Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Zaszczepiła się- straciła ręce i nogi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szczepionka przeciwko Covid-19” nigdy nie jest przyczyną komplikacji, nawet gdy po jej przyjeciu odcinają ci ręce i nogi.

 

Wpisał: BIBUŁA   
23.07.2021.

 

 

Zaszczepiła się - straciła obie ręce i obie nogi…

https://www.bibula.com/?p=126752

Jummai Nache wraz z mężem Philipem Nache, wyemigrowali z Nigerii do Stanów Zjednoczonych, uciekając ze swojego kraju przed muzułmańskimi terrorystami z Boko Haram. Osiedlili się w stanie Minnesota, gdzie udzielali się w misjach prowadzonych przez Baptystów.

Jummai, pracując jako pomocnik medyczny w klinice zmuszona została przez pracodawcę do zaszczepienia się „szczepionką przeciwko Covid-19”. W trzy dni po przyjęciu drugiej dawki „szczepionki” firmy Pfizer zaczęła odczuwać bóle w klatce piersiowej. Po kolejnym tygodniu rozpoznano – znane z innych masowych przypadków osób „zaszczepionych” – zatory w układzie krążenia. Jedynym ratunkiem przed nieuchronną śmiercią była amputacja nóg i części dłoni. Lekarze twierdzą, że wkrótce będą musieli odciąć dalszą część rąk, a jej życiu cały czas zagraża niebezpieczeństwo.

Amerykańska federalna agencja „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (CDC), która „zainteresowała się przypadkiem” Jummai odpisała, że „przypadek badało 70-80 lekarzy, którzy doszli do wniosku, że Jummai była zainfekowano MIS-A (wieloukładowy zespół zapalny w następstwie zakażenia wirusem SARS-CoV-2) oraz COVID-19, ale lekarze nie mogli dość do przekonania, że szczepionka przeciwko Covid-19 odegrała jakąkolwiek rolę.

Wnioski wydają się oczywiste: „szczepionka przeciwko Covid-19” nigdy nie jest przyczyną komplikacji, nawet gdy ma się natychmiast po jej przyjęciu zawał serca, zakrzepy, choroby automimmunologiczne, drgawki, paraliż czy gdy odcinają ci ręce i nogi. Zawsze jest jakaś „inna przyczyna”, np…. Covid, jak w przypadku Jummai.

[zdjęcie -w oryginale MD]

Historia Jummai opisana jest na stronie pośredniczącej w zbieraniu funduszy GoFundMe (skąd pochodzi zdjęcie powyżej).

Wymiar finansowy leczenia poszczepiennego

Niezależne media (bo główne media cenzurują rzeczywistość) donoszą o tragediach rodzinnych również w wymiarze finansowym, np. przypadki gdy osoba posiadająca ubezpieczenie zdrowotne jest zmuszana do zapłacenia dodatkowo 50 tysięcy dolarów za 4 dni pobytu w szpitalu. Szpitale, szukając dodatkowych funduszy, nie tylko podwyższają ceny usług, ale i regularnie dopisują do rachunków wyimaginowane kwoty, których zapłacenia odmawiają ubezpieczalnie i konieczność spada w końcu na pacjenta. U innych pacjentów, dłuższe „poszczepienne” leczenie przekroczyło już milion dolarów, czyli często górną granicę wyznaczaną przez kampanie ubezpieczeniowe, i osoby te – pomimo, że płaciły składki ubezpieczeniowe – są pozbawione ubezpieczenia, nawet pozbawione do końca życia możliwości ubezpieczenia się (firmy ubezpieczeniowe wymieniają pomiędzy sobą informacje odmawiając takim osobom ubezpieczenia).

Kolejne ofiary eksperymentów medycznych

Na całym świecie systemy mające służyć zbieraniu przypadków niepożądanych skutków poszczepiennych dosłownie pękają w szwach i ich administratorzy i mocodawcy czynią wszystko aby nie ukazywać prawdziwych danych. Np. w Stanach Zjednoczonych system VAERS prowadzony przez CDC wykazuje ponad 12 tysięcy ofiar śmiertelnych i ponad pół miliona osób poszkodowanych, często kalek do końca życia. Zarzuca się jednak, że administracja systemu nie publikuje wszystkich przypadków, a sam system uaktualnia dane z opóźnieniem dochodzącym nawet do 3 miesięcy. [Zob. „Pozew przeciwko CDC za ukrywanie rzeczywistej liczby ofiar śmiertelnych, mającej wynosić „ponad 45 tysięcy”, a nie 12 tysięcy]

Tymczasem w Szkocji tamtejsze ministerstwo zdrowia opublikowało zastraszające dane pokazujące, że w tym 5,5-milionowym kraju zanotowano ponad 5,5 tysiąca zgonów po przyjęciu „szczepionek”, i to tylko licząc do czerwca br, i tylko biorąc pod uwagę pierwsze 28 dni po zaszczepieniu. Liczba ta może być dużo większa, gdyż system nie notuje zgonów po miesiącu od przyjęcia „szczepionki”.

Tak jak kilkakrotnie podawaliśmy wcześniej, kontynuujemy listę osób-ofiar „szczepionek przeciwko Covid-19”. Dane pochodzą ze strony TheCovidBlog i są jedynie drobnym wycinkiem ofiar na świecie.

Media głównego nurtu nie są zainteresowane informowaniem o skutkach tych prawdziwie niebezpiecznych preparatów, reklamowanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”

 • Jason Maurer: 45-letni barman z Ohio, wzywał na mediach społecznościowych: „Zamknij się i zaszczep się!”. Pięć tygodni po przyjęciu „szczepionki” Moderna nie żyje.

 • Dominique de Silva: 30-latka z Północnej Karoliny – dystonia, poważne konwulsje po „szczepionce”

 • Julie Ann Nobles: młoda kobieta z Kolorado – Bell’s Palsy, niekontrolowane konwulsje

 • Fred Pye: 39-letni Kanadykczyk – niekotrolowane konwulsje po Modernie

 • Davide Bristot: 18-letni włoski sportowiec (piłka ręczna) – nie żyje po 27 dniach od przyjęcia Pfizera

 • CDC donosi o kolejnych przypadkach „nagłej śmierci”trojganastolatków, którzy przyjęli „szczepionki przeciwko Covid-19”

 • Anthony Shingler: 57-letni Brytyjczyk: zdiagnozowany z chorobą Guillain-Barré, sparaliżowany po przyjęciu AstraZeneca

 • Madeline Johnson: 21-letnia studentka z Kalifornii: paraliż

 • Robin Spring Saunders: 45-letnia pielęgniarka, która zmuszona była spełnić warunek zatrudnienia w Johns Hopkins Hospital i zaszczepiła się – 6 dni po przyjęciu „szczepionki” nie żyje.

 • Ayesha K. Faines: 35-letnia dziennikarka – nie żyje 14 tygodni po „zaszczepieniu się” Pfizerem. 

 • Bruce David Ward: 64-letni Kanadyjczyk – nagły tętniak rozwarstwiający serca po przyjęciu Moderny. Nie żyje 30 dni później.

Setki tysięcy innych podobnych przypadków można znaleźć w systemach typu VAERS (w USA – ponad pół miliona według oficjalnych danych, wszystko wskazuje, że zaniżanych), czy YellowCard (UK). Wydaje się, że w Polsce nikt nie jest zainteresowany zbieraniem tego typu danych, gdyż podaje się, iż do tej pory miało miejsce około 100 przypadków zgonów jako skutki poszczepienne (dokładne dane nie są dostępne). Biorąc pod uwagę, że w5,5-milionowej Szkocji tamtejsze ministerstwo zdrowiapodało, że ponad 5,5 tysiąca osób zmarło w miesiąc po przyjęciu „szczepionki przeciwko Covid-19”, twierdzenia polskich instytucji są nad wyraz optymistyczne. Albo po prostu kłamliwe.

Nikt nie interesuje się losami zmarłych, cierpiących, ich rodzin.

Pamiętaj – jeśli po zaszczepieniu się spotka Cię podobny los, NIKT nie zainteresuje się Tobą, media będę Cię unikały, przemilczały, czynniki rządowe będą udawały, że nie istniejesz, firmy farmaceutyczne są zwolnione z odpowiedzialności, a lekarze… lekarze, jako kasta która pozbawiła się podczas „pandemii” resztek autorytetu, będą uważali Ciebie za ich własny wyrzut sumienia i potraktują jak wrzód.

Oprac. www.bibula.com 2021-07-22

KOMENTARZE

 • @
  Z krajowego poletka: dziennikarka GW Kalina Mróz lat 35, po entuzjastycznym przyjęciu ,,szepionki" żyła lekko ponad tydzień, raportując po drodze ,,ciężki odczyn".

  Wyraźnie takie informacje są wyciszane - ,,a kto umarł ten nie żyje".
 • Autor
  Anthony! Odwalasz dobrą robotę. Krótko na temat i prawdziwie. Myślę że takich i podobnych informacji powinno być tu na NEON-ie więcej!
 • Czy może pan podac link do źródła tych
  danych o zgonach w Szkocji
 • @ Autor, All
  Niech dobry Bóg ma ja w Swojej Opiece.
 • Autor
  Dobra robota - 5 z dużym plusem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930