Masakra, czyli spustoszenia w organizmach osób zabitych szczepionkami

Szczepcie się Rodacy! Dostarczycie patologom ciekawego materiału do analiz!

Masakra, czyli spustoszenia w organizmach osób zmarłych w wyniku szczepień.

 

 

 

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 20 września 2021 roku w instytucie patologicznym w Reutlingen, głos zabrali niemieccy naukowcy, patolodzy i prawnicy, zapoznając opinię publiczną z wynikami sekcji zwłok osób zabitych szczepionkami

 

W ponad 40 zwłokach poddanych autopsji, które zmarły w ciągu dwóch tygodni po szczepieniu COVID-19, około jedna trzecia zmarła w wyniku szczepienia. W ramach transmitowanej na żywo konferencji prasowej pokazane zostały mikroskopowe szczegóły zmian w tkankach. Przedstawione zdjęcia ujawniły patomechanizmy działań ubocznych szczepionek, mogące prowadzić do zgonu:

- uszkodzenie śródbłonka naczyniowego, zapalenie ścian naczyń (tętnice, żyły), zapalenie okołonaczyniowe, zlepianie się erytrocytów, mikrozakrzepy

- "szał" limfocytów - nacieki limfocytarne, wieloogniskowe zmiany zapalne, m.in. limfocytarne zapalenie mięśnia sercowego, osierdzia, nagromadzenie limfocytów wokół naczyń - aorty, naczyń wieńcowych

- nadmierna reakcja immunologiczna prowadząca do powstania choroby autoimmunologicznej, np. choroba Haschimoto u wszystkich pacjentów

- hiperplazja i nadaktywność narządów limfatycznych (węzły chłonne, śledziona), pseudochłoniaki

- infiltracja i tworzenie pęcherzyków (grudek) limfatycznych w innych - nielimfatycznych organach, co prowadzi do ich zniszczenia (wątroba, płuca, tarczyca, gruczoł ślinowy, nerki)

- wyczerpanie/osłabienie narządów limfatycznych co prowadzi do zmniejszenia wydolności układu odpornościowego

- przyspieszenie rozrostu komórek rakowych

Prof. Arne Burkhard oznajmił, że "takiego spustoszenia w organizmie jak u ofiar zmarłych po tych preparatach nie widział nigdy w ciągu całej swojej 40 letniej pracy". Przestrzega, że ten kto chce się zaszczepić poniesie ogromne konsekwencje zdrowotne . (więcej tutaj:

https://psnlin.pl/nasze-dzialania,apel-polskiego-stowarzyszenia-niezaleznych-lekarzy-i-naukowcow-w-sprawie-natychmiastowego-wstrzymani,27,141.html

 

 

Szczepcie się Rodacy, dostarczycie patologom ciekawego „materiału” do analiz!

 

Anthony Ivanowitz

23.11.2021r.

Www.pospoliteruszenieo.rg

anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4

liczba ocen: 117

 • Darmowe książki historyczne do pobrania

  https://wariscrime.com/new/war-is-crime-library/

  https://wariscrime.com/new/

 • Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

  Naukowcy, z którymi dziennikarze Correctiv i Bayerischer Rundfunk je weryfikowali - prof. Peter Boor z Instytutu Patologii Kliniki Uniwersyteckiej w Akwizgranie i dr Konrad Steinestel z Instytutu Patologii w Szpitalu Bundeswehry w Ulm - wyjaśniają:

  1) Nie istnieje coś takiego jak "amok limfocytowy" - czyli podana przez dra Burkhardta przyczyna zgonów po szczepieniach.

  2) Na zdjęciach pokazanych przez prof. Burkhardta nie widać szczególnego nagromadzenia limfocytów w narządach (sercu i płucach) - ich poziom jest standardowy, a zdjęcie rzekomego zapalenia mięśnia sercowego spowodowanego przez limfocyty wcale nie przedstawia zapalenia tego mięśnia.

  3) Nie podano, na co chorowali zmarli - a to nie pozwala stwierdzić właściwych przyczyny zgonów; np. palenie papierosów czy nadużywanie alkoholu mogło mieć wpływ na wygląd ich płuc; podanie tylko wieku zmarłych i odstępu między śmiercią a szczepieniem sugeruje tendencyjność badań i ich wyników.

  4) Duże różnice w odstępach między szczepieniem a zgonem w zaledwie dziesięcioosobowej grupie każą wątpić w korelację tych dwóch faktów.

  5) Nie wiadomo, dlaczego prof. Burkhardt zakwalifikował niektóre zgony jako "bardzo prawdopodobnie" i "prawdopodobnie" związane ze szczepieniem.

  6) Badana grupa dziesięciu osób była za mała, by na tej podstawie móc wyciągać ogólne wnioski.

  7) Emerytowani patolodzy nie wyjaśnili, dlaczego użyli do badania próbek akurat tych konkretnych osób - tym bardziej, że przedział wiekowy 54-95 lat jest bardzo szeroki.

  8) W wykładzie prof. Burkhardt wielokrotnie twierdził, że podczas sekcji zwłok wykrył zaburzenia układu sercowo-naczyniowego - ale nawet jeśli to prawda, nie jest to powód na powiązanie zgonu i szczepienia, ponieważ u osób starszych w Niemczech choroby układu krążenia we wszystkich postaciach są najczęstszą przyczyną zgonów i występują najczęściej u osób powyżej 50. roku życia (najmłodszy zmarły badany miał 54 lata).

  9) Brakuje weryfikacji i recenzji naukowej osób trzecich; patolodzy nie przesłali wyników swoich badań żadnym innym naukowcom.

  10) Patolodzy sami nie przeprowadzili sekcji zwłok badanych osób - otrzymali jedynie próbki z Niemiec i Austrii, które przebadali, nie mając najprawdopodobniej pełnej wiedzy o innych schorzeniach czy historii choroby zmarłych (prof. Burkhardt sam powiedział na konferencji: "w pewnym momencie nie wiedziałem nawet, do kogo należą konkretne organy").

  11) Patolodzy na konferencji przyznali, że możliwości ich pracy były ograniczone, a niektóre wnioski wymagają dalszych badań. Doktor Lang powiedział: "Widzimy tutaj pewne zjawisko. Ale musimy udowodnić dalszymi badaniami, jaki jest to typ limfocytów. Wtedy można zobaczyć, czy ten typ limfocytów widoczny na zdjęciach jest związany z białkiem kolca koronawirusa" (a właśnie limfocyty miały być odpowiedzialne za zgony po szczepieniach).

  • @Zawisza Niebieski#Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

   Nie szkodzi ? Nie wiadomo. Wiadomo, że nie pomaga.

  • @Zawisza Niebieski#Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

   Pocieszę cię Zawiszo: wśród szczepionek są takie które zawierają placebo. Może masz szczęście i na takie szczepionki trafiłeś?
   Nie mogę zrozumieć takich jak Ty. Powiedzmy, że byś zachorował na kowida będąc nie zaszczepionym. Przyjmujesz amantadynę i po 2 dniach jesteś zdrowy. Spisz spokojnie, żadne powikłania poszczepienne ci nie grożą.
   Szprycując się nie odniosłeś żadnej korzyści, możesz zachorować w każdej chwili. Grozi ci nie tylko kowid ale jeszcze powikłania poszczepienne, albo nawet możesz wyciągnąć nogi jak moja 52 letnia sąsiadka. Po co to ci było?

   • @anthony#Zawisza Niebieski#Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

    https://www.cda.pl/video/7547293dc obyśmy nie mieli racji .

    • @Repsol#anthony#Zawisza Niebieski#Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

     Prof Luc Montagner wielokrotnie mówił, że zaszczepionych nie da się już uratować, ani nie można ich wyleczyć od przyjętej szczepionki.

     Natomiast w tym krótkim filmiku te słowa nie padają. I tytuł "Laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier potwierdził, że nie ma szans na przeżycie dla osób, które otrzymały szczepionkę w jakiejkolwiek formie" jest nieadekwatny.

     Prawdopodobnie ten film został za bardzo skrócony i wycięto ten fragment, gdzie te słowa padają. Oglądających jednak to może zmylić. Niektórzy mogą potraktować jako manipulację. Ale prof. Montagner mówi dokładnie to co jest w tytule.

   • @anthony#Zawisza Niebieski#Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

    Co do eksperymentu medycznego, pełna zgoda ale to nie jest największy problem. Problemem, jest, że niby zwalczający pandemię , sztucznie kreują nienawiść i strach zaszczepionych do niezaszczepionych! Z jednej strony horbany i niedzielskie wmawiają zaszczepionym, że szczepienie to jedyne istniejące antidotum, że covid19 to śmierć (żenada jeśli umiera na covid 19 ok 0,02% wszystkich zakażonych) a z drugiej strony wmawiają im, że największe zagrożenie dla nich, to niezaszczepieni. Obawiam się, że może dojćć do prawdziwych tragedii jeśli ci ludzie się nie opamiętają....

   • @anthony#Zawisza Niebieski#Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

    Prezydent UJAWNIA. W tym mieście 80 proc. pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie to zaszprycowani. Z ust prezydenta Siemianowic Śląskich Rafała Piecha padły szokujące wielu słowa. Samorządowiec wezwał do opamiętania w kontekście mniemanej pandemii. Podkreślił, że „to jest ten moment, kiedy powinniśmy wyłączyć telewizory, a włączyć myślenie i zacząć logicznie myśleć”. Rafał Piech gościł na antenie Mediów Narodowych. Mam wrażenie, że wiele osób jest zahipnotyzowanych. Ten obraz, w który oni są wpatrzeni, zahipnotyzował ich i myślę, że naszym i moim zadaniem jest obudzić przede wszystkim te osoby zahipnotyzowane i powiedzieć im: obudźcie się szanowni państwo, zobaczcie co się dzieje mówił polityk. Co wam obiecywali, że to już jest ostatnia prosta, że nikt już nie będzie chorował ciężko, nie będzie w szpitalu, nie będzie kolejnych fal, nie będzie lockdownów. No to ja wam dzisiaj mówię. Popaprzecie co się dzieje w Australii, Austrii, Belgi i Holandii zaznaczył. Przypomniał, że w tych krajach zaszprycowanie ludności jest na poziomie 70 proc. i więcej. Tam wszędzie są wprowadzane obostrzenia, tam wszędzie są wprowadzane lockdowny, tam osoby zaszczepione chorują, przechodzą to ciężko, trafiają na OIOM i umierają dodał. Samorządowiec podał też przykład z własnego podwórka. Przykład z Siemianowic Śląskich. Pięciu pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie, z czego czterech zaszczepionych i jeden niezaszczepiony. To są dane z dzisiaj rana mówił 22 listopada. Bardzo was proszę, to jest ten moment, kiedy powinniśmy wyłączyć telewizory, a włączyć myślenie i zacząć logicznie myśleć. Wyciągać fakty i wnioski z tego, co przekazują wam ludzie, którzy stoją w prawdzie i chcą głosić prawdę zaapelował.

  • @Zawisza Niebieski#Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

   Wygląda na to, że zaszczepionym wstrzyknięto szczepionkę strachu przed niezaszczepionymi, zamiast ochrony przeciwko Covid 19. Niestety po szczepieniu przeciwko Covid 19, nikt nie ma pewności, że nie zakazi się i nie będzie chorował na Covid 19 i będzie żył wiecznie. Nikt też , nie daje gwarancji, że po szczepieniu przeciwko Covid 19 nie będzie NOPu, czyli niepożądany odczyn poszczepienny w tym zgon.
   Weźcie więc zamknijcie wszystkich niezaszczepionych, a oni będą się patrzeć z swoistym spokojem, jak biorą się za gardła zaszczepieni, bo nadal będą się zarażać między sobą, chorować i umierać na Covid 19, bo nikt zaszczepionym nie dał gwarancji, że tak nie będzie. Niestety dobrowolne i własnoręcznie podpisali zgodę. Idźmy dalej, odebrać prawa wyborcze niezaszczepionym i po sprawie! Stop pseudopandemii i apartheidowi medycznemu! Rebe Wisielski Niedzielski ze swą radą medyczną won! Norymberga 2.0 już blisko, bójcie się!

  • @Zawisza Niebieski#Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

   Pocieszaj się pocieszaj... Niewiele więcej możesz zrobić

  • @Zawisza Niebieski#Zastrzeżenia co do wiarygodności tych badań

   No ja pierdziu. Nasz awtor niedawno atakował dr Franca, że ino głupi geolog a tu proszę. Nasz zawisza nie dość że sławny historyk jest, to i jeszcze niezły medyk, biolog, genetyk i co tam jeszcze potrzeba. Ale swojego wykształcenia nie ujawnił.

 • Nergal zaszczepił się trzecią dawką

  "Trzecie ukłucie zrobione! W dzisiejszych czasach nawet tematy religijne nie polaryzują tak jak szczepienia. Ale oba mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Możesz albo zaufać nauce, albo dalej żyć z przestarzałymi pseudowierzeniami"

 • @Anthony

  Całość tu : https://www.cda.pl/video/8885280a8 i tu : https://www.cda.pl/video/8461350c2 Salute 5 * .

 • Czym się różni człowiek rozumny, od członka stada?

  Człowiek rozumny poznaje argumenty wszystkich stron, co wypowiadają się w danej sprawie i dopiero na tej podstawie podejmuje własne decyzje, członek stada podąża za stadem i cieszy się, że myśleć i podejmować ryzyka błędu nie musi. Zawsze może powiedzieć, ja tylko wykonywałem rozkaz, ja tylko robiłem to co inni.

  • @Zawisza Niebieski#Czym się różni człowiek rozumny, od członka stada?

   Więc dlaczego podążyłeś za stadem?

  • @Zawisza Niebieski#Czym się różni człowiek rozumny, od członka stada?

   Problem w tym że w stadzie i człowiek rozumny traci rozum.
   Człowiek rozumny jest rozumny głównie poza stadem.
   Z drugiej strony stado nie toleruje u siebie ludzi rozumnych..
   takich stado zagryza... bo zakłócają harmonię stada.

  • @Zawisza Niebieski#Czym się różni człowiek rozumny, od członka stada?

   Na wschodzie Polski to jest stado
   https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,koronawirus--fala-smierci-na-wschodzie-polski--ta-mapa-mowi-wszystko,artykul,38469784.html

   Tam się nie szczepią, wybierają opcję szybkiej choć bolesnej śmierci przez uduszenie
   ale jako wolni, nieszczepieni antyszcepionkowcy.

 • @Anthony to "firma" z zerową wiarygodnością.

  Każdy jego artykuł promuje szkodliwe brednie.
  Czas zmienić "czapeczkę" bo pod tym nikiem już nie da się niczego "ugrać"

 • "Cud" w Japonii

  https://ria.ru/20211123/yaponiya-1760216717.html

  Czyli szczepienia, maseczki (tradycyjne w Japonii)
  Tam nikt nie strajkuje z powodu maseczek.. tam się je nosi od lat .
  W takich warunkach wirus zastrajkował i przsetał zarażać.

 • Śmierteleność od Covida

  https://www.onet.pl/?utm_source=www.medonet.pl_viasg_medonet&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=bf3cc378-0a34-4312-9e04-e65a4b9f1284&sid=4e9b6959-4f88-4e8b-9613-65de7438fe5a&utm_v=2

  "100 nieszczepieni , wszyscy się udusili"
  Antyszpepionkowcy gotują sobie i pożytecznym idiotom taki właśnie los.
  To taka fora zabawy w skakanie nocą do basenu na główkę o którym nie wiadomo czy jest w nim woda czy nie albo prościej zabawa w rosyjską ruletkę.