Kompromitacja służby zdrowia jako niezamierzony efekt "kowidowego cyrku" 

Na naszych oczach dokonuje się ostateczna kompromitacja służby zdrowia, nie tylko w Polsce ale i na całym śiecie.


 

Cyrk kowidowy jaki „odwaliły” tak zwane rządy krajowe na całym świecie, polegający (między innymi) na unieruchomieniu systemów opieki zdrowotnej, w sposób zupełnie nie zamierzony pokazał prawdziwe oblicze współczesnej medycyny.


 

Gdy cała służba zdrowia praktycznie przestała działać w większości państw świata,koncentrując się na cyrku kowidowym, to śmiertelność w tym czasie znacząco spadła, o ok 8% w Polsce! (6 tysięcy zakładów pogrzebowych zbankrutowało)
Wszędzie na świecie gdzie odwalono cyrk kowidowy i zamknięto szpitale i przychodnie dla "nie kowidowców" jest tak samo!
Śmiertelność znacząco spadła! Dlaczego? Gdyż unieruchomienie służby zdrowia wyeliminowało podstawową przyczynę zgonów: błędy w sztuce lekarskiej
W USA błędy lekarskie stanowią trzecią przyczynę zgonów, a jeśli dobrze policzyć to pierwszą!
Czy w długim okresie taka tendencja się utrzyma? A dlaczego nie?
W 2000 roku lekarze w Izraelu przeprowadzili strajk generalny. Trwał 3 miesiące a w tym czasie śmiertelność spadła o...30%!
Być może w długim okresie brak dostępu do lekarzy i szpitali spowoduje wzrost zgonów - o tym przekonany się niebawem gdyż cyrk kowidowy rozwija się w najlepsze!
Moim zdaniem ograniczenie dostępu do lekarzy i szpitali wyjdzie ludziom na zdrowie, gdyż współczesna medycyna bardziej pacjentom szkodzi niż pomaga.
Gdyby założyć, że w Polsce (procentowo) ginie tyle samo ludzi w skutek błędów lekarskich co w USA, to w ubiegłym roku medycy uśmiercili ok 60 tysięcy ludzi! Jedno spore miasto "poszło do piachu" wykończone przez "służbę zdrowia"
Po co komu taka służba zdrowia?
Wiecej tutaj:
http://pospoliteruszenie.org/lekarzyk.html

Gdyby w długim okresie czasu (roku, dwóch lat) okazało się, że śmiertelność spada pomimo zatrzymania służby zdrowia, to byłaby to całkowita i ostateczna kompromitacja współczesnej medycyny i powrót do ludowej medycyny naturalnej!
Moim zdaniem tak będzie!

Współczesna medycyna to niekończące się pasmo oszustw i manipulacji, wymyślanie chorób które nie istnieją, produkowanie „lekarstw” które mają te choroby leczyć, a które czynią z ludzi zdrowych kaleki, dożywotnio skazane nas trucie się lekami.

Oto kilka przykładów jak działa współczesna medycyna.


 

   W książce  “Mity o cholesterolu”, ( wydanej przez Oficynę Wydawniczą  „Interspar”) niemiecki profesor Walter Hartenbach  ( Pracował w szpitalu uniwersyteckim w Monachium, był ordynatorem oddziałów chirurgicznych w szpitalach w Wiesbaden. Przez kilkadziesiąt lat badał związki nieprawidłowego odżywiania z nowotworami i chorobami naczyń).

dowodzi, że lansowana przez koncerny medyczne teza o szkodliwości podwyższonej wartości cholesterolu jest bajeczką wymyśloną przez owe koncerny.     Książka obala mit wymyślony przez mafię farmaceutyczną jakoby cholesterol miał wpływ na rozwój miażdżycy czy zawał serca.

   Walter  Hartenbach  twierdzi, że cholesterol nie ma żadnego wpływu na rozwój miażdżycy czy zawał serca. Wysoki poziom cholesterolu wiąże się z  dłuższym życiem i mniejszym ryzykiem raka. A zbijanie poziomu cholesterolu może prowadzić do zgonu i nowotworów!

   Obniżanie poziomu cholesterolu we krwi oznacza krociowe zyski dla firm farmaceutycznych, lekarzy i producentów margaryny. I tylko o to chodzi  w podtrzymywanej w mediach wrzawie o „złym” i „dobrym” cholesterolu!

   Omówienie książki  profesora  Hartenbacha  tutaj:http://optymalni.poznan.pl/z-roznych-zrodel/cholesterol-nie-jest-smiertelna-trucizna

Pomimo tego, że wielu naukowców potwierdziło w badaniach tezy profesora Hartenbacha, leki na obniżenie poziomu cholesterolu są w ogromnych ilościach produkowane i stosowane, również w Polsce, choć skutki zdrowotne ich stosowania są TRAGICZNE! Miliony ludzi zostało trwale okaleczonych statynami, które niby mają obniżać poziom cholesterolu, choć faktycznie rujnują ludziom zdrowie!


 

   Kilka lat temu ukazała się w Niemczech książka Cornelii Stolze Zapomnij Alzheimera! Prawda o chorobie, która nie jest chorobą (Vergiss Alzheimer! Die Wahrheit über die Krankheit, die keine ist).

   Autorka, z wykształcenia biolog, współpracowała z takimi czasopismami  jak  „Die Zeit”, „Stern” „Süddeutsche Zeitung”, „Spiegel”, „Financial Times Deutschland”  i „Geo”. Była redaktorką ds. naukowych w „Berliner Zeitung” i „Die Woche” oraz referentką prasową w różnych instytucjach naukowych jak Max-Delbrück-Zentrum für Molekulare Medizin w Berlinie i Max-Planck-Institut für Biochemie. Opublikowała kilka  książek popularno-naukowych; główne obszary jej zainteresowania to medycyna, biologia, biotechnologia, genetyka i psychologia, polityka naukowa.

   Pani Cornelia Stolze twierdzi, że choroba   Alzheimera ....nie istnieje (!), zaś mit o jej istnieniu podtrzymują koncerny farmaceutyczne zbijające fortunę na produkcji leków (które nie działają!)  przeznaczonych do leczenia nie istniejącej choroby.

 Stolze wysuwa dość radykalną tezę, że ta masowo dziś diagnozowana choroba jest w dużej mierze po prostu medycznym błędem. Ponieważ demencja lub demencjopodobne symptomy mogą być wywoływane przez najróżniejsze choroby lub toksyczne uszkodzenia mózgu, to tutaj należy w pierwszej kolejności  poszukiwać przyczyn obniżenia umysłowej sprawności. Okaże się wówczas, że zjawiska zebrane pod nazwą „demencja” (wywołana przez „Alzheimera”) w wielu przypadkach  mogą być – o ile jej prawdziwe przyczyny zostaną rozpoznane  – odwracalne.

   Szczegółowe omówienie książki Cornelii Stolze Zapomnij Alzheimera! Prawda o chorobie, która nie jest chorobą, tutaj:  http://www.tomaszgabis.pl/2012/08/30/zapomnij-o-alzheimerze/

Leon Eisenberg, psychiatra, który odkrył chorobę ADHD u dzieci ( zespół nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami koncentracji uwagi.) , tuż przed śmiercią wyznał, że ową chorobę… wymyślił. Niestety wieść o tym, że ADHD nie istnieje nie jest tak popularna, jak wieść o tym, że ADHD istnieje. W Polsce dziesiątki ośrodków medycznych leczy dzieci z ADHD, choroby która nie istnieje a którą wymyślił jakiś oszust !

 


 

Cyrk kowidowy jaki zafundowali całemu światu jego faktyczni władcy, obnażył prawdziwe oblicze współczesnej medycyny:odrażającą, przestępczą mordę zachłannych na kasę, zdemoralizowanych lekarzy i „naukowców”.

 

Anthony Ivanowitz

15.10.2020r.

www.pospoliteruszenie.org