Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Wyszczepić dzieci lekarzy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do dzieła Rodacy! Chcą pokaleczyć nasze dzieci rękoma „lekarzyków- zbrodniarzyków”. Pogońmy tą zbrodniczą hołotę, nim ona pozabija i pokaleczy nasze dzieci!

 

Wyszczepić dzieci...lekarzy

 

 


 

Kończy się akcja „wyszczepiania ” polskich jeleni, gdyż -po „zaszprycowaniu ” połowy populacji- limit durni już się wyczerpał!

 

Obywatelom „szczęśliwie” zaszczepionym miny zaczynają powoli rzednąć! A to jednemu amputują nogę z powodu zakrzepicy poszczepiennej, drugiego sparaliżuje od pasa albo w dół albo w górę, jeszcze inny niespodziewania zaliczy zgon ...słowem normalne, szczęśliwe codzienne życie Szczepanów i Szczepanek polskich!

 

Ci którzy jeszcze żyją, pocieszają się, że brak nogi czy ręki to tylko pożądany odczyn poszczepienny, więc nie ma się czym specjalnie przejmować, tym bardziej, że druga noga czy ręka jednak pozostały przy właścicielu i całkiem dobrze sobie radzi!

 

Można by więc spisać Szczepanów na straty, ale nie do końca, gdyż przed nami następne nieszczęście szykowane nam przez zorganizowaną grupę przestępczą Morawieckiego i Niedzielskiego: szprycowanie dzieci!

 

Należy domniemywać, że każdy Szczepan zaciągnie swoje dziecko do zaszprycowania, aby i jego potomek podskakiwał tylko na jednej nodze, tak jak rodzice!

 

Ale jest (co prawda nikła) szansa, że wśród dzieci Szczepanów, znajdują się jednostki mądre, które wysoką inteligencję odziedziczyły po ojcu, na przykład listonoszu, bądź domokrążcy sprzedający po domach koce z wielbłądziej sierści!!

A ponieważ nie wiadomo które to są dzieci, więc trzeba ratować je wszystkie!

 

Jak to zrobić? W pierwszym dniu akcji szprycowania dzieci, musimy udać się do „szpryc punku” (najlepiej w dużej grupie) i grzecznie (choć niekoniecznie) poprosić lekarza „szprycownika” (który za 60 zł od łebka będzie chciał okaleczać nasze dzieci) aby przedstawił nam świadectwo „zaszprycowania”własnych dzieci!

 

Ponieważ lekarze durniami nie są i własnych dzieci nie szczepią na żadne choroby (tylko 2 % lekarzy w państwach Europy zachodniej „szprycuje własne dzieci), więc i ten „lekarzyk – zbrodniarzyk”, nie będzie miał kwitu potwierdzającego „wyszczepienie” własnych dzieci.

Zacznie się głupio tłumaczyć, że kwit zgubił, albo, że mu ukradli w autobusie, pies mu kwit zeżarł, itp!

 

A wtedy my na niego z mordą: wypierdalaj zbrodniarzu szczepionkowy, idź „wyszczepić” własny szatański pomiot, wróć z kwitem o dokonaniu eutanazji własnych dzieci, to pogadamy -padalcu!!

 

Na odchodne kopiemy go w dupę, jak ktoś się nie brzydzi, to może go obszczać, obsrać, a nawet oblać przygotowaną wcześniej gnojówką!

 

Po takim incydencie „lekarzyk- zbrodniarzyk” już się w „szpryc- punkcie” nie pojawi, a jak przyślą innego, to opisaną procedurę powtarzamy.

 

Do dzieła Rodacy! Chcą pokaleczyć nasze dzieci rękoma „lekarzyków- zbrodniarzyków”.

Pogońmy tą zbrodniczą hołotę, nim ona pozabija i pokaleczy nasze dzieci!

 

 

Anthony Ivanowitz

16.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

KOMENTARZE

 • Skąd te 2% wyszczepionych lekarskich latorośli ?
  No i ilu faktycznie lekarzyków wyszczepiło się przeciwko srovid ? Gdyby społeczeństwa poznały faktyczną "wyszczepialność" w grupie medyków, ich rodzin i potomstwa to może byłaby to jakaś istotna informacja. Ale jak dotąd wszystkie nierządy chełpią się procentem wyszczepienia społeczeństwa w ogóle, ale w szczegółach dotyczących ich samych, służb chorobie i mundurowych jakoś dziwnie zasłaniają się jakimiś "tajemnicami" czy innymi duperelami
 • THE BEST VACCINE INFORMATION VIDEO EVER | PX
  https://www.youtube.com/watch?v=ymTW5-EpkJM
  Bogumił Bogichwał
 • jeden gang!
  Tak zwani "niezależni" lekarze co i rusz zwracają się do władz o nieszczepienie dzieci, gdyż one nie chorują i nie zarażają kowidem . Czyli zwracają się do słupów zbrodniarzy globalnych, a od słupów nic nie zależy!
  Dlaczego ci "niezależni" lekarze nie zwrócą się z apelem do swoich kolegów, innych lekarzy którzy bezpośrednio szprycują naiwnych ludzi a za chwilę będą szprycować dzieci?
  Przecież bez masowego udziału w zbrodni szczepionkowej tak zwanych medyków, żadnej zbrodni by nie było! Nie było by bezpośrednich wykonawców: zbrodniarzy szczykawkowych!
  Dlaczego więc z żadnej strony nie ma apelu do lekarzy aby nie brali udziału w mordowaniu i okaleczaniu ludzi?
  Czyżby to był jeden wielki gang, który dla niepoznaki podzielił się na różne pod gangi?
  Nie liczmy na nikogo! Nikt nie przyjdzie nam z pomocą, może nas uratować tylko zdrowy rozsądek i spryt!
 • Placebo
  Spotkałem się z informację że w procesie szczepienia 80% szczepionek to placebo.
  Jest to prawdopodobne bo znam wiele osób które przyjęły szczepionkę i jak na razie nie wykazują żadnych objawów ubocznych.
  CO o tym myślisz Anthony ?
 • Już mówię co znaczy więcej osób
  Wszyscy nauczyciele ze szkół dzieci zaszczepieni - zero zgonów
  Bardzo dużo ludzi w zakładzie pracy - zero zgonów
  Znajomi - zero zgonów
 • @anthony 14:58:11
  Ależ apelują do swoich kolegów i koleżanek, ale jest to wołanie na puszczy. Większość medyków idzie z prądem, a nie pod prąd, bo dzięki takiej postawie kasa płynie do nich wartką rzeką. Apele do słupów są owszem bezcelowe, bo słup zrobi tylko to co mu jego właściciel nakaże do wykonania. Zresztą istniało "zapotrzebowanie społeczne" na wyszczepienie się i kto chciał to zrobić to już zrobił. Teraz słupy zaklinają rzeczywistość i czekają na tę "czwartą falę" jak na jakie zbawienie, bo rozkazy padły a tu nie ma jak ich wykonać. Jedyne co można niezależnym lekarzom zarzucić to tylko to, że tak samo jak ich koledzy-covidianie wierzą w to, że ten wirus faktycznie istnieje. Mają tylko przeciwne zdanie o pandemii i szczepieniach
 • @Dan 15:17:57
  Przecież powiedzieli w TV, że po szprycy nikt nie umiera, a nawet jak umrze to przecież nie od szprycy tylko "tak Bóg chciał" ....
 • @KST 17:01:59
  Chodzi o działanie przemyślane i zaplanowane. To 80 % placebo to broń by przekonać do szczepienia wahające się osoby a jednocześnie zneutralizować ludzi, którzy krzyczeli i ostrzegali innych przed szczepieniami.
  Patrz na to tak. Krzyczałeś i ostrzegałeś, ktoś wstrzymał się. Teraz obserwuje i nie widzi nic strasznego. Dochodzi groźba że straci pracę, nie wejdzie do komunikacji miejskiej, do urzędu więc co?
  Taka osoba traktuje Cie jako imbecyla, płaskoziemcę i idzie się szczepić.
  Po prostu uważam że plan jest bardziej przemyślany niż nam się wydaje.
  Śmiercionośny może być booster, 3 lub 4.
  No chyba że na jesień okaże się że szczepionki działają, zabijają tylke że ich działanie potrzebuje czasu.
  Jeżeli to faktycznie 80% to placebo to taki gość jak 'anthony' jest z mety spalony innymi słowy taktycznie zneutralizowany.
  Nikt go więcej słuchać nie będzie.
 • @Dan 17:15:03
  cyt: Jeżeli to faktycznie 80% to placebo to taki gość jak 'anthony' jest z mety spalony innymi słowy taktycznie zneutralizowany.
  Nikt go więcej słuchać nie będzie..."

  Mnie już teraz nikt nie słucha!
  Od stycznia do połowy lipca tego roku zmarło w Polsce "ponad wymiarowo" (czyli ponad średnią umieralność w poprzednich latach" 60 tysięcy ludzi. Ile z tego zmarło na skutek szczepień? Ok 36 tysięcy! Skąd o tym wiemy? z porównania ilości zgonów poszczepiennych w Szkocji (to państwo ma najlepszy w Europie system rejestracji powikłań poszczepiennych) . W sumie od początków "epidemii
  zginęło w Polsce "ponad wymiarowo" ponad 200 tysięcy ludzi! Przez półtora roku!!
  Jeśli na jesieni tego roku powtórzy się sytuacja sprzed roku (czyli ogromna nadumieralność w październiku i listopadzie,) to będzie to największy mord w najnowszej historii Polski, zadany rękami mniejszości żydowskiej! (tuż po wojnie wymordowali oni podobną ilość Polaków)
  Czy szczepionki zawierają w 80% placebo?
  Nie sądzę! Rząd wielkiej Brytanii zamówił 33 mln opakować leków na zakrzepicę, z terminem dostawy na listopad tego roku! Zakrzepica poszczepienna rozwija się powoli, zacznie powalać ludzi późną jesienią!
  A jakie będą skutki uboczne za kilka (kilkanaście ) lat? Nikt tego nie wie i wielu się nigdy nie dowie, bo nieboszczykom taka wiedza nie jest do niczego potrzebna!
 • @anthony 17:37:11
  Racja, cała siła przeciwnika jest w tym, że to on rozdaje teraz karty.
  Pozostaje nam czujna obserwacja i wyczekiwanie.
 • Lekarze to najwieksze glupy ze wszystkich zawodow, oszusci zawodowi.
  Ludziom imponuje miec lekarza na popijawie a to najwiekszy glup w towarzystwie. On Ci w szpitalu nie pomoze ale na najgorsza procedudure wysle do kolegi a wczoraj z Toba wodke pil i byl taki przyjacielski. Nawet do kosciola chodza dla zmylki. Medycyna dzisiejsza to medycyna doktora Mengele z Oswiecimia. Medycyna niemiecka.
 • Pomysł dobry
  Obawiam się tylko, że lekarzyk ze strzykawką będzie miał zaświadczenia o wyszczepieniu wszystkich członków rodziny - nawet zmarłej dwadzieścia lat wcześniej prababci. Mogą sobie tego nadrukować do woli.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930