Rząd przygotowuje projekt ustawy o pochówku, cmentarzach i nagrobkach. A w niej propozycję grabieży nagrobków

 

Przygotowania do finału pandemii

 

 

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił przetarg na dostawę 33 milionów opakowań leków przeciwzakrzepowych, z terminem pierwszych dostaw na 1 listopada. Wartość kontraktu ok. 3 mld funtów. (szczegóły kontraktu tutaj: https://www.contractsfinder.service.gov.uk/notice/bbec3a9a-168a-46c5-a71d-990c2a8a8212?origin=SearchResults&p=1 )

 

Albo rząd londyński już wie, że czeka Anglików plaga zakrzepic poszczepiennych i przygotowuje się do tego, albo jest to następny szwindel polegający na zakupach zbędnych leków, (tak jak zakupach zbędnych i niebezpiecznych „szczepionek”), za które „kupujący” otrzyma uzgodnioną „dolę”.

 

Również rząd warszawski przygotowuje się na finał szczepień pandemicznych, jednak zupełnie inaczej niż rząd londyński.

 

Rząd przygotowuje projekt ustawy o pochówku, cmentarzach i nagrobkach. Znalazł się w nim przepis, w myśl którego pomniki wznoszone na kwaterach cmentarnych nie będą już – jak do tej pory – własnością osób, które je stawiają, ale własnością cmentarza. (szczegóły tutaj: https://nczas.com/2021/11/03/hieny-cmentarne-zabiora-polakom-nawet-nagrobki-rzad-szykuje-kontrowersyjny-projekt/ )

Skąd taki szokujący, szalony pomysł?

Mądre przysłowie ludowe mówi, że jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze!

Czyją własnością są cmentarze w Polsce? Głównie gmin i Kościoła.

Wybitny udział w agitacji pro szczepionkowej (czyli namawiania ludzi do samobójstwa szczepionkowego) odgrywa kler, który nie tylko uprawia propagandę "kuj kuj"nie gorszą niż TVP, ale nawet organizuje na terenie parafii szprycpunkty. Przewodzi tej bandzie w skali świata papież Franciszek, który wykorzystując autorytet głowy kościoła namawia wiernych do szprycowania wiedząc, że jest to czynność niebezpieczna dla zdrowia i życia.

Wydawało się, że zdemoralizowana zgraja sukienkowych działa na szkodę Polaków w czynie społecznym, albo z głupoty!...Nic bardziej mylnego! Właśnie przychodzi czas zapłaty, a zapłacą ofiary kowidowego terroru.

Jeśli nagrobki staną się własnością parafii, to wszelkie prace przy nich będą wymagały zgody właściciela, czyli proboszcza. Znając chciwość polskiego kleru, można na bank założyć, że każdy proboszcz opracuje cennik takich zezwoleń. I dla przykłady otwarcie rodzinnego grobowca w celu pochowania w nim następnego nieboszczyka, będzie kosztować powiedzmy 200 zł, konserwacja- 300 zł, zgoda na postawienie nagrobka- 100 zł, itp.

Żniwa mogą być bardzo obfite! Jeśli założyć, że mają rację różni niezależni naukowcy wieszczący masową umieralność osób zaszprycowanych w ciągu następnych kilku lat, to polski kler „obłowi” się na nieboszczykach jak nigdy wcześniej w historii!

W taki sposób rząd warszawski "zapłaci" klerowi za pomoc w depopulacji Polaków, stwarzając sukienkowym prawną możliwość ograbiania ich poprzez przejęcie na własność nagrobków!

Jeśli moje przypuszczenia są trafne i kler katolicki dopuści do uchwalenia ustawy na mocy której przejmie na własność nagrobki, to będzie to koniec tej plugawej instytucji, która przystając do bandy szczepionkowych bandytów, pokazała swoje prawdziwe diabelskie oblicze.

 

Anthony Ivanowitz

03.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org