Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Rządowa operacja Covid Terror

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Twój rząd kłamie, ale jest też bardzo przewidywalny.

Twój rząd kłamie, ale jest też bardzo przewidywalny.

Rządowa operacja Covid Terror.

Ostrzeżony znaczy uzbrojony.

AlterCabriohttps://www.ekspedyt.org/2021/07/18/klamliwy-ale-przewidywalny/?cn-reloaded=1
Rząd może manipulować statystykami i przedstawiać je tak, aby „udowodnić” swoją aktualną narrację. A statystyki te często promują „wariant”, na którym to się opiera. I wszystko ma sprawiać wrażenie autentycznych wydarzeń by mogło wspierać bieżący program.

− ∗ −

W menu na dziś danie ze sfer władzy. A konkretnie artykuł Davida Lindena o przewidywalności narracji i zabiegów rządowych w walce z covid19. Moim zdaniem tekst ma charakter uniwersalny.

Zapraszam do lektury.

_________________________***_________________________

 

Twój rząd kłamie, ale jest też bardzo przewidywalny, David Linden

 

Kilka rzeczy związanych z rządową operacją Covid Terrorstało się już do tej pory oczywiste dla prawie wszystkich, niezależnie od ich poglądów na temat powagi rzekomego wirusa lub jej braku oraz bezpieczeństwa lub niebezpieczeństwa szczepionek, które są mozolnie promowane jako rozwiązanie tego problemu:

 • Rząd może manipulować statystykami i przedstawiać je tak, aby „udowodnić” swoją aktualną narrację. A statystyki te często promują „wariant”, na którym to się opiera. I wszystko ma sprawiać wrażenie autentycznych wydarzeń by mogło wspierać bieżący program.

 • „Dane” i „statystyki”, którymi rząd i media bombardują nas każdego dnia, uniemożliwiają uzyskanie pewności, co się właściwie dzieje. To nie przypadek. Ludzie lubią pewniki, a jeśli odczują ich głód, są coraz bardziej skłonni do chwytania się czegokolwiek co daje choćby namiastkę pewności, na przykład „zaufaj rządowi (sic!) i przyjmij szczepionkę”.

 • Oto kilka pewników, których możesz być jeszcze bardziej pewny:

Jeśli rząd/media tak twierdzą, to nieprawda i— twój rząd kłamie.

Znów możemy obserwować podobne wysiłki rządu/mediów, aby sprzedać Covid Terror i przekonać wszystkich do wpadnięcia w pułapkę [booby trap] ich wysoce podejrzanych pseudoszczepionek.

Odnoszę wrażenie, że w działania rządu wkradł się element strachu. Mamy do czynienia z naprawdę przestraszonymi ludźmi.

Mamy już ogromną i historycznie bezprecedensową liczbę ofiar śmiertelnych i poważnych działań niepożądanych związanych z pseudoszczepionkami. Z biegiem czasu będzie tylko gorzej i coraz trudniej będzie to wyjaśnić lub ukryć.

Reakcją rządu na to, co powinno być dla nich bardzo niepokojącym wydarzeniem, nie było zachowanie ostrożności, przeprowadzenie odpowiedniego śledztwa czy coś w tym rodzaju. Za to mieliśmy do czynienia z tłumieniem lub usuwaniem wiadomości o tych niepożądanych reakcjach i zgonach przy jednoczesnym wywieraniu presji, aby coraz więcej ludzi poddało się szczepieniom.

Mamy już skandale związane z oszukańczym użyciem testu PCR w celu podniesienia fałszywych statystyk „przypadków”, trwające nieustanne manipulowanie statystykami przyjęć i ofiar śmiertelnych oraz tłumienie kilku wysoce skutecznych i bezpiecznych środków zaradczych na to, co w rzeczywistości stanowi uleczalną chorobę. Wszystko by wykreować ideę, że te pseudoszczepionki są naszą „jedyną nadzieją”.

Jest to poziom tak bezczelnego kłamstwa i prymitywnej manipulacji, że przechodzi ludzkie pojęcie. Towarzyszy temu teraz fakt, że miliony zaryzykowały szczepienie w ramach domniemanej obietnicy, że jeśli to zrobią, wszystko się skończy, tylko po to, by odkryć, że tak nie jest.

Nie wspominając już o tym, że zaszczepiono miliony osób, które cieszą się silną naturalną odpornością, która towarzyszy zarażeniu i wyzdrowieniu. A rząd idzie jeszcze dalej i szczepi tych, którzy już są odporni!

Ale zbliża się ogromny problem: jeśli ostrzeżenia wielu ekspertów są choć trochę trafne, z biegiem czasu zobaczymy coraz więcej chorób i zgonów wśród w pełni zaszczepionych, gdy kolejny „sezon grypowy” nadejdzie na jesieni, wyzwalając eskalację zgonów wśród osób zaszczepionych z powodu nasilenia niepożądanych reakcji na dzikie koronawirusy, z którymi będą mieć kontakt.

Eskalacja chorób i zgonów wśród zaszczepionych, kiedy już zauważą ją obywatele, spowoduje upadek rządów i postawienie przed sądem osób odpowiedzialnych za oszukiwanie ich w celu zaszczepienia się – zwłaszcza, że ​​stosowane oszustwa są bardzo łatwe do udowodnienia. Prawdopodobnie będzie bardzo duża liczba bardzo wściekłych ludzi.

To koszmarny scenariusz dla rządu, który już dawno przekroczył granicę, zza której nie ma powrotu [point of no return] i który przetrwa, jak sądzi, tylko dzięki utrzymywaniu w nieskończoność oszustwa, które prowadzi.

Oni wiedzą, że to nadchodzi, więc możemy przewidzieć co zamierzają zrobić i już robią. Mianowicie wykorzystają każdy chwyt, aby oddalić winę od szczepionek, które wciskają ludziom.

Widzimy, że podwaliny pod to są już przygotowane. Pozorne rozluźnienie restrykcji w „heroicznym hazardzie” przez rząd zostanie zanegowane przez odpowiednio alarmujące statystyki przygotowane, aby pokazać powtórny wzrost liczby „przypadków”. Pojawi się „superwariant” lub coś w tym rodzaju, który jakoś „ominie szczepionki”. Zostanie to wykorzystane do wyjaśnienia gwałtownego wzrostu liczby przypadków i zgonów, na które od samego początku starają się zwrócić naszą uwagę osoby ostrzegające nas przed problemami dotyczącymi tych szczepionek.

To nadchodzi. Potwierdzi to epidemia wśród zaszczepionych jesienią tego roku i dopiero wtedy okaże się, czy opinia publiczna zainteresuje się poczynaniami całej tej ekipy kłamców, która próbuje ich zamordować, aby ochronić swoje żałosne tyłki.

A rząd już ciężko pracuje, aby przygotować swoją przykrywkę.

W międzyczasie forsują szczepienia z nową energią, jakby mając nadzieję, że wszystkich załatwią, zanim ktokolwiek się połapie, gdy już będzie za późno. Ilu sprawnych fizycznie ludzi pozostanie, by nieść cywilizację na swoich plecach, to dopiero się okaże, a ilu z nich będzie niezaszczepionych, to także kwestia oczekiwania.

Oczywiście usunięcie niezaszczepionych z miejsca zdarzenia oznacza usunięcie grupy kontrolnej, z którą można porównać zdrowie i długowieczność zaszczepionych. Porównanie między zachorowalnością i śmiertelnością zaszczepionych z zachorowalnością i śmiertelnością niezaszczepionych powiedziałoby nam, jak śmiertelne są szczepionki. Ciekawe będzie zobaczyć, czy wystarczająco dużo osób odmówi szczepień, by porównać zdrowie tych dwóch kategorii.

Na przykład, moglibyśmy porównać, jaka liczba niezaszczepionych jest chorych lub umiera na Covid, zakrzepy krwi, choroby serca itp. dla każdej grupy wiekowej lub populacji z całkowitą liczbą zgonów wśród niezaszczepionych.

Tak więc dla każdej ofiary śmiertelnej musielibyśmy wiedzieć (a) w jakiej grupie demograficznej znajdowała się osoba zmarła i (b) czy była zaszczepiona czy nie.

Należy spodziewać się, że rząd będzie unikał takich porównań i precyzji jak zarazy. Wszelkie próby fałszowania lub unikania takich porównań będą wyraźną oznaką, że chcą coś ukryć.

Jeśli chodzi o nasz Ruch Wolności, jasne jest, że wojna toczy się przeciwko ludzkości, a naszym obowiązkiem jest zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby stanąć w jej obronie.

Wiele osób już to zrobiło i, co ważne, jest wśród nich ogromna i rosnąca liczba szanowanych lekarzy, wirusologów, epidemiologów, immunologów, patologów, badaczy, naukowców, byłych dyrektorów Big Pharma, prawników i tak dalej.

Wszystko, co musimy zrobić, to sprzeciwiać się, robić co w naszej mocy, aby przeprowadzić ludzkość przez ciemność tego ataku do światła wolności i epoki, w której nie będziemy już ofiarami kłamców we własnych rządach, aby zjednoczyć się i współpracować w naprawdę potężnym globalnym ruchu oddolnym.

I przygotujmy się już teraz na to, co rząd zamierza zrobić w następnej fazie ataku na ludzkość.

Ostrzeżony znaczy uzbrojony.

KOMENTARZE

 • 5*
  Jak w tytule i pozdrowienia.

  :)
 • @Kmieć 15:22:40
  5*
  Czy morawer wyszczepił siebie i swoje dzieci ?
 • @Kmieć 15:22:40
  Nie było czasu, urlop z żoną na "paragonach grozy" nad polskim morzem, aby podziękować za wzmiankę o mojej osobie związanej z tytułem patogenezy, zdrowia życzę i wytrwałości !
 • Jak już kiedyś pisałem.
  W markecie sprzedawczyni za mną głośno zwraca uwagę, maseczka!!!
  Ja rozglądam się po podłodze.
  Włożyć!
  Oglądam się.
  A gdyby kazali pani założyć czajnik na głowę?
  Nosiłabym!
  A jakby się woda zagotowała i gwizdek zagwizdał?
 • "Rząd może manipulować statystykami" :) - Mark Twain jeszcze lepiej zdawał sobie z tego PROCEDERU sprawę 150 lat temu.
  .


  https://i.sadistic.pl/pics/7dfadaba27e8.jpeg


  https://i.pinimg.com/originals/24/49/c4/2449c417dd0234766f51c02c06381108.jpg

  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930