Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Rasa żółta zaleje świat!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy nie trafimy z żydowskiego deszczu pod chińską rynnę?

 

Co się dzieje na świecie?

 

 

Obecna sytuacja polityczna, gospodarcza i społeczna na świecie sprawia wrażenie ogólnego chaosu. Ale uważny obserwator bez trudu potrafi z rozrzuconych w nieładzie puzli ułożyć klarowny obraz!

Na arenie światowych mocarstw widzimy dwie podstawowe potęgi: Chiny kierowane przez Komunistyczną Partię Chin oraz „cywilizację Białego Człowieka” kierowaną przez żydowską oligarchię finansową. O ile Chiny pod przywództwem komunistów notują oszałamiający rozwój gospodarczy, o tyle „cywilizacja białego człowieka, jest przez swoich nadzorców systematycznie od lat niszczona, w brutalny sposób!

Dotychczasowe metody niszczenia społeczeństw „białego człowieka”, zostały ostatnio uzupełnione histerią pandemiczną, co ma ostatecznie powalić na kolana przemysły państw w Europie, Ameryce Północnej i Australii.

Dotychczasowe metody wyniszczania państw „białego człowieka” sprowadzały się do:

 

1.wyniszczanie gospodarek poprzez kłamstwo globalnego ocieplenia i krępowanie firm idiotycznymi regulacjami ograniczania emisji co2, co czyni je nie konkurencyjnymi wobec producentów chińskich, wolnych od szaleństwa globalnego ocieplenia!

 

2.wyniszczenie szkolnictwa które nie zapewnia dopływu wartościowych kadr do przemysłu

 

3.akcja ogłupiania społeczeństw poprzez przekierowanie ich aktywności do spraw związanych ze zboczeniami seksualnych i innymi popierdułkami związanymi z uprawianiem seksu.

 

Do wymienionych wyżej metod destrukcji, żydowscy nadzorcy „cywilizacji białego człowieka” wytoczyli działa najwyższego kalibru: pandemię kowid-19. To już jest otwarta wojna z „białasami”i ostateczne rozwiązanie kwestii gojów.

 

Jaki jest cel wymienionych wyżej działań?

 

Zniszczyć państwa które mogły by stanowić konkurencję dla Chin w jakiejkolwiek dziedzinie! Interes dla takich działań jest z punktu widzenia Chin zrozumiały, ale jaki interes w takiej destrukcji ma żydowska oligarchia finansowa?

Cel krótkookresowy to okraść społeczeństwa białego człowieka pod pretekstem ratowania go przed wirusem i chorobą której nie ma!

Cel długookresowy to opanować cały świat wykorzystując do tego potęgę Chin, tak jak wcześniej oligarchia żydowska opanowała dużą część świata wykorzystując do tego potęgę USA.

 

Mówiąc wprost: zarządcy Chin i oligarchia żydowska zawarły tajne porozumienie, której celem jest opanowanie całego świata, po zniszczeniu „cywilizacji białego człowieka”.

Jakie puzle do tej układanki pozornie nie pasują?

 

W wielu państwach (zwłaszcza Europy środkowej) trwają ogromne inwestycje związane z infrastrukturą drogową, kolejową, mieszkalnictwem, telefonią komórkową, itp. Dlaczego te dziedziny nie są niszczone? Dla kogo buduje się na potęgę mieszkania, jeśli jednocześnie następuje zbrodnicza depopulacja ludności?

Poszczególne państwa „białego człowieka staną się w bliskiej przyszłości chińskimi prowincjami. Aby nimi sprawnie zarządzać potrzebna jest wymieniona infrastruktura. Chińscy nadzorcy też muszą gdzieś mieszkać. Ten puzel pasuje.

 

Weźmy następny: dlaczego żydowska oligarchia wykańcza państwo Izrael?

Podstawowa przyczyna jest taka, że Izrael ze swoją awanturniczą polityka stanowi zagrożenie dla interesów Chin. Państwo to importuje ogromne ilości ropy naftowe z Iranu, zaś Iran jest pod bezustannym atakiem terrorystycznym ze strony Izraela. To zagrożenie zostanie zneutralizowane poprzez „wyszczepienie” Izraelitów, czyli ich unicestwienie.

 

Zauważmy, że pomimo tego, że USA jest kolonią zamorska Izraela, zaś całą klasę polityczną USA stanowią Żydzi, nigdy nie udało się nakłonić kolejnych prezydentów do zaatakowania Iranu! Nie jest to w interesie Chin, a ten interes jest na chwilę obecną najważniejszy!

Innym nie pasującym pozornie puzlem, jest to, że niszcząc państwa „białych” ludzi, Chiny niszczą też swoich potencjalnych klientów. Częściowo jest to prawda, ale Chiny dopracowały się już ogromnego rynku wewnętrznego, który jest w stanie wchłonąć większość krajowej produkcji.

 

Jaki wniosek z przytoczonych rozważań wynika dla nas Polaków, oczywiście dla tych które obecną wojnę biologiczną przeżyją?

Czy nie trafimy z żydowskiego deszczu pod chińską rynnę?

Jak zakończy się chińsko żydowska kolaboracja w wyniszczeniu cywilizacji białego człowieka?

 

Czy żydowska oligarchia finansowa stanie się ogonem wywijającym chińskim psem (na co ci oligarchowie liczą) czy też chiński pies pożre żydłaków jak tylko przestaną być oni potrzebni?

Czas pokaże!

 

Anthony Ivanowitz

10.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

KOMENTARZE

 • możliwe że i zaleje
  Do niektórych tez artykułu można mieć zastrzeżenia ale ogólnie problem poruszany jako główny temat jest prawdziwy. "Cywilizacja białego człowieka" atakowana ze wszystkich stron ginie na rzecz ekspansji Chin co zagraża kompletnemu wyginięciu tej pierwszej. Stajemy się dinozaurami na własne życzenie bo to biały człowiek chlubiąc się w swojej "wyższości" rozsiewa kosmopolityzm i jemu zabójcze zagrożenia niesione przez białe lewactwo.
  Co do żydów i ogona, nie mają najmniejszych szans w cywilizacyjnej potyczce z Chinami. Tam holokaust orężem już nie będzie a Chińczykom
  nie wmówią że mają podług żydów jakiś dług do spłacenia. Na to nabrali się tylko biali i na tym pozostanie.
 • Celem strategicznym
  Żydowskiego ataku na białych ludzi może być fakt, że oni też są biali. Gdzieś ktoś powiedział, że człowiekiem przyszłości będzie człowiek rasy mieszanej o oliwkowym kolorze skóry. Jak wiadomo, żydzi niechętnie się mieszają z innymi rasami, pozostaną więc biali. Reszta oliwkowa.. Rasa panów-bogów i bydło robocze, łatwo rozróżnialne z powodu koloru skóry.
 • @zadziwiony 10:58:52
  Jeżeli rozróżniamy tylko trzy rasy czarny, żółty i biały to tak, Żydzi zarówno Hazarzy jak i ci "rdzenni" są biali. :)))))
 • Autor
  Niszczenie cywilizacji białego człowieka zaczęło się nie tak dawno, bo od czasu objęcia władzy przez tego co "oba ma", dodatkowo nagrodzonego /zaliczkowo - na poczet swych zbrodni/ - pokojową nagrodą nobla. Stany były prekursorem tego co się aktualnie dzieje, a wskutek działań oligarchii finansowej i propagandy , rozlało się po całym tzw. zachodnim świecie. Klękanie na Euro, kierowanie do UE milionów migrantów zarobkowych z Afryki i Azji, walka z rasizmem itp. , to nie robota Chin, a rozmaitych fundacji stworzonych przez Sorosa i mu podobnych. Doszło już do tego, że w " kolebce demokracji" poprawność polityczna każe się wstydzić iż człowiek jest biały, a wrota dla dalszej imigracji zostały szeroko otwarte. To, że "pokojowy noblista" nie jest już u władzy, nie oznacza iż nie ma na rządzących wpływu. Zdaniem wielu - mając wsparcie oligarchii i korporacji, to on pociąga za sznurki - cały czas niszczył Trumpa, a teraz kieruje tym co się dzieje.
 • @Playset 11:41:54
  Był swego czasu poseł Artur Górski, który po wyborze Obamy powiedział, że to koniec cywilizacji białego człowieka. Uzasadniał to tym- Prezydentem, głową największego na świecie mocarstwa, został kumpel lewackiego terrorysty Williama Ayersa, polityk uważany przez republikańską prawicę za czarnoskórego kryptokomunistę - oświadczył z trybuny sejmowej Artur Górski. Wówczas uważałem to za wypowiedź jakiegoś prawicowego oszołoma. Niestety myliłem się, bo to były prorocze słowa. Poseł Artur Górski zmarł po długiej chorobie, lecz to co powiedział pozostanie w pamięci wielu na długo. Jako uzupełnienie informuję niezorientowanych, że mamusia Obamy miała słuszne pochdzenie, bo była wyznania koszernego.
 • Rozwazania foliarza i teoretyka spiskowego.
  Jakis czas temu napisalem kolejna wariacje na temat cov ida.
  Ale, gdyby kosmitow zastapic Chinczykami, pasuje.
  Nasi przwodce(czytaj, zdrajcy) byc moze po prostu chca zyc.
  A tymczasem zostana zlikwidowani.
  Moze swoje nadzieje przezycia pokladaja w supernowoczesnej broni?
  Cos jak wunderwaffe.
  Tylko, kto im ja wyprodukuje.
  I tym optymistycznym akcentem, koniec komentarza.
 • @Stara Baba 10:57:03
  "Cywilizacja białego człowieka" to kontrukt protestanckich Anglosasów. Pogardząjących też Słowianami. Polak by tak piał?
 • @Stara Baba 10:57:03
  " "Cywilizacja białego człowieka" atakowana ze wszystkich stron ginie (...)"

  Biali zbudowali 2 cywilizacje: cywilizację zachodu i cywilizację słowiańską i tego rozróżnienia uważam, warto się trzymać.
  Inaczej dochodzi do kuriozum, że Polacy mają przepraszać murzynów za kolonializm tylko dlatego, że są biali.

  Ja tam coraz mniej uosabiam się z "białymi braćmi" z Zachodu, którzy nieraz nas wyzyskiwali i nadal wyzyskują.

  Jakoś mi nie żal, że są w tarapatach (na własne życzenie zresztą).
 • ano w samo sedno
  Dokładnie tak , mówiąc treściwie żydokomuna z ZSRR, teraz jest projektem CHRL..

  Zawsze żyda ciągnęło do komunisty w sensie nawet aksjologicznym,kulturowym ,religijnym i wyznaniowym to to na co programuje się syjonistów i judeomasonerie łączy komuniste i żyda w jedną całość - specyficzny rodzaj wyznania - satanizm.


  Własnie tylko tak całosciowo można patrzeć na polityke globalną a nie rozmawiać o słoniu tracąc całe pokolenia na wywody o poszczególnych czesciach ciała i rozszyforwując czy jest czy nie ma takiego zwierzecia..
 • ChRL w globalnym imperium
  .
  „cywilizacja białego człowieka, jest przez swoich nadzorców systematycznie od lat niszczona ...” tzn. od wielu dziesiącioleci.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#JudasEc

  Sytuacja jest na dziś

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/386number1/

  Jednym pociągnięciem ręki (plandemia) wprowadzono w krajach Zachodu i nie tylko reżym, który uprzednio tak znakomicie przećwiczono w ChRL, ale dokonano zdławienia tych gospodarek i masowej pauperyzacji ludności na wzór chiński z jednoczesnym przejęciem tak wyzwolonego majątku.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

  Myślę, że nie uszło uwadze przynajmniej niektórych, jak kluczową rolę w dystrybucji wirusa plandemii odegrała ChRL,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/03/27/chinska-metoda-wuhan-czyli/

  potwierdzając tym samym jak kluczową rolę pełni w globalnym imperium:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa

  przynajmniej na szczeblu operatywnym.
 • A jak obecną sytuację widzi normalny człowiek?
  Warto posłuchać. To głos Polski. Taką mamy świadomość na "niewyszczepionym" Podlasiu:
  https://youtu.be/qJAOTcHzbJ0
 • @zadziwiony 10:58:52
  Hrabia Coudenhowe-Kalergi
 • Tekst pana hrabiego
  -
  @alor 22:15:09

  - https://web.archive.org/web/20180513080311/http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

  to jest wyciąg, ale odnośnie istotnych wypowiedzi.

  Podaję jedynie link do archiwum internetu, bo oryginalny portal został chyba już pzed dwoma laty zamknięty przez troskliwe władze, panujące nam miłościwie, o którach tenże zadziwiony wspomina.

  Zamieszczony na stronie link do "Barcelońska Deklaracja Partnerstwa" wyjaśnia przyczyny inwazji z krajów muzułmańskich na Europę.
 • @CIApy 13:29:08
  Niedopałki dokazują, oj dokazują. To może się skończyć niekoniecznie dobrze dla nich. Ja nie straszę. Ja przestrzegam.
  Kiedy Izrael wypełni postanowienia rezolucji ONZ nr 194 z1948 r.?
  Postanawia, że z powodu związku z trzema światowymi religiami, obszarowi Jerozolimy z okolicznymi wioskami i miasteczkami, z których najbardziej na wschód wysunięta jest Abu Dis, na południe Betlejem, na zachód En Kerem (z obszarem osiedla Moca) oraz na północ Szu’afat, należy przyznać szczególne i odrębne traktowanie od reszty Palestyny, i powinno się objąć ją skuteczniejszą kontrolą Narodów Zjednoczonych. Zwraca się do Rady Bezpieczeństwa o podjęcie dalszych kroków w celu zapewnienia demilitaryzacji Jerozolimy w najbliższym możliwie terminie. Zobowiązuje Komisję Rozjemczą do przedstawienia na czwartej sesji zwyczajnej Zgromadzenia Ogólnego szczegółowych propozycji stałego międzynarodowego systemu nadzoru dla obszaru Jerozolimy, który pozwoli na maksymalną autonomię charakterystycznych lokalnych grup zgodnie ze specjalnym statusem międzynarodowego obszaru Jerozolimy. Komisja Rozjemcza jest uprawniona do powołania przedstawicieli Narodów Zjednoczonych, którzy będą współpracować z lokalnymi władzami w sprawach tymczasowej administracji w obszarze Jerozolimy. Postanawia, że uchodźcy, którzy chcą wrócić do swoich domów i żyć w pokoju z sąsiadami, powinni mieć pozwolone, aby uczynić to najwcześniej jak to możliwe. Tym, którzy zdecydują się nie wracać powinny być wypłacone odszkodowania za własność i utracone lub uszkodzone nieruchomości. Zgodnie z zasadami prawa międzynarodowego powinny być wypłacone przez rządy lub odpowiedzialne organy. Zobowiązuje Komisję Rozjemczą do ułatwiania repatriacji, przesiedleń, oraz gospodarczej i społecznej rehabilitacji uchodźców, wypłacania odszkodowań, a także utrzymywania bliskich stosunków z dyrektorem Agencji Narodów Zjednoczonych dla Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie, i przez niego z właściwymi organami i agencjami Narodów Zjednoczonych

  https://encyklopedia.biolog.pl/index.php?haslo=Rezolucja_Zgromadzenia_Og%C3%B3lnego_ONZ_nr_194

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930