Zarazić się grypą zwaną teraz kowidem

Czy można zarazić się kowidem, zwanym dawnej grypą?

Zarazić się grypą

 

 

W mediach zachodniej Europy pojawiły się ogłoszenia o treści: „Szukam kogoś z koronawirusem, kogo można pocałować”

Jak rozumieć takie ogłoszenia?

W wielu państwach w Europie pojawiła się moda na spotkania covidowe, które mają służyć jedynie (lub głównie) zakażeniu się koronawirusem. Wiele osób woli przejść chorobę niż się zaszczepić.

Muszę zmartwić chętnych do zarażenia się koronawirusem.

Nawet gdyby podczas spotkania nie ograniczali się oni tylko do pocałunków, ale nawet „przełożyli” gluta z nosa osoby chorej do nosa osoby zdrowej, to z zarażenia nici!

Skąd ta pewność? Z doświadczeń jakie zostały przeprowadzone w armii amerykańskiej, a konkretnie w marynarce wojennej. Na dużych statkach wojennych przebywa razem nawet kilkuset (a nawet więcej) żołnierzy. Gdyby wśród nich wybuchła epidemia grypy i położyła by do łóżek całość załogi, to statek byłby przez tydzień praktycznie bezbronny. Autorzy badań chcieli sprawdzić, jaka część załogi zachoruje na grypę, jeśli wśród nich znajdą się osoby już chore.Najpierw w jednym pomieszczeniu umieszczono po kilkunastu żołnierzy chorych na grypę i taką samą ilość żołnierzy zdrowych. Przybywali razem przez kilka dni. Żaden z żołnierzy zdrowy nie zaraził się grypą.
Następnie położono dla jednych łóżek żołnierzy zdrowych i chorych i tak sobie leżeli obok siebie kilka dni. Efekt? Jak powyżej, żołnierze zdrowi pozostali zdrowi.
Ostatni etap badań: Pobrano wymazy z nosów osób chorych i i przeniesiono te wymazy do nosów osób zdrowych. I nadal osoby zdrowe pozostały zdrowe, ani jeden żołnierz zdrowy nie zachorował! (powyższe badanie zreferował dr. Jerzy Jaśkowski w jednej ze swoich pogadanek na kanale yotube)Jak zinterpretować przedstawione badania? Dlaczego w czasie potężnych epidemii grypy które cyklicznie pojawiają się w Polsce (gdy chorowało jednocześnie po kilka milionów ludzi) , lekarze którzy przyjmowali po kilkudziesięciu chorych pacjentów dzienne, nie chorowali? (mówił o tym dr Jaśkowski).

Dlaczego lekarze ci nie przynosili choroby do domu i nie zarażali członków rodzin?Otóż dlatego, że grypa nie jest chorobą zakaźną!!


Co więc powoduje „epidemię” grypy?

 

Zauważmy, że grypa pojawia się późną jesienią i nęka ludzi do końca wiosny. Po czym znika na okres lata. Jesień to początek zmian pogodowych charakteryzujących się obniżeniem temperatury powietrza, zwiększeniem jego wilgotności, pojawia się śnieg, mróz, zawieje i zamiecie śnieżne, pluchy, silne wiatry o niskiej temperaturze, itp.
Organizmy milionów ludzi wystawione zostają na opisane niekorzystne warunki atmosferyczne, wskutek czego zostają one wychłodzone, zwłaszcza wtedy gdy ludzie nie są właściwie ubrani. Nie noszą czapek, szalików, rękawic, chodzą w nie odpowiednim obuwiu, „za cienko” się ubierają, itp.

Wychłodzenie organizmu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia, ale na taką ewentualność organizm człowieka jest przygotowany.

Niska temperatura uszkadza wiele organów wewnętrznych, w takiej sytuacji organizm zaczyna się bronić: podwyższa temperaturę ciała aby przywrócić równowagę termiczną, pojawia się kaszel i katar.

Katar i kaszel mają istotne znaczenie dla zdrowienia organizmu. Dzięki tym zjawiskom organizm człowieka wydala na zewnątrz uszkodzone niską temperaturą drobne fragmenty ludzkich tkanek. Tak drobne, że dostrzegalne dopiero pod mikroskopem elektronowym. Te miniaturowe fragmenty uszkodzonych zimnem tkanek naukowcy nazwali wirusami. Organizm pozbywa się ich poprzez wydzielinę z nosa oraz poprzez kaszel.

Dlaczego do tej pory nie ma lekarstwa na katar? Nie ma i nigdy nie będzie. Katar spełnia w zdrowieniu organizmu dwie funkcje: regeneruje uszkodzone zimnem śluzówkę nosa a jednocześnie usuwa wirusy. Gdyby w procesie zdrowienia udało się jakimś specyfikiem zlikwidować katar, to byłaby to katastrofa dla naszego zdrowia!

Tragedia współczesnej medycyny polega na tym, że pomylono skutek z przyczyną, twierdząc, że wirusy wywołują chorobę, podczas gdy wirusy są tylko symptomem zdrowienia organizmu i nie przenoszą żadnych chorób!

Dlaczego grypa nie atakuje ludzi latem? Gdyż temperatura powietrza jest wysoka i nie dochodzi do wychłodzenia organizmów ludzi w skali masowej!

Zwolennicy teorii „zakażeń wirusowych” odpowiedzą, że przyczyna jest inna: promieniowanie słoneczne zabija wirusy, zaś niska wilgotność powietrza nie sprzyja ich namnażaniu się!

Kompletna bzdura: wirusy stanowią „ byty” martwe, nie można zabić czegoś co jest martwe, ani nie mogą namnażać się „istoty” które nie żyją.

Teoria zakażeń wirusowych (której początek dał oszust Pasteur), jest naukową fikcją, rozpropagowaną przez koncerny farmaceutyczne, które dzięki temu oszustwu zarabiają ogromne pieniądze. Bo skoro to wirusy roznoszą choroby, to trzeba produkować niezliczoną ilość „lekarstw” które będą je zwalczać. Przyjęcie do wiadomości, że wirusy to całkowicie niegroźne dla zdrowia ludzi „odpady” biologiczne pozbawiło by przemysł farmaceutyczny większości dochodów!

 

Nasze babcie intuicyjnie przeczuwały jaka jest istota grypy. Wiedziały, że jest ona wynikiem wychłodzenia organizmu i zalecały odpowiednie ubieranie się: cieple czapki na głowę, szaliki, odpowiednie obuwie, ubieranie się „nas cebulkę: itp.

W sytuacji gdy już do zachorowania doszło, też poprawnie prowadziły leczenie: wygrzać się pod pierzyną aby przywrócić równowagę cielną organizmu, wymoczyć nogi (albo i całe ciało) w gorącej wodzie co da ten sam skutek, pić zioła, itp.

Organizm człowieka potrzebuje ok tygodnia aby bez żadnych leków uporać się z grypą, zwaną teraz kowidem.

Tą ostatnią uwagę dedykuję milionom przerażonych ludzi, którzy zamiast stosować się do zaleceń swoich babć, pozwalają sobie wpuszczać do ciał jakieś trucizny zwane szczepionkami, po których dopiero pochorują się naprawdę, czasami po raz ostatni w życiu!

 

Teoria „zakażeń” wirusowych jest tak ugruntowana w ludzkich umysłach, że nie ma żadnych szans, aby otumanionych ludzi „obudzić” . (więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/O%20bakteriach.html )

 

Anthony Ivanowitz

22.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 45

 • DO UCZESTNIKÓW EKSPERYMENTU MEDYCZNEGO.

  Jeśli się grzecznie zaszczepiłeś, musisz się upewnić czy twoje
  ubezpieczenie - jeszcze cię ochrania!. Koniecznie sprawdź co
  w Twojej polisie drobnym druczkiem jest zapisane. Być może
  firma ubezpieczeniowa, odeśle Cię przyjacielu z kwitkiem. Za
  samowolny udział w hazardzie - eksperymencie medycznym.

  Na czym polega ten globalny przekręt, ta perfidna koncernów
  farmaceutycznych zmowa?. Każą nam walczyć wykreowaną
  przez siebie pandemią. Poprzez blokadę szpitali i przychodni
  zaprzestać leczyć inne - niekiedy wiele groźniejsze choroby.

  Pewnie każdy się oszustwa pandemicznego domyśli - jeśli ma
  w głowie mózg - nie sieczkę. Żadna pandemia nie zaczyna się
  na rozkaz!. Nagle tego samego dnia, na całym bożym świecie.

  Pozdrawiam autora

  • @zyga dulski#DO UCZESTNIKÓW EKSPERYMENTU MEDYCZNEGO.

   https://www.cda.pl/video/54636351e Salute .

  • @zyga dulski#DO UCZESTNIKÓW EKSPERYMENTU MEDYCZNEGO.

   W OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia) każdej polisy na życie albo zdrowie i życie jest rodział zatytułowany WYŁĄCZENIA ODPOWIEDZIALNOŚCI T.U. (Towarzystwa Ubezpieczeniowego). Jest wymienionych szereg powodów do wyłączenia, w tym z tytułu UDZIAŁU W EKSPERYEMENCIE MEDYCZNYM.
   ------------------
   To wyłączenie można wybronić tylko w przypadku medycznego eksperymentu leczniczego, co oznacza, że według opinii leczących pacjenta lekarzy pacjent zmierza do stanu terminalnego i nie ma żadnych dostępnych środków leczniczych.
   ------------
   W tym przypadku mamy do czynienia z dobrowolnym eksperymentem o charakterze paramedycznym.

 • szczepta się... .to to samo jak,, myjta się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny

  i tylko tyle wiemy,
  jedynym wskaźnikiem jest statystyka która jasno potwierdza że większość padających to niezaszczepieni

  • @Gość#szczepta się... .to to samo jak,, myjta się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny

   Nie będę cytować powiedzonka o statystyce.
   Notka?
   Oby to była cienka ironia.
   Znajomi SORowcy jakiś czas temu mówili: mamy tego k...wa dosyć.
   Jeździmy jak opętani i jeszcze każą wszędzie widzieć kowida.
   I jeśli to takie straszliwe, powiniśmy dawno nie żyć.
   Frustracja.
   Poprzednie "fale" miały pokrycie w finansach, co się urwało.
   Rozgoryczeni.
   Ale... nic to.

   "W trakcie prac nad projektem w sejmowej komisji zdrowia posłowie PiS zgłosili ważne poprawki wykraczające poza pierwotny cel nowelizacji. Jedna z nich realizuje zapisy porozumienia z ratownikami medycznymi dotyczące dodatków wyjazdowych. Senat chciał dodatkiem za każdą godzinę pracy objąć wszystkie osoby wykonujące zawód medyczny zatrudnione w szpitalnym oddziale ratunkowym, centrum urazowym, centrum urazowym dzieci lub jednostce organizacyjnej szpitala wyspecjalizowanej w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych niezbędnych dla ratownictwa medycznego. Tę poprawkę Sejm jednak odrzucił. Poparł jednak poprawkę rozszerzającą dodatek na zespoły lotniczego pogotowia ratunkowego. Kolejna ważna zmiana to dopuszczenie ratowników do wykonywania szczepień."
   Czytaj więcej na Prawo.pl:
   https://www.prawo.pl/zdrowie/nowe-przywileje-dla-ratownikow-dodatek-wyjazdowy-i-prawo-do,511174.html
   Czyli teraz argument finansowy ma zagłuszyć sumienia i spowodować brak refleksji o losach potworów z czasu "afery" z Pavulonem.
   Dzięki poprawce Sejmu ratownicy będa mogli swym "klientom" od razu zabukować usługę w zakładzie pogrzebowym.
   Dwa w jednym.
   Czy będą bezrefleksyjni czy też wielu odejdzie z zawodu mającego być "powołaniem"?
   Czy już niedługo strach będzie wezwać karetkę do np. nieprzytomnego wujka mającego problemy kardiologiczne?
   By w czasie przewozu nie dostał jeszcze "niespodzianki".
   A potem "bezpieczny" zgon, bo na schorzenia "współistniejące"?
   Jak tu nie lubić tych statystyk?
   https://tomo.neon24.pl/post/164039,test

  • @Gość#szczepta się... .to to samo jak,, myjta się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny

   Zajrzyj do statystyk UK.
   Tam znajdziesz świeże dane a w nim np. takie:
   1. W wieku 18-49 lat umiera dwukrotnie więcej pacjentów ZAszczepionych niż NIEzaszczepionych,
   2. W całym wacharzu wiekowym ta relacja jest jeszcze gorsza, 4 x więcej umiera ZAszczepionych niż NIE.
   -------------
   Jak jestes mało kumaty i nie potrafisz sięgnąc po dane z innych krajów, to grzecznie poproś, a zostanie ci podane na tacy. Jak jesteś zupełny głąb, to lepiej idź do piwnicy obierać kartofle na obiad.

 • Yes, I can see...


 • Niemcy:
  Eutanazja tylko dla zaszczepionych na COVID-19 oraz ozdrowieńców. Niemieckie Stowarzyszenie Eutanazji poinformowało, że w związku z epidemią koronawirusa, eutanazji mogą dokonać wyłącznie osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy. "Od dziś w naszym stowarzyszeniu obowiązuje zasada 2G, uzupełniona o środki takie jak szybkie testy przed spotkaniami w zamkniętych pomieszczeniach" informuje na swojej stronie internetowej stowarzyszenie.

  "Eutanazja (…) wymaga ludzkiej bliskości. Bliskość stanowi jednak pożywkę dla transmisji koronawirusa. W trudnym zadaniu pogodzenia ochrony pracowników i lekarzy z praktyczną organizacją naszego codziennego życia, radą służy szef naszego zespołu medycznego, dr Martin Goßmann" – zaznaczono.

  W ubiegłym roku niemiecki Trybunał Konstytucyjny uznał, że "istotnym elementem samostanowienia każdego obywatela jest określenie końca własnego życia". Zdaniem sądu w określonych sytuacjach, takich jak np. nieuleczalna choroba, obywatel ma prawo do pomocy osób trzecich w zakończeniu swojego życia.

  Aż 72 proc. Niemców opowiedziało się za dopuszczeniem "aktywnej pomocy" w samobójstwie. To skłoniło niemieckie Stowarzyszenie Lekarza do wprowadzenie zmian w kodeksie etycznym. Od zeszłego roku pracownik służby zdrowia może asystować w eutanazji w "pasywny sposób". Polega on na dostarczeniu trucizny, którą pacjent musi zażyć sam.

  Rekordy w Niemczech
  Kolejny rekordowy przyrost zakażeń koronawirusem odnotowano w Niemczech w poniedziałek - w ciągu ostatniej doby wykryto ponad 30,6 tys. infekcji. W niektórych krajach związkowych, takich jak Saksonia i Szlezwik-Holsztyn, zaczynają obowiązywać zaostrzone ograniczenia antycovidowe.

  Ogólnokrajowa siedmiodniowa zachorowalność (liczba nowych infekcji na 100 tys. mieszkańców w siedmiodniowym okresie) znów osiągnęła rekordowy poziom i wynosi w poniedziałek 386,5. Dzień wcześniej wskaźnik ten wyniósł 372,7, tydzień temu 303, a przed miesiącem - 95,1.

  Urzędy zdrowia w Niemczech w ciągu ostatniej doby zgłosiły 30 643 nowe zakażenia koronawirusem. Tydzień temu odnotowano ich 23 607. Stwierdzono też 62 zgony związane z Covid-19 (tydzień temu były to 43 zgony); liczba osób, które zmarły z powodu lub w związku z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 wzrosła tym samym do 99 124.

  Ps... Czyli nie zaszczepieni będą żyli dłużej bo ich w szpitalu nie zamordują. W nagrodę za to, że się zaszczepicie na covid aby nie umrzeć, pozwolimy wam otrzymać zastrzyk byście mogli umrzeć. Łaskawcy. Projekt T4 ... wraca po stu latach. Harry Truman powinien był wypróbować w 1945 roku atom na Niemcach, byłaby zbiorowa, duża dawka eutanazji. Niemcy mogą się wszyscy poddać eutanazji. Będzie czysto i bezpiecznie w Europie. Wbrew przysiędze Hipokratesa. Covid nie dał rady pokładanych w nim nadziei, to sobie ustawą załatwili czystki w szpitalach i DPS-ach. Ich TK jest za. My się nie czepiamy ich prawa, a oni mają do nas nieustanne pretensje. Pomijając już wątpliwości etyczne i prawne- chyba istnieje w prawie karnym kategoria pomocnictwa w dokonaniu samobójstwa ,no ale akurat Niemców o standardy etyczne nie ma co pytać, to cała sprawa wygląda na jakąś ponurą groteskę. Żeby się zabić musisz się najpierw zaszczepić . Czy ktoś może mi przypomnieć jakiś lepszy od tego żart ? Abstrahując: czy to chodzi już o tę zapowiadaną ostatnią pożegnalną dawkę tzw szczepionki? Komuś, kto i tak chce zakończyć swoje życie, zgodzi się i na 10 szpryc, a co mu szkodzi? Coś mi się widzi, że Niemcy w obliczu zbliżającej się fali hospitalizowanych Szczepanów chcą mieć na podorędziu jakąś wygodną przyczynę zgonu do statystyk. W Niemczech i Austrii za niedługo wprowadzą "Żywność tylko dla zaszczepionych". Żeby kupić chleb i masło trzeba będzie pokazać paszport covidowy. Policja będzie kontrolować czy ktoś nie przynosi jedzenia do mieszkań , w których mieszka choć jedna osoba niezaszczepiona. W razie niepewności będzie odbywała się rewizja osobista, przeszukiwanie toreb, plecaków czy ktoś nie przemyca bułki dla niezaszczepionej osoby. W Niemczech, jak to w Niemczech, niedługo niezaszczepieni będą musieli nosić tradycyjne opaski z gwiazdą covida...

  Extra-Hell
  https://i.imgflip.com/5v3mgc.jpg

 • Niemcy:
  Niemcy: Rekordowy przyrost zakażeń. Godzina policyjna dla niezaszczepionych w Badenii-Wirtembergii Kolejny rekordowy przyrost zakażeń koronawirusem odnotowano w Niemczech w poniedziałek - w ciągu ostatniej doby wykryto ponad 30,6 tys. infekcji. W niektórych krajach związkowych, takich jak Saksonia i Szlezwik-Holsztyn, zaczynają obowiązywać zaostrzone ograniczenia antycovidowe.
  Ogólnokrajowa siedmiodniowa zachorowalność (liczba nowych infekcji na 100 tys. mieszkańców w siedmiodniowym okresie) znów osiągnęła rekordowy poziom i wynosi w poniedziałek 386,5. Dzień wcześniej wskaźnik ten wyniósł 372,7, tydzień temu 303, a przed miesiącem - 95,1.

  Urzędy zdrowia w Niemczech w ciągu ostatniej doby zgłosiły 30 643 nowe zakażenia koronawirusem. Tydzień temu odnotowano ich 23 607. Stwierdzono też 62 zgony związane z Covid-19 (tydzień temu były to 43 zgony); liczba osób, które zmarły z powodu lub w związku z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 wzrosła tym samym do 99 124.

  Zaostrzenie lokalnych restrykcji
  W niektórych krajach związkowych od poniedziałku obowiązują zaostrzone środki związane z epidemią koronawirusa. Z powodu wysokich wskaźników infekcji Saksonia na wschodzie Niemiec zamyka obiekty rekreacyjne, bary i kluby, odwołano bożonarodzeniowe jarmarki.

  W Szlezwiku-Holsztynie na północnym wschodzie Niemiec w życie wchodzi od poniedziałku tzw. zasada 2G (wstęp tylko dla osób zaszczepionych i ozdrowieńców) w pomieszczeniach zamkniętych obiektów rekreacyjnych i restauracji.

  W związku z przekroczeniem wskaźnika siedmiodniowej zachorowalności na poziomie 1000, w szczególnie dotkniętych epidemią powiatach Badenii-Wirtembergii na południowym zachodzie kraju obowiązuje godzina policyjna dla niezaszczepionych. Według urzędu powiatu Schwarzwald-Baar mogą one opuszczać swoje domy między godziną 21.00 a 5.00 rano tylko z ważnych powodów, czyli na przykład z powodu działalności zawodowej lub opieki nad zwierzętami. To samo dotyczy powiatu Biberach informuje telewizja ARD. W Bawarii od środy będą obowiązywać ścisłe ograniczenia w kontaktach z osobami niezaszczepionymi przeciw Covid-19. Kluby i bary zostaną zamknięte na trzy tygodnie, nie odbędą się jarmarki bożonarodzeniowe. W przypadku wydarzeń kulturalnych i sportowych zajęta będzie mogła być maksymalnie jedna czwarta miejsc na widowni. Ponadto zasada 2G obowiązuje niemal we wszystkich dziedzinach życia społecznego z wyjątkiem handlu detalicznego, przy czym wprowadzono limit jednej osoby na 10 metrów kw. powierzchni sklepu.


  Ps.... Niemcy tworzą model. Ich model w latach 1939 - 1945 się nie sprawdził to go unowocześnili. Za kasę tych samych co wtedy i z inspiracji tych samych Rothschildów, Morganów, Rockefellerów itp. co wtedy. Zrozumcie, że ich świat opiera się na wykorzystywaniu ludzi , niewolniczej pracy untermenschen! Oni nie znają innego świata, nie oglądajcie Telewizji, portali polskojęzycznych, To WOJNA! Oni chcą Was sobie zjednać wykorzystując psychologie OFIARY! 3 dni temu podano, że na 100 mieszkańców Niemiec podano 140 dawek "szczepionek". Dzisiaj pewnie już będzie ok 150/100. Więc jaka jest skuteczność tych "szczepionek" ? W innych krajach jest jeszcze wyższy wskaźnik wyszczepienia a procentowe wzrosty zachorowań jeszcze wyższe. Obawiam się, że na tym właśnie polega skuteczność tych śmiercionek. Po ósmym szocie odporności nie będzie wcale. 70% całej populacji (włącznie z dziećmi) zaszczepione - to BARDZO WYSOKI wskaźnik.... a liczba "zakażeń" 4 razy większa niż w półtoramiliardowych Indiach gdzie zaszczepionych jest 5%. Jaki z tego wniosek? oczywiście, zamykać niezaszczepionych w domach!

 • Weryfikacja szczepień pracowników. /rebe Wisielski/ Niedzielski:

  Ustawa nie zmusza. Minister zdrowia /rebe Wisielski/Adam Niedzielski wypowiedział się ws. ustawy o szczepieniach pracowników. Jego zdaniem, projekt nie będzie zmuszał do przyjęcia preparatu. Złożenie projektu ustawy o możliwości weryfikowania szczepienia przeciwko COVID-19 pracownika przez pracodawcę zapowiedzieli posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Za takim rozwiązaniem opowiedział się również minister zdrowia, który w poniedziałek był gościem w Radiu Zet.

  Ustawa o szczepieniach
  Ustawa nie zmusza do szczepienia, ale ma zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy. Nie jest przewidziana tylko weryfikacja szczepień, ale również testów. W projekt zaangażowało się wielu posłów. Ostateczna propozycja, która została przedstawiona, w bardzo dużym stopniu uwzględnia różny punkt widzenia powiedział /rebe Wisielski/ Adam Niedzielski.

  Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zapowiedziała spotkanie w sprawie projektu o szczepieniach pracowników. Na naradę, która odbędzie się w najbliższą środę, mieli zostać zaproszeni przedstawiciele wszystkich klubów i kół sejmowych. Głównym celem ma być przedstawienie ponadpartyjnej propozycji.

  – Nie obowiązuje polityczne rozróżnianie ws. projektu ustawy o weryfikowaniu pracowników w przypadku zaszczepienia. Ten projekt zawiera kontrowersyjne rozwiązania, ale one zostały zaproponowane w duchu zabezpieczenia praw ludzi niezaszczepionych – mówił Niedzielski.

  "Dawka przypominająca"
  Szef resortu zdrowia zdradził, że w niedzielę odbyło się posiedzenie Rady Medycznej przy Kancelarii Premiera zwołane przez Mateusza Morawieckiego. Dyskutowano o okresie od zaszczepienia drugą dawką do tzw. dawki przypominającej. Jak zapowiedział Adam Niedzielski, czas ten ma być skrócony do pięciu miesięcy dla osób powyżej 50. roku życia. Decyzja ma zostać wprowadzona w życie w ciągu najbliższych 2-3 dni.
  Ps...Pieniądz rządzi światem ale do czasu ...To ma być dawka nie przypominająca tylko zapełniającą konta bankowe cwaniaków. Jedna wielka bzdura i kłamstwo. W jaki sposób ta ustawa zapewni bezpieczeństwo w miejscu pracy?, Skoro zaszczepieni zakażają się i chorują na Covid 19. Czyli ustawa segregacyjna będzie lepsza od szczepionki przeciwko Covid 19? Wygląda na to, że zaszczepionym wstrzyknięto szczepionkę strachu przed niezaszczepionymi, zamiast ochrony przeciwko Covid 19. Niestety po szczepieniu przeciwko Covid 19, nikt nie ma pewności, że nie zakazi się i nie będzie chorował na Covid 19 i będzie żył wiecznie. Nikt też , nie daje gwarancji, że po szczepieniu przeciwko Covid 19 nie będzie NOPu, czyli niepożądany odczyn poszczepienny w tym zgon. Weźcie więc zamknijcie wszystkich niezaszczepionych, a oni będą się patrzeć z swoistym spokojem, jak biorą się za gardła zaszczepieni, bo nadal będą się zarażać między sobą, chorować i umierać na Covid 19, bo nikt zaszczepionym nie dał gwarancji, że tak nie będzie.
  Niestety dobrowolne i własnoręcznie podpisali zgodę na eksperyment medyczny.


  Rebe Wisielski Niedzielski , nie z nami takie numery . Mengele, nie będzie wymówek o wykonywaniu rozkazów. Będziesz osądzony! Norymberga 2.0. Skoro pracodawca ma zapewnić bezpieczeństwo, to zwolni w pierwszej kolejności pracownika bez szczepień . Wasza interpretacja prawa doprowadzi do tego , że na pracodawcę spadnie obowiązek zapewnienia "bezpieczeństwa", znając życie , za chwilę wypuścicie węszące psy z SANEPID-u , i zacznie się zabawa . Chciałem tylko przypomnieć, że wybrano was , by chronić i reprezentować waszych wyborców, nie do roli kata. Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy. Będziecie kiedyś wszyscy osądzeni ale nie za masowy eksperyment medyczny tylko za brak leczenia.

 • To po co kolejne dawki skoro są w pełni zaszczepieni ?

  Bigfarma liczy zyski już z kolejnych fal. A co tam z wirusem ospy znalezionych w chłodziarkach Pfizera ( najprawdopodobniej)? Których być tam nie powinno?

 • przeziębienie, wychłodzenie, grypa

  Roberto Barnai, Biologika  Maria.