Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Cały horror przed nami, czyli namagnetyzowani kowidianie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Manipulacyjne nanocząstki magnetyczne w szczepionkach, jaki jest ich cel? :

9 czerwiec 2021

W zeszłym tygodniu, w programie Stew’a Peters’a pojawiła się Brittany Galvin, ofiara “szczepionki” COVID. Jej neurolog potwierdził, że przyczyną jej dolegliwości jest wstrzyknięcie “szczepionki” Moderna, która spowodowała, że dziewczyna rozchorowała się na tzw. syndrom Guillaina-Barrégo – rzadkie schorzenie autoimmunologiczne, które dotyczy obwodowego układu nerwowego. Choroba powoduje gwałtowne osłabienie mięśni, paraliż i może doprowadzić do śmierci.

Od tego czasu, Stew Peters show został skontaktowany przez setki innych ofiar, które twierdzą, że otrzymały dokładnie taką samą diagnozę, ale jak mówi Peters: “Kiedy próbują powiedzieć o tym światu, są cenzurowane, blokowane, zawieszane, kasowane”.

Innym objawem, który stał się niezaprzeczalny, jest magnetyzacja ciała, którą wszyscy początkowo uważali za oszustwo.  Tysiące ludzi skorzystało z mediów społecznościowych, aby pokazać jak przyklejają sobie magnesy lodówkowe w miejscach wstrzyknięć, a nawet klucze do domu na czole, ale niewielu lekarzy było do tej pory chętnych, aby podjąć działania. VIDEO: https://forbiddenknowledgetv.net/the-magnetic-mark-of-the-beast/

Ekonomistka zdrowia, dr Jane Ruby, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze badań farmaceutycznych, dołącza do Stew’a Peters’a, aby wyjaśnić, dlaczego zachodzą owe magnetyczne efekty związane z zastrzykami COVID.

Wyjaśnia ona, że do zastrzyków celowo dodane zostały manipulacyjne nanocząstki magnetyczne, ponieważ:

“Jest to bardziej efektywny mechanizm dostarczania ich [mRNA, które tworzy białka kolców] do każdej komórki w twoim ciele. Jest to proces zwany ‘magneto-fekcją’… dzięki różnym substancjom chemicznym, używają pól magnetycznych, aby skoncentrować mRNA w komórkach ludzi. Jest to zgodne ze wszystkim, co relacjonujemy od tygodni. Po prostu wiemy co się kryje za owymi zjawiskami magnetycznymi, podczas których przedmioty przyklejają się do ludzi.”

https://en.wikipedia.org/wiki/Magnetofection

https://pl.wikipedia.org/wiki/Transfekcja

“Chodzi o nanocząsteczkę lipidową i jest to super system (system wymuszania) dostarczania («szczepionki») jako że są miejsca w twoim ciele, gdzie syntetyczne DNA i RNA nie powinny się dostać, a jednak ta metoda sprawia, że materiał – kodujący mRNA – zmusza twoje komórki do wytwarzania w kółko owych niebezpiecznych białek kolczastych w całym twoim ciele. To jest wymuszony system dostarczania genów.”

Ruby mówi, że będziemy słyszeć coraz więcej o SPION-ach, czyli Super-paramagnetycznych Nanocząsteczkach Tlenku Żelaza, “gdzie znajduje zastosowanie technologia pola magnetycznego wewnątrz i wokół otoczki lipidowo-nanocząsteczkowej… użyta, aby dostarczyć mRNA do komórek”.

Istnieją setki odczynników zwanych “PolyMAG” i “CombiMAG”, które dostępne są w fiolkach o pojemności 200 ml i których używa się do wytwarzania pola magnetycznego wokół molekuł.

Dr Ruby powołuje się na niemiecką firmęChemicell, która sprzedaje je z następującym zastrzeżeniem:“Odczynniki do magneto-fekcji i wszystkie ich składniki są opracowane, zaprojektowane, przeznaczone i sprzedawane wyłącznie do użytku badawczego”.

Ruby dodaje:A oto przerażająca część uwagi:‘Nie wolno używać ich do diagnostyki ludzi lub do produkcji jakichkolwiek leków przeznaczonych dla ludzi.'”

Uwaga cytowana przez dr Ruby znajduje się na stronie spółkiChemicell w sekcji Technology/Magnetofection™ Reagents/Purchaser Notification, pod linkiem:http://www.chemicell.com/products/Magnetofection/Magnetofection_separation.html

«The Magnetofection™ reagents and all of its components are developed, designed, intended and sold for research use only. They are not to be used for human diagnostic or any drug intended.»

http://www.chemicell.com/home/index.html

Dr Ruby sądzi, że Pfizer i Moderna używają tychże substancji nielegalnie, co jest zbrodnią przeciwko ludzkości, oraz że mechanizm działania owych namagnesowanych nanocząsteczek oraz odczynników jest wyjaśnieniem tego, co obserwujemy na sekwencji nagrań zrobionych przez Brittany Galvin, na których najpierw widzimy magnetyczne przedmioty przyklejone do miejsca wstrzyknięcia preparatu, a później przedmioty te przyklejają się także do jej czoła i policzków.(wraz z upływem czasu, namagnesowane chemikalia i cząstki docierają do wszystkich części ciała)

VIDEO z wywiadem Stew Peters’a z dr Jane Ruby pod linkiemw ORYGINALE.:

KOMENTARZE

 • ZNAMY JUŻ MECHANIZM SZCZEPIONKOWEGO LUDOBÓJSTWA
  Trutka na szczury zwana szczepionką działa tak:
  1. Zawiera fragment mRMA wirusa, który gdy dostanie się do komórki ludzkiego ciała, zmusza tą komórkę do wytwarzania specyficznego białka zwanego białkiem kolca, które jest silnie toksyczne.

  2. Dodane do szczepionek nanocząstki magnetyczne mają za zadanie rozprowadzić mRNA do każdej komórki ludzkiego ciała! (technologia magnetofekcji) .
  Do każdej komórki!
  A więc po pewnym czasie każda komórka ludzkiego ciała będzie wytwarzać toksyczne białko kolca.
  Organizm zaszczepionego człowieka zostanie "zalany" trucizną, która go zabije!
  To dlatego laureat nagrody nobla, francuski wirusolog wielokrotnie mówił, że dla ludzi zaszczepionych nie ma ratunku.

  Jedyna nadzieja dla kowidian jest taka, że prawdopodobnie ok 15% szczepionek zawiera sól fizjologiczną, więc co poniektóry kowidian przeżyje- jeśli ma szczęście!
 • @anthony 15:33:32
  Już rok temu pan Jerzy Zięba w swoich pogadankach na Yotube wyjaśnił mechanizm zabójczych szczepionek, opisany w powyższym artykule!
  Rok temu.
  temu Panu tysiące (albo i setki tysięcy) Polaków zawdzięcza swoje życie, jeśli uważnie go wysłuchali i wyciągnęli właściwe wnioski!
  Panu Jerzemu w wolnej Polsce trzeba będzie wystawić pomnik! (o ile tej wolnej Polski doczekamy)
 • @anthony 18:37:47
  Oscar i berkeley pewnie sfinansują połowę kosztów...
 • @anthony 18:37:47
  Jednak są jeszcze faceci z jajami
  https://youtu.be/35XzCfUlulA
 • @zadziwiony 21:18:56
  Cd.
  https://wolnemedia.net/roger-waters-ma-rade-dla-zuckerberga/
 • Bzdury łatwe do zdementowania.
  Wystarczy przytoczyć prawdziwe statystyki śmiertelności od Covida i od szczepionek w przeliczeniu na 1000 chorych na cowida czy 1000 zaszczepionych.

  Statystyki są takie na Covida umiera o 2 % chorych
  a od szczepionki umiera 0,01% zaszczepionych.
  Natomiast szczepionka redukuje w 90% liczbę przypadków śmiertelnych na Covida.

  Saldo jest jednoznaczne.. szczepionki ratują życie 90% z 2% chorym na Covida... Ratują 1.8% potencjalnych ofiar śmiertelnych na Covida. Czyli redukują śmiertelność Covida z 2% do 0,2%%

  Opisywanie pojedynczych przypadków nawet najprawdziwszych to propaganda dla idiotów którzy nie rozumieją statystyki.
 • @Ziemianin 08:49:01
  :))) wyjdzie ze sklepu jako kolczasty zaobrączkowany jeż z łańcuchem u szyi... :) no ale na własne życzenie
 • @Oscar 08:16:21
  Jeszcze Pan żyje?! Ja bym na Pana miejscu sprawdził tę pigułę, która Pana szczepiła! czy to przypadkiem nie było placebo. To poważna sprawa. Proszę tego nie lekceważyć! :)
 • 5*
  Jak wyżej.
 • ...
  "Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC) zapowiedziało zwołanie „pilnego spotkania”, by omówić przypadki zapalenia mięśnia sercowego po przyjęciu szczepionek opartych na mRNA Pfizera i Moderny. Sytuacja dotyczy setek nastolatków.
  CDC zorganizuje spotkanie z doradcami 18 czerwca. W ostatnim czasie oficjalnie zgłoszono 226 przypadków zapalenia mięśnia sercowego u nastoletnich mężczyzn po przyjęciu dwóch dawek szczepionki przeciw COVID-19.

  Informacja w amerykańskich mediach wypłynęła krótko po tym, gdy Izrael poinformował, że bada przypadki powikłań po szczepieniu preparatem Pfizer. Wcześniej Europejska Agencja Leków ogłosiła, że otrzymała 107 zgłoszeń o zapaleniu mięśnia sercowego po szczepieniu przeciwko koronawirusowi.

  CDC oświadczyło, że liczba przypadków zapalenia mięśnia sercowego jest znacznie wyższa niż oczekiwano. "

  Cały artykuł:
  https://nczas.com/2021/06/12/rzadowa-agencja-zwoluje-pilne-spotkanie-setki-przypadkow-zapalenia-miesnia-sercowego-u-mlodych-ludzi-po-przyjeciu-szczepionek-moderny-i-pfizera/
 • @Kmieć 09:25:50
  A jak ta liczba powikłań poszczepiennych ma się do liczby zgonów pod respiratorami w szczycie pandemii ?
  Staranie unikacie porównań a to nieuczciwe jest (i skuteczne tylko na idiot`ow nie potrafiących samodzielnie myśleć).
  A skoro nieuczciwe to wasze intencje są jasne jak na dłoni.
 • @Oscar 11:04:00
  Won! psycholu!
 • @Kmieć 09:25:50
  "
  Agencja Leków ogłosiła, że otrzymała 107 zgłoszeń o zapaleniu mięśnia sercowego po szczepieniu przeciwko koronawirusowi.
  "

  A ilu zaszczepiono (podobno wszystkich) czyli jakieś 9 mln ludzi.
  Umiesz liczyć % .. policz jaki to % zaszczepionych
  policzę za ciebie bo pewnie % liczyć nie potrafisz (poziom szkoły podstawowej)
  X=100*107/9 000 000=107/ 90 000=0,001%
  a na Cowid umiera ok 2%
  czyli ok 2000 razy więcej ludzi.

  To czysta matematyka szkoła podstawowa.
  Nie wierzę że nie ukończyłeś takiej "uczelni".
  wszyscy w PRL musieli ją ukończyć.
 • @Kmieć 11:10:29
  I taki Kmieć mnie nienawidzi z powodu mojej umiejętności liczenia %.

  Pewnie uważa mnie za czarownice...
  i szykuje stos.
 • ...
  I tak oto właśnie agencje informacyjne podają, że:

  "Amerykańskie prywatne przedsiębiorstwo przemysłu jądrowego, obronnego i aeronautycznego General Atomics, zakończyło montaż centralnego solenoidu, potężnego magnesu, jednego z głównych elementów międzynarodowego reaktora termojądrowego ITER, którego budowę oficjalnie rozpoczęto we Francji w zeszłym roku. Poinformowała o tym służba prasowa projektu ITER."

  "Będzie wytwarzać pole magnetyczne 280 000 razy silniejsze niż to, które wytwarza Ziemia."

  https://www.livescience.com/worlds-most-powerful-magnet-on-the-move.html

  A tu po polsku:

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amerykanie-stworzyli-magnes-300-tysiecy-razy-silniejszy-niz-pole-magnetyczne-ziemi

  Ot, taki sobie zbieg okoliczności...
  Urządzenie to znajduje się we Francji.

  Komentarz internauty o nicku "S":

  "A teraz weźmy kilka faktów:

  1. W latach `90 dr Pierre Gilbert wyjawia, że prowadzone są badania nad magnetycznymi nano-cząsteczkami (SPION), które się wstrzykuje, a potem za pomocą zewnętrznego pola magnetycznego, można je przesunąć do mózgu i tam, znowu używając odpowiedniej mocy pola, można "uaktywniać" blokując lub pobudzając fragmenty mózgu.

  2. W 2016, naukowcy z University Of Virginia, stworzyli specjalne, genetycznie zmodyfikowane namagnesowane białko (MAGNETO). Wstrzyknięte do mózgu, można aktywować silnym zewnętrznym polem magnetycznym. Wstrzyknięto je myszom w obszar mózgu odpowiedzialny za produkcję dopaminy (hormon zadowolenia). Potem umieszczono w labiryncie, gdzie były pomieszczenia z polem magnetycznym i bez. Myszy zdecydowanie wolały siedzieć w pomieszczeniach magnetycznych, bo to "sprawiało im przyjemność" poprzez aktywację MAGNETO w mózgach.

  3. styczeń 2021, w Davos elity ogłaszają Wielki Reset, po którym "nie będziesz miał nic i BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY". Ich słowa, nie moje. Zabiorą nam absolutnie wszystko, a ludzie będą się z tego cieszyć.

  4. maj 2021, wyciekają dane od Pfizer, że we wstrzykiwanym preparacie są magnetyczne nanocząsteczki lipidowe. Najpierw zaprzeczano, potem jednak oficjalnie tłumaczono, że to po to, żeby zobaczyć jak preparat rozchodzi się po ciele. Wyszło, że po całym i odkłada się we wszystkich organach, również w mózgu.

  5. Wyszczepieńcy zaczynają zamieszczać filmiki jak przyklejają do miejsca szczepienia magnesy.

  6. Pojawia się super potężny akcelerator pola magnetycznego, mocniejszy niż pole Ziemi.

  Tyle FAKTY. Teorię spiskową sami sobie poskładajcie. "
 • @Oscar 08:16:21
  chciałeś powiedzieć medialne statystyki covida 2 procenty....
  faktycznie jest dużo mniej.... według oficjalnej statystyki zakażonych jest milion, kiedy z badań wynika, że kilkanaście milionów (ponad 60 procent społeczeństwa) Te oficjalne statystyki to cyrk kowidowy i czysta propaganda
  faktycznie to szczepionki nie chronią zaszczepionych przed zachorowaniem.... bo większość ma naturalną odporność.
  zaszczepieni być może są z innej grupy wiekowej jak śmiertelne ofiary tak że całe to narzekanie funta kłaków nie jest warte.
  Nie potrafisz myśleć logicznie 90 procent narodu ma ryzykować swoje życie dla oszczędzenia kilku procent które i tak umrą? Nie potrafisz logicznie myśleć.
 • ludzie będą na pilota
  wydaje się, że jeśli to prawda z tymi magnetycznymi cząstkami to ludzie mogą być "na pilota".... może się zjawiać antychryst, można sterować tłumem i tresować go jak pieska xddd
 • @Leon. 14:52:51
  Szkoda czasu na kretyna.
 • @Leon. 14:52:51
  Manipulowanie danymi.
  Te 2 % to przypadki śmiertelne w stosunku do liczby chorych... a nie hospitalizowanych.

  Niechby nawet drugie tyle było chore "bezobjawowo"...to co to zmienia ?
  Nic pomniejsza %zgonów do 1% to dalej z 1000 razy więcej zgonów niż zgonów po szczepieniach.

  90% ryzykuje życie przez szczepionki ?? ale jakie to ryzyko ? 0.001%
  czyli umrze np. 100 osób na powikłania a uratuje życie 100 000 tys. ludzi.
  Pisanie że chorzy na Covida i tak by umarli ... hmm..
  każdy umrze ty też wiem to na pewno...
 • @zadziwiony 20:11:41
  Nieładnie kpić publicznie z niepełnosprawnych umysłowo. Bo dzisiaj to już rzeczywiscie, trzeba być niższym niż CKM (bo w CKM, mózgownica w końcu czasem kapuje), żeby wierzyć w propagandę procovidową
 • @Oscar 16:00:44
  Bzdura Po grypie, ryzyko udaru wzrasta u osób podatnych o 8 razy (powtarzam - 8 razy) Ale jak ktos umrze na udar, to wpiszą udar, a nie grypa i choroby współistniejące. W przypadku covida, tylko covida wpiszą.W przypadku sepsy często również. I tak sie wymysla A te rządowe półgłówki "zgubiły gdzieś" 700 000 szczepionek
 • @Wican 16:09:27
  A ile udarów jest podczas grypy ?
  jakiś procencik ?
  wg moich szacunków to margines zgonów na grypę
  a zgony na grypę to margines zgonów na Covid.

  Covid odbiera tlen organizmowi (atakuje płuca) niedotleniony organizm umiera na to co najszybciej zdechnie bez tlenu..
  najczęściej to jest serce i kardiologiczne problemy ale wysiadają też inne organy zwłaszcza to osłabione chorobą współistniejącą.
  Brak tlenu we krwi (płuca-respiratoruy) to najprostszy mechanizm zabijania człowieka zwłaszcza jak osłabiony innymi chorobami.
  A Covid uruchamia też inne mechanizmy.
 • @Wican 16:09:27
  Zaszprycowani, to praktycznie zombie.
  Nieco przydługi wykład, ale mam wrażenie, że ta kobieta ma wiele racji w tym co mówi. Oscar, to nie dla ciebie, więc daj sobie spokój.
  https://youtu.be/Cvgi3CN7DC8
 • @Kmieć 11:56:19
  Jesteś pewien , że tacy covidianie jak np. Oscar są w stanie zrozumieć te informacje które podałeś?
 • @zadziwiony 16:57:08
  Ta faszystowska menda nie jest tu od rozumienia czegokolwiek.
  Jemu płacą za cykliczne i częste wklejanie głupich hasełek ("pytań") jak te tuż wyżej.
  Ma to na celu ciągle atakowanie, podatnych na propagandę czytelników, strachem przed "strasznym" "wirusem" - ta szumowina robi dokładnie to samo, co mendia - propaganda MUSI trwać. Nie ma znaczenia, że non stop powtarza dawno zdyskredytowane idiotyzmy.
  "Kłamstwo powtarzane tysiące razy staje się prawdą" - jak mawiał klasyk faszyzmu.
  Za to mu płacą.
 • @Kmieć 17:16:26
  Nakłady na polską publiczną służbę zdrowia rosły ostatnio szybko – w 2006 r. wynosiły 37 mld zł, w 2010 r. – 57 mld zł, w 2015 r. – 67 mld zł, a w 2020 r. – aż 97 mld zł; w ciągu 15 lat powiększyły się dwuipółkrotnie.
  A czy w tym samym czasie dało się zauważyć odpowiadającą temu wzrostowi nakładów poprawę jakości usług świadczonych przez publiczną służbę zdrowia? Czy skróciły się kolejki do szpitali? Czy lekarze, zwłaszcza młodzi, przestali na potęgę wyjeżdżać z Polski, skarżąc się na niskie zarobki? Ja nie zauważyłem przeciwnie, uważam, że za coraz większe pieniądze dostajemy usługi coraz gorszej jakości, czego smutnym dowodem jest rosnąca liczba pacjentów wypychanych poza system publicznej służby zdrowia i zmuszanych do kupowania świadczeń w prywatnych firmach medycznych takie polisy ma już ok. 3 mln Polaków!
 • @zadziwiony 16:51:09
  Bret Weinstein i Heather Heying stają się naturalnymi przywódcami walki z molochem. Zostali zablokowani przez YouTube, są teraz na Odysee. Podaję link do ich podcastu #84 z wczoraj.

  https://odysee.com/@BretWeinstein:f/EvoLensQaA84:a

  Jak widać zaczynają się sprawdzać słowa naukowców, lekarzy, że szczepienia mogą spowodować większą śmiertelność wśród zaszczepionych. Ci naukowcy z tytułami profesorskimi lub doktora byli wyśmiewani, zwalczani, robiono z nich oszołomów. Wszystko o czym mówią od miesięcy znani, wybitni naukowcy, genetycy epidemiolodzy, biolodzy molekularni potwierdza się. Zaszczepieni będą zarażać tak jak nie zaszczepieni, no będą mieli problem ze zbyt dużą liczbą przeciwciał, cytokin, i będą przechodzili chorobę gorzej.

  A teraz co? Hasło:

  Zaszczep się to łagodnie przechorujesz ale masz mniejsze szanse na przeżycie niż niezaszczepiony, staje się więcej niż prawdopodobne.

  Pytanie teraz jakie działania zaczną robić rządzący, bo zabrnęli już na ok. 10 mln. w pełni zaszczepionych za daleko, nie wspominając o ile za daleko na całym świecie. Czas zacząć leczyć a nie szczepić i wyciągnąć surowe konsekwencje względem wszystkich doradców medycznych. Obawiam się jednak, że to pójdzie w zupełnie innym bardziej dystopijnym kierunku, o czym zdaje się mówił pan Wojciech Eichelberger w Polsatnews.
 • @Kmieć 17:16:26
  Demaskujesz się kmieć.

  obelga "faszysta" jest obelgą używaną wyłącznie przez żydów.
  Oni jak kogoś nienawidzą to natychmiast wyzywają takiego od faszystów.
  To poważna obelga bo insynuująca że takiego "faszystę" trzeba zniszczyć bo wiadomo "holocaust".

  Demaskujesz siebie Kmieć i swoich Neonowych sojuszników".

  I bardzo dobrze...
  Warto wiedzieć kto ukrywa się pod Nikiem.
  Czułem że hasbara .. i wyszło..hasbara.
 • @Oscar 19:41:31
  Coś na poprawę samopoczucia towarzysza panienki Oskar.

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/koronawirus/wariant-delta-groźniejszy-dla-zaszczepionych/ar-AALcNr5?ocid=msedgdhp&pc=U531&fbclid=IwAR3JWU9lLB-o6G0_MB0xWO7cWPI_yWeD8zXFVze2h7vkG2ohCusE7lZDiF8

  Odnośnie "faszyzmu i faszystów" to niejaki ruski czy tam rzydowski faszysta Aleksandr Dugin twierdzi, że według dzisiejszych definicji faszystą jest już każdy posiadacz rzeczy z logiem ogryzka.
  Czy wy towarzyszu panienko Oskar takie cóś posiadacie?
  A jak posiadacie to natychmiast wyrzućcie bo holocośtam to nie przelewki.
 • @anthony 18:37:47
  Antoś, przekroczyłeś granice absurdu! No ale skoro Twoim autorytetem jest żydowski cwaniaczek wyłudzający pieniądze od ciężko chorych ludzi za he, he, lewoskrętną witaminę c , to już żadna scypionka Ci nie zaszkodzi :)))
 • @Oscar 08:16:21
  Oczywiście, że bzdury! Moi synowie się zaszczepili i jakoś sztućce się ich nie trzymają :) Bzdurą jest też to, co pierdzieli organiczny, 89-cio letni emeryt, który dostał co prawda Nobla, ale aż 40 lat temu.
 • @Ziemianin 08:49:01
  E tam, banki nie trzymają bilonu, tylko sałatę. Ale jazda do Fort Knox może się opłacić. W końcu złoto to też metal.
 • @viridiana 21:50:25
  jesteś następną osobą, która udowadnia mą tezę, że im więcej klas skończonych tym twardszy beton w głowie. Ostatnio rozmawiałem z 34 latką- 3 fakultety, doktorat z fizyki na prestiżowej zachodniej uczelni, do tego atrakcyjna, a zaszprycowana by na wakacje polecieć... jesteś w doborowym towarzystwie.
 • @zadziwiony 22:51:58
  To jest trochę inaczej. Oni są wśród nas. Wiele ciał jest przejętych przez demony. Wojna trwa także w wymiarze duchowym. Pochodne nekromancji jak wędrówka dusz to nie bajka. Ja zauważam wielu ludzi pustych w środku, bez duszy. Teraz dojdą bioroboty poszczepienne z odciętą komunikacją z szyszynką-duszą.
  Mając obecną wiedzę o celach łidzepipil, przeraża mnie co może być prawdziwym powodem wyszczepiania noworodków obowiązkowo na gruźlicę?????????????????????? 3mld ludzi od 1921!

  W upalną sobotę chciałem wybrać się na termy. Bilet zakupiony wcześniej, niestety kolejka nie na dwie, ale i tak na godzinę czekania.
  Po szybkim rozpoznaniu sytuacji patrzę, że jest 3 stanowisko specjalnie dla zaszczepionych, bez kolejki, tzn jedna rodzina zaszczepionych covidian. I teraz konkluzja: 4 osobowa rodzina zaszczepiona na 500 osób w kolejce to niecały 1% Jednak zakłądam, że zaszczepieni Covidianie to tacy idioci, że znajdą się w tej kolejce 2h i dobiją do 5%?? Z tego wynika, że większość zaszczepionych to nie przedział wiekowy aquaparku, a targetem staży ludzie. Mojego dziadka prawie 100letniego zaszczepiono po praniu mózgu Pfitzerem, po 3h po szczypawce zawał, na szczęście odratowany. Lekarze pomimo tego wmawiali mu drugą dawkę szczypawki!! Musieliśmy zmienić mu lekarza, który kategorycznie zabronił szczepić, mówiąc, że dziadek ma wszystkie przeciwskazania.

  Pozdrowił
 • @wk..ny 02:07:57
  Powiedz Oscarowi, że mu odcięli komunikację z duszą.... Hi.hi
  Znajomy, chłopak w twoim wieku pojechał 400km z rodziną by zaszprycować się J&J.
  Faktem jest , że prawie wszyscy moi rówieśnicy po dwóch dawkach, a ja oczywiście palcem wytykany.
  Rodzina tej dziewczyny o której wspominałem to lekarze.... Też z afrodyzjakiem w pierwszej kolejności.
 • @Oscar 08:16:21
  nie chce być uratowany na siłę. Chcę umrzeć tak jak mi to pasuje a nie innym.
 • @Oscar 19:41:31
  //obelga "faszysta" jest obelgą używaną wyłącznie przez żydów.//

  Błąd, kryminalny głupolu.


  Agenci Między-"narodowego" żyda używają jako obelgi pojęcia NAZISTA, i to talmudycznie, żeby to pojęcie obżydzić, bo III NIEMIECKA Rzesza miała tyle wspólnego z narodowym socjalizmem, co świnia z gwiazdami.
 • @Oscar 16:48:19
  a tobie covid odebral resztki nie tyle tlenu co rozsądku.czlowieku zaszczep sie 35 razy ile chcesz .dlaczego jednak uparcie jak covid tkwisz tutaj jak jakiś kolec przyklejony do tych swoich głupawych komentarzy,zadaniowiec na calym etacie?kto jest twoim pracodawca ,zleceniodawca ,bo nie glupota przecie ...ktora tutaj brylujesz ...uparcie ..dlaczego? masz misje? czy tylko zadanie ? ile ci placa? jesli ? i jaka waluta...może bog zapłać???
 • @Oscar 08:16:21 ty to w poprzednimwcieleniu w gazietie Prawda rabotales
  ze na sile wciskasz bzdury jak malo ktory?
  Skad tys czlowieku wymyslil 2% ludzi ktorzy umarli na Covid moze to te 2 % z tych co byli hospitalizowani i im pluca wysadzili w powietrze zamiast leczyc? Nikt nie wie ilu ludzi chorowalo na Covid bo nigdy nigdzie sie nie zglosili tylko przechorowali w domu i sie uodpornili naturalnie.Badanie PCR to mozna w buty se wsadzic juz dokladniej wskaze covida rzut moneta.
  Tak ze miliony przeszly Covida i sie uodpornily jak co roku na grype a ylko promil zmarl. Tak ze to co podaja naukowcy nie propagandysci zyczeniowi to mniej 0.02% i to w dodatku bez prawidlowego leczenia - nobo lekarzom wmowiono ze na Covida nie ma lekarstwa a jak niedajboze zastosuja metody lecznicze to zostana pozbawieni licencji.
  Nastepnie skad wzioles 90% ze szczepionka redukuje smiertelnosc kiedy nawet firmy szczepionkowe tego nie podaja,bo sami nie moga tego wiedziec no bo skad moga wiedziec ze jakas osoba by umarla na Covida zeby nie szczepionka.Tak ze te swoje obliczenia mozesz propagowac zaszczepiencom zeby im poprawic samopoczucie przed smiercia.
 • A tutaj cytat z internetu Prof. Michel Chossudovsky dla covidiotow i Oscarkow
  A szczepionka przeciw covidowi jest nam przedstawiana jako sposób na zwalczenie pandemii. Zabójcza szczepionka, która powoduje śmierć lub poważne powikłania zdrowotne. O co tu chodzi? - Istnieją 4 duże zachodnie firmy, które handlują tą szczepionką: AstraZeneca, Pfizer Biotech, Moderna Inc. i Johnson & Johnson. To jest ogromna operacja finansowa dla Big Farmy.
  Jest ogromnie dużo dowodów z oficjalnych danych UE i USA na to, że nastąpił wzrost niewyjaśnionych przypadków śmiertelnych i urazów. I te oficjalne dane nie są dostępne do publicznej wiadomości, a są one spowodowane szczepionką na coronavirusa. Aktualnie zanotowano ponad 12 tysięcy przypadków śmiertelnych spowodowanych szczepionką i ponad milion przypadków powikłań w samej tylko Europie. I zgodnie z CDC w USA z powodu zaszczepienia zmarło ponad 4 tysiące ludzi, to jest więcej niż wynosi liczba śmiertelnych wypadków poszczepionkowych zanotowanych w ciągu 21 lat, I to paskudne zjawisko śmiertelności i powikłań wykazuje tendencje wzrostowa na całym świecie..
  Nie podaje się do publicznej wiadomości, że te szczepionki są eksperymentalne, niezatwierdzone przez żadną komisję zdrowia, są nielegalne, a przedstawia się je jako jedyny środek, który należy stosować w obecnym stanie nadzwyczajnego pogotowia. Ale z kolei nie ma nadzwyczajnego stanu pogotowia, bo nie ma kryzysu zdrowia. Testy PCR są zawodne, więc cały ten stan pogotowia nie ma uzasadnienia.
  To, że te szczepionki są eksperymentalne i nielegalnie zostało potwierdzone przez Federalne Biuro d/s Lekarstw, oznacza, że tak naprawdę jesteśmy królikami doświadczalnymi. I to jest bardzo niebezpieczne.
  Ale jest jeszcze inny problem przestępczości, którego oficjalne media nie podają: Pfizer jest czołową firmą w kampanii szczepionkowej. Ma największy rynek. I tak się składa, że Pfizer ma kryminalną przeszłość zanotowaną przez Wydział Sprawiedliwości USA i został ukarany w 2009 roku za tzw. fałszywy marketing, czyli fałszywe reklamowanie i rozprowadzanie różnych leków, a zwłaszcza leku pod nazwą Baxter. Pfizer i współpracujący z nim producent Pharmacy and UpJohn tych fałszywych lekarstw musiał zapłacić 2,3 miliarda dolarów kary. Była to jak dotąd największa kara w dziale medycznym. W wyniku tej rozprawy cywilno-kryminalnej Pfizer zgodził się zapłacić karę, czym przyznał się do winy.
  Więc jak można mieć zaufanie do takiej firmy, która przyznała się w Amerykańskim Wydziale Sprawiedliwości do popełnienia przestępstwa? Jak można mieć zaufanie do firmy, która teraz sprzedaje szczepionki mRNA? - To pytanie właściwie nie ma sensu. Bo właśnie Komisja Unii Europejskiej nazywa firmę Pfizera... bardzo wiarygodnym partnerem pomimo przeszłości kryminalnej i pomimo przypadków śmiertelnych i urazów poszczepiennych mRNA, które mają miejsce teraz. I na dodatek, Unia Europejska wybrała właśnie tę firmę i podpisała z nią kontrakt na 1,8 miliarda dolarów. I co ciekawsze: ani kryminalna przeszłość i dowody korupcji, spekulacji i manipulowania pracownikami służb zdrowia, ani teraźniejszość firmy Pfizer jakoś nie zwróciła uwagi oficjalnych mediów.

  No i jest jeszcze jeden element: firma Johnson & Johnson, również bardzo ważny aktor w biznesie szczepionkowym i jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie została w listopadzie ub.r. ukarana i ma do zapłacenia 2,6 miliarda dolarów jako wynik tzw. class action - zbiorowego oskarżenia za sprzedaż opioidów i za przypadki śmiertelnych przedawkowań. No więc jak można mieć zaufanie do firmy, której sprawa jest dalej w sądzie i negocjacje są w toku. I to jest największa finansowa kara na rynku leków.
  Pfizer musiał zapłacić 2,3 miliarda dolarów w 2009 roku i był warunkowo na okresie próbnym. Wygląda na to, że okres próbny nie działa w przypadku Pfizera i nie ma wpływu na obecną działalność Pfizera na rynku szczepionkowym. I nie bardzo można mieć zaufanie do firmy Johnson & Johnson, której sprawa z oskarżenia zbiorowego ciągle jest w toku.
  Należy jeszcze wspomnieć o tym, że tzw. lock-down wprowadzony w marcu 2020 roku spowodował gwałtowny wzrost chorób psychicznych i kryzys ośrodków zdrowia psychicznego, i związany z tym wzrost konsumpcji narkotyków, alkoholu, a także opioidów i przedawkowania leków oraz wzrost przypadków śmiertelnych spowodowanych przedawkowaniem. Tu ilość tragicznych wypadków wzrosła ponad trzykrotnie.
  Zadajemy sobie pytanie: Co jest prawdą? - Kampania strachu miała służyć jako instrument dezinformacji, SARS-2, który spowodował covid-19 był przedstawiony nam jako wirus-zabójca. I to jest kłamstwo. A co gorsza, są lekarstwa, które leczą koronavirusa, ale lekarzom zabroniono je przepisywać.
  Ostatnie przypadki bardzo wyraźnie sugerują, że to szczepionki są przyczyną wielu zgonów i powikłań poszczepiennych, a liczba śmiertelnych ofiar stale wzrasta. W Europie nastąpiło 12 184 przypadków śmiertelnych oraz 1 196 190 urazów poszczepiennych. Szczepionki, które mają leczyć, powodują więcej zgonów niż sam wirus.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930