Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Dlaczego zmarło 200 tysięcy Polaków?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jaka była przyczyna tego straszliwego „pomoru”?

 


 

 

 

Od początku tak zwanej „pandemii” zmarło w Polsce (do połowy lipca tego roku) ok. 200 tysięcy Polaków więcej niż statystycznie w latach ubiegłych w podobnym czasie! Jaka była przyczyna tego straszliwego „pomoru”?

 

Niezależni lekarze i naukowcy twierdzą, że przyczyną ponadwymiarowych zgonów, było zablokowanie możliwości leczenia ludzi poprzez zamknięcie szpitali i przychodni zdrowia.

Taki pogląd wydaje się być logiczny, ale nie do końca.

 

W państwach całej Europy zablokowano możliwość leczenia szpitalnego ale w żadnym pastwie nie nastąpił tak dramatyczny przyrost zgonów, wręcz przeciwnie: w kilku państwach ilość zgonów spadła zaś w większości utrzymała się na podobnym poziomie jak w latach poprzednich! (co swiadczy o tym, że cała ta "pandemia" to pic na wodę fotomontaż)

 

Zatrzymanie służby zdrowia nie musi prowadzić do zwiększenia śmiertelności populacji, co pokazał strajk generalny lekarzy w Izraelu kilka lat temu. W czasie strajku śmiertelność spadła o 30%. Taka pozornie paradoksalna sytuacja wynika z faktu, że błędy w sztuce lekarskiej stanowią trzecią przyczynę zgonów, po chorobach serca i nowotworach . Tak jest w USA i wielu innych państwach!

Jeśli więc ponadwymiarowe zgony nie wynikają z blokady służby zdrowia, to z czego?

 

Każda z innych przyczyn które byśmy wskazali w Polsce (noszenie masek, izolacja chorych w domach, stres wywołany przez media straszące od rana do wieczora śmiertelną „epidemia”, itp.), miały miejsce we wszystkich państwach objętych szaleństwem koronawirusa! A jednak tam śmiertelność nie wzrosła!

Więc w jaki sposób zgładzono w Polsce 200 tysięcy ludzi?

 

Aby ten makabryczny „rekord świata” wyjaśnić musimy sięgnąć do teorii spiskowych, które coraz szybciej okazują się być rzeczywistością.

Najwięcej ludzi zmarło w roku 2020 jesienią, co się wtedy wydarzyło? Ruszyły na dużą skalę „badania” testowe mające „wykrywać” kowida, z wykorzystaniem „testów” które nie nadają się do diagnozowania żadnych chorób, co przyznało ostatnio nawet WHO.

 

Aby wykonać test pobierano od ludzi materiał genetyczny albo z jamy ustnej albo z noso gardzieli!

Odbywało się to (i odbywa nadal )w taki sposób, że gmerano patykiem w nosie albo w jamie ustnej osoby „badanej”.

 

 

Naukowcy hiszpańscy z grupy V kolumna stwierdzili, że patyczki testowe zawierają tlenek grafenu, silną truciznę, która gdy dostanie się do organizmu ludzkiego w dużej ilości powoduje zgon!

 

Najprawdopodobniej ponad wymiarową ilość ludzi zabito w Polsce poprzez wprowadzenie silnej trucizny do organizmów osób testowanych podczas pobierania materiału genetycznego do „badań”. Czy to był tlenek grafenu czy inna trucizna pozostaje kwestią bez znaczenia!

 

Dlaczego taki „manewr” wykonano tylko w Polsce? Myślę, że chciano przeprowadzić eksperyment medyczny mający pokazać jaką ilość trucizny należy umieścić na patyczkach testowych, aby człowiek poddany testowi został śmiertelnie zatruty!

Do czego taki eksperyment miałby służyć?

Zauważmy, że istnieje duża grupa ludzie która ludobójstwo szczepionkowe rozszyfrowała i nie da zaszczepić ani za obietnicę hulajnogi ani nawet za miliony złotych. Tych można pozabijać pod pretekstem pobierania od nich materiał genetyczny do badań testowych.

To dlatego organizatorzy ludobójstwa rozpętali kampanię przymuszania ludzi do „testowania” we wszelkich możliwych sytuacjach!

 

Nie daj się zabić! Unikaj wszelkiego testowania, to jest ukryta forma mordowania ludzi, którzy nie pozwolą się zabić szczepionkami!!

Jeśli zmuszą cię do poddaniu się testowi, nie pozwalaj sobie gmerać patykiem w nosie czy jamie ustnej. Napluj na patyk, a jeśli testująca osoba się na to nie zgodzi, spierniczaj gdzie pieprz rośnie!

 

Anthony Ivanowitz

20.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

 • Nie tylko przez patyczki
  Naukowcy hiszpańscy twierdzą, że grafen jest też w maskach produkowanych w Chinach!
  Osoby które te maski nosiły mogły się śmiertelnie zatruć od nich!
  Maski produkowane w Chinach śmierdzą jakiś chemicznym syfem- co to jest? Dlaczego nikt tego nie bada?
 • Wolność
  Wszystko - zatrute jedzenie, woda, powietrze do tego praca na granicy wytrzymałości biologicznej i brak dostępu do leczenia.

  Jak na inteligentnego człowieka dość infantylne pytanie.
 • autor
  Jeszcze problem zachety ekonomicznej dla sluzby zdrowia aby testowac pozytywnie i miec dobre statystyki np. zgonow kowidowych(wentylatory+spiaczka farmakologiczna+zakaz odwiedzin rodzin w szpitalach)
 • Autor
  Teoria byłaby wysoce prawdopodobna gdyby nie następujące czynniki, które muszą wystąpić.
  Aby tlenek grafenu mógł spowodować zgon musi być go wystarczająca ilość w organiźmie i potrzebuje na to czasu, aby dotrzeć do istotnych dla życia organów. Organizm sam potrafi się oczyszczać z tego świństwa, więc potrzebne są kolejne dawki aplikowane podczas pobierania próbek do testów lub w szczepionkach.
  Nie to jest więc przyczyną nadmiernej liczby zgonów, a sparaliżowanie służby zdrowia / winno byś służby depopulacyjnej/ i nagradzanie konowałów za pracę przy podejrzewanych o zarażenie " covidem".
  Zresztą dopiero teraz zacznie się wysyp ponadnormatywnych zgonów z powodu nie leczenia tych z objawami raka i chorób układy krążenia oraz NOP.
 • @Playset 17:48:15
  cyt.Nie to jest więc przyczyną nadmiernej liczby zgonów, a sparaliżowanie służby zdrowia / winno byś służby depopulacyjnej/ i nagradzanie konowałów za pracę przy podejrzewanych o zarażenie " covidem".


  Zauważ, że służba zdrowia została sparaliżowana we wszystkich państwach europejskich, a nadmiarowych zgonów tam nie było!
  W patyczkach do pobierania wymazów wcale nie musi być grafenu, może być inna trucizna!
 • @władek 18:55:31
  Nie do końca została sparaliżowana, gdyż np. w Niemczech i wielu jeszcze krajach zachodnich funkcjonowała normalnie tj. pacjent był przyjmowany przez lekarzy i przez nich leczony.
 • @władek 15:45:00
  Wejdź do jakiegokolwiek chińskiego marketu z taniochą "Wszystko po 4 zł" to dopiero poczujesz jak śmierdzi chemiczny syf Made in PRC ...
 • @Playset 17:48:15
  Słuszny kierunek rozumowania, ale też nie do końca. Cała "służba chorobie" zwana przez niektórych "Białą Śmiercią" wykonała w 2020 roku ponoć tylko 2/3 "usług medycznych" w porównaniu z poprzednimi laty, więc gdyby teza o błędach lekarskich jako trzeciej przyczynie zgonów była prawdziwa, to zgonów powinno być o 33% mniej, bo o tyle mniej potencjalnie zabójczych procedur wykonano. Żeby móc ten problem wyjaśnić trzeba mieć dostęp do dokładnych danych odnoście przyczyn zgonów i wtedy dopiero po analizie porównawczej z poprzednimi laty próbować wyciągać jakieś wnioski
 • @Playset 19:09:46
  W Polin przede wszystkim zaprzestano udzielać pomocy ludziom w stanach zagrożenia życia, które były w poprzednich latach z sukcesem udzielane. Praktycznie dzień w dzień były przypadki i to nie pojedyncze, że karetka nie dojechała do jakiegoś pacjenta i mu się zmarło na zawał, albo z kolei jak już dojechała i go zabrała, to odbijała się od jednego szpitala do drugiego, a dalej od trzeciego do czwartego i na końcu podjeżdżała pod zakład pogrzebowy. Ponadto mnóstwo starszych osób przebywających w szpitalach czy depeesach pozbawiona została możliwości widzenia z najbliższymi doznając tym samym olbrzymiej traumy, która ich zwyczajnie w przyspieszonym tempie zabijała, bo STRACH i STRES ZABIJA ! Dodajmy do tego "terapię respiratorową" będącą wręcz zbrodnią doskonałą i mamy już prawie cały obraz tego co tak naprawdę się stało i skąd ta dodatkowa górka 200k trupów
 • Piątka panie Anthony
  5+
  Jak za każdy pański tekst. Pozdrawiam.
 • @władek 15:45:00
  95% ciężkich przypadków covid -19 to pacjenci zaszczepieni – wywiad z dr Kobi Haviv (Szpital Herzog, Jerozolima) —-

  https://www.youtube.com/watch?v=FvnHkp14Ne4
 • O tym już pisali blogerzy!
  Już na początku "pandemii" bloger Tokarski (o ile mnie pamięć nie myli?) pisał o możliwości zatruwania ludzi podczas pobierania wymazów do "testów".
  Ten temat krąży w internecie od dawna.
  Trzeba "dmuchać na zimne" i pod żadnym pozorem się nie testować!
 • Bariera krew - mózg
  Już na początku forsowania badań na którego potrzeby w dziwaczny sposób pobierano wymaz wsadzając głęboko patyk do nosa ostrzegano, że celem takiego działania jest naruszenie/zniszczenie bardzo delikatnej bariery krew - mózg.
  Wielu pacjentów po dokonanym badaniu, skarżyło się właśnie na BÓL GŁOWY.
  Domyślam się, że mając skutecznie uszkodzoną barierę krew mózg, można umrzeć będąc zarażonym wirusem dającym objawy grypy.
 • @KST 21:56:17
  Opisał Pan to co miałem na myśli, lecz tematu nie rozwinąłem- przypuszczając, że większość będzie wiedziała o co chodzi.
 • @kula Lis 70 06:51:30
  Tak za 3 miesiące to samo będzie u nas w Polin ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930