Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Czy Chiny pokonają resztę świata bez walki?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli plany Chin i oligarchii żydowskiej uda się zrealizować, będzie to największe w historii świata zwycięstwo osiągnięte bez walki.

Pokonać przeciwnika bez walki

 

 

..Osiągnąć sto zwycięstw w stu bitwach nie jest szczytem umiejętności. Szczytem umiejętności jest pokonanie przeciwnika bez walki...” (Sun Tzu, Sztuka Wojny ).


 

Od półtora roku jesteśmy świadkami realizacji przedstawionej strategii przez Chiny, które zawarły taktyczny sojusz z żydowską globalną oligarchią finansową! (więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/chinski%20smok.html

W jaki sposób Chińczycy z pomocą światowego żydostwa chcą pokonać resztę świata bez walki?

W bardzo prosty! Najpierw wymyślono pandemię kovid-19 , którą okazała się zwykła grypa sezonowa. Będące w rękach oligarchii żydowskiej media światowe poprzez hałaśliwą i nachalną propagandę, nastraszyły ludzi, że kovid-19 jest śmiertelną zarazą na którą jedynym ratunkiem są szczepienia. Straszak okazał się skuteczny!

Miliardy ludzi na całym świecie dobrowolnie poddało się „wyszczepieniu” jakimś płynem o nieznanym składzie chemicznym i nieznanym działaniu w dłuższym okresie.

Jednocześnie dla „zatrzymania” pandemii rządy państw prawie całego świata (będące faktycznie słupami mafii żydowskiej) rozpoczęły akcję niszczenia gospodarek państw narodowych poprzez ich unieruchomienie. Tym prostym sposobem gospodarki państw „białego człowieka” zostaną zniszczone bez walki!

Pozostaje jeszcze zniszczyć siłę militarną pastw „białego człowieka”, oczywiście też bez walki! To też jest łatwe zadanie, acz nieco ryzykowne!

Trzeba „wyszczepić” wojsko, policję i inne służby mundurowe w każdym państwie, a głównie w tych państwach które zagrażają militarnej dominacji Chin, czyli USA, państwach NATO i Rosji!

Prezydent USA zapowiedział masowe szczepienia żołnierzy amerykańskich i ich rodzin, w sumie jakieś 3,5 mln ludzi zostanie „wyszczepionych” jeszcze w tym roku, o ile wcześniej kadra dowódcza amerykańskiej armii nie ocknie się i nie przystąpi do kontrataku.

Wojsko amerykańskie stoi obecnie w obliczu największego zagrożenia od czasów II wojny światowej.

Prezydent USA, Joe Biden, i jego sekretarz obrony, Lloyd Austin, właśnie ogłosili program, który może wyrządzić amerykańskiemu wojsku o wiele więcej szkód niż jakakolwiek kombinacja działań od czasów drugiej wojny światowej:obowiązkowe szczepienia Covid w wojsku USA


 

Wyszczepienie” armii amerykańskiej będzie tożsame z jej faktycznym unicestwieniem, ponieważ działanie „szczepionek” na organizmy ludzi są już dość dobrze poznane. Nie jest wykluczone, że dla „wyszczepienia” żołnierzy amerykańskich koncern Pfajzer przygotuje jakiś specjalny zajzajer, w którejś ze swoich fabryk w Chinach, a ma ich tam kilka!

Najwyższy szczebel dowódczy armii USA jest skorumpowany i działa na korzyść wroga. Ci ludzie nie zorganizują żadnego kontruderzenia, gdyż są zdrajcami narodu amerykańskiego!! Mogą to zrobić tylko żołnierze ze średniego szczebla dowodzenia, o ile na czas rozpoznają zagrożenie i będą potrafić sprawnie zorganizować wojskowy zamach stanu!

Jeśli tego nie zrobią, armia amerykańską zostanie unicestwiona szczepionkami, zaś Chiny zwyciężą bez walki!

Jeśli armia amerykańska zorganizuje wojskowy zamach stanu i zneutralizuje zdradziecką V kolumnę żydowskich oligarchów finansowych, świat jaki do niedawna znaliśmy- ocaleje!

Jeśli armia USA, da się „wyszczepić”, tym samym wyda na siebie wyrok śmierci! Wówczas żadna siła nie stanie na drodze Chin do opanowania całego świata, gdyż armie innych państw zostaną uśmiercone szczepionkami, tak jak armia USA!!!

Jeśli plany Chin i oligarchii żydowskiej uda się zrealizować, będzie to największe w historii świata zwycięstwo osiągnięte bez walki.

Jakie tego będą konsekwencje dla nas Polaków? Czy trafimy spod żydowskiego deszczu pod chińską rynnę?


 

Anthony Ivanowitz

22.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org


 


 

 

KOMENTARZE

 • autor
  Dość dobrze, ale niedostatecznie.
 • Autor
  Chiny do tej " hucpy" zostały po prostu nieświadomie wciągnięte - poprzez laboratorium w Wuhan, którego prace sponsorował dr Fauci. Podczas tej całej farsy, zarobiły grube miliardy dolarów, lecz to nie oni pociągają tutaj za sznurki, tylko Ci z NWO. Ci zaś są przekonani, że z Chinami sobie poradzą gdyby próbowały "brykać" i częściowo mają rację, gdyż "Cara"
  najprawdopodobniej mają już w kieszeni. Cały ten plan może jednak nie wypalić z powodu zwycięstwa Talibów w Afganistanie. Dlaczego ? Myślenie ma tu przyszłość. Bo.
 • @Playset 19:43:33
  Zwycięstwo talibów jest tylko symptomem stanu w jakim znajduje się świat Zachodu.

  Rząd polski (?) łagodzi efekt tego upadku, bo np. to polskie samoloty ewakuują Afgańczyków współpracujących z Niemcami, Francuzami, czy Anglikami. A Polacy swoich ewakuowali wcześniej. Tamte kraje, bogate, a organizacyjnie są do d....
  W zamian będą nas opluwać w mediach i wydawać wyroki TSUE.
 • @Playset 19:43:33
  Raczej Chiny dostały propozycję nie do odrzucenia, z której chętnie skorzystały. Światowa oligarchia to tak naprawdę zaledwie kilka tysięcy osobników, którzy po unicestwieniu potęgi USA oraz NATO zostaną sami naprzeciwko potężnych Chin jak bezbronne niemowlę. A wtedy zostaną sprowadzeni na jeden chiński stadion i będą głównym punktem "programu", który Chińczycy mają już doskonale opanowany. I wtedy Chiny bedą miały wszystko
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:14:57
  Przecież to taka "nasza polska tradycja" - walczyć za wolność waszą, a niewolę naszą ....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930