Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Wszechobecna propaganda kowidowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszechobecna propaganda kowidowa, również na Neonie24

 

 

Gdy w marcu tego roku wszelkie możliwe media polskojęzyczne rozpoczęły nachalną propagandę mającą na celu przekonanie Polaków, że nasz kraj znalazł się w szponach straszliwej „epidemii”, wydawało się, że niszowe portale takie jak Neon24 zostaną pozostawione same sobie i szpony oficjalnej propagandy jej nie dosięgną!

 

Tak jednak nie było! Natychmiast ujawnili się propagandziści, siejący propagandę, strach i przerażenie!

Początkowo wydawali się oni osobnikami tylko niedoinformowanymi, lecz w miarę upływu czasu, gdy blogerzy Neonu przedstawili niezliczoną ilość dowodów, opinii lekarzy i naukowców, udowadniając, ze cała ta „pandemia” to tylko wielki przekręt medialny, stało się oczywiste, że ludzie ci są zwykłymi dywersantami, takimi samymi jak i „dziennikarze” wszystkich stacji telewizyjnych, radiowych i pozostałych mediów!

Dlaczego niszowy portal o minimalnych zasięgu społecznym został szczelnie „obstawiony” osobnikami siejącymi dezinformację, strach i panikę kowidową?

Cele są dwa.

 1. Zniszczyć portal Neon24 (jeden z ostatnich, niezależnych od propagandy państwowej), czyniąc go podobnym do Interii, Onetu czy Wirtualnej Polski.

W jakim celu czytelnik ma wchodzić na Neon, jeśli taką samą propagandę kowidową

przeczyta na Interii, albo Onecie, oraz w każdej telewizji czy każdej gazecie?

 1. Sprowokować blogerów Neona do jałowych dyskusji ( w których po raz tysięczny blogerzy będą przekonywać dywersantów do swoich racji, zaś ci będą te racje stale ignorować) z których nic nie wynika, a które

  zniechęcają normalnych czytelników do lektury.

Jakie metody stosują dywersanci kowidowi?

Prostackie i powtarzalne! Wzory do powielania dostarczają im propagandziści wyższego szczebla różne Simony, Grzesiowski i tym podobne kanalie.

 

Oto próbka propagandy kowidowej:

 1. Jeśli jesteś taki „gieroj”, to idź na ochotnika do szpitala kowidowego, popracuj kilka dni jako wolontariusz, to pogadamy.

 2. Zobacz ile znanych ludzi pomarło na kowida, ten umarł, tamten umarł, rodzina tak strasznie rozpaczała, a te oszołomy antykowidowe negują pandemię.

 3. Zobacz ilu celebrytów (piosenkarzy, aktorów) zachorowało na kowida, trafiło do szpitala i ostrzega: dbaj o siebie, nie oddychaj bo umrzesz!

Hieny dziennikarstwa kowidowego nie uszanują żadnych świętości: gotowi są epatować czytelników cudzym nieszczęściem (na przykład zgonem jakiegoś aktora, który mając 90 lat zmarł...na kowida.) tylko po to by siać strach i panikę z powodu ...nie istniejącej pandemii!

Na koniec wymieńmy neonowych dywersantów kowidowych: Najwcześniej swoją propagandę zaczęli uprawiać Interesariusz, Oskar i lorenco, później dołączyli do nich Wandala i Berkley. Jak na niszowy portal to ekipa (ilościowo) jest silna! Merytorycznie to tylko takie małe „Simonki”, powtarzające do znudzenie te same mantry: nie oddychaj bo umrzesz! Zakładaj maskę, zachowuj dystans, bój się, drżyj ze strachu, wejdź pod łóżko, itp.

Jeśli właściciel Neona, pan Opara nie ukróci dywersji wyżej wymienionych, to niebawem może pozostać jedynym czytelnikiem swojego portalu, bo i dywersanci opuszczą portal po wykonaniu swojej roboty!!

 

Anthony Ivanowitz

24.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

KOMENTARZE

 • Nie obawiaj się o NEon :)
  Covid to jedynie jeden z tematów tutaj poruszanych i tych 4 czy pięciu blogerów stamowi zdecydowana mniejszość.
  Mają takie prawo, zwłaszcza, że "mądrują" się głównie w komentarzch :)

  Pozdrawiam
 • @Nie jest tak źle.
  Dzięki normalnym ludziom towarzysze Interesariusz, Oskar i lorenco mocno przycichli na tym portalu.

  Czy jest sens kopać się z kornaświrusami?

  Warto z dwóch przyczyn.

  Pierwszy: dla zniechęcenia trolli, niech wiedzą, że zawsze zastaną opór gdziekolwiek poruszą tą sprawę.

  Dwa: Każdy post czyta kilkadziesiąt, kilkaset osób i to dla nich warto pisać rzeczowe komentarze (bo przecież wspomnianych komentatorów argumenty nie przekonają).

  Praca ciężka ale co innego robić?
 • @Astra - Anna Słupianek 12:45:44
  :)

  Pani zdanie nie ma kompletnie żadnego, najmniejszego nawet znaczenia, gdyż, pobłogosławiona przez Watykan władza ma zdanie odmienne i będzie się pani stosować do poleceń, albo karą administracyjną uszczupli się budżet pani o 30,000zł i tyle.

  (:

  POPiSać sobie pani jednak może, nawet i pokasować wpisy, jeśli się pani tak spodoba i.. to wszystko.
 • Poczytaj sobie jak się umiera na Covid19
  https://reemigrant1331.neon24.pl/post/158985,ukoronowanie-piotra-kuldanka-przestroga-dla-innych

  a jak nie wierzysz skocz bez maseczki na oddział Covidowy i sam popróbuj.
 • @Astra - Anna Słupianek 12:45:44
  Punktacja prawdę ci powie.
  Wielu mało lub wcale pisze ale ocenia punkami.

  Czytelnicy świrów punktują nisko a głosy rozsądne wysoko.
  Punkty ci prawdę powiedzą.
 • @Oscar 15:43:20
  List otwarty polskich lekarzy - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/158723,list-otwarty-polskich-lekarzy


  "Po początkowej panice dotyczącej Covid-19, fakty obiektywne pokazują teraz zupełnie inny obraz – nie ma już medycznego i naukowego uzasadnienia dla kontynuacji stosowanych obostrzeń.

  Obecne zarządzanie kryzysowe stało się całkowicie nieproporcjonalne do zagrożenia i powoduje więcej szkody niż dobra."
 • Najwyraźniej coś pod deklem się zagotowało
  bowiem neon jest pod przemożnym wpływem autorów negujących epidemię i śmierć wielu ludzi, wyśmiewających się z ludzi obawiających się o własne życie.

  Te parę osób, które starały się przedstawiać sytuację w miarę obiektywnie, zostało zaszczutych, między innymi ja, dałem sobie spokój z kopaniem się z takimi oszołomami jak Ty.

  Tym nie mniej wymieniasz mnie w notce.

  Aktualnie sam walczę o przeżycie, chorując na covida, i mam w głębokim poważaniu twoje śmiechy chichy z ludzi bojących się śmierci.

  Uważam, iż jesteś osobnikiem całkowicie amoralnym, pozbawionym empatii i zdolności nie tylko do miłości, ale i do szacunku dla bliźnich. Takim, co tańczy na grobach, zadowolony, że sam przeżył.

  Szkoda, że złych złe się nie ima.

  W szpitalach są straszne niedobory kadr. Nie jest to głupie, aby ludzie niebojący się choroby, co może być uzasadnione odpornością, bo niektórzy w ogóle nie chorują, poszli tam pracować i zobaczyli, jak ludzie skowyczą przed śmiercią. Ciekawe, czy to pobudziłoby ich do jakiś ludzkich odczuć i odruchów.
 • @kowalskijan584 13:50:24
  Ale jesteś mundry.
 • @Oscar 15:43:20
  Niestety, w mojej zaprzyjaźnionej rodzinie, po kolei chorowała córka, potem ojciec, a na końcu matka. Syna mieszkającego z nimi świrus nie zaatakował, jest odporny.

  I stosunkowo dużo ludzi jest odpornych. Problem w tym, iż zamiast pomagać w utrzymaniu przy życiu nieodpornych, wyśmiewają się z chorych i z obawiających się zachorować. Zdziczenie społeczeństwa sięgnęło zenitu.
 • @interesariusz z PL 16:11:54
  Coś jednak nam konsekwentnie szykują .Prawda Amigo ?. https://www.rp.pl/Lotnictwo/311239949-Chcesz-poleciec-samolotem-To-sie-zaszczep-na-Covid-19.html
 • @interesariusz z PL 16:11:54
  To tylko jeden z objawów skrajnej głupoty.
  Idioci są wśród nas co więcej mają się za mądrzejszych..
  Taki jest ten świat na jednego mądrego wypada kilku idiotów i wielu przeciętniaków.. przy czym groźni są idioci bo łączą idiotyzm z tupetem z pewnością siebie z emocjonalną nienawiścią do tych którzy nie popierają ich idiotyzmów.. i na tle emocjonalnym są agresywni.

  Czasem bywa że zdobywają władzę..
  tfu tfu na psa urok ...
 • @Oscar 16:55:48
  Założyciel zakonu Iluminatów i prekursor NWO, niejaki Adam Weishaupt, pisał następująco (za Wikipedią):

  "człowiek powinien szukać źródła swojego nieszczęścia wyłącznie w sobie samym. Najważniejszym (i najgroźniejszym) z tych źródeł jest, zdaniem Weishaupta, strach przed śmiercią, który czyni z człowieka niewolnika"

  Kto boi się śmierci już jest niewolnikiem. Kto zorganizował tę Covidową ściemę? Czy nie czasem następcy i wyznawcy Weishaupta?
 • @Oracz 15:25:48
  A Ty nadal nie możesz przebolec kopa? Daj już chłopie spokój, może na dzisiaj starczy, co? Przemyśl sobie swoje dzisiejsze komenty... I wrócić jutro odnowiony o autorefleksje.
 • @Repsol 16:54:19
  Oczywiście, czemu nie, okazja czyni złodzieja, tak samo bzzzzmena.

  Problemem są oszołomy, które nie potrafią właściwie ustawić priorytetów,

  boli ich noszenie maseczki, a obowiązek posiadania cwaniaczka, już nie. Dla nich to fajna zabawka, to czemu do posiadania i użytkowania nie przymusić wszystkich (chory na covid ma wielkie trudności bez dostępu do internetu, i szykany z tytułu nieposiadania odpowiedniej aplikacji w cwaniaczku).

  Zasady utrzymywania dystansu są błędne, obowiązek noszenia maseczek zakrawa na kpinę (noszenie maseczki na ulicy jest bez sensu, brak przymusu noszenia maseczki w sklepie, również), restauracje pozamykane, a spotkania rodzinne nie, itd.

  Biorąc pod uwagę, jak wielu ludzi ma w d.., czy zarazi innych, niestety, szczepienia będą obowiązkowe, lub wymuszane, z bezmózgowcami nie da się inaczej.
 • @Oscar 16:55:48
  ciekawe, czy jak przeżyję, to przebycie covida będzie przeciwwskazaniem do szczepienia?
 • @Rzeczpospolita 16:06:15
  5 za komentarz
 • @rumpelsiltskin 17:31:34
  Trupy są prawdziwe czyli to nie ściema.
  Statystyki pokazują wzrost śmiertelności..to nie ściema.

  Inna sprawa że epidemia może być sztucznie wywołana (wirus z laboratorium) ale zabija naprawdę... i wiadomo komu to służy..
  Załamanie gospodarki to tanie zakupy dla drukarzy dolarów
  lub tanie zadłużania ratujących się przed upadkiem firm emitujących obligacje... zadłużona firma jest praktycznie własnością wierzyciela bo ten ją może zabić jedną decyzją.
  I tylko o to chodzi.

  Co nie znaczy że epidemia nie jest realna ..bo jest.
 • @interesariusz z PL 17:38:02
  W TV mówili że chory na Covida jak się zaszczepi to mu nie zaszkodzi bo będzie to tak jakby zetknął się znowu z wirusem..
  podobnie z ozdrowieńcem.
  Czyli szczepienie nie pomoże i nie zaszkodzi... chyba że "ubocznie".
 • @interesariusz z PL 17:38:02
  Przeżyjesz .. jesteś nam potrzebny..
 • @interesariusz z PL 16:07:58
  Przyjmijze Wasc wreszcie do wiadomości, że wirusy, w tym koronne, są z nami od zawsze. Szukanie na nie szczepionki, to jak szukanie sposobu na nieoddychanie. To bardzo dobre spostrzeżenie Autora. Wystarczy, że będziesz żył w miarę higienicznie... To pozyjesz. Może nawet czasem szczęśliwie. Czego oczekujesz??? Nieśmiertelności?.... A no to sobie podpisać Skrzypka z dachu.... Może się akurat uda
  :)
 • @rumpelsiltskin 17:31:34
  Pomyłka! Oni się boją żyć!
  Pozdrawiam
 • @Oscar 16:55:48 tak to niestety wygląda, wyraźnie coraz wieksze ZIDIOCENIE "po amerykańsku ambitnej" internetowej publiczności
  A tak do rzeczy. Cowid to oczywiście bardziej francowata GRYPA. Ale zwykla grypa nie powoduje niedotlenienia krwi w płucach. Stąd predystynowane "do kowidowego zejścia" jednostki (zwłaszcza diabetycy) wymagają dodatkowego dotlenienia tymi respiratorami, przy grypie nie wykorzystywanymi.

  A diabetyków, ludzi OPASŁYCH przy "amerykańskim stylu życia" prawie wiecznego na dupie siedzenia, dorobiliśmy sie, w ostatnim 30-leciu WOLNOśCI cale MILIONY. To po w miarę "umiarkowanych" dziesięcioleciach "komuny". I są tego skutki. Na Neonie jakiś SIEDZIDUPACKI anonim "kmieć" zawzięcie usiłuje mnie wysłać "na palmę", jako że alpiniści to w istocie, całkiem zgrabni zazwyczaj skałołazy, jak przysłowiowe małpy lubiący patrzeć na SIEDZIDUPY z góry.
 • @interesariusz z PL 17:38:02
  cyt.: "ciekawe, czy jak przeżyję, to przebycie covida będzie przeciwwskazaniem do szczepienia?"

  O to chodzi że nie będzie. Mikrobiolodzy "światowej sławy" już dawno ogłosili, że przebycie covida nie uodparnia na więcej niż kilka miesięcy i jedyną opcją jest szczepionka (bo po to przecież to wszystko aby nas szczepieniami kontrolować). Wczoraj również uprzedzono w kandyjskiej TV że pomimo akcji szczepień do której zorganizowano już wojsko, maseczki i dystansowanie będzie obowiązywało minimum przez rok dłużej. Również oznajmiono że największe linie lotnicze wypracowują system sprawdzania czy pasażer by szczepiony, gdyż niezaszczepieni nie będą mogli podróżować samolotem. Pętla na naszych szyjach się zacieśnia.
 • @interesariusz z PL 17:38:02
  Oczywiście że jak przeżyjesz to będziesz musiał się zaszczepić i to w serii dwóch szczepień powodujących powikłania .Przecież szczepionki nikt nie sprawdził , no bo jak na to trzeba 10 lat minimum . No ale skoro wirus mutuje to będą szczepić do końca świata albo o jeden dzień dłużej .Banda kretynów próbująca walczyć z dobrze zaprojektowaną bronią biologiczną . Salute .
 • @JimA 17:44:43
  Przyjmij Waść do wiadomości, że ja jestem antyszczepionkowcem, czemu nie raz dawałem wyraz, w związku z tym źle adresujesz swoje słowa.

  Jeśli świrus był z nami od zawsze, to nie bardzo kumam, dlaczego choruję na niego po raz pierwszy.
 • No i masz babo placek
  Znowu po swojemu sieją panikę, że ludzie umierają. Okazuje się, że ci mądrale z uniwersyteckim wykształceniem, dopiero na starość zorientowali się, że życie kończy się śmiercią, czasami nawet w młodym wieku. Już wcześniej radziłem byście wleźli wszyscy panikarze do wnnny z lizolem i tam czekali na "skuteczne" szczepionki. Wszystkim będzie lżej.
  Są wiele większe zagrożenia dla ludzi niż ta choroba, nie wiadomo z jakiej przyczyny się czasami objawiająca, o skuteczności zabijania porównywalnej ze zwykłą sezonową grypą. Sianie paniki zgodnie z interesami grupy która tę wojnę przeciwko ludziom wywołała jest dywersją i zbrodnią przeciwko ludzkości i pod takim paragrafem osobniki to czyniące wpowinni być sądzeni.
 • @Berkeley72 17:48:18
  covid jest chorobą wielonarządową, tyle, że ci, którym zaatakował głównie płuca, umierają w spektakularny sposób.
 • @Nibiru 17:52:37
  prywatnym odrzutowcem będzie można latać bez szczepienia.
 • @zadziwiony 17:59:22
  jak widać, nawet liczb nie umiesz czytać. O co to jest procent, pewnie nie wiesz.
 • @JimA 17:36:11
  Nie Jima. Pani Slupianek poobrastała w piórka, udaje szarą eminencję, ma ten sam styl wypowiedzi co niejaka Agnieszka Es. Tylko że Agnieszka Es nie jest (już) szarą eminencją portalu. Już pani Slupianek robiła tu ,,kółko rozancowe" i portal ten zjechał w dół. Trochę szkoda w dzisiejszych czasach monopolizacji internetu by ktoś tak egzaltowany i zakochany w swoim głosie, rujnował ten portal. Chyba że to efekt zamierzony Właściciela, wtedy ok. Po.Słupianek nie jest w stanie dźwigać ciężaru władzy jaką ją obdarzono, mniejsza że ,,urabia sobie ręce" bez zapłaty.

  Przez tę Administrator nikomu nie polecam rejestrować się tutaj, by potem ,,nie świecić oczami". Nie martw się Jima. Wiem że ,,mój los" zależy od napięcia struny p.Slupianek, ale cóż z tego? Ja jej kadzić nie mam zamiaru. Przecież ona kpi sobie tu tą wypowiedzią, z elementarnej przyzwoitości a jej słynna ,,kultura" w przeciwieństwie do mojego ,,chamstwa", razi. Tutaj jest sąd, w zależności kogo się sądzi. Nie będę wymieniał po nickach, ale tutaj np względem mnie, były takie popisy zupełnego chamstwa, że w zasadzie nauki kultury powinien uczyć prokurator. A chamem mam być ja, bo np mi się Santo-Subito nie podoba. Dziękuję za uwagę.
 • @Oscar 17:39:52
  "Trupy są prawdziwe czyli to nie ściema.
  Statystyki pokazują wzrost śmiertelności..to nie ściema."

  Jak mniemam, ludzie umierali od zarania dziejów, a statystyki porównuje się po, a nie w trakcie. A inne "nieszczęścia" są dalszym ciągiem podstawowego.

  Na tym polega ta ściema.
 • @JimA 17:46:25
  "Pomyłka! Oni się boją żyć!"

  To jest tylko inny przejaw strachu przed śmiercią. To są urodzeni niewolnicy, którzy są przerażeni tym, że ktoś może otworzyć bramy więzienia.
 • @interesariusz z PL 18:02:32
  cyt.: "prywatnym odrzutowcem będzie można latać bez szczepienia."

  W takim razie zaczynam odkładać z emerytury na prywatny odrzutowiec :-)
 • @Berkeley72 17:48:18
  Też jestem zaciekły wyczynowiec umiarkowany ale zgrabny bo trenuje.
  Nie rozumiem grubasów uważam że to jeden z objawów tępoty umysłowej... bo chodzą w parze (statystycznie).

  Kiedyś "elyty" były grube a "hołota" chuda..
  dzisiaj elity są wysportowane a hołota utuczona.
  Dzisiaj nie ma pracy fizycznej a ruszać się trzeba dla zdrowia w tym psychicznego..
 • @Oscar 18:15:23
  "Nie rozumiem grubasów uważam że to jeden z objawów tępoty umysłowej..."

  To najczęściej jest przejawem jakiejś choroby. Winszuję "humanitarnej" postawy i "bystrego" umysłu.
 • @interesariusz z PL 18:01:34
  "covid jest chorobą wielonarządową" i tak i nie..
  wszystkie skutki wielonarządowe są na tle niedotlenienia narządów.
  czyli Covid upośledza płuca a brak tlenu to ...atak serca, niedotlenienie mózgu.. i wiele innych niedotlenień.. organizm wariuje, destabilizuje się.
 • @rumpelsiltskin 18:10:02
  "statystyki porównuje się po, a nie w trakcie"
  oczywista głupota.
  Znane są statystyki dziennej umieralności w Polsce (ok 1000 osób)
  i znane są statystyki umieralności dzisiaj (ok 30-40% wyższa umieralność)
  Widoczna jest korelacja ilości zachorowań (statystyki) z ilością zgonów na Covid.. krzywa zgonów naśladuje krzywa zachorować z opóźnieniem ok 2 tygodni.

  Ty pewnie nie wiesz co to jest "krzywa" co jest statystyka.. więc nie rozumiesz co piszę.
 • @rumpelsiltskin 18:18:45
  Każdy gruby się tak tłumaczy ..i jeszcze cukrzycą..
  a wystarczy mniej żreć i więcej się ruszać..

  Choroby to znikomy % otyłości...
  albo inaczej każda otyłość jako anomalia zdrowotna jest chorobą ..z przeżarcia.
  Każdego kota czy psa też można "zachorować" dając mu żarcia bez ograniczeń.
  Tak natura zabezpiecza się na okoliczność głody chudszych czasów...
  Ludzie świadomi powinni dzisiaj gdy żarcia nie brakuje przeciwstawić się naturze ... słabe rozumki nie potrafią bo żreć jest tak przyjemnie ..prawie jak kopulować ..to też natura..
  z tym że kopulacja jest zdrowa... a nadmierne żarcie nie.
 • @Oscar 18:19:42
  to tylko taka teoria, nie pozbawiona podstaw, bowiem niedotlenienie jest szkodliwe, jednakże świrus atakuje inne narządy bezpośrednio, i można je stracić nie mając zapalenia płuc i niedotlenienia.
 • @Oscar 18:30:15
  jak się jest biednym, to nie można przestać żreć, bowiem ma się niedobory żywieniowe, a one wymuszają najadanie się śmieciem, byle więcej, może mikroelementów starczy.
 • współpraca z pomocnikiem zbrodniarza to....współudział ?
  Jako stały i długoletni czytelnik neonu w całosć popieram tezy zawarte w artykule. Ta covidowa V kolumna niech się produkują w tvn, onet albo innych gnojomediach. Gnojomedia nie zamieszczaja tekstów czy komentarzy z drugiej strony tej ideologicznej bariery, chyba tylko fragmenty żeby wykpić i ośmieszyć. Myślę że czytelnikami NE są ludzie o określonym światopogladzie i poglądach więc dlaczego musimy znosić tych covidowych pornografów ? Dla mnie ta cała akcja to nie jest "wygłup" czy tylko żonglowanie statystykami. Już na naszych oczach przreradza się w zbrodnię i depopulację ,a organizatorzy wcale nie kryją swoich "ambitnych" planów. Dlaczego mamy tolerować tutaj delegatów i agentów zbrodniarzy. Wspólpraca ze zbrodniarzem to poważna rzecz..współudział !
 • @interesariusz z PL 18:36:41
  "jak się jest biednym, to nie można przestać żreć..."
  niby tak ale przed wojną nie było tłustych biednych...byli raczej chudzi.
  ale zgoda że żarcie śmieciowego jedzenia szkodzi, tuczy no i te zabójcze polepszacze smaku, łaknienia.. apetytu...
  Tuczenie idiotów za ich pieniądze to w sumie biznes wielki biznes..
  to miliardy wyciągnięte idiotom z kieszeni.
  widać to zwłaszcza w USA.
 • @max7 18:49:41
  łamanie zasad ochrony anty Covidowej to wprost mordowanie ludzi..
  za zbrodnie morderstwa (z premedytacją bo idiotyzm nie jest usprawiedliwieniem) nawet statystycznego należy się adekwatna kara.
 • @Oscar 18:24:58
  "oczywista głupota."

  Oczywiście, głupota tych, którzy ufają sfałszowanym statystykom.

  Wczoraj, chyba na WP, czytałem o facecie, który spadł z drzewa i w wyniku tego upadku zmarł. Zaliczono go do zmarłych na Covid.

  Już nie zliczę ofiar śmiertelnych odcięcia ludzi od świadczeń medycznych, a także wystraszenia milionów ludzi pobytem w szpitalu. Ludzie tak boją się szpitali, że uciekają z ich wyskakując przez okno (wczoaj chyba 3 przypadki).

  Proszę zacząć używać mózgu, bo naprawdę nie boli.
 • @Oscar 18:30:15
  "Każdy gruby się tak tłumaczy ..i jeszcze cukrzycą..
  a wystarczy mniej żreć i więcej się ruszać.."

  Jak czytam te w sumie nienawistne do ludzi słowa i zestawię je z "troską" o ich zdrowie w związku z Covidem, to widzę dysonans...

  Teraz rozumiem, dlaczego niektórzy biorą udział w tej Covidowej zbrodni przeciwko ludzkości.

  Zapamiętamy wszystkich volksdeutschów, którzy przyłożyli rękę do tego. Przyjdzie czas, że osądzimy te zbrodnie.

  Bo tak się składa, że ludzie zniosą i przeżyją wszystko, nawet tę Covidową hucpę.
 • @Repsol 17:55:59
  Dokładnie, do tego samego wniosku doszedłem. Przy, w wypadku, konwencjonalnej wojny, wygrywa się lub przegrywa, zdobywa terytorium, no i... po sprawie, historia. A tu nie e, tu walka może się toczyć w nieskończoność.
  Ale to tylko konstatacja komentatora.
  ... Inna niestety, no niestety, prowadzi do obrony koniecznej przed agresorem, którym wcale!!! nie jest wirus.
 • @interesariusz z PL 17:59:16
  Cieszę się :)
  Ja również.
 • @Oracz 18:06:25
  Oracz! Weź się ogarnij! No ja nie widziałem tutaj bardziej opornego komentatora. Weź się zlituj, my też mamy ograniczoną wytrzymałość. :(
 • @rumpelsiltskin 18:10:02
  Dokładnie, trupy prawdziwe, czyli nie ściema. Tak! Jesteśmy śmiertelni, ale niekoniecznie za sprawą koronawirusa! Każdy powód jest dobry, a najlepszy to ten, że albo nam, albo im, się nie chce.
  :)
 • @rumpelsiltskin 18:12:28
  Tak mi się wydaje.
  Niestety jest to uwarunkowane religijne. :(
  I... nie mam tu na myśli chrześcijaństwa. Ups.
  Pozdro
 • @Oscar 18:57:23
  Oscar! hamuj!!! Nie wiem dokąd Cię porwie ta ideologia, moim zdaniem kompletnie bezsensowna, na manowce moralności na pewno. Hamuj. Co Ty w ogóle piszesz?! Ocknij się wreszcie!
 • @JimA 19:24:03
  Dlatego dochodzenia nie będzie Usa i Chiny nigdy na to nie pozwola .Salut.
 • @Repsol 19:41:32
  A uj z dochodzeniem, bronić się trzeba! I to wcale! nie przed wirusem, czy morowym powietrzem!
  Pozdro
 • @JimA 19:32:35
  a są trupy nieprawdziwe ?
 • @rumpelsiltskin 19:00:21
  chyba ciebie mózg uwiera,

  a swoich najgorszych dniach, gdy saturacja spadała mi w okolice 90%, a w nocy 80%, byłem zamroczony. Na co bym zmarł, gdybym się przewrócił w łazience i rozwalił czaszkę?
 • @JimA 19:24:03
  wojna trwa, na szczepionki, po jednych ludzie będą zdrowi, po innych chorzy. W Polsce nie będzie dostępu do ruskich szczepionek, legalnego.
 • @interesariusz z PL 19:50:10
  "gdy saturacja spadała"

  Saturacja spada w wyniku zapalenia płuc, ale także w wyniku zakrzepicy płucnej.

  Jak wykazały sekcje zwłok zmarłych na Covid przeprowadzone albo w Austrii, albo w Niemczech (nie pamiętam dokładnie, bo to było to kilka miesięcy temu), chorzy ci umierali w 20% na zapalenie płuc, w 80% na zakrzepicę płucną.

  Leczenie zakrzepicy płucnej przy pomocy tlenu i respiratora zabija ludzi. Właśnie za to przepraszali włoscy lekarze Włochów jakiś czas temu.

  W Polsce tak ochoczo używa się tlenu w "leczeniu" Covid, że już dawno zabrakło do tego tlenu medycznego i rząd był zmuszony zmienić przepisy, żeby móc używać w tym celu (medycznym) tlenu technicznego. I takiego się obecnie używa.

  Covid to całkiem normalna grypa, która niewłaściwie leczona rzeczywiście może doprowadzić do masowych zgonów chorych.

  A że to jest normalna grypa, pokazuje przykład Białorusi. Tam władze podeszły do tego problemu normalnie i sytuacja jest pod kontrolą, a kraj normalnie funkcjonuje (poza protestami podsycanymi z zewnątrz), za co Łukaszenka już dawno temu dziękował Bogu, że nie posłuchał w tej sprawie WHO.
 • @rumpelsiltskin 20:01:45
  Cyt: Covid to całkiem normalna grypa, która niewłaściwie leczona rzeczywiście może doprowadzić do masowych zgonów chorych.
  A że to jest normalna grypa, pokazuje przykład Białorusi. Tam władze podeszły do tego problemu normalnie i sytuacja jest pod kontrolą, a kraj normalnie funkcjonuje (poza protestami podsycanymi z zewnątrz), za co Łukaszenka już dawno temu dziękował Bogu, że nie posłuchał w tej sprawie WHO..."

  Możesz pisać co chcesz, a dywersanci kowidowi będą dalej bredzić swoje!
  Zacytuję fragment swojego artykułu:
  "..

  Sprowokować blogerów Neona do jałowych dyskusji ( w których po raz tysięczny blogerzy będą przekonywać dywersantów do swoich racji, zaś ci będą te racje stale ignorować) z których nic nie wynika, a które

  zniechęcają normalnych czytelników do lektury..."

  Oni wszyscy doskonale wiedzą co robią i żadne argumenty ich nie przekonają- to V kolumna żydowskiej oligarchii finasowej! Siać panikę i zaganiać barany do zagrody szczepionkowej!
  Taka jest ich rola na Neonie!
 • @anthony 20:18:02
  "Oni wszyscy doskonale wiedzą co robią"

  My też wiemy. I dlatego będziemy spokojnie odpowiadać na te zaczepki jak najbardziej merytorycznie.

  Prawda ich wyzwoli, nawet gdy nie będą chcieć.
 • @rumpelsiltskin 20:01:45
  nie odpowiedziałeś, na co bym według Ciebie zmarł ?
 • @interesariusz z PL 20:31:15
  "nie odpowiedziałeś, na co bym według Ciebie zmarł ?"

  I nie zamierzam. Jeżeli masz problem ze zdrowiem, to się lecz, ale daj zdrowym normalnie żyć.
 • @anthony 20:18:02
  chorowałem w życiu wiele razy na grypę, i raz na covid,

  jeśli covid to rodzaj grypy, to wyrwanie zęba to to samo, co obcięcie nogi.

  Na neonie dyskusje są jałowe, bowiem dyskutują ludzie nie umiejący czytać ze zrozumieniem.
 • @rumpelsiltskin 20:34:22
  mądrzysz się na tematy, na które nie chcesz udzielić konkretnej wypowiedzi,

  to Cię dyskwalifikuje,

  odtąd się już do Ciebie nie odzywam.
 • @interesariusz z PL 20:35:02
  "jeśli covid to rodzaj grypy, to wyrwanie zęba to to samo, co obcięcie nogi."

  Zapewniam cię, że zmarłym to wszystko jedno. Już ci powiedziałem, masz problemy, to rozwiązuj to samodzielnie, a zdrowych ludzi w to nie mieszaj.

  Wiadomym jest nie od dziś, że kolejne, coraz bardziej zjadliwe mutacje wirusów, to wynik masowych szczepień przeciw grypie. Tak się składa, że wirusy im bardziej łagodne, tym silniejsze wobec wirusów zjadliwych, więc je blokują. Od lat eliminujemy łagodne formy wirusów, a potem się dziwimy, że grypy są coraz cięższe...

  Zapewniam cię, że wirus SARS jest niczym wobec wirusa MERS, który zapanuje w momencie, gdy stworzymy szczepionkę i wyeliminujemy wirusa SARS...

  Wtedy dopiero będziesz miał dopiero gacie zafajdane. Ale to będzie twoja wina, bo wpierasz ten system szczepienia (rozprzestrzeniania) coraz bardziej zjadliwych i zabójczych wirusów.
 • @interesariusz z PL 20:35:02
  Cyt:

  chorowałem w życiu wiele razy na grypę, i raz na covid,
  jeśli covid to rodzaj grypy, to wyrwanie zęba to to samo, co obcięcie nogi..."
  Chłopie, o mnie obchodzą twoje problemy zdrowotne??

  A czy ciebie obchodzą problemy zdrowotne tych nieszczęśników którzy w liczbie 400 miesięcznie w straszliwych męczarniach umierają na raka w hospicjach?? A w tym czasie umiera na kowid kilkanaście osób, albo i nikt jeśli dobrze się temu przyjrzeć!
  Przejedź się do takiego hospicjum i dopiero tam zobaczysz co to jest ból umierania!
  A ty tu będziesz pierdolił o swoim bólu kowidowym, po którym walisz w klawiaturę komputera wypisujac głupoty!
  Stosując twoją metodę agitacji: jedź do hospicjum i napisz nam co tam widziałeś!
 • @interesariusz z PL 20:38:00
  "nie chcesz udzielić konkretnej wypowiedzi"

  Nie, bo to regulują odpowiednie przepisy, których nie znam. Nie chcę ci tu przedstawiać swojego widzimisię.
 • @anthony 20:48:04
  "jedź do hospicjum i napisz nam co tam widziałeś!"

  Niech jedzie do szpitala w Zgierzu, gdzie personel nie pracuje jak należy. To dlatego ludzie umierają. Niech zapyta tej pani leżącej nago na podłodze we własnych fekaliach, co myśli na temat SARS CoV-2.

  https://www.o2.pl/informacje/skandal-w-szpitalu-w-zgierzu-wstrzasajace-zdjecia-trafily-do-sieci-6578703675345760a
 • @anthony 20:48:04
  Ciebie w ogóle nie interesują problemy innych ludzi.

  Ludzie chorzy na raka winni otrzymywać środki eliminujące ból.

  Twoja teza, iż nie martwmy się covidem, bo istnieje jeszcze rak, jest absurdalna. Nie leczmy covida, bo nie potrafimy wyleczyć z raka.

  W moim przekonaniu, głupoty, to wypisujesz Ty. Prowadzisz społecznie szkodliwą działalność, zniechęcają ludzi do zapobiegania covidowi.
 • @anthony 20:48:04
  Te duraki naprawdę nie czają o co walczą tą żałosną pisaniną?
  Opis założeń co do naszej przyszłości zawartej w książce tego szajbusa - założyciela światowego forum forum ekonomicznego.
  https://youtu.be/xtzzveApWcc
  Ale ci wystrachani durnie do własnej usranej śmierci będą opowiadali się za własnymi ciemiężycielami. Toż to starzy sklerotycy nie potrafiący już przeprowadzić najprostszej analizy sytuacji.
 • @zadziwiony 21:25:45
  To raczej Ty nie kumasz, co zawiera owa "żałosna pisanina".
 • @zadziwiony 21:25:45
  "Te duraki naprawdę nie czają o co walczą tą żałosną pisaniną?"

  To są zbrodniarze, którzy muszą być traktowani jak volksdeutsche. W pewnym momencie trzeba będzie sobie o nich przypomnieć i poszukać.
 • @interesariusz z PL 21:29:14
  Obejrzyj film zalinkowany powyżej i zdaj sobie wreszcie sprawę, że swoją postawą budowę takiego skurwiałego świata wspieracie. A jest tam tylko niewielki wycinek omówiony. Taki świat razem ze zbrodniarzami budujecie na zgubę swoją i swojej rodziny. Tylko kompletny psychol lub kompletny głupiec może coś takiego robić.
 • @JimA 19:29:10
  Opornego? O co chodzi? Może to odwodnienie?
  Stawiam tym większy opór, im większa siła na mnie działa. Jeśli o to chodzi, to zgoda. Tylko co Tobie do tego?
 • @zadziwiony 21:54:19
  Jestem zdziwiony i zniesmaczony... facet jest chory na Covida pisze co przechodzi jak się mu choruje a trolle wypisują taki głupoty jak ty.

  Zastanawiam się o co chodzi bandzie trolli bo to jest banda wataha która razem i nie wiem czy w porozumieniu wypisuje brednie że Covida nie ma ..i pisze to choremu na Covida człowiekowi... pisze z nienawiścią i groźbami zastraszania, zemsty za to że pisze prawdę bo jest chory na Covida więc wie co pisze.

  Naprawdę jestem zaszokowany tą akcją bandy, sfory trolli.
  aż takich idiotów to na świecie nie ma ...oni realizują jakiś plan, zadanie..
 • @Oscar 00:55:25
  "facet jest chory na Covida pisze co przechodzi "

  Mnie bardziej interesuje, co przeżywa ta kobieta (link):

  https://www.o2.pl/informacje/skandal-w-szpitalu-w-zgierzu-wstrzasajace-zdjecia-trafily-do-sieci-6578703675345760a

  Takie rzeczy mnie interesują, a nie inscenizacje, fałszywe statystyki i nachalna propaganda. Gdyby problem był rzeczywisty, ludzie by o tym wiedzieli, bo "wszyscy ludzie wiedzą wszystko", jak mawiają moi znajomi.
 • usunąć pomagierów zbrodniarzy z przestrzeni NE
  Kilka godzin temu zamieściłem pod artykułem komentarz popierający treści tezy wysunięte przez autora.
  Na tle różnych komentarzy wybijają się szczególnie te zamieszczone przez wspomnianych w artykule propagandystów. Z treści tych komentarzy , nie wynika że są to niczego nie rozumiejący kretyni a raczej, jasno widać że to inteligentni, cyniczni gracze, siejący zamęt i dezinformację. (niemniej kompletni durnie) Widać też manipulacje treściami w taki sposób żeby zdenerwować i zniechęcić pozostałych uczestników dyskusji. Proszę jeszcze raz o rozważenie nie tylko mojej sugestii ,o definitywne usunięcie tego typu niczego nie wnoszących treści i ich autorów będących sprzedajnymi propagandzistami . 
 • Groźby do p. Opary!
  Kup od p. Opary portal i wtedy będziesz kreował jednoznacznie swój kierunek. Choć tacy jak Ty mają portale aby się wywewnętrznić, czy grupy na FB pod tytułem: koronawirus to ściema czy coś w tym rodzaju.
  Po co tu włazisz i grozisz?
  Koronasceptycy są Polakami i normalni ludzie są Polakami. A tu ponoć jest portal Polaków.
 • @rumpelsiltskin 01:40:12
  Pytanie na serio: co w tym interesującego?

  Czy to pielęgniarki wysrały się na tę babę?
  Czy jest to zdjęcie zrobione na chwilę przed tym, jak pielęgniarki babrały się w jej gównie, myjąc ją i przebierając?

  Jacy wy ludzie jesteście podatni na osądzanie na podstawie pozorów. Trochę wyobraźni! Wysłuchać strony zainteresowanej, czyli wobec której kieruje się oskarżenia. A przede wszystkim, nauczyć się nie być prędkim w osądach.

  Ile to razy sam przekonałem się w trakcie życia, jak można się pomylić.

  Czy ty chciałbyś ubabrać się w gównie pacjentki chorej umysłowo, którą jednak leczyć trzeba przede wszystkim z jakiejś innej choroby zagrażającej życiu? Która, zgodnie z tym co siedzący w jej głowie demon jej podpowiada, zrobi wszystko (dosłownie) żeby ci utrudnić pracę, obsra się, wysmaruje gównem, zeskoczy ,,na główkę" z łóżka. Inna sprawa że powinni ją związać w pasy. Tak się składa że widziałem szpital psychiatryczny od wewnątrz, będąc na obserwacji, która była zaordynowana mi w ramach kary za posiadany przeze mnie charakter, którego nie można złamać przemocą i intrygą.

  Ostatnie co trzeba zrobić to wysuwać oskarżenia pod adresem białego personelu szpitali. Idź ubabrać się w gównie sam! Musiałbyś jeszcze szkołę skończyć odpowiednią, by cię tam dopuścili do tej pracy za 2000zł netto miesięcznie. A że aparat fotograficzny jest szybszy od personelu, a dzienikarzyna potrzebuje sensacji, to owe demony mają używanie.
 • @rumpelsiltskin 17:31:34
  "człowiek powinien szukać źródła swojego nieszczęścia wyłącznie w sobie samym. Najważniejszym (i najgroźniejszym) z tych źródeł jest, zdaniem Weishaupta, strach przed śmiercią, który czyni z człowieka niewolnika"

  Zamierza Pan wkrótce umrzeć?
 • @Pedant 07:40:30
  Rzecz w tym, że grupa psycholi na najwyzszych szczytach światowej władzy przystąpiła do ostatecznego , frontalnego ataku na nasze ludzkie, naturalne prawa i wolności, chcąc całkowicie przemodelować świat z korzyścią wyłącznie dla siebie. Jak ma on wyglądać wielokrotnie już zostało opisane i wyjaśnione. Celem jest bardzo znacząca depopulacja w granicach 80% oraz poddanie pozostałej części ludzi całkowitej niewolniczej kontroli elektronicznej. Narzędziem do osiągnięcia tego celu jest wywołana epidemia w sumie w prosty sposób uleczalna choroba grypopodobna. Sposób podejścia do niej poprzez wywołanie ogólnoświatowej paniki rozbuchanej medialnie ponad wszelką miarę ma wystraszyć ludność by poddała się bez oporu chorobotwórczym szczepionkom i zaakceptowala rozwalenie gospodarki światowej, oraz poddała się całkowitej kontroli pozbawiając się w ten sposób wolnej woli, największego daru otrzymanego w akcie stworzenia.
  Skoro grupa ogłupionych , pozbawionych zdolności logicznego myślenia ludzi wspiera wrogą nam narrację mediów i rządu, a więc zwiększa siłę narzędzia nas niszczącego jest współwinnym i pomocnikiem naszego wroga. To jest logika prosta do bólu i zrozumiała dla przedszkolaka. Gdy mają sióstr za dzieciaka ktoś bił leciałem ja bronić, a nie pomagałem chuliganowi. Jak czynią to pozbawieni koszty rozumu pomagierzy zła.
  I nie ma to nic wspólnego z brakiem współczucia dla chorych. Jest niestety mordercza wojna, trupy będą padać ale taka jest cena wolności o którą zawsze trzeba walczyć. Widzę , że są wśród nas i wojownicy i zombi które dla ciepłej wody w kurku są w stanie poświęcić wszystko łącze ze zdrowiem i życiem swoich rodzin. To jest porażające! Bo ze swej bezdennej głupoty wspierają wrogie nam i sobie działania. Bo czymże innym jest wpisywanie się w narrację wroga?
 • @interesariusz z PL 16:07:58
  " Aktualnie sam walczę o przeżycie, chorując na covida, i mam w głębokim poważaniu twoje śmiechy chichy z ludzi bojących się śmierci."

  Gdzie ty złapałeś tego kowida? Przecież pisałeś, że zmieniałeś ubranie zaraz po wejściu do domu, dezynfekowałeś się często, nosiłeś maseczkę.

  Możliwe wytłumaczenie jest takie, że tak się nakręciłeś i zestrachałeś z powodu plandemii, że osłabiłeś swój układ immuno. Gdybyś nie panikował, to twój organizm poradziłby sobie z tym wiruskiem.
 • @zadziwiony 09:07:56
  "Rzecz w tym, że grupa psycholi na najwyzszych szczytach światowej władzy przystąpiła do ostatecznego , frontalnego ataku"

  Może tak, może nie. Na razie widzę psycholi promujących zwariowane teorie.
 • @Pedant 10:06:51
  Wypastuj sobie pedancie pastą do butów czoło, może doznasz oświecenia...
 • @kowalskijan584 09:37:38
  Owszem, sprawa zarażenia jest zagadkowa. Okazuje się, że mimo przestrzegania wszystkich zaleceń można się zarazić.
 • @zadziwiony 09:07:56
  Jeśli to "w prosty sposób uleczalna choroba grypopodobna", to powinieneś w kółko zamieszczać rady, jak się wyleczyć.
 • @Pedant 10:06:51 // Na razie widzę psycholi promujących zwariowane teorie.//
  No fakt. Teoria, ze to ZE STRACHU dziennaliczba zgonów w Polsce jest ok. 30% wyższa niż średnia z ostatnich kilkunastu lat, istocie pobudza do ZDROWEGO ŚMIECHU (z którego to powodu ponoć też mozna umrzeć, jak mówi polskie porzekadło.)

  Jest znanym fakt, że STRACH wywołany przez awarię Elektrowni w Czarnobylu w 1986, doprowadził do około miliona chorób psychosomatycznych w samym ZSRR. Ale od tego okresowego "zatrucia medialnego" strachem przed opadami radioaktywnymi, do masowych zgonów w ZSRR bylo jeszcze daleko, trzeba było czekać jeszcze przez prawie 6-7 lat, kiedy to końcowy efekt "pierestrojki" przyniósł w efekcie UPRAGNIONE (przez Stany Zjednoczone) zmniejszenie się populacji byłego już ZSRR o WIELE MILIONÓW jego obywateli. (Główna przyczyną był wtedy zanik służby medycznej oraz najzwyklejszy GŁÓD jaki się pojawił w rozkawałkowanym Z PREMEDYTACJĄ imperium.)

  Ja czekam, kiedy to ludzie w Polsce zaczną NADMIAROWO UMIERAĆ po prostu ZE STRACHU przed ponoć nieubłaganie nadchodzącymi szczepieniami. Do czego NACZELNI MYŚLICIELE NEONOWI bardzo wyraźnie dążą...
 • @zadziwiony 21:54:19
  ten straszny świat, który przywołujesz, to buduję ja, czy raczej TY ?
 • @Oracz 07:03:44
  "Idź ubabrać się w gównie sam!"

  Tak się składa, że opiekowałem się kilka lat osobą po wylewie i nieraz musiałem się "ubabrać", jak to obrazowo nazwałeś.

  Dzisiaj ta osoba nie żyje, a ja zrobiłbym wszystko, żeby było inaczej, nawet gdybym się musiał "ubabrać".

  Nie robiłeś tego nigdy, więc się nie odzywaj. Gdy choć raz to zrobisz, zdasz sobie sprawę, że to nie jest nic takiego. Trzeba tylko po prostu lubić ludzi.
 • @Pedant 07:40:30
  "Zamierza Pan wkrótce umrzeć?"

  Skąd takie wnioski? To, że nie boję się śmierci czyni mnie wolnym, ale nie zamierzam wpływać na naturalny proces z tym związany.

  A Pan zamierza wiecznie żyć? Informuję, że będzie Pan zaskoczony, gdy przyjdzie czas.
 • @Berkeley72 11:13:45 Post Scriptum. Dzisiaj chyba kolejny rekord liczby zgonów związanych z kowidem w Polsce
  Oby nie nasz "interesariusz"


  W Polsce nowych zachorowań +15,362 i (w ostatnich 24 godzinach) zgonów +674

  A w sąsiednich 2x ludniejszych Niemczech: +2,003 zarażeń i tylko +42 zgony

  także w 4x ludniejszej Rosji: aż +23,675 zarażeń, ale mniej niz w Polsce zgonów +507

  (z Białorusi danych jeszcze nie ma)

  https://www.worldometers.info/coronavirus/
 • @zadziwiony 10:52:26
  "Wypastuj sobie pedancie pastą do butów czoło, może doznasz oświecenia..."

  Tak Pan dostępuje oświecenia? Słyszałem, że folia aluminiowa na głowie z antenką są jeszcze lepsze.

  Niektórzy wdychaja butapren.
 • @interesariusz z PL 11:12:03
  "Okazuje się, że mimo przestrzegania wszystkich zaleceń można się zarazić."

  Bo takie są wirusy, że w normalnych warunkach praktycznie niemożliwe jest 100% zabezpieczenie się przed zarażeniem. Jeszcze się taki nie urodził, kto by wirusa powstrzymał. I tak będzie tym razem, prędzej czy później praktycznie wszyscy się z nim zetkną, przy czym u większości nie spowoduje to żadnych objawów.

  Obostrzenia i głupawe zalecenia, które stosuje się w "walce" z Covidem, nie mają go powstrzymać (bo to niemożliwe) tylko opóźnić jego rozprzestrzenianie do czasu opracowania szczepionki... My "walczymy" po prostu o to, żeby dać się zaszczepić.

  Tylko tyle i aż tyle.
 • @interesariusz z PL 11:12:03
  "Owszem, sprawa zarażenia jest zagadkowa. Okazuje się, że mimo przestrzegania wszystkich zaleceń można się zarazić."

  Całe szczęście, że ja jak mogłem nie stosowałem się do tych "zaleceń" pseudorządu propagowanych między innymi przez ciebie. Dzięki temu jestem dziś zdrowy. A ty leżysz i kwiczysz.
  Karma jednak wraca. Chyba zacznę wierzyć w reinkarnację.

  Ale nie przejmuj się, może będziesz miał szansę wylądować pod fachową opieką w jednym z tych budowanych ośrodków internowania zwanych stadionowymi szpitalami tymczasowymi.
 • @Berkeley72 11:30:42
  Ostatniej doby zmarło w Polsce 674 osoby zarażone świrusem, w tym 152 osoby uważane za dotąd zdrowe.

  152 osoby to ponad 10% osób statystycznie umierających w Polsce na co dzień.

  I tu, w tej witrynie, niepodległy, i na neonie, i na wielu innych "niepoprawnych", wszędzie prym wiodą oszołomy, które twierdzą, że to grypa, której nie należy się bać.

  Lepiej się zastanówcie, czy jest inny kraj z podobną śmiertelnością na świrusa?

  Zostaliśmy absolutnym prymusem.
 • @kowalskijan584 12:47:38
  Informuję Cię, że starałem się w krytycznym momencie dostać do słynnego szpitala zakaźnego we Wrocławiu przy Koszarowej, i zostałem z kwitkiem odesłany do domu. W nocy saturacja spadała mi poniżej 80%. Musiałem przeżyć bez tlenu.
 • @interesariusz z PL 11:13:39
  Wieczorem ci napiszę.
  Teraz powiem tylko dlaczego prawdopodobnie zachorowałes. CDC przeprowadziło badania na grupie kilkuset osób chorych na drogi oddechowe. Okazało się , że 70% osób z tej grupy nosiło maskę cały czas, 20% od czasu do czasu i tylko 2% chorych nie nosiło jej wcale. Znaczy , że całodzienne noszenie maski zwiększa ryzyko zachorowania o ok. 25 -30 razy. Dlatego zachorowaleś. Nie mam linków bo już nie archiwizuje materiałów, zbyt tego dużo. Zresztą podawałem już te dane. Mnie zadziwia w tym wszystkim zupełnie co innego. Naiwna wiara ludzi , że władze sterowane przez niewidzialny światowy rząd mają wspólne interesy z normalnymi ludźmi i chcą dla nich dobrze. Nie mamy z nimi wspólnych interesów. Oni chcą Ziemię po prostu zawłaszczyć w całości , a nas wybić. Tylko i aż tyle. Jest dostatecznie dużo dowodów na taki stan rzeczy. Obejrzyj ten film z panią Łopatą wcześniej zalinkowany. To znana działaczka na rzecz ekologicznego rolnictwa. Ona tylko przybliża materiały z książki i obrad światowego forum ekonomicznego gdzie ustalono to co się obecnie dzieje.
 • @interesariusz z PL 12:56:18
  "Zostaliśmy absolutnym prymusem."

  Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Popatrz na statystyki Szwecji i Białorusi, które inaczej podeszły do problemu covidowego. Na początku były liderami statystyk, a jak jest obecnie?

  W związku z tym, że wirus rozprzestrzenia się, żeby w końcu "odwiedzić" 100% populacji, z biegiem czasu coraz więcej zmarłych będzie miało w organizmie Covida, a w pewnym momencie może być to nawet 100%. Ale to wcale nie oznacza, że zmarli z tego powodu.

  Jedynym skutecznym zabezpieczeniem się przed tym koronawirusem jest system odpornościowy i o to trzeba dbać, a nie wygłupiać się szmatkami na gębie. Strach akurat osłabia odporność, dlatego ciągłe zastraszania społeczeństwa Covidem przez media to właściwie jest zbrodnia na narodzie.

  Jako że ten wirus atakuje przede wszystkim płuca, szczególnie trzeba dbać o ten organ. Ponowne wdychanie wydalin, zwiększonej ilości pary wodnej oraz dwutlenku węgla spowodowane zatykaniem sobie ust szmatkami na pewno temu nie służy.
 • @interesariusz
  Tak na szybko jedną z metod skutecznego leczenia. Dlaczego w lochu?
  https://www.se.pl/zdrowie/nie-jestem-szalencem-wiem-ze-mozna-szybko-i-skutecznie-leczyc-z-covid-19-aa-nyP5-prKn-GPcu.html
 • @zadziwiony 13:47:00
  Tłumaczenie strony. Portugalskie przepisy sądowe Testy PCR „nierzetelne” i kwarantanny „niezgodne z prawem”

  użytkownika Tyler Durden
  Niedz., 22.11.2020 - 09:20
  Via Off-Guardian.org,

  Sąd apelacyjny w Portugalii orzekł, że proces PCR nie jest wiarygodnym testem na obecność Sars-Cov-2, a zatem każda wymuszona kwarantanna na podstawie tych wyników jest niezgodna z prawem.  Dalej,
  orzeczenie sugerowało, że każda wymuszona kwarantanna zastosowana wobec osób zdrowych może stanowić naruszenie ich podstawowego prawa do wolności.

  Co najważniejsze, sędziowie orzekli, że pojedynczy pozytywny test PCR nie może służyć jako skuteczna diagnoza infekcji.
  Specyfika sprawy dotyczy czterech turystów wjeżdżających do kraju z Niemiec - z których wszyscy są anonimowi w protokole sprawy - którzy zostali poddani kwarantannie przez regionalny organ sanitarny. Spośród czterech tylko jeden miał pozytywny wynik testu na obecność wirusa,
  podczas gdy pozostałe trzy zostały uznane po prostu za „wysokie ryzyko infekcji” na podstawie bliskości osobnika z wynikiem pozytywnym. Wszyscy czterej w ciągu ostatnich 72 godzin przed wyjazdem z Niemiec mieli negatywny wynik testu na obecność wirusa.

  W swoim orzeczeniu sędziowie Margarida Ramos de Almeida i Ana Paramés powołali się na kilka badań naukowych.
  Przede wszystkim to badanie przeprowadzone przez Jaafara i wsp., W którym stwierdzono, że - podczas wykonywania testów PCR z 35 lub więcej cyklami - dokładność spadła do 3%, co oznacza, że ​​do 97% wyników pozytywnych może być fałszywie dodatnich.

  Orzeczenie prowadzi do wniosku, że na podstawie przeczytanych przez nich badań naukowych każdy test PCR wykorzystujący ponad 25 cykli jest całkowicie niewiarygodny.
  Rządy i prywatne laboratoria są bardzo skąpe, jeśli chodzi o dokładną liczbę cykli, które wykonują podczas testów PCR, ale wiadomo, że czasami wynosi ona nawet 45. Nawet naczelny podstępny Anthony Fauci publicznie stwierdził, że wszystko powyżej 35 jest całkowicie bezużyteczne.

  Możesz przeczytać cały wyrok w oryginalnej wersji portugalskiej tutaj,
  i przetłumaczone na angielski tutaj. Jest też dobry opis w Great Game India, a portugalski profesor wysłał długi e-mail na ten temat do Lockdown Septics.

  * * *

  Reakcja mediów na tę sprawę była w pełni przewidywalna - nie wspomnieli o tym. W ogóle. Gdziekolwiek. Zawsze.

  Wyrok został opublikowany 11 listopada,
  i od tamtej pory jest przywoływany przez wiele alternatywnych stron z wiadomościami, ale główne media utrzymują na nim całkowite zaciemnienie.

  Zarząd reddit Covid19 faktycznie usunął post, ponieważ nie był to „wiarygodne źródło”, pomimo oparcia się na oficjalnych dokumentach sądowych:  Szukaj wymuszonego i nieszczerego „faktu-
  sprawdzić ”w tej sprawie od HealthFeedback lub innego„ bezstronnego ”punktu sprzedaży w najbliższej przyszłości. Ale dopóki nie znajdą jakiegoś biednego klubu, który pożyczy mu swoje imię, medialna przerwa będzie trwała.

  Cokolwiek mówią, jest to zwycięstwo zdrowego rozsądku nad autorytaryzmem i histerią. https://www.zerohedge.com/political/portuguese-court-rules-pcr-tests-unreliable-quarantines-unlawful
 • Interesariusz
  Mimo, że jestem na emeryturze obracam się na co dzień w środowisku ok. 30-40 osób , związanych z zawodami budowlanymi. Sam chodziłem przez całe lato w gaciach po polu, jeszcze teraz jestem cały brązowy. Nikt z tych osób , ani ja w ciągu tego roku nie chorował. Rozumiesz? Nikt. Wszyscy chodzą bez masek! Cały czas biorę witaminę c, teraz na jesień witaminę d + K2 MK7(koniecznie taki skład) i ząbek czosnku dziennie. Połykany w kawałkach
  , nie śmierdzi się zbyt mocno.
  Witaminy kup sobie na portalu podkowa. To są najlepsze witaminy bez dodatków chemicznych dla koni. Masz dawkę 50 000jednodtek Wit D3 + k2mk7.
  Butelka kosztuje stówkę, co jest niewiele za taką dawkę.
  Covid to wirus strachu. Im się więcej boisz, tym szybciej go zalapiesz czego jesteś przykładem.
  Zrób sobie porządna kurację i pierd....l wirusa.
 • @interesariusz z PL 12:59:12
  Szanowny Interesariuszu, walczysz dzielnie i oby tak dalej, także w kwestii własnego zdrowia. I tu i tu dasz radę, boś łebski chłopak.
  Sprawa z tym wirusem jest taka, że ci anty- chcą dyskutować w zasadzie z samym wirusem. Podpierają się opiniami jakichś lekarzy, przytaczają jakieś tam opinie kogoś tam, a wirus i tak ma ich głęboko w dupie i robi, co musi, wszak po to jest wirusem.
  Ciekawe, że opinia jednych lekarzy im pasuje, ale negują opinie lekarzy innych, kierujących się zdrowym rozsądkiem, w dodatku nie znając ani jednych ani drugich.
  No i ci antykowidowcy nie rozumieją, co to jest epidemia i jak należy postępować by ją opanować. Cytują idiotyzmy, że „zmarło parę osób, tyle co na zwykłą grypę” zupełnie nie biorąc pod uwagę, że te dane cyfrowe odzwierciedlają stan faktyczny po obostrzeniach i nie wiadomo, jaki ten stan byłby bez nich.
  Przytoczę tu to, co już zamieszczałam gdzie indziej, ale warte zastanowienia, bo to samo życie i w to w wersji tej lepszej; mianowicie jak udało się opanować czarną ospę w Związku Radzieckim. Na „kowida” też można kojfnąć w krótkich abcugach i niekonieczne jest upierać się tu przy ospie i to czarnej.
  ===== bbbhttps://ciekawostkihistoryczne.pl/2020/11/02/maseczka-to-zdecydowanie-za-malo-jak-walczono-z-epidemiami-w-zsrr/ddd
  Czarna ospa w Moskwie
  Jednak grypa nie była jedynym wyzwaniem dla władz i lekarzy w ZSRR. Musieli zmagać się również z bardziej niebezpiecznym przeciwnikiem – czarną ospą. Jeden z najgroźniejszych epizodów tej choroby miał miejsce w stolicy ZSRR na przełomie 1959 i 1960 roku – wówczas zapadło na nią 45 moskwian.
  Pacjentem zero był znany malarz, 53-letni Aleksiej Kokoriekin. 21 grudnia 1959 roku mężczyzna wrócił z Indii, gdzie był świadkiem ceremonii spalenia bramina, który pożegnał się ze światem właśnie z powodu czarnej ospy. Na pamiątkę tego zdarzenia kupił sobie należący do zmarłego dywan. Dwa dni po powrocie Kokoriekin gorzej się poczuł: w przychodni zdiagnozowano u niego grypę i zalecono leżenie w łóżku.
  Ale stan artysty się pogarszał, więc pogotowie zabrało go do Szpitala Botkińskiego, gdzie zmarł wieczorem 29 grudnia. Podczas sekcji zwłok patolog nie potrafił ustalić przyczyny zgonu, bo w ZSRR od 30 lat nie było żadnego przypadku czarnej ospy. Wezwano doświadczonego 75-letniego lekarza, który przybył 13 stycznia 1960 roku. Wystarczyło mu jedno spojrzenie na ciało, by ustalić prawidłową diagnozę.
  Natychmiast postawiono w stan gotowości KGB, Ministerstwo Zdrowia i MSW. O zagrożeniu epidemiologicznym poinformowano Sekretarza Generalnego KC KPZR Nikitę Chruszczowa. Szpital Botkinski poddano kwarantannie: nikt nie mógł wejść na jego teren ani z niego wyjść
  Prześledzono wszystkie kontakty zmarłego. Jako że w Związku Radzieckim istniał doskonały system kontrolowania obywateli, w ciągu tygodnia zidentyfikowano prawie 10 tysięcy osób. Byli to pasażerowie i obsługa samolotu, którym leciał Kokoriekin, celnicy i pogranicznicy na moskiewskim lotnisku, znajomi, których artysta odwiedził po powrocie, a nawet sprzedawcy z komisu, w którym mężczyzna zastawił indyjskie pamiątki. Do tego dochodzili członkowie ich rodzin, znajomi, koledzy z pracy…
  Tych, którzy bezpośrednio kontaktowali się z Kokoriekinem, umieszczono w szpitalach. Pozostałych poddano kwarantannie domowej, dwa razy dziennie ich odwiedzali lekarze. Gdy okazało się, że jeden z pasażerów indyjskiego rejsu wyleciał z Moskwy do Paryża, samolot zawrócono.
  Ale to nie koniec! Zablokowano drogi wjazdowe i wyjazdowe do Moskwy, odwołano pociągi i loty. Zaczęło się szczepienie moskwian i mieszkańców obwodu moskiewskiego przeciwko zabójczej chorobie. Do operacji zaangażowano ok. 30 000 medyków – również studentów stołecznych uczelni. W ciągu zaledwie 10 dni – od 15 do 25 stycznia – zaszczepiono 10 mln osób: ponad 5,5 miliona moskwian i przeszło 4 mln mieszkańców obwodu moskiewskiego.
  Szybkie i zdecydowane działania odniosły pożądany skutek. Zmarło zaledwie 3 spośród 45 pacjentów. Ostatni chory został zdiagnozowany 3 lutego 1960 roku. Udało się zastopować rozprzestrzenianie się groźnego mikroba i uratować kraj przed epidemią.
  =====
  No i zobacz, Interesariusz, te debile zaraz powiedzą, że po co było robić kwarantanny i obostrzenia, skoro „ZMARŁO ZALEDWIE 3 SPOŚRÓD 45 PACJENTÓW”?

  Więc trzymaj się dzielnie, nie bierz do serca ich głupoty, a oni i tak dostaną dokładnie to, na co zasłużyli. Wszak „Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy”.
  Teraz skup się na własnym zdrowiu. To najważniejsze.
  Pozdrawiam Cię serdecznie!
 • @nana 14:28:34
  "Cytują idiotyzmy, że „zmarło parę osób, tyle co na zwykłą grypę” zupełnie nie biorąc pod uwagę, że te dane cyfrowe odzwierciedlają stan faktyczny po obostrzeniach i nie wiadomo, jaki ten stan byłby bez nich."

  O statystach wiadomo cokolwiek na pewno po wydarzeniu, którego dotyczą. Podpieranie się statystykami w trakcie jest zwykła głupotą.

  W obecnej chwili, zamiast wysłuchiwać ludzi, którzy mają płacone za to, co mają powiedzieć, trzeba szukać prawdy inaczej. Ja na przykład stale obserwuję to, co dzieje się w Szwecji i na Białorusi. To jest mój punkt odniesienia. Oczywiście, w tym wypadku też z ostatecznymi wnioskami trzeba czekać do końca, ale w tej chwili ten model walki z Covidem, zwłaszcza ten białoruski, zdaje się być najlepszy.

  Niestety, żyjemy w czasach, gdy do poznania prawdy trzeba włączyć własny mózg, bo ta prawda za zwyczaj jest głęboko ukryta i nikt nie poda jej na tacy. Ale tylko prawda jest w stanie nas wyzwolić.

  Życzę zdrowia, jak każdemu człowiekowi. To, kto miał rację w tym sporze, okaże się dopiero za jakiś czas, nie dziś i nie jutro.
 • @zadziwiony 13:20:54
  @interesariusz z PL 11:13:39
  Teraz powiem tylko dlaczego prawdopodobnie zachorowałes. ... całodzienne noszenie maski zwiększa ryzyko zachorowania o ok. 25 -30 razy."

  Ele by powiedział, że winni są Żydzi.
 • @zadziwiony 13:20:54
  kulą w płot,
  ja nosiłem maskę około pół godziny na tydzień, w tygodniu, gdy miałem proces sądowy, przez trzy godziny. A to oznacza, że nosiłem maskę przez jakieś 0,3% czasu.
 • @rumpelsiltskin 15:22:02
  "Oczywiście, w tym wypadku też z ostatecznymi wnioskami trzeba czekać do końca, ale w tej chwili ten model walki z Covidem, zwłaszcza ten białoruski, zdaje się być najlepszy."

  Na Białorusi jest sprawna powszechna służba zdrowia. Jest też prywatna.
 • @Pedant 16:26:13
  To są wnioski nie moje tylko amerykańskiej agencji rządowej CDA
  Idź do nich z reklamacją.
 • @zadziwiony 13:47:00
  lek został natychmiast wykupiony, a potem pojawiły się w sieci wspominki ludzi, którym nie pomógł.
 • @zadziwiony 14:03:38
  a ja słyszałem, iż swoistość testów jest bliska 100%, co innego z czułością, zwłaszcza postrzeganą całościowo, jako czułość całego procesu.
 • @zadziwiony 14:24:06
  Też jestem "brązowy". Witaminę d3 łykałem dla ludzi, rzeczywiście, nie w końskich dawkach.
 • @Pedant 16:26:13
  odpowiedź wyżej.
 • @rumpelsiltskin 15:22:02 // w tej chwili ten model walki z Covidem, zwłaszcza ten białoruski, zdaje się być najlepszy//
  Zgadza się, pomimo "2 fali" dzienna liczba zachorowań na "kowida" na Białorusi to w przybliżeniu 1,5 raza wyższa od tej liczby na wiosnę / lato (ok. 1450 versus 950). A i odnotywana liczba codziennych zgonów nie przekracza 10, co daje średnio ok. 0,5 % śmiertelności po zarażeniu. B. mało. W Szwecji podobnie, ale obecnie średnia dzienna liczba zakażeń to kilka tysięcy, a liczba zgonów to kilkadziesiąt, wciąż poniżej 50.

  A Polska obecnie? To ledwo ukrywana katastrofa, w znacznym stopniu wynikła NIE ZE STRACHU ale z PRZEŁADOWANIA służb sanitarnych. To dowiedziałem sie od młodego lekarza, ktory przeżył ten kowid w mym domu w Zakopanem.

  (A rząd polski odmówił pomocy w zwalczaniu tego kowida przez (polskojezycznych oczywiscie) lekarzy z Niemiec, gdzie sytuacja sanitarna jest kilkukrotnie lepsza niz u nas. No cóz "narodowy honor" aby Niemcy Polsce nie pomagały zwalczać zaraze. Albo byla to"dyrektywa odgórna" z ambasady USA?)
 • taka sobie
  teoria spiskowa z 2014 roku
  https://www.youtube.com/watch?v=rMkS2xxTX8U
  Będziecie mieli to na co zasługujecie

  Rząd światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy rząd światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.
  James Paul Warburg podczas przesłuchania przed amerykańskim Senatem, 17 lutego 1950 r.

  Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. [David Rockefeller]

  Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją [Zbigniew Brzeziński w książce "Between Two Ages" 19970 r.]

  Idealną sytuacją dla każdego człowieka jest ta, która pozwala mu na pełną wolność działania przy jednoczesnym kontrolowaniu zachowania innych w celu wymuszenia posłuszeństwa na drodze do realizacji własnych pragnień. To znaczy, innymi słowy, każdy człowiek poszukuje władzy nad światem niewolników. [James Buchanan, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii]

  Nadchodzący człowiek przyszłości będzie hybrydą. PanEuropa chce euro-azjatycko-negroidalnej przyszłości (…) Przywódcy powinni również krzyżować lub niszczyć rdzennych Żydów (…) Życzliwa opatrzność zesłała Europie oświeconych syjonistów, nowy rodzaj szlachty wyznającej kult duchów. [W wiedeńskim biuletynie masońskim nr 9/10 „Cosmopolitan and World Citizen”]

  Do zobaczenia w nowym wspaniałym świecie. Idziecie do niego czwórkami w karnym porządku https://www.henrymakow.com/upload_images/masks-on-sheep.jpeg
  .przed wami jeszcze tylko to
  https://www.henrymakow.com/upload_images/dees-mand-vax.jpg

  Powodzenia na wybranej drodze. Każdy ją sobie sam wybiera wedle swojej wiedzy, odwagi i upodobań.
 • @Berkeley72 18:01:58
  „[...]pomimo "2 fali" dzienna liczba zachorowań na "kowida" na Białorusi to w przybliżeniu 1,5 raza wyższa od tej liczby na wiosnę / lato (ok. 1450 versus 950). A i odnotywana liczba codziennych zgonów nie przekracza 10, co daje średnio ok. 0,5 % śmiertelności po zarażeniu. B. mało. W Szwecji podobnie, ale obecnie średnia dzienna liczba zakażeń to kilka tysięcy, a liczba zgonów to kilkadziesiąt, wciąż poniżej 50.”
  - a skąd takie dane?
  I skąd ta wiara, że są to dane prawdziwe?
  A nawet gdyby, to Polska nie jest ani Szwecją ani Białorusią. W necie były nawet informacje, że szwedy po cichu wywożą gdzieś ciała zmarłych emerytów i jest blokada informacyjna na ten temat. Natomiast na Białorusi może mają mniej zachorowań bądź zgonów, ponieważ mają lepszą żywność? Nasza jest pozbawiona mikroelementów, więc trochę energii można z niej mieć, ale cała reszta to bilans ujemny.

  Dla uzmysłowienia napiszę, że moja Babka (to już prawie sto lat temu :))) kilka razy dziennie sypnęła z przetaka trochę ziarna kurom i to było całe ich karmienie, choć oczywiście chodziły one luzem i z kupy gnoju oraz ziemi wygrzebywały co trzeba. Dziś, gdy nie doda się kurom witamin (takie różne, wymieszane z drobnym piaskiem i sprzedawane hodowcom) to żadna kura jajka nie zniesie. Sama skrobia to za mało. A całe życie w glebie zostało wymordowane nawozami sztucznymi i opryskami truciznami. I to my, ludzie, mamy w naszych organizmach.

  Czy może więc dziwić, że jesteśmy coraz słabsi i coraz bardziej podatni na choroby? Na glebę musi być rozsypywany gnój, ze zdrowych zwierząt naturalnie karmionych. Gnój ze zwierząt hodowanych masowo nie ma wartości. Na martwej ziemi zgwałconej sztucznymi nawozami wyrośnie martwe jedzenie. Dodatkowym aspektem jest, że ziemia jest ubijana monstrualnymi traktorami. Pokazywali swego czasu Niemcy w takich programach rolniczych, że po kilku latach jeżdżenia wielotonowym ciągnikiem warstwa ziemi na głębokości ok. 1m to już zwarty beton. I przenosi się on coraz wyżej, w miarę dalszego ubijania gleby ciężkim sprzętem. Więc oranie konikiem i na jeden pług było jednak najlepsze i dlatego przez wieki ludzie mogli całkiem nieźle przeżyć. Wykończyła ich dopiero „nowoczesność”, chciwość, a wielu także lenistwo.
  -
  „A Polska obecnie? To ledwo ukrywana katastrofa, w znacznym stopniu wynikła NIE ZE STRACHU ale z PRZEŁADOWANIA służb sanitarnych. To dowiedziałem sie od młodego lekarza, ktory przeżył ten kowid w mym domu w Zakopanem.”
  - a co to jest ta służba zdrowia? To są przecież ludzie, którzy w jakimś tam momencie swojego życia chcieli pomagać innym, chorym ludziom. Okazało się, że chorzy nie są tego specjalnie warci, ponieważ sami chętnie wpędzają się w choroby lekkomyślnym życiem i na przykład przejadaniem się i to w dodatku niewłaściwymi produktami. Na zasadzie: „jem co chcę, a wy mnie leczcie, bo jesteście od tego”.
  W moim zrozumieniu służba zdrowia miałaby ratować ludzi w raczej niezamierzonych nieszczęściach. Ale dziś mamy inaczej i służba zdrowia traktowana jest jak coś, co się pozostałym ludziom należy. A niby na jakiej podstawie? Lekarze i pielęgniarki to nie są niewolnicy pozostałej części społeczeństwa. Oni mają też swoje prywatne życie i swoje rodziny. Wymaganie od nich czegoś, czego „pacjenci” sami nie chcieliby robić, nawet sami dla siebie, jest poważnym przegięciem. I ten brak szacunku dla służb medycznych, grzebiących się a to w odchodach pacjenta, a to w jego kichach czy innych podrobach. I ani słowa wdzięczności.

  Można śmiało przyjąć, że jednak lekarz jest bardziej potrzebny pacjentowi, niż pacjent lekarzowi, choć jest to – a raczej powinna być – zależność wzajemna.
  Same roszczenia wobec służby zdrowia niczego nie załatwią. Uważa jeden z drugim, że za mało personelu medycznego, no to w czym problem? Niech się wykształci na choćby salową/salowego i wynosi nocniki, to już będzie innym łatwiej.
  Nikt nie ma moralnego prawa wymagać od innych, by robili oni coś, czego on sam nie chce robić, bez względu na powody.
  -
  (A rząd polski odmówił pomocy w zwalczaniu tego kowida przez (polskojezycznych oczywiscie) lekarzy z Niemiec, gdzie sytuacja sanitarna jest kilkukrotnie lepsza niz u nas. No cóz "narodowy honor" aby Niemcy Polsce nie pomagały zwalczać zaraze. Albo byla to"dyrektywa odgórna" z ambasady USA?)”
  - a kto powiedział, że u Niemców jest lepiej? Bo ich media sprytnie balansują między dezinformacją a kłamstwem. Podają, że w Niemczech jest średnio o połowę mniej zarażonych dziennie niż w Polsce, przy czym Niemcy mają populację dwa razy większą niż my. Ale to nie my u nich, ale oni u nas sponsorują „kobiety chore na macicę”, chcące się skrobać na życzenie, czyli puszczać z kim się da a potem płód usuwać na koszt społeczeństwa, blokując tym samy miejsca w szpitalach, miejsca, które mogliby otrzymać prawdziwi chorzy.

  Kowid swoją drogą, a polityka swoją, albo może to jest jedno i to samo, choć oba realne i stosowane świadomie?

  Do polskiej służby zdrowia nie wpuściłabym ani jednego „niemieckiego lekarza”. Zakładanie, że oni by tylko u nas leczyli jest naiwnością.
  To tak, jak „pomoc finansowa Niemiec dla Afganistanu”. Jeśli nie będzie tam „przestrzegania praw człowieka”=udogodnień dla niemieckich firm, mogących na takiej „pomocy” zarobić, no to kasy nikt tam dawać nie będzie.
  Uważam też, że Niemcy nie delegowali by do nas żadnych lekarzy, będących u nich na etacie, bo sami nie wiedzą, jak się u nich kiwnie i kiedy.
  Ponad dwa lata temu w niemieckiej tv jeden, jedyny raz, o 22h, podali informację o masowych zachorowaniach na „dziwne zapalenie płuc” i że np. w Hamburgu szpitale pełne i nie ma dla chorych ratunku, bo antybiotyki nie działają. Na własne uszy słyszałam, a nawet zapisałam, żeby potem nie było, że mi się zdawało. Mam nawet w uszach to, co powiedział lekarz – tak był przedstawiony, że sytuacja kryzysowa i duża śmiertelność. A media poza tym sprawę przemilczały, nic więcej nikt nie podawał z tych informacji i tyle. Kto miał umrzeć to umarł, kto przeżył też mu nie do wychodzenia na forum publiczne, żeby o tym mówić. Płuca atakowało takie coś, co produkowało gęsty, ciągliwy, zielonkawy śluz, niemożliwy do odksztuszenia, więc chory się dusił. Pomagało wprowadzenie do płuc rury i odessanie śluzu, ale to zabieg bolesny i skuteczny tylko na krótko, bo potem śluz znowu zatykał płuca.
  -
  Jaka nasza służba zdrowia jest, taka jest i na to nie mamy oraz nie będziemy mieć wpływu. Więc wszelkie ataki pod jej adresem są bezsensowne i nic nie zmienią. Możemy zmienić własne podejście do własnego zdrowia i zadbać o to, żeby możliwie jak najmniej sprawiać innym kłopoty.
  Jeżeli w cały interes kowidowy zamieszani są Niemcy, to w jaki sposób mieliby oni pomagać nam to zwalczać? Niewykluczone, że „każdy każdemu podrzucił kowida”, ale oni nam podrzucili tego więcej, a teraz wspierają lesbijki chcące prawa do skrobanek jakby mogły się zapłodnić palcem „partnerki”!
  Mężczyźni u nas stali się zbyt emocjonalni, a to nie jest ich domena i im szkodzi. Mężczyzna powinien być racjonalny, myśleć trzeźwo i bez uprzedzeń.
  Poza tym, jeśli komuś nie pasuje nasza służba zdrowia, no to niech leczy się sam. Przecież wie lepiej, co mu jest albo co mu nie jest i po co miałby korzystać z pomocy ludzi, którymi gardzi?
 • @nana 19:48:59
  tak, mamy to, na co zasługujemy.
 • @nana 19:48:59
  ". W necie były nawet informacje, że szwedy po cichu wywożą gdzieś ciała zmarłych emerytów i jest blokada informacyjna na ten temat."

  A mnie somsiadka z parteru mówiła, że Szwedy nazwiska zmarłych na kowida nadajom nowym tym co to z Afryki przyszli i przez co statystyki smiertelnosci na kowida u szewduff takie małe som.

  @nana- takie prostackie sianie koronapaniki tutaj nie dziala. Wysil się bardziej.
 • Homo Covidus - nowe wcielenie bolszewika
  "Dyktatura "sanitarno - naukowa", z którą obecnie mamy do czynienia budowę Nowego Porządku rozpoczęła od stworzenia homo covidus, osobnika sterroryzowanego, gotowego na akceptację nawet najgłupszych zarządzeń w imię życia "wiecznego".
  To, co kiedyś było domeną religi stało się nową religią, głoszoną przez różnej maści szamanów bożka Covida. I faktycznie, tradycyjny kościół jest w odwrocie. Przestał bronić i nauczać swoje owieczki za to potępia stada zamaskowanych baranów, które jeszcze nie do końca uwierzyły w nowe, covidowe bóstwo. A za rogiem jest już nowa forma komuni czyli szczepionka.Stworzenie homo covidus poszło nad wyraz sprawnie bo odwołano się do najbardziej atawistycznego instynktu człowieka - strachu przed śmiercią. Ten strach, paradoksalnie, zjednoczył znaczną część ludzkości, zasypał nawet częściowo stare podziały polityczne. W Polsce podział na zwolenników PO i PiS stał się mniej istotny niż podział na trzęsących się ze strachu wyznawców bożka Covida i tzw. "negacjonistów"

  http://xn--niepodlegy-i0b.pl/#/823/homo-covidus-nowe-wcielenie-bolszewika/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930