Sąd rabiniczny zabrania żydom szczepień

Udział w szczepieniach jest grzechem- tak twierdzi sąd rabiniczny w Nowym Jorku

Sąd rabiniczny w Nowym Jorku zabrania Żydom przyjmowania szczepionek na covid-19

 

 

 

Sąd rabiniczny w Nowym Jorku orzekł, że: „całkowicie zabronione jest podawanie lub nawet promowanie zastrzyku (COVID-19) dzieciom, młodzieży, młodym mężczyznom lub kobietom”.

Orzeczenie wydano w formie halachicznej, czyli jako autorytatywne zalecenie dla Żydów na całym świecie, oparte na wykładni Prawa Mojżeszowego (Tory)

Mówiąc inaczej: orzeczenie sądu rabinicznego w Nowym Jorku, stanowi 614 przykazanie żydowskiego prawa religijnego, których wypełnienie obowiązuje każdego dorosłego żyda!

W świetle orzeczenia sądu rabinicznego, podawanie szczepionek, ich przyjmowanie, oraz promowanie zastrzyków jest grzechem! (w załączniku do artykułu więcej na temat orzeczenia sądu rabinicznego)Choć orzeczenie sądu rabinicznego wydaje się być „musztardą po objedzie”, gdyż w momencie jego wydania większość żydów na świecie i w Izraelu została już „wyszczepiona” a tym samym skazana na zagładę, to jednak wypada zauważyć fakt, że rabini wystąpili w obronie swoich wiernych (dlaczego tak późno?), co stanowi wyjątek wśród kapłanów innych religii!

Kler kościoła rzymskokatolickiego (w tym papież ) w ogromnej większości przyłączyli się do propagowania szczepień, co okrywa ich wieczną hańbą i potępieniem! Ludzie ci przystali do szajki zbrodniarzy szczepionkowych, co czyni ich współodpowiedzialnymi zbrodni ludobójstwa!

Kler „odsłonił” swoje prawdziwe oblicze- sług szatana!

W dniu 10 listopada zwróciłem się naczelnego rabina Polski Michaela Schudricha z następującym pytaniem:

 

Szanowny Panie Rabinie, nazywam się Anthony Ivanowitz, jestem polskim dziennikarzem mediów internetowych.
Sąd rabiniczny w Nowym Jorku ogłosił komunikat  w formie halachy, w którym ostrzega Żydów na całym świecie przed szczepionkami na covid-19, które są groźne dla zdrowia i życia.
https://www.lifesitenews.com/news/absolutely-forbidden-to-give-covid-shots-to-children-and-youth-jewish-court-rules/

Czy Państwo  jako organizacja religijna skupiająca polskich Żydów, poinformujecie swoich wiernych w Polsce o apelu sądu rabinicznego w Nowym Jorku?
Jeśli tak to w jakiej formie?
Jak należy rozumieć powszechne szczepienia na covid-19  w Izraelu, w świetle apelu sądu rabinicznego w Nowym Jorku?
Czyżby obecny rząd Izraela działał na szkodę swoich obywateli?
Byłbym wdzięczny za odpowiedź
Pozdrawiam: Anthony Ivanowit

 

Na drugi dzień naczelny rabin Polski odpowiedział mi:

 

 

 

Szanowny Panie,

 

w Nowym Jorku funkcjonuje wiele sądów rabinicznych. Wspomniany przez Pana sąd jest jednym z najmniejszych,

przeznaczonym dla niewielkiej liczby osób.

 

Przeważająca część Rabinów w pełni poparła szczepionkę jako środek ratujący życie.

 

The vast majority of Rabbis have fully endorsed the vaccine as a life saving measure

 

Proszę spojrzeć na tę stronę:

 

https://rabbis.org/covid-19-vaccine-guidance/

 

 

Pozdrawiam.

 

Michael Schudrich

 

 

 

 

Z odpowiedzi rabina Schudricha wnioskuję, że on sam nie popiera orzeczenia sądu rabinicznego w Nowym Jorku i nie podporządkuje się mu. Z powodu całkowitej nieznajomości religii żydowskiej nie potrafię tego faktu skomentować!

 

Choć orzeczenie rabinów skierowane jest do religijnych żydów na całym świecie (wyjaśnienie rabina Schudricha sugeruje, że obowiązuje ono tylko niewielką części żydów w Nowym Jorku), to powinno ono zostać potraktowane jako poważne ostrzeżenie również przez polskich gojów. Przyjmując szczepionkę, szczepiąc innych, bądź naganiając do szczepień nieświadomych zagrożenia ludzi, każdy żyd i każdy goj grzeszy wobec Boga i popełnia przestępstwo wobec praw ludzkich, bez względu na to co na ten temat mówi jakiś rabin, papież czy inny klecha!!

Ci grzesznicy i przestępcy (żydzi i goje) którzy stali się akwizytorami firm produkujących szczepionki) liczą na bezkarność, jednak mogą się srogo zawieźć! Wcześniej czy później za swoje zbrodnie odpowiedzą!

 

 

Anthony Ivanowitz

11.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

PS.

 Poniżej automatyczne tłumaczenie orzeczenia rabinów, opublikowane na stronie lifesitenews:

Orzeczenie, zatytułowane Official Translation of the Halachic Delineation,  zostało wydane po wysłuchaniu „osiem godzin” obszernych „zeznań ekspertów… w terenie”. Dokument odnosił się również do zeznań „współbraci Żydów, którzy doznali obrażeń, … a także jak ten zastrzyk jest szkodliwy dla prokreacji i płodności”.

Dr Robert Malone  zamieścił  na Twitterze kopię orzeczenia we wtorek. Dokument nie cytował konkretnie dr Malone, ale stwierdzał, że sąd usłyszał „od lekarzy, którzy wynaleźli i wyprodukowali mRNA [szczepionkę], którzy zeznawali o jego funkcji…” Dr Malone jest wynalazcą szczepionek mRNA i RNA jako lek.

uderzyło również w „agencje rządowe”, które „odmówiły” „przetestowanych i prostych leków, które odniosły sukces w leczeniu” COVID. Sąd skrytykował również te same agencje za promowanie „strachu, a nie zdrowia – mimo że sami zdawali sobie sprawę”, że istnieją alternatywne wczesne terapie.

Głównym obszarem zainteresowania sądu rabinicznego była krzywda dzieci i młodzieży w wyniku zastrzyków COVID, a także potencjalna szkoda, która mogłaby wynikać z nieznanych długofalowych skutków.  

Ponadto, według grupy żydowskiej, zabrania się kobietom tego samego wyznania żydowskiego celowo praktykować „sterylizację lub zapobieganie płodności”. Z powodu obaw o to, co szczepienie może zrobić dla płodnych kobiet –  tym ryzyko poważnego krzepnięcia krwi  – „zabrania się im przyjmowania tego zastrzyku”.

Sąd błagał również „wszystkich zdrowych dorosłych, którzy są w wieku rozrodczym”, aby „trzymali się z dala” od skażonego aborcją szczepienia.

Oprócz zakazu i ostrzeżenia przed oddaniem strzału (zaszczepieniu) dzieciom i młodzieży, sąd ostrzegł, że „potrzebne są dalsze wyjaśnienia” dotyczące zadawania szczepienia osobom starszym. W orzeczeniu odniesiono się do „przełomowych przypadków” jako dowodu, że „nie ma istotnej różnicy między tymi, którzy otrzymali mRNA [szczepienie], a tymi, którzy go nie otrzymali”. I „liczba pacjentów z COVID jest mniej więcej taka sama w obu grupach demograficznych”

Trend dotyczący „w pełni zaszczepionych” osób, które odpowiadają za większą liczbę przypadków i zgonów – nawet biorąc pod uwagę wielkość populacji zaszczepionej grupy – został  udokumentowany  przez LifeSiteNews w ostatnich dniach. W pełni zaszczepione” osoby odpowiadały za zdecydowaną większość zgonów COVID-19 w Szwecji i Wielkiej Brytanii we wrześniu.

Władze żydowskie nazwały „rażące przeinaczenie” danych dotyczących tych, którzy umierają po zaszczepieniu. „Powinno być wiadomo, że wiele danych zgłaszanych przez agencje rządowe jest oszukańczych. Na przykład zgon z powodu Covid, który występuje u osoby po otrzymaniu zastrzyku, jeśli miał miejsce w ciągu czternastu dni od wstrzyknięcia, jest wymieniany jako zgon „nieszczepiony”.

Wiele ofiar i rodzin ofiar urazów spowodowanych przez COVID wypowiadało się w ostatnich miesiącach, w tym Ernesto Ramirez, który jest przekonany, że szczepienie Pfizera  zabiło jego 15-letniego syna  i że władze medyczne nie rozpoznały zgonu szczepionka. Ernesto połączył się z innymi ofiarami szczepień, aby zwrócić uwagę na skandal związany z masowym ukrywaniem tego, co może oznaczać  dziesiątki tysięcy zgonów  spowodowanych szczepionkami przeciw COVID.

Adwokat z Ohio, Thomas Renz, wywołał falę w lecie, kiedy ogłosił  pozew  twierdził, że w związku z eksperymentalnymi zastrzykami COVID-19, które są obecnie na rynku, doszło do co najmniej 45 000 zgonów, zgodnie z zaprzysiężonym zeznaniem eksperta od informowania o nieprawidłowościach.

Orzeczenie rabina zakończyło się potępieniem tego, co nazwali próbą „zmuszenia pracowników itp. do przyjęcia” ciosu.(szczepionki) Sąd zacytował Księgę Kapłańską 19:14, w której czytamy: „Nie będziesz źle mówił o głuchych, ani nie będziesz kładł zgorszenia przed niewidomym…” Jest to opinia sądu, że „pomagając lub umożliwiając komuś pogwałcenie wykroczenia” tak należy interpretować ten werset w świetle scenariusza przymusu dźgnięcia przez COVID.

Sąd potępił wszelkie próby „zachęty słownej”, „łapówek” i „nacisku słownego” jako przykłady przekroczenia biblijnej moralności....”

 

Źródło: https://www-lifesitenews-com.translate.goog/news/absolutely-forbidden-to-give-covid-shots-to-children-and-youth-jewish-court-rules/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui,sc ) ze strony https://opolczykpl.wordpress.com/

 

anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4

liczba ocen: 20

Post jest starszy niż 15dni. Funkcje oceny i komentowania zostały wyłączone.

 • Autor

  "orzeczenie sądu rabinicznego wydaje się być „musztardą po objedzie"

  Rabini miewają różne opinie i orzeczenie danego sądu rabinicznego są poważnie traktowane tylko przez tych żydów co uznają autorytet tego sądu.

 • rabin dr Esra Iwan Götz

  Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelarii
  adwokata Eryka Bryn Tvedt
  Obecni:
  Eryka Pilhar
  Olivia Pilhar
  Ing. Helmut Pilhar
  Vera Rechenberg
  Arina Lohse
  Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz
  Bona Garcia Ortin
  dr Ryke Geerd Hamer

  Uczestnicy konferencji spotkali się z powodu głębokiej troski, wynikającej z faktu, że tylko w Niemczech dziennie umiera 1500 pacjentów wskutek stosowanej dzisiaj chemioterapii i morfiny. Przy użyciu Germańskiej Nowej Medycyny prawie wszycy Ci pacjenci mogli by przeżyć. Tematem niniejszej konferencji jest właśnie ten tragiczny stan rzeczy; uśmiercenie ogólnie 20 milionów pacjentów nie-żydowskiego wyznania, tylko w Niemczech.

  Uczestnicy konferencji stwierdzili co następuje:

  <!--[if !supportLists]-->
  Germańska Nowa Medycyna&reg; jest znanaod 27 lat. Zgodnie z artykułem zawartym w talmudzie, który po odkryciu Germańskiej Nowej Medycyny&reg; został napisany przez przywódcę ultraortodoksyjnego ruchu chasydzkiego Rebbe Menachem Mendel Schneersona,wszyscy żydzi pownni dbać o to, żeby pacjenci wiary żydowskiej byli leczeni zgodnie z zasadami Germańskiej Nowej Medycyny&reg; (wcześniej nazywanej Nową Medycyną). Jej terapia osiąga 98% efektywności.
  Najstraszniejszym jest fakt, co potwierdził rabin dr Esra Iwan Götz, że zgodnie z tym artykułem, który dzisiaj stanowi część talmudu, powinno się uniemożliwić korzystanie z Germańskiej Nowej Medycyny&reg; pacjentom nie-żydowskiego wyznania. Według dr Esra Iwana Götza niepojętą rzeczą jest, nie tylko fakt, że wszysy rabinowie poinformowani byli o słuszności Germańskiej Nowej Medycyny&reg; i dbali o to, żeby żaden pacjent żydowskiego wyznania nie był maltretowany przy pomocy chemioterapii i morfiny, ale również to, że wszyscy profesorowie żydowskiej wiary, a szczególnie onkolodzy, którzy stanowią większość, prowadzili dwa rodzaje terapi.
  A więc bojkot Germańskiej Nowej Medycyny nie wynika z niewiedzy, z pomyłki czy też z braku informacji, tylko jest celowym światowym ludobójstwem, co też potwierdził dr Esra Iwan Götz.
  W obliczu tej nieopisanej zbrodni, której ofiarą padło w ostatnich 27 latach szacunkowo około 2 miliardów ludzi, uczestnicy konferencji uznają, że jest najwyższy czas, żeby to wielkie przestępstwo nazwać po imieniu i je ujawnić. Również wśród ludzi żydowskiego wyznania istnieją różne odłamy dobitnie dystansujące się od tej zbrodni. Do nich należy np. Word Union for Progressive Judaism (światowa Unia dla Judaizmu Postępowego), któremu przynależy dr Esra Iwan Götz.
  Dlatego wzywamy wszystkich rzetelnych ludzi do angażowania się w działalność mającą na celu doprowadzenie do zakończenia tego przestępstwa, aby również pacjenci nie-żydowskiego wyznania mogli oficjalne korzystać z Germańskiej Nowej Medycyny&reg;.

  Wraz z rabinem, dr Esra Iwanem Götzem prosimy wszystkich rabinów, a szczególnie onkologów: „Przerwijcie nareszcie to przestępstwo, to światowe ludobójstwo na pacjentach nie-żydowskiego wyznania!”

  Sandefjord, 17.12.2008

  Erika Pilhar
  Olivia Pilhar
  Ing. Helmut Pilhar
  Rechenberg
  Arina Lohse
  Bona Garcia Ortin
  rabin dr Esra Iwan Götz
  dr. Ryke Geerd Hamer


  Oprócz powyżej podpisanych zgodność potwierdza również adwokat Erik Bryn Tvedt

  Adwokat Erik Bryn Tvedt

  http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/in.....Itemid=503

  • @Gość#rabin dr Esra Iwan Götz

   Ciekawa sprawa.Z odpowiedzi Szudricha wynika ze obowiazuja u nich hierarchia i procedury(jak wszedzie) a ze nadal obowiazuje rekomendacja naczelnego organu rabinatow z zeszlego roku,wiec nie bedzie zwazal na opinie jakiegos malego sadu rabinackiego z NY.

   • @Gość#Gość#rabin dr Esra Iwan Götz

    "Z odpowiedzi Szudricha wynika ze obowiazuja u nich hierarchia i procedury(jak wszedzie) a ze nadal obowiazuje rekomendacja naczelnego organu rabinatow z zeszlego roku"

    Nie obowiązują. Ale Szudrich może mieć swoją opinię i każda grupka rabinów może się ogłaszać jako wyrocznia.

    Aby to przybliżyć osobom z katolickiego świata, gdzie jest jeden scentralizowany ośrodek, któremu musi się każdy podporządkować, należy użyć przykład protestantyzmu.

    Pastorzy i wierni mają różne opinie, mają też swoje autorytety, ale inne mają luteranie, inne anglikanie, inne kalwiniści, inne metodyści itd ... I są tacy co żadnym autorytetom się nie podporządkują. Jest to bardzo trudne do pojęcia dla polskiego katolika, który wszędzie widzi papieża, katechizm i pilnujących go sąsiadów.

    • @Pedant#Gość#Gość#rabin dr Esra Iwan Götz

     Dobrze Pan to wyjaśnił.

     Dowiedziałam się ostatnio, że istnieją nawet różne certyfikaty koszerności. Różnej "wagi".

     Co do sytuacji katolików, to niektórzy widzą to co się dzieje "na stolcach" i odczuwają poważny dyskomfort.

   • @Gość#Gość#rabin dr Esra Iwan Götz

    Pan Szudrich zachowuje się tak, jakby nie wiedział co się dzieje w Izraelu. Izraelczycy, nękani przymusem stworzyli platformę społeczną, gdzie relacjonują swoje przeżycia:


    https://www.vaxtestimonies.org/en/

  • @Gość#rabin dr Esra Iwan Götz

   ..."wszyscy żydzi pownni dbać o to, żeby pacjenci wiary żydowskiej byli leczeni zgodnie z zasadami Germańskiej Nowej Medycyny.... Jej terapia osiąga 98% efektywności.
   versus
   powinno się uniemożliwić korzystanie z Germańskiej Nowej Medycyny&reg; pacjentom nie-żydowskiego wyznania"...
   --------------
   Wyjątkowo pokretne stanowisko po wyeksponowaniu tych dwóch zdań staje się całkowicie jasne.
   Czyli uniemożliwić skuteczne terapie NIEżydom.

   • @Maur#Gość#rabin dr Esra Iwan Götz

    Dokładnie tak to należy odczytywać. W tej kwestii wszystkie te "sądy rabiniczne" mają jednakowe zdanie

 • Czyżby się kroił jakiś podział

  w medycynie szeroko pojętej? Podział na lekarza i lekarza weterynarii jest oczywisty.
  Wniosek?
  Zapach smoły i siarki czuję . Smołę czuję i siarkę!

  • @demonkracja#Czyżby się kroił jakiś podział

   "Zapach smoły i siarki czuję . Smołę czuję i siarkę!"

   Omamy węchowe mogą symptomem zaburzeń psychicznych. Radzę udać się do lekarza.

  • @demonkracja#Czyżby się kroił jakiś podział

   Różnica między lekarzem weterynarii a lekarzem "dla ludzi" jest taka, że ci pierwsi mają sumienie, a ci drudzy nawet nie wiedzą, że coś takiego istnieje.

 • Projekt Testimonies

  Pan Szudrich zachowuje się tak, jakby nie wiedział nic o tym co się dzieje na świecie, w Izraelu.

  Izraelczycy, nękani przymusem szczepionkowym, stworzyli:
  Projekt Testimonies został stworzony, aby zapewnić platformę dla wszystkich, którzy zostali dotknięci po otrzymaniu szczepionek przeciwko Covid-19 i aby upewnić się, że ich głosy są słyszane, ponieważ nie są słyszane w izraelskich mediach.

  Mamy nadzieję, że ten projekt zachęci coraz więcej osób do opowiadania swojej historii.

  https://www.vaxtestimonies.org/en/

  Komentarz wstawiam kolejny raz.

 • autor

  Rabin rabinowi równy. Nie ma u nich funkcji naczelnego rabina jakiegoś kraju. Nie ma u nich w ogóle hierachii innej niż niezależny rabin na czele wspólnoty religijnej.
  --------
  Natomiast jest u nich twórcze podejście do talmudu. Drogą konsensusu mogą powstawać nowe wykładnie praw religijnych. Jeżeli stanowisko tego sądu rabinackiego, zakładam że jednak więcej niż jednego rabina, stanie się powszechne, wówczas trafo do zbioru reguł talmudycznych. Raczej "dopiłują" opornych.

  • @Maur#autor

   "Jeżeli stanowisko tego sądu rabinackiego, zakładam że jednak więcej niż jednego rabina, stanie się powszechne, wówczas trafo do zbioru reguł talmudycznych. Raczej "dopiłują" opornych."

   Bzdura. W samym USA są cztery główne nurty judaizmu plus parę mniejszych, w sporze między sobą:

   Ortodoksyjni, Konserwatywni, Reformowani i chasydzi. I wewnątrz choćby samych chasydów są ostre podziały i odmienne autorytety.

   Powtórzę jeszcze raz, usilne doszukiwanie się polskich katolików w każdej religii ichniego "papieża", "magisterium Kościoła", inkwizycji jest przejawem delikatnie mówiąc kolektywnego egocentryzmu.

   Tak jest z protestantami, prawosławnymi, buddystami, muzułmanami, hinduistami. Może wyjątkiem jest buddyzm tybetański gdzie pozycja Dalaj Lamy przypomina trochę papieża.

   P.S.
   Jeszcze jedno. Talmud to nie katechizm ani prawo kanoniczne. Jest to obszerny zbiór debat oraz sporów rabinów i uczonych w Piśmie, które się odbywały o między I a V wiekiem. Tylko niektórzy żydzi go studiują, tak jak tylko niektórzy katolicy studiują pisma Ojców Kościoła i scholastyków.

 • Jeden z najmniejszych rabinicznych sądów

  Propaganda i zwodzenie są tak potężne, że tylko mała grupka potrafi się temu oprzeć i widzi co się dzieje - więc to, że przed niebezpieczeństwem ostrzega akurat jeden z najmniejszych sądów, a nie najwięksi, jest jak najbardziej zrozumiałe i prawidłowe.
  Dokładnie taka sama sytuacja jest w Kościele gdzie tylko niewielu biskupów i księży bije na alarm, a reszta pozostaje jak zahipnotyzowana.
  Ten schemat, że tylko nieliczni mają rację i stoją po stronie prawdy powtarza się od początku świata, w zasadzie to już od Noego.

 • @

  Żydzi podobnie do chrześcijan, też mają różne ,,denominacje", chociaż wszyscy oni (odstepczy żydzi i chrześcijanie) mają jednego pana: księcia tego świata. Jest to taki łącznik między chrześcijanami których naczelnym rabbi (nauczycielem) jest zabójca o nieskalanym sumieniu (cechy osobowości): Paweł z Tarsu. Ten ,,tlumaczy" parafianom, że Prawo Boże zgodnie z którym (bracia faryzeusze i kapłani) zamordowali Chrystusa - to naturalnie wesja Pawła z Tarsu, gdyż sami faryzeusze i kapłani ukryli się za plecami tłumu, przestało obowiązywać. I oni to kupują, mimo iż spisana została Nauka także samego posłańca i syna Boga zarazem, wydana i dostępna od pół wieku w katolickim na wskroś kraju, w języku ojczystym, a ten kategorycznie i za wczasu rewelacjom faryzeusza owego zaprzecza.

  Tumult patrzy jednak na fakt: kto kogo posłał na karę główną, i za co. Ten jest prawdziwy mocarz który potrafił, ku uczesze gawiedzi, zaniepokojoną bezwględnością Prawa, sprawiedliwego uciszyć i to w zgodzie, z ogólnie przyjetym i obowiązującym do dziś rzymskim prawodawstwem. Podobne procesy zdarzają się co i raz współcześnie, jedynie narracja (,,nie komentuję wyroków sądu", wypowiadana przez autorytety oralne) buduje w świadomości parafian fałszywy obraz instytucji sądownictwa opartego na rzymskim prawie. Wiadomo że na niewinnie skazanym można było aż dwa razy upiec pieczeń, casus pana Komendy. Liczyła się ,,opinia publiczna" zwana czasem elektoratem i pełna świadomość prokuratorów - niszczących i ukrywających dowody niewinności nieboraka, na nic mu się zdała.

  Niestety, naród który ledwie rozumie gotową papkę medialną, może nawet nie tyle rozumie, co umie się jej wykuć na kilka dni i powtarzać po telewizorze wysłuchane tam mądrości, nie może aspirować na wyższy stopień wtajemniczenia od narodu którego Bóg popędził z własnej ziemi. Dopiero wychowanie przez ten bardziej wartościowy naród, narodów mniej wartościowych, pomogło mu, czerpiąc siły i środki parafian chrześcijańskich, sprzeniewierzyć się woli Boga i zakazowi powtórnego i zbrojnego zdobycia tych ziem, zbudować sobie państwo pod świętokradczą nazwą Izrael, oznaczającym: lud poddany Bogu.


  Zwracam uwagę że Judejczycy nie poważają zabójcy Chrystusa i nie słuchają jego nauki, że Prawo zostało zniesione, a dowodem na to jest istnienie grupy ,,ortodoksów" Neturei Karta, otwarcie i na głos głoszących że powstanie państwa Israel jest jasnym wypowiedzeniem posłuszeństwa Bogu, takim jak uparte czczenie bałwanów, czy ustanowienie innego dnia świętym, niż zrobił to Bóg. Toteż najprawdopodobniej z tego powodu bez problemów władają chrześcijanami, którzy pracują na dobrobyt państwa Israel. W końcu polskie myśliwce F16 w praktyce latają nad pustyniami okalającymi ten prawnie chroniony kraj, nawet przed złym słowem parafian, na ich, tj parafian ziemi.

  Ostatnie wydarzenia Kaliskie są jakby namacalnym dowodem. A to wszystko w na wskroś katolickim kraju. Przy czym słowa ,,katolicyzm" w tym kontekście używam jako słowa napawającego dumą samych parafian i nobilitujacych ich pozycję.

  Naród najbardziej wartościowy, ma swoich rabinów tłumaczących jak obchodzić Zakon (Prawo), a chrześcijanie mają swoich nauczycieli. Natomiast na naczelnego przewodnika ustanowili sobie niezawodnego faryzeusza: Pawła, który tłumaczy im każdy niuans związany z narzuconym przezeń bezprawiem, i znajduje nawet kilku chętnych naśladowców pośród tak nielicznej tutejszej społeczności blogerskiej! I to tylko pośród tych nielicznych osób, które Biblię miewały w rękach!

  Niestety, wykładają się na budowanych przez niego konstrukcjach, bowiem ten nauczyciel, jak naprawdę rzadko który, potrafił co i raz zaprzeczać samemu sobie i wpadać we własne sidła, toteż ,,denominacji" jest tyle, ile jego naśladowców. Bez liku i ciągle przybywa. Najważniejsze że łatwo jest ich wszystkich zaprząc do kieratu, i niech robią na wielki Izrael!