Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Upadek medycyny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniżej doskonały artykuł Anety Bloguje o tym jak upadla medycyna!

Zmieniony ( 09.06.2021. )

Wpisał: Aneta Bloguje   
09.06.2021.

 

 

Rockefeller stał się miliarderem dzięki chemioterapii, która

zabija więcej pacjentów niż rak

Autor: Aneta Blogujehttps://eanetabloguje.blogspot.com/2017/08/rockefeller-sta-sie-miliarderem-dzieki.html

 

John D. Rockefeller był zniesmaczony, że medycyna nie potrafiła mu pomóc, gdy podupadł na zdrowiu. Nie mieściło mu się w głowie, że najznamienitsi specjaliści z całego świata nie potrafili odpowiedzieć na proste pytanie: – Co mi jest; jaka jest przyczyna mojej choroby? – Mimo to... brali się za leczenie.

Po przejściu na emeryturę Rockefeller postanowił część fortuny przeznaczyć na działalność filantropijną (by w oczach opinii publicznej poprawić swój wizerunek bezwzględnego kapitalisty-wyzyskiwacza). Był zbyt bogaty, by poprzestać na rozdawaniu zupek dla bezrobotnych. Postanowił zrobić coś dla ludzkości, a jednocześnie dla siebie, bowiem w planie miał dożycie 100 lat, a do tego potrzebna mu była medycyna znająca przyczynę chorób, a więc potrafiąca uchronić przed śmiercią wskutek jakiejś przypadkowej infekcji.

W roku 1901 John D. Rockefeller założył Instytut Rockefellera. Pracowników szczodrze wynagradzano, laboratoria wyposażono w najnowocześniejsze urządzenia badawcze, nie szczędzono pieniędzy na badania, toteż do instytutu garnęli się najzdolniejsi naukowcy z całego świata. Takie były początki instytucji rzutującej na obraz dzisiejszej medycyny. Do tej pory aż 24 laureatów Nagrody Nobla miało ścisłe powiązania z Instytutem Rockefellera.

Po kilku latach badań na zwierzętach zaistniała potrzeba prób na ludziach. Początkowo Instytut Rockefellera wykorzystywał oddziały w nowojorskich szpitalach jako poligony doświadczalne, ale okazało się to niewygodne i mało wydajne. W roku 1910 John D. Rockefeller ufundował nowy obiekt – The Rockefeller Institute for Medical Research – Instytut Badań Medycznych Rockefellera. Nowy obiekt składał się z nowoczesnej kliniki oraz świetnie wyposażonych laboratoriów. Zatrudnienie w nim znaleźli najlepsi naukowcy z całego świata – mikrobiolodzy, wirusolodzy, immunolodzy, neurolodzy oraz (nieprzypadkowo) chemicy.

W roku 1909 Paul Ehrlich6 oraz jego asystent Sahachiro Hata7 wynaleźli arsfenaminę8. Ten związek arsenu był pierwszym lekiem syntetycznym, czyli sztucznie wytworzonym w wyniku reakcji chemicznych. John D. Rockefeller szybko zdał sobie sprawę, że właśnie leki chemiczne są przyszłością medycyny. Od tej pory chemizacja lecznictwa jest głównym kierunkiem badań Instytutu Rockefellera.

Patenty na leki wynalezione i przetestowane w Instytucie Rockefellera leżały w sejfie. Nikt nie chciał podjąć się ich produkcji, ponieważ lekarze nie chcieli wprowadzić ich do swojej praktyki z obawy, że jeśli owe nieznane dotąd leki komuś zaszkodzą, to będą odpowiadać za tak zwany błąd w sztuce lekarskiej, czyli postępowanie niezgodne z tym, czego ich uczono, a w tamtych czasach żadna uczelnia medyczna nie uczyła stosowania leków syntetycznych. Nie było nawet takich podręczników. Sytuacja wymagała rewolucyjnych zmian, więc perswazje nie wchodziły w rachubę. Rockefeller nie miał cierpliwości Pasteura, by 40 lat czekać, aż się w medycynie coś zmieni. Potrzebny był mu jakiś mechanizm nacisku, najlepiej finansowy, bo w tym czuł się najlepiej, toteż w roku 1913 zainwestował 250 milionów dolarów w Fundację Rockefellera9, której zadaniem, pod płaszczykiem bezinteresownej działalności dobroczynnej, było i po dziś jest wywieranie ekonomicznego nacisku na uczelnie medyczne, szpitale, wreszcie rządy państw, słowem kluczowe instytucje decydujące o kierunku rozwoju farmaceutyczno-medycznego przemysłu. Chciał, nie chciał – John D. Rockefeller budował kolejne światowe imperium, o wiele potężniejsze od Standard Oil.

Na pierwszy ogień poszły uczelnie medyczne, w których zaczęto uczyć z podręczników podyktowanych przez fachowców z Instytutu Rockefellera. Uczelnie, które przyjęły nowy kierunek, otrzymały nowy sprzęt badawczy, zaś uczelniom stawiającym opór, dzięki naciskom Fundacji Rockefellera, wstrzymano wszelkie dotacje, bez których szybko uległy likwidacji. Ten sam mechanizm kija i marchewki zastosowano w szpitalach, w których promowano lekarzy „nowoczesnych”, tj. niemających oporów przed wypisywaniem recept na leki syntetyczne, zaś lekarzy „starej daty”, mających opory przed serwowaniem leków chemicznych – mających większe skutki uboczne od chorób, przeciwko którym miały być stosowane – zwolniono.

John D. Rockefeller zmarł w roku 1937. Wprawdzie nie udało mu się dożyć zaplanowanej setki, ale i tak żył imponująco długo, bo 98 lat. Nie wiadomo, w jakim stopniu przyczyniły się do tego leki chemiczne, ani czy w ogóle je zażywał.

Schedę po ojcu przejął syn – John D. Rockefeller, Jr10, który główny nacisk postawił na kształcenie kadry medycznej. W tym celu przy Instytucie Rockefellera utworzył podyplomową prywatną uczelnię medyczną kształcącą przyszłych profesorów uczelni medycznych. W roku 1954 Instytut Rockefellera rozpoczął nadawanie stopnia doktoranta, zaś w roku 1965 zmienił nazwę na The Rockefeller University (Uniwersytet Rockefellera)11.

Powoli i systematycznie na wszystkich uczelniach medycznych świata zaczęto studentom wkładać do głów tę samą wiedzę. Poznikały stare, konkurujące ze sobą szkoły medyczne, zaś ich miejsce zastąpił monopol medyczny, nastawiony na sprzedaż chemicznych leków. Jednym słowem: tworzono farmaceutyczno-medyczne kartele, w których lekarze jako funkcjonariusze służby zdrowia pełnią rolę wykształconych sprzedawców leków na receptę.

Monopolizacji uległy także wszelkie normy medyczne. Dla przykładu, według tak zwanej starej szkoły przyjmowano dość luźno, że skurczowe ciśnienie krwi mieszące się poniżej 100 + wiek badanego nie wymaga leczenia. Natomiast według obecnie obowiązujących norm rockefellerowskich przekroczenie 140 mmHg ciśnienia skurczowego uznano jako patologię wymagającą leczenia. Ale to jeszcze nie było to, więc w roku 2003 obniżono graniczną wartość ciśnienia tętniczego do 120 mmHg. Tym sposobem osoby osiągające wiek emerytalny, niejako rutynowo, przechodzą na leki nadciśnieniowe, oczywiście te najnowszej generacji, a więc chemiczne. Żeby sprawa na tym się kończyła, ale gdzież tam – to jest jedynie preludium totalnego uzależnienia emerytów od leków.

Nomenklatura medyczna pierwszy lek nadciśnieniowy podany pacjentowi nazywa lekiem pierwszego rzutu, co by sugerowało, że mają nastąpić kolejne "rzuty". I tak jest w istocie, bowiem stosowane długotrwale leki chemiczne rozregulowują inne rockefellerowskie parametry krwi, to zaś tworzy konieczność wdrożenia kolejnych leków, oczywiście chemicznych – na rozrzedzenie krwi, na poziom hemoglobiny, płytek krwi, bilirubiny, żelaza, potasu, czy innych pierwiastków transportowanych we krwi. Tak więc owe zapowiedziane kolejne „rzuty” to leki chemiczne leczące szkody wyrządzone przez leki chemiczne, wśród których najpopularniejsze są leki na żołądek, dwunastnicę, nerki, wątrobę, trzustkę.

Poważne skutki uboczne serwowanych leków syntetycznych, często groźniejsze od chorób, przeciwko którym były przepisywane, okazały się poważnym problemem dla lekarzy świadomie narażających zdrowie swoich pacjentów na szwank. Coraz częściej bowiem spotykali się z pretensjami pacjentów, którzy po leczeniu nabawili się nowych chorób, o wiele poważniejszych od tych, z którymi zgłosili się do lekarza, licząc na jego pomoc. Odżyło wówczas zapomniane już pojęcie konował12, niegdyś określające lekarza niezbyt rozgarniętego, przepisującego każdemu choremu te same zalecenia, np. lewatywy, ciepłą kąpiel i upuszczanie krwi.

W tej sytuacji lekarze woleli raczej ograniczać ilość przepisywanych leków, co hamowało rozwój medycyny; jedna apteka wystarczała na zaspokojenie popytu na leki dla ludności małego miasta, zaś w dużych miastach w zupełności wystarczało kilka aptek. Ale i na to rockefellerowscy spece znaleźli sposób i rozmyli odpowiedzialność lekarzy na tak zwane specjalizacje, co oznacza, że na przykład kardiolog nie musi wysłuchiwać pretensji pacjenta skarżącego się na wrzody żołądka, których nabawił się zażywając leki na serce, czy mającego problemy z nerkami. Kardiolog po prostu zrzuca odpowiedzialność, czyli kieruje delikwenta do gastrologa czy nefrologa, by ten przepisał mu kolejne chemiczne leki, mające również działania uboczne, o czym pacjent przekona się niebawem.

Ludzie starej daty ze sceptycyzmem patrzyli na leki chemiczne. Na domiar złego tym sceptycyzmem zarażali swoje dzieci – że chemiczne jest złe. Przyszedł więc czas na głęboką edukację, wręcz indoktrynację społeczeństwa, począwszy od szkoły podstawowej. W tym celu, wśród wielu przedmiotów nauczania, często życiowo bezużytecznych, nie uczy się o zdrowiu. Za to uczy się dzieci, a faktycznie oszukuje, że przyczyną chorób są zarazki. Taka jest cena za to, że Fundacja Rockefellera od czasu do czasu zafunduje Ministerstwu Edukacji jakieś komputery dla szkół, w zamian za co program nauczania musi uwzględniać kierunek kształcenia13 wyznaczony przez Uniwersytet Rockefellera. Coś za coś.

Nie jest przypadkiem, że wśród licznych przedmiotów nauczania, w żadnej szkole nie ma takiego, który uczyłby hipokratejskiej profilaktyki zdrowotnej, której istotą jest zapobieganie chorobom poprzez utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. Czyż nie tego powinna uczyć szkoła? Ale gdzież tam. Szkoła wpaja dzieciom, że profilaktyka zdrowotna to... wczesne wykrycie i leczenie chorób. Jeśli do tego dodamy, że taką samą wiedzę o profilaktyce zdrowotnej mają rodzice, to otrzymujemy sztucznie wyhodowany gatunek człowieka – Homo patiens.

Taki właśnie człowiek jest medycynie potrzebny – niemyślący, owczym pędem podążający w kierunku narzuconym przez farmaceutyczno-medyczną propagandę, z pokorą przyjmujący fakt, że ulotki leków zawierają długą listę negatywnych skutków ubocznych. Zresztą „rasowi” Homo patiens w ogóle nie czytają ulotek. Jedni dlatego, że wygodniej jest nie wiedzieć, drudzy, bo zakazał lekarz (co nie należy do rzadkości). Lekarze po prostu nie lubią pacjentów niepokornych, próbujących dojść do sedna sprawy, a więc przyczyny choroby, której objawy każe im się zwalczać lekami wykazującymi o wiele groźniejsze skutki uboczne od tej choroby.

Historia chemioterapii onkologicznej

Edward Krumbhaar14 podczas I wojny światowej, razem z żoną Helen Dixon Krumbhaar, służyli w korpusie sanitarnym Amerykańskich Sił Ekspedycyjnych we Francji. Krumbhaar przeprowadzał sekcje ofiar iperytu siarkowego15, zaś jego żona leczyła żołnierzy poparzonych tym chemicznym środkiem bojowym. Helen bardzo zaciekawiły liczne doniesienia chorych, że wygoiły im się kontuzje, choroby skóry oraz inne choroby, w tym także rozmaite narośle i guzy, z których część zapewne miała charakter nowotworowy.

Po powrocie do kraju w 1919 roku Krumbhaarowie postanowili zbadać przydatność iperytu w leczeniu nowotworów. Badania na zwierzętach trwały 20 lat, czyli do wybuchu II wojny światowej. Nie kończą ich konkretne wnioski dotyczące zastosowania tej substancji do leczenia nowotworów u ludzi, ponieważ Krumbhaarowie nie mieli możliwości przeprowadzenia takich prób.

W latach 1942 - 1945 lekarze SS przeprowadzili szereg eksperymentów z użyciem iperytu siarkowego, a także innych trujących substancji chemicznych, na ludziach – więźniach niemieckich obozów koncentracyjnych. Eksperymenty te miały wykazać przydatność trujących substancji chemicznych w przyśpieszeniu gojenia się ran, a także w leczeniu nowotworów.

Badając skuteczność trucizn w przyśpieszeniu gojenia się ran łamano „badanym” kości i zadawano okrutne rany, które infekowano różnymi gatunkami bakterii, albo posypywano błotem, piaskiem, trocinami, prochem czy innymi substancjami, mającymi imitować warunki, w jakich odnoszone są rany na polu walki. Następnie wstrzykiwano im substancje chemiczne i obserwowano przebieg „leczenia”. Eksperymenty te miały pomóc dowództwu – jak to określono – w odzyskiwaniu personelu wojskowego.

Wyniki tych eksperymentów wyszły na jaw podczas procesu w Norymberdze16. Wykazały one, że z wszystkich przetestowanych trujących substancji chemicznych najskuteczniejsze w leczeniu zapaskudzonych ran są sulfomilamidy17.

Lekarzy SS bardzo interesowały osoby chore na raka, na których mogli wypróbować terapeutyczne działanie iperytu siarkowego oraz innych trujących substancji chemicznych. Eksperymentom poddawano także osoby zdrowe, na których ustalano dawkę przeżyciową, czyli maksymalną dawkę danej trucizny, jaką jest w stanie przeżyć człowiek. Taki bowiem jest postulat chemioterapii onkologicznej, by podać delikwentowi maksymalną dawkę trucizny, jaką tylko zdoła przeżyć, bo wtedy komórki rakowe – jako postulatywnie najsłabsze – „powinny” zginąć pierwsze.

Wyniki eksperymentów z trującymi substancjami chemicznymi w leczeniu nowotworów nigdy nie wyszły na jaw, więc nie ma żadnej pewności, czy zakończyły się sukcesem, ani co się z nimi stało. Istnieje duże prawdopodobieństwo, graniczące z pewnością, że przejęli je Amerykanie, którzy bardzo byli zainteresowani wszelkimi osiągnięciami naukowymi faszystowskich Niemiec, a także ich naukowcami. Jeśli tak rzeczywiście było, to Fundacja Rockefellera, która była bardzo aktywna w pokonanych Niemczech, miała w tym przejęciu największe możliwości, a także swój własny interes.

Jak by nie było, w USPTO (Urzędzie Patentowym USA) jeszcze przed rokiem 1950 złożono kilka wniosków o ochronę patentową leków cytostatycznych – trujących substancji chemicznych, mających mieć zastosowanie w leczeniu nowotworów – wynalezionych rzekomo w laboratoriach Uniwersytetu (wówczas jeszcze Instytutu) Rockefellera. Niemalże natychmiast, bo już w latach 50. XX wieku, chemioterapia zyskała status konwencjonalnej metody leczenia nowotworów we wszystkich szpitalach na wszystkich kontynentach. Gdzie by kiedyś w medycynie tak rewolucyjna zmiana była możliwa? Pasteur musiał poświęcić aż 40 lat, by wreszcie wbić lekarzom do głowy, że powinni myć ręce, zanim zabiorą się do operowania czy odebrania porodu. To daje obraz, jak skuteczny wpływ na oblicze medycyny dnia dzisiejszego wywarło i wciąż wywiera farmaceutyczno-medyczne imperium zbudowane przez Johna D. Rockefellera, obecnie zarządzane przez jego spadkobierców.

Współczesna chemioterapia onkologiczna

W składanej niegdyś przez lekarzy Przysiędze Hipokratesa były słowa: "Nikomu, nawet na żądanie, nie dam śmiercionośnej trucizny, ani nie będę jej doradzał..." Rozwijającemu się rockefellerowskiemu imperium tak jednoznacznie sprecyzowana deklaracja była nie w smak, toteż w roku 1948 na Konferencji Genewskiej zwolniono lekarzy ze składania Przysięgi Hipokratesa i zastąpiono ją Przyrzeczeniem Lekarskim, które nie zakazuje lekarzom stosowania trucizn. Przypadek?

 

Powszechnie stosowane w konwencjonalnej onkologii trujące substancje chemiczne eufemistycznie18nazywane są lekami, co jest nieporozumieniem, wręcz nadużyciem. Kolejnym nadużyciem jest nazywanie ich cytostatykami, czyli lekami cytostatycznymi19, a więc jedynie hamującymi rozmnażanie się komórek. Takie substancje wywołałyby jedynie stagnację tkanki nowotworowej, nie zaś jej zniszczenie, co jest celem samym w sobie chemioterapii onkologicznej. W rzeczywistości stosuje się kombinację rozmaitych substancji cytotoksycznych, czyli ewidentne toksyny niszczące, a przynajmniej uszkadzające komórki. Oczywiście nie tylko komórki nowotworowe, lecz wszystkie komórki, a więc także zdrowe komórki „leczonego” organizmu. Inaczej być nie może!

Z powodu braku jakiejkolwiek cytotoksycznej wybiórczości chemioterapia onkologiczna wykazuje niezwykle szeroki zakres działań niepożądanych względem wielu układów, związanych z toksycznym wpływem na tkanki zdrowe. Szczególnie narażone na owe działania niepożądane są układy: krwiotwórczy, krwionośny, odpornościowy, pokarmowy, nerwowy i moczowy. Organy, które najczęściej ulegają toksycznemu wpływowi chemioterapii, to: wątroba, nerki, mięsień serca, płuca oraz gonady (jajniki, jądra). Ponadto leki przeciwnowotworowe wykazują właściwości embriotoksyczne (uszkadzające zarodek), teratogenne (uszkadzające płód), mutagenne (zmieniające materiał genetyczny), a także onkogenne (rakotwórcze). W obliczu rzeczywistych niepożądanych skutków ubocznych łysienie jako charakterystyczny objaw chemioterapii nowotworów wydaje się być niewiele znaczącą błahostką.

Nigdy nie przeprowadzono jakichkolwiek badań na próbie kontrolnej, której podano by placebo. Nie ma też żadnych dowodów, że okaleczani chemioterapią żyją cokolwiek dłużej od leczonych metodami niekonwencjonalnymi, nieuznawanymi przez rockefellerowskie władze medyczne, czy też nieleczonych w ogóle. Jedno jest pewne – jeśli umierają to godnie, bez tych strasznych tortur, jakich doznaliby poddając się konwencjonalnej chemioterapii. Mimo to chemioterapia od ponad pół wieku jest tak zwaną konwencjonalną metodą leczenia nowotworów. Dlaczego tak jest? Jedynym powodem wydają się być patenty, w zdecydowanej większości należące do spadkobierców Johna D. Rockefellera.

Patenty na leki, a więc także chemioterapeutyki onkologiczne, wygasają po 20 latach, toteż trzeba wynaleźć jakiś nowy specyfik, by zastąpić wycofany z produkcji. W lecznictwie używa się około 40 preparatów przeciwnowotworowych, co oznacza, że średnio co pół roku jakiś stary preparat zostaje wycofany z produkcji, zaś jego miejsce zastępuje nowy. Na ogół nowy preparat niewiele różni się od starego – ma inny kolor albo zmieniony jakiś składnik, czy też większe stężenie, na co by wskazywało rzeczywiste działanie, gdyż do prawdy dojść nie sposób, ponieważ technologia produkcji jest objęta (i owiana) największą tajemnicą.

Rzekome wielkie wydatki na wynalezienie nowego leku to oczywiście fikcja. Największe wydatki są przeznaczone na reklamę mającą przekonać, że nowy lek jest lekiem nowej generacji, a więc otwiera nowe perspektywy w trudnej walce z rakiem. Potem jest tak samo jak było, aż kolejny patent wygaśnie i jego miejsce zastąpi nowy lek. I tak co jakieś pół roku w środkach masowego przekazu pojawia się sensacyjna wiadomość o wynalezieniu nowego leku przeciwnowotworowego, oczywiście nowej generacji, dającego lepsze perspektywy pacjentom onkologii. Potem znów jest tak samo, aż za pół roku pojawia się sensacyjne doniesienie, że naukowcy wynaleźli... no co? Oczywiście kolejny cudowny lek przeciwnowotworowy; kolejny seneca oil – ropę leczącą raka, na której można nieźle się obłowić. Bo pieniądze to wiadomo – władza. Im większe pieniądze, tym większa władza, więc najkorzystniej jest skupić te atuty w jednym ręku.

Skutkiem ubocznym konieczności odnawiania patentów na leki jest wpojenie społeczeństwu przekonania o rzekomym stałym postępie w lecznictwie w ogóle, a w leczeniu raka szczególnie, więc każdy może sobie spać spokojnie, bo gdyby tak trafiło na niego, to coraz nowsze (no i oczywiście coraz lepsze) chemioterapeutyki będą już tak doskonałe, że wyleczenie raka okaże się po prostu błahostką.

 

 

 

Nowy lek (bo zastępujący stary) jest, rzecz jasna, lekiem nowej generacji (cokolwiek to znaczy) i jako taki nie może być tani. Toteż leki nowej generacji są drogie albo bardzo drogie, co jest o tyle nieuzasadnione, że są to leki chemiczne. Wszak ich produkcja niczym szczególnym nie różni się od produkcji proszku do prania, styropianu, kwasu do akumulatorów, nawozów sztucznych, czy innych produktów syntetycznych, otrzymywanych w procesie chemicznego przetwórstwa ropy naftowej. Skąd to uprzywilejowanie syntetyków sprzedawanych w aptekach? Najwyraźniej seneca oil – ropa lecząca raka – wciąż ma inne właściwości od zwykłej ropy.

Jedyny postęp, jaki się dokonał przez przeszło pół wieku konwencjonalnej terapii przeciwnowotworowej, to postęp w diagnostyce pozwalający wykryć zmiany nowotworowe jeszcze w niegroźnej fazie przedrakowej, które nie wiadomo kiedy ani czy w ogóle by się uzłośliwiły. Są one stosunkowo łatwe w leczeniu, więc podnoszą o kilka miesięcy statystyczną przeżywalność leczonych konwencjonalnymi metodami. Na tej kruchej podstawie wywierany jest na chorych olbrzymi nacisk – zarówno ze strony medycyny, jak i najbliższych Homo patiens. Jakoś nikomu nie przyjdzie do głowy, że z każdej sytuacji są co najmniej dwa wyjścia, więc nie ma najmniejszego sensu wybierać akurat to najbardziej szkodliwe. Społeczeństwo najwyraźniej zatraciło instynkt obronny. Jest to efekt wielopokoleniowej rockefellerowskiej indoktrynacji, w wyniku której ludzie nie są w stanie ocenić rzeczywistości – ocenić szans i zagrożeń – więc owczym pędem poddają się barbarzyńskim metodom, zwanym konwencjonalną chemioterapią przeciwnowotworową.

Dlaczego nie ma i nie będzie leku na raka

Jedyny w swoim rodzaju; niepowtarzalny; unikalny; unikatowy – taki właśnie jest nowotwór, czyli nowy twór powstały wskutek przypadkowych przeobrażeń równie unikatowego kodu genetycznego komórki. Wprawdzie medycyna po swojemu przypisuje je do określonych grup – nowotwory przełyku, oskrzeli, płuc, piersi, prostaty, żołądka, i tak dalej i dalej – ale to niczego nie zmienia, ponieważ bez względu na „najnaukowszą” nazwę, nawet łacińską, budowa każdego nowotworu jest bardziej niepowtarzalna niż linie papilarne. Jednym słowem: nowotwór nie jest gatunkiem patogenu (wirusa, bakterii czy pasożyta) posiadającym swoiste cechy genetyczne, bowiem każdy nowotwór posiada swoiste cechy genetyczne, czyli że każdy nowotwór jest niejako odrębnym gatunkiem. Wniosek stąd, że lek skuteczny w przypadku jakiegoś nowotworu będzie bezużyteczny we wszystkich pozostałych nowotworach, także u tego samego osobnika.

Powyższe argumenty wskazują na to, że jedynym potencjalnie skutecznym lekarstwem na raka może być tylko i wyłącznie sprawny system odpornościowy, który będzie potrafił rozpoznać i zlikwidować komórki nowotworowe. W tym właśnie kierunku zmierzają niekonwencjonalne metody leczenia nowotworów, by pozostawić organizmowi uporanie się z rakiem, dzięki racjonalnym działaniom prozdrowotnym.

Wpis zaczerpnięty z:  http://portal.bioslone.pl/obalanie-mitow/lekarstwo_na_raka

 
Rockefeller stał się miliarderem dzięki chemioterapii, która zabija więcej pacjentów niż rak Drukuj Email

KOMENTARZE

 • "Upadek medycyny"
  ------------------
  Nie powinno być nikomu dziwnym to, że wszystko co ludzkie - włącznie z samym człowiekiem i jego człowieczeństwem - czarci pomiot zamienia na szatańskie odchody. Czarci pomiot chociaż wie, że kij miał, ma i będzie mieć zawsze dwa końce - to i tak robi swoje. Pasożyt też się nie przejmuje kondycją żywiciela.
  Wniosek?
  Ubezwłasnowolnienie czarciego pomiotu przez ludzi - to warunek konieczny - aby ludzie na Ziemi dalej pozostali ludźmi - na chwałę Boga.
  Nawet nie zdajemy sobie sprawy w małym ułamku - jakie do tej pory czarci pomiot stworzył już dla ludzi Piekło na Ziemi - a jak mogłoby być - gdyby na ludzi wpływu nie miał w ogóle - ów czarci pomiot.
 • Jakie KOMPETENCJE w omawianej dyscyplinie ma "Anthony" i naglaśniany przezeń portal portal.bioslone.pl?
  Ja dzięki CHEMIOTERAPII przed 8 laty, żyję do dzisiaj.

  A za PRZYCZYNE "chłoniaka płaszcza", którego wtedy, na całych lat 6, tą chemioterapią skutecznie PRZYDUSZONO, uważam ZBYT STERYLNĄ ŻYWNOŚĆ, jaka przed ćwierćwieczem pojawiła się, wraz z hipermarketami w Polsce, prowadząc do BEZROBOCIA (i stąd patologii) mego, wcześniej solidnie rozbudowanego częstym przebywaniem w ANTYSTERYLNYCH Indiach, układu odpornościowego.
  l
  https://zakop999pl.neon24.pl/post/161927,przeciwentropia-berkleja72-w-stadzie-pedzacych-n24-ba-wolow
 • Groźby śmierci za mówienie o laboratoryjnym i chińskim pochodzeniu koronawirusa.
  Dr Robert Redfield, były dyrektor amerykańskiej agencji Centra Kontroli i Prewencji Chorób (Centers for Disease Control and Prevention – CDC), powiedział w wywiadzie dla Vanity Fair, że otrzymał groźby śmierci od innych naukowców po tym, jak zasugerował w telewizji CNN, że koronawirus pochodzi z wycieku laboratoryjnego.
  Dylemat czy koronawirus ma pochodzenie naturalne czy też powstał w laboratorium, już właściwie został rozstrzygnięty naukowo ponad rok temu (zob. np. tutaj), jednak politycznie jest rozpracowywany do teraz. Poważni naukowcy, np. laureat Nagrody Nobla profesor Luc Montagnier, twierdził już w marcu-kwietniu 2020 roku, że SARS-CoV-2 jest zmodyfikowanym wirusem, który został przypadkowo uwolniony z laboratorium w Wuhan w Chinach, jednak prawda ta nie była wygodna medialnie, szczególnie podczas prezydentury Donalda Trumpa, który od początku nazywał jasno ten patogen „wirusem chińskim”. Media, skoncentrowane na zaprzeczaniu wszystkiemu co twierdził Trump, lewicowi politycy zwalczający oponenta, oraz opłacane „autorytety medyczne” wszyscy oni w absurdalny sposób „udowadniali” cokolwiek co mogłoby zaszkodzić tej prezydenturze i jego re-elekcji. Również media społecznościowe likwidowały wpisy i całe konta osób, które twierdziły to co poświadcza nauka: że chodzi o patogen stworzony ręką człowieka w laboratorium. Dzisiaj na razie dla niejasnych celów politycznych nagle, z dnia na dzień, wszystkie media „odblokowały” się i dopuszczają wypowiedzi o prawdziwym pochodzeniu wirusa. Osoby, które odważnie twierdziły o możliwości wymknięcia się wirusa z laboratorium, albo nawet celowym jego wypuszczeniu, są jednak nadal szykanowane, a groźby te pochodzą jak w przypadku dr. Redfielda również ze strony środowisk naukowych, które być może same były zaangażowane we współtworzenie śmiertelnych wirusów, jako tajnego programu chińsko-amerykańskiego opracowywania broni biologicznej. Groźby śmierci dotknęły również senatora Rand Paula (Republikanin ze stanu Kentucky), który na niedawnym przesłuchaniu kongresowym obnażył kłamstwa i fałszerstwa Anthoniego Fauci, lekarza uchodzącego za „eksperta od Covid”. Groźby skierowane były również w stronę żony i rodziny sen. Paula. Federalne Biuro Śledcze (FBI) zajęło się podobno tą sprawą, jakkolwiek wiara w skuteczność tego typu instytucji została nadszarpnięta stronniczością dochodzeń. Fauci, lekarz medycyny (niepraktykujący od kilkudziesięciu), bez żadnego tytułu naukowego, został obwołany „głównym lekarzem” i doradzał kolejnym prezydentom jako „ekspert medyczny”. W rzeczywistości, Anthony Fauci jest autokratycznym biurokratą zarządzającym od 1984 roku Narodowym Instytutem Zdrowia, które rozporządzając największymi grantami dla wszystkich instytucji naukowych i uniwersytetów, skutecznie skorumpowało świat naukowy. Dało się to wyraźnie poznać podczas tzw. pandemii, kiedy to tzw. eksperci popierali każdą wersję aktualnie propagowaną przez media, bez względu na brak naukowego uzasadnienia. Kilkanaście ostatnich miesięcy udowodniło, że większość ze środowiska medycznego gotowa jest uwierzyć we wszystko co zaprezentują im media, a większość ze środowiska naukowego jest w stanie stworzyć ad hoc „naukowe uzasadnienie” najbardziej nawet absurdalnej hipotezy. W sumie, ucierpiał prestiż zawodu medycznego oraz świata naukowego.

  Oprac. www.bibula.com
  2021-06-05
 • Tygodnik DORZECZY 4 dni temu Dzięki intensywnemu leczeniu chorzy na chłoniaka z komórek płaszcza mają szansę na dłuższe życie.
  //Dzięki intensywnemu leczeniu chorzy na chłoniaka z komórek płaszcza mają szansę na dłuższe życie. Po pewnym czasie jednak choroba wraca. Ratunkiem są leki o innym mechanizmie działania, przełamujące oporność nowotworu.

  Marek Głogoczowski to jeden z najbardziej znanych polskich alpinistów. Ma za sobą ponad 50 lat wspinaczki w najwyższych górach świata, pokonał większość klasycznych wielkich dróg alpejskich. Jako pierwszy Polak wszedł na Denali (Mount McKinley) na Alasce. Mając 51 lat, był pierwszym Polakiem, który zjechał północną ścianą Mont Blanc, a tuż przed 70. rokiem życia zdobył najwyższy szczyt w Nowej Zelandii (Mount Cook 3724 m n.p.m.).//

  Pozostało 95% tekstu

  https://dorzeczy.pl/plus/187297/pinkosz-przelamujac-opornosc.html

  //U pana Marka Głogoczowskiego (78 l.), alpinisty, w 2013r. wykryto chłoniaka. Po leczeniu pierwszej linii przez 6 lat było dobrze. Potem pojawiła się wznowa. - Było ze mną bardzo źle. I gdyby nie ibrutynib, który pomógł zorganizować w ramach specjalnego trybu refundacji mój lekarz prowadzący, pewnie już bym nie żył. Ostatnie badania wykazały, że po chłoniaku nie ma śladu. To niesamowite! Ale co się ze mną stanie, jak następnym razem nie uda się leku załatwić? Już dwa razy miałem przerwy…//

  https://www.se.pl/zdrowie/brak-refundacji-przy-nawrocie-raka-ministerstwo-zdrowia-nie-widzi-chorych-na-chloniaka-aa-Lm4M-m6dL-9F9d.html

  //Refundacja ibrutynibu dla tych pacjentów jest jedną z najbardziej oczekiwanych przez polskich hematoonkologów decyzji i jednym z najdłuższych procesów refundacyjnych trwający ponad 4 lata.

  Aktualnie jedyną drogą, by otrzymać lek, jest RDTL. Terapię w ramach RDTL otrzymał alpinista Marek Głogoczowski, który opowiedział nam swoją historię:

  Przy pierwszym chłoniaku miałem klasyczną chemię. Po 6 latach choroba odnowiła się. Tym razem chłoniak był już w płucach. Jak się zaczęła pandemia, przydzielono mi jakimś cudem lekarstwo w tabletkach (marzec 2020) – ibrutynib - i przez pół roku miałem spokój. Potem znów starałem się o leczenie, tym razem przez rzecznika praw pacjenta. Dzięki ibrutynibowi nie mam problemu zdrowotnego, tylko po prostu się starzeję. Za dwa tygodnie będę miał 72 lata. Ale jeszcze niedawno udało mi się pokonać 1700 metrów i zjechać na nartach.// (no, nie 72 tylko 79 lat! - MG)

  https://www.medexpress.pl/lipcowa-lista-refundacyjna-na-jakie-terapie-czekaja-pacjenci/81786
 • Fikcja Covid. Matematyczno-logiczna metoda ustalenia prawdziwej liczby śmiertelnych ofiar – Damian Rafal
  Przedstawiamy poniżej opracowanie, które w sposób naukowy, z zastosowaniem oryginalnego aparatu matematyczno-logicznego ukazuje zakłamanie dotychczasowej narracji o tak wielkiej liczbie „ofiar Covid-19”. Opracowanie (całość w języku angielskim) zostało już przesłane do redakcji kilku naukowych periodyków.

  Dziękujemy Autorowi za podzielenie się opracowaniem oraz za polskie wprowadzenie.

  Redakcja BIBUŁY  Fikcja Covid. Matematyczno-logiczna metoda ustalenia prawdziwej liczby śmiertelnych ofiar
  TŁO: Co oznaczają dane zaprezentowane w tabelach CDC „Deaths involving coronavirus”. Jedyna obiektywna informacja to: „xxx tysięcy ludzi zmarło, przeciętnie w wieku 76,5 lat, będąc prawdopodobnie zainfekowanymi koronawirusem Covid-19”. Ale ilu z tych ludzi na pewno by nadal żyło, gdyby nie infekcja Covid-19? Celem tego artykułu jest pokazanie, w jaki sposób metoda matematyczno-logiczna ustala prawdziwą liczbę śmiertelnych ofiar Covid-19.

  REZULTATY: Tylko około 30% z oficjalnie uznanych za ofiary Covid-19 w USA w roku 2020 naprawdę zmarło wskutek udziału Covid-19, a cala reszta i tak by zmarła w tym samym czasie, nawet bez Covid-19, ponieważ ich zgony wynikały wyłącznie z normalnej struktury zgonów w USA, tworzącej przeciętną długość życia. Tylko nieduża mniejszość z oficjalnych “zgonów z powodu Covid-19” tworzyła nadmiarowe zgony rok do roku; przyczyny nadmiarowych zgonów były zupełnie inne.

  INTERPRETACJA: Oficjalnie podawane liczby ofiar są w zdecydowanej większości podwójnym liczeniem tych, którzy i tak by zmarli w tym samym czasie i bez Covid-19. Analiza ‘ex post’ jest konieczna, aby poznać rzeczywista liczbę przypadków synergii skutkującej wcześniejszym zgonem.

  WNIOSKI:

  a) Każde życie kończy sie śmiercią, a jej przyczyny są względem siebie swego rodzaju konkurencją. Covid-19 to raczej slaby czynnik, przy którym wymagana jest zwykle znacząca dominacja ogólnej słabości organizmu w przyczynowości. Stan zdrowia ludzi oficjalnie uznanych za zmarłych z powodu Covid-19 w USA w roku 2020 był przeciętnie tylko lekko-umiarkowanie gorszy od standardu przy danym wieku. Analiza ‘ex post’ jest konieczna, aby poznać rzeczywista liczbę przypadków synergii skutkującej wcześniejszym zgonem.

  b) Tylko zdecydowana mniejszość z oficjalnych “zgonów z powodu Covid-19” tworzyła nadmiarowe zgony rok do roku Jeszcze wyraźniej widać to przy analizie dla krajów europejskich. Najważniejszymi przyczynami nadmiarowych zgonów były:

  – utrudniony dostęp do leczenia chorób innych niż Covid-19

  – obawy przed pójściem do szpitala (panika), aby nie zarazić sie tam.

  – “deaths of despair”.

  c) Oficjalnie podawane liczby ofiar powstają w zdecydowanej większości poprzez podwójne liczenie tych, którzy i tak by zmarli w tym samym czasie i bez Covid-19. Zatem, w USA w roku 2020 nie było żadnych 363 tysięcy zgonów z powodu Covid-19, a jedynie około 109,000 tysięcy.

  d) Można przypuszczać, ze jednym z powodów znacznego zawyżenia śmiertelności Covid-19 jest wliczanie tych, którzy mieli jedynie pozytywny wynik testu PCR.

  e) Jeśli oficjalna śmiertelność jest na poziomie 0.27% (badania na przeciwciała), to rzeczywista śmiertelność z powodu Covid-19 jest bardzo niska i wynosi (USA) około: 0.27% x 0.2991 = 0.081%

  f) Porównawcza, łączna analiza przypadków Covid-19 + grypa + zapalenie płuc bez Covid-19 jest konieczna.  ASSUMED COVID-19 MORTALITY IS STRONGLY OVERESTIMATED
  I. The math-logic method to measure the real number of Covid-19 victims in the U.S. in 2020, the revision due to the sudden CDC announcement of the new and higher number of comorbidities.

  by Damian Rafal
  ABSTRACT

  BACKGROUND: What do the data presented in the CDC tables „Deaths involving coronavirus” mean? The one objective information is: „xxx thousands of people have died at the age of 76.5 on average and being infected probably with Covid-19”. But how many of these people would for sure still live if not Covid-19 infection? The aim of this paper is to show how to use the math-logic method to reveal the real Covid-19 number of lethal victims in the US. METHODS: The ideas for solutions are fully original, mathematical – logical, including the real number of Covid-19 lethal victims discovering. The calculated data are usually slightly rounded, because the method presentation is the main aim of the article. FINDINGS: Only about 30% of those reported as Covid-19 lethal victims in the US in 2020 died from Covid-19 complicity, and all the rest would have died in the same time anyway, also without Covid-19, because their deaths resulted only from the normal age structure of deaths in the United States, creating the average length of life. Only a minority of the official “Covid-19 related deaths” numbers mean excessive deaths year-over-year. The reasons of the excessive deaths appearing are quite different. INTERPRETATION: The official numbers of Covid-19 lethal victims are in a majority “the double counting” of those who would die whatsoever in the same time even without Covid-19. The ‘ex post’ analysis is necessary to discover the real number of cases with synergy causing earlier deaths. FUNDING: None  INTRODUCTION

  In my opinion there is no correct essay analyzing the real Covid-19 net mortality to find. What do the data presented in the CDC tables „Deaths involving coronavirus” mean? The one objective information is: „xxx thousands of people have died at the age of 76.5 on average and being infected probably with Covid-19”. But how many of these people would for sure still live if not Covid-19 infection? The main reason of deaths is ‘aging’ = advancing age and any diseases the frequency and deadly effects of which are very strongly correlated with it (what means, with the overall weakness of the organism) and main sources of which are in the body itself – these are ‘internal causes’. Apart from that there are also deaths caused by external causes like different injuries, and by external causes like infections which mostly have only burdening actions. The aim of this paper is to show how to calculate the real Covid-19 number of lethal victims.  METHODS

  The ideas for solutions are fully original, including the real number of Covid-19 lethal victims calculating. At first I calculated the average expected death age of a close to identical group (like the one assumed to be killed by Covid-19) if nobody was infected. Then I calculated the average further life expectancy for the people from the whole “deaths involving Covid-19” group if they were alive. I used constructed by me estimators. To understand the procedures and what is the consequence a reader must follow the resolving and explanations given below. The data from the calculations are further slightly rounded, but when more precision is needed then even of 0.05-year accuracy. In general, the data are rounded to chase calculations because the method presentation is the main goal of this article.  DETAILED PROCEDURE & RESULTS

  Basing on the CDC.gov tables “Provisional Deaths Counts for Covid-19” (NCHS data) and on ‘actuarial life table’ I calculated/estimated, in January 2021, the average age of those who died from Covid-19 to be 76.5 years.  How many of the US “died from Covid-19” had in real their date of death accelerated.

  a) At the beginning we must calculate what the average death age should be in a close to identical group (like the one assumed to be killed by Covid-19) if nobody was infected. As the average length of life in the US I take 78.5 years (the last World Bank data, for 2018). But this value needs to be revised upwards due to some factors. People from the “deaths involving Covid-19” group just before the death were 76.5 y. old on average so they have already bypassed some risks of death’s causes not directly dependant on aging, plaguing mainly people much younger. Deadly injuries shorten average life expectancy and their impact is unique because they are not derivatives of already ‘not far from deadly’ health status! Any death due to, for example, mechanical accidents excludes the possibility of assuming the Covid-19 causative participation, so the at-birth life expectancy of our group must exclude the negative impact of injuries in their broad meaning. We can find the CDC.gov data named „Leading Causes of Deaths” and see there are some groups of causes not directly dependent on ‘aging’ of the organism.

  -Accidents (unintentional injuries): 167127 cases in 2018

  -Intentional self-harm (suicides): 48344

  -Assaults: 18830

  Going deeper into it (data for 2018, imported in January 2021 from the website: https://injuryfacts.nsc.org), we can see there are some sub-categories concerning ‘Accidents’, with given age structures of their victims.

  -„Poisoning' 19.9 per 100,000 (deaths per 100,000 population)

  -‘Motor-vehicle crashes’ 12.4 per 100,000

  -‘Falls’ 11.2 per 100,000 (before the site revised it to 12.0 in February 2021)

  -‘Choking’ 1.6 per 100,000

  -‘Drowning’ 1.1 per 100,000

  -‘Fires/smoke’ 0.9 per 100,000

  -‘Mechanical suffocation’ 0.4 per 100,000

  I calculate the negative contribution of ‘Poisoning’- (P) to the average at-birth life expectancy in the following way. The share of all ‘accidental’ deaths in the structure of US deaths is 0.0589 and the share of the ‘Poisoning’ category in ‘accidental’ deaths is 0.37 (0.0589 x 0.37 = 0.0218). I calculate using the following constructed by me estimator [when the average length of life is 78.5 and the average lethal poisoning age is 41.5 years (estimate); LE – life expectancy at age 41.5, taken from ‘actuarial Life Table’] (it would be more exact if used the average actuarial life expectancy of a victim, in all estimators, instead of life expectancy at the given average age, otherwise we can receive a slight underestimation):  (1 – 0.0218) x [78.5 + P x (78.5 +P – 41.5) /LE)] + 0.0218 x 41.5 = 78.5

  0.9782 x 78.5 + 0.9782 x P x [(37 + P) /39.13] + 0.9047 = 78.5

  P x (37 + P) = 0.8246 x 39.13 = 32.2656

  P^2 +37 x P – 32.2656 = 0

  P = 0.8524  ^ -exponentiation  The ‘Poisoning’ category by about 0.85 y. has its negative impact on the average at-birth life expectancy of a US citizen. The estimates of the influence of the less important factors in the US: ‘Suicides’, ‘Moto-vehicle crashes’ and ‘Assaults’ give for our group: 0.5, 0.45 and 0.3 year respectively. ‘Drowning’, Choking’, ‘Fires’/‘Smoke’ and ‘Mechanical suffocation’ are all trifles and add up together to the additional 0.2 year. There is one category = ‘Falls’ but the average age of a victim is bigger than the average length of life this time. I estimated (basing on the Injuryfacts.nsc.org table and chart) the average ‘Falls’ victim age as 79.5 years. The share of all ‘accidental’ deaths in the structure of the US deaths is 0.0589 and the share of the ‘Falls’ category in all ‘accidental’ deaths is 0.22. So again: 0.0589 x 0.22 = 0.013. But due to the average age of a victim higher than the average length of life I must construct another (more universal) estimator. If to think a little more, then it has no meaning what the age of someone dying X years earlier, than he otherwise would, is; 10 years subtracted from any age is always 10 years subtracted from the total value/sum, that divided into the total number of deaths gives the average length of life. So the estimator can also be as simple as [LE1 – life expectancy at age 79.5]:  1.0 x (78.5 + F) – 0.013 x LE1 = 78.5

  78.5 + F – 0.013 x LE1 = 78.5

  F = 0.013 x LE1 = 0.013 x 9.2675 = 0.1205  Let’s control what we receive if to calculate P (the ‘Poisoning’ negative impact) this way:  1.0 x (78.5 + P) – 0.0218 x LE = 78.5

  78.5 + P – 0.0218 x 39.13 = 78.5

  P = 0.0218 x 39.13 = 0.8530 (= the very similar result)  There are some more causes of “preventable injuries” (Accidents) and their share is 9% in total (Injuryfacts). But their age structures are unknown to me, so I take its influence as 0.09 /0.91 of the summed rest of the “preventable injuries” categories what gives 0.148

  Looking through the list of all the death causes, there are still factors that will noticeably revise upwards the expected average length of life in our group, but these factors are associated with the very lowest age ranges; mainly infant mortality. We can look at the ‘actuarial Life Table’ (CDC.gov or SSA.gov) [1] to see that the lowest age ranges factors are almost totally “consumed” in the age range 0-1. The negative impact of infant mortality (congenital malformations, low birth weight and the rest of the causes) is 0.5 year (but 0.05 must be subtracted not to repeat ‘mechanical suffocation’ and ‘motor-vehicle incidents’ cases – Injuryfacts). As it could be expected, the weight of this age sub-group in the “deaths involving Covid-19” group (CDC.gov) is close to none (about 80 times less than the 0-1 group normal weight in all deaths in the society, estimated with the help of the ‘life table’). Looking at the age of 19 in the actuarial life table, and comparing with the age of 1, we can see already only under 0.3-year impact on life expectancy. But according to statistics about 80% of deaths at that age range is due to external causes (accidents /poisonings, suicides) [2], the total influence of what is already calculated above. Due to this, rounding off the result, I take 0.05 year by which our group’s average expected length of life must be additionally increased (taking into account adolescents huge deficit amongst Covid-19 victims).

  At the same time we can see that, when excluding ‘injuries’ and infant mortality, there can be left only factors adding up to less than 0.05 year of the diminishing effect on life expectancy (the 1-19 life period), because ‘aging’ shows very close to none deadly effects, in persons at age under 20 !!

  Thus, the total value of upwards adjusting is:

  0.85 + 0.5 + 0.45 + 0.3 + 0.2 + 0.1 + 0.15 + 0.45 + 0.05 = 3.05

  So: 78.5 + 3.05 = 81.55 years.  However, there is also one factor that in turn forces our group’s average expected length of life to be adjusted downwards. This is the group state of health factor. According to the CDC.gov data, 94% of those who died from Covid-19 had chronic conditions, on average, 4.0 per person). At the same time, the CDC.gov publishes the tables (“Percent of U.S. Adults 55 and Over with Chronic Conditions”) with the information on how many older adults have chronic conditions:

  the group 65+ =85.6%

  the group 55-64 =60.50%.

  for the group
 • Prof. Luc Montagnier: „…to szczepienie tworzy warianty”
  Szczepionki nie zatrzymują wirusa, argumentuje wybitny wirusolog, działają odwrotnie – „karmią wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej zdolne do transmisji warianty. Te nowe warianty wirusa będą bardziej odporne na szczepienia i mogą mieć większe konsekwencje zdrowotne niż ich „oryginalne” wersje.

  Ι−−−∗∗∗−−−Ι

  W menu na dziś danie o pochodzeniu wariantów. Przypomnienie wypowiedzi prof. Luca Montagnier, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, n/t szczepień przeciw covid-19 i tworzenia się nowych wariantów wirusa. W materiale fragment wywiadu blokowanego w głównych mediach internetowych, a także komentarze innych naukowców dotyczące szczepień.

  Zapraszam do lektury.

  ____________________________***____________________________  Zdobywca nagrody Nobla ostrzega, że szczepionki ułatwiają rozwój bardziej śmiercionośnych wariantów COVID, wzywa społeczeństwo do odrzucenia zastrzyków
  Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny z 2008 roku, za odkrycie ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV), niedawno ujawnił niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami COVID-19. Montagnier omówił tę kwestię w wywiadzie udzielonym Pierre’owi Barnériasowi z Hold-Up Media na początku tego miesiąca, który został przetłumaczony z francuskiego na angielski wyłącznie dla RAIR Foundation USA.

  Szczepionki nie zatrzymują wirusa, argumentuje wybitny wirusolog, robią odwrotnie – „karmią wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej zdolne do transmisji warianty. Te nowe warianty wirusa będą bardziej odporne na szczepienia i mogą mieć większe konsekwencje zdrowotne niż ich „oryginalne” wersje.

  Podczas wywiadu profesor Montagnier odniósł się do programu szczepień przeciwko koronawirusowi nazywając go „niedopuszczalnym błędem”. Masowe szczepienia są „błędem naukowym, jak również medycznym” – powiedział. „Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty”. Montagnier wyjaśnił, że „istnieją przeciwciała stworzone przez szczepionkę”, zmuszając wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tutaj tworzone są warianty. To warianty, które „są tworem i wynikiem szczepień”.

  Montagnier wyjaśnia, że ​​mutacja i wzmocnienie wirusa następuje z powodu zjawiska znanego jako ‘wzmocnienie zależne od przeciwciał‘ (ADE). ADE to mechanizm, który zwiększa zdolność wirusa do wnikania do komórek i powoduje pogorszenie choroby. ADE występuje, gdy przeciwciała wytwarzane podczas odpowiedzi immunologicznej rozpoznają patogen i wiążą się z nim, ale nie są w stanie zapobiec infekcji. Zamiast tego przeciwciała te działają jak „koń trojański”, umożliwiając patogenowi przedostanie się do komórek i zaostrzenie odpowiedzi immunologicznej.

  W Ameryce rutynowo zalecane szczepionki nie powodują ADE. Gdyby tak działały, zostałyby wycofane z obiegu. Faza III badań klinicznych nowych szczepionek ma na celu ujawnienie częstych lub poważnych skutków ubocznych, zanim szczepionka zostanie dopuszczona do użytku. Zazwyczaj ocena czy szczepionka jest bezpieczna, zajmuje 2-4 lata, ale w przypadku szczepionek przeciw COVID-19 producenci poświęcają na testy około sześciu miesięcy lub nawet mniej.

  Według Uniwersytetu Cambridge ADE występuje w zakażeniach i szczepieniach wirusami SARS-CoV-1, MERS, HIV, Zika i Denga.

  Dane z całego świata potwierdzają, że ADE występuje w SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19, mówi Montagnier. „Widzisz to w każdym kraju, jest tak samo: po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów. Dokładnie się temu przyglądam i przeprowadzam eksperymenty w Instytucie z pacjentami, którzy zachorowali na koronę po szczepieniu”.

  W dokumencie medycznym Hold Up: Return of the Chaos, opublikowanym we Francji 11 listopada 2020r., Montagnier odrzucił będącą wówczas w przygotowaniu szczepionkę przeciwko COVID, mówiąc, że nie przyjmie szczepienia. „Moje sumienie mówi mi, żebym tego nie robił” – powiedział. Montagnier zwrócił się również do swoich francuskich kolegów, wzywając ich, by „zachowali swoje [medyczne] tytuły lekarzy, a nie [zachowywali się jak] owce”.

  Film omawia pochodzenie wirusa, krytykuje szkodliwe i irracjonalne nakazy stosowania masek, a także lockdowny, kwarantanny, nadużycia rządowe i bada skuteczne metody leczenia COVID, takie jak hydroksychlorochina. Film został zablokowany na YouTube, prawdopodobnie dlatego, że twórcy sugerują, że Światowe Forum Ekonomiczne wykorzystało pandemię do ustanowienia dominacji nad światem w ramach globalnego planu znanego jako Wielki Reset.

  Montagnier był głośnym krytykiem kampanii masowych szczepień. W liście do Prezydenta i sędziów Sądu Najwyższego Państwa Izrael, który rozwinął najszybszą i najbardziej masową kampanię szczepień na świecie, Montagnier wezwał do jej zawieszenia:

  „Chciałbym podsumować potencjalne zagrożenia związane z tymi szczepionkami w polityce masowych szczepień.

  1. Krótkotrwałe skutki uboczne: nie są to normalne miejscowe reakcje występujące w przypadku jakiejkolwiek szczepionki, ale poważne reakcje obejmujące życie biorcy, takie jak wstrząs anafilaktyczny związany ze składnikiem szczepionki, ciężkie alergie lub nasilenie reakcji autoimmunologicznej aż do aplazji komórek.

  2. Brak ochrony szczepionkowej:

  2.1 Indukcja przeciwciał ułatwiających – indukowane przeciwciała nie neutralizują infekcji wirusowej, a wręcz przeciwnie, ułatwiają ją, w zależności od biorcy. Ten ostatni mógł już być narażony na wirusa bezobjawowo. Niski poziom naturalnie indukowanych przeciwciał może konkurować z przeciwciałami indukowanymi przez szczepionkę.

  2.2 Wytwarzanie przeciwciał wywołane szczepieniem w populacji wysoce narażonej na wirusa doprowadzi do selekcji wariantów opornych na te przeciwciała. Te warianty mogą być bardziej zjadliwe lub zaraźliwe. I to właśnie teraz obserwujemy. Niekończący się wyścig wirusowo-szczepionkowy, który zawsze obróci się na korzyść wirusa.

  3. Skutki długoterminowe: wbrew twierdzeniom producentów szczepionek z informacyjnym RNA [mRNA], istnieje ryzyko integracji wirusowego RNA z ludzkim genomem. Rzeczywiście, każda z naszych komórek ma endogenne retrowirusy zdolne do odwrotnej transkryptazy z RNA do DNA. Chociaż jest to rzadkie zdarzenie, nie można wykluczyć jego przejścia przez DNA komórek rozrodczych i przekazania go przyszłym pokoleniom.

  W obliczu nieprzewidywalnej przyszłości lepiej zachować wstrzemięźliwość”.

  W zeszłym roku Montagnier przedstawił przekonujący przypadek dowodzący, że SARS-CoV2 może być jedynie koronawirusem zmodyfikowanym genetycznie, dlatego strategia szczepień powinna opierać się na tym fakcie.

  Jak donosi French Soir, w wywiadzie telewizyjnym z 17 kwietnia 2020 roku Montagnier zwrócił uwagę na obecność co najmniej pół tuzina mini-sekwencji wirusa HIV zgrupowanych razem w krótkim odcinku genomu SARS-Cov2. Ta obserwacja została opublikowana przez matematyka Jean-Claude’a Pereza w lutym 2020r. pod tytułem „Synthetic origin of Covid-19 and Evolution”. Badacze uważają, że te mini-sekwencje mogą być egzogennymi elementami informacji (EIA), to znaczy mogą mieć znaczenie genetyczne. Twierdzą, że ta bezsporna obecność skoncentrowanych EIA w odniesieniu do HIV, ale także pasożyta Yoeli Plasmodium, czynnika odpowiedzialnego za malarię, nie jest naturalna i dlatego wymagałoby to odpowiedniej strategii do opracowania bezpiecznej i skutecznej szczepionki. Montagnier i Perez wyjaśniają naukowe wyzwania i złożoność przy opracowywaniu szczepionek przeciwko HIV i malarii, które wciąż nie mają swoich szczepionek zwalczających infekcje.

  Montagnier twierdzi, że koronawirus uciekł podczas „wypadku przemysłowego”, podczas gdy chińscy naukowcy z laboratorium miasta Wuhan próbowali opracować szczepionkę przeciwko HIV.

  W kwietniu 2020 roku Montagnier wezwał ludzi do odmowy przyjęcia szczepionek przeciwko COVID-19, kiedy staną się dostępne, ponieważ „zamiast zapobiegać infekcji, przyspieszyliby ją”. Dziś nowo pojawiające się warianty SARS-CoV-2, które dotykają osoby zaszczepione, potwierdzają jego tezę. W takim przypadku masowe szczepienia mogą wywołać nową, bardziej śmiercionośną falę pandemii.

  Tę samą tezę podziela belgijski wirusolog Vanden Bossche, który również wzywa do zaprzestania programów masowych szczepień. Uważa on, że ​​jeśli nie powstrzyma się tych wstrzyknięć, mogą one doprowadzić do ewolucji coraz silniejszych wariantów wirusa, dopóki „superwirus” nie przejmie władzy i zlikwiduje ogromną liczbę ludzi.

  Nobel Prize Winner Warns Vaccines Facilitate Development of Deadlier COVID Variants, Urges Public to Reject Jabs, Veronika Kyrylenko, May 20, 2021  Ι−−−∗∗∗−−−Ι  Prof. Luc Montagnier powiedział, że epidemiolodzy wiedzą, ale „milczą” na temat tego zjawiska, znanego jako „Wzmocnienie zależne od przeciwciał” (ADE).
  Chociaż wiadomo, że wirusy mutują, powodując warianty, francuski wirusolog i zdobywca nagrody Nobla Luc Montagnier twierdzi, że „to szczepienie tworzy warianty”.

  Laureat Nagrody Nobla z 2008r. zamieścił porażające komentarze w ramach szerszego wywiadu z Pierrem Barnériasem z Hold-Up Media na początku tego miesiąca. Klip został przetłumaczony wyłącznie dla RAIR Foundation USA i jest mocno potępiający dla lewicowego establishmentu.

  Jak donosi RAIR w kwietniu ubiegłego roku, prof. Montagnier przedstawił znaczący przypadek na dowód, że koronawirus powstał w laboratorium. Jego komentarze w tamtym czasie uraziły lewicowy establishment tak bardzo, że agresywnie usiłowano zdyskredytować jego oświadczenie. Teraz media wycofują się z twierdzeń o pochodzeniu koronawirusa po tym, jak wybitni naukowcy wezwali do dalszej analizy.

  Szczepionki tworzą warianty
  Prof. Montagnier określił program szczepień przeciwko koronawirusowi jako „niedopuszczalny błąd”. Masowe szczepienia są „błędem naukowym, jak również medycznym” – powiedział. „To niedopuszczalny błąd. Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty” – kontynuował prof. Luc Montagnier.

  Wybitny wirusolog wyjaśnił, że „istnieją przeciwciała stworzone przez szczepionkę”, zmuszające wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tutaj tworzone są warianty. To warianty, które „są tworem i wynikiem szczepień”.

  Wzmocnienie zależne od przeciwciał
  Prof. Montagnier powiedział, że epidemiolodzy wiedzą, ale „milczą” na temat zjawiska znanego jako „Antibody-Dependent Enhancement” (ADE). W artykułach, które wspominają o ADE, oddalono obawy prof. Montagniera. „Naukowcy twierdzą, że ADE praktycznie nie stanowi problemu w przypadku szczepionek COVID-19”, donosi artykuł w Medpage Today z marca.

  Prof. Montagnier wyjaśnił, że trend ma miejsce w „każdym kraju”, gdzie „po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów”.

  Twierdzenie laureata Nagrody Nobla zostało uwypuklone przez informacje ujawnione w liście otwartym, wysłanym przez długą listę lekarzy do Europejskiej Agencji Leków. W liście stwierdzono częściowo, że „pojawiły się liczne doniesienia medialne z całego świata o domach opieki zaatakowanych przez COVID-19 w ciągu kilku dni po zaszczepieniu mieszkańców”.

  Na początku tego miesiąca RAIR poinformował o oświadczeniu francuskiej wirusolog Christine Rouzioux:

  „… Wzrost liczby nowych przypadków ma miejsce u zaszczepionych pacjentów w domach opieki w Montpellier, w Sarte, w Rheims, w Mozeli…”

  Prof. Luc Montagnier kontynuował twierdząc, że przeprowadza własne eksperymenty z osobami, które zaraziły się koronawirusem po otrzymaniu szczepionki. „Pokażę wam, że [szczepionki] tworzą warianty odporne na szczepionkę” – powiedział.

  Obejrzyj film (transkrypcja poniżej):

  https://rumble.com/vh8vz9-bombshell-nobel-laureate-reveals-that-covid-vaccine-is-creating-variants.html

  (Pytania w tekście pogrubione)

  Jeśli spojrzymy na krzywą WHO, od czasu rozpoczęcia szczepień w styczniu, krzywa pokazująca nowe infekcje (zakażenie) eksplodowała wraz ze zgonami.

  Szczególnie wśród młodych ludzi.

  – Tak. Z zakrzepami itp.

  Jak ocenia pan program masowych szczepień? Masowych szczepień w porównaniu z leczeniem, które działa i nie jest drogie.

  – To ogromny błąd, prawda? Błąd naukowy, a także błąd medyczny. To niedopuszczalny błąd. Książki historyczne to pokażą, ponieważ to szczepienie tworzy warianty.

  – W przypadku wirusa chińskiego istnieją przeciwciała wytworzone przez szczepionkę. Co robi wirus? Czy umiera lub znajduje inne rozwiązanie?

  – Nowe warianty są tworem i wynikiem szczepień. Widać to w każdym kraju, jest tak samo: po krzywej szczepień następuje krzywa zgonów.

  – Śledzę to uważnie i przeprowadzam eksperymenty w Instytucie z pacjentami, którzy zachorowali na koronawirusa po szczepieniu. Pokażę wam, że tworzą warianty odporne na szczepionkę.

  Czy powinniśmy się szczepić podczas pandemii?

  – To nie do pomyślenia.

  – Milczą… Wiele osób o tym wie, wiedzą epidemiolodzy.

  – To przeciwciała wytwarzane przez wirusa umożliwiają nasilenie się infekcji.

  – To właśnie nazywamy wzmocnieniem zależnym od przeciwciał, co oznacza, że ​​przeciwciała sprzyjają określonej infekcji. Przeciwciało przyczepia się do wirusa, od tego momentu ma receptory, przeciwciała, mamy je w makrofagach itp.

  – To pobudza wirusa i to nie przypadkowo, ale dlatego, że jest połączony z przeciwciałami.

  – Jest oczywiste, że nowe warianty są tworzone przez selekcję za pośrednictwem przeciwciał w wyniku szczepienia. Jasne?

  Bombshell: Nobel Prize Winner Reveals – Covid Vaccine is ‘Creating Variants’, Renee Nal, May 18, 2021


  https://rumble.com/vhp7r9-vaccine-warnings-and-from-dr.-merritt-dr.-madej-dr.-mccullough-dr.-montagni.html
  1. Dr Lee Merritt omawia zakażanie przez zaszczepionych [shedding] i wszystkie nietypowe przypadki krwawienia.
  2. Dr Lee Merritt omawia jak Australia zaszczepiła myszy w celu zmniejszenia ich populacji przez roznoszenie zakażenia przez osobniki zaszczepione [shedding].
  3. Dr Merritt omawia historię dziecka zmarłego po karmieniu piersią.
  4. Alex Newman starszy redaktor w New American Magazine opowiada o potajemnej próbie sterylizacji w Kenii.
  5. Dr Peter McCullough mówi, że zgony spowodowane szczepionką były wcześniej tuszowane.
  6. Dr Carrie Madej o tym, czym jest szczepionka i jak ją stworzono.
  7. Dr Carrie Madej opowiada o tym, jak składniki szczepionki sugerują, że wpłynie ona na płodność.
  8. Dr Madej omawia coś, czego nigdy wcześniej nie widziała w szczepionce.
  9. Dr Luc Montagnier, zdobywca nagrody Nobla, twierdzi, że szczepionki ułatwiają rozwój bardziej śmiercionośnych wariantów COVID.
  10. Dr Sucharit Bhakdi mówi, że wirus nie dziesiątkuje przez krew, ale zaczyna się w płucach.
  11. Dr Sucharit Bhakdi prezentuje ostrzeżenie.
  Disclaimer/Zastrzeżenie: Poglądy i opinie wyrażone w programie The Ben Armstrong Show są wyłącznie poglądami gospodarza i niekoniecznie reprezentują poglądy The New American. TNA nie ponosi odpowiedzialności i nie weryfikuje dokładności przedstawionych informacji.

  [Źródło:] Vaccine Dangers, Warnings, and Theories From Dr. Merritt, Dr. Madej, Dr. McCullough, Dr. Montagnier, and Dr. Bhakdi, Ben Armstrong, May 27, 2021

  Uzupełnienia:

  To nie są szczepionki, to jest terapia genowa (filmy usunięte przrez YT)
  Warianty strachu
  Największy eksperyment w dziejach
  Dno DNA czyli Homo Sapiens GMO
  Autor wpisu: AlterCabrio, 29 maja 2021

  Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (29 maja 2021)


  Ι−−−∗∗∗−−−Ι


  Zagrożenia, ostrzeżenia i teorie związane ze szczepionkami: dr Merritt, dr Madej, dr McCullough, dr Montagnier oraz dr Bhakdi
 • Włochy: 18-latka zmarła po szczepieniu AstraZeneką.
  W szpitalu w Genui na północy Włoch zmarła w czwartek 18-latka, która 25 maja została zaszczepiona przeciw COVID-19 preparatem AstraZeneca podały służby medyczne. Nastolatka o imieniu Camilla, pochodząca z Ligurii, została zaszczepiona podczas tzw. dnia otwartego dla wszystkich chętnych w wieku powyżej 18 lat. Mimo podwójnej operacji, jakiej została poddana, nie udało się jej uratować. Przypadek 18-latki, która trafiła do szpitala w ciężkim stanie, wywołał we Włoszech dyskusję na temat konieczności zmiany strategii szczepień preparatem AstraZeneca. Według części ekspertów nie powinien być on podawany osobom w wieku poniżej 30-40 lat. Oczekuje się nowych rekomendacji dotyczących stosowania szczepionki. Jest ona obecnie rekomendowana głównie osobom, które ukończyły 60 lat.

  Ps..To jest dopiero początek ludzie którzy się zaszczepili dopiero po paru latach zaczną masowo wymierać. Nie trzeba być geniuszem aby zrozumieć że te szczepionki to genetyczny eksperyment który dopiero za parę lat ujawni że to był błąd i komórki zaczną mutować w komórki rakowe przez co śmiertelność wzrośnie do nawet 90% wszystkich co się zaszczepili. Więc szczepcie się ludziska, szczepcie wspomagajcie swym debilizmem Billa Gatesa, Sorosa i całe to żydostwo które uknuło tą depopulacją światową. W Polsce niestety rządzi pewna nacja która Polaków (Gojów) nie uważa za ludzi. Tymczasem w Niemczech:

  https://wprawo.pl/niemiecka-komisja-ds-szczepien-nie-zaleca-powszechnego-szczepienia-dzieci-w-wieku-12-17-lat/

  Szczepionka Pfizera dla niemowlaków? Badania na dzieciach m.in. w Polsce. Pfizer zapowiedział drugą fazę badań klinicznych nad szczepionką na COVID-19. Dotyczy dzieci od 6 miesięcy do 11 lat m.in. w Polsce.
  Zarejestrowana w Nowym Jorku firma poinformowała, że pierwsza faza testów w USA z udziałem 144 dzieci wykazała silną odpowiedź układu odpornościowego i nie wykazała problemów z bezpieczeństwem.

  Mniejsze dziecko, mniejsza dawka
  W nowej fazie z udziałem 4,5 tys. dzieci badane będą dwa reżimy dawkowe – 10 mikrogramów dla dzieci w wieku 5-11 lat i 3 mikrogramów dla młodszych. Dorośli oraz dzieci powyżej 12 lat otrzymują 30 mikrogramów.

  Wyniki jesienią
  Pierwsze wyniki badań wśród tej starszej grupy dzieci spodziewane są we wrześniu, zaś młodszych – w październiku lub listopadzie.

  Stworzony przez Pfizera i niemiecki BioNTech preparat został już wcześniej dopuszczony do użytku dla dzieci w wieku 12-15 lat przez regulatorów w USA i UE. W USA co najmniej jedną dawkę szczepionki otrzymało już prawie 7 mln nastolatków.

  Szczepienia nastolatków w Polsce
  Od 27 grudnia ub.r., gdy rozpoczęły się w Polsce szczepienia przeciw COVID-19, wykonano 22 340 624 szczepień. Zgłoszono 10 300 niepożądanych odczynów poszczepiennych.

  W poniedziałek, w pierwszym dniu rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19 nastolatków od 12 do 15 lat, zapisano 103 tys. osób z tej grupy wiekowej – poinformował PAP rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

  Są to dane obrazujące stan z poniedziałku z godz. 21.00. Dla grupy 12-15 lat wystawiono 1,7 mln e-skierowań na szczepienie.

  Obecnie dzieciom w wieku od 12 do 15 lat możliwe jest podawanie szczepionki Pfizer/BioNTech. W poniedziałek również Moderna złożyła wniosek do Europejskiej Agencji Leków (EMA) o rozszerzenie wskazań stosowania swojej szczepionki u młodzieży w wieku 12-18 lat.
 • Koronawirus wyciekł z laboratorium? Tajny dokument rządu USA: To wiarygodne
  Raport o pochodzeniu COVID-19 stworzony przez laboratorium rządowe USA wskazuje, że wirus mógł wydostać się z laboratorium w Wuhan.
  Hipoteza, iż wirus wyciekł z chińskiego laboratorium w Wuhan, jest wiarygodna i zasługuje na dalsze dochodzenie – podał w poniedziałek The Wall Street Journal, powołując się na osoby znające niejawny dokument.

  Raport został przygotowany w maju 2020 r. przez Lawrence Livermore National Laboratory w Kalifornii (Lawrence Livermore National Laboratory – jeden z czołowych amerykańskich instytutów naukowo badawczych w zakresie nauk stosowanych – PAP) i przekazany do Departamentu Stanu, który prowadził dochodzenie w sprawie pochodzenia pandemii w ostatnich miesiącach administracji Trumpa.

  Lawrence Livermore odmówił komentarza na temat tekstu w The Wall Street Journal.

  Biden chce kontynuacji śledztwa
  Prezydent Joe Biden powiedział w ubiegłym miesiącu, że polecił wywiadowi znalezienie odpowiedzi na temat pochodzenia wirusa.

  Amerykańskie agencje wywiadowcze rozważają dwa prawdopodobne scenariusze – że wirus powstał w wyniku wypadku laboratoryjnego lub że pojawił się w wyniku kontaktu człowieka z zakażonym zwierzęciem – ale nie doszły do ostatecznego wniosku- powiedział prezydent.

  Raport na zlecenie Trumpa
  Wciąż utajniony raport amerykańskiego wywiadu przygotowany za administracji byłego prezydenta Donalda Trumpa ponoć twierdzi, że trzech badaczy z chińskiego Instytutu Wirusologii Wuhan zachorowało na koronawirusa w listopadzie 2019 roku, co najmniej miesiąc przed przyjmowanym przez Chiny początkiem epidemii – podają źródła rządowe USA.

  Koronawirus powstał w laboratorium?
  Nie można wykluczyć, że wirus SARS-CoV-2 pochodzi z laboratorium – twierdzą naukowcy.

  Badania struktury kolca wirusa SARS-CoV-2 pozwalają sądzić, że jest on lepiej dopasowany do ludzkiego receptora ACE-2, niż do receptorów zwierząt, z których miał się przenieść na człowieka – mówili uczestnicy wirtualnego seminarium ICM w ramach konferencji Supercomputing Frontiers Europe 2021. Z kolei brytyjsko-norweski zespół sugeruje – na razie głównie na łamach codziennej prasy – że sekwencje aminokwasów w białku kolca mogą wskazywać na ingerencję w wirusa.


  Ps...No i co z tego, że nawet by się okazało że wyciekł z chińskiego laboratorium? a kto sponsorował i dawał know-how? USA hipokryzji ciąg dalszy..To wszystko się wydarzyło za granty od B. Gatesa. Muszą dobrze wiedzieć, w końcu Pentagon i dr Fauci finansowali tamtejsze eksperymenty gain-of-function wirusów. Tylko że wirus Covid-19(84) z Wuhan jest tak "groźny" jak nowiczok z Porton Down.
 • @kula Lis 69 08:14:06
  "W szpitalu w Genui na północy Włoch zmarła w czwartek 18-latka, która 25 maja została zaszczepiona przeciw COVID-19"

  Bardziej mnie interesuje brak dostępu do leczenia i pałowanie ludzi na ulicach, którzy chcą normalnie żyć.
 • "Może wycofamy się ze zniesionych obostrzeń". Ważna zapowiedź wiceministra
  Jeśli nie osiągniemy odporności zbiorowej, to ewentualny prognozowany przez ekspertów wzrost zakażeń może spowodować, że wycofamy się ze zniesionych obostrzeń mówi wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.
  Jeśli się nie zaszczepimy w takiej liczbie jak powinniśmy, czyli nie uzyskamy odporności zbiorowej, to ewentualna kolejna fala, czy też kolejne zwiększenie liczby zakażeń, która może być na jesieni, jak prognozują eksperci, może spowodować, że z tych luzowań możemy się wycofać ostrzegł wiceminister. Dodał, że obecna sytuacja, czyli spadek zakażeń i hospitalizacji, pokazuje, że szczepienia przynoszą efekt i zapewniają powrót do normalności. Dlatego też zachęcał, by się szczepić, tym bardziej że to szczepionki w tej chwili czekają na pacjentów, a nie odwrotnie.
  Ps..Jeszcze niektórzy mało zarobili na Covid 19? Kraska won! Kury szczać prowadzać a nie politykę robić! Czy ktoś może tego ciołka poinformować, że szczepienie nie chroni przed zachorowaniem? Ludzie to widzą i akcję ubezpłodniania młodych i przyspieszanie zgonów starszych mają daleko w tyle. Sezon grypowy się skończył a nowy przed nami jak co roku i ponownie ponad 5 mln ludzi zachoruje na grypę, a nie wróć, kowid zeżarł grypę. Oni chyba naprawdę uważają nas za stado baranów! Może sami są tak otumanieni? Tych wszystkich Szumowskich, Niedzielskich, Krasków Gutów itp. Powinno się zamknąć w więzieniach albo w psychiatrykach! A Morawiecki powinien trafić pod sąd. Tylko biorąc pod uwagę jakość współczesnych sądów, to słabo to widzę...()Jeśli się nie zaszczepimy w takiej liczbie jak powinniśmy() A ponoć szczepienia są dobrowolne, skąd więc tryb warunkowy. Maski i szczepionki chronią przed wirusem jak siatka ogrodzeniowa przed komarami. Niektórym mimo zaszczepienia się dwoma dawkami, to nadal odpowiadają obostrzenia i reżim sanitarny, czyli dezynfekcja, dystans, maseczka oraz z niecierpliwością czekają na trzecią i następne dawki szczepionki przeciwko Covid 19. Wojna PiS przeciw własnemu narodowi będzie trwać (już 130 tys ofiar pisowskich teleporad)
 • @kula Lis 69 08:34:34
  ""Może wycofamy się ze zniesionych obostrzeń". Ważna zapowiedź wiceministra
  Jeśli nie osiągniemy odporności zbiorowej, to ewentualny prognozowany przez ekspertów wzrost zakażeń może spowodować, że wycofamy się ze zniesionych obostrzeń mówi wiceminister zdrowia Waldemar Kraska..."


  Czy ten Pan za nas umrze, że mówi nam jak mamy żyć ( co robić ) ?
 • Przygotowuje się Norymberski proces -2.
  Bizantyjski Katolicki Patriarchat: Przygotowuje się Norymberski proces -2.

  A co z Watykanem?

  Krótka informacja z prasy:

  Kryzys związany z COVID-19 musi zostać przemianowany na „Skandal Covid-19”. Wszystkich odpowiedzialnych należy ukarać. Międzynarodowa sieć 1000 prawników i 10 000 lekarzy pozywa największe przestępstwo wszechczasów. Oszustwo COVID-19 jest największą zbrodnią przeciwko ludzkości, jaka kiedykolwiek została popełniona.

  Reiner Fuellmich prowadzi prawników, prowadzących proces przeciwko WHO i światowym liderom (Gates, Hancock, Fauci…) za popełnienie zbrodni przeciwko ludzkości, zgodnie z definicją zawartą w Międzynarodowym Kodeksie Karnym. Wysłuchano około 100 naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników o międzynarodowej renomie. Skandal związany z COVID-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym. W rzeczywistości chodziło o utrwalenie nielegalnej władzy zdobytej poprzez zbrodnicze metody skorumpowanej „kliki z Davos”.

  Prawnicy zadali podstawowe pytania, takie jak:

  1) Czy istnieje covit pandemia, czy tylko pandemia testowana za pomocą fałszywych testów PCR?

  2) Czy tak zwane środki antycovidove, takie jak lockdown, obowiązkowe maski na twarz, przepisy dotyczące dystansu społecznego i kwarantanny, służą ochronie ludności przed COVID?

  Nie służy! Służy to tylko do wywołania paniki, aby ludzie wierzyli, bez zadawania pytań, że ich życie jest w niebezpieczeństwie. Środki te spowodowały śmierć niezliczonych ludzi i zniszczyły gospodarkę. Covid restrykce nie mają podstawy faktycznej ani prawnej, są niezgodne z konstytucją i muszą zostać natychmiast uchylone. Winę za nie ponoszą politycy i media głównego nurtu. Dzieci są masowo traumatyzowane. Są nawet odbierane rodzicom!

  Proces jest w toku. Przestępcy muszą zostać ukarani

  W przeciwieństwie do przywódców kościelnych, lekarze i prawnicy byli w stanie się zorganizować i przeciwstawić się przestępstwu covid-skandalu. Inicjatorzy tej afery podają fałszywe rozwiązanie, a mianowicie masowe tzw. szczepienia. Eksperci stwierdzili, że o nie zapewniają one ochrony przed covidem, a wręcz przeciwnie, szkodzą zdrowiu i życiu człowieka. Zagrażają nawet istnieniu człowieka jako takiego. Ponadto szczepienia mRNA są obecnie wykorzystywane do stopniowej digitalizacji ludzi, tj. do zmanipulowania ich w celu przyjęcia chipa lub znaku bestii, przed czym ostrzega nie tylko zdrowy rozsądek, ale także Pismo Święte, nawet karą w jeziorze ognia! Dlatego jest szokiem, że oficjalna władza kościelna, dziś pseudopapież Bergoglio, a wraz z nim wataha wilków w owczych skórach, intensywnie promuje tę ludobójczą szczepionkę, nawet intensywniej niż główne media lub skorumpowani politycy! Dlatego muszą być sądzeni za zbrodnie przeciwko ludzkości przede wszystkim pseudopapież Bergoglio i cała Deep Church, która tworzy jedność z Deep State.

  Gdyby Bergoglio i Watykan spełnili swój obowiązek , jasno i radykalnie stanęli w obronie prawdy przeciwko kłamstwu, zbrodni i śmierci, tragiczna komedia z COVID-19 nigdy by się nie wydarzyła. Dlatego największymi zbrodniarzami przeciwko Bogu i ludzkości są dzisiaj nieważny papież Bergoglio i stowarzyszenie Judaszów jego obłudnych duchownych. Przede wszystkim muszą zostać sprawiedliwie osądzeni i ukarani za przestępstwa potępione przez Kodeks Norymberski. Ich kościelny urząd i autorytet nie mogą być traktowane jako okoliczność łagodząca. Wręcz przeciwnie, ich wina jest tym większa, że nadużyli tego urzędu i władzy przeciwko Bogu i ludzkości. Dlatego muszą zostać osądzeni i skazani!

  http://vkpatriarhat.org/pl/?p=18756
 • Pozew przeciwko Jorge Bergoglio
  Reiner Fuellmich Przewodniczący procesu
  Norymberskiego-2

  Pozew przeciwko Jorge Bergoglio za zbrodnie przeciwko ludzkości.
  Bizantyjski Katolicki Patriarchat niniejszym składa pozew przeciwko Jorge Bergoglio, tak zwanemu Franciszkowi, okupującemu papiestwo w Kościele Katolickim, za zbrodnie przeciwko ludzkości w związku ze skandalem COVID-19.

  Jorge Bergoglio:

  1) wydał alarmującą wiadomość i nakazał zamknięcie kościołów na całym świecie na podstawie fałszywych informacji, manipulując w ten sposób i powodując traumę psychiczną milionów wierzących katolików. Jego fałszywy alarm, potwierdzony de facto zamknięciem kościołów, spowodował psychiczną traumę światowej publiczności. Uczestnicząc w skandalu dotyczącym COVID-19, Jorge Bergoglio zaangażował się w zorganizowaną przestępczość przeciwko ludzkości;

  2) nakazał noszenie masek w kościołach i utrzymywanie dystansu, wywołując w ten sposób panikę i masową psychozę, jakby istniało niezwykle poważne zagrożenie życia. W rzeczywistości dopuścił się rażącego oszustwa i manipulacji;

  3) nadużył moralnego autorytetu swojego urzędu do masowej sugestywnej agitacje na rzecz przyjmowania śmiertelnie niebezpiecznej i szkodliwej szczepionki mRNA, która

  a) zmienia ludzki genom, co prowadzi do zagłady rodzaju ludzkiego, a to jest zbrodnia przeciwko Bogu Stwórcy i ludzkości;

  b) zawiera tkankę wyrwaną z żywego nienarodzonego dziecka przed jego zabiciem;

  c) zawiera hydrożel z organicznymi nanocząsteczkami, przez co nie tylko, że jest szkodliwa dla zdrowia, ale jest również elementem procesu stopniowej chipizacji ludzkości;

  d) jest narzędziem ludobójstwa 6 miliardów, zgodnie z programem Klubu Rzymskiego.

  Bergoglio ponosi zatem odpowiedzialność przed Bogiem nie tylko za planowane ludobójstwo, ale także za podporządkowanie dusz szatanowemu systemowi bestii (zob. Ap 13-14).

  Żądamy, aby nasz pozew został uwzględniony z tych ważnych powodów i aby Jorge Bergoglio, na mocy prawa międzynarodowego i Kodeksu Norymberskiego, został sprawiedliwie skazany jako przestępca przeciwko ludzkości.

  Pozew został złożony przez Bizantyjski Katolicki Patriarchat 19 maja 2021r

  http://vkpatriarhat.org/pl/?p=18761
 • Powikłania, zgony, i choroby neurologiczne po szczepieniach covid
  Po rozpoczęciu szczepień na covid dzieci i nastolatków odnotowano wśród nich tysiące powikłań i zgonów poszczepiennych. W tabelach i na wykresach zamieszczonych poniżej znajdują się aktualne dane o powikłaniach i zgonach po tych szczepieniach zgłoszonych do baz VAERS i Vigiaccess, głównie w USA i Europie. Liczby te są bardzo niedoszacowane, bo wiadomo, iż zgłaszanych jest ok. 1% wszystkich powikłań, których może być ok. 100 razy więcej. W Tabeli 1 umieszczono liczby powikłań po szczepieniach covid w różnych grupach wiekowych zgłoszonych do VAERS. Razem zgłoszono tu 294801 powikłań. Widzimy tysiące powikłań u dzieci w wieku 6-17 lat oraz dziesiątki tysięcy wśród osób w wieku 18-29 lat. Podobnie dziesiątki tysięcy powikłań zgłoszono w pozostałych grupach wiekowych, najwięcej w grupie 65-79 lat. Widzimy też dziesiątki powikłań wśród niemowląt i dzieci do 5 roku życia, ewidentnie zaszczepionych nielegalnie. W tabeli 2 umieszczono liczby zgłoszonych zgonów po szczepieniach covid w różnych grupach wiekowych. Razem do VAERS zgłoszono 5165 zgonów po tych szczepionkach. Widzimy tu dziesiątki zgonów w grupach 19-29 lat i 30-39 lat, setki w grupach 40-64 lata i tysiące w grupach 65-79 oraz 80+ lat. Wykres 3 ilustruje rozkład zgonów po szczepieniach covid w odstępach czasowych od szczepienia. Wczesny szczyt zgonów występuje w ciągu pierwszych 3 dni po szczepieniu i drugi oddalony - w dniach 10-60 dni po szczepieniu. Wykres 4. pokazuje rozkład powikłań po szczepieniach covid w różnych grupach wiekowych z uwzględnieniem płci. Generalnie wśród kobiet we wszystkich grupach wiekowych zarejestrowano znacznie więcej powikłań, niż wśród mężczyzn, natomiast mężczyźni częściej umierali po sczepieniach covid, niż kobiety (wykres 5). Podobne zjawisko obserwuje się w odniesieniu do wszystkich szczepionek kobiety mają więcej powikłań, lecz mężczyźni częściej po nich umierają. Wykresy 6 i 7 ilustrują systematyczny wzrost powikłań i zgonów po szczepieniach covid, zgłoszonych do europejskiej/WHO bazy Vigiaccess. Do 3.6.2021 zgłoszono prawie 1 milion powikłań i 5593 zgony po tych szczepieniach. (I to też zapewne tylko ok. 1% wszystkich prawdopodobnych przypadków). Wykres 8 pokazuje dramatyczny wzrost zaburzeń neurologicznych, które stanowią ok. 50% wszystkich powikłań po szczepieniach covid - łącznie zgłoszono 460068 takich przypadków. Lista 9. Pokazuje sumaryczne liczby powikłań z różnych kategorii klinicznych zgłoszonych do Vigiaczess. Do 4.6.2021 zgłoszono 975559 przypadków powikłań po szczepieniach covid. Lista 10 zawiera szczegółowy spis powikłań neurologicznych zgłoszonych do Vigiaccess po szczepieniach covid (razem było ich dotąd 460068). Ogromne liczby tego typu powikłań pozwalają prognozować, że niedługo będziemy mieć potop poszczepiennych chorób neurologicznych i zgonów w krajach zachodnich. Istotnie, już pojawiają się epidemie dotąd niespotykanych chorób neurologicznych. W Kanadzie, w silnie wyszczepionej populacji prowincji New Brunswick pojawiła się nowa tajemnicza choroba neurologiczna, której etiologii lekarze i naukowcy nie rozumieją. (https://www.cbc.ca/news/canada/newbrunswick/new-brunswick-brain-disease-1.6032413

  https://globalnews.ca/news/7859939/nb-mystery-brain-diseaseresearch/.)

  Władze kanadyjskie ukrywają przed społeczeństwem informacje dotyczące tej choroby. Takie zachowanie sugeruje, że mogą wiedzieć, iż jest to powikłanie po szczepieniach covid, lecz nie chcą tego ujawnić. Z analogiczną sytuacją mamy do czynienia w przypadku autyzmu. Światowe instytucje medyczne wiedzą, że autyzm jest powikłaniem poszczepiennym, ale dla celów komercyjnych, politycznych i korupcyjnych nie chcą tego przyznać. W rezultacie cierpią i są spisane na straty całe pokolenia okaleczonych szczepionkami dzieci. Dziś już wiadomo, że głównym patogennym czynnikiem w powikłaniach po szczepieniach covid jest białko kolcowe koronawirusa, którego produkcja w komórkach osób zaszczepionych jest aktywowana przez wszystkie zachodnie szczepionki covid (Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson i Astra-Zeneca). Mimo to władze nadal agresywnie wmuszają ludziom te okaleczające i zabójcze szczepienia.

  2

  1. Powikłania po szczepionkach covid w grupach wiekowych (VAERS) : razem 294801 (4.6.2021) Wiek Events Reported Percent (of 294,801) 6 months 32 0.01% 6-11 months 21 0.01% 1-2 years 42 0.01% 3-5 years 15 0.01% 6-17 years 8,581 2.91% 18-29 years 32,581 11.05% 30-39 years 47,059 15.96% 40-49 years 46,914 15.91% 50-59 years 47,319 16.05% 60-64 years 22,676 7.69% 65-79 years 55,362 18.78% 80+ years 13,806 4.68% Unknown 20,393 6.92% Total 294801 100.00% 2. Zgony po szczepionkach covid w grupach wiekowych (VAERS) wiek Events Reported Percent (of 5,165) < 6 months 1 0.02% 1-2 years 2 0.04% 6-17 years 8 0.15% 18-29 years 45 0.87% 30-39 years 85 1.65% 40-49 years 155 3.00% 50-59 years 333 6.45% 60-64 years 322 6.23% 65-79 years 1,536 29.74% 80+ years 1,794 34.73% Unknown 884 17.12% Total 5165 100.00%3 3. Zgony po szczepionkach covid w odstępach czasowych od szczepienia. Razem 5165 zgonów (VAERS). 4. Powikłania po szczepionkach covid: wiek/płeć (VAERS)4 5. Zgony po szczepionkach covid wiek/płeć (VAERS) 6. 18755 537636727784489101369 177052 212147 249762 276272 359091 442485 474600 494463 527790 546291 602990 623804 660733 709375 747313 780073 799668 862301 900695 941774 975559 0 200000 400000 600000 800000 1000000 1200000 Powikłania po szczepieniach covid w czasie, do 3.6.2021 (Vigiaccess) 5 7. 8. 103 502 722 922 1225 1585 18231928 2178 2745 301931183166 34403481 40744108 4314 4657 4844 50275066 527753575475 5593 0 1000 2000 3000 4000 5000 6000 Zgony po szczepieniach covid w czasie, do 3.6.2021 (Vigiaccess) 8607 37712 84157 119478 132478 176145 218388 233765 244126 260045 269572 295306 304996 323680 345122 361311 376560 385198 412329 428057 446738 460068 0 50000 100000 150000 200000 250000 300000 350000 400000 450000 500000 Powikłania neurologiczne po szczepieniach covid (Vigiaccess) 6


  https://gazetawarszawska.com/images/Cov1maj.png


  https://gazetawarszawska.com/images/Cov34maj.png


  https://gazetawarszawska.com/images/Cov56maj.png


  https://gazetawarszawska.com/images/Cov78maj.png 9. Powikłania po szczepieniach covid zgłoszone do bazy Vigiaccess

  (W nawiasach - liczby zgłoszonych przypadków. Razem do 3.6.21 zgłoszono 975559 przypadków powikłań. Mogło być ich ok 100 razy więcej, ponieważ zgłaszanych jest zaledwie ok. 1% wszystkich przypadków.)

  Zaburzenia krwi i układu chłonnego (38584) Zaburzenia serca (37016) Wady wrodzone, rodzinne i genetyczne (344) Zaburzenia ucha i błędnika (28985) Zaburzenia endokrynologiczne (717) Zaburzenia oka (34725) Zaburzenia żołądka i jelit (224183) Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania (642442) Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych (1296) Zaburzenia układu immunologicznego (10570) Infekcje i infestacje (50195) Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach (37496) Dochodzenia (91157) Zaburzenia metabolizmu i odżywiania (23316) Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej (315350) Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) (861) Zaburzenia układu nerwowego (460068) Ciąża, połóg i okres okołoporodowy (1231) Problemy z produktem (1778) Zaburzenia psychiczne (43376) Zaburzenia nerek i dróg moczowych (6866) Zaburzenia układu rozrodczego i piersi (12653) Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia (95469) Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej (142694) Okoliczności społeczne (6028) Zabiegi chirurgiczne i medyczne (6231) Zaburzenia naczyniowe (49588)

  10. Zaburzenia neurologiczne po szczepieniach covid. (W nawiasach liczby zgłoszonych przypadków). Razem 460068  Ból głowy (307281) Zawroty głowy (80550) Parestezje (28083) Drżenie (19420) Niedoczulica (18534) Migrena (13637) Letarg (12950) Omdlenie (11696) Senność (10707) Utrata przytomności (6785) Dysgeuzja (6349) Uczucie pieczenia (4285) Stan przedomdleniowy (4144) Zajęcie (3747) Ageuzja (3475) Incydent mózgowo-naczyniowy (3324) Zaburzenia równowagi (3114) Postawowe zawroty głowy (2907) Neuralgia (2596) Paraliż twarzy (2507) Dyskomfort głowy (2506) Zakłócenie uwagi (2416) Porażenie Bella (2347) Anosmia (2147) Napięciowy ból głowy (2014) Zaburzenia smaku (1944) Nie reaguje na bodźce (1811) Dyzartria (1456) Nadmierna senność (1368) Ból zatokowy (1297) Afazja (1260) Przejściowy atak niedokrwienny (1208) Formacja (1178) Dystazja (1161) Parosmia (1077) Zaburzenia mowy (1017) Upośledzenie pamięci (1012) Przeczulica (1007) Amnezja (968) Udar niedokrwienny (925) Klasterowy ból głowy (868) Zespół GuillainBarre (841) Zaburzenia czucia (834) Niedowład połowiczy (818) Niedowład twarzy (783) Zaburzenia ruchowe (779) Padaczka (746) Krwotok mózgowy (716) Neuropatia obwodowa (711) Dyskinezy (665) Paraliż (664) Zespół niespokojnych nóg (609) Migrena z aurą (591) Utrata czucia (560) Obniżony poziom świadomości (545) Zaburzenia poznawcze (543) Zakrzepica zatok żylnych mózgu (533) Zawał mózgu (526) Hipotonia (497) Upośledzenie umysłowe (469) Hipokinezja (443) Rwa kulszowa (413) Uogólnione napady toniczno-kloniczne (382) Objaw neurologiczny (367) Monoplegia (359) Nieprawidłowa koordynacja (349) Dyzestezja (326) Uczucie porażenia prądem (290) Zaburzenia układu nerwowego (289) Hemiplegia (280) Mimowolne skurcze mięśni (272) Dysfunkcja motoryczna (256) Neuralgia nerwu trójdzielnego (252) Monopareza (251) Wizja tunelowa (251) Krwotok podpajęczynówkowy (242) Stan padaczkowy (225) Drgawki gorączkowe (217) Zmieniony stan świadomości (215) Zakrzepica mózgu (188) Zapalenie rdzenia poprzecznego (186) Zjawiska napadowe (183) Udar krwotoczny (182) Niespójny (173) Ataksja (172) Stwardnienie rozsiane (171) Zjawisko zamrażania (166) Nadpobudliwość psychoruchowa (159) Zakrzepica żył mózgowych (154) Allodynia (148) Zapalenie nerwu wzrokowego (147) ślinienie się (144) Mioklonie (144) Nawrót stwardnienia rozsianego (143) Oczopląs (143) Znieczulenie (142) Wysiłkowe zawroty głowy (141) Demencja (137) Encefalopatia (135) Hipogeuzja (134) Połowicze parestezje (126) Kompresja nerwów (124) Sedacja (119) Aura (117) Powolna mowa (117) Śpiączka (116) Bradykinezja (113) Krwotok śródczaszkowy (113) Napady częściowe (113) Padaczka Petit mal (111) Diplegia (109) Skurcz twarzy (109) Zawał niedokrwienny mózgu (109) Neuralgia twarzy (108) Hiposmia (105) Przejściowa amnezja globalna (101) Obrzęk 7 mózgu (97) Migrena siatkówkowa (95) Niedokrwienie mózgu (94) Niedowład (92) Spastyczność mięśni (89) Udar zatorowy (86) Migrena okulistyczna (85) Naczyniowy ból głowy (85) Ból głowy spowodowany zimnym bodźcem (83) Deficyt snu (82) Niezdarność (81) Amiottrofia neuralgiczna (81) Dysfunkcja umiejętności motorycznych (80) Arefleksja (79) Zapalenie nerwu (79) Hemianestezja (78) Dystonia (77) Polineuropatia (73) Powolna reakcja na bodźce (73) Otępienie (72) Zwiększone ciśnienie śródczaszkowe (71) Zakrzepica zatoki strzałkowej górnej (71) Uraz mózgu (69) Demielinizacja (68) Miastenia (68) Drgawki toniczne (68) Ból głowy związany z piorunem (65) Hipowrażliwość na bodźce (63) Niedrożność tętnicy mózgowej (62) Neuralgia potyliczna (62) Porażenie nerwu VI (61) Zespół cieśni nadgarstka (60) Zaburzenia językowe (60) Toniczne ruchy kloniczne (60) • krwiak mózgu (59) • Regulacja głowy (58) • Migrena bez aury (57) • Paraliż senny (57) • Zakrzepica zatoki poprzecznej (57) • choroba Parkinsona (56) • Rwa kulszowa (56) • Udar móżdżku (54) • Brak równowagi autonomicznego układu nerwowego (53) • hiporefleksja (53) • migrena hemiplegiczna (52) • Uczucie opaski (51) • Neuralgia poopryszczkowa (51) • Zawał lakunarny (49) • Gryzienie języka (49) • Zespół szyjno-ramienny (48) • Uszkodzenie istoty białej (48) • Udar lakunarny (47) • Porażenie nerwu strzałkowego (47) • Zakrzepica tętnic mózgowych (46) • Radikulopatia (45) • Ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia (44) • Epizod hipotoniczno-hiporeaktywny (44) • Stan Pocztowy (44) • Zakrzepica tętnic szyjnych (43) • Zator tętnicy mózgowej (43) • radikulopatia szyjna (43) • migrena przedsionkowa (43) • Niedrożność tętnicy szyjnej (42) • Choroba niedokrwienna małych naczyń mózgowych (42) • Zawał wzgórza (42) • Zaburzenie nerwu twarzowego (41) • Zaburzenie nerwu trójdzielnego (41) • Zmienna świadomość (40) • Narkolepsja (40) • Uporczywe zawroty głowy związane z postawą i percepcją (40) • Dysgrafia (39) • Hemianopia (39) • Uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego (38) • Obwodowa neuropatia czuciowa (38) • Zespół kończyn fantomowych (38) • Zmniejszony wyraz twarzy (38) • III porażenie nerwu (36) • Efekt masy mózgowej (35) • tętniak śródczaszkowy (35) • Parkinsonizm (35) • zwężenie tętnicy szyjnej (34) • Stan marzycielski (34) • Nowe codzienne uporczywe bóle głowy (34) • Zawał pnia mózgu (33) Hiperkinezja (33) Zespół Millera Fishera (33) Parapareza (33) Zaburzenia naczyń mózgowych (32) Zaburzenia pozapiramidowe (31) Hipertonia (31) Akatyzja (30) Zaburzenie nerwu czaszkowego (30) Meningizm (30) Zespół płonących stóp (29) Zawał móżdżku (29) Zjawisko włączania i wyłączania (29) Apraksja (28) Złożony regionalny zespół bólowy (28) Hiperrefleksja (28) Nagłe zasypianie (28) Paraliż języka (28) Udar jąder podstawy (27) Zanik mózgu (27) Klonus (27) Krwotok dokomorowy (26) Encefalopatia metaboliczna (26) Przeciążenie sensoryczne (26) Nieinfekcyjne zapalenie mózgu (25) Udar zakrzepowy (25) Polineuropatia demielinizacyjna (24) Wysiłkowy ból głowy (24) Paraplegia (24) Napad psychogenny (24) Krwotok móżdżkowy (23) Uczucie pieczenia błony śluzowej (22) Udar transformacji krwotocznej (22) Ból nerwowo-mięśniowy (22) Zespół niespokojnych ramion (22) Zakrzepica tętnicy podstawnej (21) Wodogłowie (21) Ból głowy spowodowany nadużywaniem leków (21) Typowa aura bez bólu głowy (21) Zaburzenia mózgu (20) Szyjkowopochodny ból głowy (20) Ogniskowe napady dyskognitywne (20) Spoczynkowe drżenie (20) Porażenie nerwu czaszkowego (19) Demencja typu Alzheimera (19) Dyspraksja (19) Drżenie samoistne (19) Hemidysestezja (19) Zespół zaniedbania neurologicznego (19) Zespół zdrętwiałego podbródka (19) Zawał jąder podstawy (18)ka (19) Zawał jąder podstawy (18) Pląsawica (18) Utrata propriocepcji (18) Upośledzone zdolności psychomotoryczne (18) Krwotok z jąder podstawy (17) Udar pnia mózgu (17) Drgawki kloniczne (17) Idiopatyczne nadciśnienie śródczaszkowe (17) Porażenie IV nerwu (17) Czteropareza (17) Neuropatia małych włókien (17) Choroba rdzenia kręgowego (17) Ostra polineuropatia (16) Zapalenie ośrodkowego układu nerwowego (16) Niepełnosprawność intelektualna (16) Pleocytoza (16) Quadriplegia (16) Odwrócone uczucie gorąca-zimna (16) Afazja przejściowa (16) Mielopatia (15) Dekompensacja neurologiczna (15) Paraliż obwodowy (15) Pierwotny ból głowy związany z aktywnością seksualną (15) Klaster napadów (15) Rozwój zaburzeń mowy (15) Napady atoniczne (14) Zespół pnia mózgu (14) Przewlekła zapalna poliradikuloneuropatia demielinizacyjna (14) Zaburzenia snu związane z rytmem dobowym (14) Autoimmunologiczne zapalenie mózgu (14) Drażliwość niemowląt (14) Kryzys miastenii (14) Odruchy nieprawidłowe (14) Powtarzająca się mowa (14) Zaburzenia czuciowo-ruchowe (14) Zwiększone poczucie wibracji (14) Paraliż strun głosowych (14) Niedrożność tętnicy podstawnej (13) Miażdżyca tętnic szyjnych (13) Zespół bólu ośrodkowego (13) Dyslalia (13) Nietolerancja ortostatyczna (13) Zespół tylnej odwracalnej encefalopatii (13) Zespół sztywnych nóg (13) Późna dyskineza (13) Zapalenie nerwu trójdzielnego (13) Zaburzenie amnestyczne (12) Krwotok z pnia mózgu (12) Hemianopia homonimiczna (12) Zespół Hornera (12

  Prof. Majewska


  https://gazetawarszawska.com/index.php/scientia-et-arte/6124-powiklania-zgony-i-choroby-neurologiczne-po-szczepieniach-covid-4-6-2021
 • V MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ 12.06.2021
  Trzeba wieszać na latarniach, a nie protestować póki Polakom sił starcza. Wkrótce może być za późno


  V Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień 12.06.2021 r.

  Jak co roku zapraszamy całe rodziny z dziećmi.

  Jesteś wolnym człowiekiem! Masz prawo do wolności słowa. Masz prawo do swobodnego przemieszczania się. Masz prawo do wolnej i świadomej zgody lub odmowy zgody w kwestii procedur medycznych. Masz prawo do ochrony danych osobowych. Masz prawo do poszanowania życia prywatnego i integralności fizycznej. Upomnij się o te podstawowe prawa! Pokażmy światu jak wielu nas jest! V Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień – 12 czerwca 2021


  https://fb.me/e/OAUVSwsr

  You are free! You have the right to freedom of speech. You have the right to freedom of movement. You have the right to free and informed consent or refusal of consent in relation to medical procedures. You have the right to the protection of your personal data. You have the right to respect for your private life and physical integrity. Stand up for these basic rights! Let’s show the world how many we are! 5th International Protest Against Mandatory Vaccination – June 12, 2021
  https://fb.me/e/OAUVSwsr

  Please join in your country! stopnop@gmail.com

  Telegram https://t.me/Vprotest

  Tylko połączeni możemy zatrzymać zło! Każdy, wszędzie, tysiącami! Protestuj w stolicy swojego państwa! Dołączyły do nas Włochy, Austria, Irlandia, Niemcy i Ukraina.

  W Polsce spotykamy się 12 czerwca 2021 r. o godzinie 13:00 obok pomnika Powstania Warszawskiego (pl. Krasińskich), skąd przejdziemy ulicami stolicy (Ministerstwo Zdrowia, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, plac De Goulle`a, most Poniatowskiego, PGE Narodowy).

  Będzie z nami dr Zbigniew Hałat oraz lekarze ze Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Obecność zapowiedział także Wojciech Cejrowski.

  Swoje utwory wykona Ryszard Wolbach.


  https://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2021/05/IMG_20210531_104821_474.jpg Zaraz po zakończeniu protestu zapraszamy na spotkanie z Piotrem Szlachtowiczem.

  „W imieniu swoim, Telewizji wRealu24 i Wydawnictwa Prohibita zapraszam na sobotę – 12 czerwca o godzinie 16:00, Premiera książki pt. „Pandemia Cenzury” Miejsce: Folwark – Warszawabaleja Zieleniecka 6/8, 03-727 Warszawa Spotkanie poprowadzi Marcin Rola.”

  ULOTKI I PLAKATY Pomóż w promocji wydarzenia. Wydrukuj ulotki! http://vaccineappeal.com/wp-content/uploads/2021/05/ulotka_protest2021_06_12_drukarka_A4

  WSPÓLNY WYJAZD Umów się na wspólny wyjazd na protest! https://www.facebook.com/groups/3287849551309000/?ref=share

  KOSZULKI protestu https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215795109709037&id=1783221188
 • @werka1321 09:33:33
  Prof. Marczyńska o niezaszczepionych: To oni będą jesienią objęci restrykcjami.
  https://dorzeczy.pl/opinie/187786/marczynska-osoby-niezaszczepione-beda-objete-restrykcjami.html
  Ps....Tytuł jest kłamliwy, powinien brzmieć: Represje dla tych co nie chcą się poddać eksperymentowi medycznemu prowadzonemu przez firmę o bogatej przeszłości kryminalnej. Wciąż dużo niezaszczepionych. Czy jak zwykle propagandowa euforia na wyrost. Rada medyczna i rząd PiS, to najbardziej antypolskie organy w dziejach Polski. Pani profesor wreszcie się wysypała: bezprawne przepisy dekretowane wbrew Konstytucji RP przez rząd i jego radę "medyczna" składająca się głównie z grantobiorców Bigpharmy demoralizują Polskę. Wprowadzając do gruntu niemoralne przepisy i rozwiązania, typu "wyszczepianie" dzieci i próby tych preparatów nawet na półrocznych polskich maluchach. Pfizer będzie testował szczepionki na polskich dzieciach. W latach 90-tych testował leki na dzieciach w Nigerii i wiele zmarło. Kto tak robi? Barbarzyńcy!
 • @kula Lis 69 11:07:28
  Pan powielając ich informacje - wdraża ich plan w życie ogółu ?

  Proszę się zastanowić nad tym, co Pan robi przekazując ich zamysły wzglądem nas lub zaserwować sobie "dietę informacyjną"
 • @werka1321 11:12:28 W świetle "antyszczepiennej nagonki" w Polsce, firmowanej przez "Kula(wego) Lis(a)" i M. Majewskiej, dane
  jak wyglądał “zaszczepiony świat” 6 czerwca 12021; w Polsce jak dotąd zaszczepiono tylko 9 mln mieszkańców, czyli, proporcjonalnie, aż 4 razy mniej niż na Węgrzech. (gdzie “antyeurpejski rząd” zaleca szczepienie rosyjskim “Sputnikiem V”)

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2021/03/Vaccinations-worldvide-6-june-2021.jpg
 • Jak najwięcej Polaków niech sto obejrzy! Publikujcie ciemnocie polskiej.
  Konferencja rozpoczęcia działalności Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców PSNLiN

  https://youtu.be/ProUs6NdsMk


  Ps...Tylko śnięte ryby nie idą pod prąd, tylko płyną z fetorem i łajnem. My wszyscy jako suweren musimy wyrzucić i to jak najszybciej ten morderczy rząd bo nas wykończą. Nie przeklinam, ale po jaką cholerę godzimy się, aby rządzili nami mordercy. To eksterminacja i ludobójstwo narodu polskiego i przygotowywanie miejsca pod Polin! Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z ludźmi z obywatelami Naszego Kraju. Jesteście wspaniali, jesteście naszymi bohaterami. Cale szczęście, że są jeszcze prawdziwi lekarze, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, dla których liczy się chory człowiek, a nie bożek pieniążek. Jest szansa na prawdziwą medycynę, a nie sprzedawanie pacjentom trucizn. Uwolnić zawód lekarza. Precz ze skorumpowanymi korporacjami. Żeby było normalnie i opieka lekarska funkcjonowała jak należy, trzeba wpierw zlikwidować izby lekarskie! Ta instytucja jest to twór okupanta do zwalczania ludności tubylczej i lekarzy którzy chcą leczyć!
 • @Berkeley72 11:18:13
  Nie interesują mnie ICH statystyki.
 • @kula Lis 69 11:23:12
  Pan przemycając ich informacje/plan - przygotowywane mentalnie odbiorców.

  Dlaczego Pan to robi ?
 • Aurorze 5! pzdr!
  Mec. Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź: Aspekty prawne wobec niekonstytucyjnych działań rządu warszawskiego
  https://youtu.be/Q-IOifWSQbo


  Ps...Przestańcie mówić o jakimś wyimaginowanym Covidzie. To największy przekręt wszechczasów. Psychopaci nie odpuszczą ponieważ mają zbyt dużo do stracenia. Trzeba zacząć od tego, że ta choroba nie została wpisana na listę chorób zakaźnych. Rzecznik Praw Pacjenta jest niedoinformowany? Jawna depopulacja a podpisany Morawiecki, Niedzielski, Uścińska, Dworczyk, pseudo rada medyczna etc..ignorują profesorów doktorów, lekarzy, świadomych itd.. Obecnie wtłaczane w organizmy ludzkie preparaty, nazywane szczepionkami, to broń biologiczna z odroczonym działaniem u odporniejszych, a działająca natychmiastowo u osób ze słabszą odpornością. Wszyscy kłamliwi lekarze, dziennikarze i politycy pod sąd za propagowanie szkodliwych substancji zagrażających zdrowiu i życiu obywateli. Dobrowolnie i pokojowo nie oddadzą władzy bo to byłby ich koniec. Całe szambo polityczne w tym siedzi wraz z pijawkami. Musimy przywrócić karę śmierci inaczej tych zbrodniarzy nie rozliczymy i ukarzemy oraz wprowadzić do działania sądy polowe.
 • @werka1321 11:29:05 //Nie interesują mnie ICH statystyki.// Jak zrozumiałem, chodzi "werce" o superobfite statystyki VAERS
  rozpowszechniane (powyżej) przez m. D. Majewską z USA, gdzie wykonano juz PONAD 300 MILIONÓW antykowidowych szczepień?

  https://gazetawarszawska.com/index.php/scientia-et-arte/6124-powiklania-zgony-i-choroby-neurologiczne-po-szczepieniach-covid-4-6-2021

  Czy 'werka1321' też przypadkiem nie z USA?
 • @Berkeley72 12:18:16
  Jaką wartość pozytywną ma wnieść ta informacja do mojego życia ?
 • @werka1321 12:28:34 Przeciez to proste. Bez SZCZEPIEŃ SETEK MILIONÓW AMERYKANÓW NIE BYŁO BY TYSIĘCY POSZCZEPIENNYCH ZGONÓW TAMŻE
  A pytałem się, czy "werka1321" nie jest rezydentem w USA z wiadomej przyczyny (której przez "polityczną poprawność" nie śmiem tutaj zacytować.
 • Autor
  „W składanej niegdyś przez lekarzy Przysiędze Hipokratesa były słowa: "Nikomu, nawet na żądanie, nie dam śmiercionośnej trucizny, ani nie będę jej doradzał..." Rozwijającemu się rockefellerowskiemu imperium tak jednoznacznie sprecyzowana deklaracja była nie w smak, toteż w roku 1948 na Konferencji Genewskiej zwolniono lekarzy ze składania Przysięgi Hipokratesa i zastąpiono ją Przyrzeczeniem Lekarskim, które nie zakazuje lekarzom stosowania trucizn”.

  To ważne bo jakieś diabliki wciąż sączą ludziom propagandę że można ufać również „medykom rockefellerowskim” z powodu jakoby składania tej przysięgi. Naiwni nie rozumieją że „medyk rockefellerowski to ich wróg” – wróg który ich sobie wybrał nie tylko aby ich okraść, ale i pozbawić wszystkiego – nawet zdrowia i życia już dla celów politycznych


  „Na pierwszy ogień poszły uczelnie medyczne, w których zaczęto uczyć z podręczników podyktowanych przez fachowców z Instytutu Rockefellera. Uczelnie, które przyjęły nowy kierunek, otrzymały nowy sprzęt badawczy, zaś uczelniom stawiającym opór, dzięki naciskom Fundacji Rockefellera, wstrzymano wszelkie dotacje, bez których szybko uległy likwidacji. Ten sam mechanizm kija i marchewki zastosowano w szpitalach, w których promowano lekarzy „nowoczesnych”, tj. niemających oporów przed wypisywaniem recept na leki syntetyczne, zaś lekarzy „starej daty”, mających opory przed serwowaniem leków chemicznych – mających większe skutki uboczne od chorób, przeciwko którym miały być stosowane – zwolniono”.

  To nie mechanizm kija i marchewki” (ten to pozwala ludziom zachować wolną wolę i żyć). To „mechanizm bandyckiego, terrorystycznego wymuszenia” (a więc i gotowość zabicia – a były i przypadki tajemniczych seryjnych śmierci lekarzy).
 • @kula Lis 69 08:00:34 Prośba....
  "– To przeciwciała wytwarzane przez wirusa umożliwiają nasilenie się infekcji." - a które to przeciwciała (immunoglobuliny) potrafi wytwarzać jakikolwiek wirus ??? hę ?

  Panie kula Lis 69.... jeśli pan coś cytujesz, to cytuj pan to , o czym masz pan zielone pojęcie !!!!
  A nie baw się pan w bezmyślne "copy-paste" ... nie rozumiejąc tego co pan kopiujesz - bo z powyższego wychodzi że działasz pan w myśl ludowego porzekadła.... "nauczyli gówniarza, gówniarz chodzi i powtarza" - nie wstyd panu ???
 • @adam54 16:15:51
  Nie kpij chłopie. - Poczytaj coś o mRNA. - Ostatnio tego dużo.
 • @miarka 18:58:44 (Nie)Ucz się MIARKA (Nie) ucz, bo (NIE)WIEDZA to POTĘGI KLUCZ
  Ot, poniżej jest schemat wskazujący, jak "wbity" w cytoplazmę komórki antygen (czyli 'ciało obce') powoduje "wysłanie z jądra" (m)RNA, syntetyzujące 'przeciwciało', czyli białko zwane immunoglobuliną (Ig), neutralizujące chemicznie antygen, jaki się w jądrze pojawił.

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/06/biochemiczna-podstawa-regeneracji.jpg

  W przypadku "wbicia" w cytoplazmę obcego mRNA w otoczce lipidowej, czyli tłuszczowej, takie specyficzne 'ciało obce' jest elektrostatycznie "przechwycane" przez energożarłoczną "centralę energetyczną" komórki, mikroorganellę zwaną RYBOSOMEM, w której to 'obce mRNA' jest w stanie zsyntetyzować pewną ilość 'obcego białka S', zanim zostanie po prostu przez rybosom "zjedzone".

  A to powstałe w rybosomie 'obce białko S', naturalnie zsyntetyzowana immunoglobulina (Ig) zaczyna coraz skuteczniej, wraz z kolejnymi dniami "treningu" układu odpornościowego, neutralizować elektrostatycznie. Jak na szkicu powyżej.

  I tyle misterium "szczepionek z mRNA kodującym 'obce białkoS'.
 • @Berkeley72
  Mam pytanie, czy ektoplazma istnieje?
 • @miarka 14:32:41
  100/100 Salute .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930