Kryzys na granicy, czyli karma wraca

Po co było uczestniczyć w bandyckiej napaści na Irak?

Kryzys na granicy

 

 

Fala emigrantów z Bliskiego Wschodu zaskoczyła polityków (i społeczeństwa) Zachodniej Europy. Zaskoczenie wynikało z tego, że  emigranci  pchają się „drzwiami i oknami” do krajów  które (teoretycznie) powinni omijać z daleka!

   Dokąd bowiem zmierza setki tysięcy uchodźców   z Syrii, Libii, Iraku i Afganistanu? Oni „szturmują” Niemcy, Francję, Anglię oraz ostatnio Polskę,   których wojska  skutecznie zaprowadziły  w ich rodzinnych państwach....demokrację!

    Amerykańska doktryna krzewienia demokracji  zakłada, że  demokratyczny system polityczny najlepiej służy...nieboszczykom!  Sojusznicy USA w Europie podzielają ten pogląd, toteż tylko w samym Iraku  (w wyniku zbrojnej napaści wojsk NATO) na demokrację „nawrócono” ponad milion martwych Irakijczyków, a przecież w „temacie” krzewienia demokracji ani USA ani jego sojusznicy (w tym osioł trojański USA w Europie, czyli Polska) nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

    W innych zacofanych cywilizacyjnie państwach arabskich takich jak Syria czy Libia, „nawracanie” na demokracje trwa pełną parą, zaś miejscowych entuzjastów tego systemu z każdym dniem lawinowo przybywa co bardzo cieszy firmy pogrzebowe, oraz rzecz jasna polityków USA i Unii Europejskiej!!

   Cel jaki chcą osiągnąć  państwa koalicji  amerykańsko- europejskiej w państwach Bliskiego Wschodu jest taki, aby każdego Araba albo „przerobić” na nieboszczyka (czyli zwolennika demokracji), albo też  uczynić z niego uchodźcę co daje nadzieję, że utopi się on w morzu Śródziemnym uciekając tratwą  do Grecji, lub Włoch. Albo też umrze z zimna na granicy polsko- białoruskiej. Tym sprytnym sposobem (i tanim kosztem, bo bomby i rakiety kosztują!)  następni zwolennicy demokracji doświadczają uroków tego systemu, „wylegując” się na plażach Grecji, bądź też koczując w lasach Białorusi.

   Jednak w najczarniejszych nawet snach jednego politycy Unii Europejskiej nie przewidzieli! Tego mianowicie, że uciekając przed bombami zrzucanymi im na głowę przez dzielne wojska amerykańskie, francuskie, czy angielskie, skierują się oni do państw które chciały ich wszystkich pozabijać,  czyli uczynić zwolennikami demokracji!

   Z jakiś tajemniczych powodów, rządy państw Unii Europejskiej wstrzymują się z zabijaniem uchodźców na swoim terytorium, choć nie miały żadnych oporów aby tak czynić w ramach krzewienia demokracji na terytorium Syrii, Iraku czy Libii !

   Jednak to się może w każdej chwili zmienić! Rząd Niemiec (kierując się historycznym odruchem) skierował grupę syryjskich uchodźców do  chwilowo nieczynnego obozu koncentracyjnego w Buchenwaldzie i poinformował, że nowi lokatorzy obozu bardzo sobie to miejsce chwalą. Podobno nawet jakiś nadgorliwy niemiecki urzędnik zamówił w zakładach chemicznych Cyklon B, jednak pogłoski te nie zostały oficjalnie potwierdzone!

   Dlaczego uchodźcy wybrali na kraje  osiedlenia państwa swoich oprawców?  W europejskich „wolnych mediach” trwa na ten temat ożywiona debata. Jedni twierdzą, że tak zwani „uchodźcy” to w istocie islamscy  terroryści którzy przybyli do Niemiec, Francji i Anglii  w tym celu aby się zemścić i urządzić Europejczykom takie samo piekło jakie oni wyrządzili narodom Bliskiego Wschodu!

   Inni uważają, że uchodźcy przybyli do Europy po   tak zwany „socjal”,  (czyli zasiłki  dla bezrobotnych), gdyż pracować nie zamierzają.

   Bez względu na to kto ma rację, zemsta Arabów będzie okrutna!  Państwa Unii Europejskiej (niczym stado baranów prowadzonych na rzeź) z  otrzymanej lekcji nie wyciągnęły żadnych wniosków i w samobójczym pędzie nadal wspierają  militarne awanturnictwo USA i Izraela na Bliskim Wschodzie (popierane przez rząd warszawski), co w krótkiej perspektywie przeniesie koszmar wojny domowej na ich własne terytorium!

    Społeczeństwa Europy zapłacą  wysoką cenę za brak umiejętności wyłonienia elit politycznych reprezentujących interesy narodowe swoich obywateli!

Dotyczy to też obywateli III RP, którzy z chamskim uporem wybierają sobie do władzy ciągle te same antypolskie szumowiny, które ściągają na na naród śmiertelne zagrożenia, teraz poważnego konfliktu granicznego, równolegle uprawiając ludobójstwo na Polakach poprzez próbę ich „wyszprycowania” !Światełkiem w tunelu jest masowe „wyszczepienie” obywateli USA i Izraela, co stwarza nadzieję, że światowi szatani zostaną unicestwieni „przez swoich”, co położy kres awanturnictwu z ich strony!

Anthony Ivanowitz

17. 11.2021r.

www.pospoliteruszenie.org

 

anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 54

 • Koszerne - sfilmowane przez Rosjan

  "Dotyczy to też obywateli III RP, którzy z chamskim uporem wybierają sobie do władzy ciągle te same antypolskie szumowiny..."

  Świat pełen jest propagandzistów i ignorantów. Wychylają też swoje obmierzłe głowy pospolite szuje.


  Ludzie z krajów bliskowschodnich popierają działania polskiego rządu na granicy, krytykują napaść na naszą granicę i ogólnie nie przepadają za Rosją i jej obmierzłą propagandą. Przejrzyj sobie komentarze pod filmikami zrobionymi w języku arabskim. Kiedy się pisze notki, warto coś o świecie wiedzieć.


  Relacja z wydarzeń na granicy sfilmowana przez Rosjan od strony zamożnych turystów z białoruskimi wizami:  A tutaj rosyjska RT po arabsku - kliknij myszką w prawo, włącz automatyczne tłumaczenie, albo użyj Google i poczytaj sobie. Takich stron i wpisów jest bardzo dużo.

 • Masz rację

  Gdyby mi polskie F16 zbombardowały dom w Iraku, gdzie zginęła cała rodzina, a ja akurat byłem po wodę w studni kilka kilometrów dalej, przez co przeżyłem. Staję się terrorystą w oczach mediów, a ja tylko chcę zemsty i sprawiedliwości.. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę..

  • @wk..ny#Masz rację

   Taka prawda

  • @wk..ny#Masz rację

   Stale będe przypominał :

   pel Jeffrey'a D. Sachsa, profesora Uniwersytetu Columbia, autora
   podręczników o polityce zagranicznej i specjalnego doradcy Organizacji
   Narodów Zjednoczonych
   >
   > Syryjską wojnę wywołały Stany Zjednoczone. Nasz rząd postanowił
   usunąć rząd Syrii. Była to tajna operacja CIA i Arabii Saudyjskiej
   "Timber Sycamore". Podpisał ją prezydent Obama. Nie poddano jej
   debacie w Kongresie, nie wyjaśniono narodowi amerykańskiemu. Skończyła
   się chaosem. Zwabiła Państwo Islamskie – jeden z odłamów dżihadu w
   niej uczestniczących. Sprowadziła też Rosję. Ta katastrofa trwa już
   siedem lat. Administracja Trumpa ją kontynuuje. Oto definicja tzw.
   państwa permanentnego. CIA i Pentagon chcą odseparować Iran i Rosję od
   Syrii. To jest niewykonalne. A właśnie z tego powodu rozpętaliśmy tę
   wojnę zastępczą. Konflikt zabił już ponad pół miliona ludzi,
   przesiedlił dziesięć milionów. A my brniemy coraz bardziej. Nie
   powinniśmy wystrzeliwać rakiet. Nie powinniśmy dążyć do konfrontacji
   z Rosją. Powinniśmy zaprzestać walki i wspierania rebeliantów
   zaangażowanych w obalenie Baszszara al-Asada. Wojna toczy się nadal,
   ponieważ do dnia dzisiejszego udzielamy pomocy siłom, które chcą
   odsunąć od władzy rząd Syrii – to jest niezgodne z prawem
   międzynarodowym i sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. Chciałbym zaapelować
   do prezydenta Trumpa: wycofajmy się i zwróćmy do Rady Bezpieczeństwa
   ONZ, by zawrzeć porozumienie z Rosją w sprawie strategii zakończenia tej
   rzezi.
   Pozdrawiam !

  • @wk..ny#Masz rację   "za wolnosc wasza i nasza"

  • @wk..ny#Masz rację   "Ida jak po swoje"

 • Proszę

  Proszę kliknąć na filmik RT po arabsku, kliknąć w prawym dolnym rogu na YouTube aby zobaczyć komentarze.


  Przykład:
  Emad Muhammed
  روسيا تريد تكون حمامه السلام وهي تبكي على الاجئين السورين ونست انها من كانت
  ترمي البراميل المتفجره وقنابلها لتقتل وتهدم المدن السوريه جميعكم قتله وسفاحين

  Rosja chce być gołębiem pokoju, gdy opłakuje syryjskich uchodźców i zapomniała, że ​​to ona rzucała beczki i ich bomby, by zabijać i niszczyć syryjskie miasta. Wszyscy jesteście mordercami i bandytami.

  • @AgnieszkaS#Proszę

   /Oracz/ Prawda o wojnie jest straszna. Na wojnie poświęca się miasta, jak było we Francji, gdzie Alianci bombardowali miasteczka pełne cywili. Na wojnie poświęca się całe bataliony, i armie (w szale wojennym konkurujące dowództwa radzieckie, chcąc mieć palmę zdobywców Berlina ostrzeliwały się wzajemnie) np by nie zdradzić że posiadlo się szyfry i czyta informacje. Wojna to żniwa szatana. Ale najgorsze bladzie to podżegacze wojenni. To co teraz prezesina wyczynia w Polsce, szukając niedostatków demokracji i broni ,,masowego rażenia" woła o pomstę do nieba i markujących pracę, zblazowanych prokuratorów demonstrujących swą ,,niezawisłość" w związku z artykułem 117KK. A jeszcze gorsze jest to, co zwykli zjadacze chleba zaczynają myśleć i mówić. Całe życie zaklinałem rzeczywistość, mając nadzieję że nie zobaczę wojny, jak moi przodkowie. Ale jak to zwykle bywa, moje nadzieje dzięki psom wojny tj międzynarodowym jurgiertnikom spod znaku Solidurności i KOR, mam to jak w banku. Nawet ewakuować się w bezpieczne rejony nie mogłem, z powodu służącym tenu samemu panu, głupcom.

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę

    Tam nie ma wojny. Tam jest spokój. To są ludzie zamożni. Wydali na tę podróż ogromne sumy. Idą dla łatwiejszego życia, aby być w Europie, korzystać z pomocy socjalnej, studiować.

    Cała Północna Afryka też się wyludnia. Wszyscy posiadający pieniądze maszerują do Europy dla łatwiejszego życia, pozostawiając nędzarzy za sobą. Niedługo będziesz żył w emiratach europejskich i będziesz w tym nowym państwie obywatelem drugiej kategorii.

    Zatrzymaj to swoje radło, nawet nie pług i rozejrzyj się dookoła czy przypadkiem nie jesteś z przodu, a nie z tyłu, czyli nie oraczem ale wołem.

    • @Gość#Gość#AgnieszkaS#Proszę

     /Oracz/ Znaczy że wasi królowie (czytaj: władcy) oszaleli. Jakaś przyczyna być musi. Np ta: ,,uciekamy się do ciebie boża rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić.."

     Wzgardziliście prośbami Boga, m.in:

     Gdy stworzył świat to nie było żadnych rodzicielek, tym bardziej ,,bożych", bogurodzic - zawszedziewic. Za to za czasów bardzo odległych, na długo przed nadejściem Mesjasza był kult królowej nieba. Przekaz od Proroka Jeremiasza jest jasny: za kult królowej nieba przewidziane są wszelkie plagi od Boga. Za jednoczenie świata w jedno, są przewidziane wszelkie plagi z rąk Boga. Za łamanie Dekalogu, tak samo. Za uporczywe czczenie nie dnia świętego szabasu/soboty, ale pierwszego dnia roboczego, co jest łamaniem Dekalogu, za słuchanie nauk ludzkich zamiast Nauki Boga itd itd.

     To wszystko służba szatanowi.

     Robicie wszystko dokładnie na opak i spodziewacie się, czego? Że Boga będziecie ustawiać po swojemu? No więc nie!

    • @Gość#Gość#AgnieszkaS#Proszę

     "Wszyscy posiadajacy pieniadze maszeruja do Europy...dla łatwiejszego zycia.."
     Chyba nigdzie na swiecie nie bylo latwiejszego zycia jak w Libii. 6 milionow ludzi zamieszkujacych Libie korzystalo ze sprzedazy ropy naftowej. Nie bylo zlodzeji ropy i oligarchow.
     W Libii nikt nie płacił za mieszkanie,energie, swiatlo, wode, edukacje czy lecznictwo.
     Kazdy Libijczyk mógł studiować na dowolnym uniwersytecie na swiecie, a każde mlode malzenstwo dostawalo 26 tysiecy dolarow na zagospodarowanie.

     Caly dochód z ropy i rafinerii (zbudowanych niegdys przez polskie firmy panstwowe) szedl na potrzeby i uslugi narodu. Nigdzie na swiecie nie bylo takich warunków!

     Kraje Natowskie zamordowaly Kadafiego i zniszczyly kraj. Kraje NATO-wskie nie mialy zezwolenia na przekroczenie libijskiej granicy. Libijczycy mieli bardzo wysoki poziom edukacji gdy chodzilo i o dostep i wyposazenie szkol i uczelni.
     Hunowie, Hazary , Mongoły, hordy tatarskie nie zrobily takiego spustoszenia e zeuroazji jak zrobily kraje NATO w najlepszym kraju na swiecie.
     A teraz po blogach rozni niefrasobliwi ignoranci opowiadaja o tym, ze migranci to bogacze, który uciekli z Afryki Polnocnej a zostawili nędzarzy. .
     W Libii nie bylo nędzarzy. Nikt nie mial zamiaru uciekac z kraju do zupelnie zniewolonej, zbankrutowanej, zboczonej Europy!! W Europie stale wojują
     Widac, ze wielu 'skrybow' probujacych swoich talentow pisarskich po blogach nigdy-przenigdy nie bylo na Bliskim Wschodzie; a przeciez wielu Polakow pracowalo w Iraku, Libii, Syrii...
     Czytam takie glupactwa o tych 'nędzarzach na Bliskim Wschodzie' i rzygac mi sie chce.
     Jak można pisac takie bery?

     W USA jest miliony bezdomnych i nędzarzy. Tysiące weteranów wojennych mieszka w lesie w namiotach, W Los Angeles tysiące ludzi mieszka na ulicy. Nie wszyscy maja namiot.
     Na ulicach nie ma kanalizacji, ubikacji, przysznicow.

     Czy ludzie zatracili poczucie rzeczywistosci?
     Pamietam w Polsce nagonke na islam.
     Ciemnogród i łobuzeria.
     Kiedys, pamietam, na Bliskim Wschodzie bylo 10 milionow chrzescijan: katolikow i prawoslawnych. Pare lat temu podawali, ze zostal tylko jeden milion. Wiekszosc uciekala do Syrii ale i Syrie trzeba bylo zbombardować i zniszczyć.
     Syrie, Libie, Irak, -a w Europie Jugoslawie,- zniszczyli barbarzyńcy i zlodzieje ropy naftowej i gazu.
     Teraz zbrodniarze naftowi zwalaja wine na ofiary zbrodni i wojny naftowej; na niewinna ludnosc tubylcza, którym sie 'za dobrze powodzilo'.
     Najwiekszym chamstwem, lajdactwem jest opowiadanie o konfliktach etnicznych w krajach naftowych czy gazowych.
     Konflikty etniczne sa wszedzie stworzone i oplacane przez oligarchie USA.
     Kolorowe rewolucje i konflikty etniczne maja stale to samo zrodlo, co bardzo dokladnie wykazuja raporty CIA.

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę

    "Wzgardziliście prośbami Boga, m.in:" /Oracz/

    Podyskutuj o tym z księdzem ze swojej parafii. Ja się tymi sprawami nie zajmuje, a nawet mnie one nie obchodzą.

  • @AgnieszkaS#Proszę

   Weź się nie ośmieszaj parchata paskudo.

   Jak tam nie nienormalni pl napisałaś do Światowida że teraz każdy z zewnątrz może ocenić co piszesz.

   Co się stał zakopali was wszystkich parchów a ciebie pierwszą a parchania niepoprawni przyweóciła wszystko z odwdrotnymi ocenami lub takimi jakim im pasuj a eraz już całkiem zablokowali ocenianie wpisów i taka twa prawdomówność.
   To gest grupa 4-5 przygłupich zkłamanych parchów które manipulują po pejsatemu.

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę

    Napisz do tamtejszego administratora, nie do mnie, i zapytaj go dlaczego wszystko zmienił
    po twoim przyjściu, zmurszały światowidzie.

    Nie parchaj tak, bo się zaplujesz i nie będzie komu spróchniałych ust obetrzeć ( "la bocca della verita").

    • @Gość#Gość#AgnieszkaS#Proszę

     @Gość#AgnieszkaS#Proszę
     Napisz do tamtejszego administratora
     --

     ojojojoj ayway pzygłupie z hasabary to twój fumel przecie co ja goi będe do biego pisał to uny ciętam wielniły :)

     Zamknijcie się tam w tym waszym więzieniu i nie wyłaźcie do świata zewnętrznego do ludzi normalnych ,myślących toczcie jad między sobą wiec odejdz z tąd parchu przebrzydły a kysz .

     Tam góra 5 osób na krzyż i oceniajcie sami siebie z vpn ale tam nawet vpn nie potrzebne adnin z góry ustala jakie oceny mają być.

    • @Gość#Gość#AgnieszkaS#Proszę

     ///Zamknijcie się tam w tym waszym więzieniu i nie wyłaźcie do świata zewnętrznego //

     Agnieszko fajny taki pomyśl niech admimn dopuszcza oglądania nie was ma niepoprawni.pl tylko tym zarejestrowanym i będzie git.
     Nikt niekoszerny nie będzie mógł oceniać a nawet oglądać to tam piszecie w parę osób, ale ty też nie wypełzaj z stamtąd i nie zasmradzaj świata.

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę

    To nie moja strona, nie znam szczegółów, wałachu.

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę

    @Światowid

    W jednym ci przyznam rację. Rosja manipulowała rozróbami opozycji na Białorusi aby trzymać za psyk Łukaszenkę. O tym wspominali nawet co bardziej rozumni angielskojęzyczni eksperci.

    • @Gość#Gość#AgnieszkaS#Proszę

     A podobno Anglia chce wysłać wojsko do bandersynów,czyżby szukali tam guza ?
     A o Sikorskim nie wspomne ?

  • @AgnieszkaS#Proszę

   mosad pisze ///Proszę kliknąć na filmik RT po arabsku////

   My pejsie propagandowy nii ponimaju po arabski, założę się ze później się okaże że to zupełnie odwrotnie że to RT pokazywali przekaz z kontrolowanej arabskiej tv przes usrael bo taka przecież jest i tą tylko pokazują

   I tak jest zawsze zawsze z parchatymi debilami po czsie się okazuje że zupełnie odwrotnie.

  • @AgnieszkaS#Proszę

   Żydówko AgnieszkoS! Takie tanie manipulacje na "mohameda" to możesz uprawiać na nienormalni.pl lub innej żydo pisowskiej blogerni.Ja moge ci pokazać tysiace komentarzy syrykczyków dziękujacej Rosji za uratowanie ich kraju przez zniszczeniem Syjono-NATO faszystów! To twoi idole anglosascy rozpętali wojne w Syrii tak jak w Iraku,Libi,Jemenie.
   Tylko dzięki interwencji Rosji udało sie powstrzymać całkowite zniszczenie tego kraju i przejęcie go przez Al kaide,ujgurskich terorystów,kaukazkich iczkeriowców ,ISIL i innych islamskich sojuszników tzw.zachodu.

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę

    xportal? :)

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę

    To USA,a Pani H.Clinton,to ta co w kampani miała wspominać o Ustawie 447,taki to przyjaciel Polski co ?
    A Libia ?
    Mu’ammar Kadafi na kilka godzin przed śmiercią: „A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie mur, który nie przepuszcza potoków afrykańskich emigrantów do Europy, bombardujecie mur, który zatrzymuje terrorystów Al- Kaidy. Tym murem była Libia. Zburzyliście ten mur. Wy, idioci! Za tysiące emigrantów z Afryki, za podtrzymanie Al-Kaidy będziecie smażyć się w piekle. Tak się stanie. Nigdy nie kłamałem. I teraz nie kłamię.” Hillary Clinton podczas wizyty w Libii, niespełna 48 godzin przed zabiciem Kadafiego, komentując te wydarzenia, powiedziała: „Teraz zaczyna się ta trudna część przemian”. Porównajmy obie wypowiedzi; kompetencje polityczne i mentalność Amerykanki Clinton i Libijczyka Kadafiego, poczucie odpowiedzialności za losy milionów ludzi na świecie…Zważmy, jaki bezmiar zbrodni i cierpienia zawiera biurokratyczny frazes Clintonowej: „trudna część przemian”. Te bezduszne słowa, oznaczające chaos, są wyrokiem dla tysięcy ludzi.

  • @AgnieszkaS#Proszę

   Wszytkie takie kanalie kochajace bezprawie i okrucienstwo i takie mikrocefale jak Agnieszka i paru innych debilow na tym i innych blogach, ktorzy popieraja bezprawie i faszyzm .....doczekali sie tego, ze ..Polska znowu dostala nakop w srake!

   Unia Europejska zdecydowala jednak zastosowac prawo uchodzcze, które dalej obowiazuje o -czym niepiśmienna Agnieszka nie wie.
   Unia przyszla uchodzcom na Bialorusi z pomoca i bedzie ich wreszcie rozpatrywac indywidualnie tak jak nakazuje PRAWO!!!
   Unia wypłaci odszkodowanie uchodzcom i wreszcie sie nimi zajmie, co powinna robić od samego poczatku.
   Agnieszko , debilko!
   Bylas w Syrii?? Co ty wiesz o Syrii? Sprawdz we wspolczesnej historii ile razy Rosja uratowala Syrie i przestan sie popisywac niewiedza i okrucienstwem wobec innych kobiet!

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę


    ?width=230&auto=webp&quality=75

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę

    "(...)czym niepiśmienna Agnieszka nie wie."

    Posłuchaj mnie Tiamt, kanalio nienawidząca Polski i Polaków:

    Powinnaś sama wziąć kilku młodych Kurdów na mieszkanie - będziesz zadowolona. Niech ich Niemcy też biorą, najlepiej powietrznym korytarzem. Zastanawia mnie, że tak długo czekali i nie zdecydowali się od razu, a kiedy Polska o tym z nimi rozmawiała, to odmawiali. Dobra zagrywka z ich strony, chodzi o to aby Polska nic w nowej sytuacji nie ugrała. Są to knowania niemiecko - ruskie, które wspomaga opozycja.

    Polska nie może sobie pozwolić na wchłonięcie takiej ilości obcych cywilizacyjnie Kurdów, którzy przybyli w celach turystycznych, dla polepszenia sobie życia. Polsce wystarczy piąta kolumna w jej granicach. Po akcie zdrady ze strony niemieckiej należy się spodziewać następnych tysięcy Kurdów, a są ich przecież miliony.

    "Byłaś w Syrii"?
    Byłam.

    "Agnieszka, debilko!"
    :)
    Dajesz dobre świadectwo o sobie komunistyczna niemiecka prukwo.

   • @Gość#AgnieszkaS#Proszę

    "Polska znowu dostala nakop w srake!"

    To już chyba pisał jakiś obywatel Ukrainy - niekoniecznie z pochodzenia Ukrainiec. Być może może chodzi tu o naród bliskowschodni i handlowy.

  • @AgnieszkaS#Proszę

   Z idiotami nie ma sensu prowadzić dyskusji. Niech sobie przeczytają komentarze ludności arabskiej zamieszczone pod tym filmem i oczy się im otworzą. Są jednak zbyt głupi aby to zrobić.
   Pozdrawiam.

   • @Playset#AgnieszkaS#Proszę

    Zrozumiałam, że te wszystkie pozytywistyczne plany pracy u podstaw musiały się jednak zakończyć fiaskiem. Chyba naprawdę szkoda czasu.
    Dziękuję za życzliwy komentarz.
    Pozdrawiam.

  • @AgnieszkaS#Proszę

   Tak a CIA to janiołki,onitylko pokój sieją zwąłszcza NAPALMEM jak w Vietnamie,z dala jak zwykle od swojego kraju,to umią najlepiej.
   Ale uchodżców jakosik nie chcą,tylko dla Europy ślą
   boChaterze aż hej !

 • "Kryzys na granicy, czyli karma wraca"

  Autor tak raczył napisał ten artykuł - jakby kolorowi sami od siebie nasycali Białą Europę i nie tylko Europę.
  Wniosek?
  Kolorowi są bronią wymierzoną w białego człowieka w kosmatych łapkach światowego, czarciego pomiotu.

 • Karma

  "Kryzys na granicy, czyli karma wraca"

  A może by tak napisać:

  Komfortowo nastawieni młodzi Kurdowie idą po karmę do Europy.

 • AgnieSSka z moSSadu zawsze robi to samo

  AgnieSSka z moSSadu podżeguje do wojny. To nie powinno dziwić biorąc pod uwagę jej ideologiczne uwikłanie. Oni zawsze robią to samo.

  Wyj 15:3 Pan, mocarz wojny, Jahwe jest imię Jego. 

  • @Gość#AgnieSSka z moSSadu zawsze robi to samo

   Hitlerowi błogosławił papieżca.

  • @Gość#AgnieSSka z moSSadu zawsze robi to samo

   To nie jest prawdą ignoramus.

   Opozycja podżeguje do nienawiści do własnego rządu, nienawiści do wojska i policji broniących kraju, nienawiści do osób popierających rząd.
   ___________
   Umiłowani w antifie, umiłowani w Rosji, umiłowani w kurdyjskich turystach:
   FY!

  • @Gość#AgnieSSka z moSSadu zawsze robi to samo

   Szerszy kontekst mówi więcej panie inżynierze:

   2 Pan jest moją mocą i źródłem męstwa!
   Jemu zawdzięczam moje ocalenie.
   On Bogiem moim, uwielbiać Go będę,
   On Bogiem ojca mego, będę Go wywyższał.
   3 Pan, mocarz wojny,
   Jahwe jest imię Jego.
   4 Rzucił w morze rydwany faraona i jego wojsko.

   A pan życzy żeby tkwić w Egipcie. Z tym że wg mojej wiedzy JHWH, znaczy tyle co ,,Bóg" i jest to złe tłumaczenie.

   • @Gość#Gość#AgnieSSka z moSSadu zawsze robi to samo

    Racja, to jest złe tłumaczenie.

    Stoicie za wszelkimi wojnami i zawsze do wojen podżegacie, to właśnie robi to szatańskie plemię i to właśnie teraz robisz, AgnieSSko z moSSadu.

  • @Gość#AgnieSSka z moSSadu zawsze robi to samo

   USA


  • @Gość#AgnieSSka z moSSadu zawsze robi to samo

   Starożytny Egipt


  • @Gość#AgnieSSka z moSSadu zawsze robi to samo

   USA


 • Symbole antify

  antifa amerykańska - doprowadziła do ostatniej rewolucji w USA i przejęcia rządów przez Bidena. Zainicjowała ten zabieg z ukrycia Rosja, publikując jednocześnie propagandę dla naiwnych, iż popierała Trumpa.
  Walcząca z faszyzmem niemiecka antifa:

  https://res.cloudinary.com/teepublic/image/private/s--zgD6jolF--/c_crop,x_10,y_10/c_fit,h_830/c_crop,g_north_west,h_1038,w_1038,x_-143,y_-104/l_upload:v1565806151:production:blanks:vdbwo35fw6qtflw9kezw/fl_layer_apply,g_north_west,x_-254,y_-215/b_rgb:000000/c_limit,f_jpg,h_630,q_90,w_630/v1592451906/production/designs/11435131_0.jpg

 • Na granicy, taki tlok, a o covidzie

  ani slychu. Wagranci, wojsko, policja, tysiace na malej przestrzeni, brak elementarnej higieny a wirus nic!
  Ciekawe.

 • Kryzys na granicy, czyli karma wraca

  Żadna karma nie wraca, tylko jest to akcja globalistów podobna do tej w Stanach na granicy z Meksykiem. Zamieszany jest w to niewątpliwie "koszer car" , a Baćka wykonuje tylko polecenia. Jakoś nikt /w tej głupawej wymianie zdań pomiędzy gośćmi/ nie bierze pod uwagę faktu, iż "putler "rozpętując u siebie histerię covidową - dał wyraźnie do zrozumienia po której jest stronie.
  To co się dzieje w Rosji / w tej kwestii / nie jest zabawą, gdyż rozpętany faszystowski terror wielokroć przerasta to co się dzieje u nas.
  Niewielu zauważa także, że wśród tzw. imigrantów przeważają młode zdrowe byczki, a kobiety i dzieci są tylko przystawką. Aktualna masowość tego zjawiska wskazuje na zorganizowaną i sponsorowaną akcję, a nie spontaniczny exodus. Stoją za tym także duże pieniądze, których putler i Baćka sami nie mają .
  PIS-uary nie miały wyjścia i musiały przyblokować granicę, bo byłoby to sprzeczne z tym co głosili . Ciekawe tylko na jak długo ? Ta akcja ma na celu dalsze nasycenie UE "ciapatymi" i przy okazji nas skompromitować. Nie biorą tylko pod uwagę reakcji społeczeństw na dalszy napływ "roszczeniowych inżynierów i lekarzy" W Stanach mają już tego także dosyć.

  • @Playset#Kryzys na granicy, czyli karma wraca

   „Putler” ma naprawdę mało władzy. On może deklarować brak przymusu w kwestii wszczepienia trucizny a wszystkie regionalne władze i prywatny żydowski biznes ma deklaracje prezydenta głęboko w jelitach.

   Faktem jest że w Rosji terror kowidowy jest dużo bardziej posunięty niż w peryferyjnej Polsce. W Moskwie i Kazaniu nie można wejść do dużego sklepu bez okazania dowodu zaszprycowania. W Moskwie w szkołach instalowany jest system, automatycznego rozpoznawania twarzy.

   To następny poziom. Rosja jest bardziej zaawansowana w budowie cyfrowego totalitaryzmu niż peryferyjna Polska.

   Tylko że nie robi tego „Putler” - on jest tylko kwiatkiem do kożucha.

   • @Gość#Playset#Kryzys na granicy, czyli karma wraca

    Kto ma władzę na służbami mundurowymi, specjalnymi oraz aparatem administracyjnym ten rządzi. Nie po to "car" zmieniał konstytucję. Koszer mendia także "grają" to co im każe. Jest to jednak nieistotne, bo liczą się zaistniałe fakty, a te obciążają gubernatorów - lecz on niewinowaty , "dla ciemnych mas". Świadomość tychże jednak szybko wzrasta.

   • @Gość#Playset#Kryzys na granicy, czyli karma wraca

    Guzik mnie obchodzi co robi Putin w Rosji. Wazne, ze nie wpycha szczepionek Polsce za straszliwe pieniadze. Rosja sam produkuje szczepionki i sama sie nimi szczepi.

    Polska kupila kota w worku z USA i drze sie na Rosje? Niech sie ruskie martwią czym ich
    szczepią

 • zorro

  Agnieszka, to ta gudła co ma zdaje się ustawioną w poprzek. Ta parchatka ilekroć się pojawi, zawsze sieje zamęt, aczkolwiek to normalne u tej nacji.

  • @Gość#zorro

   Czym ty się popisujesz? Polskie chamy są tak dobrze znane w świecie , że fama o nich obiegła wszystkie kontynenty. Porządni ludzie często nie chcą się przyznać do takiego powinowactwa i wolą nie ujawniać swojego pochodzenia.

   Taki dumny jesteś, że obrażasz kobietę, której nawet nie znasz? Jak cię energia rozpiera i nie masz co ze sobą zrobić to nie parchaj, tylko zgłoś się z drabiną i procą na granice w ramach czynu społecznego, po białoruskiej stronie.

   • @Gość#Gość#zorro

    Tylko że te "polskie chamy" to zwykle żydzi tacy jak AgnieSSka

    Wam reklamy nikt nie musi robić. Jesteście znani od tysiącleci.

 • Wolność

  "Po co było uczestniczyć w bandyckiej napaści na Irak?'

  Właściwe pytanie, uważam również: Po, co ?

 • Miluszek11

  Islamiści są cierpliwi, ale pamiętliwi. Najpierw wydoją białasów z pieniędzy, później tych którzy im będą potrzebni ocalą a resztę wytną w pień. Kwestia 100 lat. Wyglądać będzie to tak od najsilniejszego do najsłabszego:
  Żółtki
  Islamiści
  Czarni
  Biali jako tania siła robocza.

 • Będzie coraz gorzej.

  Tylko tzw. dyskusja w tym poście, daję jednoznaczny obraz czym ten portal w najbliższym czasie się stanie. Jedno wielkie szambo stworzone przez "gości". Nie mój biznes, nie moje zmartwienie.

 • zorro

  Te, z ciebie to taki sam gość jak te przybłędy które znalazły się kilka wieków temu, by tu odpocząć.
  Takiej gudły jak Agnieszka nie muszę znać osobiście. Wystarczą mi jej komenty, aby stwierdzić, iż jest wystrugana przez obrzezańca, lub wypluta przez rodzicielkę z poprzeczną genitalią.

 • PANIE OPARA

  Ciesz się Pan z reform, bo one prowadzą do równania z najlepszymi.

 • Karma?

  Czy bylibysmy w iraku, sfganistanie czy nie.
  I tak predzej pozniej mielibysmy to na granicy.
  A jak donaldy u koryta to byloby gorzej niz w szwabii.
  Bron w rekach policji, wojska, arabusuw.
  I godzina policyjna dla nas.
  Jestesmy w takim miejscu ze nsprawde to nie mamy i nie mielismy przyjaciol.
  Od 300 lat.

 • Wasza dyskusje niech zamknie żyd Tuwim, Polak.

  Gdy znów do mu­rów klaj­strem świe­żym
  Przy­le­piać za­czną ob­wiesz­cze­nia,
  Gdy "do lud­no­ści", "do żoł­nie­rzy"
  Na alarm czar­ny druk ude­rzy
  I byle drab, i byle szcze­niak
  W od­wiecz­ne kłam­stwo ich uwie­rzy,
  Że trze­ba iść i z ar­mat wa­lić,
  Mor­do­wać, gra­bić, truć i pa­lić;
  Gdy za­czną na ty­sięcz­ną mo­dłę
  Oj­czy­znę szar­pać de­kli­na­cją
  I łu­dzić ko­lo­ro­wym go­dłem,
  I ju­dzić "hi­sto­rycz­ną ra­cją",
  O pię­dzi, chwa­le i ru­bie­ży,
  O oj­cach, dzia­dach i sztan­da­rach,
  O bo­ha­te­rach i ofia­rach;
  Gdy wyj­dzie bi­skup, pa­stor, ra­bin
  Po­bło­go­sła­wić twój ka­ra­bin,
  Bo mu sam Pan Bóg szep­nął z nie­ba,
  Że za oj­czy­znę - bić się trze­ba;
  Kie­dy roz­ścier­wi się, roz­cha­mi
  Wrzask li­ter pierw­szych stron dzien­ni­ków,
  A sta­do dzi­kich bab - kwia­ta­mi
  Ob­rzu­cać za­cznie "żoł­nie­rzy­ków". -
  - O, przy­ja­cie­lu nie­uczo­ny,
  Mój bliź­ni z tej czy in­nej zie­mi!
  Wiedz, że na trwo­gę biją w dzwo­ny
  Kró­le z pa­na­mi brzu­cha­te­mi;
  Wiedz, że to buj­da, gran­da zwy­kła,
  Gdy ci wo­ła­ją: "Broń na ra­mię!",
  Że im gdzieś naf­ta z zie­mi si­kła
  I ob­ro­dzi­ła do­la­ra­mi;
  Że coś im w ban­kach nie szty­mu­je,
  Że gdzieś zwę­szy­li kasy peł­ne
  Lub upa­trzy­ły tłu­ste szu­je
  Cło ja­kieś grub­sze na ba­weł­nę.
  Rżnij ka­ra­bi­nem w bruk uli­cy!
  Two­ja jest krew, a ich jest naf­ta!
  I od sto­li­cy do sto­li­cy
  Za­wo­łaj bro­niąc swej krwa­wi­cy:
  "Bu­jać - to my, pa­no­wie szlach­ta!"