Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Ludzkość zagrożona wyniszczeniem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy szczepionkowe barbarzyństwo doprowadzi do wyginięcia ludzkości?

 


 

 

 

Jeśli niezależni naukowcy z całego świata, bijący na alarm i przestrzegający przed śmiertelnymi konsekwencjami szczepień mają rację (a statystyki potwierdzają ich kasandryczne opinie), to z każdym dniem "wyszczepionych" kowidian będzie ubywać! I to z każdej grupy społecznej.

 

Powymierają kowidianie medycy, kowidianie wojskowi, kowidnianie policjanci, kowidianie politycy, itd. I będą tak wymierać aż większość z nich trafi na łono Abrachama! Tak to sobie zaplanowali chazarscy lucyferianie ale nie przewidzieli , że ponad połowa (albo i więcej) populacji oleje ich „wyszczepienia”

 

 

Przyjdzie taki moment gdy normalnych ludzi (niezaszczepionych) będzie zdecydowana większość. Ten proces będzie trwał do 2 lat, jeśli naukowcy wieszczący rychłe zgony poszczepienne maja rację!

Po dwóch latach pozostaną normalni ludzie i garstka ledwie żywych kowidian. Jedni i drudzy będą sobie zdawać sprawę z tego kto jest odpowiedzialny za zbiorowy mord szczepionkowy. I pozostaną sprawcy tej zbrodni, którzy nie będą już mieli żadnego oparcia nawet w wojsku i policji!

 

Czy wówczas dokona się akt dziejowej sprawiedliwości i chazarska światowa mafia zostanie rozbita w pył przez świadomą i zdesperowaną większość ludzi??

Moim zdaniem tak się stanie!

 

Jest jedno zagrożenie opisanego procesu. Zaszczepieni kowidianie mogą zarażać toksyną "białka kolca" normalnych ludzi! Na razie są to tylko spekulacje naukowców, ale są one całkowicie uzasadnione.  Jak poinformował na konferencji prasowej dr Hałat, w Japonii zaprzestano  pobierać krew od osób zaszczepionych w obawie przed  skażeniem jej "białkiem kolca".

"Białko kolca" może przenosić się przez krew, pot, łzy, spermę, złuszczony naskórek, oddech, kał, mocz, wydzieliny z nosa, itp.

 

Jeśli naukowcy przestrzegający przed takim rozwojem wypadków maję rację, to biada nam!

 

Ludzkość może zostać wybita, konkretnie ta jej część która żyje "gromadnie" . Przy życiu mogą pozostać tylko grupy ludzi nie mające kontaktu z cywilizacją.

Zapewne zginą (wraz z resztą) sprawcy szczepionkowej masakry, chyba, że i taki scenariusz oni przewidzieli i mają jakieś "serum" które określone grupy ludzi ochronią przed śmiertelnym zejściem.

 

 

Historia ludzkości może rozpocząć się od nowa, od jakiś dzikich plemion z puszczy amazońskiej!

 

 

Anthony Ivanowitz

15.06.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • ...
  Cel tego wszystkiego:

  "Zgodnie nauką „Tanji”, po przyjściu Maszjacha lub Mesjasza, w którym chabadczycy widzą siódmego rebe Menachem Mendel Schneersona, bóg zniszczy trzy klipy, i zginą te wszystkie narody świata, które jedzą nieczyste zwierzęta. Następnie przeobrażą się oni w „klipat noga”, stając się dla Żydów i czystych zwierząt źródłem życia, a Żydzi, którzy zbłądzili wrócą do ortodoksyjnego judaizmu. Ziemia, o dziwo, nie jest uważana przez „Szneurów-Zalmanów” za zanieczyszczoną, a zatem, zachowuje swoje istnienie, albo też przekształca się w ciało eteryczne.

  Okazuje się, że najwyższym celem Mędrców Syjonu z Chabad to nic innego jak całkowite zniszczenie Ziemi! Hydrosfera, atmosfera, podtrzymywana logiką Tanji, także powinni zginąć. I miliony żydowskich dusz połączą się w pierwotne 600 tysięcy.

  Tak więc, 600 tysięcy żydowskich dusz, szybujących nad pustynną (albo eteryczną) Ziemią jest ostatecznym celem [...]

  Ale co za różnica, w jakiej kolejność w rzeźni Nas zabiją, pierwszych czy ostatnich? Wszystkich razem przecież zabiją!

  Księga „Tanja” to nie jest jedyne źródło, w którym mówi się o wszystkim co żyje. Podobne stwierdzenia znajdujemy w Biblii: „Powinniście ich zniszczyć aż wyginą do końca … ” (Księga Powtórzonego Prawa 7:7, 23) – tak nakazuje bóg Jahwe (znany również jako Jahwe, i Sabaoth) swojemu wybranemu narodowi.

  [...]

  ich nadzieja na to, że będą wesoło przemykać na ETERYCZNYM poziomie wokół bandyty Jehowy ..."

  https://treborok.wordpress.com/tajemnica-tanji-lub-co-ukrywaja-medrcy-syjonu/

  Dlaczego urzeczywistniają ten cel właśnie teraz?
  Z tego powodu, że unym się za ciasno na Ziemi zrobiło, i już nie mają co na niej kraść, na czym pasożydować.
  A pasożyd, gdy już nie może żerować, to samemu ginąc zabija karmiciela.

  Natomiast "eteryczne szybowanie" to tylko parchaty wykwit na unych psychopatycznych faszystowskich mózgach.

  Żyd, w szczególności z kryminalnej mafii Habad Lubavitz ( w której kocha się Putin), to rak tej Ziemi. Jest nawet gorszy od chwasta.
  To trzeba wypalać żywym ogniem, zanim une spalą nas i Ziemię.
 • @autor Fantazje dla Eskimosów i pingwinów
  Widzę, że jesteś pod wpływem filmów o Zombies i szczepionkach. Ja też oglądałem parę serii "The Walking Dead".

  Odnośnie proroctw to ja już przed chyba 2 miesiącami zdemaskowałem Fake o wywiadzie profesora Luc Montagnier. On tego nie twierdził. To była fałszywa informacja na Telegramie, która się wirusowo rozmnożyła. Sprawdziłem wtedy podaną stronkę agencji informacyjnej. To była strona gazety regionalnej obsługująca Alaskę!
  Znaczy kłamstwo było najpierw spreparowane dla Eskimosów i pingwinów ...

  Tak to często jest, gdy się sprawdza rzekome źródła.

  Anthony odpowiedz mi lepiej na komentarz "Zadanie jest dziecinnie proste" do Twojej poprzedniej notki.
 • @adevo 12:43:53
  cyt: Anthony odpowiedz mi lepiej na komentarz "Zadanie jest dziecinnie proste" do Twojej poprzedniej notki.
  Nie popełnia przestępstwa, o którym mowa w art. 155, art. 156 § 2, art. 157 § 3 lub art. 160 § 3 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. — Kodeks karny (Dz.U. z 2020 r. poz. 1444 i 1517), ten, kto w okresie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, udzielając świadczeń zdrowotnych na podstawie ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz.U. z 2020 r. poz. 514, 567, 1291 i 1493), ustawy z dnia 20 lipca 1950 r. o zawodzie felczera (Dz.U. z 2018 r. poz. 2150 oraz z 2020 r. poz. 1291), ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej (Dz.U. z 2020 r. poz. 562, 567, 945 i 1493), ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz.U. z 2020 r. poz. 882) albo ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi w ramach rozpoznawania lub leczenia COVID-19 i działając w szczególnych okolicznościach, dopuścił się czynu zabronionego, chyba że spowodowany skutek był wynikiem rażącego niezachowania ostrożności wymaganej w danych okolicznościach”.
 • @anthony
  Nie jestem pewien jakie przesłanki wpłynęły na Autora. Jeśli to świadomie zamierzona propaganda anty-covidowa, to popieram , bo sam jestem przeciw glob-szpryc-akcji.
  Jeśli jednak swój tekst ,“anthony” zorientował publicystycznie, to zamieszczone w nim “fakty medialne”, jak rzekoma dwuletnia przeżywalność obiektów szprycowania, poddają w wątpliwość jego -Autora wiarygodność. Na przyszłość proponuję więcej reflekyjnego dystansu. Nie dajmy się zwariować! “Wiem pali się; wynieście wpierw szafę, teściowa niech poczeka” :-))
 • @1abezmetki 13:35:35
  Tak! pali się, tylko jeszcze dymu nie widać. To stara sprawa: wielu krzyczało na pustyni, nikt nie słuchał. Przeminie/my z wiatrem?
 • @JimA 16:38:51
  Szczepionki nie uodporniają a leki nie leczą, ale kasa się kreci jak nigdy ... Ci nowi lekarze dbają o swych klientów jak handlarze nielegalnych narkotyków, dobry klient to stały klient.
 • @JimA 16:38:51
  OPARTE NA DOWODACH NAUKOWYCH REKOMENDACJE DLA STRATEGII ANTY-COVID-19 (PREPRINT)                                                                  
  http://proremedium.pl/2021/05/10/oparte-na-dowodach-naukowych-rekomendacje-dla-strategii-anty-covid-19-preprint/                                                                      
                                                                                                                                           
  STRATEGIA WALKI Z COVID JEST SUPER, TYLKO LUDZIE JACYŚ TACY…SŁABI                                                                                                                                                                  http://proremedium.pl/2021/05/01/strategia-walki-z-covid-jest-super-tylko-ludzi-jacys-tacyslabi/                                                                                                                                                                                              OPOWIEŚĆ O TYM, JAK WYRWANO KILKA STRON ZE SZCZEPIONKOWEJ KSIĘGI                                  

  http://proremedium.pl/2021/04/29/opowiesc-o-tym-jak-wyrwano-kilka-stron-ze-szczepionkowej-ksiegi/           
 • Pożyjemy, zobaczymy!
  Czas płynie szybko, niepostrzeżenie... Nim się obejrzymy, miną dwa lata od rozpoczęcia akcji masowych szczepień przeciwko Covid-19. I wtedy się przekonamy, czy miliardy ludzi faktycznie umarły z powodu komplikacji poszczepiennych, czy nie. Myślę, że nie ma sensu spędzać tych dwóch lat na przykrych ruminacjach (obsesyjnych, samonakręcających się refleksjach wypełnionych lękiem, niepewnością i pytaniami bez odpowiedzi). Powinniśmy tylko uważać, żeby nikt nas nie zaszczepił wbrew naszej woli. Róbmy swoje i czekajmy na rozwój wypadków. Przecież i tak nie mamy wpływu na decyzje możnych tego świata.
 • @adevo 12:43:53
  Czy to jest ta zmanipulowana wypowiedź
  https://youtu.be/RZGuTNhNxOE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930