Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Grafen w szczepionkach, czyli zbrodnia doskonała, cd

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uzupełniona wersja mojego poprzedniego artykułu o tym samym tytule

 

Grafen w szczepionkach, czyli zbrodnia doskonała

 

 

 

 

Fakt odkrycia przez naukowców hiszpańskich tlenku grafenu w szczepionkach pokazuje wprost, że „wyszczepianie” ludzi takimi preparatami jest zbrodnią, gdyż producenci śmiercionek wprowadzili w błąd instytucje dopuszczające leki i szczepionki do stosowania, podając oficjalnie zupełnie inny skład preparatów, niż faktycznie wprowadzany na rynek! (odkrycie tlenku grafenu w szczepionkach przez naukowców hiszpańskich, opis tutaj: https://anthony.neon24.pl/post/162699,co-zawieraja-szczepionki )

 

To jest tak wielki skandal kryminalny, że ludzie za niego odpowiedzialni powinni powinni zostać natychmiast aresztowani, zaś szczepienia natychmiast przerwane. Jednak nic takiego się nie dzieje! Dlaczego?

Ponieważ trwa wojna oligarchii żydowskiej z resztą świata, w której podstawową bronią są właśnie szczepionki!

 

Są one bronią doskonałą, gdyż w połączeniem z nadajnikami telefonii komórkowej 5 G, można dowolnie w czasie uśmiercać ludzi którzy szczepionki przyjęli!

 

Otóż szczepionki grafenowe (98% składu szczepionek to tlenek grafenu) czynią z każdego zaszczepionego człowieka...radiową antenę odbiorczą! Tlenek grafenu jest ferromagnetyczny! Właściwości ferromagnetyczne grafenu bardzo dobrze przebadał w ramach swojej pracy doktorskiejmgr inż. Roman Strzelczyk (skrót jego pracy doktorskiej tutaj: https://www.ifmpan.poznan.pl/documents/rozprawy_doktorskie/R.Strzelczyk-streszczenie.pdf )
 

To dlatego ciała osób zaszczepionych przyciągają magnesy! W internecie pojawiło się miliony filmików pokazujących to zjawisko. Jednak nie każda osoba zaszczepiona staje się magnesem. Dlaczego? Zapewne zależy to od sposobu wprowadzenia „szczepionki” do przedramienia. W każdym indywidualnym przypadku osoba dokonująca „kuj-kuj” dokonuje to nieco inaczej: wbija igłę pod innym kątem, na różną nieco głębokość, trafia igłą w inny mięsień, itp. W efekcie wprowadzony do przedramienia płyn może się rozprowadzić po organizmie prawie, że natychmiast (i wówczas efekt magnetyczny nie wystąpi,) albo też będzie zalegał w miejscu wstrzyknięcia wiele godzin bądź dni i wtedy efekt magnetyczny wystąpi! Nie wykluczam też takiej możliwości, że część „szczepionek” nie zawiera grafenu, a więc i nie magnesuje osób zaszprycowanych, po to aby informacje o magnetycznej szczepionce propagandyści rządowi mogli interpretować jako „teorię spiskową”.

 

W jaki sposób tlenek grafenu zabija ludzi? W prosty! Ponieważ cząsteczki tlenku grafenu są ferromagnetyczne, więc jeśli zaszczepiony człowiek znajdzie się w polu elektromagnetycznym, to drobiny grafenu powędrują w to miejsce ludzkiego ciała gdzie to pole jest najsilniejsze! Tą właściwość grafenu wykorzystuje się w medycynie do „punkowego” wprowadzania leków. Kulka grafenu wewnątrz której jest lek, jest kierowana przez pole elektromagnetyczne go konkretnego organu ludzkiego, gdzie kulka „otwiera” się i uwalnia lek.

Przy której części ciał pole elektromagnetyczne jest jest najsilniejsze?

 

Przy głowie, gdyż każdy człowiek posiada telefon komórkowy, który podczas rozmowy trzyma przy uchu. Silne pole elektromagnetyczne przyciąga cząsteczki grafenu do naczyń krwionośnych w mózgu, tutaj cząsteczki grafenu tworzą grudki (gdyż wzajemnie przyciągają się), grudki tworzą zakrzep krwi i człowiek umiera, albo zostaje kaleką!

 

Jeśli w czasie rozmowy telefonicznej, decydenci zbrodni podniosą moc nadajników (

a mają taką techniczną możliwość podniesienia mocy nawet stu krotnie!) to pole elektromagnetyczne wokół głów osób zaszczepionych -używających właśnie telefonów - osiągnie bardzo wysoką wartość. Cały grafen krążący w organizmie powędruje do głowy, tworząc w naczyniach krwionośnych zatory i zakrzepy!

 

To jest broń doskonała! Ale z technicznego punktu widzenia łatwa do zneutralizowania!

Z organizmów zaszczepionych ludzi trzeba pilnie usunąć grafen. Ponieważ jest on ferromagnetyczny, więc zadanie wydaje się proste. Trzeba całą krew człowieka „przefiltrować” przez urządzenie wytwarzającę silne pole elektromagnetyczne! Krew przepływając na przykład przez rurkę otoczoną elektromagnesami, została by oczyszczona z grafenu, gdyż ten jako ferromagnetyczną „przykleił by się” do ścian rurki.

Pobrana krew do oczyszczenia z jednej tętnicy, po oczyszczeniu była by tłoczona do innej !

 

Ale jest i prostszy sposób. Trzeba pilnie powołać konsylium specjalistów złożone z lekarzy którzy leczą pijawkami. Takich lekarzy jest w Polsce kilkudziesięciu, mają oni nawet swoją organizację.

Medycy ci muszą określić miejsce ludzkiego ciał w które można (za pomocą pola elektromagnetycznego) „ściągnąć” krążący w układzie krwionośnym grafen w sposób bezpieczny. Czyli w takie miejsce (na przykład na pośladku) w którym skoncentrowana duża ilość grafenu nie spowoduje miejscowego zakrzepu żylnego. Powiedzmy, że miejsce takie zostanie na ludzkim ciele określone. Co dalej?

W to określone miejsce trzeba przyłożyć miniaturową końcówkę „sondy” (o średnicy kilku milimetrów) wytwarzającej pole elektromagnetyczne, którego moc można precyzyjnie regulować. Wokół końcówki sondy ze wszystkich stron przystawiamy pijawki w liczbie określonej przez lekarzy -hirudoterapii i bardzo powoli zwiększamy moc pola elektromagnetycznego.

Grafen krążący w układzie krwionośnym będzie wędrował do źródła pola elektromagnetycznego, zaś tam zostanie wessany przez pijawki razem z krwią! Ponieważ pijawki potrafią ssać krew nawet przez wiele godzin, więc teoretycznie będziemy dysponować dostateczną ilością czasu aby w sposób bezpieczny „odciągnąć” cały grafen z organizmu! Po tej operacji magnetyzm z człowieka przejdzie na pijawki, co będzie można zbadać.

 

 

Zwracam się do Niezależnego, Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy i Naukowców:

 

 1. Trzeba pilnie zweryfikować informacje podane przez naukowców hiszpańskich, że głównym składnikiem „szczepionek” jest tlenek grafenu. Myślę, że takiemu zadani podała każde laboratorium politechniczne. Trzeba sprawdzić na obecność grafenu zarówno kilkanaście losowo wybranych szczepionek jak i krew osób które po zaszczepieniu stały się „magnetyczne”

 2. Jeśli okaże się, że faktycznie „szczepionki” zawierają grafen, trzeba pilnie opracować urządzenie do usuwania grafenu z krwi ludzi zaszczepionych, wykorzystując fakt, że grafen jest ferromagnetyczny. Sugeruję użycie do tego celu pijawek, gdyż metoda taka wydaje się być bezpieczna i szybka do opracowania

 3. Trzeba objąć kontrolą społeczną nadajniki telefoni komórkowej 5G, a najlepiej wyłączyć je do czasu ostatecznego wyjaśnienia mechanizmów działania magnetycznej śmiercionki!

  Czas nagli, zbrodniarze szczepionkowi rozpoczną zabijanie ludzi na jesieni, tłumacząc masowe zgony nowymi odmianami wirusów!

  Jeśli polscy lekarze i naukowcy potwierdzą odkrycia swoich kolegów z Hiszpanii, to powinni wystosować apel do osób zaszczepionych, o nie używanie telefonów komórkowych i nie noszenie ich przy sobie oraz o unikanie miejsc o dużym natężeniu pola elektromagnetycznego!

  Trzeba też zweryfikować informacje płynącą od wielu lekarzy, że 100% osób zaszczepionych ma podwyższoną (i rosnącą z każdym dniem) krzepliwość krwi. Osoby takie powinny być leczone jak przy zakrzepicy. Najbezpieczniejsza jest kuracja pijawkami stosowana do leczenia zakrzepic rutynowo w szpitalach w wielu państwach!! (w Polsce leczą pijawkami dwa szpitale)

 

Czas działa na naszą niekorzyść, jeśli uczciwi polscy lekarze i naukowcy nie przystąpią do działania, większość Polaków zginie być może już tej jesieni!!

 

Anthony Ivanowitz

24.07.2021r.

Anthony Ivanowitz

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Tacy prymitywni to oni nie są, aby wszystkich "wyszczepić" tym samym preparatem. Byłoby to zbyt proste do wykrycia i udowodnienia im winy. Zróżnicowane reakcje poszczepienne organizmów ludzi poddanych temu eksperymentowi / na wszczepione preparaty/ są bardzo zróżnicowane. Od prawie natychmiastowej śmierci do lekkich i bardzo ciężkich powikłań. Pewnym wytłumaczeniem tego może być inna biochemia każdego człowieka, lecz nie tylko. Pisałem już o tym, że obowiązkiem rządów jest zbadać każdą partię preparatów dopuszczonych do stosowania. Jednak tego nie robią - pytanie dlaczego ? Tłumaczenie, że to UE już zrobiła - nie zdejmuje z nich odpowiedzialności, bo wiarygodność producentów /niekiedy kryminalna/ jest powszechnie znana.
 • grafen- potwierdzenie
  Tlenek grafenu powoduje bezpłodność – rozpoczyna się hiszpańska Norymberga
  Dr Luis Marcelo Martínez: „Białko kolczaste to nic innego jak grafen"

  W ostatni programie "Piątej Kolumny", stwierdzono, że tlenek grafenu zmienia jakość nasienia i powoduje bezpłodność, a wszystko to poparte badaniami naukowymi. Media systemowe już ostrzegają nas, że Sars-Cov-2 wpływa na plemniki, ale wiemy, że Sars-Cov-2 to nic innego jak działanie tlenku grafenu w organizmie.
  Norymberga Hiszpańska: Pozwy wszczęte za zatrucie ludności tlenkiem grafenu
  "Piąta Kolumna" wszczęła już pozwy przeciwko różnym radom ds. zdrowia i rodziny w naszym kraju o zatrucie ludności tlenkiem grafenu w szczepionkach. Zbrodnie przeciwko ludzkości. Mamy już informacje na temat szczepionek i na podstawie tego, co zostało odkryte, Piąta Kolumna wysuwa żądania zaprzestania szczepień.

  Inicjujemy ŻĄDANIA wobec różnych ministerstw zdrowia i rodziny naszego kraju o ZATRUCIE LUDNOŚCI TLENKIEM GRAFENU w;
  Maski
  Test PCR i test antygenowy
  Hydrożele z NANOCZĄSTECZKAMI GRAFENU
  2019 i kolejne szczepionka przeciw grypie z tlenkiem grafenu
  Szczepionki COVID19 z TLENKIEM GRAFENU
  szczepionki donosowe z tlenkiem GRAFENU

  Tlenek GRAFENU jest silną toksyną, która generuje:
  Zjawisko zakrzepowe
  Tężenie krwi
  Zespół pozapalny
  Pęknięcie równowagi oksydacyjnej i burza cytokin
  Obustronne zapalenie płuc z powodu równomiernego rozprzestrzeniania się w wyrostku zębodołowym płuc
  Zapalenie błony śluzowej oraz utrata smaku i zapachu
  Metaliczny smak
  Neurodegeneracja
  ZDECYDOWANIE, tlenek GRAPHENU generuje chorobę COVID-19
  Z tego powodu nigdy nie przeprowadziliśmy sekwencjonowania i wyizolowania rzekomego koronawirusa SARSCOV2
  tlenek GRAPHENU wykładniczo zwiększa jego toksyczność i zaburza równowagę REDOX w ciągu kilku godzin, gdy jest wzbudzany elektromagnetycznie przez pola zewnętrzne
  całość: https://gloria.tv/post/CNtxp12mRuhN4kgJ2q1ax37kV
 • @anthony 11:36:11
  Pozostaje mieć nadzieję, że te pozwy odniosą jakiś pozytywny skutek. Piszę nadzieję, gdyż to "rządy" są w to zamieszane i zrobią wszystko aby nie ponieść odpowiedzialności. Kasa i zastraszanie to skuteczne "narzędzia'.
 • @autor
  Brytyjski minister zdrowia wypowiedział w brytyjskim parlamencie takie słowa:
  "Wszystkie osoby zaszczepione jak i te które dostały PLACEBO należy uważać za w pełni wyszczepione."

  No proszę ,okazuje się,że oprócz tzw.szczepionki są także osoby dostające placebo.Przez słowo placebo uważam,że pacjentowi wstrzykują środek obojętny nieszkodliwy i zupełnie nie związany z pandemią.To teraz jest jeszcze pytanie ,czy to było zwykłe placebo czy też jakiś inny preparat o którym nikogo się nie informuje.

  Film z wystąpienia ministra zdrowia WB można zobaczyć tutaj:

  https://vk.com/ukryteterapie?mc_cid=c463e8feee&mc_eid=984fc00c95&z=video-201956532_456239849%2Fpl_wall_-201956532
  Warto oglądać cały film lub tylko to co mówi minister zdrowia .Jego wypowiedź jest ok.45,30 min. ale proponuję obejrzeć od 41,30 min .Po filmie nie ma głosu ok 1min ale później można wszystkiego się dowiedzieć po tłumaczeniu tej wypowiedzi.
  WARTO POSŁUCHAĆ.
 • @matterhorn 14:19:36
  Przejęzyczył się biedak ! Oni nie są idiotami, jak wielu przypuszcza - i zabezpieczają się na wszelkie dostępne sposoby.
 • @Playset 15:06:21
  Skoro twierdzisz ,że nie są idiotami to nie miał prawa przejęzyczyć się przemawiając w parlamencie.Sądzę,że jednak mówił prawdę .Jeżeli faktycznie podawali placebo to wyjaśnia to tę skokową zachorowalność zaszczepionych
 • @matterhorn 15:50:03
  Gdyby to co powiedzał zostało rozkolportowane i dotarło do "ciemnych mas", to całą tę covidową szopkę diabli by wzieli. a ci u koryta skończli by w pierdlu lub na szubienicy /tam gdzie prawo na to pozwala/.
 • @Playset 16:01:00
  Problem w tym że obie strony tej batalii - covici jak i anty.. są niewiarygodni dla szukających prawdy. Covici kłamią (w zasadzie jak to się określa) z definicji.
  Z grupą anty... sprawa jest bardziej skomplikowana. Są wśród nich i tacy którzy kierując się szlachetnym celem ochrony ludzi przed nieszczęściem, wyznając jednakowoż zasadę że cel uświęca środki, też świadomie manipulują.
  A większość naszego stada (z uwagi na stopień skomplikowania zagadnienia jakim jest odporność biologiczna naszych organizmów) jest w efekcie skołowana.
  Co do "WARTO POSŁUCHAĆ od 41,30" linku wskazanego przez "matterhorn"-a... sprawdziłem, poszukałem i podaję link do dokumentu
  https://www.contractsfinder.service.gov.uk/notice/bbec3a9a-168a-46c5-a71d-990c2a8a8212?origin=SearchResults&p=1
  Tak więc wygląda na to że tzw. problem zakrzepicy jest realny i to poważnie. Wielkość zamówienia na środki przeciwdziałające zakrzepicy to ponad 30mln dawek za kwotę ponad 3mld funtów.
 • ----- tlenek grafenu pod mikroskopem
  https://t.me/takeyourredpill/1105
 • @matterhorn 15:50:03
  Placebo wyjaśnia samozadowolenie Pedanta :)
  Wali się ta ich narracja, jak na jesień nie będzie ścielił się gęsto trup wśród niezaszczepionych, to latarni nie starczy..
 • @ninanonimowa 19:21:18
  Dziękuję za ciekawy link. Dowiedziałem się tam, że ochrona prezydenta Francji zrezygnowała w proteście ze służby prezydentowi, ciekawie zaczyna się dziać
 • @wk..ny 21:29:46
  "Dyrektor medyczny Moderny wyjaśnił w 2017 r., jak działa szczepionka mRNA:

  Moderna Lead Scientist:
  „Naprawdę hakujemy oprogramowanie życia” dr Tal Zachs, dyrektor medyczny Moderna Inc., wyjaśnił w rozmowie TED w 2017 r., w jaki sposób została opracowana firmowa szczepionka mRNA do pracy.

  Przez ostatnie 30 lat powiedział: „Przeżywamy tę fenomenalną cyfrową rewolucję naukową i jestem tu dzisiaj, aby powiedzieć, że faktycznie hakujemy oprogramowanie życia i że zmienia to sposób, w jaki myślimy o profilaktyce i leczeniu. choroby." ...

  Następnie wyjaśnił, że ludzkie ciało składa się z organów, a organy z komórek.

  „ Każda komórka ma coś, co nazywa się informacyjnym RNA lub w skrócie mRNA, które przenosi ważne informacje z DNA w naszych genach do białka, z którego wszyscy jesteśmy zbudowani. To krytyczna informacja, która określa, co zrobi komórka. Dlatego myślimy o nim jako o systemie operacyjnym.

  „ Tak więc, gdybyś mógł to zmienić, gdybyś mógł wprowadzić linię kodu lub zmienić linię kodu, okazuje się, że ma to poważne konsekwencje dla wszystkiego, od grypy po raka”."

  Wszystko co czytamy na Neonie zdaje się być prawdą, ale moim zdaniem celem głównym jest zmiana genomu człowieka.
  Jak zawsze, chodzi o białego człowieka, broń wymierzona w Arjów, dzieci Boga, Anioły. Wrogiem jest od zawsze inna cywilizacja, która już stworzyła genetycznego Golema, są nim Żydzi. Prawda jest nie z tego Świata i tutaj jej nie odnajdę, to zrozumiałem przez 20 lat poszukiwań..
 • @wk..ny 22:44:20
  Salute . https://www.youtube.com/watch?v=iyGGmGYh-OY
 • @Repsol 23:39:41
  Dublujesz Ninę! Spamerem zostałeś?
  Czasem warto poczytać, co Nina wkleja..
  Pozdrowił :)
 • @wk..ny 23:43:11
  Po prostu tamten link nie wszystkim się otwiera . Salute .
 • zmarło po szczepiniach 36 tysięcy osób
  Stosując tę prostą i logiczną matematykę, w takiej 35 milionowej Polsce, prawdziwa liczba zmarłych jako ofiary „szczepionki przeciwko Covid-19” może wynosić 36 tysięcy osób, i to licząc tylko osoby zmarłe w ciągu niecałego miesiąca od zastrzyku, i to licząc tylko do połowy czerwca br.!
  Całość tutaj: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31758&Itemid=100
 • Człowieku!
  Dlaczego ośmieszasz przeciwników szczepienia!? Tę metodę zastosowano dzisiaj w Grodzisku Mazowieckim i Ty przyłączasz się do tego?
 • W mojej rodzinie szczepionki zaczynaja dzialac.
  3 starsze osoby zaczely narzekac na zawroty glowy. Jedna ciotka mapowala podloge w kuchni i sie przewrocila. Druga schodzac do piwnicy spadla ze schodow, zlamala noge, miednice i reke.
  Brat znal 36 letnia kobiete, matke 4 dzieci, ktora ostatnio umarla w czasie snu a nic jej nie dolegalo. Byla wyszczepiona. Autopsji nie bedzie bo okres oczekiwania jest 6 tygodni a nikogo nie stac na trzymanie ciala w lodowce przez taki czas. Cwanie to wymyslili.
 • Grafen w szczepionkach !!!
  A to ... ???

  https://www.pomponik.pl/plotki/news-awantura-na-ulicy-w-karpaczu-magda-gessler-zaatakowala-aktyw,nId,5381600#iwa_source=worthsee

  Mało tego, że zbrodnia doskonała to jeszcze ofiary ssme placą za doskonałą zbrodnie !

  A sprawcy robią fortunę w "wolnej" Polsce bo kto im zabroni by w mięsie bylo 10% mięsa a reszta to tablica chemiczna Mendelejewa.

  Warto posłuchać, bo karmimy tym szajsem nas samych i nasze dzieci. Konserwanty, polepszacze, sztyczne barwniki i sztuczne smaki i etc ....... .

  Onkologia czeka, producenci trującej żywność dbają o niekończący się doplyw pacjentów.

  A grafen ? No cóż, wspomagacz i dobijacz dla opornych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930