnego dochodzenia i podsumowań, ale znienawidzona przez szczepionkową bolszewię strona Health Imact News regularnie to podlicza i podaje.

  U 2 804 900 odnotowano NOP .
  Połowa z nich jest zaklasyfikowana jako POWAŻNE (paraliż, konieczność hospitalizacji.. itp).

  Część z nich pozostanie kalekami do końca życia.
  Rzeczywiste liczby są dużo większe. Np. w takiej Polsce zgłoszenie NOP-u wymaga niezwykłej determinacji w walce z medyczną biurokracją, przez co lwia większość jest po prostu nie zgłaszana.

  Pfizer: 14 002 śmierci oraz 1 266 500 NOP
  Moderna: 8 196 śmierci oraz 375 242 NOP
  AstraZeneca: 5 973 śmierci oraz 1 065 560 NOP
  Johnson & Johnson: 1 763 śmierci oraz 97 598 NOP

  Mimo, że to oficjalne dane, podawane przez instytucję będącą częścią europejskiego systemu medycznego, to rządy, cowidowi khmerzy i ich media nic o tym nie mówią ani piszą, kontynuując za pomocą próśb i gróźb swoją obłędną kampanię wyszczepiania kogo się da . Jest niepojęte, że przy tylu twardych danych ci lobbyści ukryci pod tytułem profesora nadal maja czelność wciskać swoje kłamstwa. Szkoda, że są bezkarni. Za rekomendowanie szczepienia dzieci wbrew wiedzy medycznej powinni otrzymać min. 25 lat

 • Ruszkiewicz usuwa komentarze czego się boi

  Ruszkiewicz jak cham jak zwykle taki ciec jesteś tylko potrafisz obrażać innych tak uczyli w domu ? Chamstwa ! Pan Opara wie napisałem do niego jak się zachowujesz jak budujesz wizerunek portalu.

 • Pamiętajmy o siostrach zakonnych zamordowanych przez Sowieckie bydło

  1945 koło Wrocławia sowieckie bydło czerwone zboczone kałmuki zgwałcili i zamordowani siostry zakonne. Skurwysyny pierwszej wody a dzisiaj ich góru Putin truciciel i morderca dzieci z Holandii i Polaków w Smoleńsku.
  Pamiętajmy no mordercach spod znaku sierpa i młota o czym zapomina się w Neon takim pro sowieckim portalem zwanym przez internet " Ścierwoneonem antypolskim"
  Czytając niektóre materiały prosowievkosc z nich bije. A ich autorzy to sowieckie gówno agentura Putina.