Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Polaku lecz sie sam

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polaku lecz się sam, czyli jak uleczyć się poprzez...bekanie.


 

 

Zamknięcie dla Polaków służby zdrowia pod pretekstem walki ze złowrogim koronawirusem, z konieczności zmusza nas do radzenia sobie z problemami zdrowotnymi we własnym zakresie, co w wielu przypadkach jest dziecinnie proste i daje prawie natychmiastowe wyleczenia.

 

Napisałem już kilka artykułów z cyklu „Polaku lecz się sam”, w tym jak wyleczyć domowymi sposobami błędnikowe zawroty głowy, (artykuł tutaj: https://anthony.neon24.pl/post/160570,zawroty-glowy-leczenie-w-dwie-minut ) grypę (artykuł tutaj: https://anthony.neon24.pl/post/158721,domowe-leczenie-grypy ), nadciśnienie tętnicze (artykuł tutaj: https://anthony.neon24.pl/post/159148,medycyna-ludowa-w-leczeniu-nadcisnienia-tetniczego )

Kontynuując ten cykl, dzisiaj pokażę Państwu jak wyleczyć schorzenie które  może przypominać objawy chorób serca, zgagi, refluksu, infekcji gardła, a nawet skłonić lekarza do wykonania wnikliwej diagnostyki w celu wykluczenia stwardnienia rozsianego.

Na czym to schorzenie polega? Otóż chorego „zatyka” przy oddychaniu, najczęściej nawet przy niewielkim wysiłku, czasami odczuwa przy tym ból w mostku, zawroty głowy, ciężkośc w klatce piersiowej.

Jeśli z takimi objawami chory uda się do lekarza rodzinnego (założenie czysto teoretyczne, gdyż lekarze domowi leczą teraz przez telefon), ten z całą pewnością skieruje chorego do kardiologa.

Ten wykona ekg i echo serca a jeśli jest ambitny (i pazerny na kasę) , to skieruje też na wykonanie koronarografii. Ten ostatni zabieg niesie już z sobą pewne ryzyko, jeśli „coś pójdzie nie tak”, przed czym lekarze zabezpieczają się przyjmując od pacjenta stosowne pisemne oświadczenie, że wie co mu grozi i się na to zgadza.

W najlepszym wypadku chory straci  1000- 1500 zł zł, naje się strachu, zaś w najgorszym – jak ma pecha- trafi dożywotnio w szpony współczesnej medycyny, co gwarantuje, że średniej wieku życia w Polsce nie doczeka!

 

Natomiast (w większości przypadków)  jego schorzenie (choć dokuczliwe) jest zupełnie niegroźne, zaś objawy łatwe do usunięcia poprzez ...bekanie i nie ma nic wsólnego z chorobami serca, refluksem, czy też stwardnieniem rozsianym.

 

Aby zdiagnozować co nam dolega musimy kupić butelkę wody gazowanej albo pepsi coli i w momencie jak nas „zatka” wypić szklankę zakupionego napoju. Po wypiciu musimy solidnie ….beknąć, czego niektóre osoby nie potrafią i muszą się tego nauczyć. Jeśli po solidnym beknięciu (czy serii beknięć) zatkanie „odpuści” i możemy swobodnie oddychać, to...jesteśmy uratowani!

Chorujemy na Aerofagię (Łykawicę).

 

Aerofagia (z łac. aerophagia) to zaburzenie czynnościowe przewodu pokarmowego, które polega na nadmiernym połykaniu powietrza przy posiłkach, prowadzącym do głośnego, niekontrolowanego odbijania. Często chory nie umie beknąć i wtedy właśnie zaczyna się horror: po każdym posiłku czy napiciu się, pacjent jest bezustannie „zatykany” co utrudnia mu oddychanie w takim stopniu który wywołuje panikę. Towarzyszą temu uciążliwe wzdęcia brzucha. Te z kolei prowadzą do częstego...prykania, co nie zawsze podoba się rodzinie czy współpracownikom. Z kolei wstrzymywanie prykania pogłębia chorobę.

Z banalnego schorzenia, w wyobraźni chorego, powstaje katastroficzny obraz śmiertelnej choroby, co tylko objawy choroby nasila, gdyż ma ona nerwicowe podłoże!

 

Zespół badaczy kierowany przez holenderskiego gastroenterologa Alberta Bredenoorda, puste odbijanie pojawiające się przy aerofagii określił mianem odbijania nadżołądkowego. Wykazał, że połknięte powietrze przedostaje się do przełyku i wraca do jamy ustnej, gdyż nie dochodzi do rozluźnienia dolnego zwieracza przełyku.

Czytaj więcej na: https://zdrowie.tvn.pl/a/czym-jest-aerofagia-objawy-wywolane-przez-nadmiar-powietrza-w-jelitach?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=paste

 

Aerofagia jest następstwem silnej nerwicy. Leczenie objawowe polega na częstym bekaniu (po każdym posiłku i każdym napiciu się czegokolwiek) , co uwalnia chorego przed „zatykaniem” i trudnością z oddychaniem. Osoby które nie potrafią beknąć w naturalny sposób, mogą się posiłkować małą ilością wody gazowanej, której spożycie w innych celach niż ułatwianie bekania należy  wykluczyć.

Leczenie przyczynowe polega na uwolnieniu chorego od nerwicy, w czym pomocne mogą być zioła (w tym melisa i kozłek lekarski) oraz różne techniki relaksacyjne (w tym joga). Może też pomóc co niektórym psychoterapia!

Ponieważ „ludzie ludziom” zgotowali piekło kowidowe, które wpędza miliony obywateli w ciężkie nerwice, a te mogą z kolei wywołać Aerofagię, więc dobrze wiedzieć jak to schorzenie samemu zdiagnozować i samemu uleczyć. Nikt nam w tym nie pomoże, ale zaszkodzić będzie komu!

 

Antony Ivanowitz

ww.03.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  Nie ma wyjścia. Trzeba ratować się samemu.
  Niestety w niektórych wypadkach jest to niemożliwe, a tzw. rząd warszawski potwierdza, że będzie walczyć z wyimaginowanym w komputerach grafików komputerowych "wirusem" do ostatniego Polaka i dla pewności jeden dzień dłużej (czyli uprawiać ludobójczą czystkę etniczną na polskim narodzie):

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/nfz-wstrzymuje-zabiegi-pieniadze-wydano-na-co-innego/mztzt78

  Cytat:
  "Na polecenie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego wydano komunikat o zaleceniu ograniczenia planowych zabiegów, które wymagają udziału anestezjologów. Według rzecznika Ministerstwa Zdrowia Wojciecha Andrusiewicza zarządzenie wprowadzono w trosce o to, by nie zabrakło personelu medycznego, który mógłby opiekować się pacjentami covidowymi.

  „Aby zapewnić dodatkowe łóżka szpitalne dla pacjentów wymagających pilnego przyjęcia do szpitala, Centrala NFZ zaleca ograniczenie do niezbędnego minimum lub czasowe zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planowo” – czytamy w poniedziałkowym komunikacie NFZ.

  To są duże zabiegi, rozległe np. endoprotezoplastyki stawu biodrowego – powiedział na antenie Radia Wrocław p.o. prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Filip Nowak.

  W komunikacie NFZ podano, że chodzi w szczególności o:

  endoprotezoplastykę dużych stawów, duże zabiegi korekcyjne kręgosłupa, zabiegi naczyniowe na aorcie brzusznej i piersiowej, pomostowanie naczyń wieńcowych, duże zabiegi torakochirurgiczne, zabiegi wewnątrzczaszkowe, nefrektomię, histerektomię."

  I komentarz internauty:

  "Ograniczenia planowych operacji żeby zmniejszyć obciążenie anestezjologów….

  Będą potrzebni przy leczeniu rannych bandersynów w polskich szpitalach. Tzn że wojna tuż- tuż.
  Aż tak ważny jest SP2? Przerwać budowę za cenę wojny? Ona rozwiąże też inne problemy, więc zniszczenie ukrojonej razem z pogłowiem to cena, którą usa poniosą.
  Na przykład likwidacja dobrobytu Europy, głównego partnera gospodarczego Chin. Stawia opór usa- więc niech sczeźnie. Chiny jej nie dostaną.

  W zamian za „przysługę” Polska dostanie parę milionów bandersynów. To będą nasze czarnuchy zdolne tylko do roboty na plantacjach i kradzieży. A oni to już fundament przyszłego konfliktu, który tacy brytole np rozpalą dla naszych wnuków.
  Tak mi się wydaje.
  Solidurnie do piachu."

  ----------------
  A na drzewach zamiast liści
  Będą wisieć Plandemiści!
 • @Kmieć 09:37:29 https://youtu.be/Hs0aYou5dh0
  https://www.youtube.com/watch?v=Hs0aYou5dh0
 • @ABX 14:48:27
  Odważny młody człowiek, i ma siłę rażenia w przekazie.

  Dziękuję.

  P.S. Obejrzałem, choć w zasadzie bardzo rzadko "klikam" w odnośniki do filmików. Ale ten ze swej strony także polecam. Oczywiście tym, którzy wiedzą i rozumieją do czego służą słowa. Polskie słowa, wypowiadane po wojskowemu.
  Bo świętojelbliwym uczućka się mogą urazić... :D

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930