Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Agitował za szczepieniami- a sam padł ofiarą szczepien

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podczas konferencji prasowej poświęconej „Covid-19”, Victor Dominello, minister w rządzie Nowej Południowej Walii, przed kamerami doznał porażenia mięśnia twarzowego

Australijski minister podczas wywiadu telewizyjnego doznał

porażenia Bella. Był zaszczepiony, ale „przyczyna nie jest

znana”…

Wyszczepienie jest naszą wspólną drogą do wyjścia z pandemii…”

https://www.bibula.com/?p=127343

Podczas konferencji prasowej poświęconej „Covid-19”, Victor Dominello, minister w rządzie Nowej Południowej Walii, przed kamerami doznał porażenia mięśnia twarzowego(niedowład zwany Objawem Bella)i powieka jednego oka zaczęła nagle mu sama bezwładnie opadać.

 ====================

We wpisie w mediach społecznościowych, Dominello, Minister Cyfryzacji (Minister for Digital, Minister for Customer Service at NGW Government & Member for Ryde) wyjaśnia:

„Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, wiele osób komentowało moje opadające oko. Niektórzy myśleli, że doznałem udaru, ale zostałem zdiagnozowany z Objawem Bella (Bell’s palsy).

Około 48 godzin przed tym czułem ból w czaszce za moim prawym okiem. Dzisiaj rano obudziłem się z drętwieniem prawej strony języka, ale nie zauważyłem opadającej strony wokół oka. Dopiero dzisiejszego popołudnia wziąłem te objawy poważniej, gdy ludzie przesłali mi zdjęcia z konferencji prasowej, a inni skontaktowali się z moim biurem prosząc o nagłą pomoc medyczną. [..] Powodem dla którego umieszczam ten wpis jest przypomnienie aby ludzie zadbali o swoje zdrowie. Jesteśmy skoncentrowani na kowidzie, ale jest wiele innych problemów zdrowotnych. […]”

Wyszczepienie jest naszą wspólną drogą do wyjścia z pandemii…”

28 maja br. minister Dominello pochwalił się na Facebooku, że otrzymał „szczepionkę AstraZeneca”. „Każdemu rekomendujemy aby [zaszczepił się] poprzez swego rodzinnego lekarza, ale jeśli nie możesz, to zajrzył na naszą stronę internetową i wybierz inne wygodne dla ciebie miejsce.” – pisał niecałe dwa miesiące temu.

23 lipca br. Domienllo ponownie pochwalił się na mediach społecznościowych, żeotrzymał już pierwszą dawkę „szczepionki” i dodał „wezmę drugą dawkę za kilka tygodni„. „Osobiście wierzę, że wyszczepienie jest naszą [wspólną] drogą do wyjścia z pandemii.” – dopisał.

Jakby profetyczynie, w tym samym wpisie minister Dominello zamieścił zdanie: „Krążą różne informacje dotyczące skutków ubocznych AZ [AstraZeneca], ale znalazłem te informacje od prof. Grills.

Niestety, nie wiemy co prof. Grills rekomenduje i jak wyjaśnia te skutki uboczne, ale sądząc z faktu, iż wpis nie został ocenzurowany przez policję internetową, to zawierał on uspokajające interpretacje zgodne z oficjalną narracją.

Przyczyna nie jest znana…”

W wyjaśnieniu zamieszczonym przez australijską agencję News.com.au czytamy, że „W środę wieczorem potwierdził on [minister Dominello] na Instagramie, że został zdiagnozowany zObjawem Bella, tymczasowym paraliżem twarzy, którego przyczyna nie jest dokładnie znana.

Agencje prasowe na świecie, albo przemilczające zdarzenie, ale próbujące je zneutralizować, nie dodają, że właśnie Objaw Bella jest niezwykle charakterystycznym i coraz częściej spotykanym objawem jednego ze skutków ubocznych tzw. szczepionek przeciwko Covid-19.

W szaleństwie wyszczepiania masowo wszystkich ludzi preparatami będącymi najbardziej niebezpiecznym produktem firm farmaceutycznych w całej historii ludzkości, Australia uwzięła się teżza bezbronne dzieci. Na stadionie spędzone zostaną 24 tysiące dzieci i młodzieży, gdzie – bez zgody a nawet przy sprzeciwie rodziców – będą masowo zaszczepione produktem znanym ze spowodowania, do tej pory milionów przypadków poszczepiennych i setek tysięcy śmiertelnych ofiar na świecie.

 Jeśli uwierzyłeś i dałeś sobie wstrzyknąć…

Jeśli zatem po zaszczepieniu się zaczniesz się źle czuć, to przypomnij sobie mantrę, iżjest to normalny objaw „przyjęcia się szczepionki”.

Gdy przydarzy ci się jakiś zawał serca, jakieś bóle w klatce piersiowej, bóle mięśni całego ciała, nie będziesz mógł oddychać, gdy nawiedzą cię niemiłosierne bóle głowy, gdy będziesz miał nieustępującą gorączkę, będziesz wymiotował, jeśli – droga Matko oczekująca dziecka – poronisz, jeśli pojawi się półpasiec, jeśli kilkakrotnie zawiozą się na pogotowie, jeśli zdiagnozują zatory w różnych organach, jeśli napuchną ci ręce i nogi, aż do konieczności ich amputacji – pamiętaj, że to tylko „normalna reakcja organizmu” na „niezwykle bezpieczne szczepionki”.

A jeśli po zaszczepieniu zachorujesz na grypę, a magiczne testy stwierdzą, że „masz kowida”, to przypomnij sobie również, że „szczepionki uchronią cię od kowida”.

W czasie gorączkowania może skojarzysz, że stałeś się częścią największego w historii eksperymentu medycznego(swoistego eksperymentu, bo bez zbierania danych)przy użyciu eksperymentalnych preparatówo nieznanych składnikach i nieznanym długofalowym działaniu.

Krótkofalowe działanie już poznałeś.

Oprac. www.bibula.com 2021-08-20

KOMENTARZE

 • Nieznana przyczyna?
  Jak to nieznana przyczyna? Dlaczego ukrywa się niepokojącą prawdę? Przyczyną są oczywiście niezaszczepieni. To oni zarażają zaszczepionych, czyniąc niezwykle skuteczne szczepionki bezużytecznymi, a do tego rzucają uroki, żeby dowieść, że bardzo bezpieczne szczepionki mają poważne skutki uboczne. Minister Dominello jest właśnie ofiarą uroku rzuconego przez jakiegoś "nieszczepieńca". Absurd? Tylko, czy mainstreamowe media nie operują większymi absurdami.
 • 5*
  //„Wyszczepienie jest naszą wspólną drogą do wyjścia z pandemii…”//

  nogami do przodu!.. Na ostatnią prostą:

  https://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201410/1412491797_by_Arkadi93_inner_real.gif

  //pamiętaj, że to tylko „normalna reakcja organizmu” na „niezwykle bezpieczne szczepionki”.//

  oznajmiająca "szczepanowi", że właśnie nabiera odporności, na co?
  Nie należy zadawać takich pytań, bo to MOWA NIENAWIŚCI, fake-newsy, i nawet ten, no, jak mu tam? Antysyfilizm!!!
 • @Kmieć 12:55:53
  https://img.dorzeczy.pl/img/jan-pospieszalski-i-dr-n-med-marek-blazejak/9f/f6/95fbc10e89f4c91ba56bb2a7ae77.jpeg
  Jan Pospieszalski i dr n. med. Marek Błażejak / Źródło: YouTube / Janek Pospieszalski #WARTO
  Polacy nie chcą się uczyć od zmarłych? Ekspert ostro o polskich badaniach nad COVID: Kardynalny błąd. W medycynie jest przyjęta zasada, że diagnostyka i terapia powinny się opierać na dowodach uzyskanych w badaniach naukowych podkreśla dr n. med. Marek Błażejak. W jego ocenie, w Polsce nie do końca trzymamy się tej zasady, ponieważ u nas medycyna jest zbyt zależna od emocji i polityki.
  W rozmowie z Janem Pospieszalskim dr n. med. Marek Błażejak z Hamburga, który gościł na konferencji Ordo Medicus, opowiedział o drodze niemieckich lekarzy prowadzących badania nad COVID-19. Nie wszyscy z nich dostosowali się do zaleceń berlińskiego Instytutu im. Roberta Kocha (RKI), aby nie przeprowadzać sekcji zwłok osób, które były zakażone koronawirusem.

  "Musimy uczyć się od zmarłych dla żywych"
  Rozmówca Pospieszalskiego przywołał słowa dyrektora Instytutu Medycyny Sądowej przy klinice uniwersyteckiej w Hamburgu-Eppendorfie Klausa Pueschela, który mówi: "Musimy uczyć się od zmarłych dla żywych". Lekarz ten miał wyśmiać zalecenie Instytutu Kocha. Miał również podkreślić, że podczas badań nad zwłokami osób zakażonych koronawirusem, żaden z patologów się nie zakaził.

  "Kardynalny błąd"
  Dziennikarz zwrócił uwagę, że w Polsce tych sekcji się nie wykonuje, że nie było oficjalnego zalecenia, aby nową nieznaną chorobę, która budzi ogromne emocje, skutkuje wielkimi konsekwencjami poza zdrowotnymi dla społeczeństwa, w ten sposób badać. Czy uważa pan to za sensowne? zapytał.

  Uważam zaniechanie sekcji za kardynalny błąd. Nie wiem, jakie są motywacje osób, które o tym zadecydowały. W każdym razie do tej pory na stronie Polskiego Stowarzyszenia Patologów istnieje adnotacja, że nie zaleca się rutynowego przeprowadzania sekcji u pacjentów z podejrzeniem COVID. Natomiast wiem, że niektórzy patolodzy te sekcje przeprowadzają. Nawet w naszym gronie jest jeden patolog, którzy przeprowadził kilkaset sekcji i nic mu się nie stało podkreślał dr Błażejak.

  Po co sekcje?
  Rozmówca Jana Pospieszalskiego powołał się ponownie na Pueschela. Miał on już na podstawie pierwszych przeprowadzonych sekcji stwierdzić, że jedną z przyczyn śmierci osób z COVID jest powstawanie zakrzepów.

  I to jest kluczowe do tego, aby wdrożyć odpowiednie terapie wskazywał, dodając że właśnie później można było zastosować konkretne leczenie, mając wiedzę że pacjenci zakażeni koronawirusem są bardziej narażeni na zakrzepicę.

  Powikłania poszczepienne
  Polacy nie chcą się uczyć od zmarłych zauważył Jan Pospieszalski i zapytał swojego rozmówcę o badania prowadzone nad osobami, które zmarły w bliskiej koincydencji czasowej po szczepieniach.

  Błażejak przywołał tu dane zaprezentowane w ostatnich dniach przez patologa z kliniki w Heidelberg Petera Schirmachera. Powiedział on, że ramach programu landowego przeprowadzania sekcji zwłok u pacjentów zmarłych na COVID i wkrótce po szczepieniu, ustalono że na 40 pacjentów zmarłych wkrótce po szczepieniu, 30-40 proc. zmarło w wyniku powikłań poszczepiennych.
  Dr n. med. Marek Błażejak o wnioskach, które wyciągnęli niemieccy lekarze z pandemii COVID-19.

  https://youtu.be/0OLOSqWyeRo

  Ps...Plandemia, jest tak groźna, że wszystko co może ją leczyć zostało albo wycofane albo schowane głęboko do szafy. Amantadynę nie ma komu zbadać a szczepionki od tak wymyślono, jak za pstryknięciem palców. Powikłania po szczepionkowe? No kto by się tym przejmował... no chyba, że się w rodzinie przytrafi. No ale wówczas się dowiemy, że ta śmierć nie miała związku ze szczepieniem. Szprycujcie się czym chcecie ale odwalcie się od tych co nie chcą. Nawet przed szczepieniem pacjent NIE JEST badany na obecność przeciwciał a z ulotki wiadomo, że szczepionka ZABIJA naturalną odporność, która z czasem może się wzmocnić. Ja prognozuję, że zaszczepieni z powodu zabicia naturalnej odporności, będą musieli się już co pół roku, do końca życia szczepić.
 • @ Autor
  5*

  Nie wiem jak to paskudztwo wyciągnąć z ludzi, którzy się wystraszyli i to świństwo przyjęli.
  Pamiętam też tą Dunkę, która się widowiskowo wypier...liła na konferencji.
  Normalnych ludzi mi po prostu szkoda, ale tych co to stręczą.... jestem zwolennikiem przywrócenia kary głównej.
 • @Kmieć 12:55:53
  Pozdro!
 • @kula Lis 70 13:36:36
  "Ja prognozuję, że zaszczepieni z powodu zabicia naturalnej odporności, będą musieli się już co pół roku, do końca życia szczepić."

  Kuźwa, może kąpiel w przerębli i ząbek czosnku co godzina przez miesiąc (rok?) coś może pomóc? Jakieś nalewki, grzaniec z goździkami i cynamonem... sam nie wiem.
  Ale jak kod z mRNA wlezie w komórki nabłonka lub do DNA, to nie wiem jak to wyciąć i usunąć.
  Na wykładzie inauguracyjnym na wydziale fizyki UW już w 1995 roku tematem były maszyny molekularne, ale nie wiem czy da się ich użyć w stosunku do DNA, wycięcia świństwa i posklejania przeciętego łańcucha. No i nie wiadomo jak na takie coś zareaguje organizm....

  Pozdro!
 • Covidianizm zjada własne dzieci ...
  ...i takich co agitowali i sami się wyszczepili i nawet już kopnęli w kalendarz jest całe mnóstwo !
  No i będzie ich z dnia na dzień coraz więcej - tak nam Pfizer, Moderna, AstaraZenka & Company dopomóżcie :)
 • @Kmieć 12:55:53
  Kupuję termin "Antysyfilizm" - jest wprost genialny i wszechstronny :)
 • @KST 21:05:12
  Nie chwaląc się, jam jest autorem, słowotwórcą tego terminu, w tym szczególnym kontekście.
  Od około roku go używam czasem.
  I nie roszczę sobie żadnych praw do niego.
  Niech idzie w świat na pohybel syfilistynom.
 • Szanowny Panie,
  Szanowny Panie,

  Dziękuję serdecznie za tę informacje...

  Ciekawe, że prasa i media australijskie - wogóle jakoś niewiele na ten mówią i nie piszą.

  Mieszkam w Australii, codziennie oglądam wiadomości - dziennik ABC -
  a dowiedziałem się o tym wszystkim - skutkach ubocznych szczepionki u Pana Ministra Dominello - od Pana...

  Natomiast prasa, media, codziennie podaje - jak groźna jest Pandemia Covid - i że jedynym ratunkiem dla obywateli - sa masowe szczepionki...

  Akurat w NSW, gdzie mieszka i rządzi Pan Minister - w ostatnich dwóch tygodniach jest trochę nowych infekcji - Covid19 (czyli grypy) - tzw. "wariant Delta" - czasem kilkadziesią/kilkaset dziennie...
  Zdarzają się nawet zgony (1-2 dziennie), u ludzi starszych (w wieku 80-90 lat) - co jest niemal kwestią normalną - bo tutaj jest teraz zima.
  W poprzednich latach, w okresach zimowych, też własnie z powodu grypy było w NSW kilkaset infekcji grypy - a czasem zgony - było to uważane - za normalne...
  (NSW - to największy Stan Australii - liczący ok 10 mln ludzi)

  Teraz z powodu Pandemii Covid-19 - czyli grypy; cały Stan NSW - jest zamknięty, wprowadzono ostatnio nawet Godzinę Policyjną w całym Stanie NSW (ang. "curfew") - ludzie w całym stanie muszą siedzieć w domach - w godzinach 21:00-8:00.
  Podobnie sprawa ma się w Victorii

  To co się obecnie dzieje w Australii - jak i na całym świecie - to wprost niesłychana, niespotykana ludzka głupota...
  Niestety żyjemy w całkiem zwariowanym świecie
 • @Ryszard Opara 03:13:59
  Panie Ryszardzie,
  pisze Pan, że: "To co się obecnie dzieje w Australii - jak i na całym świecie - to wprost niesłychana, niespotykana ludzka głupota...
  Niestety żyjemy w całkiem zwariowanym świecie" .
  Otóż moim zdaniem to co widzimy i doświadczamy to jest SKUTEK natomiast przyczyną nie jest żadna tam "głupota ludzka" tylko niewyobrażalna wprost perfidia nazwijmy ich "Syfilistów" - jak ich doskonale nazywa Kmieć - uzurpujących sobie władzę nad światem i całą Ludzkością. Pisałem też niedawno o stanie do jakiego doprowadził się "Biały Człowiek", a raczej właśnie ci "Syfiliści" go doprowadzili poprzez wielowiekowe ogłupianie i programowanie umysłu. W efekcie większość ludności krajów "Białego Człowieka" jest przekonana o prawie że "genialności" współczesnej nauki oraz medycyny", a także opleciona takim gorsetem "praw wszelakich", że praktycznie już wprowadzono do kodeksów karnych tzw "myślozbrodnię" co przed niewielu laty można było spotkać jedynie w literaturze S-F. Ta sama większość "zwykłych ludzi" czyli mówiąc bez ogródek ewidentnych "niewolników demokratycznych państw prawnych", którzy swoją krwawicą podatkową utrzymują te wszystkie państwowe "aparaty ucisku i terroru" jest zupełnie bezsilna wobec ZŁA jakie oczywiście "dla ich dobra zdrowotnego i materialnego" dokonują przez nich wybrani do rządzenia "politycy", będący de facto kukiełkami w teatrzyku Syfilistów. Tak więc kto dał się "przeprogramować i ogłupić" ten już jest "zabezpieczony szczepionką", a reszta samodzielnie myślących i odpornych na przeprogramowanie niewiele faktycznie w pojedynkę może zdziałać wobec państwowych machin ucisku i terroru. Jest jednak oczywista możliwość pokonania każdej machiny terroru uderzając nie w "całość" ale w "szczegół". Syfiliści w swoim psychopatycznym szaleństwie chcą unicestwić nie tylko "Białego Człowieka" w sensie zwykłych ludzi, ale także narzędzie, którym się posługują czyli własne aparaty ucisku i terroru. I nie należy im w tym przeszkadzać, a nawet wspierać domagając się pełnego wyszczepienia służb mundurowych oraz - niestety - "służb zdrowia" bo z punktu widzenia zwykłego człowieka i potencjalnego pacjenta niewiele już ze zdrowiem mają wspólnego. Dopóki aparat ucisku i terroru postrzegany jest jako całość, dopóty jest Goliatem naprzeciw Dawida. Ale gdy z tego aparatu wyłuskamy poszczególne "zielone ludziki" to wtedy one są bezbronne wobec każdego zwykłego Dawida. Podstawą obecnej zbrodni na ludzkości jest STRACH zaprogramowany w miliardach ludzi i kiedy ludzie przestaną się bać, to wtedy ten sam strach stanie się udziałem najpierw aparatu ucisku i terroru a następnie samych Syfilistów. Dlatego PRZESTAŃMY SIĘ BAĆ !
 • @Kmieć 21:29:28
  "Nie chwaląc się, jam jest autorem,"

  Ja z kolei nie mogę wyjść z podziwu nad określeniem "Wymieraty Bałtyckie"...
  Chociaż z drugiej strony to straszne co się tam dzieje :-(
 • @Jasiek 08:40:31
  Każdy dostaje to na co zasługuje - to jest podstawowe prawo KARMY. Generalnie historia dowodzi, że każda cywilizacja ma swój kres i znika w mrokach przeszłości. Widocznie teraz przyszedł na nas czas i dlatego czeka nas RESET czy nam się to podoba czy nie ...
 • @Jabo 12:54:25
  Nie on pierwszy i ostatni - zastanawiające tylko skąd tylu "czubków" u koryta w poszczególnych bantustanach - tych z NWO. Przecie one tyż pójdą na "odstrzał".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930