Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Do polskiej młodzieży

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Droga młodzieży, Wasze życie i zdrowie zostanie poważnie zagrożone jeśli dacie się "wyszczepić"

 

Apel do uczniów polskich szkół

 

 

Droga młodzieży!

 

 

W najbliższych dwóch tygodniach będziecie obiektem chamskiej propagandy rządowych naganiaczy szczepionkowych, którzy będą chcieli skłonić Was do tego abyście się „wyszczepili”, zaś wasi rodzice aby wyrazili na to zgodę!

 

Jeśli dacie się oszukać i „wyszczepić”, będzie to Wasz największy błąd w życiu! Celem szczepień nie jest troska o wasze zdrowie (jak to bezczelnie oszukują Was naganiacze szczepionkowi), lecz przeciwnie: pozbawienie Was zdrowia, a głównie uczynienie Was bezpłodnymi jak już dorośniecie! Przy „okazji” szczepień wielu w Was może zostać okaleczonych, albo nawet zostanie uśmierconych!

 

Takie akcje były już prowadzone wcześniej w wielu krajach: w Indiach i Pakistanie gdzie szczepionkami sparaliżowano 500 tysięcy dzieci, w Kenii gdzie „szczepionkami” uczyniono bezpłodnymi 2,3 mln kobiet i dziewczynek, naFilipinach, w Meksyku oraz w Nikaragui.

Przeczytajcie ten artykuł: http://pospoliteruszenie.org/zbrodnia%20na%20dzieciach.html

 

 

Pomyślcie:

 

 1. Skoro dzieci i młodzież nie chorują na grypę (zwana teraz kowidem) to w jakim celu chcą Wam wpuścić do ciał „szczepionki” , które nie są żadnymi szczepionkami, tylko „płynami” o nieznanym składzie chemicznym i nieznanym działaniu w długim okresie? Gdzie tu logika?

 2. Skoro dzieci i młodzież nie przenoszą wirusów grypy na osoby starsze od siebie, to argument żeby się szczepić dla innych (dla dziadka, dla babci, itp), jest następnym ordynarnym kłamstwem.

 3. Na świecie istniej kilkadziesiąt bardzo groźnych dla zdrowia i życia chorób zakaźnych, takich jak:

  wirusowe zapalenie opon mózgowych, ospa, odra , różyczka, pryszczyca, wirusowe zapalenie wątroby, malaria, bąblownica, wścieklizna, kiła, rzeżączka, dur wysypkowy, ziarnica weneryczna, cholera, dur brzuszny, gardioza, dżuma, bruceloza, krztusiec, gruźlica, gorączka denga, AIDS, włośnica, wągrzyca i dziesiątki innych chorób zakaźnych!

  Pomyśl młody człowieku: dlaczego nikogo nie interesuje czy nie jesteś chory na jedną z wymienionych chorób, tylko chcą cie „wyszczepić” na chorobę na którą ani Ty ani Twoi rówieśnicy nie zachorują, a jeśli nawet ktoś z Was zachoruje, to wyzdrowieje bez problemu w ciągu kilku dni, gdyż są skuteczne leki leczące grypę! (zwaną teraz kowidem).

 

Pamiętaj młody człowieku: Twoim największym skarbem jest zdrowie! Jeśli je stracisz, Twoje życie stanie się koszmarem!

Choroba na którą chcą cię „wyszczepić” nie jest dla Was młodych groźna, praktycznie prawie nikt z Was na nią nie zachoruje! A te nieliczne jednostki które zachorują, wyzdrowieją nawet bez użycia jakichkolwiek  leków, gdyż grypa mija samoistnie i nie wymaga leczenia w zdecydowanej większości wypadków.

 

Droga młodzieży! Przyszło Wam żyć w okrutnym i zbrodniczym świecie!

Niestety nie możecie ufać wielu osobom dorosłym, którzy dla realizacji własnych niecnych, podłych i zbrodniczych celów są gotowi narazić na szwank Wasze życie i zdrowie!

 

Wielu z Waszych rodziców zostało ogłupionych i uwierzyło „na słowo” rządowym naganiaczom szczepionkowym i w dobrej wierze będzie chciało Was „wyszczepić”!

 

Przed Wami najważniejszy egzamin w życiu: jeśli go zdasz i odmówisz „wyszczepiania” - nic złego ci się nie stanie! Jeśli zgodzisz się na „wyszczepianie” - Twoje życie, zdrowie i przyszłość rysują się w czarnych barwach!

 

Nie bądź głupi, nie pozwól się okaleczyć okrutnym i bezwzględnym ludziom!

Niestety, bestie w ludzkiej skórze otoczyły Was ze wszystkich stron i próbują skrzywdzić na całe życie!

 

 

 

Anthony Ivanowitz

02.09.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Doskonały tekst, warty szerszego upowszechnienia w jakiejkolwiek formie
 • Nic to nie da!
  Miotasz się Antoś, apelujesz, grzmisz, prosisz o rozsądek....wszystko na nic!
  Głupi rodzice zaszczepią dzieci "dla zdrowotności", szprycownicy je okaleczą aby zarobić 60 zł od łebka, młodzież "dla szpanu" nadstawi ramiona do wpuszczenia trutki....i tyle
  Nic na to nie poradzisz, ale chwała ci, że robisz co w Twojej mocy!
 • Autor
  Bardzo dobry, bardzo potrzebny ten apel. - Żeby tylko na czas dotarł do zainteresowanych.
 • ...przygotowania do 4 fali...
  ...idą pełną parą!!!...aktorzy kryzysowi maja pełne ręce roboty - co rusz wywozi sie pełne auta i przyczepy "pełne trupóf" z roznych miejsc!...
  ...trup sie sciele gesto!...:)))

  NPTV fragment programu - Trup w worku pali fajkę

  https://www.youtube.com/watch?v=4ofCN0RrjUU&ab_channel=BratAmantadyny
 • @władek 11:38:18
  Prawda jest taka, że większość dzieci szczepanów sama się wyszczepi.
  Korzyść dla Ludzkości będzie taka, że ich geny głupoty nie będą upośledzać genomu społeczeństwa i jest wreszcie szansa, że i Polacy staną się za jakiś czas mądrym narodem
 • @miarka 11:54:56
  No właśnie. Ale 12-16-to letnie dzieci nie czytają Neonu24. Czytają facebooka.
 • @KST 12:15:15
  "... ich geny głupoty nie będą upośledzać genomu społeczeństwa i jest wreszcie szansa, że i Polacy staną się za jakiś czas mądrym narodem"

  Jest jeden warunek: działanie. - Bo "Głupocie aby zwyciężyła wystarczy bierność ludzi mądrych".

  Działanie zaś wymaga odwagi. Odwaga wymaga miłości do tych, których trzeba ratować. Miłość wymaga ofiary. Miłość ofiarna wymaga celu ludzkiego (nasze człowieczeństwo, w tym zwłaszcza wolna wola), godność osoby ludzkiej i sumienie) jest ważniejsze jak życie bez niego.
  - Ważniejsza też w rozumieniu wspólnotowym jak indywidualnym).

  Czym jest więc ten "genom społeczeństwa"? - Jest systemem wartości ludzkich.
  Każdy naród (nie mylić ze społecznościami plemiennymi, mafijnymi, partyjnymi czy administracyjnymi) organizuje się wokół wspólnego systemu wartości i celów. - Najpierw ludzkich, później narodowych, a religijnych jeśli są z nimi spójne.

  W systemie wartości ludzkich wyróżnia się moralność. - A moralność zaczyna się od podejmowania obrony koniecznej, a więc działania. - Tu walki, i to bezkompromisowej, bo jesteśmy zaatakowani przez wroga szowinistycznego, a taki już swoją decyzję podjął i idzie "po nasze wszystko". Jesteśmy w stanie obrony koniecznej, bo już z jego woli "albo my, albo on:.

  Dwa rozumowania, w obu wynikiem na rozwiązanie problemu jest działanie. Działanie przez walkę i to ofiarną.

  Niech nikt tu nie da się zwieść manipulatorom, że można przeżyć bez walki.
  Ci co jej nie podejmują to już trupy, mimo że jeszcze z rozpędu coś myślą, mówią, piszą, a nawet robią.
 • @viridiana 12:36:00
  "No właśnie. Ale 12-16-to letnie dzieci nie czytają Neonu24. Czytają facebooka".

  Ale ja pisałem, że to ten apel ma do nich dotrzeć, a nie że oni mają znaleźć Neon i ten apel..
  To ci co Neon czytają a zwłaszcza blogerzy i komentatorzy Neonu mają dotrzeć do dzieci z tym apelem.
  Zresztą nie tylko do 12-15 letnich, ale i 16-17-letnich też (one nie przestają być dziećmi i pod władzą rodzicielską tylko z racji tego, że w testach były traktowane jak dorośli).
 • Dzieci do pewnego wieku a niektóre
  zawsze - biorą przykład z rodziców. Jeżeli rodzice się zaszczepili - to zaszczepią się także w swojej większości - ich dzieci.
  Wniosek?
  Jeżeli rodziców czarci pomiot już ogłupił (podmienił im ich szare komórki na szatańskie odchody) - to kto ma naprostować ich dzieci - kiedy te w szkole ulegają planowej podmianie ich szarych komórek na szatańskie odchody?
 • O Młodziaków trzeba walczyć.
  O Młodziaków trzeba walczyć.

  "Cóż młodziak winny, że ma rodziców idiotów".

  Zresztą z tego co widzę młodzież jest najbardziej przeciwna szczepieniu.
  Jest nadzieja.
 • @kowalskijan584 15:31:55
  Jest przeciwna.....i się szczepi. Bo musi iść na mecz, na imprezę, jechać na wakacje, mieć święty spokój z restrykcjami.
  " Chcesz pokoju, szykuj się do wojny." Wolność nigdy nie jest dana raz na zawsze. Trzeba stale o nią walczyć. Gdy komuś to tłumaczę, to w najlepszym razie patrzy na mnie tępym wzrokiem.
  95 procent ludzi żyje w podstawionej im rzeczywistości nie mając pojęcia co się wokół dzieje. Przykład z dnia dzisiejszego. Dwudziestoparoletnia kobieta gdy spytałem dlaczego się szczepiła odpowiedziała, żeby mieć święty spokój i wujek lekarz zapewnił ją że szczepionka jest bezpieczna...
  Gdy zajdzie potrzeba zgłoszę się do weterynarza.
 • @
  Wróg zaczyna szaleć bo operacja covid się ślimaczy i chce zaszczepić jak najwięcej osób zanim wyjdą na jaw pierwsze masowe efekty uboczne preparatów mRNA, jak na przykład: kobiety nie będą mogły zajść w ciążę, donosić płodu lub będą rodzić upośledzone dzieci.
  Należy spodziewać się drastycznej eskalacji terroru z rozwiązniami siłowymi włącznie.
 • Autor 5 * * * * *
  Starsze dzieci mogą się sprzeciwić, a co mogą bezbronne maleństwa ?

  Mogą jedynie liczyć na mądrość mamy i taty.

  Dlatego ten apel jest tak bardzo ważny.


  https://m.neon24.pl/ae235316243f8b165ba1250536dd98d9,14,0.jpg
 • @demonkracja 13:59:30
  Znam przykład gdzie rodzice się nie zaszczepili a dzieci ( dorosłe) podjęły decyzję o szczepieniu pomimo tego co mówili im rodzice.
  Tak więc bywa różnie.
 • @Asgard 16:54:22
  -----------------
  "Znam przykład gdzie..."
  -----------------
  Tak - to się zdarza ale nie jest to większością.
 • @miarka 13:06:27
  Tak jak nikt nie jest obecnie w stanie wyszczepić kogokolwiek pod przymusem, tak samo nikt nie jest w stanie zapobiec wyszczepieniu się kogokolwiek, kto chce być dobrowolnie zaszczepiony, bo wierzy w skuteczność i "dobrodziejstwo" szczepionek na covid.
  Jeśli chodzi o dzieci i młodzież w wieku 12-18 lat to podlegają pod władzę rodzicielską i to w najbardziej żywotnym interesie rodziców jest chronić swoje dzieci przed niebezpieczeństwem z dowolnej strony.
  Większość rodziców-szczepanów pośle swoje dzieci do punktów szczepień, a ci co są "antyszczepionkowacami" zapewne będą je przed szprycą bronić wszelkimi sposobami - miejmy nadzieję, że skutecznie i tym rodzicom w zasadzie można pomóc.
  Znam jednego ojca około 40-tki, który sam po szprycy J&J miał ewidentny NOP, bo na drugi dzień po szprycy stracił przytomność i obudził się na IOIM-ie. Teraz zarzeka się, że absolutnie pod żadną groźbą nie da swoich dzieci wyszczepić, nawet może je wysłać na indywidualne nauczanie, jeśli rządowi terroryści będą go szantażować.
  Zgadzam się - nadchodzi szybkimi krokami czas działania i walki, bo czas słów i pisaniny powoli się kończy ....
 • @demonkracja 13:59:30
  Dokładnie tak będzie z nielicznymi wyjątkami. Smutne to, ale można apelować, tłumaczyć i udowadniać, a to i tak dla większości już wyszczepionych rodziców nie dotrze.
 • @zadziwiony 16:23:43
  Tak to właśnie działa i niewiele na to można poradzić.
  Jedyna nadzieja w tym, że kolejna "dedykowana szczepionka przeciwko grypie na sezon 2021/2022" wybije większość "białych kitli" oraz sługusów w aparacie ucisku i terroru lub przynajmniej rozłoży ich na długi czas ...
 • @Nibiru 16:28:24
  I dlatego wróg już podjął decyzję o wykorzystaniu starej i sprawdzonej metody depopulacji czyli wojny na wielką skalę czyli III Wojny Światowej
 • @Monaco 16:38:13
  Takie dzieci jak na foto są jeszcze bezpieczne, ale te co mają już 12 lat stoją przed śmiertelnym niebezpieczeństwem
 • @KST 19:09:31
  Osobiście nie sądzę aby wróg zdecydował się na wojnę z ludzkością na pełną skalę z kilku powodów:
  1. W konflikcie na pełną skalę, gdyby udało im się tak jak w obu poprzednich wojnach światowych podzielić narody na "gladiatorów", zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo wymknięcia się działań wojennych spod ich kontroli z uwagi na:
  a. powszechność środków dalekiego przenoszenia,
  b. powszechność broni chemicznej (są już chemikalia o niewyobrażalnym potencjale trucia lub obezwładniania), biologicznej oraz brudnej nuklearnej,
  c. broń genetyczna jest też już w prywatnych rękach,
  d. ryzyko zdrady sługusów, którzy zdawaliby sobie sprawę, że są w ogromnej mniejszości (bo to wojna z ludzkością) i z wyrachowania przechodziliby na stronę przeciwną a nawet mogli zaatakować swych panów.
  2. Wróg jest niesamowicie tchórzliwy i zrobi tylko to gdzie ma 100% szansy powodzenia. Za dużo ma do stracenia aby podjąć większe ryzyko.
  Oczywiście nie należy wykluczać jakichś mniejszych działań typowo militarnych ale na ograniczonych obszarach.
 • @Nibiru 20:40:03
  Wróg jest PSYCHOPATĄ i dlatego zdolny nawet do samobójstwa kosztem unicestwienia całego świata.
  Poza tym uszykował sobie "gniazdka" na przetrwanie Apokalipsy i uznał, że "po nim nawet Potop".
 • @zadziwiony 16:23:43
  przestan , rozejrzyj sie , wejdz na YT posluchaj Chady , ZBUKA

  https://youtu.be/P6tydK5J6DE

  nie boj zaby , zaba w wodzie nie ubodzie
 • @zadziwiony 16:23:43
  Zapraszam. Potrzebującym oprócz porady dostarczam amatandyny. Mam dobre efekty
 • Dyrekto zkoły wraz z Radą Rodziców
  w Zielonej Górze postanowili zachęcić młodzież pieniędzmi do szczypawkowania: http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/iii-lo-robi-z-aplikacji-preparatu-konkurs-najbardziej-zaszprycowana-klasa-ma-otrzymac-5-tys-zl-internauci-utworzyli-zrzutke-dla-najczystszej-klasy-zebrano-juz-wiecej-niz-nagroda-glowna-od-szkoly

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930