Mord na polskich dzieciach

W połowie grudnia mają się rozpocząć szczepienia dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Mord na dzieciach

 

W połowie grudnia rząd planuje zastrzyki na covid-19 już u pięciolatków i dzieci do 11 roku życia. Rodzice nie są świadomi w czym biorą udział. Lekarze i naukowcy ostrzegają! Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców zawiadomiło ponad trzy miesiące temu prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych w związku ze zgodą na prowadzenie badań klinicznych na niemowlętach i dzieciach. Nadal nie wszczęto śledztwa! A tymczasem przybywa ofiar NOP.

 

Ponieważ dzieci w zasadzie nie chorują na grypę (nazwaną teraz kowidem), a jeśli nawet w jednostkowych wypadkach zachorują, to przebieg choroby jest lekki i praktycznie nie prowadzi do zgonów, więc cel szczepień jest mocno podejrzany!

 

Jaki jest ten cel? Co chcą osiągnąć poprzez „szczepienia” dzieci - światowi szatani?

 

Aby odpowiedzieć na to pytanie musimy się cofnąć do roku 2014, w którym to WHO i INICEF zorganizowały szczepienia dziewczynek i kobiet w Kenii. Szczepienia miały oficjalnie zapobiec zachorowalności na tężca, który w Kenii praktycznie nie występował. Ten oficjalnie podawany powód szczepień wzbudził w elitach intelektualnych Kenii podejrzenie, że cel szczepień jest całkowicie inny niż oficjalnie deklarowany.

I tak było w istocie!

Kościół w Kenii ujawnił proceder próby masowej sterylizacji kobiet przez szczepionki WHO i UNICEF

Jak doszło do ujawnienia tego ludobójczego skandalu?

 

..To, co również rzucało się w oczy, to fakt, że do szczepień zakwalifikowano wyłącznie kobiety z terenów wiejskich w wieku 14-49 lat. (...)Zwykle szczepienia były zapowiadane w ośrodkach medycznych i informowano o nich w lokalnych mediach, a także na przykład w kościołach, tak by wśród ludzi rosła świadomość znaczenia szczepień niejednokrotnie ratujących życie i by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać.

W ten sposób m.in. reklamowano szczepionkę przeciwko polio. Tym razem wszystko robiono po cichu – mówił ginekolog Stephen Karanja, członek rady wykonawczej komisji ds. zdrowia Episkopatu Kenii (…) Fiolki ze szczepionką przywożono pod eskortą policji, a punkt, w którym je podawano, był cały czas pilnowany przez uzbrojonych żołnierzy. Po czym wszystko dokładnie liczono, odpadki zabierano ze sobą, dbając, by ani jedna fiolka się nie zapodziała – relacjonował polski misjonarz w Kenii, proszący o anonimowość. (…)

 

Udało się jednak wykraść kilka fiolek. Przebadano je w siedmiu niezależnych od siebie laboratoriach w Kenii i RPA. Wyniki wprowadzają w osłupienie. (…) szczepionki powodują nieodwracalną bezpłodność. (…) Do zatrzymania akcji doszło po przedstawieniu dowodów przez Stowarzyszenie Katolickich Lekarzy Kenii, że podobne szczepienia przeprowadziło WHO na Filipinach, w Meksyku oraz w Nikaragui. … 2,3 mln kobiet w Kenii padło ofiarą szczepień wywołujących bezpłodność. (więcej na ten temat: https://kontrrewolucja.net/rodzina/kosciol-w-kenii-ujawnil-proceder-proby )

 

Cel szczepień dzieci w Polsce jest dokładnie taki sam jak kobiet w Kenii, Filipinach, w Meksyku i w Nikaragui.

 

Uczynić je bezpłodnymi, gdy dorosną, albo je pokaleczyć a niektórych uśmiercić!

 

Kto stanie w obronie dzieci w Polsce, które światowi szatani chcą okaleczyć „szczepionkami”, pozbawiającymi ich płodności, co może skutkować dodatkowo ogromną ilością powikłań zdrowotnych i zgonów?

 

NIKT NIE STANIE W ICH OBRONIE!

 

O ile w Kenii w obronie swoich „owieczek” stanął kościół katolicki, tak w Polsce kler katolicki skurwił się w stopniu równym jak lekarze, dziennikarze i polityce! Księża prawie w całości włączyli się do stręczycielstwa „szczepionek”!

 

Polskie dzieci zostaną wydane na żer żydowskiej mafii depopulacyjnej, przy czynnym udziale tych rodziców którzy z głupoty sami się zaszczepili! Oni zaciągną swoje dzieci do rzeźni szczepionkowej, dając wiarę propagandzie medialnej, jakoby zajzajer wpuszczany do organizmów dzieci, uratuje je od zachorowania na chorobę na którą dzieci praktycznie nie chorują!

 

Gdy w roku 2012, ci sami szatani co zawsze, zorganizowali szczepienia na polio w Indiach i Pakistanie, udało się im „zaszczepić” kilka milionów dzieci, z których 500 tysięcy zostało nieodwracalnie sparaliżowanych! Wobec całkowitej bierności rządu Indii wobec tego ludobójstwa, przerażeni rodzice wzięli sprawy w swoje ręce i zastrzelili 8 osób szczepiących hinduskie dzieci.

Pozostali szczepionkowcy w liczbie kilkuset w panice uciekli z Indii i Pakistanu, co położyło kres mordowaniu i okaleczani dzieci!

 

Czy jest jakiś inny sposób powstrzymania ludobójstwa polskich dzieci, niż zaproponowany i wykonany przez hinduskich rodziców?

 

Obawiam się, że Polacy popędzą własne dzieci do rzeźni szczepionkowej, bez jakiejkolwiek próby oporu!!! Zaś „lekarze” biorący udział w zbrodni szczepionkowej, bez mrugnięcia okiem wpuszczą dzieciom truciznę w ich ciała, za wynagrodzeniem 60 zł od okaleczonego czy zabitego dziecka!

 

Ci „lekarze” którzy pokaleczą i wysterylizują szczepionkami polskie dzieci zasługują na stryczek, inna kara byłaby kpiną ze sprawiedliwości!!

 

 

 

Anthony Ivanowitz

23.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

 

anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 109

 • zgony zaszczepionych w Anglii

  Opublikowane przez brytyjskie rządowe Biuro Statystyk dane dotyczące Anglii pokazują, że śmiertelność osób zaszczepionych w wieku poniżej 60 lat jest dwa razy wyższa niż śmiertelność w tej samej grupie wiekowej osób niezaszczepionych.

  Tendencja ta utrzymuje się od niemal pół roku i „nikt nie potrafi wyjaśnić” tej charakterystyki statystycznej, zresztą nikt z oficjalnych mediów nie próbuje nawet zainteresować się tymi danymi i prosić o ich interpretację przedstawicieli rządowych, naukowców czy też tzw. ekspertów regularnie występujących w programach telewizyjnych. Więcej tutaj:
  http://dakowski.pl/?p=351

 • Wolność

  "Mord na dzieciach"

  Ktoś im widocznie na to pozwala-gdyby nie pozwalał nie byłoby mordu.

 • Tylko 1 krok w przód.

  Światowa jelita przywiodła ludzkość nad skraj przepaści i teraz zachęca ludzkość żeby ta zrobiła jeden krok w przód. Tak można krótko opisać plany szczepienia dzieci od choroby na którą nie prawie nie chorują i w ogóle nie umierają. A szczepionka ani od choroby ani śmierci nią powodowaną nie chroni.

 • "Czy jest jakiś inny sposób powstrzymania

  ludobójstwa polskich dzieci, niż zaproponowany i wykonany przez hinduskich rodziców?'
  -------------------------------
  Dzielenie Ziemi z czarcim pomiotem - to nie są dla ludzi żarty.
  Wniosek?
  Czas to zrozumieć i to globalnie zrozumieć - ponieważ kiedy - jak nie przy okazji globalnej, świrusowej hucpy - globalnie zacząć robić to - co do ludzi należy, jeżeli ludzie ci chcą nadal żyć i pozostać nadal ludźmi.

 • Ord na dzieciach to zakaz szczepień

  I za to rodzice powinni siedzieć za narażenie dzieci na śmierć.

 • Jesteśmy "zieloną wyspą" ?

  Wobec tego co się dzieje u naszych sąsiadów Rosji, Czechach, Słowacji i Niemczech oraz Francji, Niderlandach i krajach anglojęzycznych - to u nas /jak na razie/ jest pełna "laba". Owszem są zapowiedzi nawet te o "wyszczepieniach" dzieci, lecz nie ma państwowego przymusu. Ludzie są tylko przymuszani pośrednio, co odnosi coraz mierniejsze efekty. Przyczynia się do tego opór Społeczeństwa /coraz liczniejszy/, a także grupy Posłów w Sejmie. Dlatego zadaniem wszystkich świadomych zagrożeń, jest systematyczne uświadamianie ludzi, wspieranie tych posłów i i udział we wszelakich protestach. Można także odnieść wrażenie, że "pinokio" i "niedziela" stracili jakby zapał do gnębienia ludu polin, co może być spowodowane poleceniami Kaczelnika. Czas pokaże, co będzie dalej.

 • Kremlowskie bydło morduje dzieci w tym z Holandii

  To,że kremlowski psychopata i ludobójca szykuje nową wojnę w naszym regionie wiedzą zwykli komentatorzy, ale Parlament UE,w którym nie podejmuje się żadnych politycznych rozstrzygnięć bez wiedzy i zgody Putina jest ślepy,głuchy i niemy.Warto mieć świadomość,że agresja na Ukrainę i być może na kraje bałtyckie może rozpocząć się jedynie przy cichej akceptacji strategicznych partnerów Niemiec i Francji.

  Niemiecka caryca Adolfina na koniec swojego haniebnego panowania w Germanii chce sobie zasłużyć na intratną posadę w "firmie" Putina jak jej poprzednik Schroeder, któremu targowicki rząd niemieckiego Tuska "żarł z ręki".Temu służy pakt z 2005 roku w którym to Niemcy podzielili z Rosją wpływy gospodarcze,polityczne i terytorialne w Polsce.

  NATO wreszcie powinno powiedzieć stanowcze dość tego bandyckiego bezprawia tym komunistycznym dzikim bolszewickim bandytom rosji i Białorusi. Trzeba przygotować wojska i otoczyć granice tych bandytów od Japoni przez cala Azję az po Europę Bolszewickich bandytów trzeba trzymać cały czas za mordę bo inaczej będą atakować pojedyncze poszczególne kraje i je niszczyć.

  Słabość prowokuje do agresji. Polska musi się zbroić po zęby i czynić wszystko by wojska USA były na stałe w Polsce i to min 10 tys na samej wschodniej granicy.