Trwa wojna globalnej żydowskiej oligarchii finansowej z resztą świata, bronią w tej wojnie są szczepionki.

 

Ludzkość oblała test na inteligencję

 

 

W momencie odpalenia "pandemii", twórcy tej zbrodniczej mistyfikacji sparaliżowali działalność niezliczonej ilości placówek naukowych na świecie, oraz przekupili lub zastraszyli prawie wszystkich naukowców i lekarzy.

 

W efekcie nie ma komu dociekać prawdy dotyczącej różnych aspektów "pandemii", nie ma komu badać składu chemicznego szczepionek, nie ma komu rzetelnie ewidencjonować powikłania i zgony poszczepiennych, nie ma komu leczyć grypy (nazwanej teraz kowidem) od dziesięcioleci znanymi lekami, itp, itd.

 

Znalazła się tylko garstka uczciwych lekarzy i naukowców którzy niejako "chałupniczo" próbują głosić prawdę i prowadzić niezależne badania, za co są szykanowani i bezwzględnie prześladowani!

Z jednej strony mamy więc nachalną, kłamliwą, zmasowaną propagandę mediów, zaś z drugiej mysi pisk garstki uczonych i lekarzy którzy mogą głosić swoje poglądy w niszowych mediach o minimalnych zasięgu.

Taka sytuacja rodzi podatny grunt do rozpowszechniania różnych fantastycznych teorii dotyczących obecnej "pandemii", których nie sposób w żaden sposób zweryfikować naukowo, gdyż nie ma komu tego zrobić!

Taką teorią wydaje się być "kosmiczny robak" w szczepionce odnaleziony przez dr Zalewskiego. Problem polega na tym, że wcześniejsze tak zwane "fejk niusy" (grafen w szczepionkach, pasożyty w szczepionkach, białko kolca, itp) po jakimś czasie okazywały się potwierdzonymi faktami.

 

Czy tak będzie z kosmicznym robakiem Zalewskiego, którego on odnalazł w szczepionce?? Czas pokaże!

Jeśli Zalewski nie jest oszustem, to konsekwencje jego odkrycia są przerażające! Robak z metalu który żyje i rośnie w szczepionce: to temat na horror! Co ten robak uczyni z ludzkim ciałem jeśli znajdzie się wewnątrz? Czy będzie cały czas rósł w ludzkim ciele, skoro po 4 dniach urósł do długości 2,5 mm?

Czyżby za obecną „pandemią” stały jakieś siły z kosmosu?

 

Pomimo mojej wielkiej tolerancji dla teorii spiskowych, rewelację pana Zalewskiego uważam za fantazjowanie: to nie może być prawdą! Albo „robak” znaleziony przez Zalewskiego to jakiś nanorobot, albo gościu ściemnia!

 

 

Jedno nie ulega wątpliwości: trwa wojna globalnej żydowskiej oligarchii finansowej z resztą świata, bronią w tej wojnie są szczepionki. Zostały one perfekcyjnie przygotowane jako broń biologiczna, jej zadaniem jest zgładzić większość ludzi na świecie.

 

Twórcy tej zbrodni swego zamiaru nie ukrywają ani teraz ani nigdy wcześniej. Informują o swoich planach depopulacji od co najmniej kilkunastu lat. Miliardy ludzi tego nie słyszy i nie chce usłyszeć, gdyż gdy pokażesz durniowi palcem księżyc on zobaczy tylko palec!

 

Takich ludzi jest już podobno 2,5 mld na całym świecie, gdyż tylu dobrowolnie pozwoliło sobie wpuścić do ciał wyrafinowaną technologicznie trutkę, która przetrzebi populację ludzi na Ziemi!

 

Ilu jeszcze Ziemian nie zaliczy kowidowego testu na inteligencję i popełni szczepionkowe samobójstwo?

 

Anthony Ivanowitz

30.10.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org