Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Zaszczepieni medycy- wasze życie wisi na włosku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli potwierdzą się informacje o obecności tlenku grafenu w szczepionkach, życie milionów ludzi wisi na włosku!

 

Zaszczepieni lekarze- wasze życie wisi na włosku

 

 

Kilka tygodni temu hiszpańscy naukowcy (po zbadaniu zawartości jednej ampułki „szczepionki”), ogłosili, że podstawowym jej składnikiem jest tlenek grafenu. Ampułka zawierała aż 98% tlenku grafenu, co zawiera pozostałe 2 % - nikt tego nie wie!

 

Informację powyższą potwierdził były vice prezes firmy Fajzer Mike Yeadon (wywiad z nim tutaj:https://niemcy.neon24.pl/post/162951,dr-mike-yeadon-ex-wiceszef-pfizera-ostrzega )

 

Jeśli powyższa informacja jest prawdziwa, to życie setek milionów „wyszczepionych” ludzi (a może już ponad miliarda) wisi na włosku! W tym „wyszczepionych” lekarzy i innych pracowników medycznych! (tym nie współczuje,wręcz przeciwnie)

 

Tlenek grafenu jest ferromagnetyczny (magnesuje się) i jest niezwykle wrażliwy na niewielki nawet pole magnetyczne. W jaki sposób tlenek grafenu krążący w układzie krwionośnym może zostać użyty do zabicia człowieka?

 

Nadajniki telefonii 5G oprócz swojej normalnej funkcji (obsługę ruchu telefonicznego) mogą mieć też funkcję tajną. Być może są one wyposażone dodatkowo w nadajniki emitujące fale elektromagnetyczne z zakresie jonizującym. Te dodatkowe tajne nadajniki mogą być załączane od czasu do czasu na krótki czas.

 

Fale elektromagnetyczne dzielą się na: jonizujące i niejonizujące. Promieniowanie jonizujące obejmuje te
rodzaje promieniowania, które są zdolne do wywołania jonizacji ośrodka materialnego
Przypomnijmy: jonizacja
jest procesem, w wyniku którego np. obojętna elektrycznie cząsteczka staje się cząsteczką
posiadającą niezerowy ładunek elektryczny.

 


Ideą nadajników 5 było to aby cały kraj pokryć gęstą siecią nadajników, co by umożliwiało łączeni się z telefonami przy niewielkiej mocy ze strony i telefonów i nadajników. Gęsta sieć nadajników oraz możliwość zwiększenia ich mocy (nawet 100 razy) pozwala nadać sygnał w zakresie jonizującym czego nikt nawet nie zauważy.

Jak to zrobić? W bardzo prosty sposób! Nadajniki pracują (na co dzień) na swojej normalnej częstotliwości a jednocześnie na jakiś czas (na przykład na 10 minut) obok normalnej emisji operatorzy nadajników załączają dodatkową emisję na częstotliwościach jonizujących! Co się wówczas dzieje?


Wszyscy ludzie zostaną potraktowani promieniowaniem jonizującym, ale niezaszczepionym (czyli nie zatrutych tlenkiem grafenu) to nie zaszkodzi (albo zaszkodzi w małym stopniu-nie wiadomo), natomiast
"nosicieli " grafenu powali na glębę .

 

Jeśli operatorzy telefonii komórkowej 5 G „puszczą” nagle (nawet na bardzo krótki czas - kilku minut) sygnał elektromagnetyczny w zakresie jonizującym, to osoby „noszące w sobie grafen zostaną dosłownie „zwalone z nóg”.

 

Dlaczego?Bo komórki ich ciał zostaną poddane jonizacji, czyli otrzymają niezerowy ładunek elektryczny. I w tym momencie rozpoczną się zjawiska fizyczne polegające na tym, że zjonizowane komórki ludzkiego ciała zaczną przyciągać grafen, który utworzy zakrzepy!
Jaka część ciała ulegnie największemu zjonizowaniu? Zapewne mózg, więc on przyciągnie najwięcej grafenu! Ten utworzy w naczyniach mózgowych zakrzep, co zakończy żywot „wyszczepionej” osoby!

 

Jeśli nawet opisany mechanizm zabójczego działania tlenku grafenu we „współpracy” z nadajnikami telefonii komórkowej okaże się fikcją literacką, to pamiętajmy, że grafen sam w sobie jest silną trucizną (zabroniona do stosowania w medycynie) która wykończy osoby zaszczepione w sposób „tradycyjny”!

Jeśli w krótkim czasie naukowcy nie opracują metody usuwania grafenu z krwi ludzi to czeka nas niewyobrażalna ogólno światowa masakra!

 

Tlenek grafenu we krwi ludzi to idealna broń biologiczna, ale ma jedną zasadniczą wadę, dzięki której można się tej trucizny łatwo pozbyć! Grafen jest ferromagnetyczny, dzięki tej jego właściwości można łatwo go usunąć!

Wcześniej jednak trzeba potwierdzić jego obecność w szczepionkach w co najmniej w kilkunastu przypadkach.

Jest to dziecinnie proste. Jeśli już jedna dawka szczepionki potrafi namagnesować człowieka tak, że przyciąga on przedmioty metalowe i magnesy (w internecie jest tysiące takich filmików) , to siedem takich dawek (tyle zawiera jedna buteleczka zajzajeru), powinna dawać identyczny efekt, nawet bardziej spektakularny.

 

Co trzeba zrobić? Z buteleczki ze „szczepionką” należy zdjąć metalowy kapsel i przyłożyć buteleczkę do magnesu neodymowego, najpierw do jednej strony magnesu, a później do drugiej. Jeśli płyn zawarty w buteleczce zawiera grafen, to buteleczka zostanie przyciągnięta przez magnes!

 

Co potrzebujemy do przeprowadzenia eksperymentu? Oryginalne opakowania szczepionki i magnes neodymowy. (do nabycia tutaj:

https://allegro.pl/oferta/magnes-neodymowy-55x25-magnesy-neodymowe-okazja-6244672474?reco_id=1b5b03e7-f515-11eb-8262-0c42a1097c16&sid=1b14f67fa36602937f1572a57e6df4124ef63b53ab9897d3b9ab8b1bd1d899d5

 

Zwracam się do zaszczepionych medyków mających dostęp do szczepionek: sprawdźcie w opisany sposób czy szczepionki zawierają grafen!

Jednak negatywny efekt doświadczeń z magnesem neodymowym (brak przyciągania) jeszcze nie przesądza w 100% o obecności grafenu w szczepionkach. Konieczna jest analiza chemiczna zawartości ampułek. Może być bowiem tak, że dopiero połączenie grafenu ze związkami żelaza obecnymi we krwi, nadaje grafenowi właściwości magnetyczne!

 

Dlaczego apeluję do medyków zaszczepionych? Gdyż ci niezaszczepieni, palcem w bucie nie kiwną z tchórzliwości i pazerności, gdyż „wyszczepianie” i brnięcie w kowidową paranoję przynosi im ogromne dochody.

 

Zaszczepieni takich oporów mieć nie powinni, gdyż (jeśli pozostaną z grafenem wewnątrz własnego organizmu), to długo nie pociągną! Zakrzepicę albo zgon mają jak w banku. W polskich aptekach już brakuje leków na zakrzepicę, a na jesieni pozostaną z nich tylko wspomnienia. Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił przetarg na dostawę 33 mln opakowań leków na zakrzepicę z terminem dostawy na początek listopada!

 

Jeśli z kilkunastu (kilkudziesięciu) niezależnych źródeł napłyną potwierdzenia, że „szczepionki” zawierają grafen, trzeba pilnie opracować technologie ich usunięcia. Jak pisałem wcześnie nie powinno to być trudne (koncepcje tutaj:http://pospoliteruszenie.org/Apel%20do%20naukowcow.html

 

W ciągu trzech tygodni ja sam (jeśli nie będzie chętnych w gronie polskich naukowców) jestem w stanie opracować prototypy takich urządzeń we współpracy z dwoma lekarzami, którzy gotowi są mi pomóc!

 

Oczekuję informacji od zaszczepionych medyków. Jeśli z wielu źródeł napłyną informacje o obecności grafenu w szczepionkach - przystępuję do działania. Ponieważ całość przedsięwzięcia sfinansuję z własnych środków, więc muszę mieć 100% pewność, że własnej kasy nie umoczę w jałowe działanie!

 

 

Anthony Ivanowitz

04.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

anthony@beep.pl

KOMENTARZE

 • Autor
  Daję 5*
  Dodam tylko, że młody organizm potrafi sam usunąć ten tlenek, jeśli tylko nie będzie on wzmacniany kolejnymi dawkami. Gorzej z osobami starszymi, gdyż organizm sobie już nie poradzi i potrzebne jest specjalistyczne leczenie.
 • @Playset 16:06:21
  cyt:

  Dodam tylko, że młody organizm potrafi sam usunąć ten tlenek..

  Niestety tak nie jest! Grafen to ciało stałe. Jeśli w organizmie człowieka znajdzie się ciało stałe (na przykład drzazga), to wokół niej wytworzy się ropień który po pewnym czasie "wypchnie" drzazgę na zewnątrz. Ale jeśli ciało obce tkwi głęboko, to ten mechanizm nie zadziała! Wówczas organizm stosuje inną taktykę: otorbia ciało obce. Znane są liczne przypadki pozostawienia przez chirurgów wewnątrz ludzkiego ciał różnych instrumentów. Organizm nie jest w stanie ich wydalić, więc je otorbia, czyli pokrywa tkanką która izoluje obcy przedmiot od reszty organizmu!
  Jak będzie w przypadku tlenku grafenu? Drobiny grafenu są 10 tysięcy razy mniejsze od średnicy ludzkiego włosa! Są w ciągłym ruchu.
  Organizm człowieka nie może tych drobin usunąć jak drzazgę, ani ich otorbić gdyż one cały czas wędrują z krwią.
  Grafen jako magnetyczny będzie się gromadził w ośrodkach pola magnetycznego. (a pamiętajmy, że człowiek obraca się cały czas w smogu elektromagnetycznym) Szybko wytworzy zakrzep...i zgon lub zakrzepica jak w banku!
 • @Playset 16:06:21
  W szczepionce Pfitzera nie ma tlenku grafenu.

  Jest to fejk.
 • @Pedant 16:32:07
  Tu jest skład:

  https://www.fda.gov/media/144414/download

  mRNA,
  lipids ((4-hydroxybutyl)azanediyl)bis(hexane-6,1-diyl)bis(2-hexyldecanoate), 2
  [(polyethylene glycol)-2000]-N,N-ditetradecylacetamide, 1,2-Distearoyl-sn-glycero-3-
  phosphocholine, and cholesterol), potassium chloride, monobasic potassium
  phosphate, sodium chloride, dibasic sodium phosphate dihydrate, and sucrose.
 • @Pedant 16:36:01
  Serii szczepionek pFitzera jest bez liku.. A ponieważ jest to eksperyment medyczny na globalną skalę jest tam z pewnością wiele wersji ubojowych. Łącznie z wodą.
 • @Pedant 16:36:01
  Poza tym nie bądź śmieszny. Fda uczestniczy w tej hucpie, bo ludzie tam pracujący mają kasę od sponsorów takich kill Gates. To tak jakby za prawdę brać słowa Niedzielskiego. Nie kompromituj się do końca...
 • @Pedant 16:32:07
  Cyt: W szczepionce Pfitzera nie ma tlenku grafenu.


  A skąd ty o tym wiesz? Prowadziłeś jakieś badania? Jakie?, kiedy? za pomocą jakiej aparatury? Pochwal się!
  Były prezes Fajzera twierdzi, że szczepionki zawierają grafen (przeczytaj wywiad z nim, link w artykule.). Wiesz lepiej od niego, pracujesz w Fajzerze? Projektowałeś te szczepionki?
  Odpowiedź na pytanie czy szczepionki zawierają grafen czy też nie, może dać tylko....przebadanie ich!! I tylko o to apeluję!
  Dlaczego nikt w Polsce dotychczas tych szczepionek nie badał???
  Przecież to jest prawny obowiązek Instytutu Leków.
  Ponieważ instytucje powołane do badania leków i szczepionek nie działają, więc pozostaje pospolite ruszenie niezależnych lekarzy i naukowców.
  Ale nawet i z tym jest krucho: chętnych do działania brak! Krzykacze są, ale jak trzeba zdobyć do badań kilka fiolek "szczepionki" - to już jest to poza zasięgiem możliwości polskich naukowców!

  My ludzie zostaliśmy sami bez wsparcia jakichkolwiek instytucji państwowych i samorządowych. I prawie żadnego oporu z naszej strony!
  To się musi zakończyć tak jak to planują organizatorzy globalnej akcji kowid-19- straszliwą masakrą nas normalnych ludzi!
  Czarno to widzę!
 • @anthony 16:26:19
  VIDEO: «Covid-19» Fragment dot. tlenku grafenu

  : Skutek
  interakcji tlenku grafenu
  pochodzącego ze szczepionki z
  technologią 5G Cel wprowadzenia tlenku grafenu (do “szczepionek” i innych preparatów)jest o wiele bardziej podejrzany niż można to sobie wyobrazić.
  Przyswojenie sobie informacji zawartych w video oraz przypomnienie sobie wiadomości na temat choroby, którymi dysponujecie, jest rzeczą więcej niż wystarczającą by zrozumieć całość kwestii.
  Instytucje rządowe mówią społeczeństwom by chroniły się (przed chorobą)i wręcz nakazują by robiły to przy pomocy tego, co spowoduje, że ludzie rozchorują się.
  Obecnie, wiedząc, że to nie czynnik biologiczny, ale toksyczna substancja chemiczna powoduje chorobę, wiemy również jak złagodzić ją: należy zwiększyć poziom glutationu w organizmie. Glutation jest naturalnym elementem anty-oksydacyjnym, którego zapasy znajdują się w organizmie ludzkim.
  Oto, pewne szczegóły, które przedstawiamy w celu poprawnego zrozumienia tego, co zostało powiedziane w mass mediach.
  Poziom glutationu jest ekstremalnie wysoki u dzieci, dlatego choroba ma niewielki wpływ na populację dzieci. Poziom glutationu w organizmie zmniejsza się drastycznie po 65 roku życia, co jest wytłumaczeniem faktu, że choroba Covid 19 jest szczególnie rozprzestrzeniona wśród osób starszych. Poziom glutationu jest wysoki także u osób intensywnie praktykujących sport, dlatego na Covid 19 zachorowało jedynie 0,22 %atletów.
  Rozumiecie więc, dlaczego liczne badania kliniczne wykazały, że podawanie chorym N-acetylocysteiny, która jest prekursorem glutationu w organizmie, lub też podawanie samego glutationu, prowadziło do szybkiego wyleczenia chorych na Covid 19. Jest to rzecz oczywista, ponieważ w owym momencie, poziom glutationu w organizmie podniósł się, a dzięki niemu tenże organizm był w stanie stawić czoła wprowadzonej do jego wnętrza substancji toksycznej, jaką jest grafen.
  Na podstawie tego właśnie odkrycia, strona internetowa «Piąta Kolumna »twiedzi, że mamy do czynienia z atakiem bioterrorystycznym na szeroką skalę prowadzonym przez państwa, lub co najmniej przy współudziale ich rządów, przeciwko populacji całego świata, co jest zbrodnią przeciwko ludzkości
 • @Pedant 16:36:01
  Na pewno ? . https://www.cda.pl/video/801489562 Wystarczy w polin przeprowadzić badania specjalistyczne nad seriami szczepionek w laboratorium wziąć personalnie odpowiedzialność za wyniki i opublikować , ale jak widać nawet tego mikrocefale nie potrafią . Salut .
 • @Playset 16:58:07
  Po, co takie epopeje odnośnie składu tej substancji ?

  Wystarczy sobie przypomnieć, że Wolna Wola to możliwość wyboru w sposób nieprzymuszony - wartość dam dana od Boga/Natury.

  Czyli po naszemu : NIE I uj !
 • @Repsol 17:01:13
  Nie potrzeba specjalistycznych badań aby wykryć obecność grafenu. Byle student chemii może to zrobić.

  Ale płaskoziemców nic nie przekona, powiedzą że próbka była niewłaściwa albo że student jest agentem.

  To się nazywa w psychiatrii - paranoja indukowana.
 • @Playset 16:58:07
  Nie potrafię tego skomentować, nie mam w tym zakresie wiedzy!
  Jednak rozsądek podpowiada mi, że tlenek grafenu trzeba po prostu usunąć z ludzkiego organizmu! I to jak najszybciej. I po sprawie!
  Co do stosowania jakichkolwiek leków: musimy pamiętać, że organizm ludzki to gigantyczna fabryka chemiczna, o której prawie nic nie wiemy!! Jesteśmy dopiero na początku drogi poznania!
  Nie wiemy zupełnie nic jak wprowadzenie jakiegoś związku chemicznego (zwanego lekiem) do organizmu ludzkiego, wpłynie na całą "fabrykę" chemiczną. Jakie powstaną reakcje chemiczne, jakie inne związki powstaną w wyniku tych reakcji, jaki wpływ te nowo powstałe związki chemiczne będą miały na organizm, itp, itd.
  Kanadyjski lekarz (zwany ojcem współczesnej medycyny, nazwisko mi uciekł z pamięci) pisał: podstawowym zadaniem lekarza jest przekonać pacjentów aby nie zażywali żadnych leków! Jeśli będą je stosować, to będą zdrowieli dwa razy: raz z choroby, dwa z zatrucia lekami.
 • @Pedant 17:07:04
  Raczej propaganda szczypawkowa z takimi wirusologami i jak ten ekonometra na czele . Ważne że poliniaki to kupują . Salut . https://gfx.wiadomosci.radiozet.pl/var/radiozetwiadomosci/storage/images/polska/koronawirus.-wskaznik-r-dla-polski-rosnie.-niedzielski-zapowiada-wzrost-zakazen/10775742-1-pol-PL/Koronawirus.-Wskaznik-R-dla-Polski-rosnie.-Niedzielski-zapowiada-wzrost-zakazen_article.jpg
 • @anthony 16:26:19
  "pamiętajmy, że człowiek obraca się cały czas w smogu elektromagnetycznym) Szybko wytworzy zakrzep...i zgon lub zakrzepica jak w banku!"

  Bardzo dużo osób słucha muzyki przy pomocy słuchawek na BT....
  Nawet bez "szczepionek" boję się tego założyć, chociaż przyznaję, że to musi być bardzo wygodne.

  Oczywiście 5*

  Pozdro!
 • @anthony 17:13:51
  Ten fragment, który przedstawiłem to wnioski naukowców zajmującymi się tymi problemami. Dla osób młodych i w średnim wieku wystarczy intensywne uprawianie sportu - o czym tam mowa. Natomiast glutation można dostać jako suplement diety i ten byłby zalecany dla osób starszych. Są jeszcze sposoby filtracji krwi, lecz te wymagają specjalistycznego sprzętu. Na to jednak nie ma co liczyć. Uniwersalny sposób to nie dać się wyszczepiać, lub truć się kolejnymi dawkami.
  Pozdrawiam.
 • @Pedant 16:36:01
  "Tu jest skład:..."

  Akurat...
  Bardzo dużo tego dziadostwa odbiega składem od tego co podaje producent.
  W dodatku w Polsce pewnie nikt tego nie weryfikuje (mylę się???)
  A potencjalny "szczepiony" nie ma żadnej możliwości weryfikacji tego składu.
  Przepraszam, ale nie mam linku co do składu.
 • @Pedant 17:07:04
  Cyt: Ale płaskoziemców nic nie przekona, powiedzą że próbka była niewłaściwa albo że student jest agentem.

  Twoja postawa jest zrozumiała! Zaszczepiłeś się, uświadomiłeś sobie jaki życiowy błąd popełniłeś i teraz próbujesz ten fakt "wyrzucić" ze swojej świadomości! To się nazywa w psychologi mechanizmem wyparcia.
  Właśnie w twoim żywotnym interesie byłoby ostatecznie wyjaśnić, czy w szczepionkach jest grafen czy nie!
  Natomiast ty zamiast ten postulat poprzeć, próbujesz pomysł przebadania szczepionki (oczywisty) ośmieszyć, czy zanegować!
  Człowieku, jeśli w szczepionkach jest grafen (czego ani ty ani ja nie wiemy na pewno), to jeśli się zaszczepiłeś to już masz początki zakrzepicy!
  Ja na twoim miejscu sam bym szczepionkę przebadał w sposób który opisałem, gdyż potencjalnie (jeśli zostałeś zatruty grafenem) jesteś już kaleką albo nieboszczykiem w nieodległej przyszłości!
 • @Jasiek 17:24:27
  BT to nic innego jak fale radiowe o bardzo krótkim zasięgu /ok. 10 m/ Ja z takich słuchawek korzystam od lat i bardzo sobie to chwalę.
 • @Jasiek 17:27:40
  Skład jest nieznany , znamy tylko " skład " podany przez producentów , dlatego dopuszczono awaryjnie . Polecam warto zobaczyć : https://pl1.tv/title/czy-w-szczepionkach-jest-tlenek-grafenu-produkcja-super-zolnierza/ Salute .
 • @anthony 17:27:51
  cyt:
  a na twoim miejscu sam bym szczepionkę przebadał w sposób który opisałem, gdyż potencjalnie (jeśli zostałeś zatruty grafenem) jesteś już kaleką albo nieboszczykiem w nieodległej przyszłości!

  Wiem co ci Pedant odpisze:
  w nieodległej przyszłości wszyscy będziemy nieboszczykami! Więc co mi tam, czy będę nieboszczykiem za rok czy za 10 lat. Co mi tam?
  Tak Pedanciku odpiszesz?
 • @władek 17:42:07
  Paranoja indukowana, kolektywna psychoza.
 • @Pedant 17:48:50
  Czy jest Pan psychiatrą lub przynajmniej pacjentem przychodni psychiatrycznej ?
 • @Pedant 17:48:50
  Cyt:
  Paranoja indukowana, kolektywna psychoza.

  Widzę, że postawiłeś sobie właściwą diagnozę!
  Gratuluję, diagnoza jest właściwa!
 • @władek 17:42:07
  Nic nie odpisze on ma za zadanie kierunkować na takie, a nie inne myślenie, postrzeganie siebie, swojego zdrowia, życia.
 • Każdy ma swoje zdanie - niekiedy bardzo subiektywne.
  Trzeba to uszanować, a nie trollować i prowokować do bezcelowej wymiany zdań.
  Pozdrowienia !
 • @Pedant 17:07:04
  Płaskoziemca to osobie? Czy to wyparcie? Wszak tylko wyjatkowy małolot i frajer może brać udział w eksperymencie medycznym za darmo. o tego, w tych eementach z pamięcią rybki akwariowej.
 • @Wican 18:26:55
  Polecam świetne zabezpieczenie przed promieniami i grafenem:


  https://thumbs.gfycat.com/DistinctVictoriousClingfish-mobile.mp4
 • @Pedant 18:35:21
  cyt:
  Polecam świetne zabezpieczenie przed promieniami i grafenem:

  Jak rozumiem ten gościu z brodą i durszlakiem na łbie to ty?
  Aleś się Pedancie zapuścił, taką brodę to trzeba od czasu do czasu zaczesać, umyć, flejtuch z ciebie a rwiesz się do pisania. Brodę doprowadź do porządku a dopiero później grasuj na Neonie! Boże, co za flejtuch!!
 • Ale bzdety !!!
  "Tlenek grafenu jest ferromagnetyczny (magnesuje się) i jest niezwykle wrażliwy na niewielki nawet pole magnetyczne, na przykład wytworzone przez telefon komórkowy.

  Jeśli osoba „wyszczepiona” rozmawia przez telefon, to krążący w jej układzie krwionośnym grafen jest przyciągany do naczyń krwionośnych głowy, gdyż tam telefon komórkowy wytwarza najsilniejsze pole elektromagnetyczne!"

  Panie autorze.... gdybyś pan miał choć trochę podstawowych wiadomości z fizyki..... wiedziałbyś pan , że ferromagnetyki można namagnesować oddziaływując na nie silnym, stałym polem magnetycznym!!!
  Zmienne pola magnetyczne , czyli takie jak wytwarzają nadajniki radiowe mogą co najwyżej ROZMAGNEOWAĆ ferromagnetyki !!!

  Wstyd !!!
 • @adam54 19:26:01
  cyt: Zmienne pola magnetyczne , czyli takie jak wytwarzają nadajniki radiowe mogą co najwyżej ROZMAGNEOWAĆ ferromagnetyki !!!
  Nie do końca drogi panie, nie do końca!  Fale elektromagnetyczne dzielą się na: jonizujące i niejonizujące. Promieniowanie jonizujące obejmuje te
  rodzaje promieniowania, które są zdolne do wywołania jonizacji ośrodka materialnego
  Przypomnijmy: jonizacja
  jest procesem, w wyniku którego np. obojętna elektrycznie cząsteczka staje się czą-
  steczką posiadającą niezerowy ładunek elektryczny.
  Co prawda promieniowanie elektromagnetyczne fal radiowych są w zakresie Nie jonizującym, ale jaki to problem techniczny zmienić na jakiś czas zakres nadawania na jonizujący! Co wówczas ? Część komórek w mózgu może otrzymać niezerowy ładunek elektryczny i zacznie przyciągać naładowane przeciwnie cząsteczki grafenu
 • @Playset 17:34:13
  "BT to nic innego jak fale radiowe o bardzo krótkim zasięgu /ok. 10 m/ Ja z takich słuchawek korzystam od lat i bardzo sobie to chwalę."

  Kurde, mam opory ....
  Dawniej oficjalna wersja była taka, że jak się przyłoży telefon do ucha, to ma to jedynie wpływ w postaci wzrostu temperatury.
  Ale pomijano aspekt jonizujący. A to ma wpływ na ładunek błony komórkowej czyli na transport jonów z i do komórki.
  Aż sam nie wiem co myśleć.

  Pozdro!
 • @Repsol 17:40:19
  Dzięki za link.
  Nie wiesz czy w Polsce ktoś w ogóle sprawdza co w tych "szczepionkach" tak naprawdę jest???
  Salute.
 • @anthony 16:26:19
  Autor 5 *****

  Pozdr.
 • @adam54 19:26:01
  "Zmienne pola magnetyczne , czyli takie jak wytwarzają nadajniki radiowe mogą co najwyżej ROZMAGNEOWAĆ ferromagnetyki !!!"

  A jaki jest wpływ pola elektromagnetycznego na przepływ jonów przez błonę komórkową?
 • @Jasiek 20:50:46
  cyt:Nie wiesz czy w Polsce ktoś w ogóle sprawdza co w tych "szczepionkach" tak naprawdę jest???
  Salute.

  Nikt w Polsce nie bada zawartości szczepionek! Oficjalne wyjaśnienie jest takie, że Ktoś to bada W Unii Europejskiej, to po co badać jeszcze raz?
 • @Jasiek 20:50:46
  "Nie wiesz czy w Polsce ktoś w ogóle sprawdza co w tych "szczepionkach" tak naprawdę jest???"

  Skład jest podany, może go każdy po pierwszym roku chemii łatwo zweryfikować. Ampułek jest wiele milionów.

  Myślę że różne osoby się przyjrzały ze zwykłej ciekawości i nic ciekawego nie znalazło. Wiele krajów dostało tę szczepionkę i na pewno skład sprawdzono.
 • @Jasiek 20:50:46
  Nikt nie sprawdza dostają maile od A.Fauciego i tak to wszystko leci jak tu : https://ninanonimowa.neon24.pl/post/162978,kroliki-doswiadczalne-dokument Salute .
 • Składniki w szczepionkach Pfizer i AstraZeneca
  Informacje z marca, 2021

  Szczepionka Pfizer:
  Nucleoside-modified messenger RNA — active ingredient
  ((4-hydroxybutyl)azanediyl)bis(hexane-6,1-diyl) bis(2-hexyldecanoate) (ALC-0315) — lipid casing
  2-[(polyethylene glycol)-2000]-N,N-ditetradecylacetamide (ALC-0159) — lipid casing
  Distearoylphosphatidylcholine (DSPC) — lipid casing
  Cholesterol — lipid casing
  Potassium chloride — salt
  Monobasic potassium phosphate — salt
  Sodium chloride — salt
  Dibasic sodium phosphate dihydrate — salt
  Sucrose — sugar
  Water for injections

  Szczepionka AstraZeneca:
  Recombinant, replication-deficient chimpanzee adenovirus vector — active ingredient
  Histidine — amino acid
  Histidine hydrochloride monohydrate — amino acid salt
  Sodium chloride — salt
  Magnesium chloride hexahydrate — salt
  Disodium edetate (EDTA) — salt
  Sucrose — sugar
  Ethanol absolute — alcohol
  Polysorbate 80 — surfactant
  Water

  https://www.abc.net.au/news/health/2021-03-03/covid-19-pfizer-astrazeneca-vaccine-ingredients-components/13137240
 • @Pedant 21:11:06
  Badań składu nikt nie przeprowadził , dokumenty o składzie dostarczyli producenci . Tu jest o tym mowa : https://pl1.tv/title/czy-w-szczepionkach-jest-tlenek-grafenu-produkcja-super-zolnierza/ Jagienki konfabulacji proszę nie brać na poważnie . Tam w Australii też żadne lab. składu nie badało . Dlatego jak zaczęto pytać w Australii to Youtube zawiesiło Sky News Australia .Salut .
 • @Repsol 21:35:22
  "Badań składu nikt nie przeprowadził , dokumenty o składzie dostarczyli producenci ."

  Nie rozumie Pan, dla setek tysięcy ludzi pracującymi z tymi szczepionkami, skład jest otwartą książką. Na pewno niektórzy zanalizowali i pokazywali współpracownikom, choćby po to aby zobaczyć jakie są proporcje stężeń, pH itd ..., czy czegoś ekstra nie znajdą. Ja bym tak zrobił i nie jest to trudne jak ma się odczynniki i sprzęt, dla zabawy.

  Więcej, w każdym porządnym laboratorium są na przykład liczniki Geigera i zestawy do testowania promieniowania o krótkim zasięgu. Podejrzliwi mogą nawet takie rzeczy sprawdzić.

  Użyję analogii, jeśli są sprzedawane miliony sztuk jakiegoś ciekawego urządzenia, ciekawscy będą je czasem rozkładać. Na przykład komputery - każdy co się nimi interesuje zaglądał nie raz do środka.

  Bardziej bym się martwił co dodają do parówek i przetworów, tam jest masa podejrzanych substancji, trudniejszych do identyfikacji.
 • @Baltazar Gompka 21:24:44
  Cyt.
  No to podziel się, tą tajemną wiedzą, jak w nadajniku radiowym "zmienić na jakiś czas zakres nadawania na jonizujący!"...

  Czekamy z niecierpliwością...

  Proszę bardzo.

  Ideą nadajników 5 było to aby cały kraj pokryć gęstą siecią nadajników, co by umożliwiało łączeni się z telefonami przy niewielkiej mocy ze strony i telefonów i nadajników. Gęsta sieć nadajników oraz możliwość zwiększenia ich mocy nawet 100 krotnie pozwala nadać sygnał w zakresie jonizującym czego nikt nawet nie zauważy.

  Jak to zrobić? W bardzo prosty sposób! Nadajniki pracują na swojej normalnej częstotliwości a jednocześnie na jakiś czas (na przykład na 10 minut) obok normalnej emisji operatorzy nadajników załączają dodatkową emisję na częstotliwościach jonizujących! Co się wówczas dzieje?
  Wszyscy ludzie zostaną potraktowani promieniowaniem jonizującym (nawet nie muszą prowadzić rozmów telefonicznych), ale niezaszczepionym (czyli nie zatrutych tlenkiem grafenu) to nie zaszkodzi (albo zaszkodzi w małym stopniu-nie wiadomo), natomiast
  "nosicieli " grafenu powali na glębę . Dlaczego? Bo komórki ich ciał zostaną poddane jonizacji, czyli otrzymają niezerowy ładunek elektryczny. I w tym momencie rozpoczną się zjawiska fizyczne polegające na tym, że zjonizowane komórki zaczną przyciągać grafen, który utworzy zakrzepy!
  Jaka część ciała ulegnie największemu zjonizowaniu? Najprawdopodobnie mózg, więc on przyciągnie najwięcej grafenu!
  Tak to może działać, na przygotowanie takiego scenariusza mordu, jego organizatorzy mieli dziesiątki lat da doświadczenia
 • @Pedant 21:54:01
  Podałem link do materiału . Tu masz Autora Zbigniew Hałat – doktor; lekarz specjalista epidemiolog, w latach 90. w trzech kolejnych rządach Główny Inspektor Sanitarny i zastępca ministra zdrowia ds. sanitarno-epidemiologicznych. Nie rozumiesz , czy nie chcesz rozumieć ?.
 • @władek 21:55:53
  "na przygotowanie takiego scenariusza mordu, jego organizatorzy mieli dziesiątki lat da doświadczenia"

  I zostawić miliony dowodów rzeczowych w postaci niezużytych ampułek?
 • @Repsol 22:00:18
  "Podałem link do materiału . Tu masz Autora Zbigniew Hałat ..."

  Zacząłem oglądać. Facio jest manipulantem. Kręci. Dalej nie mogłem tego znieść.
 • @Pedant 22:02:02
  Jeszcze zapłacą za utylizację odpadu po terminie użycia , to się nazywa puknięcie finansowe z autorewersem . Naprawdę procedur nie znasz ?.
 • @Repsol 22:10:12
  "Jeszcze zapłacą za utylizację odpadu po terminie użycia , to się nazywa puknięcie finansowe z autorewersem . Naprawdę procedur nie znasz ?."

  Kilka ampułek zawsze można "zagospodarować". Nie mam siły na zmaganie się z indukowaną paranoją. Dobranoc.
 • @adam54 19:26:01
  Cyt: Panie autorze.... gdybyś pan miał choć trochę podstawowych wiadomości z fizyki..... wiedziałbyś pan , że ferromagnetyki można namagnesować oddziaływując na nie silnym, stałym polem magnetycznym!!!
  Zmienne pola magnetyczne , czyli takie jak wytwarzają nadajniki radiowe mogą co najwyżej ROZMAGNEOWAĆ ferromagnetyki !!..

  Załóżmy , że masz rację, choć wpisy władka burzą tą twoją pewność siebie!
  Ale załóżmy, że masz rację! Przecież dla wymowy ARTYKUŁU NIE MA TO ŻADNEGO ZNACZENIA. żadnego!!!!
  Jakie są fakty? W szczepionkach jest grafen na co wskazują badania naukowców hiszpańskich i oświadczenie byłego szefa Fajzera. Jaki interes mieliby ci ludzie żeby kłamać?? Przecież ryzykują swoje życie! (przypomnę, że zabito 4 prezydentów państw afrykańskich, bo psuli interesy Fajzerowi).

  Jeśli w szczepionkach jest tlenek grafenu to jest zupełnie bez znaczenia jak on zabija, czy poprzez magnetyzm i współdziałanie telefonii 5G, czy dlatego, że jest silnie toksyczny i zabroniony do stosowania w medycynie
  .
  Jeśli szczepionki powodują masowe zgony i ogrom chorób, zaś ich głównym składnikiem jest grafen, to należy ten grafen z organizmów ludzi pilnie usunąć!! I o tym jest mój artykuł. Proponuję jak ten grafen usunąć w prosty sposób, oraz apeluję aby medycy którzy mają takie możliwości potwierdzili albo wykluczyli fakt obecności grafenu w szczepionkach!
  O tym jest mój artykuł, natomiast jak grafen zabija ludzi jest nieistotne! On zabija i powoduje masowe zakrzepice!
  Grafen trzeba pilnie usunąć, gdyż zabije miliony ludzi. Zrozumiałeś?
 • @Repsol 22:10:12
  Pedant jest naiwny jak nierozgarnięty dzieciak. On cały czas myśli , że władza chce dla niego dobrze i pobratymcy, pasożytki ze szczytu piramidy mają na uwadze jego interes i jego dobro. Za długo w szkolnej ławce pewnie siedział by zachować trzeźwość rozumowania.
 • @zadziwiony 22:21:55
  " Facio jest manipulantem. Kręci. " może raczej paranoik zadaniowy ?. Czas pokaże . Salute .
 • @Baltazar Gompka 22:15:36
  cyt.
  Władek, a ile wynosi ta częstotliwość jonizująca? Jak to jest zrealizowane technicznie?

  Granica pomiędzy promieniowaniem jonizującym a niejonizującym przyjęta została na granicy widma światła widzialnego i ultrafioletu (zakres UV-A, długość fali 320-380 nanometrów). Czyli fala elektromagnetyczna o częstotliwości mniejszej od 8x1014 Hz, to promieniowanie niejonizujące, a o częstotliwości większej, to promieniowanie jonizujące.
  Promieniowanie jonizujące można wytworzyć na tej samej zasadzie jak w
  rentgenowskiej aparaturze diagnostyczna. Dlatego jest potrzebna gęsta sieć nadajników 5G, oraz możliwość zwiększenia mocy nadajników o 100 razy!
  Na tym twoją edukacje kończę, dalej dokształcaj się sam!
 • @Baltazar Gompka 23:48:02
  Zgodnie z prośbą wylatujesz na m-c .
 • @Repsol 23:51:26
  "@Baltazar Gompka 23:48:02
  Zgodnie z prośbą wylatujesz na m-c ."

  Co to znaczy? Został wyrzucony z portalu na miesiąc?!
 • ...dorzuce - chociaz juz "to" sporo razy wrzucałem!
  kazdy z nas nosi taki aktywator przy sobie - gdzie zakres czestotliwosci mozna ustalac z roznych zrodeł i miejsc!...

  https://ligaziemi.wordpress.com/2016/03/15/bron-samozaglady/

  http://www.torsionfield.eu/

  poczytajcie troche zamiast sie kłocic i docinac sobie!!
 • @Pedant 08:44:26
  "... szczepienie jest kryminalnym umyślnym uszkodzeniem ciała z możliwą śmiercią, chcę to bardzo wyraźnie podkreślić!..." Profesor Hockertz
  Całość wywiadu z profesorem tutaj:
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31889&Itemid=47
 • @władek 10:55:28
  ""... szczepienie jest kryminalnym umyślnym uszkodzeniem ciała z możliwą śmiercią, chcę to bardzo wyraźnie podkreślić!..." Profesor Hockertz"

  Gdy nadejdzie poważniejsza epidemia, w rodzaju czarnej ospy (a matka Natura od czasu do czasu taką zsyła), jak w latach 1960 w Polsce, dzięki ruchowi antyszczepionkowemu nie zostanie na czas powstrzymana i będziemy mieli powtórkę z plagi XIV wieku.
 • @Pedant 11:06:19
  Dyskusja z tobą to walenie grochem o ścianę!
  Więc kończę! Czy dopiero jak stwierdzisz u siebie zakrzepicę to otrzeźwiejesz? Tak było w przypadku mojego znajomego: zarówno on jak i jego małżonka mają początki zakrzepicy! Ujawniła się 2 miesiące po drugim "szczepieniu". Teraz bardzo żałują i przeklinają tych którzy ich tak załatwili!
  Za późno, za późno! Za głupotę się płaci, czasami własną głową!
 • @władek 11:24:12
  "Tak było w przypadku mojego znajomego: zarówno on jak i jego małżonka mają początki zakrzepicy! Ujawniła się 2 miesiące po drugim "szczepieniu".

  W Polsce zostało zaszczepionych 18 milionów. O jaki procent zwiększyło się wśród nich występowanie zakrzepicy?
 • @ Autor(?) Jeśli w krótkim czasie naukowcy nie opracują metody usuwania grafenu z krwi ludzi to czeka nas niewyobrażalna..
  Witam, po pierwsze dziękuję Panu za przekopiowanie miesiąc temu mojego teksstu o odkryciu prof. Ricarda Delgado z La Quinta Columna, który oipublikowaöam na Salonie24.pl. Muszę teraz opublikować go tutaj, bo jest to moja własność intelektualna. Detale: prof. Delgado wraz z kolegami (lekarzami, biochemikami oraz biofizykami) z Uniwersyteu Almeria wykazali we wstępnym raporcie, który ogłosili 28 czerwca, że tlenek grafenu obecny jest we wszystkich szczepionkach (nie tylko Pfizera) w 98-99% zawartości fiolki 10 ml. Są to poważni ludzie i nie ryzykowaliby własnego życia dla jakichs żartów. Ktoś z respondentów twierdzi, że mógłby to wykazać nawet student chemii. Otóż przypuszczam, że wątpię. Hiszpanie przeprowadzili bardzo skomplikowane badania z pomocą szeregu instrumentów.
  Dr. Yeadon potwierdził obecność tlenku grafenu niedawno, a więc nie w linkowanej przez Pana wypowiedzi, która miała miejsce w kwietniu i którą niedawno opublikowałam na tym portalu po polsku. .
  I na koniec: prof. Delgado podał receptę, która neutralizuje tlenek grafenu w organizmie. Tę receptę podam jutro.
  Nie wiem, skąd Pan przekopiował obecny atrtykuł, ale nie jest on Pańską własnością. Czytałam większość jego treści już parę dni temu na jakims innym blogu, ale nie pamiętam gdzie. Byłoby nie tylko uprzejmie, ale etycznie podawać źródła cytowanych treści
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 12:49:14
  "prof. Delgado wraz z kolegami (lekarzami, biochemikami oraz biofizykami) z Uniwersyteu Almeria wykazali we wstępnym raporcie, który ogłosili 28 czerwca, że tlenek grafenu obecny jest we wszystkich szczepionkach (nie tylko Pfizera) w 98-99% zawartości fiolki 10 ml. Są to poważni ludzie i nie ryzykowaliby własnego życia dla jakichs żartów."

  Ludzie którzy plotą takie bzdury są albo wariatami albo cynicznymi oszustami.

  Jest jeszcze trzecia możliwość - są dowcipnisiami co chcą sprawdzić co ciemny lud kupi.
 • @Pedant 13:16:59
  Z panem mi nie po drodze. Proszę się ode mnie odstosunkować.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 13:40:00
  "@Pedant 13:16:59
  Z panem mi nie po drodze. Proszę się ode mnie odstosunkować."

  Forum jest publiczne. Jeśli Pani nie chce być krytykowana, niech się Pani nie odzywa.
 • @Pedant 13:43:02
  Odwal się durniu.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 12:49:14
  "tlenek grafenu obecny jest we wszystkich szczepionkach (nie tylko Pfizera) w 98-99% zawartości fiolki"

  A Księżyc jest zrobiony z sera i i Ziemia opiera się na czterech słoniach, stojących na żółwiu.

  https://cdn.blizzardwatch.com/wp-content/uploads/2019/04/Discworld.png
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 12:49:14
  cyt: Nie wiem, skąd Pan przekopiował obecny atrtykuł, ale nie jest on Pańską własnością. Czytałam większość jego treści już parę dni temu na jakims innym blogu, ale nie pamiętam gdzie. Byłoby nie tylko uprzejmie, ale etycznie podawać źródła cytowanych treści


  Proszę mnie nie obrażać, bo jestem nerwowy. Proszę natychmiast pokazać artykuł oryginalny z którego ja niby go skopiowałem! Ty kobieto podważasz moją wiarygodność! Artykuł opublikowałem najpierw na swojej stronie internetowej (http://pospoliteruszenie.org/zaszczepieni%20lekarze.html ) następnie na Neonie. Od tego momentu artykuł poszedł w świat i został skopiowany na wielu portalach.
  Jeśli kopiuję jakiś artykuł to zawsze(!!) podaję źródło i autora!
  Nigdy nie kradnę cudzej własności intelektualnej!
  Pokaż oryginał artykułu który ja niby skopiowałem, albo przeproś bo chamskich gierek nie toleruję!
 • @anthony 15:01:05
  Co do Pańskiej wiarygodności, to mam na swoim własnym przykładzie pewne przemyślenia, z których nie mógłby być Pan dumny, ale zakładam, że w tym przypadku było tak, jak Pan to przedstawia i że być może czytałam jakąś kopię Pańskiego artykułu. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia i przepraszam za nie.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 18:44:14
  Droga Pani, co mi Pani insynuuje???
  Wkleiłem Pani artykuł i podałem pod nim źródło:
  tutaj jest ten artykuł:
  https://anthony.neon24.pl/post/162699,co-zawieraja-szczepionki
  A tutaj jest końcówka artykułu z podaniem źródła.

  Biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory nie ma naukowych dowodów na faktyczne sekwencjonowanie i izolację wirusa SARS-CoV-2, podejrzewamy z wieloma wiarygodnymi przesłankami, że choroba COVID-19 jest w rzeczywistości efektem ubocznym wprowadzania tlenku grafenu do organizmu różnymi sposobami .

  Żrodło: https://www.salon24.pl/u/niemcy/1149477,tlenek-grafenu-w-szczepionkach-mowi-wspolodkrywca-prof-ricardo-delgado,2


  Czego Pani jeszcze oczekuje??

  Innych Pani artykułów nie cytowałem, więc jaki widzi Pani problem?
  Powinna Pani być wdzięczna, że rozpowszechniam Pani tłumaczenie, a Pani zgłasza jakieś niezrozumiałe pretensje!
 • @anthony 19:29:27
  Przeccież ja Panu za to rozpowszechnianie podziękowałam.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 22:03:47
  No dobrze już, puśćmy ten drobny incydent w niepamięć!
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930