Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Grzyby, grzyby...humoreska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grzybiarze zbierają sobie grzyby nie mając ku temu stosownych papierów a stąd już tylko krok od nieszczęścia.

 

Grzyby, grzyby przybywajcie do mojej siedziby- humoreska

 

 


 

Pomimo obowiązywania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 19 grudnia 2002 roku ( Dziennik Ustaw numer 21/2003 , poz. 178 ) żaden grzybiarz nie zgłosił się jeszcze na egzamin i nie uzyskał dyplomu klasyfikatora grzybów lub grzyboznawcy . Sprawa jest poważna !!

Grzybiarze zbierają sobie grzyby nie mając ku temu stosownych papierów a stąd już tylko krok od nieszczęścia. Ostatnio śmiertelnie zatruło się grzybami dwoje dzieci z Afganistanu, którym Sanepid nie udzielił stosownego szkolenia, co może skutkować skandalem międzynarodowym!

Jeśli przez tysiące lat ludzie zbierali grzyby nie mając ku temu odpowiedniego wydanego przez króla zaświadczenia, to nie oznacza, że tak ma być nadal ! Istnieją nader poważne powody dla których każdy grzybiarz powinien mieć stosowny urzędowy kwit, którym na żądanie mógłby się okazać.

Zauważmy, że większość grzybiarzy zebrane przez siebie grzyby sprzedaje, oferując je na poboczach dróg przejezdnym kierowcom. Problem polega na tym, że również na poboczach oferują swoje usługi panie lekkiego prowadzenia się. Przejeżdżający kierowcy nigdy nie mają pewności czy zatrzymując się przy konkretnej osobie otrzymają oczekiwany towar.

Nader często zdarza się, że szofer który chciałby kupić prawdziwków zatrzyma się pomyłkowo przy obywatelce Ukrainy, skorzysta z okazji ( choć wcześniej nie miał takiego zamiaru ), a grzybów nie kupi i awantura w domu gotowa !!

Inny znów przywiezie do domu kilkanaście kobiałek kurek, bo za każdym razem pechowo zatrzymywał się przy grzybiarkach, choć planował mieć przyjemność z obywatelką Bułgarii.

Gdyby każda grzybiarka posiadała dyplom klasyfikatora grzybów, bądź grzyboznawcy, to okazując go kierowcy po pierwsze nie zostałaby wystawiona na ciężką próbę dochowania wierności małżeńskiej, po drugie przyczyniłaby się do zapewnienia bezpieczeństwa i porządku na drogach .

Ponieważ jednak Sanepidy zajęte są obecnie zamykaniem firm które chciałyby pracować i pilnowaniem aby nie popełniły one przestępstwa świadczenia usług lub produkowania jakiś towarów, więc na tą instytucję nie ma co liczyć w „temacie” ucywilizowania zbierania grzybów w Polsce!

Potrzebna jest inicjatywa ustawodawcza polskiego parlamentu, gdyż ten specjalizuje się w idiotycznych regulacjach prawnych, więc i z tym tematem sobie poradzi!

Co nieco doradzę. Aby zapobiec fatalnym w skutkach pomyłkom kierowców, którzy mylą grzybiarki z obywatelkami Ukrainy i Bułgarii świadczącymi usługi seksualne, należy te ostatnie zmusić do noszenia kolorowych czapeczek, na przykład czerwonych. Polska grzybiarka która oprócz sprzedaży grzybów chciałaby też dodatkowo świadczyć usługi seksualne, powinna do czerwonej czapeczki przyczepić wstążeczkę, na przykład biało- czerwoną.

Obywatelki obcych państw które świadczą usługi seksualne przy drogach, a które też by chciały dorobić w czasie oczekiwania na klientów zbierając grzyby, powinny do czerwonych czapeczek przyczepić dzwoneczki. Dzwonek taki informował by kierowców czy dana obywatelka jest wolna czy zajęta. Dzięki temu mógłby on odpowiednio zadysponować własnym czasem albo czekając na swoją kolej, albo dla „zabicia” czasu zbierając grzyby.

Co bardziej obrotne obywatelki obcych państw mogłyby połączyć obie profesje, zbierając grzyby w czasie świadczenia usług seksualnych. Technicznie jest to możliwe przy zaproponowaniu klientom odpowiedniej pozycji przy stosunku.

Tyle moich sugestii. Znając durnotę polskich parlamentarzystów należy domniemywać, że powymyślają oni takie idiotyzmy, przy których moje propozycje będą się wydawać całkiem sensowne!


 

Anthony Ivanowitz

04.09.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org


 


 

KOMENTARZE

  • No nie.
    A zagrożenie wypadkiem?
    Trzeba "zbieraczki" oraz "zbieraczy"(dla klientów lubiących takowych) oznakować w nocy stosownymi światłami, nomen omen, pozycyjnymi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930