Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Zaszczepieni kowidiane masowe chorują na ..kowida

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szydło wychodzi z worka: zaszczepieni kowidianie masowo chorują na.. kowida

Szczepionki działają! 95% hospitalizacji „na Covid” w Izraelu to ludzie w pełni zaszczepieni

 

https://www.bibula.com

Brytyjska rządowa agencja Public Health England (PHE) zasugerowała, że zaszczepione osoby, które zaraziły się odmianą delta B16172 koronawirusa (chodzi o zwaną wcześniej „mutację indyjską”), są tak samo zakaźne jak osoby nieszczepione. Agencja powiedziała, że ​​„wstępne dane … wskazują, że poziomy wirusa [SARS-CoV-2] u osób zarażonych [wariantem] delta, które zostały już zaszczepione, mogą być podobne do poziomów stwierdzonych u osób nieszczepionych”.

Innymi słowy: czy jesteś zaszczepiony, czy też nie – masz takie same szanse na kolejny „wariant koronawirusa”. Wniosek z planety kowidian: należy się szczepić.

 

Najnowsze dane pokazują, że wszystkie miejsca na świecie gdzie przeprowadzono największą liczbę wyszczepień ludności preparatami o nazwie „szczepionka przeciwko Covid-19”, zmagają się teraz z… falą „koronawirusa”. Takie kraje jak Wielka Brytania, Izrael, Chile, które szczyciły się tym, że zdezorientowane ich społeczeństwa poddały się wyszczepieniu w największym procencie, mają teraz nawiększy przyrost przypadków „koronawirusa”.

W Stanach Zjednoczonych CDC wydało ostrzeżenie, że w niektórych krajach nastąpił nagły wzrost nowych „przypadków koronawirusa”. Na liście są właśnie kraje o największej wyszczepialności. Uniwersystet John Hopkins stworzył moduł zawierający dane z 27 krajów, w których co najmniej 50% populacji jest wyszczepiona. Z modelu wynika, iż 20 krajów na tej liście to właśnie obszary gdzie „nowa mutacja koronawirusa” jest szczególnie groźna.

CDC wylicza najbardziej kraje, do których podróże są zakwalifikowane jako „bardzo duże ryzyko” zarażenia się „koronawirusem Covid-19”: Malta (77,51% wyszczepienia), Zjednoczone Emiraty Arabskie (72,37%), Seszele (70,22%), Urugway (65,64%, Bahrain (64,72%), Mongolia (61,85%), Hiszpania (59,55%), Portugalia (58,69%), Wielka Brytania (58,16%), Irlandia (57,33%), Malediwy (52,44%)…

Innymi słowy: Oficjalne dane to tylko koincydencja. Logika wskazuje, że aby zwiększyć liczbę przypadków „koronawirusa”, należy dalej prowadzić kampanię wyszczepiania. Należy wyszczepić wszystkich, a wtedy wszyscy będą, owszem chorowali, ale… już nie na „koronawirusa”, bo on magicznie zniknie. Wtedy ludzie – dotychczas zdrowi – będę chorowali na setki innych chorób, jako skutki poszczepienne. Ale nikt im tego nie powie, nikt nie zbada ich, nie porówna do niezaszczepionych, bo tych ma nie być. Bez grupy kontrolnej nauka i medycyna przestają się rozwijać, przestają istnieć. Zaczyna się magia. I to chodzi: o totalną manipulację w imię „nauki” i „medycyny”. Od tego mementu będą w stanie wmówić wszystko, bo nie będzie naukowych kontrargumentów. Nawet już nie będzie potrzebna cenzura…

 

W Izraelu 95% hospitalizowanych pacjentów w stanie krytycznym, to osoby w pełni zaszczepione. W społeczeństwie, gdzie jest 78% zaszczepionych (na dzień 4 lipca), wystąpił nagły wzrost „zachorowań na koronawirusa”. Dr Kobi Haviv występujący w News Israel 13 mówi, że „większość pacjentów to osoby zaszczepione, nawet ci w najgorszym stanie”, i dodaje kilka innych szczegółów.

Innymi słowy: nawet przysłowiowa mądrość żydowska zawiodła, gdyż i oni masowo poddali się propagandzie zapewniającej im zdrowie po kilku dawkach szczepionek. Izraelskie Ministerstwo Zdrowia mówi, że skuteczność produktu firmy Pfizer „spadła do bezwartościowego 39%”. Hmm. Gdyby rzeczywiście skuteczność wynosiła teraz 39%, to i tak przewyższałaby skuteczność szczepionek przeciwko sezonowej grypie, co byłoby cudem medycyny. Prawdodpodobnie skuteczność spadła z najwyższej granicy 1% do 0.39%, chociaż producent podał dziewięćdziesiąt-dziewięć-przecinek… Podał cokolwiek, bo i tak nie bierze on żadnej odpowiedzialności, więc zachował się jak cwany sprzedawca patelni i garnków opowiadający kolorowe bajki.

 

 

Jak jest w Polsce? Tego tak naprawdę nie wiemy, bo Ministerstwo Śmierci nie posiada danych. W państwie z tektury nie prowadzi się żadnych normalnych statystyk – poza kolekcjonowaniem danych o obywatelach, w ramach „Spisu powszechnego”. A Polska przeżywa niespotykaną falę nadmiarowych zgonów, których przyczyn nikt nie próbuje wyjaśnić, a nawet podejmować tematu. Lepiej milczeć i nie mówić, że w wyniku paniki, lockdownów, zniszczenia resztek systemu służby zdrowia, ludzie przez półtora roku potracili możliwość dostępu do leczenia, zrobiono z nich znerwicowane istoty wpatrzone – w niezbędnych maskach – w pasek telewizyjny i gdy pojawiło się wybawienie – stanęli w kolejkach na majówkach do wyszczepiania groźnym, niezbadanym preparatem. Teraz to oni najczęściej cierpią, a tendencja ta będzie tylko zwyżkowała.

Więc opatrznościowy rząd rozpowszechni kolejną fikcję o kolejnej „fali koronawirusa”, przed którą można zabezpieczyć się tylko poprzez wstrzyknięcie sobie kolejnej dawki preparatu. I widzowie TVP, TVN i TWTrwam uwierzą! Bo najważniejsza jest silna wiara. W cokolwiek.

Oprac. www.bibula.com
2021-08-11

 

KOMENTARZE

 • Tragedia
  W moim najbliższym otoczeniu zaszczepiło się kilkanaście osób, pomimo moich rozpaczliwych prób przekonania ich by tego nie robili!
  Efekty są takie:
  1. Jedna osoba (kobieta w wieki ok. 40 lat) ma trwające już 2 miesiące krwawienia z dróg rodnych. Lekarze bezradnie rozkładają ręce!
  2. Druga "szczęśliwie " zaszprycowana kobieta po miesiącu od zaszczepienia zaczęła słabnąć, straciła apetyt i zaczęła chudnąć. Diagnoza: rak płuc, małe szanse na przeżycie.
  3. Mężczyzna dotychczas zdrowy jak koń, 3 miesiące po szczepieniu ma założony rozrusznik serca i kwalifikuje się na dializy nerek
  4. Małżeństwo rocznych emerytów: oboje początki zakrzepicy i zażywają już leki . On jadąc samochodem zasłabł i o mało nie spowodował wypadku.

  Wszyscy oni (dotychczas zdrowi) nie widzą związku pomiędzy szczepieniami a ich obecnym stanem zdrowia! Albo sami się oszukują, albo są głupsi niż przypuszczałem!
  A najgorsze dopiero przed nami!
 • Autor 5*
  Dzisiaj usłyszałem w jakiejś żydo-medialnej gadzinówce, że każdy kto przyjedzie do Australii będzie musiał odbyć kwarantannę i że taka procedura będzie stosowana przez kolejne sześć (6) lat.
  Zatem covidowi bandyci nie odpuszczają.
 • DRUK 1449
  @Anthony, pokusisz się o streszczenie, co z tego projektu wynika dla nas, Polaków?

  Wykaz zalecanych szczepień ochronnych, szczepienie przeciw : COVID 19.
  Co to zmienia?
  W jednym z komentarzy internetowych napisał ktoś, że teraz minister zdrowia będzie mógł dodać to szczepienie swoim rozporządzeniem do książeczki sanepidowskiej.
  Jakieś chore wymogi by załapać się na fundusz odszkodowań za NOPy.
  Wydłużona kwarantanna do 30 dni?!

  Pozdro.
 • "Bo najważniejsza jest silna wiara. W cokolwiek."
  --------------------
  To świrowanie w kontekście świrusa ma wbrew pozorom - sens!
  O co chodzi?
  Ano chodzi o świrusowe restrykcje. Czarci pomiot znany z niesamowitej przewrotności - z góry wiedział, że część ludzi nie będzie się szczepić - więc restrykcje.
  Wniosek?
  To pod kloszem restrykcji - czarci pomiot robi swoje czyli:
  wykańcza gospodarkę, przyspiesza depopulację, izoluje ludzi, etc., etc.
 • @anthony 17:13:28
  Skoro zaszczepieni zostali zaszczepieni skuteczną szczepionką, to co właściwie wstrzyknięto zaszczepionym, że panicznie boją się niezaszczepionych i ci zaszczepieni nadal mogą chorować na Covid 19 i zarażać innych Covid 19, oraz nadal muszą zachować wszelkie zasady reżimu sanitarnego, czyli dezynfekcja, dystans maseczka? Zaszczepieni, żyjcie sobie spokojnie i nie martwcie się o niezaszczepionych, bo póki co szczepienie przeciwko Covid 19, jest dobrowolne. To był wasz wybór i to wy dobrowolnie własnoręcznie podpisując wyraziliście zgodę na udział w eksperymencie medycznym. Jak jeszcze macie obawy, to już czeka na was trzecia i zapewne kolejne dawki szczepionki, bo czwarta fala czai się już na was za winklem. A zaszczepionych jak nie przybywało, tak nie przybywa. Natomiast już niektórzy żałują, że poddali się dobrowolnie eksperymentowi medycznemu. Jak można nakładać na niezaszczepionych restrykcje, skoro szczepienie jest dobrowolne?
  Rozumiem, że to właściciele restauracji, kin. hoteli, galerii handlowych, chcą i są za tym aby nie wpuszczać niezaszczepionych do swojego biznesu, bo lepiej brać pieniądze podatników z tarcz antykryzysowych?
  Kupując wafelka, można wygrać lepsze nagrody niż w loterii Covidowej.
  Mało tego po wafelku nie zalicza się zgonu, jak po szczepieniu.
 • Dane odnośnie, cytat "krytycznych" przypadków w Izraelu nie są
  prawidłowe. Nie 95%, ale 64 % jest w ciężkim stanie.
  https://statystyk.neon24.pl/post/163098,izrael-64-ciezkich-przypadkow
 • @anthony 17:13:28 Prawie 60 tys. szczepień dziennie
  W Polsce wykonano już blisko 35,2 mln szczepień! W pełni zaszczepieni? To już ponad 18 milionów Polaków. Dokładna liczba iniekcji wykonanych przeciw COVID-19 wynosi 35 189 762. Dawki podano 18,8 mln kobiet i 16,3 mln mężczyzn. Szczepionki przyjęło do tej pory 1,2 mln dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat. Osobom pełnoletnim do 60. roku życia podano 20,7 mln szczepionek. Natomiast u osób w wieku 61-70 lat wykonano 7,1 mln szczepień, a powyżej 70 lat - 6,2 mln. Ps...O ileż to spadną wydatki na nieszczęśników, którzy…RiP. I może wykonany zostanie „raport rzymski” wg którego ma nas być 15.300.000 Polaków. Planowa eksterminacja ludzi, czy POdkomendni już policzyli o ile zmniejszą się wydatki z budżetu na słabszych Polaków, emerytów, niepełnosprawnych itp? Niech „oni” sami się wyszczepiają. Wara od nas zdrowych na ciele i umyśle. 5% chętnych, 10% ze strachu, 20% z przymusu, 15% to lewe zaświadczenia. Na szczęście chińska zaraza nie jest aż tak groźna jak się to wydawało pierwotnie. Skoro politycy się nie szczepią…
 • Co znaczy termin „WYSZCZEPIĆ” ?
  .
  „Najnowsze dane pokazują, że wszystkie miejsca na świecie gdzie przeprowadzono największą liczbę wyszczepień ludności preparatami o nazwie „szczepionka przeciwko Covid-19”, zmagają się teraz z… falą „koronawirusa” ”

  Należało by się zastanowić, co „WYSZCZEPIĆ” właściwie znaczy, n.p. co znaczy ten nowy termin:

  wyszczepić całą ludzkość.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Umow

  osoby bardziej podejrzyliwie mogą sobie kto wie co tam wyobrazić, ale rzecz jest dość pewna, że wybrano do wyszczepiania ludzkości odpowiednie koncerny.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2021/03/21/wyznanie/#Zbrod

  co prawda ja się nie dałem wyszczepić, moim skromnym zdaniem, nie bez poważnych racji, ale nie będę nikomu bronił dać się wyszczepić, w końcu otrzymała ludzkość wspaniały cel wykuty zresztą w kamieniu:

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  Co prawda jest link nawet do rumuńskiej wikipedia odnośnie tych kamyków a nie ma polskiej, ciekawe dlaczego ?

  Wy-szczep żydoswki z Izraela powinien się po 30 latach dowiedzieć jak to było w umowie o jego wyszczepieniu, myślę, że to nawet szybciej niż po tzw. holokauście, te żydowskie durnie nie wiedzą z reguły do dziś, czyj kapitał holokaust finansował, choć właściwość każdego kapitału, tym bardziej żydowskiego, jest dobrze znana

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  część tzw. "holokaustu" miała być istotnie wyszczepiona usilnym staraniem dr. Mengele.
 • wirus " delta"
  Czy nazwa tej mutacji wirusa tylko przypadkowo jest podobna do określenia mięśnia ramieniowego( deltoid), w który wbija się szprycę?
 • autor
  A dobrze im tak.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:52:06
  Posłowie Nie chcą brać udziału w eksperymencie medycznym.

  1. PiS – 29 wzięło zastrzyk na 232 posłów.

  2. Koalicja Obywatelska – 37 wzięło zastrzyk na 127 posłów

  3.Lewica – 32 wzięło zastrzyk na 47 posłów
  4. Koalicja Polska – 4 wzięło zastrzyk na 24 posłów

  5. Polska 2050 – 3 wzięło zastrzyk na 6 posłów
  6. Konfederacja – 1 wziął na 11 posłów
  7. Kukiz’15 – nikt nie wziął na 4 posłów

  SENAT:
  1. PiS – 5 wzięło zastrzyk na 48 senatorów.
  2. Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni – 16 wzięło na 41 senatorów.

  3. Koło Parlamentarne Polska 2050 – nikt nie wziął zastrzyku
  Kłamcy kłamcy kłamcy kłamcy kłamcy kłamcy kłamcy kłamcy kłamcy kłamcy kłamcy kłamcy
 • Dramatyczne relacje rodzin ofiar szczepionek kowidowych.
  Dramatyczne relacje rodzin ofiar szczepionek kowidowych. Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych [WIDEO]...W piątek (13.08.2021) odbyło się w Sejmie posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych. Podczas posiedzenia dramatyczną relację złożyli rodzice 32-letniego żołnierza, który przyjął preparat AstraZeneca. Gdyby odmówił, nie mógłby wyjechać na misję. Tydzień po szczepieniu trafił do szpitala, gdzie stwierdzono zakrzepicę i zatory w płucach. Doszło do martwicy jelita cienkiego, które trzeba było usunąć. Mężczyzna nadal jest w szpitalu. Lekarze nie chcieli wpisać tych powikłań na listę NOP argumentując, że nie były wyszczególnione w ulotce. Rodzice 32 żołnierza opowiadają historię swojego 32-letniego syna.
  Video z dzisiejszego Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych

  Cz.1 (część 2 w tweecie niżej)

  https://twitter.com/i/status/1426150147290013696
  https://twitter.com/i/status/1426151772838633477
  Kolejną relację złożył mężczyzna, którego 66-letnia żona zmarła kilka dni po drugiej dawce AstraZeneki. Wzywane pogotowie odmówiło przyjazdu ignorując zgłaszane objawy (wysoka gorączka i silna biegunka). W ramach teleporady kobiecie przepisano środki przeciwbiegunkowe, a następnie antybiotyk. Ponieważ nie było poprawy i była bardzo osłabiona, zabrano ją do szpitala, gdzie po kilku dniach położono ją pod respirator. Kobieta zmarła. W karcie szpitalnej wpisano zapalenie płuc, niewydolność wątroby, niewydolność nerek i niewydolność krążenia oddechowego. Na posiedzeniu miał być obecny porucznik Szymon Fijał, który informował o dyskryminacji i mobbingu wobec niezaszczepionych żołnierzy oraz o tym, że domagano się od niego sfałszowania dokumentów po śmierci żołnierza, który przyjął szczepionkę. Niestety, nie mógł przybyć, ponieważ otrzymał wezwanie od przełożonego do osobistego złożenia raportu dyscyplinarnego, a termin wyznaczono na dzień posiedzenia zespołu. Przypadek? Nie sądzę

  https://twitter.com/i/status/1426128600399548419
  Pełna relacja z posiedzenia.

  https://youtu.be/qWKw57Tn6cY

  PILNE! Lekarze w Sejmie UJAWNIAJĄ szokujące fakty ws. przymusu $ZCZEPIEŃ dzieci! Braun i lekarze!

  https://youtu.be/DuKSUJMPaY4

  Ps...Takich przypadków (poważnego okaleczenia lub śmierci) jest znacznie więcej, Może nawet więcej niż przypadków śmierci od Covid. W normalnym kraju lobbystów z RM przy Premierze chcących szczepić wielokrotnie wszystko co się rusza, wywieziono by w kaftanach bezpieczeństwa na oddziały zamknięte. A wdrażający w czyn ich zalecenia politycy i urzędnicy trafiliby na więzienny wikt i opierunek. Ale no normalnego kraju jeszcze daleka i wyboista droga.
 • PILNE! Porucznik zeznał w Sejmie ws. przymusu szczepień w wojsku!
  PILNE! Porucznik zeznał w Sejmie ws. przymusu szczepień w wojsku! „Przymusowe urlopy, dyskryminacja, mobbing, śmierć po szczepieniu…” [PEŁNA WYPOWIEDŹ+WIDEO]...O blokowaniu awansów, udziału w misjach i szkoleniach dla żołnierzy Wojska Polskiego niezależne media donosiły już w ubiegłym roku. Teraz podczas posiedzenia parlamentarnego zespołu ds. bezpieczeństwa szczepień, głos w sprawie zabrali kolejni żołnierze, m.in. porucznik Szymon Fijał. Powiedział o przymusowych urlopach dla żołnierzy nie zgadzających się na „segregację sanitarną”, dyskryminacji, mobbingu niezaszczepionych oraz o naciskach po śmierci żołnierza, który przyjął szczepionkę. 27 lipca 2021 na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Szczepień Ochronnych Dorosłych i Dzieci głos zabrał porucznik Szymon Fijał. Tematem spotkania był „przymus szczepień ochronnych w służbach mundurowych”. Spotkaniu przewodzili trzej posłowie Konfederacji: Janusz Korwin-Mikke (przewodniczący), Grzegorz Braun i Konrad Berkowicz. Gośćmi, a zarazem ekspertami biorącymi udział w posiedzeniu byli żołnierze Wojska Polskiego. Wprowadzając do posiedzenia Grzegorz Braun wskazał, że polscy żołnierze borykają się z problemem „nieformalnych nacisków, presji” w kwestii przyjmowania niewystarczająco przetestowanej szczepionki. Służba wojskowa, jako służba rdzeniowo istotna dla samego istnienia państwowości, ta służba jest obecnie infekowana pewnego rodzaju wirusem, wirusem uznaniowości i bezprawności na poziomie konstytucyjnym i regulaminowym. Jak słyszymy w Wojsku Polskim wystąpiło ze strony przełożonych różnych szczebli dążenie do nakłonienia żołnierzy do dobrowolnej akceptacji procesu szczepień zaznaczył poseł Braun. Przymusowy urlop za sprzeciw wobec „sanitarnej segregacji”
  Jednym z gości biorącym udział w posiedzeniu był porucznik Szymon Fijał z Podkarpacia, który wskazał na proceder przymusu szczepień w Wojsku Polskim i dyskryminacji żołnierzy niezaszczepionych. Wyznał, że on sam padł ofiarą dyskryminacji. Przed szkoleniem zintegrowanym, poligonowym, wpłynął rozkaz dowódcy Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej ws. wsparcia działań związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2 realizowanych w ramach operacji pod kryptonimem: „Trwała odporność na kampanię letnią”, który to rozkaz dostałem do bezwzględnej realizacji. W wytycznych do tego rozkazu w zakresie obniżania ryzyka zakażeń osób niezaszczepionych zawarto, że jeżeli liczba zaczczepionych w pododdziałach jest mniejsza niż 50 procent, szkolenie w terenie otwartym odbywa się wyłącznie wtedy kiedy niezaszczepieni zostaną przebadani obowiązkowym testem antygenowym, a szkolenia w pomieszczeniach nie realizuje się. Napisałem meldunek dotyczący dotyczący przekroczenia uprawnień do dowódcy WOT z nadzieją, że jeżeli w piątek generał przeczyta taki meldunek, to w sobotę nie będą prowadzone takie działania. Godzinę później polecono mi wypisać kartę urlopową i kompania pojechała na poligon bez dowódcy kompanii – wyznał porucznik, na którym wymuszono urlop, ponieważ podważył słuszność podejmowanych decyzji w kwestii Covid-19.

  Mobbing i „kazania” dla niezaszczepionych.
  Porucznik zeznał, że złożył zawiadomienie do prokuratury w kwestii mobbingu i dyskryminacji w związku z przymuszaniem do szczepień w Wojsku Polskim. Wskazał także, że niezaszczepieni żołnierze muszą wysłuchiwać „kazań” od swoich przełożonych, a on sam ma tylko wykonywać polecenia. Czują presję, ale też odbierając presję od moich podwładnych, zdecydowałem się o napisaniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Wydział ds. Wojskowych, w których zarzucam moim przełożonym nadużycie uprawnień poprzez stosowanie nielegalnych, wykraczających poza prawo działał, decyzji czy zaniechań, które w konsekwencji doprowadzają również do dyskryminacji oraz mobbingu, poprzez m.in. zmuszanie do określonego zachowania. W tym zawiadomieniu zawarłem wszystkie budzące wątpliwości kwestie, na które natrafiłem (…). Żołnierze niezaszczepieni lub tacy, którzy wyrażali swoje wątpliwości odnośnie szczepionki, kierowani byli na rozmowę z dowódcą. Nie były to rozmowy dyscyplinarne, były to rozmowy nieokreślone prawnie, nie był to raport służbowy. Żołnierz stawiał się do dowódcy sam, do dowódcy jednostki wojskowej i słuchał. M.in. tam usłyszałem, że w razie działań bojowych za wszystko odpowiada dowódca jednostki wojskowej, a ja mam tylko wykonywać polecenia – wyznał porucznik Fijał, by opowiedzieć o okolicznościach wokół śmierci innego żołnierza. Żołnierza śmierć po szczepieniu i wsteczna zmiana przepisów. Zdarzył się przypadek w brygadzie, w tym samym garnizonie, w 21. brygadzie, umarł żołnierz, prawdopodobnie po przyjęciu szczepionki. Dzień później dotarła do mnie korespondencja, abym przesłał anulację punktów, w których żołnierze zostali powołani do pełnienia służby celem zaszczepienia. Mieliśmy zmienić po prostu punkt, tytuł, że nie „celem szczepienia”, tylko „celem pełnienia służby”, a to że pojechał w trakcie pełnienia służby to nie by tam kierowany, tylko sam chciał. Oczywiście nie zgodziłem się na to wyznał Fijał wskazując nakłanianie go przez przełożonych do popełnienia przestępstwa. – Nie spotkały mnie żadne konsekwencje dyscyplinarne, bo nie ma podstawy, żeby mnie karać. Dodatkowo pozyskałem wyciąg z rozkazu, żeby żołnierzowi pomóc, ponieważ po przyjęciu szczepienia miał 40 stopni gorączki i wymiotował. Podczas kolejnych szkoleń okazało się, że ma alergię i nie może uczestniczyć. Nigdy wcześniej nie miał problemów zdrowotnych – powiedział porucznik i zaznaczył, że był nakłaniany do zmiany, anulacji tak jakby się pomylił.

  Kursy i awanse NIE dla niezaszczepionych.
  Fijał potwierdził informacje, które w ubiegłym roku przekazał żołnierz w wywiadzie dla wRealu24, że niezaszczepionym blokuje się udział w kursach i awanse. Żołnierz składa wniosek o przyjęcie na kurs podoficerski obrony terytorialnej, dostaje zgodę bezpośrednich przełożonych, trafia to do obiegu elektronicznego, do systemu… Przeczytam adnotację pod wnioskiem: „Dowódco, sprawdziłem w systemie ewidencji wojskowej on-line i wyszło, że żołnierz zdeklarowany na odmowę szczepień. Proszę o decyzję czy odmawiamy przyjęcia na kurs” i dodaje, że adnotację napisał podoficer ds. podoficerów, starszy podoficer dowództwa brygady. Odpowiedź dowódcy: Oczywiście odmawiamy. Panowie czy otrzymaliście pismo dyrektora Brańki [dyr. departamentu kadr; pismo z grudnia 2020]? Ja mam dopiero na moim poziomie wychwytywać takie lapsusy? No chyba, że mają udokumentowane medyczne przeciwwskazania, to inna bajka. Ale jak płaska ziemia, to będą się gniewał dowódcę zacytował Fijał. Co dla żołnierza oznacza uniemożliwienie uczestnictwa w kursie? Zablokowania drogi do awansów i rozwoju zawodowego, a to jest niczym innym jak jawną dyskryminacją w Wojsku Polskim. Fijał potwierdza, że w Wojsku Polskim jest prowadzona ewidencja, który żołnierz został zaszczepiony, a który nie. Przy numerze PESEL są rubryki, kiedy przyjął pierwszą dawkę szczepionki, kiedy przyjął drugą dawkę szczepionki. Czy w podmiocie prywatnym czy w resorcie Obrony Narodowej mówi Fijał. Szymon Fijał dowodzi setką żołnierzy. Jak zaznacza, nie mógł przejść obojętnie wobec jawnej dyskryminacji tych, którzy nie są przekonani do szczepień oraz wobec łamania prawa. Wskazuje, że jego obowiązkiem jest stawanie w obronie żołnierzy, którzy mu podlegają. Jego zeznania są wręcz przerażające. Wynika z nich, że w Wojsku Polskim zaprowadzono realny, wszak nieformalny przymus szczepień. Ci, którzy szczepieniom się nie poddają, są dyskryminowani, poddawani mobbingowi, a ich ścieżka awansu jest po prostu blokowana.

  Pełna wypowiedź porucznika Szymona Fijała:

  https://g.cda.pl/mediafile/PuHHRo2Q904.mp4
  Ps..Ta genetyczna trucizna jest po to testowana na ludziach, żeby nikczemni wytwórcy tej trucizny mieli obiektywne wyniki badań. Wraca ponura działalność doktorów śmierci z czasów II wojny światowej. Ten zastrzyk nic nie daje szczepionym ludziom, ale daje ogromne zyski producentom, a do tego bezpłatne testowanie na milionach ogłupionych osób. Nie testują na zwierzętach, bo im masowo zdychały, za to sprawdzają na ludziach ,ile syfu i trucizny mają włożyć do tego badziewia, aby otrzymać pożądany efekt w szybszym czasie, czyli zabicie części im nieprzydatnych osób, a resztę przeprogramować genetycznie i dostroić do własnych instrumentów zarządzania. Lekarze, wojsko to tzw. pierwsza linia. Przymusowe szczepienia to najgorsze co może być. Tych co zmuszają do szprycowanie nie można inaczej nazwać jak bandyci.. Przecież gdyby armia nie była „zaszczepiona”, stanowiłaby realne zagrożenie dla realizacji planów nowego ładu i wobec innych zaszczepionych. Zebrał się zespół parlamentarny. Posiedział i wysłuchał. Pytanie co dalej? Przecież każdy wniosek utknie gdzieś w sejmie. Obowiązkowo szczepić się będą musieli medycy, nauczyciele. Później przyjdzie czas na inne zawody, w trakcie wykonywania których ma się „kontakt” z ludźmi. Efekt będzie widoczny za lat kilka. I proszę mi wierzyć, że chciałbym się mylić twierdząc, że będzie to efekt piorunujący. Wojsko Polskie będzie w ten sposób osłabiane mentalnie. Polscy żołnierze będą umierać od szczepionek polskich pielęgniarek, a nie od kul wroga. Szykuje się wiele chorób psychicznych, które przełożą się na słabość jakość walki i ucieczki z wojska. Globalistyczna totalitarna zdegenerowana zbrodnicza lewacka międzynarodówka w swoich totalitarnych zapędach postanowiła zastąpić szczury laboratoryjne okłamywanymi i szantażowanymi ludźmi oraz o zgrozo bezbronnymi dziećmi, aby uderzyć w ludzką genetykę w zbrodniczym celu depopulacji ludzkości! Wybić wojsko, policję, medyków, a resztę, szary lud spacyfikować. I już nowi mieszkańcy Polin, mogą się wprowadzać. Tak to widzę. Panowie w mundurach Wojska Polskiego wniosek jest jeden, opuszczajcie tą formację, niech Kaczyński, Błaszczak, rebe Niedzielski i prezydent A. Duda sam broni naszego kraju. Jak to jest możliwe, że zaszczepiony obawia się nie zaszczepionego?
 • @kula Lis 70 10:41:40
  Wstyd, że wojsko polskie już tylko "płacze i biadoli nad swoją niedolą"
 • Brak odszkodowania za zgon na skutek szczepienia i 30 tys. zł kary za odmowę donosu do sanepidu.
  Brak odszkodowania za zgon na skutek szczepienia i 30 tys. zł kary za odmowę donosu do sanepidu. Rządowy projekt ustawy trafił do Sejmu. 2 sierpnia 2021 roku trafił do Sejmu rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1449). Do prezentowania stanowiska rządu w tej sprawie w toku prac parlamentarnych został upoważniony minister zdrowia Adam Niedzielski. Projekt zawiera m.in. przepisy dotyczące utworzenia Funduszu Kompensacyjnego Szczepień Ochronnych, z którego będą wypłacane odszkodowania za niepożądane odczyny poszczepienne, przy czym nie dotyczy to wyłącznie „dobrowolnych” preparatów na kowid, ale również szczepień obowiązkowych i innych szczepień akcyjnych wprowadzanych w stanie epidemii. Zaszczepionemu będzie przysługiwać świadczenie kompensacyjne, jeśli wystąpią u niego wymienione w Charakterystyce Produktu Leczniczego działania niepożądane, które spowodują konieczność hospitalizacji przez okres nie krótszy niż 14 dni albo będą polegały na wystąpieniu u tej osoby wstrząsu anafilaktycznego powodującego konieczność obserwacji na szpitalnym oddziale ratunkowym albo izbie przyjęć lub hospitalizacji przez okres do 14 dni. Świadczenie kompensacyjne będzie przysługiwało zarówno wtedy, gdy działanie niepożądane szczepionki będzie bezpośrednią przyczyną hospitalizacji, jak i wtedy, gdy następstwem działania niepożądanego będzie pogorszenie stanu zdrowia wymagające hospitalizacji przez okres nie krótszy niż 14 dni. Ma być też wypłacane odszkodowanie do wysokości 10 tys. zł w przypadku konieczności dalszego leczenia lub rehabilitacji po zakończeniu przez pacjenta hospitalizacji. W projekcie nie ma mowy o odszkodowaniu dla rodziny osoby, która zmarła na skutek szczepienia. Maksymalna wysokość odszkodowania ma wynosić 100 tys. złotych. Niezależnie od uzyskanego świadczenia w ramach funduszu, osoba która zdecyduje się na złożenie pozwu przed Skarbem Państwa o wypłatę zadośćuczynienia lub odszkodowania w związku z wystąpieniem działań niepożądanych po szczepieniu, ma prawo do dochodzenia swoich praw w postępowaniu sądowym. Ustalenie uprawnień do otrzymania świadczenia kompensacyjnego nie będzie się opierać na zgłoszeniu przez lekarza NOP, lecz na wystąpieniu wymienionych w ChPL działań niepożądanych szczepionki, które zostały potwierdzone w dokumentacji lekarskiej. Autorzy projektu wskazują, że „w tej sytuacji system będzie niezależny od systemu monitorowania działań niepożądanych i potencjalnych niekompletności zgłaszanych w nim zdarzeń”. Aby uzyskać odszkodowanie trzeba będzie złożyć wniosek do Rzecznika Praw Pacjenta i wpłacić 200 złotych na rachunek bankowy funduszu kompensacyjnego. Opłata będzie zwracana tylko jeśli zostanie przyznane odszkodowanie. Wniosek można będzie składać w terminie do 3 lat od dnia dokonania szczepienia. Odszkodowanie będzie przyznawane w oparciu o opinię Zespołu do spraw Świadczeń z Funduszu Kompensacyjnego Szczepień Ochronnych, w skład którego ma wejść co najmniej 6 członków – lekarzy posiadających specjalizację przydatną w zakresie merytorycznej oceny wniosków (w dziedzinie chorób zakaźnych, pediatrii, alergologii, neurologii, chirurgii, kardiologii oraz pulmonologii).
  Głównym źródłem finansowania funduszu kompensacyjnego będą wpłaty dokonywane przez podmioty (firmy farmaceutyczne i hurtownie), które zawarły ze Skarbem Państwa umowę na realizację dostaw szczepionek do przeprowadzania szczepień ochronnych. Wysokość wpłat będzie uzależniona od wysokości zawieranych kontraktów i będzie stanowić 1,5% wartości umowy brutto. Wpłaty nie dokonuje się w przypadku szczepionek zakupionych na podstawie porozumienia dotyczącego wczesnego zakupu szczepionek przeciw chorobie COVID-19 wywoływanej przez wirusa SARS-CoV-2, zawartego między Komisją Europejską i państwami członkowskimi Unii Europejskiej w dniu 16 czerwca 2020 roku. Przepisy dotyczące funduszu kompensacyjnego to tylko część projektu ustawy. Wprowadza ona także możliwość wydłużenia kwarantanny przez sanepid do 30 dni. Państwowy powiatowy inspektor sanitarny będzie mógł też wystąpić do lekarza sprawującego opiekę nad osobą zakażoną o przedłużenie hospitalizacji, izolacji lub izolacji w warunkach domowych, do czasu poddania tej osoby badaniom laboratoryjnym mającym na celu wykluczenie zakażenia. Działanie te mogą być stosowane wobec osoby zakażonej lub podejrzanej o zakażenie biologicznym czynnikiem chorobotwórczym, który spowodował wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii, a także wobec osoby, która w okresie odpowiadającym okresowi wylęgania choroby zakaźnej przebywała na obszarze jej występowania lub w inny sposób była narażona na zakażenie. Projekt ustawy przewiduje też kary administracyjne od 5 do 30 tys. zł za „naruszenia obowiązku udzielania informacji w ramach wywiadu epidemiologicznego”. W ramach wywiadu epidemiologicznego sanepid ma prawo żądać informacji od każdego, kto takie dane posiada o: 1) osobach zakażonych lub podejrzanych o zakażenie, chorych lub podejrzanych o chorobę zakaźną, zmarłych z powodu choroby zakaźnej lub osobach, wobec których istnieje takie podejrzenie, 2) osobach, które mogły mieć styczność z osobami wymienionymi w pkt 1, 3) posiadaczach zwierząt, które mogły stanowić źródło narażenia na zakażenie lub chorobę zakaźną. Reasumując: Odszkodowania za NOP-y to kpina, a zgony na skutek szczepienia w ogóle nie zostały uwzględnione. Producenci szczepionek na kowid są zwolnieni z opłat na fundusz kompensacyjny. Sanepid będzie mógł wydłużać areszt domowy do 30 dni i karać za brak donosu w sprawie kontaktów z osobami zakażonymi i podejrzanymi o zakażenie. Takie pomysły ma nasza władza. Pełna treść projektu wraz z uzasadnieniem TUTAJ

  https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/druk.xsp?nr=1449

  https://wprawo.pl/brak-odszkodowania-za-zgon-na-skutek-szczepienia-i-30-tys-zl-kary-za-odmowe-donosu-do-sanepidu-rzadowy-projekt-ustawy-trafil-do-sejmu/
  Ps...Brakuje jeszcze komisarzy w skórzanych płaszczach i zardzewiałych karabinach na sznurkach, szukających po chatach zegarków i czegoś do jedzenia. Typowa zamiana cywilizacji śmierci na cywilizacje pasożytniczą. Bandycki kraj ,bandyckie obyczaje. To psychopaci rządowi do tego doprowadzili, że tak to wyraziłem.
 • Katarzyna TS: Szczepionka do zlewu, certyfikat do kieszeni.
  W czwartek (5.08.2021) dziennikarz śledczy Piotr Nisztor pochwalił się na Twitterze swoim kilkuzdaniowym tekstem zamieszczonym w dzienniku „Gazeta Polska Codziennie”. Tekst ów dotyczy kupowania certyfikatów szczepionkowych przez osoby niezaszczepione. „Za łapówkę w wysokości kilkuset złotych nieuczciwy szczepiący wpisuje osobę do systemu jako zaszczepioną, a szczepionkę niszczy” pisze Nisztor. Dziennikarz nie kryje swojego oburzenia nazywając proceder „wybitnie perfidnym i szkodliwym”. Wzywa też do jego ukrócenia oraz surowego ukarania uczestniczących w nim osób i to „w świetle jupiterów”.

  https://wprawo.pl/wp-content/uploads/2021/08/wpis-Nisztora.png

  Nie wiem, czy jest tak jak pisze Nisztor, ale jeżeli taki proceder faktycznie ma miejsce, to jest to zupełnie zrozumiałe i nie zamierzam potępiać osób, które zdecydowały się na taki krok. Tak to już jest, że akcja rodzi reakcję, a skoro rząd doprowadził do sytuacji, w której rzekomo dobrowolne szczepionki są de facto przymusowe, to nie ma co się dziwić, że ludzie wolą zapłacić kilkaset złotych, żeby obejść system, który ich szykanuje i represjonuje. Nie chodzi tylko o to, żeby móc pojechać na zagraniczne wakacje lub pójść na koncert. To są rzeczy, bez których można się obejść. Ale gdy władza zapowiada, że bez certyfikatu szczepienia nie zostaniesz wpuszczony do sklepu albo stracisz pracę, to każdy sposób jest dobry, żeby się bronić. Szczepionka do zlewu, certyfikat do kieszeni i pocałujta w dupę wójta. Apel Nisztora o surowe karanie „w świetle jupiterów” potwierdza moją tezę o tym, że pandemia to czas małych Hitlerków zachwyconych sanitarnym totalitaryzmem. Oni chcą zmuszać, karać i podzielić społeczeństwo na zaszczepionych nadludzi i niezaszczepionych podludzi. Mają przy tym gęby pełne frazesów o solidarności społecznej i odpowiedzialności za zdrowie i życie drugiego człowieka. Tak samo jak wcześniej rzucali się z furią na tych, którzy odmawiali noszenia bezużytecznych przyłbic i masek, tak teraz rzucają się na „antyszczepów” odmawiających udziału w eksperymencie medycznym, co do którego już wiadomo, że może doprowadzić do śmierci. Zgony na skutek szczepienia to fakt potwierdzony przez Europejską Agencję Leków. Żaden mały Hitlerek nie może temu zaprzeczyć. A jak wygląda skuteczność szczepionek, które rząd stręczy Polakom pod hasłem „ostatnia prosta”? Na początku sierpnia Izrael rozpoczął podawanie trzeciej dawki. W Niemczech trzecia dawka będzie podawana od września. A co dzieje się u nas? Minister zdrowia Adam Niedzielski właśnie oświadczył, że Rada Medyczna rekomenduje podawanie trzeciej dawki grupom najbardziej narażonym. Minęło pół roku i „ostatnia prosta” okazała się fikcją. Podwójnie zaszczepieni, których zapewniano, że nabyli pełną odporność, mają iść po następne kuju-kuju. I z pewnością nie będzie to dawka ostatnia. Jeśli rzekomo super skuteczne szczepionki okazały się gówno warte po kilku miesiącach, to znaczy, że żadnej „ostatniej prostej” nie ma i nie będzie. Będą za to kolejne przypadki zakrzepicy, zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia oraz inne, nieznane jeszcze skutki uboczne, za które producenci szczepionek nie biorą żadnej odpowiedzialności. Biorą natomiast kasę i to ogromną, ale jeszcze im mało. Kilka dni temu „Financial Times” poinformował, że w najnowszym kontrakcie z Unią Europejską Pfizer i Moderna podniosły ceny szczepionek. Jedna dawka Pfizera ma teraz kosztować 19,5 euro, a Moderny – 25,5 dolara. Celem jest zaszczepienie całej populacji świata, czyli 7,8 miliarda ludzi. Weźcie kalkulator i policzcie, o jaką kasę chodzi. I to wszystko z naszych kieszeni, bo przecież za „darmowe” szczepionki rządy płacą pieniędzmi, które wcześniej od nas ściągnęły. Gigantyczny biznes i czas małych Hitlerków oto nasza rzeczywistość. Tu nie chodzi o zdrowie. Nie! Wystarczy spojrzeć, jak traktowani są ozdrowieńcy, aby zrozumieć, że to jest wyłącznie inżynieria społeczna. Nawet jeśli przechorowałeś kowid i masz przeciwciała potwierdzone testem serologicznym, to nie dostaniesz statusu ozdrowieńca jeśli nie zrobiłeś testu PCR, gdy byłeś chory. A jeśli taki test zrobiłeś, to status ozdrowieńca przysługuje ci tylko przez poł roku, chociaż już wiadomo, że odporność u ozdrowieńców na pewno utrzymuje się co najmniej rok, a najprawdopodobniej całe życie. Ale w tworzonym systemie sanitaryzmu nie ma to żadnego znaczenia. Masz się zaszczepić i basta! Reasumując: osoby, które nabyły naturalną, najprawdopodobniej dożywotnią, odporność na kowid mają przyjmować szczepionkę, po której odporność zanika po pół roku. Jeśli ktoś uważa, że to ma naukowe podstawy, to chyba upadł na głowę i to z dużej wysokości. Wracając do procederu kupowania certyfikatów szczepionkowych, za co redaktor Nisztor chce karać „w świetle jupiterów”, pytam: co ma zrobić ozdrowieniec z przeciwciałami, którego szykanami i represjami zmusza się do przyjęcia preparatu, po którym może ciężko zachorować lub nawet umrzeć? Może ulec i zaszczepić się „dla świętego spokoju” licząc na to, że przeżyje ten eksperyment bez uszczerbku na zdrowiu. Może nie ulec i zapłacić za to utratą pracy, a droga sądowa o jej odzyskanie jest długa i wyboista. Może też zapłacić za certyfikat poświadczający przyjęcie szczepionki, która została wylana do zlewu. To nie jest działanie „perfidne i szkodliwe”. To jest samoobrona przed perfidnym i szkodliwym działaniem władz wymuszających przyjmowanie preparatu, który ozdrowieńcowi do niczego nie jest potrzebny, a może okazać się zabójczy. A co w przypadku osób, które jeszcze nie chorowały na kowid? Czy jeśli taka osoba zapłaci za wylanie szczepionki i wystawienie certyfikatu, to będzie to działanie „perfidne i szkodliwe”? Nie! To również jest samoobrona przed perfidnym i szkodliwym działaniem władz, które wymuszają podawanie preparatu osobom, dla których kowid jest niewielkim lub żadnym zagrożeniem. Natomiast szczepionka może być dla nich takim zagrożeniem i to już zostało potwierdzone empirycznie. Do tego osoby zaszczepione także zarażają, chorują i umierają na kowid, a „ostatnia prosta” okazała się blagą. Kalkulacja jest więc następująca: jeżeli przepustką do uniknięcia represji jest certyfikat, a szczepionka nie pomaga lub nawet może zaszkodzić, to trzeba kupić papier i nie narażać się na ryzyko związane z przyjęciem eksperymentalnego preparatu.
  Gdyby szczepionka faktycznie była dobrowolna, a niezaszczepieni nie byli represjonowani, to proceder opisywany przez Nisztora nie miałby racji bytu, bo nie byłoby potrzeby obchodzenia systemu. Gdybyśmy faktycznie mieli do czynienia z wirusem zabijającym na masową skalę, to ten proceder również nie miałby racji bytu, bo ludzie biliby się o szczepionki nawet jeśli nie byłyby one super bezpieczne. Ale w sytuacji, w której ochrona przed wirusem o śmiertelności grypy ma polegać na wymuszonym represjami przyjmowaniu preparatów, po których można umrzeć, nie ma co się dziwić, że są osoby, które wolą zapłacić, żeby nie brać udziału w tym eksperymencie. Nie ma w tym nic „perfidnego i szkodliwego”. To jest naturalna reakcja obronna wywołana opresyjnym działaniem władzy. Im bardziej będzie przykręcana śruba, tym bardziej ludzie będą kombinować, jak oszukać system. Małe Hitlerki mogą się pienić i domagać kar. Nic to nie da. Jedynym efektem dalszego szczucia i represji będzie to, że szykanowani Polacy nie zagłosują już na Prawo i Sprawiedliwość, które wynieśli do władzy. I „dobra zmiana” dostanie takiego kopa, że aż jej w pięty pójdzie. Oby jak najszybciej!

  Ps...„Proceder” wybitnie pożyteczny. Nie wiem czy artykuł Nisztora jest zaplanowaną ustawką czy ludzie faktycznie kupują fałszywe certyfikaty szczepionkowe. Jeżeli robią to w Polsce to z pewnością robią tak samo np. we Francji. Dlatego obawiam się niestety, że zostanie to wykorzystane przez naszych new-world-orderowych oprawców do wprowadzenia już niedługo jawnego już chipowania po to żeby cieć na bramce mógł zachipowanych zeskanować.
 • Komisja UE wydała
  17.06.2020 Komunikat Komisji nr COM_2020_245_final, w którym określono, że szczepionki mRNA zawierające organizmy modyfikowane genetycznie GMO, tajemnicze składniki ALC-0315, ALC-0159 i pewnie jeszcze inne „dziwne” składniki a szczepionki dopuszczono w UE WARUNKOWO i TYMCZASOWO tylko i wyłącznie na ściśle określonej grupie ludzi dorosłych mających pełna świadomość, że uczestniczą w eksperymencie medycznym i przejmują na siebie ryzyko poszczepienne. Producenci szczepionek do końca 31.07.2021 mieli dostarczyć Europejskiej Agencji Leków dodatkowe dane, informacje oraz raport końcowy dotyczący warunkowego i tymczasowego dopuszczenia szczepionki ale też dane dotyczące procesu syntetycznego i systemu kontroli dla substancji pomocniczych ALC-0315 oraz ALC-0159 dopuszczonych w szczepionkach.

  Do eksperymentu medycznego nie można stosować art.36 ustawy z 05.12.2008 o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, który mówi o przymusie bezpośrednim. Nękanie pracownika przez pracodawcę i wymuszanie szczepienia jest mobbingiem (art.94(3) par 2 kodeksu pracy) gdzie za rozstrój zdrowia należy się pracownikowi zadośćuczynienie pieniężne (art.94(3) par.3 k.p.). Osoba, która wymusza na innej osobie udział w eksperymencie medycznym ponosi w pełnym zakresie odpowiedzialność cywilną, w tym odszkodowawczą za skutki uboczne swoich działań mogące wystąpić w przyszłości a także odpowiedzialność karną. Dotyczy to także sytuacji gdy dana osoba podpisze zgodę na udział w szczepieniu ale jej zgoda NIE BĘDZIE swobodna i dobrowolna, gdyż była spowodowana naciskami np. pracodawcy, przełożonego, członka personelu medycznego. Odszkodowań można zadać do 3 lat od zgłoszenia szkody od pracodawcy czy personelu medycznego ale też od Skarbu państwa.
  Nawet ogłoszenie stanu nadzwyczajnego nie będzie uprawiać rząd do przymusu szczepień gdyż nie można nikomu ograniczyć prawa do dobrowolnego udziału w eksperymencie medycznym. Nie wolno szczepić kobiet w ciąży, dzieci a tym bardziej całej populacji ludzi, tak jak to się obecne lansuje. Wszyscy ci specjaliści rządowi, rząd, lekarze czy celebryci ponoszą pełną odpowiedzialność za nakłanianie do eksperymentu medycznego, w tym szczepienie dzieci i młodzieży. Klauzula dobrego samarytanina nie ma zastosowania do zabiegu szczepienia przeciw David-19. Personel medyczny ponosi odpowiedzialność karną oraz cywilną, w tym odszkodowawczą w pełnym zakresie dlatego, że szczepionka jest w fazie badań i jest dopuszczona warunkowo i tymczasowo.
 • @anthony 17:13:28
  Grupa Prawników Zimbabwe na rzecz Praw Człowieka zagroziła pozwaniem rządu do sądu, jeśli nie przeprowadzi on badań klinicznych przed udostępnieniem ich opinii publicznej.

  https://www.newsafrica.net/world/seychelles-what-is-causing-the-post-vax-rise-in-cases

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930