Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Apel do dyrektorów szkół, rodziców i szprycowników

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za kilka dni rozpoczną się w szkołach przygotowania propagandowe mające na celu „wyszczepienie” polskich dzieci

 


 

 

Szanowni Państwo! (zwrot ten nie dotyczy szprycowników)

 

Za kilka dni rozpoczną się w szkołach przygotowania propagandowe mające na celu „wyszczepienie” polskich dzieci. Po prawie dwóch latach trwania kowidowego zajoba, już wiemy, że tak zwane „szczepionki” nie są żadnymi szczepionkami, lecz „płynami” o nieznanym składzie chemicznym, które już pokaleczyły na całym świecie około 500 mln ludzi i zabiły co najmniej 35 mln (dane takie podał dr Robert Young, sprawozdanie z jego badań w których odkrył, że „szczepionki” są silnymi truciznami tutaj: http://pospoliteruszenie.org/grafen.html ).

 

Wiedząc o powyższym apeluję do dyrektorów szkół: rząd warszawski zmusza Was do przeprowadzenia agitacji pro szczepionkowej. Przeprowadźcie taką agitację, ale uczciwie! Oprócz agitatorów szczepionkowych zaproście do prelekcji tych uczciwych lekarzy i naukowców, którzy przedstawią całą prawdę o szczepionkach i prawdziwych celach szczepień. A ten cel to pozbawić wasze dzieci płodności, przy okazji kalecząc je i zabijając! Takie akcje były już prowadzone w wielu państwach: w Kenii, Indiach, Pakistanie i wielu innych (więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/zbrodnia%20na%20dzieciach.html )

 

Nie zgadzajcie się aby punkty szczepień zlokalizować na terenie szkoły! Jeśli któryś rodzic chce „wyszczepić” własne dziecko to niech je zaprowadzi do oficjalnego punktu szczepień. Szkoła nie może pośredniczyć w ludobójstwie!

 

Rodzicu! Nawet jeśli sam „wyszczepiłeś się” , to nie morduj i nie okaleczaj własnych dzieci.

Dzieci nie chorują na grypę (zwaną teraz kowidem), im szczepienia nie są do niczego potrzebne!

Jeśli w wyniku szczepienia wasze dziecko zostanie okaleczone, to do końca życia będzie to wasz wyrzut sumienia, zaś dziecko wam tego nigdy nie wybaczy!

Nawet jeśli pozornie dziecku po szczepieniu nic nie będzie dolegać, to zostanie pozbawione płodności, gdyż taki jest cel szczepień!!

Nigdy nie zostaniecie dziadkami!

 

Rodzicu: jeśli wyrazisz zgodę na „wyszczepienie” własnego dziecka zostaniesz wspólnikiem w zbrodni! To, że działałeś z głupoty, z niewiedzy czy z powodu otumanienia propagandą nie jest żadnym usprawiedliwieniem!

 

A teraz apel do szprycowników, lekarzy i pielęgniarek, czyli szczykawkowych bandytów i zbrodniarzy, którzy aby zarobić 60 zł „od łepka”, będą okaleczać i mordować dzieci!

 

Okaleczając i zabijając szczepionkami osoby dorosłe, wielu z was „zarobiło” ogromne pieniądze, które „ustawią” was do końca życia. Ale pamiętajcie, że jeśli nawet nie odpowiecie za swoje ohydne zbrodnie w procesach karnych, to zniszczy was od środka wasze sumienie, ono zatruje wam resztę życia tak skutecznie, że wielu z was sięgnie po sznur, aby uwolnić się od udręki!

 

Macie jeszcze szansę wycofać się ze zbrodni kaleczenia i zabijania dzieci. Nie bierzcie udziału w ludobójstwie dzieci- ta zbrodnia zaprowadzi was wprost w otchłań piekła!

Jesteście odrażającą zgrają „łowców skór”, zbrodniarzy i morderców, czy nie ma w was ani odrobiny człowieczeństwa? Czy nie jesteście w stanie powstrzymać swoich zbrodniczych instynktów nawet wobec dzieci?

 

 

Darujcie polskim dzieciom zdrowie i życie!

 

Anthony Ivanowitz

31.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

KOMENTARZE

 • pełna zgoda
  uważam tak samo
 • @Dan 12:01:32
  Zapomnieli, drobiażdżek.
  Baardzo wielu miało i ma ich dane osobowe.
  Adresy.
  Na chirurgów plastycznych raczej nie będzie ich stać.
 • Możesz sobie apelować!
  Dyrektorzy szkół ze strachu o posadę zrobią co im każą, rodzice z głupoty zaszczepią własne dzieci, a szprycownicy za 60 złotych od łepka będą okaleczać i zabijać dzieci!
  Ale...chciałeś dobrze!
 • @władek 12:28:06
  Dane szprycowników też nie są utajnione.
  Wystarczy uprzejmie zapytać, jeśli nie będą chcieli się przedstawić, Won!
 • @władek 12:28:06
  Niestety, ale dokładnie tak będzie !
  Większość dyrektorów zrobi co im władza zleci, bo strach przed utratą stołka jest większy niż strach przed rodzicami.
  Sporo rodziców w swej bezdennej głupocie wyszczepiło juz swoje pociechy nie czekając na rządową "zachętę". To w sumie dobrze, bo ich głupota nie będzie już psuła puli genetycznej Ludzkości.
  A "szprycownicy" żadnych absolutnie wyrzutów sumienia mieć nie będą, bo żeby mieć "wyrzuty" trzeba najpierw mieć sumienie. Więc nie będą się sami obwieszać, tylko co najwyżej mogą zostać obwieszeni "w podziękowaniu za szprycowanie" ....
 • @KST 12:39:03
  Uff.
  Już się obawiałem że latarni może nie starczyć:(
  Poza tym.
  31.08.2021 12:13:28 oraz 31.08.2021 12:34:18
 • @brian 12:45:36
  Nie zabraknie, nie ma obawy. Latarnie są wielokrotnego użytku ;)
 • @władek 12:28:06
  To nie jest takie proste. Właśnie rozmawiałem z mężem koleżanki, która pracuje na uczelni. Dostała taką propozycję: albo się pani dobrowolnie wyszczepi, albo nie będzie pani mogła prowadzić zajęć ze studentami (co będzie skutkować dyscyplinarnym zwolnieniem, jak można się domyślać). A jeść trzeba, prawda? Na tym polega problem. Nie mówię oczywiście o szprycownikach ale o normalnych ludziach, którzy otrzymują do bólu prosty komunikat - albo wyszczepka ze wszystkimi jej konsekwencjami, albo zdechniesz z głodu.
  Ale apel jest ze wszech miar słuszny. Trzeba starać się, każdy według swoich możliwości, powstrzymać tę paranoję, zanim będzie za późno.
 • ----- w pewnej firmie kazano się pracownikom zneutralizować czyli zaszczepić.
  ------ załoga powiedziała ,że zwalnia się , WSZYSCY !! , nakaz natychmiast cofnięto.
 • @marq 13:25:02
  To nie jest żadna "propozycja" tylko bezprawny szantaż. Zgłosić do prokuratury, bo "władze uczelni" akurat spod jurysdykcji polskich sądów nie są jeszcze wyłączone
 • @marq 13:25:02
  Póki co można przełożonego zaskarżyć. Przedtem wymusić na nim polecenie na piśmie do zaszczepienia i wzięcie na siebie odszkodowania za wszelkie nopy ze szczepieniem związane. Polecenie musi być imienne od przełożonego. Na bank nikt takiego polecenia nie wyda, bo może go one puścić z torbami.
 • @KST 14:37:50
  To działa nieco inaczej (bardziej wrafinowanie :-)).
  Brak negatywnego testu na nosicielstwo covida (lub tożsamego zaszczepienia) podciągnięto pod zagrożenie epidemiologiczne dla otoczenia w miejscu pracy (BHP). Przy czym dużych (na razie) pracodawców zobowiązano do bezwzględnego egzekwowania tego wymogu pod groźbą olbrzymich kar. Tak więc pracownikom stawia się ultimatum (nie przymus) okazania (do danego terminu) świadectwa o zaszczepieniu lub dwa razy w tygodniu negatywnego wyniku testu (na razie na koszt państwa lub pracodawcy). Po upłynięciu terminu, pracodawca na mocy tych przepisów może zwolnić pracownika z powodu stanowienia zagrożenia epidemiologicznego dla współpracowników oraz klientów. Czyli te same przepisy, które stosuje się w gastronomii u pracowników mających kontakt z żywnością (testy na nosicielstwo) oraz przy przyjmowaniu dzieci do żłobków, przedszkoli i szkół (zaświadczenie o zaszczepieniu na kilka chorób dziecięcych). Tak więc prawnie nie jesteśmy w stanie nic wskórać. :-((
 • @Nibiru 15:27:30
  "Brak negatywnego testu na nosicielstwo covida (lub tożsamego zaszczepienia) podciągnięto pod zagrożenie epidemiologiczne dla otoczenia w miejscu pracy (BHP)".

  Brak negatywnego yestu jescze nie znaczy testu pozytywnego, a takiego nawet być nie może bo przedmiotowy wirus nie istnieje, bo gdyby istniał, to by sie dał wyizolować i opisać.


  "Tak więc pracownikom stawia się ultimatum (nie przymus) okazania (do danego terminu) świadectwa o zaszczepieniu lub dwa razy w tygodniu negatywnego wyniku testu (na razie na koszt państwa lub pracodawcy). Po upłynięciu terminu, pracodawca na mocy tych przepisów może zwolnić pracownika z powodu stanowienia zagrożenia epidemiologicznego dla współpracowników oraz klientów.

  A więc na mocy "przepisów", ale nie prawa, bo podstaw prawnych tu nie ma.


  .."Tak więc prawnie nie jesteśmy w stanie nic wskórać. :-(("

  Prawnie to oni nie są w stanie nic wskórać.
  To co się tu dzieje to bezprawie.


  Patrząc realistycznie to zagrożeniem DLA ZDROWYCH, w tym zwłaszcza dla dzieci - bo one z natury są najodporniejsze na patogeny są wyszczepieni, a nie ci co nie mają negatywnego testu.
 • @Nibiru 15:27:30
  No to niech pracodawca zwolni wszystkich niezaszczepionych pracowników i sam weźmie się za nich do roboty ! Jak ktoś jest tak bezdennie głupi, że daje się takim szantażykiem zrobić w jajco, to faktycznie na to zasługuje.
  Ktoś już pisał - jest 10 milionów nie zaszczepionych dorosłych i teraz niech pracodawcy i usługodawcy zrezygnują z tych 10 milionów pracowników i klientów. Ci z Lewiatana niech zatrudnią tych Afgańczyków co koczują na granicy, oczywiście ich najpierw wyszczepiając. No i nazywając każdą urzędniczą bzdurę "prawem" oraz ją respektując sami siebie skazujemy na przegraną. Za kilka już miesięcy jak wyszczepieni cov-idioci pójdą masowo na L-4 to dopiero pracodawcom tak żal dupę ściśnie, że im ta ich głupizna do płaczu doprowadzi. Tymczasem idąc gdziekolwiek do urzędu trzeba żądać od urzędasów paszportu kowidowego, a jak nie ma - to wypierdalać z biura !
 • @KST 15:48:13
  "Tymczasem idąc gdziekolwiek do urzędu trzeba żądać od urzędasów paszportu kowidowego, a jak nie ma - to wypierdalać z biura !"

  A nie lepiej jak ma?
 • @miarka 15:43:39
  Miarka i KST.
  Oczywiście macie rację, ale ja starałem się jedynie przybliżyć cyniczną wykładnię jaką według MSM "niezawisłe" sądy mają posługiwać się przy oddalaniu potencjalnych pozwów wnoszonych przez skrzywdzonych pracowników.
  PZDR

  PS: Sprawy zaszły już tak daleko, że nie mamy co się łudzić że wróg odpuści. Eksalacja tyranii to obecny trend, a do jakich okrucieństw w osiąganiu swych celów ci psychole są zdolni to wiemy z historii.
 • @Nibiru 16:20:39
  Sam wróg oczywiście nie odpuści, ale wykonawcy jego planu też będą ofiarami tej samej broni masowej zagłady. I wtedy ich chęć i motywacja do kontynuowania cudzego planu drastycznie zmaleje
 • @KST 16:50:48
  Na jakich zasadach działają sługusy tyranii to mogliśmy zaobserwować i wyciągnąć pewne konkluzje z takich wcześniejszych grandziarskich projektów jak nazizm i komunizm. Część sługusów (zgaduję: może 70%) to naiwniacy ufający agendzie oficjalnego rządu lub okupanta, a reszta to nadgorliwi cwaniacy liczący na synekury i konfitury w nowej zdepopulowanej rzeczywistości, w której to ma być więcej przestrzeni życiowej dla "rasy panów", ich serwisantów oraz "odtłuszczonego" żywiciela.
 • @Nibiru 18:02:31
  No i tym razem bardzo się pomylą i zawiodą na tej służalczości tyranii, bo ich rola jest ściśle określona w czasie, a potem z katów staną się również ofiarami. Kwik medyków będzie straszny jak zacznie się w szeregach tych wszystkich "służb zdrowia" pomór poszczepionkowy, a także na kolejną wizytę kontrolną wejdzie pacjent z siekierą w teczce. Już teraz co chwila media z płaczem donoszą o niespodziewanych zgonach "białych kitli", a to dopiero początek tej covidowej masakry w ich szeregach
 • @KST epidemia zakończona z mocy prawa
  https://legaartis.pl/blog/2021/08/27/stan-epidemii-zakonczyl-sie-z-mocy-prawa/

  Tyle, że prawo obowiązujące,uje tylko takie jakie pasuje pasożytkom u władzy.

  Sądzę, że jak pracodawcy zintensyfikują restrykcje, to jeszcze dużo ludzi weźmie szprycę. Im będzie więcej zaszprycowanych, tym gorzej dla nas. Chyba, że wytworzy się naprawdę trudna sytuacja kadrowa z powodu absencji chorobowych. Ta jesień wiele wyjaśni.
  W każdym razie ostatnio trochę posondowalem opinię publiczną na temat rozumienia rzeczywistości i wnioski mam raczej druzgocące. Nawet jak ktoś nie wziął szczepionki bo się boi, to niewiele rozumie z tego co się wokół dzieje.
 • Autor 5*
  DK
 • @KST 18:23:05
  W tej chwili dla zwykłych ludzi jest zbyt wiele tzw. nieznanych niewiadomych (czyli tych o których nawet nie mamy pojęcia że istnieją). Wiedza i informacja są obecnie najcenniejszym towarem (a także orężem), który gdy się wie jak, można "przetransmutować" na każdy inny towar. To co nam samozwańczy właściciele planety udostępniają poprzez tzw. edukację oraz MSM to zaledwie mały fragment i to do tego w wielu aspektach celowo wykoślawiony. Nie chcę tu zabrzmieć zbyt pesymistycznie, ale mając taką przewagę nad nami nie dziwota że pomimo armagedonów naturalnych oraz wywołanych przez człowieka, niemiłościwie panują nad nami od wieków, a niektórzy twierdzą że nawet od mileniów
 • @Nibiru 19:24:04
  Zgadza się, że perspektywy są pesymistyczne, bo wróg podszył się pod "obrońców" (służby zdrowia) i nie respektuje nawet swoich własnych "praw" (demokratyczne rządy). Większość ludzi ma prawo czuć się podle oszukanych, ale również obowiązkiem tych co widzą jasno co jest grane jest ostrzegać całą otumanioną resztę. Jeśli nie chcą nas słuchać, no to trudno - ich wybór a właściwie błąd. osobiście jestem pewien, że najbliższe 6 mcy pokaże kto wygra tę bitwę o wszystko.
 • @zadziwiony 18:39:59
  Pracodawcy podobnie jak lekarze oraz służby mundurowe czy media kopią sobie samym grób. Kto z nich ma odrobinę rozumu w głowie oraz zwykłej przyzwoitości ten nie będzie brał udziału w tej tragikomedii. Reszta pójdzie "do piachu" wraz ze swoimi "biznesami" bo ktoś inny napisał im ten "zabójczy biznesplan"
 • @KST 19:40:44
  Trochę nadzieji. Dziwne ruchy wojsk w Europie, podziemne tunele między państwami, tajemnicze wybuchy, wydobywane dzieci z podziemi. Dużo się dzieje poza naszą świadomością. Żyjemy w arcyciekawych czasach.
  https://youtu.be/Ys9pjNaMcOA
 • @KST 19:40:44
  Już daawno temu pisałem że medycy, policja i służby też mają dzieci, rodziny, bliskich znajomych.
  Dlatego.
  1)Jeśli ktokolwiek z nich będzie mieć wiedzę o prawdzie na temat tego co się dzieje, nie wytrzyma.
  Ostrzeże rodzinę a później ruszy lawina.
  2)Ewentualnego placebo nie wystarczy dla wszystkich a wiedza o istnieniu, rozdzielaniu placebo i szczepionek eksterminujących... .
  Konsekwencje jak w punkcie 1.
  Prędzej czy później to się sypnie.
 • @KST 18:23:05
  Zwłaszcza, że od jutra minister od szczepionek nakazał prewencyjne szczepienie przeciw grypie białych kitli, mundurowych, podopiecznych różnych przytułków, starszych ludzi. Dla znacznej części tych biedaków będzie to wzmocnienie trutki.
 • ''....minister od szczepionek nakazał prewencyjne szczepienie przeciw grypie ...''
  ale grypa ponoć już ''zdechnięta'' jest? :)
  jak ma już grafen, będzie to samo co z emerytami
  włoskimi zeszłej wiosny..
 • Nie ma przymusu szczepień !!!
  Proszę sobie to przyswoić i zacząć robić użytek z własnej wolnej woli i zdrowego rozsądku.
  Nie wiem, czy pisanie na wyrost o dyrektorach, którzy"zrobią co im każą" wynika z niedoinformowania , proroczych wizji czy też chodzi tu o obezwładnienie społeczeństwa. Takie pisanie to albo głupota albo celowe działanie aby zastraszyć ludzi i przy okazji napuścić jednych na drugich.
  KAŻDY W POLSCE SAM PODEJMUJE DECYZJĘ O SZCZEPIENIU NA COVID !!!
 • @ninanonimowa 14:03:23
  Tak to jest drodzy państwo. Trzeba walczyć o swoje interesy w tym także o zdrowie.
  Podany przez Panią przykład jest super, choć nie bardzo wierzę w tą jednomyślność załogi. Jeśli tak jest to mają ogromne szczęście, że pracują razem.
 • @KST 14:37:50
  Oczywiście.Jeśli szef zmusza do szczepień to niech to da na piśmie.
 • @Nibiru 15:27:30
  Czyli sugeruje Pan na wszelki wypadek nie walczyć o swoje konstytucyjne prawa?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930