Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Grafen w szczepionkach, czyli zbrodnia prawie doskonała

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fakt odkrycia przez naukowców hiszpańskich tlenku grafenu w szczepionkach pokazuje wprost, że „wyszczepianie” ludzi takimi preparatami jest zbrodnią

 

Grafen w szczepionkach, czyli zbrodnia doskonała

 

 

 

 

Fakt odkrycia przez naukowców hiszpańskich tlenku grafenu w szczepionkach pokazuje wprost, że „wyszczepianie” ludzi takimi preparatami jest zbrodnią, gdyż producenci śmiercionek wprowadzili w błąd instytucje dopuszczające leki i szczepionki do stosowania, podając oficjalnie zupełnie inny skład preparatów, niż faktycznie wprowadzany na rynek! (odkrycie tlenku grafenu w szczepionkach przez naukowców hiszpańskich, opis tutaj: https://anthony.neon24.pl/post/162699,co-zawieraja-szczepionki )

 

To jest tak wielki skandal, że ludzie za niego odpowiedzialni powinni powinni zostać natychmiast aresztowani, zaś szczepienia natychmiast przerwane. Jednak nic takiego się nie dzieje! Dlaczego?

Ponieważ trwa wojna oligarchii żydowskiej z resztą świata, w której podstawową bronią są grafenowe szczepionki!

 

Są one bronią doskonałą, gdyż w połączeniem z nadajnikami telefonii komórkowej 5 G, można dowolnie w czasie uśmiercać ludzi którzy szczepionki przyjęli!

 

Otóż szczepionki grafenowe (98% składu szczepionek to tlenek grafenu) czynią z każdego zaszczepionego człowieka...radiową antenę odbiorczą! Tlenek grafenu jest ferromagnetyczny!

To dlatego ciała osób zaszczepionych przyciągają magnesy! W internecie pojawiło się miliony filmików pokazujących to zjawisko.

 

W jaki sposób tlenek grafenu zabija ludzi? W prosty! Ponieważ cząsteczki tlenku grafenu są ferromagnetyczne, więc jeśli zaszczepiony człowiek znajdzie się w polu elektromagnetycznym, to drobiny grafenu powędrują w to miejsce ludzkiego ciała gdzie to pole jest najsilniejsze! A gdzie jest najsilniejsze?

Przy głowie, gdyż każdy człowiek posiada telefon komórkowy, który podczas rozmowy trzyma przy uchu. Silne pole elektromagnetyczne przyciąga cząsteczki grafenu do naczyń krwionośnych w mózgu, tutaj cząsteczki grafenu tworzą grudki (gdyż wzajemnie przyciągają się), grudki tworzą zakrzep krwi i człowiek umiera, albo zostaje kaleką!

Jeśli w czasie rozmowy telefonicznej, decydenci zbrodni podniosą moc nadajników stu krotnie, (powiedzmy na okres godziny,

a mają taką techniczną możliwość!) to pole elektromagnetyczne wokół głów osób zaszczepionych -używających właśnie telefonów - osiągnie bardzo wysoką wartość. Cały grafen krążący w organizmie powędruje do głowy, tworząc w naczyniach krwionośnych zatory i zakrzepy!

 

To jest broń doskonała! Ale z technicznego punktu widzenia łatwa do zneutralizowania!

Z organizmów zaszczepionych ludzi trzeba pilnie usunąć grafen. Ponieważ jest on ferromagnetyczny, więc zadanie wydaje się proste. Trzeba całą krew człowieka „przefiltrować” przez urządzenie wytwarzającę silne pole elektromagnetyczne! Krew przepływając na przykład przez rurkę otoczoną elektromagnesami, została by oczyszczona z grafenu, gdyż ten jako ferromagnetyczną „przykleił by się” do ścian rurki.

Pobrana krew do oczyszczenia z jednej tętnicy, po oczyszczeniu była by tłoczona do innej !

 

Zwracam się do Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy i Naukowców:

 

 1. Trzeba pilnie zweryfikować informacje podane przez naukowców hiszpańskich, że głównym składnikiem „szczepionek” jest tlenek grafenu. Myślę, że takiemu zadaniu podała każde laboratorium politechniczne.

 2. Jeśli okaże się, że faktycznie „szczepionki” zawierają grafen, trzeba pilnie opracować urządzenie do usuwania grafenu z krwi ludzi zaszczepionych, wykorzystując fakt, że grafen jest ferromagnetyczny.

  Czas nagli, zbrodniarze szczepionkowi rozpoczną masowe zabijanie ludzi na jesieni.

  Jeśli polscy lekarze i naukowcy potwierdzą odkrycia swoich kolegów z Hiszpanii, to powinni wystosować apel do osób zaszczepionych, o kategoryczne nie używanie telefonów komórkowych oraz o unikanie miejsc o dużym natężeniu pola elektromagnetycznego!

 

Czas działa na naszą niekorzyść, jeśli uczciwi polscy lekarze i naukowcy nie przystąpią do działania, większość Polaków zginie być mże już jesienią tego roku!!

 

Anthony Ivanowitz

24.07.2021r.

Anthony Ivanowitz

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Wykrycie przez hiszpańskich naukowców tlenku grafenu w wszczepianych preparatach, to tylko "czubek góry lodowej" Są informacje, że preparaty tej samej firmy, zawierają różne zanieczyszczenia z rodziny metali ciężkich oraz zmienne procentowo preparaty mRNA - poszczególne partie mogą być mieszane losowo. Nie może to nikogo dziwić, bo kreatury realizujące ten plan, potrafią jednak myśleć. Byłoby dużym błędem, gdyby "wyszczepianie" na wszystkich działałoby podobnie. Mieli zresztą dużo czasu, aby to wszystko przetestować w Indiach i Afryce. Jednak "Rządy" nie zlecające badań zakupionych preparatów, a wręcz uniemożliwiające ich zbadanie - składają się ze świadomych wszystkiego zbrodniarzy.
 • Jaki główny cel szczypawek?
  Czytając odkrycia niezależnych naukowców wiemy, że szczepionki robią prawie wszystko, tylko nie chronią zaszczepionego przed mitycznym wirusem. Konkluzje "teoretyków spiskowych" są takie, że chodzi o depopulację. Moim zdaniem jest to cel pośredni do uzyskania z ludzi, sterowanych posłusznych biorobotów bez duszy. Era Wodnika to przebudzenie, ewolucja mentalna rodzaju ludzkiego w kolejny etap. Władcy tego Świata nie chcą do tego dopuścić i chcą, aby ludzkość ewoluowała w zadanym przez nich kierunku, czyli ku totalnej niewoli i kontroli. Spotkałem się z opracowaniem mówiącym, że docelowa zaplanowana ewolucja ma przekształcić rodzaj ludzki z opartego na pierwiastku węgla na krzem. Istoty zabudowane z krzemu są bardziej kompatybilne z komputerowymi systemami starowania.
  Przychodzi mi na myśl opis różnych "obcych", a szczególnie Szaraków.
  Szarak to bezduszny klon, wykonujący tylko rozkazy wyżej stojących na drabinie ewolucji gatunków - Reptilian. Jakoś tak pasuje mi :(
 • Tlenek grafenu?!
  A czy sprawdzono obecność dwuwodorku tlenu?

  https://demagog.org.pl/fake_news/tlenek-grafenu-w-szczepionkach-przeciwko-covid-19-fake-news/
 • @Pedant 16:12:38
  Każdy kto dąży do poznania prawdy i ma już pewną wiedzę, potrafi sam to zweryfikować. Intuicja /wszyscy ją mają/ oraz analiza dostępnych informacji wskaże słuszne rozwiązania. Wszyscy starający się wykazać skuteczność "śmiercionek" to inteligentni inaczej, względnie płatne trolle. Ich los nie będzie lepszy od tych których zdołają ogłupić. Nawet " oficjalne" statystyki mówią same za siebie - trzeba tylko do nich dotrzeć.
 • @Pedant 16:12:38
  Portal demagog jest tak samo wiarygodny jak Gazeta Wyborcza. Powstał za pieniądze Fajzera i jest przez ten koncern utrzymywany.
  Co za problem przebadać te szczepionki w jakimś POLSKIM LABORATORIUM w obecności niezależnych ekspertów? ? Jest to w końcu obowiązkiem prawnym państwa polskiego przed dopuszczeniem leków i szczepionek do użycia! Więcej: każda kolejna partia szczepionek powinna być badana!
  Dlaczego nikt w Polsce nie bada szczepionek przed dopuszczeniem do użycia.
  O tym, że w szczepionkach jest grafen przesądza miliony filmików w internecie pokazujących, że ciała osób zaszczepionych przyciągają magnesy! Ze znanych nam materiałów tylko grafen daje podobne efekty!
 • @anthony 17:02:16
  https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2021/07/23/kto-formuje-narracje-i-cele-pandemii/ To od @Wawela .DARPA nad tym od dawna pracuje . Salute 5*.
 • @anthony 17:02:16
  Pamiętam jak kiedyś taki portalik "obalający" mozolną pracę śledczą, "obalił" teorię, że Bill Gates jest eugenikiem czy depopulatorem, wysyłając oficjale zapytanie do jego fundacji i publikując oficjalne stanowisko jako dowód na "fake news", hehe

  Gdy upubliczniono zdjęcie królowej Elżbiety kłaniającej się władcy Etiopii, zaangażowano ogromne środki, aby zakwalifikować to jako fake news.
  Moim zdaniem działanie niewspółmierne do "tylko plotki".

  Zydek Pedant naprawdę wierzy, że jest wybrany do zbawienia, anie tylko jako tępe narzędzie do wykonania wyższego celu, który go jak i nas nie obejmuje jako żywych.. głupie te żydki, holokaust jaki im pobratymcy plemienni zgotowali w połowie XXw. nic ich nie nauczył.
  Jeszcze śmieją się, że to Polak jak przed tak i po szkodzie głupi.

  Śmieszy mnie jak te wszystkie antypolskie padalce wiją się na Neonie, une naprawdę myślą, że wygrają z losem jaki im zgotował ich władca marionetek, heheh
 • @anthony 17:02:16
  Tlenek grafenu ma właściwości ferromagnetyczne, co zauważyli i polscy naukowcy, badając ten materiał. Poniżej streszczenie pracy doktorskiej:

  Właściwości magnetyczne czystego

  i modyfikowanego grafenu

  https://www.ifmpan.poznan.pl/documents/rozprawy_doktorskie/R.Strzelczyk-streszczenie.pdf

  Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk

  Praca doktorska mgr inż. Roman Strzelczyk

  Promotor: dr hab. Maria Augustyniak - Jabłokow

  Zakład Nadprzewodnictwa i Przemian Fazowych Poznań 2017

  Streszczenie

  Przedstawiona rozprawa doktorska zawiera wyniki badań własności magnetycznych czystego grafenu, redukowanych termicznie i chemicznie tlenków grafenu, tlenku grafenu oraz częściowo uwodornionego grafenu.

  Celem tych badań było określenie warunków występowania i obserwacji przewidywanego teoretycznie magnetyzmu grafenu i jego pochodnych, wykazanie, że jest to właściwość badanych materiałów, określenie natury uporządkowania magnetycznego dla każdego z badanych materiałów i określenie stabilności obserwowanych zjawisk.

  Własności magnetyczne badane były za pomocą Rezonansu Ferromagnetycznego obserwowanego na spektrometrze Elektronowego Rezonansu Paramagnetycznego oraz magnetometrii wibracyjnej VSM i SQUID (Superconducting Quantum Interference Device)

  Badania magnetometryczne pozwoliły na uzyskanie zależności magnetyzacji od temperatury oraz od przyłożonego pola magnetycznego. Ponadto, na podstawie analizy widm rezonansu ferromagnetycznego rejestrowanych w temperaturach 4,2 –300 K otrzymane zostały temperaturowe zależności ich intensywności, która jest proporcjonalna do podatności magnetycznej.

  Badania magnetyczne uzupełnione zostały szeregiem metod mających na celu pełniejsze scharakteryzowanie badanych materiałów. Wśród nich znalazły się: Skaningowa Mikroskopia Elektronowa, Rentgenowska Spektroskopia Fotoelektronów, Spektroskopia Podczerwieni, Mikroskopia Sił Atomowych, w trybach topograficznym oraz sondy Kelvina.

  Stwierdzona różnymi metodami wysoka czystość badanych materiałów oraz wewnętrzna spójność wyników pozwoliły stwierdzić, że magnetyzm tych materiałów jest ich wewnętrzną własnością. Porównanie wyników otrzymanych metodami rezonansu ferromagnetycznego i magnetometrii pozwoliło na uzyskanie pełnego obrazu uporządkowania magnetycznego w materiałach grafenowych. Obserwacja jednowymiarowego magnetyzmu krawędziowego wymaga nie tylko próżni, ale i przestrzennego rozdzielenia płatków. Ferromagnetyzm krawędziowy tlenku grafenu, w formie wysuszonego na powietrzu papieru, istnieje dzięki niewysyconym stanom krawędziowym w zamkniętych porach tego materiału. Względna stabilność dwuwymiarowego uporządkowania ferromagnetycznego w częściowo uwodornionym grafenie związana jest z niską efektywnością oddziaływań RKKY (Ruderman - Kittel-Kasuya – Yoshida) spowodowaną obecnością defektów magnetycznych w obszarach nieuwodornionych.

  Własności magnetyczne badanych materiałów są zgodne z teoretycznymi przewidywaniami. Jednak w kilku przypadkach obserwowane zjawiska nie były wcześniej przewidziane. Przykładem jest tendencja do ferromagnetycznego uporządkowania centrów paramagnetycznych rozproszonych na powierzchni chemicznie redukowanego tlenku grafenu i częściowo uwodornionego grafenu.

  Badania wykazały również, że powierzchniowy nieporządek stabilizuje uporządkowanie ferromagnetyczne.
 • @anthony 17:02:16
  "O tym, że w szczepionkach jest grafen przesądza miliony filmików w internecie pokazujących, że ciała osób zaszczepionych przyciągają magnesy! Ze znanych nam materiałów tylko grafen daje podobne efekty!"

  Ten kto puścił w obieg tego fejka, musiał być niezłym dowcipnisiem.

  "ciała osób zaszczepionych przyciągają magnesy!"? Niesłychane!

  Magnetyzm tlenku grafenu jest słaby i objętość szczepionki jest bardzo mała.
 • @wk..ny 17:16:58
  "Zydek Pedant naprawdę wierzy, że jest wybrany do zbawienia, anie tylko jako tępe narzędzie do wykonania wyższego celu, który go jak i nas nie obejmuje jako żywych.. głupie te żydki"

  Kobierzyn czy Tworki?
 • @Pedant 17:21:24
  Tak też myśleli dziennikarze jednej ze stacji telewizyjnej w Hiszpanii. Chcąc ośmieszyć osoby namagnesowane po zaszczepieniu, zaprosili je do redakcji i zaczęli przykładać im do ciał przedmioty metalowe. Ich reakcja i miny były bezcenne, gdy sami zobaczyli , że ludzie zaszczepieni przyciągają przedmioty metalowe i magnesy!
  Wyszukaj sobie w internecie ten film, jak potrafisz!
  Na tym portalu są osoby które to zjawisko na osobach zaszczepionych widzieli i je opisali, o ile mnie pamięć nie myli to zjawisko namagnetyzowania osób zaszczepionych zaobserwował Kmieć. Jeśli nie pomyliłem osoby, to bym poprosił Kmiecia o dokładny opis zdarzenia!
 • @anthony 17:40:32
  "Ich reakcja i miny były bezcenne, gdy sami zobaczyli , że ludzie zaszczepieni przyciągają przedmioty metalowe i magnesy!
  Wyszukaj sobie w internecie ten film, jak potrafisz!"

  Jestem zaszczepiony i nawet czuły kompas nie wskazuje żadnego pola magnetycznego w moim ciele.

  Przyciąganie przedmiotów metalowych przez szczepionkę jest w tej samej kategorii co sztuczna mgła, hel i pancerna brzoza.
 • @Pedant 17:54:41
  Czytaj uważnie co inni piszą, a dopiero później "dawaj" głos. Myślenie nie boli.
 • @Pedant 17:54:41
  Jajcarz :))))) Salute https://www.youtube.com/watch?v=F18EtVmXSik
 • @Pedant 17:54:41
  cyt:
  Jestem zaszczepiony i nawet czuły kompas nie wskazuje żadnego pola magnetycznego w moim ciele.

  Zrób sobie test na krzepliwość krwi. 100% osób zaszczepionych ma z każdym dniem większą krzepliwość krwi. Znając obecną krzepliwość i krzepliwość normalną (raz ilość dni od ostatniego kujnięcia) obliczysz sobie kiedy dostaniesz zakrzepicy która zwali cię z nóg! To ważne żebyś zdążył napisać testament!
  Sąsiad odwalił kitę tydzień po szczepieniu (wcześniej nic mu nie dolegało) a rodzina zastanawia się dlaczego? prostych faktów nie kojarzą, a cała rodzina "wyszczepiona"!
 • @Pedant 17:25:27
  Stoisz po drugiej stronie barykady niż ja. Siejesz wrogą i bzdurną propagandę. Znamy się nie od dzisiaj na Neonie, zważyłem Cię i zmierzyłem nie raz, nie dwa. To, że Cię toleruję zawdzięczasz Swojej kulturze, w przeciwieństwie do większości zadaniowców trzymasz poziom, oby każdy troll był taki jak Ty, to by Neon był piękniejszy :))

  Jak cytujesz, to nie manipuluj!! O najważniejszym zapomniałeś!!:
  "głupie te żydki, holokaust jaki im pobratymcy plemienni zgotowali w połowie XXw. nic ich nie nauczył"

  Zawsze byliśmy inni, PoLachy to Anioły, a żydzi to Golemy ulepione przez Władcę Marionetek. Genetyki nie oszukasz, więc chcecie zmienić genom ludzki, aby cała ludzkość stała się Golemami.
 • @wk..ny 16:11:57
  Jakoś tak pasuje mi.

  https://i1.sndcdn.com/artworks-000280349750-m0pb6x-t500x500.jpg

  "Strzeżcie się fałszywych przyjaciół i ich obietnic"
  Teraz kluczowe pytanie.
  Chodzi o Szaraków, Nadzorców?
  A może nasze ukochane partie polytyczne?
 • @brian 20:35:17
  "Chodzi o Szaraków, Nadzorców?
  A może nasze ukochane partie polytyczne?"
  Jeżeli okaże się, że Biden jest klonem lub też Biorobotem, na co wszystko wskazuje, to Twoje pytania tyczą się tego samego..
 • @brian 20:35:17
  Aha.
  Dla nawiedzonych ufologów.
  Nie wiem jak dawniej.
  Ale dziś w czasie obsiewu wystarczy odpowiednio zaprogramować agregat uprawowy(bo siewnik to już wyższa szkoła jazdy z GPSem).
  I rysować dowolne obrazki z talerza wzięte.
  Np. z takiego UFO.
  https://www.maszynydlafarmera.pl/wp-content/uploads/2016/11/Pneusej_Fantom_nowy_siewnik_2016.jpg
 • @Pedant 17:54:41
  Więc dlaczego, drogi Panie moja mama po przyjęciu drugiej dawki preparatu fajzera przyciągała na ukłutym ramieniu łyżeczkę do herbaty? Teraz nie wiem czy posiade jeszcze te "zdolności" bo po prostu nie chcę jej niepotrzebnie denerwować, bo do najmłodszych nie należy... Więc z opowieściami o pancernej brzozie nie ma to nic wspólnego... a ty co dostałeś? Może witaminki, boś wierny...
 • @anthony 17:02:16
  Pan naprawdę myśli, że dyrektorzy publicznych i niepublicznych ZOZ, w których ambulatoriach odbywają się szczepienia są tacy głupi, ze ani jednej ampułki z kilkuset przygotowanych do szczepienia nie zanieśli do laboratoriów szpitalnych i nie zlecili na cito swoim laborantkom zbadania zawartości szczepionki? Myśli Pan, że ufnie zaszczepili siebie i swoje rodziny, nie wiedząc czym?
 • @brian 20:53:12
  Obrazek kręgów w zbożu, który wkleiłeś, to nie czasy maszyn samobieżnych sterowanych programem mtrapującym koordynaty GPS. Nie była to technologia cywilna ogólnodostępna. Jeżeli była to mistyfikacją, to tylko po to aby utrwalić u ludzi wizję "obcego", z czym mogę zgodzić się.
  Jednakże o szarakach jest zbyt wiele przekazów ze Świata, że nie można tematu zbagatelizować. My jako ludzkość na początku XXIw. mamy technologie i wiedzę dotyczącą klonowania, selekcjonowania genów i nimi manipulowania - "bycia bogiem kreatorem życia", to jeśli była by cywilizacja o 1000 lat dalej w rozwoju od nas, to armia bezdusznych bezwolnych klonów nie jest tylko fantastyką.
 • @viridiana 21:52:54
  "@anthony 17:02:16
  Pan naprawdę myśli, że dyrektorzy publicznych i niepublicznych ZOZ, w których ambulatoriach odbywają się szczepienia są tacy głupi, ze ani jednej ampułki z kilkuset przygotowanych do szczepienia nie zanieśli do laboratoriów szpitalnych i nie zlecili na cito swoim laborantkom zbadania zawartości szczepionki? "

  I że nikt nie zauważył, że ampułki przyciągają metalowe przedmioty? Miliony ampułek i nikt nie zauważył?
 • @viridiana 21:52:54
  Mamy kilku producentów szczypawek. Dzięki hakerom, którzy upublicznili maile z negocjacji Brukseli z Pfizerem wiemy, że jeden producent proponował kilka wariantów! Jakieś jeszcze pytania?
  Spośród zaszczepionych nie znalazłem namagnesowanego (ale sprawdzałem tylko 3). Aktorzyny rzuciły się na pierwszą serię szczypawek, bo wiedzieli, że pierwsza dla niepoznaki musi być "dobra", aby zadziałał marketing naganiaczy. Jeśli mistyfikacja, a raczej atak terrorystyczny w wojnie wypowiedzianej dawno temu ludzkości, jest wielopoziomowa, to owieczki są zagubione, zgodnie z planem, czego Pani jest najwłaściwszym przykładem :)
 • @viridiana 21:52:54
  Cyt: Pan naprawdę myśli, że dyrektorzy publicznych i niepublicznych ZOZ, w których ambulatoriach odbywają się szczepienia są tacy głupi, ze ani jednej ampułki z kilkuset przygotowanych do szczepienia nie zanieśli do laboratoriów szpitalnych i nie zlecili na cito swoim laborantkom zbadania zawartości szczepionki? Myśli Pan, że ufnie zaszczepili siebie i swoje rodziny, nie wiedząc czym?..

  Żadne laboratorium szpitalne nie posiada urządzeń do identyfikacji grafenu w szczepionkach (ani też w ogóle do badań leków i szczepionek, urządzenia takie posiada Instytut Leków, który jednak szczepionek na covid nie bada! Dlaczego?), gdyż dotychczas grafen (czy jego związki) nie był stosowany w medycynie na większą skalę.
  Były i są prowadzone badania wykorzystania grafenu do "punktowego" dostarczania konkretnych leków, dokładnie w miejsce przeznaczenia, na przykład do tkanki zaatakowanej przez nowotwór. Jak to się robi?
  Lekarstwo zostaje "oblepione" cząstkami grafenu. Tworzy się kulkę z grafenu w środku której jest lekarstwo. Wprowadza się tą "kulkę" do krwiobiegu i za pomocą pola elektromagnetycznego struje się tą kulką prowadząc ją w konkretne miejsce ludzkiego ciała. Tam "kulka" zostaje "otwarta" i lekarstwo uwalnia się.
  Dotychczasowe próby tej technologii póki co nie przyniosły przełomu w medycynie.
  Natomiast co do identyfikacji grafenu w szczepionkach, to do tego celu konieczny jest: (zacytuję fragment pracy doktorskiej):
  Skaningowa Mikroskopia Elektronowa, Rentgenowska Spektroskopia Fotoelektronów, Spektroskopia Podczerwieni, Mikroskopia Sił Atomowych, w trybach topograficznym oraz sondy Kelvina.

  Takie wyposażenie nie jest na stanie żadnego szpitala w Polsce, gdyż nie jest tam do niczego potrzbne!
 • @anthony 22:25:19
  W Instytucie Leków też pracują lekarze. A kto nie wiedział, co jest w szczypionce, radził sobie tak:

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-falszywe-zaswiadczenia-o-szczepieniu-samorzad-lekarski-reaguje/hkb89yn,79cfc278

  Powyżej zaistniała sytuacja, że jeden lekarski gnojek podsrywał drugiego z czystej zawiści. Ale można i tak: skaner, drukarka laserowa i pieczątka z buraka :)
 • @anthony 22:25:19
  PZH tego też tego nie posiada . Salute .
 • @Pedant 22:08:52
  Szkło jest dobrym izolatorem. Ale jak ktoś w złości prasnął szczypionką o glebę, to zapewne wszystkie puszki piwa potoczyły się w tamtym kierunku :)
 • @anthony 22:25:19
  "Żadne laboratorium szpitalne nie posiada urządzeń do identyfikacji grafenu w szczepionkach "

  Doświadczony technik, po kursie chemii analitycznej, go zidentyfikuje. Nie potrzeba specjalnych urządzeń czy odczynników do rozpoznawania grafenu .

  Można użyć standardowe procedury do różnych substancji na przykład chromatografię, choćby HPLC. Jest wiele metod.

  Pan myśli, że takie rzeczy są czarną magią, voodoo.
 • @anthony 17:02:16
  Od dawna postulowałem, aby każda partia szczepionki była badana, i to wiele próbek losowo.

  Władcy nie mają pojęcia, czym szczepią. A odpowiadają za skutki.

  Bardzo możliwe, że to nie tylko brak chęci, ale i brak możliwości.
 • @viridiana 21:52:54
  Nie wiedziałem, że szpitalny lab jest w stanie zbadać zawartość szczepionki.
 • @wk..ny 22:02:47
  1)Kpię sobie.
  2)Chodzi mi o dzisiejszą możliwość manipulacji faktami i bezmiarem dezinformacji.
  Tworzenia jej.
  Skąd by nie pochodziła.
  Albo i pochodziła.
  3)Technologie GPS dziś rozpowszechnione, wówczas wojskowe, mogły być wcześniej wykonane np. przez oprysk pola z dronów, bez wiedzy farmera, odpowiednimi substancjami.
  A później aktywowanymi przez również zdalnie za pomocą wiązek mikrofal.
  By ludzie nie wiedzieli co jest prawdą a co mistyfikacją.
  Dodajmy jeszcze idiotów z deskami na butach i mamy kupę "gie"medialnego.
  Czyli festiwal dezinformacji z różnych źródeł.
 • @anthony 22:25:19
  Z mojego oryginalnego pomysłu, który zamieściłam na Neonie jeszcze w styczniu, korzystają kolejne kraje unijne:

  https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/holandia-falszywe-swiadectwo-szczepienia-przeciw-covid-19-juz-za-200-euro/vt5b973,07640b54

  W Polsce jego realizacja będzie pewnie o 2/3 tańsza. Cóż, jaka pandemia, takie świadectwo :) Ale hakerski atak na serwery przechowujące spis osób zaszczepionych byłby finis corona opus nagonki do szprycy. Jak myślisz Antoś, powinnam spodziewać się krwawej zemsty za kpienie z covida i zawczasu trumnę na wymiar obstalować?
 • @brian 23:13:00
  Wierzysz tej zdradzieckiej mordzie ?. Jak to Jarosław polin zbaw krzyczał w Knesejmie ?. https://galeria.bankier.pl/p/4/8/4bb0d8682f8cbb-945-567-0-8-3556-2133.jpg
 • @anthony 22:25:19
  Dajcie mi probke to ja zbadam.
  Probowalam zdobyc na wszelkie sposoby! Nie da sie.
  Probka musi dotrzec schlodzona, chyba ze szukamy tylko GO.
 • @viridiana 22:38:54
  wnoszę z wypowiedzi , ze Pani w miare zorientowana z tymi szczepionkami . Jak Pani mysli czy te no pseudo szczepionki moga tez przyciagac metale kolorowe ( szlachetne ) zebysmy sie dobrze zrozumieli ???
 • Zacznę od tego, że nie mam żadnych podstaw
  aby ufać takim indywiduom - co to ohydne zboczenia seksualne stręczą ludziom globalnie - a jakże - jako coś szlachetnego i pożądanego od żłobka. Kto tego nie kojarzy z obecną świrusową hucpą - ten jest jak dziecko we mgle. Po drugie znając bezgraniczną przewrotność dzieci diabła - to prawdopodobnie nie chodzi w głównej mierze o szczepionki - tylko o okołoświrusowe restrykcje. Przy pomocy (w atmosferze) tych restrykcji - czarci pomiot robi z ludźmi co tylko zechce. Co tylko zechce!
  Wniosek?
  To przy okazji świrusowych restrykcji prowadzi się jakiś eksperyment medyczny na ludziach w stylu dr Mengele - a nie odwrotnie.
  Parafrazując kanalię w ludzkiej skórze - to:
  po pierwsze okołoświrusowe restrykcje - głupku!
 • Tlenek grafenu ???
  Takie newsy dezawuują niepodważalne fakty o szkodliwości i toksyczności eksperymentalnych terapii genowych nazywanych w nowomowie szczepionkami.
  Grafen nie jest pierwiastkiem tylko specyficzną formą węgla. Inne formy węgla oprócz najbardziej znanej to grafit, diament oraz forma trójatomowa (mało znana ) o właściwościach ferromagnetycznych.
  Nie istnieją tlenki grafitu czy diamentu natomiast jest tlenek i dwutlenek węgla które są gazami.
  Tlenek grafenu brzmi kompromitująco i sugeruje że ta informacja pochodzi raczej spod pióra troli niż jest publikacją naukowców.
 • @tunirudis 16:28:28
  cyt: Tlenek grafenu brzmi kompromitująco i sugeruje że ta informacja pochodzi raczej spod pióra troli niż jest publikacją naukowców..."

  O czym ty człowieku bredzisz?

  Poniżej streszczenie pracy doktorskiej:

  Właściwości magnetyczne czystego

  i modyfikowanego grafenu

  https://www.ifmpan.poznan.pl/documents/rozprawy_doktorskie/R.Strzelczyk-streszczenie.pdf

  Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk

  Praca doktorska mgr inż. Roman Strzelczyk

  Promotor: dr hab. Maria Augustyniak - Jabłokow

  Zakład Nadprzewodnictwa i Przemian Fazowych Poznań 2017
 • Takiej liczby bzdur ...
  ... jak w samym artykule (ktory zostal stworzony na domyslach - czysta manipulacja, lenistwo lub niski iloraz inteligencji autora - wystarczy 5min w internecie aby zweryfikowac co naprawde powiedzial " Pablo Campra Madrid" na temat swojego "ODKRYCIA") oraz w komentarzach to przez ostatnie 2 lata nie widzialem.

  Moja tesciowa jest wielka fanka teorii spiskowych wiec specjalnie dla niej kupilem najmocniejszy magnes neodymowy jaki znalazlem i okazuje sie, ze dostalem chyba jakas trefna wersje pfizera, bo moja nie reaguje na magnes.

  Dwuwodorku tlenu to juz chyba nie stosuja w szczepionkach, teraz wrzucaja tam cos tanszego.

  Ja za to po szczepionce wydaje mi sie, ze troszeczke zaczalem lewitowac, jakos tak lzej mi sie chodzi. Dodatkowo, znaczaco wplywam, na fale nadajnikow 5G, czegolnie tych potajemnie instalowanych, te sa duzo mozniejsze niz te widoczne golym okiem.

  Zrobilem sobie 3 testy na krzepliwosc krwi tak jak to jeden z komentujacych zasugerowal i nie widze roznicy.

  Tak jak mowilem, musialem dostac jakas trefna dawke bez grafenu. Musze sie wybrac do izraela po 3cia dawke, bo w PL nie chca mi dac trzeciej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930