Szambo w ciałach osób zaszczepionych

Nieprawdopodobna ilość toksycznych i nieznanych zanieczyszczeń w szczepionkach covid-19

Co pływa w Twojej krwi po szczepieniu p/Covid-19, czyli szambo w twoim ciele na życzenie

 

 

 

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 20 września 2021 roku w instytucie patologicznym w Reutlingen, głos zabrali niemieccy naukowcy, patolodzy i prawnicy, zapoznając opinię publiczną z zanieczyszczeniami znajdującymi się w tak zwanych "szczepionkach" przeciw Covid 19.

Po przeprowadzeniu sekcji zwłok kilkudziesięciu osób zmarłych w wyniku szczepień na covid- 19, niemieccy patolodzy odkryli w „szczepionkach” (i ciałach zmarłych) nieprawdopodobną ilość toksycznych i nieznanych zanieczyszczeń. ( konferencja prasowa do obejrzenia i wysłuchania tutaj: https://psnlin.pl/artykuly,co-plywa-w-twojej-krwi-po-szczepieniu-p-covid-19-konferencja-patologow-niemieckich-czesc-2,17,134.html

 

Ustalenia niemieckich lekarzy i naukowców szokują: tak zwane szczepionki okazują się być trującymi miksturami o tak ogromnej ilości toksycznych substancji i nieznanych zanieczyszczeń (których nie udało się zidentyfikować), że aż trudno zrozumieć dlaczego osoby które te trutki na szczury przyjęły jeszcze żyją.

 

Osobom które wahają się czy „wyszczepić” się, albo i przyjąć tak zwaną 3 dawkę „przypominającą” proponuję obejrzeć konferencję prasową niemieckich lekarzy.

Jeśli po wysłuchaniu wystąpień, nadal będą one skłonne poddać się „szprycy” i uczynić ze swego ciała szambo na trujące odpadki, to trudno im współczuć! Na własne życzenie popełniają samobójstwo, będąc na tyle głupim, by nie rozpoznać zastawionej na nich prymitywnej, śmiertelnej pułapki!

Niech im ziemia lekką będzie!

 

Anthony Ivanowitz

13.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4

liczba ocen: 56

Post jest starszy niż 15dni. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • Wolność

  I, co dalej w związku z tym ?

  • @werka1321#Wolność

   //I, co dalej w związku z tym ?//
   W związku z tym niezaszczepieni nie mogą spać po nocach! ;D

   • @Gość#werka1321#Wolność

    Może ty nie możesz spać, więc idź się zaszczepić

   • @Gość#werka1321#Wolność

    Co ? Czwarta dawka nie jest już wskazana ? Już spać spokojnie nie mogę !

  • @werka1321#Wolność

   I nic.
   Szczepisz się i będziesz wolna (Impfen macht frei) albo się nie szczepisz i masz wszystko w d... - tak jak ja :)

 • Marcin Luter wiedział co się szykuje

  Wybitny żydowski historyk Heinrich Graetz (https://pl.wikipedia.org/wiki/Heinrich_Graetz) napisał kiedyś książkę „Historia Żydów”.
  Fragment ze strony 551: https://archive.org/details/historyofjews04graeuoft/page/550/mode/2up

  =================

  Krótko przed śmiercią [Marcin Luter] w kazaniu wezwał swoich słuchaczy do wypędzenia Żydów:

  „Oprócz tego wszystkiego macie jeszcze Żydów, którzy czynią wielkie zło w kraju. Gdyby mogli zabić nas wszystkich, chętnie by to zrobili i często to robili, zwłaszcza ci, którzy twierdzą, że są lekarzami – wiedzą wszystko o medycynie w Niemczech, potrafią dać człowiekowi truciznę, na którą umrze za godzinę albo za dziesięć, dwadzieścia lat, doskonale rozumieją tę sztukę. Mówię to po raz ostatni jako wasz rodak, jeśli Żydzi odmówią nawrócenia się, nie powinniśmy ich znosić dłużej ani chwili”.

  =================

  Graetz napisał to zapewne w kontekście demonicznego Lutra i dobrych Żydów. Niemniej napisał co napisał. A pisał o medycynie.

  • @Gość#Marcin Luter wiedział co się szykuje

   Dawno temu pewien zwykły człowiek po rosyjsku powiedział tak:
   "Jewrieje eto nieszczastie wsiewo mira" ....

   • @KST#Gość#Marcin Luter wiedział co się szykuje

    To zdanie czy ta myśl funkcjonuje w różnych językach. W Niemczech całkiem niedawno funkcjonowała taka wielkonakładowa gazeta: „Der Stürmer” i jej motto brzmiało właśnie: „Die Juden Sind Unser Unglück”.

    Z tego co wiem to redaktor naczelny tej gazety (Żyd zresztą) został zamordowany przez Aliantów w Norymberdze.

    • @Gość#KST#Gość#Marcin Luter wiedział co się szykuje

     Jeden naród może się mylić, ale jeżeli wiele narodów myśli i mówi to samo, to chyba raczej mają rację, nieprawdaż ? ....

 • Mata czegośta chcieli.

  Tak prawił klasyk w sprawach zmian politycznych w Kraju, lecz to są konsekwencje tychże.

 • Szambo w ciałach zaszczepionych..

  ..to tylko dążenie Natury do równowagi. Jeżeli ktoś ma szambo zamiast rozumu, to reszta ciała musi stać się taka sama. PROSTE I LOGICZNE :P

  P.S.
  Nie wiem jak Wy, ale ja Szczepanów namawiam z całego serca na 3 dawkę jak najszybciej; "bo zabraknie!", polecam im już płacić łapówki lekarzom, aby zostać wpisanym na 4 dawkę, bo tej będzie jeszcze mniej i może okazać się, że zabraknie dla nich tego "życiodajnego" specyfiku..
  Jak widzicie, posatwiłem na nich krzyżyk, i są obciążeniem dla mojej psychiki więc jak biegną ku przepaści, to ja ich dopinguję, a jak zawahają się, to i popchnę, ku "zdrowotności", hehe

  • @wk..ny#Szambo w ciałach zaszczepionych..

   I bardzo słusznie! Może jak już nie będzie tych durniów to będzie można zrobić coś mądrego?

 • Skąd takie info ?

  By coś napisać warto sprawdzić źródło inaczej autor się ośmiesza.

  • @Gość#Skąd takie info ?

   Ty się kolego ośmieszasz. Autor podał w tekście źródło (link do strony Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Naukowców i Lekarzy: https://psnlin.pl/artykuly,co-plywa-w-twojej-krwi-po-szczepieniu-p-covid-19-konferencja-patologow-niemieckich-czesc-2,17,134.html Zaś w linkowanym tekście podano lin: Konferencja prasowa w instytucie patologicznym w Reutlingen: https://www.pathologie-konferenz.de/
   Wiec nie mąć głąbie kapuściany!

   • @anthony#Gość#Skąd takie info ?

    Polecam .Salute . https://thefederalist.com/2021/11/03/how-the-massive-money-manager-blackrock-endangers-u-s-prosperity-and-national-security/

 • Kto wierzy w dobre intencje

  światowego, czarciego pomiotu i jego V kolumn rezydujących w krajach świata - ten jest ze swoją ŚWIADOMOŚCIĄ dokładnie w tym samym miejscu - co byli ludzie przed przyjściem Chrystusa na Ziemię.
  Wniosek?
  Po co odpalono by tę świrusową, globalną hucpę z takim przytupem i determinacją - gdyby ona nie spełniała czynnika depopulacyjnego?

 • Anthony się nie zaszczepił, sam siebie straszy, boi się szczepić i cierpi.

  Niestety Anthony, takiej popularności jaką miałeś na początku swojej propagandowej działalności, już mieć nie będziesz, niezależnie jakich tam propagandzistów będziesz cytował.
  W Polsce jest kowidowy pogrom, ludzie mrą i końca zarazy nie widać.
  Rób coś Anthony, a bo gadanie nie jest skuteczne.

  • @Gość#Anthony się nie zaszczepił, sam siebie straszy, boi się szczepić i cierpi.

   Rzeczywiście końca twojej głupoty nie widać. Gdyby głupota była piaskiem to byś ze dwie Sahary usypał.

   • @Gość#Gość#Anthony się nie zaszczepił, sam siebie straszy, boi się szczepić i cierpi.

    A dlaczego cię cudza głupota tak boli? Też się nie zaszczepiłeś?
    Nie można tak cierpieć bez końca, a to za tych nieszczepionych, a to z powodu cudzej głupoty, trzeba trochę radości i uśmiechu!

  • @Gość#Anthony się nie zaszczepił, sam siebie straszy, boi się szczepić i cierpi.

   Masz Człowieku rację. Trzeba słuchać prawdziwych ekspertów, nie propagandzistów. Takich, którzy mówili, że wirus zabija na cmentarzach, lecz nie jest groźny na strajkach kobiet. Takich, którzy twierdzili, że wystarczy zaszczepić się podwójną dawką i wrócisz do normalności. Nie zachorujesz, nie będziesz roznosił wirusa. Nie mieć zaufania do takich ekspertów, wzorów prawdomówności , bezinteresowności i ogromnej wiedzy, to po prostu grzech. Czas pokazał, kto ma rację, niestety, żeby to dostrzec , trzeba myśleć.

 • Krew nie woda

  Nigdy nie czułem współczucia dla betonowych covidian. Na początku było mi ich tylko żal, tak po ludzku. Ale gdy zauważyłem że oni pójdą po tą breję nawet gdy tam będzie gnojówka wymieszana z arszenikiem to nie chcę ich znać bo są jedną z przyczyn trwania tego przekrętu.

 • am

  amantadyny nie mozna dostac , zadnej rzeczowej dyskusji , strony mowiace inaczej niz sciek medialny niedostepne , w tv reklamy tylko lekow -preparatow , raptem znalezli lek na cowid , co w nim jest ? to samo co w szczepionkach ? wirus pojawia sie i znika , ludzie myslcie

  • @Gość#am

   https://polmsg.pl/skladniki-zawarte-w-szczepionkach-cov-19/ Wszystko można znależc .

  • @Gość#am

   Odpowiem słowami Marka Twaina, ŁATWIEJ LUDZI OSZUKAĆ NIŻ PRZEKONAĆ ICH ŻE ZOSTALI OSZUKANI! A tak nawiasem to powszechnie wiadomo że człowiekowi mózg pracuje w miarę normalnie do czasu zakupu telewizora.

 • Gdzie sie podzial nasz opalony grotolaz Phd Berkeley?

  Zajety przyjmowaniem czwartej szczepionki oraz tej na grype?

  • @staszek kieliszek#Gdzie sie podzial nasz opalony grotolaz Phd Berkeley?

   Szczepionki ratują życie. Wiceprzewodniczący Dumy Państwowej Władimir Żyrinowski mówi tutaj, że w jego partii nie umarł żaden poseł dlatego że w LDPR egzekwuje się obowiązek noszenia masek i rękawiczek. Tymczasem Duma pochowała już pięciu posłów.
   Władimir Żyrinowski domaga się przyjęcia szczepionki na COVID do kalendarza szczepień obowiązkowych. Żyrinowski deklaruje że przyjął już sześć szczepionek i cieszy się dobrym zdrowiem.   Jeśli Berkelej będzie się szczepił jak Żyrinowski to może dożyć wieku Mojżesza.

   • @Gość#staszek kieliszek#Gdzie sie podzial nasz opalony grotolaz Phd Berkeley?

    W Rosji aktualnie mamy reżym faszystowski, który terroryzuje cały Kraj. Wypowiedź tego faszysty nie powinna więc dziwić. Kurduplasty putler robi dokładnie to samo co bidet.

 • Covid podzielił ludzi na dwie zasadnicze grupy ...

  ...pierwszą, która uległa medialnej fałszywej narracji i bezmyślnie pod wpływem głównie strachu poszła się najpierw "przetestować" a później pobiegła do "punktów depopulacyjnych" po "zdrowiodajny preparat o nieznanym nikomu składzie".
  Druga mniejsza grupa to osoby krytyczne, a zatem myślące, i zadające sobie podstawowe pytania, na które władze i firmy szczepionkowe nie chcą lub nie potrafią odpowiedzieć.
  Cenne jest to, że nie wszyscy lekarze i naukowcy zaprzedali się mamonie i nie skurwieli do szczętu, bo jest sporo takich co ryzykując własną karierę zawodową starają się dojść do PRAWDY o covidzie i o "szczepionkach".
  I tym ludziom winni jesteśmy największy szacunek oraz powinniśmy wspomóc ich w tym dziele tak jak każdy potrafi i może.
  Ja na ten przykład nie noszę szmaty na pysku, nie miałem ani jednego testu no i oczywiście NIGDY DOBROWOLNIE nie poddam się zainfekowaniu tym preparatem nawet poddany szantażowi. Przez te prawie już dwa lata fałszywej pandemii nie chorowałem praktycznie na nic, a powinienem być już przynajmniej "bezobjawowo zarażony" - a tu ch..., nawet tego nie złapałem :)

  • @KST#Covid podzielił ludzi na dwie zasadnicze grupy ...

   Jednak tę mądrzejszą grupę coś ciągle gryzie i nie daje jej spokoju, bo ciągle szuka potwierdzenia swojej mądrości poprzez samochwalenie się, poprzez afiszowanie się, poprzez krytykę tych, których uznaje za głupszych.
   A wydawałoby się, że mogłaby ta mądra grupa czekać na tą depopulację zaszczepionych bez straty tylu nerwów.

   • @Gość#KST#Covid podzielił ludzi na dwie zasadnicze grupy ...

    Mylisz się, bo jest dokładnie odwrotnie.
    To ci covidianie uważają się za "lepszych i mądrzejszych" i afiszują się ze swoją "mądrością inaczej" na FB czy w innych "maglach internetowych".

   • @Gość#KST#Covid podzielił ludzi na dwie zasadnicze grupy ...

    Wyszczep, czy ty wisz, że twój czas nadchodzi, więc nie odwracaj kota ogonem.

    • @Gość#Gość#KST#Covid podzielił ludzi na dwie zasadnicze grupy ...

     Zaloguj się, albo nie pisz bzdur

   • @Gość#KST#Covid podzielił ludzi na dwie zasadnicze grupy ...

    pozyjemy zobaczymy

 • @ Autor 5*  Na zdjęciu obraz krwi pod mikroskopem. Z lewej u zdrowego człowieka. W środku u tego samego człowieka 4 godziny po szprycy na rzekomego covida. Z prawej obraz krwi tydzień po szprycy.

  więcej tu: https://opolczykpl.wordpress.com/2021/10/27/jak-dzialaja-szpryce-covidowe/

  • @Rzeczpospolita# Autor 5*

   To ten opolczyk.pl jest tym Pańskim guru dzisiaj? A sprawdził Pan czy aby nie jest on obrzezany, bo to dzisiaj trzeba być bardzo ostrożnym pod tym względem.

   • @Gość#Rzeczpospolita# Autor 5*

    Komentatorze, powinieneś przeczytać przynajmniej tytuł poniższego tekstu, potem możesz sam się obrzezać, jeśliś tego religijnego nakazu z jakichś powodów nie dopełnił.

    Rabin Ch.Weissman: 31 powodów dlaczego nie chcę się szczepić - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/03/16/rabin-ch-weissman-31-powodow-dlaczego-nie-chce-sie-szczepic/

  • @Rzeczpospolita# Autor 5*

   ....."Były też zdjęcia i filmy pokazujące patologiczne zmiany wyglądu krwi pod mikroskopem u osób zaszprycowanych. Jeden z lekarzy stwierdził u swoich zaszprycowanych bez jego wiedzy pacjentów, że subiektywnie czują się dobrze i zdrowo, choć morfologia ich krwi jest totalnie zaburzona. Jak długo potrwa, nim i u nich pojawią się choroby, zakrzepy i zawały, na razie nie wiadomo." ....
   Takie objawy mogą wskazywać, że preparaty reklamowane jako "szczepionki na covid" to w rzeczywistości jest jakaś odmiana broni binarnej.
   Część szczepanów pada krótko po wyszczepieniu, ale zdecydowana większość jednak nadal żyje chociaż nikt nie wie jakie procesy w ich organizmach zachodzą.
   To znaczy zwykli ludzie i niewtajemniczeni lakarze i naukowcy nie wiedzą i próbują to badać i wyjaśniać.
   Ja twierdze jednak, że ci którzy za tym stoją ("komu to służy ? kto za tym stoi ?"...) mają już to wszystko dobrze przebadane i opracowane, bo inaczej tego planu z taką determinacją by nie wdrożyli. I jeśli te metaliczne składniki "szczepionek" mogą być elementem broni binarnej w powiązaniu przykładowo z technologią 5G to nawet "zgaszenie ludzkości" jednym pstryknięciem jak zgaszenie światła w pokoju staje się nawet możliwe ....
   Najbardziej prawdopodobny los wszystkich szczepanów jest taki jaki powiedział pewien znany naukowiec - mają przed sobą dwa, góra trzy lata życia, a raczej wegetacji ...

 • Jest jedna sprawa

  - nie należy zapominać, że szczepionki najprawdopodobniej są różne, a część to zwykłe placebo.
  Gdyby szczepany od razu padały jak muchy to nigdy by się nie udało "wyszczepić" takiej liczby.
  Z liczby zamówionych dawek wynika, że mają to rozliczone co najmniej na 6 albo 8 okrążeń.

 • Autorze bzdury

  Rozumiem,że posiadasz tytuł naukowych profesora nauk medycznych że specjalności wirusologi inaczej powielacz bzdury innych. Kłamstwa są niemniej groźne jak polityka Putina wroga Polsce.

  • @Gość#Autorze bzdury

   Bardzo potrzebne jest przypomnienie demonicznej roli Putina. Putin to diabeł wcielony!
   W Moskwie znowu pojawiają się doniesienia o masowych zaginięciach dzieci. Prawdopodobnie trafiają one na Kreml, gdzie sam Putin spija ich krew.


  • @Gość#Autorze bzdury

   Tylko że to z koloni polin ciągle plują na Wschód, nie bacząc iż wiatr te plowociny im z powrotem na mordy nanosi. Dotyczy to zresztą wszystkich sąsiadów.

   • @Gość#Gość#Autorze bzdury

    Na Ruskich szczują nas mośki, takie same co kilkadziesiąt lat szczuły Małorosjan na Ruskich i zrobiły im wojnę.
    Dzisiaj w naszej części Europy żydowski mokry sen to wojna Polski z Białorusią. Chcą napuścić na siebie słowiańskie mięso armatnie żeby załatwić kwestię słowiańską, Jedwabny Szlak i inne sprawy.

    Oglądnąłem dzisiaj telewizor, stopień nasilenia parszywej propagandy jest naprawdę zadziwiający.

  • @Gość#Autorze bzdury

   Nie ma "nauk medycznych" tylko jest "sztuka medyczna", a to zasadnicza różnica.
   Historia zna mnóstwo przypadków kiedy "uczeni profesorowie medycyny" wypowiadali oczywiste bzdury i propagowali absurdalne i szkodliwe "kuracje"
   Na miejscu jakiegokolwiek "profesora wirusologii" też byłoby mi wstyd przyznać się, że cała ta "wiedza" jest z gruntu fałszywa

 • YOGI

  STOP KORONO ŚCIEMIE !!!