Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Zbrodnia na polskich dzieciach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy jest jakiś sposób powstrzymania ludobójstwa polskich dzieci?

 

Minister Niedzielski poinformował na konferencji prasowej:

 

...resort przeprowadzi akcję edukacyjną w szkołach dotyczącą szczepień. - Później skierujemy do placówek mobilne punkty podawania preparatów. Szczepienia oczywiście będą dobrowolne; (aby odbyły się w danej szkole) niezbędna będzie zgoda dyrektora, który oprze się na opiniach i wskazaniach zebranych przez rodziców. Mam nadzieję, że ta akcja szczepień odbędzie się w trzecim tygodniu września – mówił...”.

 

Ponieważ dzieci w zasadzie nie chorują na grypę (nazwaną teraz kowidem), a jeśli nawet w jednostkowych wypadkach zachorują, to przebieg choroby jest lekki i praktycznie nie prowadzi do zgonów, więc cel szczepień jest mocno podejrzany!

 

Jaki jest ten cel? Co chcą osiągnąć poprzez „szczepienia” dzieci - światowi szatani?

 

Aby odpowiedzieć na to pytanie musimy się cofnąć do roku 2014, w którym to WHO i INICEF zorganizowały szczepienia dziewczynek i kobiet w Kenii. Szczepienia miały oficjalnie zapobiec zachorowalności na tężca, który w Kenii praktycznie nie występował. Ten oficjalnie podawany powód szczepień wzbudził w elitach intelektualnych Kenii podejrzenie, że cel szczepień jest całkowicie inny niż oficjalnie deklarowany.

I tak było w istocie!

Kościół w Kenii ujawnił proceder próby masowej sterylizacji kobiet przez szczepionki WHO i UNICEF

Jak doszło do ujawnienia tego ludobójczego skandalu?

 

..To, co również rzucało się w oczy, to fakt, że do szczepień zakwalifikowano wyłącznie kobiety z terenów wiejskich w wieku 14-49 lat. (...)Zwykle szczepienia były zapowiadane w ośrodkach medycznych i informowano o nich w lokalnych mediach, a także na przykład w kościołach, tak by wśród ludzi rosła świadomość znaczenia szczepień niejednokrotnie ratujących życie i by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać.

W ten sposób m.in. reklamowano szczepionkę przeciwko polio. Tym razem wszystko robiono po cichu – mówił ginekolog Stephen Karanja, członek rady wykonawczej komisji ds. zdrowia Episkopatu Kenii (…) Fiolki ze szczepionką przywożono pod eskortą policji, a punkt, w którym je podawano, był cały czas pilnowany przez uzbrojonych żołnierzy. Po czym wszystko dokładnie liczono, odpadki zabierano ze sobą, dbając, by ani jedna fiolka się nie zapodziała – relacjonował polski misjonarz w Kenii, proszący o anonimowość. (…)

 

Udało się jednak wykraść kilka fiolek. Przebadano je w siedmiu niezależnych od siebie laboratoriach w Kenii i RPA. Wyniki wprowadzają w osłupienie. (…) szczepionki powodują nieodwracalną bezpłodność. (…) Do zatrzymania akcji doszło po przedstawieniu dowodów przez Stowarzyszenie Katolickich Lekarzy Kenii, że podobne szczepienia przeprowadziło WHO na Filipinach, w Meksyku oraz w Nikaragui. … 2,3 mln kobiet w Kenii padło ofiarą szczepień wywołujących bezpłodność. (więcej na ten temat:https://kontrrewolucja.net/rodzina/kosciol-w-kenii-ujawnil-proceder-proby )

 

Cel szczepień dzieci w Polsce jest dokładnie taki sam jak kobiet w Kenii, Filipinach, w Meksyku i w Nikaragui.

 

Uczynić je bezpłodnymi, gdy dorosną, albo je pokaleczyć a niektórych uśmiercić!

 

Kto stanie w obronie dzieci w Polsce, które światowi szatani chcą okaleczyć „szczepionkami”, pozbawiającymi ich płodności, co może skutkować dodatkowo ogromną ilością powikłań zdrowotnych i zgonów?

 

NIKT NIE STANIE W ICH OBRONIE!

 

O ile w Kenii w obronie swoich „owieczek” stanął kościół katolicki, tak w Polsce kler katolicki skurwił się w stopniu równym jak lekarze, dziennikarze i polityce! Księża prawie w całości włączyli się do stręczycielstwa „szczepionek” teraz dla dorosłych a za kilka tygodni dla dzieci!

 

Polskie dzieci zostaną wydane na żer żydowskiej mafii depopulacyjnej, przy czynnym udziale tych rodziców którzy z głupoty sami się zaszczepili! Oni zaciągną swoje dzieci do rzeźni szczepionkowej, dając wiarę propagandzie medialnej, jakoby zajzajer wpuszczany do organizmów dzieci, uratuje je od zachorowania na chorobę na którą dzieci praktycznie nie chorują!

 

Gdy w roku 2012, ci sami szatani co zawsze, zorganizowali szczepienia na polio w Indiach i Pakistanie, udało się im „zaszczepić” kilka milionów dzieci, z których 500 tysięcy zostało nieodwracalnie sparaliżowanych! Wobec całkowitej bierności rządu Indii wobec tego ludobójstwa, przerażeni rodzice wzięli sprawy w swoje ręce i zastrzelili 8 osób szczepiących hinduskie dzieci.

Pozostali szczepionkowcy w liczbie kilkuset w panice uciekli z Indii i Pakistanu, co położyło kres mordowaniu i okaleczani dzieci!

 

Czy jest jakiś inny sposób powstrzymania ludobójstwa polskich dzieci, niż zaproponowany i wykonany przez hinduskich rodziców?

 

Obawiam się, że Polacy popędzą własne dzieci do rzeźni szczepionkowej, bez jakiejkolwiek próby oporu!!! Zaś „lekarze” biorący udział w zbrodni szczepionkowej, bez mrugnięcia okiem wpuszczą dzieciom truciznę w ich ciała, za wynagrodzeniem 60 zł od okaleczonego czy zabitego dziecka!

 

Ci rodzice i ci „lekarze” którzy pokaleczą dzieci zasługują na stryczek, inna kara byłaby kpiną ze sprawiedliwości!!

 

 

 

Anthony Ivanowitz

19.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

 • To się nie mieści w głowie!
  W najczarniejszych nawet snach nie przypuszczałem, że wśród lekarzy znajdzie się kilkadziesiąt tysięcy zbrodniarzy, którzy za pieniądze będą mordować ludzi szczepionkami!
  We wrześniu zaczną mordować i okaleczać dzieci- a my co?
  Będziemy walić paluchami w klawiatury komputerów, zaś zbrodniarze w białych kitlach będą bezkarnie mordować nasze dzieci!
  Kurwa mać! Wyć się chce z bezsilnej rozpaczy!
 • Jedyna nadzieja
  Jedyna nadzieja jest taka, że szybciej pozamykają szkoły z powodu 4 fali, niż zaczną wyszczepiać.
 • Wg informacji jednego z lekarzy Ordo Medicus
  ma miejsce proceder uśmiercania pensjonariuszy domów opieki, którym podawany jest preparat mRNA w płynie, po którym śmierć przychodzi we śnie. I jest to zgłaszane jako śmierć naturalna:

  https://ordomedicus.org/list-otwarty-do-kaplanow-kosciola-rzymskokatolickiego/
 • Moloch
  Jak czytałem Biblię zastanawiałem się jak to jest możliwe, że ludzie/rodzice oddawali własne dzieci w ręce rozpalonego Molocha.
  Teraz już to rozumiem ....
 • @Dan 11:46:37
  "Jak czytałem Biblię zastanawiałem się jak to jest możliwe, że ludzie/rodzice oddawali własne dzieci w ręce rozpalonego Molocha.
  Teraz już to rozumiem ...."

  - co rozumiesz? Bo ja nie rozumiem tego co napisałeś.!
  Wytłumacz, proszę.
  ...
 • Autor
  5* Prawda powolutku zaczyna docierać do społeczeństwa, wielu rodziców nie da zaszczepić swych dzieci. Mogą jednak zostać do tego przymuszeni, jeśli zostanie wprowadzony zakaz uczęszczania na zajęcia lekcyjne dla niezaszczepionych, względnie presja ze strony tzw. nauczycieli. Sterujący tym zbrodniarze /z racji sprawowania władzy/ mają do dyspozycji wszelakie metody nacisku oraz kasę, którą hojnie szafują. Zresztą za darmo tego nie robią. Trzeba na wszelkie możliwe sposoby informować ludzi i brać czynny udział w akcjach wolnościowych jeśli odbywają się w pobliżu.
 • @JimA 11:54:11
  Zabobonni fanatycy, oddani ślepej, zabójczej wierze w bożki tak bardzo byli przekonani o zależności swego szczęścia, życia i zdrowia od władztwa bóstwa, że ustawiali się w kolejki by składać własne dzieci w makabrycznej ofierze, po to właśnie by im się dobrze wiodło.

  Moloch jest dobrą personifikacją obecnego systemu, molocha właśnie, który ponownie w historii człowieka rości sobie prawo do bycia bogiem ludzkości.
  I jakże wiele ogłupionych ludzi, by nie powiedzieć bezmyślnego bydła, chce złożyć molochowi w ofierze własne dzieci, tylko po to by im dobrze i bezpiecznie się żyło.
  Obrzydliwość
 • @Playset 11:58:40
  Nie od dziś wiadomo, że niezaszczepione dzieci zostaną wyłączone i skierowane do nauki zdalnej.
  Jest to presja, które dla wielu 'rodziców' będzie nie do uniesienia...
 • @władek 10:54:34
  Dlaczego chce Ci się wyć.
  Rodziców nikt nie zmusza. Robią to bo chcą to zrobić.
 • Kto stanie w obronie dzieci ? ...
  A kto inny ma stanąć w pierwszej linii ich obrony jak nie ich rodzice ? Jest oczywiste, że rodzice, którzy sami już się wyszczepili, a statystycznie jest ich już około 45% bez mrugnięcia okiem i najmniejszej chwili refleksji wydadzą swoje nieświadome potomstwo na zatracenie. Ale TO SĄ ICH DZIECI i to jest ich broszka co z nimi i z sobą zrobią. Bardziej martwiłbym się o los tych rodzin, które "kumają o co w tym wszystkim chodzi" i nie mają najmniejszego zamiaru brać udział w tej globalnej zbrodni. Ich czeka niestety "los pierwszych Chrześcijan" , a mnie przy okazji również, co każdy z nas musi w swoim sumieniu postanowić, bo "czas już nadchodzi" ...
 • @KST 12:20:52
  Dobrze to ująłeś. To właśnie o to chodzi.
  Prawda jest ważniejsza od życia ...
 • @KST 12:20:52
  To bardzo dobrze, że "szczepany" gorąco wyznające wiarę w św. "WIRUSA", którego ani jedno laboratorium na świecie nie wyizolowało, wyszczepią swoje dzieci. Zamienili jednego żydowskiego "boga" na nowszą wersję... I przyjmują także nowocześniejszą wersję "ducha śniętego", tym razem nie pod postacią kanibalistycznego "opłatka", czyli bida-macy bez zakwasu, tylko za pomocą szprycy w płynie!

  Gdyby nie wyszczepili, to kto by się nimi, tym sierocińcem, zajął, gdy wszyscy dorośli - jak w mojej durnowatej wykształconej i demokratycznej rodzinie - dali się dziabnąć tą trutką?

  Dzieci dziabnięte albo szybko umrą, albo zostaną kalekami, ewentualnie bezpłodnymi okaleczonymi mścicielami.
  Ale jedno jest pewne.
  Wyszczepione dzieci, OSIEROCONE przez światłych zidiociałych telaviwzorem dorosłych rodziców i dziadków, nie trafią ani do żydo-eliciarskich podo-burdeli (z uwagi na to, że będą nosicielami skażonych płynów organicznych), ani tym bardziej z tego powodu na podroby do przeszczepów.

  Miałem napisać o tym u siebie na blogu, ale nie mam sił psychicznych w obliczu tego co się dzieje i jeszcze szykuje, a poza tym przygotowuję się w chałupie na jesień i zimę, żeby przetrwać faszystowski atak zbrodniarzy z Skety Covida.
 • @Dan 12:06:01
  Acha. Dobrze. Czy możesz podać źródła? W sensie, że info, lub cytaty, jak twierdzisz, biblijne?

  Nie będę z Tobą dyskutował i całkowicie szanuję Twoje stanowisko, tylko chciałbym wiedzieć na czym się opierasz; zawsze możesz odmówić.

  Pozdrawiam

  PS. Czy podzielam Twoje zdanie? W części tak.
 • @Kmieć 13:03:10
  Nie ma w Polin ani jednej rodziny gdzie są tylko wyszczepieni, albo tylko niezaszczepieni, bo wszędzie jest jednych i drugich już średnio po połowie. Na razie nie widzę, żeby jedni drugim skakali do oczu, ale diabeł ze swoim pomiotem bardzo się o to starają. I teraz od nas wyłącznie zależy, czy damy się napuścić ojciec na syna, córka na matkę i wnuki na dziadków czy też wspólnie pogonimy to szatańskie plemię do ich bożka. Wszystkie "atuty" są niestety po diabła stronie, ale nasza walka sprawiedliwa i Bóg nas nie opuści, ale musimy dać świadectwo naszej wiary. Bez tego czeka nas ogień piekielny i piekło już tu na Ziemi , niestety ...
 • @Dan 12:12:28
  //Rodziców nikt nie zmusza. Robią to bo chcą to zrobić.//

  Oczywiście, że "nie zmusza". Tak jak wyszczepionki dla dorosłych są "dobrowolne"...

  Ale pomijając.
  Jasnym jest, że mamy do czynienia z globalnym LUDOBÓJSTWEM, nie żadną pierdoloną w kwadratowej NOWOMOWIE depopulacją, tylko zbrodniczym, LUDOBÓJSTWEM!

  Problem polega na tym, że Polska nie istnieje, bo nie istnieje polski rząd, jak mądrzy rodzice, powinien zadbać jak rodzice o swoje dzieci, czyli w tym przypadku o polskich obywateli, którzy ufając w rządową mądrość, oddają się jak dzieci w posłuszeństwie temu rządowi.

  Dziś Polacy nie mają ojca i matki (polskiego rządu), tyko jakieś koczownicze, zdegenerowane do szczętu, przybłędy z Pustyni Negev, które uprawiają na ufnych Polakach MORD, tak jak zwyrodniały ojczym, czy macocha, na nie swoich dzieciach!!!

  Dlatego wypadałoby bronić Polaków przed ich "własnymi" (telaviwzyjnymi) decyzjami. Ale kto ma to zrobić? Skoro nawet nie ma polskiej armii, polskiego wojska, polskiego Sztabu Generalnego, generalicji, która śpi przez minione blisko 2 lata (ogólnie to śpi od blisko 50 lat - od obalenia W. Gomułki) jak zaćpane rycerze pod Giewontem?!
 • @KST 13:13:32
  //Nie ma w Polin ani jednej rodziny gdzie są tylko wyszczepieni,//

  W mojej rodzinie, z którą utrzymuję kontakty, dali się dziabnąć wszyscy dorośli - jakieś 18 osób.
  Do tego na mojej ulicy, z moich dociekań/pytań wynika, że dali się też zaszprycować wszyscy starzy sąsiedzi. Starzy w sensie młodzi i starsi, ale znani mi jako bliscy sąsiedzi od 40 lat.
  Przybłedów, którzy pobudowali się na polach podzielonych i sprzedanych przez moich sąsiadów, nie liczę, bo nic o nich nie wiem. Są tak zdemokratyzowani i nieużyci, jak przystało na nowoczesnych nowobogackich - więc nie wiem jaki wśród nich procent dziabniętych, i mnie to nie obchodzi.
 • @Kmieć 13:18:10
  Świat ludzi zwodzi i morduje a Ty jednocześnie oczekujesz że ten sam świat udzieli im ratunku.
  Świat nigdy nie był i nigdy nie będzie ratunkiem.
  Trzeba było, kiedy był czas, doskonalić się w odróżnianiu prawdy od kłamstwa.
  Teraz jest po prostu za późno
 • @Kmieć 13:18:10
  ludzie wolą kłamstwo od prawdy :-)
 • @Dan 13:24:49
  //ludzie wolą kłamstwo od prawdy //

  Dzieci też. Dlatego, czasem w dawnych, nie tak znowu odległych czasach, dzieciom rodzice sprawiali lanie; nie po to żeby własne dzieci skrzywdzić, ale żeby one same sobie poważnej krzywdy nie zrobiły.

  A dorośli, zdemokratyzowani, nie różnią się niczym, poza dorosłym cialem, od dzieci.
  Problem w tym, że "rodzice" są nie dość że obcy, to jeszcze wrodzy i zdegenerowani.

  P.S. Gdy ZOMO pałowało solidurni, to było nieszkodliwe lanie; takie jak ojciec pasem wymierzał.
  Dziś macocha Polin, z ojczymem MoSSadem (oboje przybłędy) nie biją Polaków. Une z niekłamanej miłości do POLSKIEJ ziemi Polaków MORDUJĄ.
 • @Kmieć 13:36:49
  Widocznie ci dorośli bardzo źle wybrali sobie rodziców o których tak namiętnie piszesz a których oni tak teraz słuchają.
  Ograniczasz się do POLSKI, tymczasem mord odbywa się na całej ziemi, globalnie. Rozumiesz?
  Myśl globalnie a nawet więcej niż globalnie.
 • @Dan 13:40:37
  W dupie mam "globalnie".
  Wszędzie gdzie jest żydowska demokracja (innej nie ma i nigdy nie było), wszyscy myślą globalnie.
  Np. w TV widzieli trumny "ofiar civida", chuj, że to były filmy z 2014-15 roku potopionych "uchodźców" z Afryki, którzy na pontonach próbowali przepłynąć Adriatyk.
  Widzieli też niedawno "atak wirusa" w Indiach - "wariantu DELTA", gdzie telavizor pokazywał, ofiary wypadku w fabryce chemikaliów sprzed dwóch lat.

  Gdybyśmy myśleli LOLALNIE, po polsku, a nie jak kurwa po głupiemu "za wolność WASZĄ i naszą", to może byśmy tu u nas nie mieli szajby wirtualnego, istniejącego tylko w demokratycznych, czyli żydowskich, mendiach!
 • @Kmieć 13:03:10
  Tak w ogóle to z Twoją wypowiedzią się zgadzam oprócz jednego porównania. Chodzi o ten "kanibalistyczny opłatek".

  Owszem, on ma odwołanie do kanibalizmu, ale nie jest aktem symbolicznego czy jakiegoś kanibalizmu. - Tutaj głosisz, że jest.
  - A jest przeciwnie -- Tu idzie o podkreślenie, że popełnienie grzechu jest tożsame z aktem kanibalizmu względem Ciała i Krwi Jezusa.
  Jest tu najgłębsze możliwe potępienie kanibalizmu, a nie kanibalizm.
  Odwróciłeś znaczenia.
 • @Dan 13:40:37
  Przepraszam bardzo ale Pan Kmieć zamiast kapać się w przepychu Midgardu i smakować tych wszystkich nektarów i ambrozji to wylądował za karę na Ziemi., Na tej Ziemi.
 • @miarka 13:51:49
  Kler kościelny i w Polsce i na świecie (wraz z Papieżem) przeszli na stronę morderców kowidowych. To ich całkowicie i nieodwołalnie kompromituje: są oni współodpowiedzialni za mord na ludzkości i nic ale to nic ich nie usprawiedliwia!
  To współuczestnicy w zbrodni!
  Wszelkie inne dywagacje są bez znaczenia!
  To słudzy szatana, kurwy do wynajęcia za parę groszy! Niech ich ogień piekielny pochłonie!!!!!
 • @fretka 14:02:40
  no to zginie razem z tą ziemią
 • @władek 14:03:13
  Brawo, spostrzegawczy jesteś!
  Problem w tym że żydowscy księża już i tak zrobili rzecz najgorszą.
  Oni zamordowali BOGA, więc daremnie licytujesz. Nie wygrasz w licytacji i podkreślaniu ogromu win tych ludzi.
 • @władek 14:03:13
  Ale masz rację,
  To nieodwołalny upadek i blamaż Kościoła.
  To jego śmierć. Z tego już nie może powstać.
  To koniec.
  Tylko Bóg może to zmienić... i zmieni.
 • @władek 14:03:13
  Ależ ja ich ani trochę nie bronię. Tu chodzi o ogólną zasadę dotyczącą wszystkich prawdziwych chrześcijan.
 • @Dan 14:05:09
  Panie Dan. Ziemia to jądro z płynnego metalu a z wierzchu to skorupa ze skały.
  Jak metal i kamień może zginąć?
 • @fretka 14:24:53
  A skąd Pan wie co znajduje się w jądrze ziemi?
  Ktoś to zbadał? He he
 • @Kmieć 13:48:24
  "Gdybyśmy myśleli LOLALNIE, po polsku, a nie jak kurwa po głupiemu "za wolność WASZĄ i naszą", to może byśmy tu u nas nie mieli szajby wirtualnego, istniejącego tylko w demokratycznych, czyli żydowskich, mendiach!"-

  - Lojalnie czy Lokalnie? bo "lolalnie" to nie qmam. Co do reszty się ni czepiam.
 • @fretka 14:24:53
  To wszystko tylko forma energii, która w każdej chwili może zmienić postać.
 • @Dan 14:28:21
  No na pewno jest coś ciężkiego, może złoto?
 • @KST 14:32:36
  Oczywista oczywistość. Czy Pan przywiduje jakieś wielkie zderzenie?
 • @miarka 13:51:49
  Dobry powód żeby napisać tekst na ten temat. Też, lata temu, spotkałem się z taką interpretacją Eucharystii.
  Jakoś mnie ten "kanibalizm" nie leży. W życiu! nie wyobrażałbym sobie żeby aby Odkupiciel miał na myśli jakikolwiek "kanibalizm" i "picie krwi" (wampiryzm), dla "odkupienia" "nieistniejących" , "wymyślonych" "grzechów" "pierworodnych".

  Może spróbujmy to wyjaśnić.

  Ja wychodzę z założenia, że jest Człowiek/Syn Boży i ma ideę. Ginie w kaźni i we krwi, łzach i pocie, i w wierze. Jest świadom swojej tragedii. Czyni tę tragedię ścieżką, nie tylko dla siebie. Absolutnie nie ustanawia rytuału jedzenia ciała i picia krwi- czyli kanibalizmu, podczas Ostatniej Wieczerzy. Ustanawia Rytuał Świadomości z czego i po co jesteśmy tutaj.

  Zgadza się Pan?

  Pozdrawiam

  PS. Dobrze by było wreszcie szydom wreszcie napisać prosto w nos, że nie każdy jest krwiopijcą... ja nie mam takiego pióra.
 • @JimA 14:54:12
  Panie... coś się nie-ten-teges pd deklem?

  Bo jak to?
  Każdy, kto nie z żydem Joszue "posłanym po zagubione owce z domu Izraela", ten "szyd"?

  I jak to tam katolicki dogmat wiary mówi o "trójcy świetej" mówi; że o czym mówi?
  Czyż nie o tym, w zgodzie ze słowami samego żydowskiego prestidigitatora, że UN sam jest łojcem swym, z żydowskiej mamałe?(wiatropylnej MĘŻĄTKI-PANIENKI i do tego w kulturze pustynnej DZIEWICY!? zresztą nawet nie trza "kultury" z Negev, wszak chyba we wszystkich ludach świata całego była "instytucja" nocy poślubnej, która to przypieczętowywała związek małzeński).

  P.S. Jeśli katolik twierdzi, że demon pustynny jahve nie jest jego bogiem, którego wyznaje w akcie modlitewnym wiary: "Łojcze nasz [...] i nie wódź nas na POKUSZENIE, to kłamie i popełnia grzech śmiertelny przeciwko dogmatowi owej "trujcy"...

  Od dawna mnie bawi jak katolicy robią fikołki psychiatryczne, żeby utwierdzić samych siebie, że ich wiara nie jest żydowska, choć parę razy w roku, podczas demonicznych obrządków, gloryfikują wszelkiej maści żydzizmy...
 • @fretka 14:42:09
  Nic nie przewiduję, bo moja wyobraźnia tak daleko nie sięga, ani nawet nie mam zamiaru nad tym się zastanawiać, bo po co mi to ? ...
 • Badania: Spadła skuteczność szczepień przeciwko COVID-19 w ostatnich trzech miesiącach
  W Wielkiej Brytanii wraz z pojawieniem się wariantu Delta w ostatnich trzech miesiącach spadła skuteczność szczepień przeciwko COVID-19 – informuje Reuters, powołując się na nieopublikowane jeszcze oficjalnie badania specjalistów University of Oxford.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/195543/badania-wraz-z-pojawianiem-sie-delty-spadla-skutecznosc-szczepien.html

  Ps....Szprycobójcy już tak się gubią w zeznaniach, że to nawet nie jest śmieszne, a bardziej żałosne. Prawdopodobnie tak będzie działać, każdy preparat czy szczepionka. Bo to jest zmutowany wirus grypy. Który cały czas mutuje. Skoro szczepionka przeciw grypie ma skuteczność ok 65%,to te preparaty jak się okazuje też mają podobną skuteczność. Uważam że wystarczy jedna dawka tego preparatu, bo organizm po tej dawce też wytworzy przeciwciała. A prawda może być gorsza. A mianowicie, że te szczepienie powinno być jesienią. I to powinno wystarczyć do wiosny. Z tego wynika, że to szczepienie ma zapobiec, tylko i wyłącznie powikłaniom. Tak jak po szczepionce przeciw grypie. A za 5 albo 10 lat okaże się, że faktyczna skuteczność była 10% ale kogo to będzie obchodzić, ci co mieli zarobić na tym to zarobią a to że tysiące pójdą do piachu albo będą na prochach do końca życia lub na wózkach inwalidzkich to pryszcz.
 • Dr Frieden: Śmierć zaszczepionego nie świadczy o nieskuteczności szczepionek
  W Wielkiej Brytanii zmarł 58-letni mężczyzna zaszczepiony dwoma dawkami preparatu przeciwko COVID-19. "Przełamanie odporności u osób zaszczepionych nie oznacza, że szczepionki nie działają" przekonuje dr Tom Frieden, były dyrektor Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) w Atlancie.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/195218/dr-frieden-przelamanie-odpornosci-nie-oznacza-ze-szczepionki-nie-dzialaja.html

  Ps...Dr Frieden: Śmierć zaszczepionego nie świadczy o nieskuteczności szczepionek, a wręcz przeciwnie! Skoro zmarł, to nie zaraża. Czyli im szybciej wyszczepieni schodzą z tego świata tym "szczepionka" "działa skuteczniej" eliminując transmisję. Czy tak panie "doktorze" Mengele?

  Ma on całkowitą racje co do skuteczności skoro jedynym celem tych genetycznych szczepień jest depopulacja ludności. Aczkolwiek jego szefowa ma nieco odmienne zdanie
  https://rumble.com/vkscco-cdcs-dr.-rochelle-walensky-admits.html

  O manipulacji

  https://www.tabletmag.com/sections/news/articles/vaccines-konstantin-kisin
 • @JimA 14:54:12
  "...Absolutnie nie ustanawia rytuału jedzenia ciała i picia krwi- czyli kanibalizmu, podczas Ostatniej Wieczerzy".

  A jednak:
  "Sakrament Eucharystii był zapowiadany już w Starym Testamencie w sprawowanej przez lud Boży Starego Przymierza uczcie paschalnej. Swą zapowiedź ustanowienia tego sakramentu Jezus spełnił podczas spożywania z Apostołami uczty paschalnej w czasie Ostatniej Wieczerzy. Sposób ustanowienia tego sakramentu jest przypominany przez przewodniczącego każdego zgromadzenia eucharystycznego. Zostaje w nim podkreślane , że Jezus wziął w swoje ręce chleb, łamał go "i rozdawał swoim uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy: To jest bowiem Ciało moje, które za was będzie wydane»". Następnie wziął w swoje ręce kielich z winem, który "podał swoim uczniom, mówiąc: «Bierzcie i pijcie z niego wszyscy: To jest bowiem kielich Krwi mojej nowego i wiecznego przymierza, która za was i za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów. To czyńcie na moją pamiątkę»". Słowa te powtarzane podczas każdej Mszy Świętej ukazują myślenie Jezusa o człowieku".

  Reszta to jest to co już napisałem.
  - Chodzi o uznanie się grzesznikiem a Jezusa za tego co oddał swoje życie, aby on mógł doznać łaski przebaczenia mu jego grzechów.

  A "krwiopijcą" to jest ten co chce "trwać w grzechu", a nie ten co się uznaje grzesznikiem, nawraca i szuka przebaczenia i pojednania.
 • @Kmieć 15:44:59
  No to żeś mi powymyślał aż pod dekiel.

  Ja nawet nie wiem co komentować, Kmieciu, kochany.
  Rozumiem, że wbiłbyś mi kły w szyję aż po pachy. Ino spójrz, brachu, kto Ci te szczęki rai... i sprzedaje, handluje, szmugluje...:) Może najpierw od tego zacznij. A gdy przestaniesz kłapać najedzoną/nawaloną szczęką, to może pogadamy... jak Polak z Polakiem, co? :)

  Odpuść. Nerwy do konserwy i na eksport. Ja rozumiem, że jesteś "ekspertem" w dziedzinie, no tak się składa, że ja również :( i nie szczycę się tym. My po prostu musimy znaleźć "wyjście z sytuacji", qmasz?

  Pozdrawiam
 • @miarka 16:27:11
  Nie, nie, nie... Myślmy logicznie. Nawet możemy wykonać mentalną próbę i wyobrazić sobie, że znajdujemy się pośród wesołych pustynnych pastuszków gdzieś pośród wzgórz... kamienistych i ubogich w trawę. Tak, stada kóz i wielbłądów, generalnie żadnego zagrożenia ze strony drapieżników ( wilków); dużo potu, sucho, krew bydlęca i mleko do picia... ponad 2000 lat temu. Pustynia się nie zmieniła zbytnio od tamtych czasów. Pustynia w ogóle się nie zmienia.

  Jeszcze inaczej: nie sądzę, aby Jesus Ch., ustanawiał podczas Ostatniej Wieczerzy jakiś kanibalistyczny rytuał! Niezależnie od definicji rytuału i ofiarowania się, to , jednak zgodzisz się, że to są dwie różne rzeczy/postawy.

  To czego dokonał Jesus Ch. to OFIARA. I z tym się chyba zgadzamy (?)
  To co ustanowił na swoją pamiątkę, to "uczta".

  Zakładając wedle powyższego: ofiara już była. Zatem nadchodzi czas na ucztę i... nowe jeruzalem według apokalipsy. Coś czego nie mogą pojąć mesjanistyczne niedouki z izra ela. Takie jest moje zdanie. Powtórne przyjście jest tylko kwestią wyboru Jesusa Ch.

  Zgadzasz się?
 • @Dan 12:08:12
  Presja zwłaszcza dla samotnych matek, które muszą pracować i nie mogą zostawić w domu 7 - 10- cio letnich dzieci pod "opieką" komputera.
  Potem mogą wkroczyć do przedszkoli, będących już i tak na masową skalę producentami klientów dla psychiatrów i psychologów. Niektórzy młodzi rodzice są przecież tak ogłupieni medialną propagandą, iż święcie wierzą, że "wśród rówieśników dziecko lepiej się rozwija". Jednak pewnie większość wypiera oczywiste fakty bo kredyt, zła teściowa, ubóstwo finansowe, trzeba się dochrapać auta i betonowego slumsu, "przeciąć pępowinę z toksynami", iść "na swoje" (do tego "swojego" dochodzą przez 20 lat o ile wcześniej się nie rozwiodą) no i jedna pensja na utrzymanie rodziny nie wystarczy
 • @JimA 17:22:38
  Ciekawie myślisz, ale popełniasz błąd.
  - Jak przeczytasz jeszcze raz, co Jezus mówił podczas Ostatniej Wieczerzy, to powinno do Ciebie dotrzeć że Ofiara Jezusa z siebie jest jednocześnie naszą Ucztą Eucharystyczną z głównym daniem w postaci chleba i wina przemienionych w Ciało i Krew Pańskie.

  Cała wielkość tej Ofiary Jezusa polega na tym, że On poświęcił swoje życie po to, abyśmy mogli mieć odpuszczenie grzechów.

  Odpuszczenie grzechów nie jest jakimś zabiegiem magicznym, czy puszczeniem ich w niepamięć.
  - Jest braniem na siebie win tego co nas skrzywdził i życiem z tym, aby ten nasz grzesznik mógł wrócić do normalnego życia bez grzechu który go niszczy.

  A "powtórne przyjście"? - Myślę że ta zapowiedź miała znaczyć, że Jezus przyjdzie sprawdzić czy tą Jego Ofiarę zrozumieliśmy i czy sami przebaczamy sobie nawzajem swoje grzechy BIORĄC JE NA SIEBIE.


  "Takie jest moje zdanie. Powtórne przyjście jest tylko kwestią wyboru Jesusa Ch."

  OWSZEM, WYBORU, TYLE ŻE NIE JAKO DEKLARACJI SŁOWNEJ, ALE I POTWIERDZONEGO SPOSOBEM ŻYCIA.
 • @miarka 18:08:40
  "Cała wielkość tej Ofiary Jezusa polega na tym, że On poświęcił swoje życie po to, abyśmy mogli mieć odpuszczenie grzechów."-

  - czekałem aż kiedyś ktoś to napisze. :) Też tak uważam.

  "Odpuszczenie grzechów nie jest jakimś zabiegiem magicznym, czy puszczeniem ich w niepamięć.
  - Jest braniem na siebie win tego co nas skrzywdził i życiem z tym, aby ten nasz grzesznik mógł wrócić do normalnego życia bez grzechu który go niszczy."-

  - ok. nie pisałem o magii, nic a nic. Jak można wziąć na siebie "winę" tego, który nas skrzywdził? Tego nie rozumiem. Dalsza część zdania jest zrozumiała. Dobrze. Myślę, że to jest po prostu utopia. Dlatego, że nikt nie jest w stanie być odpowiedzialny ani za działania ani za MARZENIA! drugiej osoby. Ale czymżesz jest wiara jak nie utopią?!

  "A "powtórne przyjście"? - Myślę że ta zapowiedź miała znaczyć, że Jezus przyjdzie sprawdzić czy tą Jego Ofiarę zrozumieliśmy i czy sami przebaczamy sobie nawzajem swoje grzechy BIORĄC JE NA SIEBIE."-

  - nie wiem czy do końca Cię rozumiem; staram się. Wiem jedn..........
  Jesus Ch. przynajmniej w piśmie, a tylko takie mamy, mówi: nie obiecuj; nie deklaruj; nie przysięgaj. Co o tym myśleć? ;)


  Dziękuję Ci, to piękna odpowiedź na mój "tekst".
  Dobrze że się spotkaliśmy :)

  Jestem :) i bardzo dziękuję Ci za rozmowę, wiesz...
 • Tak 5*
  dobra robota , dla nas wszystkich zrobiona - pozdrawiam
 • @JimA 18:38:49
  "Jak można wziąć na siebie "winę" tego, który nas skrzywdził? Tego nie rozumiem'.

  Np. sąsiad Ci wjechał w kurę i ją poturbował. Od razu się kaja, przeprasza. Mówisz "dobra, będę miał nieplanowany rosół". Masz jakąś stratę, ale przyjazne relacje z sąsiadem zachowałeś.


  «Słyszeliście, że powiedziano przodkom: "Nie będziesz fałszywie przysięgał, lecz dotrzymasz Panu swej przysięgi". A Ja wam powiadam: Wcale nie przysięgajcie - ani na niebo, bo jest tronem Boga; ani na ziemię, bo jest podnóżkiem stóp Jego; ani na Jerozolimę, bo jest miastem wielkiego Króla. Ani na swoją głowę nie przysięgaj, bo nawet jednego włosa nie możesz uczynić białym albo czarnym.
  Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi».

  Przysięga to takie specjalne zapewnienie że się nie kłamie. Ono i tak jest nic nie warte jeśli nie jest się człowiekiem godnym zaufania.
  Sens ma tutaj tylko zabieganie o to, aby być człowiekiem godnym zaufania, a to nie jest takie proste, bo łatwo go stracić, a odzyskać bardzo trudno. Tam gdzie jest zaufanie, nie trzeba nam przysiąg.

  Jednak z przysięgami są często mylone ślubowania (np. trwałości co do miłości, czy wierności), a te są nam potrzebne. Zwykle są to nasze "decyzje uczuciowe" które bierzemy później pod uwagę podczas podejmowania decyzji. Obietnice, czy deklaracje na przyszłość też tu mogą podlegać.
 • @miarka 19:57:41
  "Np. sąsiad Ci wjechał w kurę i ją poturbował. Od razu się kaja, przeprasza. Mówisz "dobra, będę miał nieplanowany rosół". Masz jakąś stratę, ale przyjazne relacje z sąsiadem zachowałeś."-

  -Przecież wiesz, że nie o takich szkodach piszę!

  "Sens ma tutaj tylko zabieganie o to, aby być człowiekiem godnym zaufania, a to nie jest takie proste, bo łatwo go stracić, a odzyskać bardzo trudno. Tam gdzie jest zaufanie, nie trzeba nam przysiąg. "--

  - To nie jest kwestia zabiegania o to "by być godnym zaufania". To akurat jest bardzo proste, niestety. I w tym jest problem, jeśli wiesz co mam na myśli. Bardzo łatwo grać, pytanie tylko: Po co?!

  Muszę spadać, dzięki za rozmowę:)

  Szerlok posiał pilota, Bestia pewnie obudzi się pod jabłonką, Jim Dżin nie może dodzwonić się do centrali w celu ustalenia symboli elektrycznych w projekcie. Buba i Marbela są ogarnięte. Czy jesteśmy przestępcami? Mentalnymi? Jakimi?

  Przepraszam Cię, oczywiście nie wyciągam Cię na żadne wycieczki.
  Już kończę.

  Pozdrawiam

  odezwę się i dziękuję za dyskusję

  Ps:"Jednak z przysięgami są często mylone ślubowania (np. trwałości co do miłości, czy wierności), a te są nam potrzebne. Zwykle są to nasze "decyzje uczuciowe" które bierzemy później pod uwagę podczas podejmowania decyzji. Obietnice, czy deklaracje na przyszłość też tu mogą podlegać."-

  - I dlatego, mając na uwadze ludzką zmienną naturę, Jezus nauczał, żeby niczego nie obiecywać. Mylę się w rozumieniu?
 • @JimA 20:30:25
  "Przecież wiesz, że nie o takich szkodach piszę!"

  Myślę że nie wiem. Przebaczenie dotyczy szkód takich że z nimi daje się żyć. - Nawet łaknąc i pragnąc sprawiedliwości.

  Może więc chodzić np o sprawy dotyczące moralności, a więc życia, np. zdrad czy agresji...
  Tu już sprawy są poważniejsze, bo tu przebaczenie nie sięga - tutaj trzeba się obronić koniecznie, a najpierw powstrzymać trwające krzywdzenie nas.
  Jezus nie przebaczył tym co go krzyżowali..

  Co do obietnic to unie znam takich słów Jezusa. Myślę że nie ma problemu ze składaniem obietnic, pod warunkiem że druga strona odbiera je jako "obietnice", a nie "przysięgi" czy "umowy"..
 • Cała ustawa antycovidowa powinna trafić pod TK! zbrodniarzy należy osądzić, zrobili to dla pieniędzy! dla zepsutej KASY!
  Rebe Niedzielski - Mengele 2 w żywe oczy, ze swoją watahą, robi naród w wała, byleby dopiąć swego a tym celem jest zapreparatowanie jak największej liczby ludzi. Mengele i jego wataha (rada medyczna) , współpracowała lub dalej współpracuje z firmami farmaceutycznymi, za niewyobrażalne pieniądze. Mało kto wie, ale kraje, które zamówiły preparaty zwane "szczepionkami" w poszczególnych firmach-korporacjach farmaceutycznych (Pfizer, Moderna, Astra-Zeneka), nie mogą tych umów unieważnić! Kraje te muszą odebrać zamówione preparaty i oczywiście zapłacić. Bo umowy są tak opracowane, że jakikolwiek kraj chcący się wycofać z zamówienia, płaci kolosalne kary handlowe pewnie i tak też jest z Polską.

  https://i.ibb.co/ZW1sJLF/img-3.jpg

  Nowe warianty WIRUSA które ustaliła SATANISTYCZNA FINANSJERA
  Sataniści Chabad Lubawicz

  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/46c28af5d397f7e08ca943fa649bbb9d6c86d600.gif

  J.Attali przyjaciel MACRONA

  https://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/1e0d7f7b5ae8231bae65c44e49bb4f15052b8504.gif
 • @kula Lis 70 08:32:57
  Brawo, świetny collage.
 • @kula Lis 70 08:32:57
  Bez sensu jest wybijać idiotów. Idioci raczej zostaną pozostawieni przy życiu a widzący prawdę usunięci z krainy żywych.
 • Pojawiają się już "zwiastuny". Tak jak przed trzecią falą.
  Zaczynają pojawiać się mikroogniska zakażeń, "zwiastuny", które były widoczne przed poprzednią falą powiedział prof. Miłosz Parczewski. Osoby niezaszczepione mają typowy przebieg choroby. Pamiętajmy, że w szpitalu oglądamy wierzchołek góry lodowej przebieg średnio ciężki i ciężki. Przypadki łagodne są leczone przez lekarzy rodzinnych powiedział w rozmowie z PAP lekarz naczelny ds. COVID-19 w szpitalu wojewódzkim w Szczecinie prof. Miłosz Parczewski. Zaznaczył, że przebieg choroby u tych osób nie różni się znacznie od tego, który lekarze obserwowali we wcześniejszych falach pandemii koronawirusa najważniejszym wskazaniem do hospitalizacji jest zapalenie płuc i niewydolność oddechowa. Nie pojawiają się natomiast zaburzenia słuchu, mniej osób, niż wcześniej, traci też smak.

  Chorują młodzi
  Mamy natomiast przypadki ciężkiego przebiegu COVID-19, ciężkie zapalenia płuc, często u osób stosunkowo młodych, czterdziestokilkulatków. Rzeczywiście, populacja osób chorujących obniżyła swój wiek wskazał lekarz. Przyznał, że pojawiły się w szpitalu osoby zaszczepione, które zachorowały na COVID-19, były to jednak pojedyncze przypadki. U większość osób zaszczepionych, które konsultujemy, choroba ma przebieg łagodny i pacjent wraca do domu powiedział prof. Parczewski.

  Jak skuteczne są szczepienia?
  Zaznaczył, że przypadki zachorowań po szczepieniu należy rozpatrywać w kontekście ok. 80-85-procentowej skuteczności szczepień wobec wariantu Delta. Najważniejszym pozostaje fakt, że szczepienia w większości przypadków absolutnie zapobiegają ciężkiemu przebiegowi. Nie odnotowaliśmy do tej pory zgonów osób zaszczepionych przeciw COVID -19 powiedział lekarz.

  Mikroogniska
  Odnosząc się do zwiększania się liczby pacjentów w szpitalu w ostatnich tygodniach prof. Parczewski wskazał, że nadal mowa jest o "statystyce małych liczb". Widzimy natomiast, że zaczynają się pojawiać "zwiastuny", które pojawiały się także przed poprzednią falą mikroogniska, czyli niepowiązane epidemiologicznie zachorowania kilku osób z jednego ogniska, najczęściej to zachorowania rodzinne lub w okolicach rodziny zaznaczył lekarz zakaźnik. Dodał, że sprawdzają się przewidywania lekarzy dotyczące wzrastania liczby zakażeń z końcem lata.

  Ps..."Pojawiają się już "zwiastuny". Tak jak przed trzecią falą". Pogody z dziś na jutro nie potrafią przewidzieć synoptycy, a MZ już wie gdzie i kiedy będą "zwiastuny". Jak samoloty rozpryskają wirusa biologicznego to i wówczas wiedzą gdzie i kiedy rozpryskano. No to MZ rozpoczęło polowanie na obywateli Polaków. Polacy żądać likwidacji RM w tej postaci! Pfizer dalej dobrze płaci to i "ekspertów" i szczekaczek powielających farmazony nie brakuje. A nie długo rządowi covidowi faszyści zaczną szczuć ludzi nowym zamordyzmem. Komenda Główna Policji Katowice - sprawdźcie obecność funkcjonariuszy, wypreparowani - co drugi CHORY!

  Pokażcie mi tych legendarnych chorych na nieistniejącą chorobę covid-19 bo od początku tej pseudopandemii ani ja ani nikt z moich znajomych ani nikt z ich rodziny nie widział po za propagandowymi inscenizacjami w tv nikogo kto miałby chorować na tą legendarną nieuchwytną chorobę w praktyce statystycznie w zasadzie będącą jedynie urojeniem. Chciałbym zachorować w końcu na ten tzw covid-19 żeby nabyć w naturalny sposób odporność i mieć święty spokój do końca życia jak to bywa z każdą chorobą zakaźną no ale chuja od początku jak nie było tak nie ma a to już 4 fala Może żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości i nie mogę w tej modnej tak rozreklamowanej w tzw nowym porządku świata odnaleźć tego co podobno mają miliony xD. Kurua za jakie grzechy mnie to omija za co mam tak cierpieć i nie mieć tego co mają ci którzy dostają za bredzenie pieniążki od Pfizera moderny J&J itd

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930