Codzienna porcja kłamstwa i dezinformacji

Testy terroru: taki jest cel "testowania" ludzi na obecność koronawirusa!

Codzienna porcja kłamstwa i manipulacji

 

 

 

Od początku trwania pandemicznego zajoba, społeczeństwo polskie jest straszone i terroryzowane przez media i polityków, liczbą osób tak zwanych „zarażonych”. Są to osoby bez jakichkolwiek objawów chorobowych, którym przeprowadzono „test” , ten zaś okazał się „dodatni”. Na podstawie tego „testu” straszy się ludzi, że są chorzy bezobjawowo i wysyła ich na kwarantannę, czyli zamyka się ich w areszcie domowym, co jest bezprawiem wołającym o pomstę do nieba!

 

Wypada jednak zauważyć, że jest to jednak pewien postęp w stosunku do medycyny radzieckiej, która diagnozowała schizofrenię bezobjawową bez jakiegokolwiek „testowania”, wystarczyło obejrzenie delikwenta przez „psychiatrę”, albo tylko telefon od oficera KGB.

 

Teraz jest dużo nowocześniej! Nim polska medycyna zdiagnozuje bezobjawowego kowida, tysiące medyków „urobi się po łokcie”. Jedni gmerają patykami ofiarom choroby bezobjawowej w jamie ustnej bądź nosogardzieli by pobrać „wymaz” do badań, inni pobrany materiał biologiczny „testują”...a wszystko po to aby wykazać chorobę bezobjawową, czyli współczesną wersję schizofrenii sowieckiej.

A całą tą robotę funta kłaków nie wartą wykonują „MEDYCY” KTÓRZY POKOŃCZYLI JAKIEŚ „STUDIA” w czasie których wielokrotnie uczono ich, że nie ma chorób bezobjawowych! Gdyby takowe były, to cała medycyna byłaby całkowicie bezużyteczna!

 

Po raz kolejny (nie wiadomo który) pokażę, że tak zwane „testowanie”, to współczesna wersja sowieckiej schizofrenii bezobjawowej, której stosowaniu polscy lekarze oddali się bez reszty, tracąc resztki honoru i poważania!! Stali się żałosnymi błaznami, kurwami do wynajęcia!

 

Obecnie na świecie stosuje się trzy rodzaje testów na koronwirusa. Żaden z tych testów nie potwierdza ani nie wyklucza obecności wirusa. Stosuje się:

 

• testy serologiczne – (próbka z krwi żylnej)

• test immunochromatograficzny – wariant testu serologicznego, (próbka krwi włośniczkowej lub żylnej),

• test metodą RT-PCR – (wymaz z gardła, bądź nosogardzieli).

Badanie wykonywane metodą RT-PCR wykrywa jakoby obecność materiału genetycznego wirusa SARS-CoV-2, co nie jest prawdą o czym poniżej!

Celem badań serologicznych jest  zidentyfikowanie przeciwciał anty-SARS-CoV-2, które powstały po kontakcie z wirusem. Jak informuje na swojej stronie internetowej firma która wykonuje testy, badania serologiczne nie potwierdzają ani nie wykluczają zakażenia koronawirusem.  Dodatni wynik badań serologicznych może świadczyć o przebyciu zakażenia w przeszłości lub toczącej się infekcji. Wynik ujemny nie wyklucza zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

(więcej na ten temat tutaj: https://diag.pl/pacjent/koronawirus/rodzaje-testow-w-kierunku-covid-19/ )

Testy serologiczne są całkowicie bezwartościowe z punku widzenia diagnostyki, gdyż ani nie potwierdzają ani nie wykluczają zakażenia koronawirusem.

Równie bezwartościowy jest tez test PCR który ma wykrywać obecność materiału genetycznego wirusa SARS-CoV -2.

Żadnemu ośrodkowi naukowemu na świecie nie udało się wyizolować koronawirusa, a co za tym idzie nie jest znany jego materiał genetyczny, jeśli nawet założymy, że takowy koronawirus istnieje!!

Ponieważ budowa genetyczna SARS-CoV -2 jest nieznana, więc oszuści z WHO przyjęli, że koronawirus musi zawierać drobny fragment DNA, który zawierają inne wirusy. I tego drobnego fragmentu DNA szuka test PCR w pobranym z jamy ustnej bądź nosa materiale biologicznym

Problem polega na tym, że drobny fragment DNA którego szuka test PCR, jest obecny nie tylko w wirusach ale w większości organizmach żywych, w tym w każdym człowieku! Dlatego też stosując test PCR (z inicjatywy byłego już prezydenta Tanzanii)„wykryto” koronawirusa w owocach avocado, u kozy,u lamy, w oleju silnikowym, oraz wykrywa się go u ludzi.

Ponieważ każdy człowiek ma w sobie drobny fragment DNA którego szuka test PCR, więc teoretycznie każdy test przeprowadzony prawidłowo na każdym człowieku powinien dać wynik pozytywny. I w zasadzie tak jest: ponad 90 % wykonanych testów na ludziach daje wyniki pozytywny! Wyniki negatywne są skutkiem niewłaściwie przeprowadzonych prac laboratoryjnych!

Jeśli jest tak jak napisałem powyżej, to dlaczego test PCR stosuje się do diagnozowania koronawirusa?

Kary Mullis, wynalazca technologii reakcji łańcuchowej polimerazy PCR uznał, że technologia ta nie nadaje się do wykrywania infekcji wirusowej. (po tej publicznej deklaracji, zmarł w hotelu na zawał serca)

Firmy produkujące testy PCR w ulotkach informacyjnych do nich załączonych informują, że testy nie nadają się do celów diagnostycznych.

Dlaczego więc testy PCR (oraz testy serologiczne) są wykorzystywane w diagnostyce, pomimo że się do tego celu nie nadają??

Ponieważ są doskonałym narzędziem terroru władz wobec społeczeństw!

 

Używając bezwartościowych testów można zniszczyć w zarodku każdy bunt, można zniszczyć każdą fabrykę, każdy region, a nawet całe państwa. To jest broń doskonała, gdyż pacyfikuje ludzi poprzez medialną propagandę, bazującą na strachu przed „zakażeniem” i śmiercią!

Z tej broni rządzący nami psychopaci nie zrezygnują: wbrew faktom, nauce i zdrowemu rozsądkowi- dalej będą nakręcać koronawirusowy terror aż do osiągnięcia zakładanego celu, którym jest „wyszczepienie” jak największej ilości sterroryzowanych ludzi.

 

Testy są bronią doskonałą, pozwalają dowolnie manipulować „epidemią” oraz śmiertelnie nią wystraszonymi ludzi!

 

 

 

N szczęście prawie połowa Polaków odmówiła udziału w „szczepieniach” trafnie diagnozując ludobójczy charakter „szprycowania!!

 

 

Anthony Ivanowitz

19.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

 

anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 69

 • Wygląda na to,

  że teraz terror jakby zelżał. Mówię to na podstawie obserwacji sytuacji w kilku krajach. To skoordynowana akcja. Teraz poluzowali; jkby się przestraszyli, że wkurwią ludzi do immentu. 5.

  • @Gość#Wygląda na to,

   Niczego się nie wystraszyli tylko stosują metodę wahadła - raz przykręcają śrubę, potem odkręcają (luzują), bo ponownie przykręcić mocniej i tak aż dokręcą do oporu albo .... śruba się urwie. I wtedy zostaną z fiutem w garści

 • Dygresja

  ,"Od początku trwania pandemicznego zajoba, społeczeństwo polskie jest straszone i terroryzowane przez media i polityków, liczbą osób tak zwanych „zarażonych”.

  Co za bzdury i kłamstwa.
  Autorze powiedz to rodzinom ludzi zmarłym na Covid a dostaniesz szybką odpowiedź raczej zapłatę za szerzenie tych idiotyzmów rodem z Izwiestii.

  • @Gość#Dygresja

   ludzie poumierali bo byli z premedytacją przetrzymywani w domu bez dostępu do lekarza, bez osłuchania płuc, po to by choroba się rozwinęła. Wtedy SOR, respirator, kremacja. Zbrodnia.

  • @Gość#Dygresja

   "Autorze powiedz to rodzinom ludzi zmarłym na Covid "

   Mam w rodzinie oficjalnie zmarłego na Covid-19. Z autopsji wiem, jak i moi bliscy, że ta cała pandemia Sars-CoV-2 to ściema.

   Ludzie są celowo pozbawiani właściwej pomocy lekarskiej, co prowadzi do ich zgonów. To jest zbrodnia, za którą trzeba będzie postawić w stan oskarżenia wielu ludzi.

   • @rumpelsiltskin#Gość#Dygresja

    I procesy przez lata?
    Na nich jedyny skuteczny bat to prawo colta i prawo Lyncha.
    Jeszcze jedno.
    Ludzie z SOR i ratownicy normalnie w strachu.
    Jeszcze niedawno na polecenie naginali statystyki.
    Wystarczy szczera rozmowa.
    Gdy sprawa wyjdzie na jaw, kto stanie sie celem?
    Oni i ci od "szczepienia".
    Winowajcy?
    " My tylko walczylismy z epidemia".
    Slowa w obstawie goryli.
    A cp drugi kaszle i ledwo stoi na nogach.

   • @rumpelsiltskin#Gość#Dygresja

    Leczenie w twoimi przypadku to strata czasu no chyba że w Moskwie Sputnikiem to może rozum wróci !

 • autor

  ciekawe

  Lockdown w Austrii. Sytuacja w szpitalach dramatyczna
  Oddziały intensywnej terapii dla pacjentów z COVID-19 w części regionów Austrii już od jakiegoś czasu są na granicy pełnego zapełnienia.

  W rejonie Salzburga i w Tyrolu lekarze przygotowują się do stosowania triażu, czyli wstępnej selekcji pacjentów według ich stanu i przyjmowania na oddział tych lepiej rokujących. "Osoby z małymi szansami na przeżycie nie będą już trafiać na OIOM. Dotyczyć to będzie również innych pacjentów. Chodzi o to, u kogo prawdopodobieństwo przeżycia jest największe: (np.) pacjent z COVID-19 czy pacjent z zawałem serca" - alarmowała kilka dni temu Barbara Friesenecker, lekarka z lokalnego oddziału intensywnej terapii.  Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-covid-19-pelen-lockdown-i-obowiazek-szczepien-w-austrii,nId,5655090#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  • @rowszan#autor

   Problemem nie jest samo istnienie infekcji, która prowadzi do poważnych problemów a czasem i śmierci chorego. Co wywołuje infekcję to już sprawa nauki. Problemem jest dobrowolny prawie przymus szczepień, które to szczepienie przed niczym jak się okazuje nie chroni a może spowodować poważne szkody zdrowiu, o których już wiemy i takie o których jeszcze nie wiemy.

  • @rowszan#autor

   Wystarczy poczytać parę niezależnych zródeł w Austrii m.in. gazetę wochenblick.at a dowiemy się że połowa wiadomości to kłamstwa tych wprowadzających lockdown i przymusowe szczepienia. Przykład, szpital w mieście Wels, podobno jak podawano w mediach wszystkie łóżka na intensywnej zajęte przez chorych na covid a okazało się że zajęte były tylko dwa łóżka. Ściema na kółkach, tak rolują Austriaków a połowa wierzy, zresztą u nas też. Jutro ma być wielka zadyma demonstracja we Wiedniu, zaszczepieni, niezaszczepieni, przedstawiciele policji i wojska w jednym szeregu. No zobaczymy. Pozdrawiam.

 • Autor *****

  "N szczęście prawie połowa Polaków odmówiła udziału w „szczepieniach” trafnie diagnozując ludobójczy charakter „szprycowania!!"

  W Stanach także wiele grup zawodowych odmówiło wyszprycowania się - dlatego to tu i tam nasiliły się ruchy migracyjne. Tam przeciwstawia się temu gubernator Teksasu Gerg Abbott z poparciem ludności we wszystkich Stanach / bo lawinowo wzrasta przestępczość/ - a u nas Rząd, któremu opozycja i "wszelakiej maści durnie" rzucają " kłody pod nogi". Do Stanów dostało się już około 1,5 mln imigrantów /z poparciem Prezydenta/, a u nas niecałe 2 tys. przedostało się do Niemiec.
  Nie oznacza to jednak iż nie będzie dalszych wyszczepień - będą tylko odwleczone w czasie i pod "dobrowolnym" przymusem. Tak jak to dzieje się u naszych sąsiadów Rosji i w Niemczech, Francji oraz krajach anglojęzycznych. Zbrodniarze nie odpuszczą, bo już nie mogą tego zrobić dla własnego bezpieczeństwa.

 • autor

  maciej ze Szkocji.
  W UK juz skonczyli z marchewka i zaczynaja uzywac kija.Na poczatek z pracy wyleca opiekunki i pielegniarki ktorzy nie chcieli sie szprycowac.

 • Testy

  Nie ma co komentować, Autor 5*.

 • : Protest “No Green Pass” w centrum Mediolanu – pomimo zakazu policji

 • Robert F. Kennedy Jr. w Mediolanie

  Demonstracja z udziałem Roberta F. Kennedy’ego Jr na rzecz obrony zasad demokracji, wolności wyboru terapeutycznego, prawa do świadomej zgody, ochrony prawa do prywatności i prawa do samostanowienia oraz jawności informacji w nauce.

 • zarówno testy jak i maseczki to tylko system tortur...

  patyki w nos wkładano niewolnikom w starożytnym Egipcie żeby im pokazać kto rządzi natomiast maski na ryj zakładano jeszcze do niedawna więźniom w Guantanamo - zanim te więzienie zaczęło gościć pedofilów i covidowych zbrodniarzy - dzisiejsi zbrodniarze przed plandemią te maseczki nakazywali nosić w upale wszystkim więźniom - rzekomym terrorystom którzy to rzekomo oni, a nie mossad wysadzili WTC...
  poczytaj tego linka Anthony:
  http://hungryblues.net/2006/12/05/torture-systems/
  pozdro
  baca

  • @Gość#zarówno testy jak i maseczki to tylko system tortur...

   Wał na Narodowym, znaczy się, szpital, a za drzwiami mecz :)
   Ktoś niezłe pieniążki przytula.

   Zanim wyleci film z you tube.

   • @Gość#Gość#zarówno testy jak i maseczki to tylko system tortur...

    Nawet mi się podoba ta kapela, tylko skąd oni wiedzę, że będziem niewolnikami nowego świata ? Bo ja tego proponowanego przez "pinokia" i zwierzchnią bandę nie chcę. Niedoczekanie !!!

  • @Gość#zarówno testy jak i maseczki to tylko system tortur...

   Przepraszam za zły link do szpitala na Narodowym, proszę to usunąć - (nagranie rockowe)

   Wał na Narodowym, znaczy się, szpital, a za drzwiami mecz
   Ktoś niezłe pieniążki przytula.

 • Światowy, czarci pomiot jest

  tak pewny swego, że nie dba już o wiarygodność jakiegokolwiek pretekstu - do czynienia ludziom dowolnego sk***ysyństwa. Tak jest z CO2 i tzw. śladem węglowym, tak jest z szaleństwem ekologicznego, zielonego diabelstwa, etc.
  Wniosek?
  Forsa tego świata i media w kosmatych łapkach - to główne narzędzia do przerobu rodzaju ludzkiego na szatańskie odchody.

  • @demonkracja#Światowy, czarci pomiot jest

   A mogą robić to co robią dzięki przekupnym zdrajcom i głupcom biorącym psychopatyczne brednie za dobrą monetę.

 • Codzienna dawka kłamstwa.

  Nie chce mi się tłumaczyć całego artykułu...
  tylko pierwszy wątek...
  fałszywe testy pokazujących że na covid chorują całkiem zdrowi ludzie.
  ..brednia i to prymitywna taka dla idiotów.

  Z własnego doświadczenia i wiedzy wiem że testuje się ludzi w kilku przypadkach.
  Testuje się ludzi chorych z objawami grypo kowidowymi z inicjatywy chorych i ich lekarza.
  covidowców odstawa się na kwarantannę a grypowców nie (ja tak byłem testowany i covida nie wykryto.. miałem grypę).

  druga grupa to ludzie mający skierowanie do szpitali na jakieś zabiegi, operacje, leczenie
  Tych się testuje na covida by innych w szpitalu nie pozarażali (ja tak miałem covida nie wykryto zabieg wykonano).

  Trzecia grupa t ratownicy z karetek na interwencji.. też unikają covida (wywiad przy zgłoszeniu wezwania karetki) oraz testowanie na miejscu pacjenta by chorego z covidem nie wieźć do szpitala
  niecovidowego (bo pozaraża innych chorych a więc słabych podatnych na ciężki przebieg choroby)

  To chyba większość testów na covida...
  nikt nie łapie na ulicy zdrowych ludzi by testować ich na covida ...i tym bardziej nie wmawia im covida...

  Jak widać brednie dla pożytecznych idiotów.
  i tacy pożyteczni .. się w swoim gronie onanizują tego typu "prawdami" jak to opisuje autor artykułu.

  To jawnie szkodliwe działanie...

  • @Gość#Codzienna dawka kłamstwa.

   Sam bredzisz jak potłuczony pisząc, że "nikt nie łapie na ulicy zdrowych ludzi by testować ich na covida ...i tym bardziej nie wmawia im covida...".
   To po jaki dzwon od mnóstwa zdrowych na ciele i umyśle ludzi żąda się jakiegoś durnowatego testu żeby mogli pojechać na wakacje czy normalnie funkcjonować ?
   Niezaszczepionych i na dodatek całkowicie zdrowych traktuje się jak "trędowatych" i domniemywa nosicielstwa nieistniejącego wirusa po to tylko, żeby uzasadnić zbrodnię szczepionkową !

  • @Gość#Codzienna dawka kłamstwa.

   A czym wykryto tę grypę u Pana? Ile testów wykonano? Bo za drugim razem mógł wyjść covid... no i najważniejsze- Czy wie Pan że covid to nic innego jak grypa typu A?

 • Prawie robi różnicę. Dzielimy fragmenty DNA ze zwierzętami a nawet z roślinami. Czyje,jakie nukleoproteiny są wykrywane ?!

  Dzielimy fragmenty DNA ze zwierzętami a nawet z roślinami. Czyje nukleoproteiny są wykrywane !
  "dzielimy 60% genomu z kurami, muszkami owocowymi i bananami. "

  https://zielony-umysl.weebly.com/blog/czy-dzielimy-50-dna-z-bananem
  Fragment:
  "Poza genami kodującymi są jeszcze części genomu, które są powtarzalne i zazwyczaj nic nie kodują. To jasne, że będziemy mieli je podobne, gdyż zadania takich sekwencji są podobne, a same sekwencje to nie nowy wynalazek i nie potrzebne były ich drastyczne modyfikacje. Sekwencje te to ok. 55% genomu, a ich liczba zależy od gatunku. Porównywanie ich to tak jak porównywanie dwóch oddalonych od siebie galaktyk. Niby składają się z tych samych pierwiastków (być może w innej proporcji), ale są kompletnie inne, gdyż miały inną historię.
  Źródło zawartości sekwencji powtarzalnych w genomie

  3. W historii rodzaju banan miały miejsce 3 duplikacje genomu (ich DNA się podwoiło). U zwierząt takie duplikacje obserwujemy tylko u ryb i płazów. U ssaków taka duplikacja prawdopodobnie skutkowała by śmiercią już na etapie zarodka. Dlatego mając tylko tę informację dowiadujemy się, że genom banana był 3 razy istotnie poddany modyfikacji, a człowieka nie.

  Więc w czym może tkwić rzecz? Otóż autorom tej ciekawostki mogło chodzić o sekwencje konserwatywne, które nie zmieniły się od lat. Geny te kodują podstawowe zasady biochemii organizmu:
  replikacja DNA. transkrypcja, translacja regulacja cyklu komórkowego, czy rekombinacji i naprawy DNA. Wiele podstawowych składników komórek zwierzęcych i roślinnych jest bardzo podobnych (na przykład większość organelli tj. mitochondria czy jądro komórkowe).
  Jak się okazuje, najbardziej konserwatywne geny są, jak można się domyślać genami kluczowymi bez których komórka nie może się obejść. Większość potencjalnych mutacji jakie mogłyby zajść w tych sekwencjach okazałyby się śmiertelne. Dlatego te geny się nie zmieniają lub zmieniają się powoli.
  Rzeczowa dyskusja na ten temat po angielsku

  Znalazłem piękne grafiki na takiej stronie:
  Strona
  Według niej dzielimy 60% genomu z kurami, muszkami owocowymi i bananami. Jest ktoś wstanie logicznie mi wytłumaczyć jakim cudem z innymi zwierzętami mamy tyle samo wspólnego co z bananami skoro drogi roślin i zwierząt rozeszły się jeszcze, gdy zarówno rośliny jak i zwierzęta były jednokomórkowymi organizmami? Wszystko dzięki wchłonięciu fotosyntetyzującej bakterii, która przekształciła się w chloroplast. Drogi zwierząt rozeszły się dużo później."

 • Nie wiem jak to należy rozumieć.

  Polska jest w czołówce państw Europy w których najwięcej ludzi umiera. Zajmuje trzecie miejsce po Rosji i Ukrainie.
  Czy to jest prawda, czy kłamstwo?
  Jeżeli to jest prawda, to co jest tego przyczyną?
  Jeżeli natomiast jest to kłamstwo, to dlaczego ktoś kłamie?
  Czy Polacy nie umieją liczyć?
  Czy Polacy tak się boją (kogo?) że nie ujawniają prawdy?
  A gdzie są ci sławni polscy patrioci, którzy kochają Polskę i nic nie robią w sprawie życia i śmierci Polaków?

 • wyszczepią wszystkich i co skończy się debilstwo?

  do krótkowzrocznych lemingów myślicie ze jak wyszczepią ostatnie go staruszka w puszczy czy dziecko narodzone to ten kretynizm sie skończy , znajdą zastępczy powód i następny i tak w kółko czy do was to nie dociera ze to nie chodzi o szczepienia tylko inne cele do przeforsowania .....

  • @Gość#wyszczepią wszystkich i co skończy się debilstwo?

   Jak to dobrze mieć kogoś kto myśli za wszystkich i wie co będzie.
   Już zaczynam się bać! Jakie następne cele? Pewnie coś strasznego ...
   Co będzie dalej? Co będzie?

   • @Gość#Gość#wyszczepią wszystkich i co skończy się debilstwo?

    jesteś dowodem, że głupota ludzka nie zna granic.
    Ale z pewnością masz rację. Rząd i big farma robią wszystko by zrobić tobie dobrze. Bierz więc kolejnego afrodyzjaka, będziesz miał wieczny wzwód.
    Infantylizm nie zmierzalny.

    • @Gość#Gość#Gość#wyszczepią wszystkich i co skończy się debilstwo?

     Ja się cieszę, że Ty Gościu tak się o mnie troszczysz. Tyle wysiłku, tyle nerwów poświęcasz mnie, niegodnego Twoich rad i Twojej mądrości . Myśl za wszystkich! To jest godna patriotyczna postawa ! Milionem jesteś i walcz za miliony jako świrus z wirusem!

 • Najmitom propagandy kremlowskiej znajomy obrazek "with a twist"


  ?x60878

 • Bez fałszywych testów nie byłoby fałszywej pandemii ...

  ... i to właśnie na tych fałszywych testach Big Pharma kroi taką kasę, że to co zarobi na szczepionkach to są dosłownie drobne kieszonkowe ! Porównajcie koszt testu, a koszt zakupu śmiercionki i wszystko jasne.
  Jedyne co w tym globalnym obłędzie jest prawdziwe to faktycznie prawdziwe zgony ludzi pozbawionych elementarnej diagnozy medycznej na podstawie objawów chorobowych.
  Dodajmy do tego wymuszoną przez WHO i całkowicie błędną oraz w efekcie zbrodniczą "procedurę leczenia covid", która w dużym skrócie polega na tym, że pacjenta, któremu wytestuje się covida na początku zostawia się "samemu sobie" oraz czeka do momentu gdy zacznie się dusić. Wtedy w błyskach fleszy dziennikarskich podłącza się nieszczęśników pod respirator żeby skrócić takim skazańcom cierpienia rozwalając im płuca w znieczuleniu.
  Żeby konowały i "medyki" nie mieli wyrzutów sumienia z powodu popełnianej zbrodni na pacjentach to ładuje im się kasiory w kieszenie białych kitli aż się od nich urywają.
  Zarazem zabrania się szukania i stosowania skutecznych leków, a takie istnieją oraz wykonywania sekcji zwłok w celu naukowego poznania przyczyn śmierci rzekomych "covidian". Już na poczatku tej fałszywki bo wiosną 2020 roku niemiecki patomorfolog wykonał kilkaset sekcji zwłok "ofiar covida" i z całkowitą pewnością wykluczył zgon spowodowany tym świrusem. W wielu krajach specjalnie kremowano zwłoki, żeby w przyszłości nie można było wykonać sekcji zwłok po ekshumacji i tym samym niszczono ślady i dowody Z NAUKOWEGO punktu widzenia.
  Wszystko jest zatem KŁAMSTWEM, ale śmierć OSZUKANYCH i ZDRADZONYCH przez medyków ludzi jest FAKTEM. I dlatego te ofiary są konieczne , bo inaczej nawet z tymi fałszywymi testami cała ta mistyfikacja padłaby jak domek z kart !
  Po trupach zamordowanych przez te wszystkie "służby śmierci i chorobie" wprowadzany jest sanitarny terror oraz likwidacja wszelkiej wolności i praw człowieka. Również prawo zostało już prawie oficjalnie zastąpione przez BEZPRAWIE.
  I na koniec powtórzę raz jeszcze sam początek - BEZ FAŁSZYWYCH TESTÓW NIE BYŁOBY FAŁSZYWEJ PANDEMII !!!