Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 264 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Szczepionkowa Apokalipsa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kapitalny artykuł wyjaśniający śmiertelną toksyczność "szczepionek"

Szczepionkowa Apokalipsa

mrna
Niemal co dzień spływają kolejne rewelacje o skutkach ubocznych, jakie dostarczają pseudo szczepionki. Zakrzepica, zawały, udary to historie już rzetelnie poznane – są dostępne fotografie obumarłych krwinek. Czerwonych krwinek, które nie mogą szczepanowi ani dostarczyć wystarczającej ilości tlenu przy byle wysiłku, ani usunąć ze szczepana dwutlenku, ani też same zostać usunięte ze względu na masowe obumieranie pod wpływem jakiegoś czynnika, który się pojawia zaraz po zastrzyku.

Martwe krwinki kurczą się i zapychają naczynia krwionośne powodując rozległe zakrzepy, zawały, udary rodząc przede wszystkim dolegliwości natury kardiologicznej. Szczepan, zmuszony z powodu martwicy amputować rękę lub nogę cieszy się, że nóg nie wyciągnął tylko oni mu wyciągnęli ale tylko jedną. Logika szczepana jest niezwykle prosta.
Nieprawdą jest, że w zaledwie kilka miesięcy kilka firm córek starego dobrego IG Farben, opracowało garść szczepionek na rzekomego covida. Prawdą jest natomiast że szczepan chodzi jak potłuczony od dnia, w którym zniknęła grypa. Oni powiedzieli że to covid a szczepan nie wnikał. Oni latami, o ile nie dziesiątkami lat, pracowali nad zabójczymi koktajlami, jedynie zamylając szczepana pozornym wyborem takiej czy innej szczepionki, podczas gdy żadna szczepionka na covida nie istnieje i nie może istnieć jako że to tylko grypa.

Nie ma zatem ani jednej szczepionki na całym wolnym rynku. Wszystkie bez wyjątku pseudo szczepionki to preparaty szczepanobójcze i aczkolwiek różne są w nich składniki to mają jeden wspólny mianownik – wszystkie przeprogramowują DNA szczepana w kierunku zombie. Odcinają mu, jeśli miał, empatię, intuicję, łączność z najbliższą rodziną – prostą blokadą szyszynki – która robi za łącznika ciała z duszą. Ponieważ już od dekad te zabójcze preparaty były potajemnie opracowywane – najprawdopodobniej od czasów II wojny – mnóstwo firm mengelowskich wytworzyło dla szczepana mnóstwo dodatkowych suplementów w produktach końcowych.


Jedna firma oferuje zakrzepicę, inna chorobę wściekłych krów, jeszcze inna ataki serca, a jeszcze inna magnetyzm – szczepan jako świadomy konsument naprawdę ma dzisiaj w czym wybierać.
Prawdziwi naukowcy dopiero rozpoczęli badania tych tajemniczych preparatów, których wysyp nastąpił niedawno i których miliony już wstrzyknięto w szczepana. Jeszcze długie lata miną zanim wszystkie składniki i następstwa zostaną poznane i przebadane jak należy.
Tak naprawdę po prostu nikt jeszcze nie wie co z tego bajzlu ostatecznie wyniknie. Ja obstawiam apokalipsę zombie.
Na razie stwierdzono i wyjaśniono przyczynę zakrzepicy, choroby Crojzwelda Jakoba oraz magnetyzmu, który jest wynikiem ogołocenia hemoglobiny z jednoatomowego żelaza i przetworzeniu go w dwuatomowe – takie które jest magnetyczne i pięknie przyciąga do szczepana monety.
Zgonów jest naprawdę – tak jak preparatów szczepanobójczych – od cholery różnych.
Mi się udało rozkminić w końcu przyczynę nagłego zgonu szczepana, kiedy jak rażony piorunem pada w samolocie, w sklepie, szpitalu lub na glebę na ulicy.


Idzie sobie uśmiechnięty szczepan, taki typowy zombie hipnotycznie wpatrzony w telefon, idzie i nagle jeb, bez fajerwerków, bez gromu z jasnego nieba, szczepan upada na glebę i wydaje ostatnie tchnienie do samego końca chroniąc bezcenny telefon. Z mnóstwa rozmaitych zgonów ten myślę udało mi się w końcu rozłożyć na czynniki pierwsze, aczkolwiek było to odrobinkę trudne.


A zatem weźmy sobie na początek ulotkę – tę wyglądającą jak testament prezesa IG Farben – i zobaczmy co tam u szczepana w płucach piszczy.


moderna-listed-ingredients
Wygląda jak recepta na dobry olej, taki silnikowy, w pełni syntetyczny. Sporo tam tajemniczych nazw – zupełnie jak w hurtowni trutek na insekty – prawdziwi naukowcy pewnie kiedyś to krok po kroku przebadają, a my tymczasem polecimy na skróty popychając nieco ich badania o mały krok do przodu dla szczepana ale wielki dla ludzkości.

Glikol polietylenowy.

Tego produktu śmiało można szukać w sklepach ze zdrową żywnością, a gdyby akurat nie mieli, bo nie jest bio tylko syntetyczny, no to jest on na kanistry dostępny w sklepach motoryzacyjnych – ukryty pod tajemniczą nazwą: „płyn do chłodnicy”.
Jak się zachowuje szczepan po podaniu domięśniowo płynu do chłodnicy? Różnie – jeden kiwa się skulony jakby miał chorobę sierocą, inny śmieje do samego siebie bo kupił Harnasia a widzi że są dwa Harnasie, jeszcze inny nie wygłupia się tylko robi zgona. Tak to jest jak się nie czyta ulotek i nie konsultuje niczego z lekarzem, bądź farmaceutą, bądź mechanikiem samochodowym.

Składnik SM-102

Według producenta preparatu dla szczepanów – Cayman Chemical Company – w zgłoszeniu do Occupational Safety and Health Administration (OSHA), składnik SM-102 jest to substancja chemiczna, która powoduje ostrą toksyczność „śmiertelną w kontakcie ze skórą”.
W tym samym zgłoszeniu do OSHA producent zapewnia, że SM-102 „powoduje uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, nerek, wątroby i układu oddechowego poprzez długotrwałe lub powtarzalne narażenie”. Zakłada się, że powoduje raka, zapewnia bezpłodność oraz uszkadza nienarodzone dzieci. Piszą też, że jest „bardzo toksyczny dla życia wodnego”.
SM-102 to jest dokładnie to, co szczepany pozwalają sobie wstrzyknąć w ramię, kiedy biorą tak zwaną szczepionkę Moderna, podczas kiedy cwelebryci, ministerstwa i łowcy skór prowadzą kampanię reklamową, że produkt ​​jest „bezpieczny”.
Składniki w tej tak zwanej szczepionce są różne, ale SM-102 wymieniają jako jeden z trzech najbardziej występujących. To oznacza po prostu, że jest tam tego dużo. To nie koniec smutnych wiadomości. Producent bowiem wytwarza SM-102 w roztworze z…

Chloroformem

Chloroform jest stosowany z SM-102 w stosunku 90:10 a więc stanowi znakomitą większość roztworu wtłaczanego w szczepana. Ale chwila, przecież chloroform jest zakazany od paru dekad.
Zakazany? Jak to? Dlaczego?
Ponieważ bardzo długo pozostaje w ludzkim ciele i ponieważ robi niefajne sprawy z organizmem, kiedy znajduje się wewnątrz. Okres półtrwania chloroformu wynosi 180 dni. Szczepan jednak nie jest zmartwiony tym, że istnieją promieniotwórcze izotopy o dużo krótszym od chloroformu czasie połowicznego rozpadu, bo tak generalnie szczepan nie jest kimś kto niepotrzebnie się martwi. Szczepan to romantyczny optymista. Uznał że skoro Kill Bill się rozwodzi to dlatego, bo szczepana pokochał i z tej miłości zrobił mu w posagu lekarstwo. Za darmo. Tymczasem 180 dni oznacza, że potrzeba aż pół roku, aby tylko połowa chloroformu została wydalona z organizmu szczepana. Potem znowu pół roku musi minąć, aby znowu wydalić połowę. I tak dalej… a końca wydalania nie ma nigdy, bo zawsze pozostaje w szczepanie połowa. Dla szczepana to tragiczna wiadomość, ponieważ…
… chloroform, jak każda inna substancja chemiczna, ulega rozkładowi. I to będzie ta ciekawa część, bo kiedy on skontaktuje się z tlenem, staje się… gazem fosgenowym. Gaz fosgenowy zabija ludzi w stężeniach tak niskich, jak siedem części na milion. Tak więc wszyscy ludzie otrzymujący „szczepienie” dostają po prostu chloroform, który krążąc w ich ciałach może rozpaść się na gaz fosgen. Na przykład w płucach, kiedy szczepan zaczerpnie sobie świeżą porcję tlenu lub kiedy respirator podpięty do szczepana zaczerpnie za niego. Chloroform połączy się wówczas z tlenem, przemieni w fosgen, a fosgen zabije szczepana, bo fosgen to znany jeszcze z I wojny światowej… gaz trujący!
Nie wierzycie?
Oto cytat z zaufanej, wiarygodnej wikipedii:
„Pod wpływem promieniowania ultrafioletowego w obecności tlenu, chloroform w wyniku reakcji wolnorodnikowej powoli przekształca się w fosgen. Aby spowolnić tę reakcję fotodegradacji, chloroform przechowuje się w butelkach z ciemnego szkła.”
całość objawienia jest w źródełku:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fosgen
Rozumiemy już dlaczego mengelownia nie zaleca szczepanom leżenia na słoneczku? Słoneczko to… promienie ultrafioletowe. Które rzecz jasna docierają w głąb szczepana, kiedy rozebrany leży sobie na plaży i wchłania tlen konieczny do zajścia magicznej reakcji. Ba, promienie ultrafioletowe docierają nawet aż do zmęczonych zakrzepami żył szczepana, które znajdują się tuż pod jego skórą i tam powoli, żeby szczepana nie spłoszyć produkują… fosgen. Taa daaa!!!
Szczepan pada ale nie powstanie, bo tu nie pomogą snickersy. On pada, bo nie rozróżnia chloroformu od cholesterolu – bo tak prawdę mówiąc jest na tym punkcie zielony jak chlorofil – a oni w nagrodę za jego głupotę wpisują mu w akt zgonu: covid.
W zależności od unikalnych dla każdego szczepana predyspozycji, masa, stan zdrowia, kondycja, choroby istniejące, niektórzy szczepanowie i niektóre szczepanki mogą osiągnąć śmiertelny próg fosgenu w swoim organizmie nawet bez respiratora i umrzeć w ciągu 180 dni po drugim zastrzyku zupełnie samodzielnie. Już to bowiem dla szczepanów uprzejmie u producenta preparatu obliczono. I nieprawdą jest, że produkt jest eksperymentalny, nieprzebadany, etc, bo już dawno został gruntownie sprawdzony i przetestowany z sukcesem na zwierzętach. Eksperymenty przerwano, kiedy wszystkie zwierzęta padły najdalej po pół roku od wstrzyknięcia i produkt osiągnął zamierzoną skuteczność. Szczepan nizinny posiada nieco większą biomasę od laboratoryjnego szczura więc pożyje odpowiednio dłużej ale w skali życia szczura a nie ludzkiej należy traktować te „dłużej”. W ludzkiej maksymalnie dwa, trzy lata.
Dlaczego?
Ponieważ fosgen jest wysoce toksyczną substancją, która występuje jako gaz w temperaturze pokojowej – tej w której na codzień szczepan sobie wegetuje. A teraz będzie najlepsze z najlepszych. Ze względu na słabą rozpuszczalność w wodzie, jedną z interesujących cech fosgenu jest kompletnie bezobjawowa faza utajona przed rozwojem masywnego obrzęku płuc. Tak więc, płuca wypełniają się płynem, a szczepan który nie miał żadnych objawów nagle nie może oddychać – a proces zagłady szczepana wygląda zupełnie tak samo jak rzekomy covid. Podpinają go pod respirator, sprężarka tłoczy tlen w szczepana, w płucach wytwarza się fosgen i szczepan zostaje nim zagazowany. Orkiestra tusz, łowcy skór dezynfekują respirator dla następnego desperado, bo kasa musi się zgadzać.
Po tym, jak wielu ludzi pada nagle jak po muchozolu karaluchy, bardzo łatwo jest obwinić o ich zgony rzekomą kolejną mutację covida – rzekomo bardziej śmiertelną od rzekomej poprzedniej, bo dużo straszniej atakującej płuca.
Jest to diabolicznie genialny mord na szczepanach, bo wina spada nie na producenta gazów bojowych mającego kwaterę główną w szwajcarskim GAVI, ale na niewidzialnego covida, którego jeszcze nikt w materiale dowodowym nigdy nie zauważył.
Smutne to zapewne są wiadomości dla szczepanów wierzących w gówno z telewizji no ale coż począć, że mają w dzbanach wodę zamiast mózgu.
Powiadają przecież, że dopóty dzban wodę nosi dopóki się nie zakrzepi. Pół biedy jak szczepan skrzepnie w domku, w łóżeczku albo na ulicy. A cała bieda, kiedy nagle zakrzepnie za kierownicą lub sterami samolotu. Interesujące są też doniesienia o zarażeniach białkiem kolczastym jakie produkuje każdy organ szczepana – które ma zdolność zarażania nawet bez bezpośredniego kontaktu, ponieważ jest monumentalnie toksyczne.

Straszne rzeczy już się dzieją. Odszczepieni zarażają bezdotykowo zdrowych, noworodki odrzucają wyszczepione matki i ich skażone glikolem, fosgenem i chloroformem mleko, zakłamana propaganda obwinia o nowe rzekomo mutacje, rzekomego covida. Straszne rzeczy już są, a nowe nadal nadciągają.


Apokalipsa zombie, to w epoce poszczepanoceńskiej będzie chyba taka miła dobranocka dla grzecznych dzieci potrafiących od niechcenia ubić zombiaka szczepana łopatką z piaskownicy lub kapciem jak karalucha.
Po prostu nie do wiary, że są wokół nas takie dzbany, które zrobiły to sobie – i nam – tylko po to żeby z maską na ryju pojechać na chujowe wakacje. Królewski szczepan piastowy. Sandały, parawan na plażę, zgrzewka Harnasia i paszport covidowy. No nie do wiary. A najbardziej nie do wiary, że nie zrozumieją kompletnie nic z tego tekstu, tylko za poradą telewizji będą sobie do usranej śmierci robić coraz bardziej rozszerzone testy PCR, w poszukiwaniu tego niedobrego covida, który im utrudnia powrót do normalności. Każdy zakamarek szczepana zostanie drobiazgowo przebadany. I w każdy zakamarek szczepanowi zostanie wbita igła.
badanie
Generalnie można się ze szczepanów śmiać niczym z wioskowych idiotów ale ponieważ żyjemy w globalnej wiosce sprawa nie będzie śmieszna dopóki ci, którzy zlecili i opracowali produkt szczepanobójczy nie trafią do na przykład komory gazowej, bo w Guantanamo jest dosyć szeroki wachlarz wyroków – zdolny zadowolić nawet najbardziej wymagających morderców. Od gilotyny aż po pluton egzekucyjny. Myślę że nawet śmiertelny zastrzyk udałoby się zorganizować na indywidualne zamówienie zamożnych klientów, takich jak Kill Bill i zarząd GAVI na przykład.


Powodzenia Słowianom w tym wszystkim. I aha, presja będzie niewyobrażalna ale… jest duże ale, zarówno w USA jak i w uni europejskiej, jest zapisane prawo o tym że szczepienia nie mogą być przymusowe. Jest – stoi jak wół. Tak więc brednie Pinokiów, szczepimy się, ostatnia prosta… to nic innego tylko podejście psychologiczne aby zmiękczyć i wyszczepić głupich. A potem tych najgłupszych. Którzy za eutanazol zapłacą.
A potem dopiero będzie można zobaczyć jak wygląda prawdziwy opór ludzi mądrych.

 

Autor Baca.

https://bacologia.wordpress.com/2021/07/02/szczepionkowa-apokalipsa/

 

KOMENTARZE

 • Autorze 5 i pzdr.
  https://img.dorzeczy.pl/img/koronawirus-zdjecie-ilustracyjne/1e/b3/02cd665ffa01733f61dc5aca9519.jpeg
  Badanie: SARS-CoV-2 modyfikuje kolec, aby uzyskać bardziej zakaźne i oporne warianty. Naukowcy odkryli, w jaki sposób SARS-CoV-2 kumuluje mutacje swojego białka Spike (kolca), aby niezależnie tworzyć warianty, które są łatwiej przenośne i potencjalnie bardziej oporne na przeciwciała gospodarza. O wynikach swoich ustaleń poinformowali na łamach czasopisma „Science”. Zespół badaczy z Duke Human Vaccine Institute wykazał np., że dzięki nabyciu mutacji w białku kolca, jeden z takich wariantów zyskał zdolność „przeskakiwania” z ludzi na norki i z powrotem. Inne warianty w tym Alpha, który pojawił się po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii, Beta, który pochodzi z Afryki Południowej czy Gamma, po raz pierwszy zidentyfikowany w Brazylii niezależnie od siebie rozwinęły takie mutacje kolców, które zwiększyły ich zdolność do szybkiego rozprzestrzeniania się w populacjach ludzkich i opierały się niektórym przeciwciałom.

  Badania nad koronawirusem
  Kolec na powierzchni wirusa SARS-CoV-2 pomaga mu przedostawać się do wnętrza komórek gospodarza tłumaczy starsza autorka badania dr Priyamvada Acharya. Zmiany w białku kolców determinują więc zakaźność wirusa, to, jak daleko i jak szybko się rozprzestrzenia dodaje. Niektóre warianty kolca występują w różnych czasach i różnych miejscach na całym świecie, a powstały niezależnie od siebie. Aby zwyciężyć z pandemią, musimy zrozumieć mechanikę tych mutacji dodaje. Acharya i jej współpracownicy opracowali modele strukturalne do identyfikacji zmian w białku kolca. Za pomocą mikroskopii krioelektronowej mogli zwizualizować tę cząstkę na poziomie atomowym, a testy wiązania poszczególnych białek umożliwiły zespołowi odtworzenie działania prawdziwego wirusa. Następnie zespół wykorzystał analizę obliczeniową do zbudowania modeli pokazujących działające mechanizmy strukturalne. Budując szkielet kolca, mogliśmy zobaczyć, jak się on porusza i jak ten ruch zmienia się wraz z mutacjami tłumaczy dr Rory Henderson, współautor publikacji. Różne warianty kolców nie ruszają się w ten sam sposób, ale wykonują to samo zadanie. Warianty, które po raz pierwszy pojawiły się w Afryce Południowej i Brazylii, wykorzystują jeden mechanizm, podczas gdy wariant brytyjski i ten obecny u norek inny”. Eksperymenty pokazały jednak, że wszystkie nowe warianty powstałe w wyniku mutacji białek kolca wykazują zwiększoną zdolność do wiązania się z komórkami gospodarza, a w szczególności z receptorem ACE2. Te same mutacje przyczyniły się jednocześnie do powstania wirusów mniej podatnych na przeciwciała gospodarza, budząc obawy, że ciągła kumulacja mutacji kolców może zmniejszyć skuteczność obecnych szczepionek. Nasze badanie rzuciło światło na złożoność tego - podsumowują autorzy. To zdumiewające, jak wiele różnych sposobów ma on na to, aby stawać się bardziej zakaźnym i inwazyjnym. Natura jest sprytna dodają.
 • @kula Lis 69 20:22:18
  https://img22.dmty.pl//uploads/202107/1625310464_jbc1zd_600.jpg
 • Autor
  100/100 Nie do wszystkich to dotrze, bo "covidjanizm" to już dla wielu religia.
 • "Szczepionkowa Apokalipsa"
  ------------------
  Cóż - artykuł jest tak napisany, że nie potrzebuje on żadnego komentowania.
  Wniosek?
  Czarci pomiot wszelakie sk***ysyństwa wyrządza ludziom ich własnymi rękami. Czyż Ewunia nie uwierzyła wężowi? Ano uwierzyła - podobnie jak uwierzyli temuż wężowi dzisiejsi - ewusie-szczepany.
 • @Playset 08:08:28
  Minister /rebe i ekonometra/Niedzielski zapowiada czwartą falę i płatne szczepionki przeciw COVID-19.. Minister Zdrowia Adam Niedzielski ogłosił w wywiadzie medialnym, że istnieje prawdopodobieństwo, że czwarta fala pandemii pojawi się już w II połowie sierpnia! Na dodatek ten sam minister ogłosił, że rozważane jest wprowadzenie odpłatności za trzecią i przyszłe dawki szczepień, które będą musieli sobie wstrzykiwać okresowo ci, którzy chcą cieszyć się z praw obywatelskich.

  https://youtu.be/gMHdwrJ8Qp8
  YouTube zapowiada masowe banowanie nagrań o szczepionkach i COVID-19 Platforma Youtube poinformowała, że ​​będzie zakazywać wszelkich treści z oświadczeniami o szczepionkach COVID-19, które są sprzeczne z konsensusem lokalnych organów zdrowia lub Światowej Organizacji Zdrowia. YouTube ogłosił również, że wszelkie materiały które promują dezinformacje na temat szczepionek na COVID-19, będą usuwane. Przedstawiciele platformy YouTube, ogłosili że oznaczałoby to usuwanie wszelkich materiałów sugerujących, że szczepionka zabije ludzi lub spowoduje bezpłodność. To samo ma tyczyć się zarzutów o wstrzykiwanie wraz z nią mikroczipów. Rzecznik YouTube w wywiadzie dla agencji prasowej Reuters, dodał jednak, że dyskusje w sekcji komentarzy na temat „szerokich obaw” związanych ze szczepionką, pozostaną na platformie. YouTube twierdzi, że już usuwa treści kwestionujące istnienie lub transmisję COVID-19, promuje niepotwierdzone medycznie metody leczenia, zniechęca ludzi do szukania pomocy medycznej lub wyraźnie kwestionuje wytyczne organów opieki zdrowotnej dotyczące samoizolacji lub dystansu społecznego. YouTube powiedział, że w nadchodzących tygodniach ogłosi więcej kroków, aby podkreślić wiarygodne informacje o szczepionkach COVID-19 na platformie. Trzeba likwidować tych co mówią prawdę bo nikt nie będzie chciał się zaszczepić!

  Znalazłem coś krótkiego i świetnego w odniesieniu do "skuteczności" masoneczek. Polecam wykorzystywać ten filmik szczególnie przeciwko tym covidziarzom, którzy żerując na wywoływaniu fałszywego poczuciu winy, wmawiają, że jak "chory" (bezobjawowy!) będzie nosić szmaciany namordnik (czy nawet profesjonalną maskę), to w celu ochrony innych przed zarażeniem. Obejrzyjcie, znajomość angielskiego nie jest konieczna, film (niecałe 3 minuty) mówi sam za siebie:

  https://brandnewtube.com/watch/dr-uses-vape-clouds-to-illustrate-how-masks-do-not-work_TxtgcXwEM8vKAQc.html

  Wirusy (czymkolwiek są i jeśli w ogóle istnieją) są o rzędy wielkości mniejsze, niż wykorzystane w doświadczeniu pary z e-papierosa. Jeśli więc masoneczka przepuszcza zawiesinę pary, tak jak to widać na filmie, to co dopiero wirusy...Zresztą, każdy budowlaniec (nawet amator) zapewnie wie, jak "skuteczne" są namordniki, gdy trzeba pozamiatać na budowie kurz, czy szlifować gipsową gładź gipsową...
 • @Playset 08:08:28
  Negowanie pandemii może zostać zagrożone ograniczeniem wolności lub grzywną. Posłowie klubu parlamentarnego Lewica zaproponowali projekt ustawy, która będzie penalizować wypowiedzi negujące istnienie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Osoby tak uważające są zdaniem posłów Lewicy, zagrożeniem dla zdrowia publicznego i w związku z tym powinny być karane za to co mówią lub piszą w przestrzeni publicznej i to nawet więzieniem. Przykręcanie wolności słowa zaczęło się od implementacji dziwnego potworka prawnego zwanego kłamstwem oświęcimskim. Nagle okazało się, że w przypadku tak zwanego holokaustu w czasie II wojny światowej, wszystko już zostało ustalone i nie wolno na przykład spierać się o liczbę ofiar tego ludobójstwa, nawet jeśłi ktoś jest historykiem. Głoszenie w tym zakresie poglądów innych od oficjalnych powodowało, że można było takiego delikwenta nazwać "kłamcą oświęcimskim" co oznaczało od razu nałożenie na niego swoistej infamii. To właśnie ten precedens sprzed lat spowodował, że lewica postanowiła wykorzystać ten sam mechanizm w celu dalszego rozkręcania. Trudno się dziwić, że to właśnie oni się za to zabrali bo przecież w kwestii ograniczania wolności wypowiedzi są to specjaliści od wielu dekad. Dlatego potem wprowadzono szereg kolejnych ograniczeń ustawowych wyłączających wolność słowa zagwarantowaną w konstytucji. Wymyślono rozmaite prześladowania, mowy nienawiści i obwarowano sankcjami kolejne poglądy, które nie podobają się lewicy. Jednocześnie uczyniono to tak nieprecyzyjnie, że nikt nie wie kiedy dochodzi do wyczerpania znamion takich przestępstw, co stwarza bogate pole do interpretacji i jeszcze większego ograniczenia swobody wypowiedzi. Trudno się zatem dziwić po tych wcześniejszych próbach ograniczenia wolności słowa, że lewica postanowiła błysnąć proponując kolejną ustawę, tym razem wymierzoną w osoby, które sceptycznie podchodzą do tego, że reakcja na wirusa SARS-CoV-2 jest nieodpowiednia, a on sam nie jest tak niebezpieczny jak kształtują to media. Takie opinie mogą być niedozwolone jeśli PiS przychyli się do tego pomysłu posłów Lewicy.
  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/ek2eesoxyaa7xtc.jpg?itok=5R39hxRn
  Gdyby przegłosowano takie prawo, oznaczałoby to właściwie zakaz krytyki sposobu w jaki z pandemią radzi sobie polski rząd. Każda wypowiedź krytyczna mogłaby zostać uznana za negowanie straszności rzekomej pandemii, co okazywałoby się przestępstwem. Niestety społeczeństwo jest zdezorientowane i z łatwością zgodzi się na takie dictum. Na szczęście to nadal jest tylko szalony projekt, ale pisowski rząd może szybko podchwycić temat i jeszcze bardziej dokręcić śrubę Polakom. Ukuto już nawet określenie na tych, którzy śmią kwestionować rządową reakcję na koronawirusa. Są to tak zwani denialiści covidowi, albo antycovidianie. Wcześniej wytworzono sformułowanie denialiści klimatyczni, określające wszystkich, którzy nie podzielają zdania tak zwanych ekspertów z ONZ-owskiego IPCC. Jednak nikomu jeszcze dotychczas nie przyszło do głowy, aby takie poglądy penalizować, no może poza korporacjami Google, YouTube, Twitter czy Facebook, które chętnie karają za ich publikowanie w sieciach społecznościowych rozmaitymi restrykcjami. Gdyby okazało się, że dzięki sojuszowi PiS-SLD-Razem, wkrótce żadna krytyka rządowego podejścia do pandemii nie będzie mogła być legalnie wyrażana, sceptykom pozostanie udanie się na wewnętrzną emigrację.

  Ps... Symboliczne zamknięcie ust szmatką nie wystarczyło, to teraz chcą nas więzieniem straszyć? Prawda jest dla nich tak straszna, że muszą ją ustawą zakazać!? Widać wiedzą, że ta ich misterna mistyfikacja jest tak SŁABA, dlatego chcą zakazać wolności słowa bojąc się, że im się ta piramidka na łeb zawali! Oj ktoś kiedyś wreszcie poczęstuje to jebane lewacze ścierwo czymś co nie będzie mu smakować. Ostatnia wieczerza skurwysynów.
 • @Playset 08:08:28
  Mamy nowe bóstwo - Covida, a minister zdrowia i dziennikarze są jego prorokami.
  https://youtu.be/OXFdwPIfbh8
  WHO zaplanowało do 2028r 1485 FAL EPIDEMII cyrk w wykonaniu socjopaty ministerstwa zbrodni trwa im bardziej kształcony bardziej głupi nie umiejący samodzielnie logicznie myśleć kiedy GRYPA WRÓCI kasa.. Zaplanowane fale na 2022 Niemcy zakupią ponad 200 milionów szczepionek przeciwko COVID-19 na 2022 rok.
 • @kula Lis 69 10:01:37
  Mogę do tego już tylko dodać, że w kolejce znajduje się już kolejny straszak, który niebawem zostanie rozpętany do skali większej jak "covid". Będą to "zmiany klimatyczne".
 • @Playset 10:24:03
  Eksperci przewidują globalną politykę jednego dziecka i pandemie by rozwiązać problem przeludnienia. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/eksperci_przewiduja,p710780813
 • @Playset 10:24:03
  ONZ wzywa by w odpowiedzi na zmiany klimatu przeprowadzić depopulację Ziemi. http://www.prisonplanet.pl/polityka/onz_wzywa_by_w_odpowiedzi,p618274101
 • @Playset 10:24:03
  To brzmi jak żart, jednak jak wynika z wcześniejszych artykułów Erhlich jest bardzo blisko brytyjskiej rodziny królewskiej i pewnie w ich imieniu mówi to co oni by chętnie zrobili. Tylko co tu zrobić żeby dobić do 1 miliarda? Pozostaje ultrapandemia i 3 wojna światowa, tylko że neutronowa i potem sterylizacja wszystkiego co przeżyje. Niech ci pseudo naukowcy pójdą pierwsi na eutanazję , wtedy uwierzę w ich dobre intencje. Tymczasem pierwsi powinni być aresztowani, wraz z całą wierchuszką Nowego Porządku Świata, razem z przygłupem z microsoftu.Ten zdaje się dużo wie na temat COVID 19. Hitler, Stalin, Pol Pot są na zachodzie uważani za wcielenie zła. Tymczasem oni odpowiadają za jakieś nędzne 100mln ofiar. Tzw.\"Naukowcy\", czy raczej plutokratyczna jelita światowa chce 6.5mld ofiar. Media(należące do tej jelity) milczą.
 • @Playset 10:24:03 Już straszą naukofcy C02 i metanem
  Kwarantanny covidowe oczyściły atmosferę z dwutlenku węgla, ale nie wiadomo skąd pojawiło się znacznie więcej metanu! W 2020 roku, kiedy wiele fabryk zostało zamkniętych z powodu kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa, powietrze na naszej planecie stało się znacznie czystsze i ta wiadomość ucieszyła wiele osób. Jednak naukowcy odkryli niedawno, że na tle spadku stężenia dwutlenku węgla ilość metanu w powietrzu tylko wzrosła. Eksperci nie mogą znaleźć przekonującego wyjaśnienia tego zjawiska, ale wciąż wysuwają kilka założeń, bo nagły wzrost stężenia metanu w atmosferze ziemskiej jest bardzo niepokojącą wiadomością.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kwarantanny-covidowe-oczyscily-atmosfere-z-dwutlenku-wegla-ale-nie-wiadomo-skad-pojawilo

  Ps..Mówiłem, że w lockdownach od początku chodziło o CO2 na punkcie którego gady mają hopla, bo nie tolerują stężeń naturalnych dla ziemskich organizmów? Proszę gady zaczynają już przebąkiwać coś o "klimatycznych lockdownach"

  www.youtube.com/watch?v=gD9JulHePh8
  Co za pytanie skąd aż tyle metanu? A z pierdzenia przecież. Odpowiedź jest prosta. Ludzie mają już przyspawane maski do twarzy i zaczęli oddychać dupami. No i żadna kwarantanna nie oczyściła atmosfery z dwutlenku, bo dwutlenek spożyły rośliny, i wcale nie ma go za dużo lecz za mało...a im więcej roślin tym więcej tlenu dla ludzi a walka z dwutlenkiem to walka z ludzkością - jakieś pogrobowce hitlerowskie pragną nas wytępić a z niedobitków zrobić krasnoludków...Globalne ocieplenie to ściema podobna do cow-ID. Walka z rzekomym globalnym ociepleniem odbywa się głównie na kontach najbogatszych ocieplaczy klimatu podobnie jak walka z cow-ID toczy się na kontach koncernów para-farmaceutycznych. Więcej metanu? To do roboty trzeba się wziąć zamiast trawić i wydalać przed telewizorami.
 • @kula Lis 69 15:42:55
  SARS COV2 = SVAR CO2

  https://lemanski.neon24.pl/post/162165,sars-cov-2-svars-co2

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031