Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 264 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Morawiecki i jego banda chcą nas pozabijać!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żarty się skończyły! Pisowska banda chce nas pozabijać!

On naschcepozabijać!

 

Katarzyna Treter-Sierpińska

Lipiec 1, 2021 https://wprawo.pl/katarzyna-ts-on-nas-pozabija/

 

We wtorek (29.06.2021) premier Mateusz Morawiecki zamieścił na Facebooku wpis o następującej treści: Proszę Państwa, w Wielkiej Brytanii notuje się największą ilość zakażeń od początku roku. Niestety, kolejny wariant COVID-19, nazwany Delta, rozprzestrzenia się po świecie. Według specjalistów jest dużo bardziej zaraźliwy niż dotychczasowe odmiany.Musimyza wszelką cenęograniczyć jego skutki. W związku z tym działamy już teraz. Dziś w Kancelaria Premiera odbyło się spotkanie specjalnego zespołu d/s wirusa Delta. Monitorujemy sytuację i będziemy reagować adekwatnie do rozwoju sytuacji epidemicznej w Europie.

Co to oznacza? Nie miejmy złudzeń. Jeśli premier użył sformułowania„za wszelką cenę”, to znaczy, że od września, czyli z nadejściem sezonu grypowego, czeka nas powtórka z horroru nazywanego walką z pandemią. Dzieci nie wrócą do szkół, gospodarka zostanie zamknięta, a co najgorsze – po raz czwarty zostaną odwołane planowe zabiegi diagnostyczne i operacje. Pacjenci zostaną wyrzuceni ze szpitali przerobionych na placówki kowidowe, a chorzy z pozytywnym wynikiem PCR będą zamykani w izolacji bez kontaktu z lekarzem. I tak będzie do kwietnia. Dotychczasowarządowa walka z pandemiądoprowadziła już do ponad 140 tys. nadmiarowych zgonów. Wyobraźcie sobie, co będzie się działo, gdy manewr z lockdownem służby zdrowia zostanie przeprowadzony po raz kolejny. Masakra!

Ci, którzy uwierzyli w zapewnienia rządu, że szczepionki zakończą pandemię, już krzyczą, że ewentualny lockdown będzie winą niezaszczepionych. Tym, którzy tak twierdzą wyjaśniam, że Wielka Brytania, w której obecnie notuje się największą liczbę zakażeń, to najbardziej wyszczepiony kraj w Europie. To Wielka Brytania jako pierwsza rozpoczęła akcję szczepień i to tam podawano preparaty taśmowo w punktach drive-thru. Obecnie w pełni zaszczepionych jest ponad 60 procent dorosłych mieszkańców, a pierwszą dawkę przyjęło już ponad 80 procent. I co? I dzień w dzień odnotowuje się nawet ponad 20 tys. nowych zakażeń.Wszystkiemu winien ma być wariant Delta, ale przecież szczepionka miała być skuteczna również wobec tej mutacji.Praktyka pokazuje więc, że szczepienie nie eliminuje wirusa. Opowiadanie o tym, że wszystkiemu winni są niezaszczepieni, to bujda na resorach.

Mamy zatem sytuację, która nie napawa optymizmem. Rządowa strategia walki z pandemią zakłada masowe testowanie i brak leczenia. Nie tylko nic się nie polepsza, ale wręcz pogarsza. 17 czerwca Rzecznik Praw Pacjenta wszczął postępowanie wobec przychodni „Optima”, w której doktor Włodzimierz Bodnar normalnie przyjmował pacjentów i zapisywał im amantadynę.

W tym czasie inne przychodnie „leczyły” teleporadą, a pacjenci z zapaleniem płuc mogli liczyć na osłuchanie dopiero wtedy, gdy w stanie ciężkim trafiali do szpitala. Zarzuty wysuwane wobec „Optimy” to „działania lub zaniechania mające na celu pozbawienie lub ograniczenie prawa pacjentów do świadczeń zdrowotnych”.

Rozumiecie?Lekarz, który normalnie leczył chorych, jest oskarżany o naruszanie praw pacjentów.Lekarze, którzy „leczyli” przez telefon, nie mają takich problemów. Jedyna kara, jaka spotkała niektórych z nich, to cofnięcie finansowania NFZ, przy czym dotyczy to zaledwie 71 przychodni, w których teleporady wynosiły ponad 90%.

Taką decyzję podjął minister zdrowia Adam Niedzielski ogłaszając, żeto działanie na rzecz pacjentów.Czyli ponad 80% teleporad jest OK. Ale normalne leczenie jest nie OK i skutkuje postępowaniem „w sprawie stosowania praktyk naruszających zbiorowe prawa pacjentów”. Sygnał dla lekarzy jest jasny: bezpieczniej jest NIE LECZYĆ niż leczyć. Z takim przekazem wchodzimy w okres oczekiwania naczwartą falę koronawirusa, której początek Niedzielski zapowiedział na połowę sierpnia.A Morawiecki zapowiedziałdziałania „za wszelką cenę”.

Szanowni Państwo, to już naprawdę nie są żarty. Jeśli 140 tys. nadmiarowych zgonów spłynęło po Morawieckim jak woda po kaczce, to znaczy, że nic nie powstrzyma go od powtórki morderczej strategii z ubiegłego roku. On nas pozabija! Razem z Niedzielskim i żyrującym ten obłęd Kaczyńskim, Morawiecki pośle do piachu kolejne dziesiątki tysięcy Polaków w ramach walki z wirusem „za wszelką cenę”. Czy posłowie Zjednoczonej Prawicy są gotowi na ten „sukces”? Czy nadal będą popierać rząd, który doprowadził do największej hekatomby Polaków od II wojny światowej? W zaistniałej sytuacji nie ma już miejsca na żadne wymówki. Każdy poseł, dzięki któremu Morawiecki trwa na stanowisku i realizuje morderczą politykę kowidową, jest tak samo winny tych zgonów, nawet jeśli prywatnie nie zgadza się z tą polityką.

Albo Zjednoczona Prawica zatrzyma ten obłęd, albo będzie winna jego skutków. Każdy z posłów tej koalicji zasłuży na miano „mordercy”, jeśli nie podejmie działań zmierzających do odsunięcia od władzy Morawieckiego i Niedzielskiego.Mówiąc krótko: albo zrobicie pucz i odbierzecie im władzę, albo idźcie do piekła. Wszyscy razem i każdy z osobna.

KOMENTARZE

 • wytrują nasze dzieci maskami i szczepieniami!
  JAMA – tygodnik wydawany przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne opublikował wyniki randomizowanego, kontrolowanego badania przeprowadzonego w Niemczech, które oceniało zawartość dwutlenku węgla CO2 w powietrzu wdychanym przez zdrowe dzieci noszące maski zasłaniające usta i nos.

  Wyniki niemieckiego badania wykazały, że średni poziom CO2 wdychanego przez dzieci noszące maski były 6-krotnie wyższe niż najwyższe dopuszczalne normy ustalone przez rząd niemiecki. Normalny poziom CO2 w wolnym powietrzu wynosi około 400 cząstek na milion (ppm), a niemiecki Federalny Urząd Ochrony Środowiska dopuszcza pięciokrotne przekroczenie normalnego stężenia, czyli do poziomu 2000 ppm CO2 w zamkniętych pomieszczeniach, uważając każdy wyższy poziom za niedopuszczalny i zagrażający zdrowiu – pisze Journal of the American Medical Association.

  W randomizowanych badaniach wykazano, że średni poziom wdychanego CO2 przez dzieci noszące maski dochodził do 14 000 ppm, a u jednego badanego dziecka sięgnął 25 000 ppm, czyli 12x ponad dopuszczalną normę.

  Co jest szczególnie znaczące, to fakt, że wyniki niebezpiecznego stężenia CO2 przez dzieci noszące maski były mierzone zaledwie po trzech minutach ich noszenia, podczas gdy w praktyce dzieci są zmuszane do noszenia maseczek cały dzień podczas zajęć szkolnych, czyli przez wiele godzin, a często i poza szkołą.

  Inne badania, przeprowadzone przez naukowców kanadyjskich w szkołach i ośrodkach opieki dziennej, wykazały, że stężenie przekraczające już 1000 ppm CO2 wiązało się z nasileniem objawów i zaburzeniami funkcji poznawczych. Objawy obejmowały podrażnienie oczu, gardła i nosa, a także bóle głowy, zmęczenie i zawroty głowy, a efekty poznawcze obejmowały zmniejszoną koncentrację, zmniejszoną wydajność zadań i obniżone wyniki testów.

  Według oficjalnej narracji tzw. pandemii, noszenie maseczek ma za cel powstrzymanie transmisji „koronawirusa”, jednak nawet próby usprawiedliwienia tego narzuconego przymusu nie odniosły rezultaty, czego dowodem jest przyznanie w przeglądzie opublikowanym przez amerykańską federalną agencję „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” – CDC (tę samą, która de iure narzuciła Amerykanom obowiązek noszenia maseczek, a de facto narzuciła całemu światu pozbawioną podstaw naukowych pandemiczną narrację), że w 14 randomizowanych, kontrolowanych badaniach, którymi próbowano podeprzeć polityczną decyzję o nałożeniu obowiązku noszenia maseczek, nie znaleziono żadnego potwierdzenia maseczek jako środka ochronnego przeciwko transmisji „koronawirusowi”.

  Narzucenie społeczeństwom na całym świecie noszenia bezużytecznych i wręcz zagrażających zdrowiu maseczek, stanowi – obok takich elementów jak zupełnie bezwartościowe „testy wykrywające Covid-19”, z testami PCR jako „złotym standardem” a w gruncie rzeczy winowajcą stworzenia ze zdrowych osób „roznosicieli wirusa”, a z chorych na wszelkie możliwe choroby tzw. „zarażonych wirusem SARS-CoV-2” – jest dobitnym przykładem uczynienia z niegroźnego (a być może zaledwie domniemanego) patogenu, ze śmiertelnością na poziomie corocznej sezonowej grypy, medialno-politycznego narzędzia dyscypliny i kontroli społecznej.
  więcej:
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31537&Itemid=47
 • @anthony 12:21:00
  Każda osoba przyczyniająca się do tworzenia, uchwalania i narzucania noszenia maseczek (rządzący, politycy, tzw. autorytety, lekarze, duchowni), są współodpowiedzialni za nadmiarową zachorowalność i zgony, będące rezultatem zaburzenia oddychania przez osoby zmuszane do noszenia groźnych dla zdrowia maseczek. W przypadku narzucania tego obowiązku dzieciom, kara za doprowadzenie do tego prawno-medycznego zwyrodnienia, powinna być szczególnie wysoka.
 • "Albo Zjednoczona Prawica zatrzyma
  ten obłęd, albo będzie winna jego skutków."
  ------------------------
  Morduje nas pod pretekstem świrusa - magdalenkowa ferajna - co to tam na stole menora sobie - jakby nigdy nic - stała. To nie ma znaczenia - kto aktualnie znajduje się przy rządowym korycie z ferajny. Oni działają do pospołu i nawzajem zapewniają sobie bezkarność i profity.
  Wniosek?
  Tę świrusową o tragicznych skutkach - eksterminacyjną hucpę - muszą zatrzymać ludzie ci zaszprycowani i ci niezaszprycowani - organizując się ręka w rękę - przeciwko okupantowi rodem z Piekła.
 • @Oscar 13:58:19
  Bzdura. Tylko debil nosił maski na dworze. Odpornośc populacyjna nie zostanie zapewniona przez eksperyment medyczny I od razu rojenie o 4 fali. Walnij sie w łeb. fal będzie tyle, ile decydenci uznają za konieczne. Tylko wyjątkowy cymbał może jeszcze wierzyc w narrację rządów. Albo sprzedawczyk
 • @Oscar 13:58:19
  Ty kryminalisto, stań przed lustrem, załóż sobie krawat, po czym odwróć go w pionie o 180 stopni - sprawdzisz, czy ci w nim do twarzy (a raczej faszystowskiej mordy)!
  Bo zbliża się czas pierwszej fali zbiorowej ale odpowiedzialności faszystów, którzy są winni tego ludobójstwa, zwanego "Pandemią covid-19" (alfa, delta, bravo, charlie).
 • @Kmieć 14:21:30
  Rebe Niedzielski to najbardziej nieodpowiedzialny, zapatrzony w siebie, socjopatyczny minister resortu, który zamiast zajmować się zdrowiem generuje śmierć obywateli, pozbawionych dostępu do służby zdrowia. Już prawie 150,000 Polaków zmarło ‘nadmiarowo’ z powodu niewydolności publicznej służby zdrowia, a pan minister zadowolony jak nigdy. Teraz będzie wprowadzał obowiązkową kwarantannę dla wszystkich i koniecznie lockdown całej gospodarki. Już dość takich typów w rządzie, który ma mieć rolę służebną wobec obywateli a nie ich gnębić.
 • @Kmieć 14:21:30
  Lekarze zacznijcie mówić prawdę o „pandemii”

  https://www.youtube.com/watch?v=SVwDBDF1PmI
 • @Oscar 13:58:19
  Pan Oscar to propagandzista kowidowy,
  broni Żydów i wmawia Polakom antysemityzm,
  wmawia Polakom winę, że sami przegrali kraj po 1989 r.(jakby nie był to spisek finansjery zachodniej)
  czyli ogólnie działa na szkodę Polaków wbijając ich w poczucie niższości i winy.

  100% Hasbarczyk.

  A kiedy Żydzi oddadzą Polakom 17 900 mld $ za nadużytą gościnę?

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-vs-zydzi-gra-o-biliony-dolarow

  Pisałem to ale powtórzę:

  Żydzi nie mają praw do Palestyny bo przez 1800 lat nie podjęli żadnej próby jej odzyskania (ostatnie powstanie żydowskie II w. -XX w. powstanie Izraela). To tak żebyś pamiętał.

  Żydzi to nie jest mądry naród, bo jaki mądry naród morduje jedynego gościa na Bliskim Wschodzie, który potrafił zamienić wodę w wino ? :)

  Będę wklejał ten tekst za każdym razem gdy Pan Oscar zacznie uprawiać hasbarę.
 • Autor
  100/100 Ci co wykonują zlecone zadania związane z "plandemią" nie zdają sobie nawet sprawy, że są następni w kolejce. Nikt rozsądny nie pozostawi świadków i będzie tolerował tego typu ludzko-podobne gnidy, gdy plan będzie etapowo realizowany.
 • Autor 5*
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2021/07/europejscy-liderzy-podczas-spotkania-w-brukseli.jpg

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2021/03/ew7kge8xeaecehk-e1616252925902.jpg

  Liderzy UE i liderzy IIIŻydo-RP/Polin będą walczyć z covidem do upadłego według zaleceń Banku Światowego

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2020/10/covid-program-2025-1.jpg
  Bank Światowy przewiduje – zakłada – planuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego przez kolejne PIĘĆ LAT. – za https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/

  A z pandemią żartów nie ma, trzeba ją brać na poważnie

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2021/02/146044772_4301163346566186_7248025100683265040_n.jpg
 • @Kmieć 14:21:30
  Bezprawnie chcą też szczepić na "chorobę", która nie istnieje, do dnia dzisiejszego, covid nie został wpisany na listę chorób zakaźnych. Nie ma wpisu, nie ma choroby a tym bardziej epidemii, a jeszcze lepiej jakiejś pandemii. Nie ma Sars Cov-2 wpisanego.

  https://www.gov.pl/web/gis/choroby-zakazne2
 • Tucker Carlson, Texas. Brak leczenia na Covid? 6 miesięcy więzienia za leczenie Hydroksychlorochiną !!!
  "Jeśli lekarz spróbuje pomóc pacjentowi z COVID-19 za pomocą hydroksychlorochiny, zostanie on osadzony w więzieniu na 6 miesięcy."

  BRAK ZABIEGU NA COVID? LEKARZ BŁAGA, ABY ZMIENIĆ SIĘ NA „TUCKER CARLSON TODAY” (WIDEO I TRANSKRYPCJA)

  TRANSKRYBOWANY DŹWIĘK (PO WPROWADZENIU)
  Tucker Carlson: Każdego dnia w ciągu ostatnich 14 miesięcy mówimy o COVID. Ta rozmowa dość szybko staje się męcząca, ponieważ prawie nigdy nie pojawiają się w niej nowe fakty. Tak więc dzisiejsza rozmowa o COVID wygląda bardzo podobnie do wczorajszej rozmowy o COVID, która jest zapowiedzią jutrzejszej rozmowy na temat COVID. To rozmowa o maskach, szczepionkach i dystansowaniu społecznym. Ale tak naprawdę nie jest to rozmowa o samym COVID. Prawie nikt nie mówi o samym COVID. Co to za wirus? Jak to traktujesz?

  Dr Peter McCullough jest internistą i kardiologiem z Dallas w Teksasie. Ma długą i dość słynną historię w medycynie, którą możesz sprawdzić, jeśli chcesz i powinieneś. Ale co ważniejsze, dużo leczył COVID i dużo o nim wie. Dlatego jesteśmy wdzięczni, że jest z nami dzisiaj. Bardzo dziękuję za przybycie. Doceniamy to.

  Dr Peter McCullough: Dzięki, że tu jestem.

  Tucker Carlson: Tak więc na początku chcę wyjaśnić. Oto dlaczego tu jesteś. Jesteś tutaj, ponieważ ktoś przysłał mi w zeszłym miesiącu taśmę wideo z zeznaniami, które złożyłeś przed Senatem Teksasu, Senatem Stanu, komisją HHS ds. COVID. I zadałeś pytanie, które słyszałem, ale chyba nikt nigdy nie zadał i to naprawdę się wyróżniało. Oto jest.

  Dr Peter McCullough: Przeciętny mieszkaniec Teksasu myśli, że nie ma leczenia. Szczerze myślą, że nie ma leczenia. Nawet nie wiedzą o tych przeciwciałach EOA. Słyszałeś od 90-letniego dżentelmena, który dostał bamlanivimab, wspaniale. Na czym się skupia? Jest taki nacisk na szczepionkę. Gdzie jest teraz skupienie się na ludziach chorych? Ta komisja powinna wiedzieć, gdzie są te wszystkie przeciwciała monoklonalne. Powinni wiedzieć, gdzie są wszystkie protokoły leczenia. Powinni mieć listę ośrodków leczenia w Teksasie, które faktycznie leczą pacjentów z COVID-19.

  Tucker Carlson: Niesamowite. Gdzie jest rozmowa o leczeniu COVID-19? To po prostu… Mam dużą rodzinę, większość członków mojej rodziny została zarażona COVID-19. Miliony Amerykanów mają. Nadal nigdy nie słyszałem rozmowy o tym, jak to jest traktowane. Dlaczego o tym nie rozmawiamy?

  Dr Peter McCullough: Na całym świecie zapomniano o idei leczenia pacjentów z COVID-19. I to wszystko, co… to właśnie chcą wiedzieć Amerykanie. Chcą wiedzieć: „Doktorze, co się stanie, gdy zachoruję na COVID? Jak uniknąć 2 złych wyników, hospitalizacji i śmierci?” Więc spojrzałem na to, muszę ci powiedzieć, że są 2 złe…

  Tucker Carlson: [niesłyszalny] śmiech, kiedy mówisz to na głos, ponieważ to takie oczywiste.

  Dr Peter McCullough: To takie oczywiste. Pacjenci chorują, są chorzy przez około 2 tygodnie w domu, aż nie mogą już oddychać. A potem trafiają do szpitala i prawie wszyscy umierają w szpitalu. Tak więc, kiedy zeznawałem w Senacie USA, powiedziałem: „Słuchaj, ta reakcja na pandemię ma 4 filary. Po pierwsze, spróbuj kontrolować rozprzestrzenianie się. W porządku. Noś maskę, co masz. Drugim jest leczenie problemu i leczenie go wcześnie, aby uniknąć hospitalizacji i śmierci. Jeśli ludzie idą do szpitala, leczą się w szpitalu, to numer 3. Numer 4 to szczepienia”. Tak więc zawsze jest 4-torowe podejście. I to, co mnie sfrustrowało, to cykl mediów, wszystko, o czym słyszeliśmy, to zmniejszenie rozprzestrzeniania się od naszych urzędników zdrowia publicznego, a później szczepienia. Nigdy nie słyszeliśmy o leczeniu chorych pacjentów,

  Tucker Carlson: Zanim przejdziemy do tego, jakie leczenie COVID istnieje, i myślę, że istnieją metody leczenia, o których niektórzy ludzie, w tym ja, nawet ludzie mówiący o tym codziennie, nie są tak naprawdę świadomi, zanim do tego dojdziemy, jaka jest odpowiedź do pytania? Dlaczego o tym nie rozmawialiśmy? Dlaczego nie położono na to nacisku?

  Dr Peter McCullough: Myślę, że była ogromna ilość strachu. I po raz pierwszy w Ameryce lekarze, pielęgniarki i inni zostali skonfrontowani z chorobą, na którą sami mogli się zarazić i umrzeć. I myślę, że strach kierował wszystkim. Pamiętajcie na początku nowego cyklu, pamiętajcie, że Amerykanie nauczyli się terminu PPE.

  Tucker Carlson: Tak.

  Dr Peter McCullough: Co to jest? Czy to ratuje pacjenta? Nie, to chroni lekarzy i pielęgniarki. Dużo słyszeliśmy o maskach i dystansach społecznych, jakie masz. Ponownie, to dobrze chroni ludzi. W rzeczywistości jest to napędzane strachem, jak: „Och, moglibyśmy… moglibyśmy to zdobyć”. Wszystko było napędzane strachem. W rzeczywistości było wielu lekarzy i szpitali, którzy mówili: „Słuchaj, wiesz, nie leczymy COVID. Jeśli się pojawi, zagramy w obronie, założymy nasze PPE i zajmiemy się tym w szpitalu.

  Tak więc prawdziwa rewolucja nastąpiła wczesną wiosną, komunikowałem się z kolegami w Mediolanie. Jestem internistą i kardiologiem, z wykształcenia epidemiologiem. Nie jestem wirusologiem, ale zajmuję się prostymi sprawami, takimi jak astma, zapalenie płuc, infekcje górnych dróg oddechowych. I komunikujemy się z Włochami i powiedzieliśmy: „Co się dzieje?” i powiedzieli: „Słuchaj, to jest jak przeziębienie, z wyjątkiem tego, że układ odpornościowy wariuje w środkowej części, a potem jest krzepnięcie krwi, teraz zakrzepica”.

  Tucker Carlson: Tak .

  Dr Peter McCullough: A więc musimy… jeśli możemy…

  Tucker Carlson: I to może cię zabić.

  Dr Peter McCullough:To cię zabija. Tak więc wcześnie zmniejszamy replikację wirusa, leczymy rozregulowanie układu odpornościowego, a następnie zarządzamy krzepnięciem krwi, możemy pomóc ludziom przejść przez chorobę. Powiedziałem: „Wspaniale”. Zebraliśmy wszystkie nasze odkrycia, które opublikowaliśmy w American Journal of Medicine oraz w wydaniu z sierpnia 2020 roku. Gazeta stała się wirusowa. Nadal najczęściej pobierany artykuł w całej medycynie American Journal dotyczący COVID. Właśnie dostałem ofertę wczoraj, nadal jest numerem 1. I nigdy nie byłem w mediach społecznościowych. Byłem zasypywany kontaktami. A moja córka wróciła do domu ze szkoły i powiedziała: „Tato, dlaczego nie zrobisz filmu na YouTube?” Powiedziałem: „Dobrze, zrobiłem film na YouTube”. 4 slajdy, założyłem krawat i mogę ci powiedzieć, Tucker, nie było… nic złego w tym filmie. To było po prostu proste, zebraliśmy, szukamy sygnałów skuteczności w literaturze, akceptowalnego bezpieczeństwa i łączymy leki dla pułku. I 4… 4 slajdy, które zaprezentowałem w 20 minut, pojawiły się na YouTube, stały się wirusowe. A potem został powalony przez YouTube, naruszył warunki serwisu społecznościowego. I wiedziałem, że coś jest na rzeczy.

  Tucker Carlson: Jakie warunki powiedzieli, że to naruszyło?

  Dr Peter McCullough: Nie powiedział.

  Tucker Carlson: Jak długo było poza YouTube?

  Dr Peter McCullough: To było wyłączone, a ja… myślę, że przez kilka dni. I na szczęście otrzymałem pomoc od senatora Johnsona z Waszyngtonu. I ostatecznie doprowadziło to do mojego zeznania Senatu USA w dniu 19 listopada TH . I prawdziwe… szczerze, prawdziwe zastygnięcie ludzi, którzy powiedzieli: „Słuchaj, coś się dzieje. W literaturze medycznej istnieje niewiarygodne tłumienie wczesnego leczenia”.

  Tucker Carlson: Dlaczego miałby…? To jest takie ciemne. Aż trudno uwierzyć, że to prawda. Ale ze wszystkich ludzi wiedziałbyś. Dlaczego więc lekarze, urzędnicy zdrowia publicznego, politycy próbowaliby ukrywać informacje o leczeniu choroby, której twierdzą, że chcą zapobiec lub pomóc Ameryce w przezwyciężeniu? Dlaczego mieliby to zrobić?

  Dr Peter McCullough: Zeznawałem w Senacie Stanów Zjednoczonych 19 listopada. Widzieliśmy rzeczy, których nie możemy sobie wyobrazić w medycynie akademickiej. Lancet opublikował fałszywy artykuł, który pochodzi z fałszywej bazy danych, która sugerowała, że ​​hydroksychlorochina szkodzi ludziom w szpitalu. I spojrzeliśmy na to w 2 sekundy, wiedziałem, że to fałszywy papier. Mieli 70 000 pacjentów w bazie danych, która zawierała szczegółowe informacje o lekach. W grudniu, idąc dalej, nie mieliśmy tego wtedy. Średnia wieku wynosiła 50, 49 lat. Nie hospitalizujemy osób w wieku 49 lat. Przeszło to przez wzajemną ocenę. Zostało to uzgodnione przez wszystkich redaktorów. Rozłączył się w Lancet na 2 tygodnie i wystraszył bejabbers ze świata za pomocą hydroksychlorochiny.

  Tucker Carlson: Bardzo dobrze to pamiętam.

  Dr Peter McCullough: A to jest najczęściej używany, powszechnie zależny od narkotyku na świecie, ale coś się dzieje.

  Tucker Carlson: Więc kto…? Przepraszam, że robię kopię zapasową i wybacz moją ignorancję. Nawet nie wiedziałem, że to się stało. Bardzo dobrze pamiętam ten artykuł, ponieważ miał wtedy zastosowanie polityczne, ponieważ ówczesny prezydent zasugerował, że może hydroksychlorochina może być pomocną terapią. A on… ten papier bił go nim w głowę. Ale kto napisałby fałszywy artykuł? Kto to zrobił? Czy wiemy?

  Dr Peter McCullough: Cóż, pochodzi od firmy o nazwie Surges Fear, która szybko się rozpadła. The Lancet opublikował wycofywanie, które mówi: „Wiesz, po prostu nie mogliśmy zweryfikować danych, więc je wycofujemy”. Żadnych przeprosin. Nie… nie ma wyjaśnienia, jak to mogło wpłynąć na wydarzenia na świecie. To miało ogromny wpływ na pracowników FDA, którzy napisali ostrzeżenie FDA, powiedzieli: „Cóż, posłuchaj, uważamy, że hydroksychlorochina powoduje szkody. Lekarze nie powinni tego używać”. Został oparty na fałszywym papierze. Ten trafił do American Medical Association, a następnie Board of Pharmacies.

  Tucker Carlson: Czy to prawdziwa historia?

  Dr Peter McCullough: To prawdziwa historia. A lekarze wypisywali recepty na hydroksychlorochinę, a także ich licencje medyczne są zagrożone. W całym kraju zdarzały się przypadki lekarzy próbujących pomóc pacjentom. A hydroksychlorochina jest 1 z 46 leków, których używamy w przypadku COVID-19. To jest niezwykłe. Posłuchaj tego. Kwiecień…

  Tucker Carlson: Poczekaj do dnia dzisiejszego, używa się hydroksychlorochiny?

  Dr Peter McCullough: Absolutnie, absolutnie.

  Tucker Carlson: Ale myślałem, że hydroksy… Słyszałem w NBC News, że hydroksychlorochina jest trucizną. To było jak środek czyszczący do akwarium i tylko znachorzy go używali.

  Dr Peter McCullough:Najlepsze podejścia wykorzystują… jeśli tylko możemy, użylibyśmy przeciwciał, które otrzymał prezydent Trump. A to jest e-droga. Słuchaj, to była prędkość warp operacji, wspaniała. Obecny produkt, ten produkt Regeneron, używamy z góry. Możemy go śledzić u osób wysokiego ryzyka za pomocą 2 leków w celu zmniejszenia replikacji wirusa, zwykle hydroksychlorochiny lub iwermektyny z doksycykliną lub azytromycyną. Poza Stanami Zjednoczonymi stosujemy Favipiravir, który jest doustnym Remdesivirem, zatwierdzonym przez agencje regulacyjne w 5 krajach do leczenia COVID-19. Brak światła dziennego w Stanach Zjednoczonych dla Favipiraviru. Możemy zażywać te leki wcześnie, wcześnie jest bardzo ważne. Remdesivir 2 tygodnie później, nie tak… nie… niezbyt imponujący. A potem, co bardzo ważne, sterydy wziewne, a następnie sterydy doustne w tej środkowej fazie, a następnie stosujemy aspirynę i leki rozrzedzające krew na końcu, tak jak robimy to w szpitalach. Nazywa się to sekwencyjną terapią wielolekową. Opublikowałem artykuł uzupełniający w przeglądach w medycynie sercowo-naczyniowej w grudniu 2020 r. Najczęściej cytowany artykuł z tego czasopisma dotyczący COVID-19, dedykowanego wydania. I to stało się podstawą amerykańskiego ruchu wczesnego leczenia.

  W Stanach Zjednoczonych mamy dziś 4 krajowe usługi telemedyczne, 15 regionalnych usług telemedycznych, 250 lekarzy leczących. Ryzykujemy stratyfikację według wieku powyżej 50 lat lub wielu problemów medycznych. Oznacza to, że tylko 10 do może 25% ludzi naprawdę potrzebuje leczenia. Młodzi ludzie nie. I przechodzimy przez chorobę, unikając hospitalizacji i śmierci. A jeśli spojrzysz na dane, jesteśmy na dość wysokim poziomie w przypadku przypadków COVID-19 w Stanach Zjednoczonych, a szpitale nie są przepełnione. W rzeczywistości szpitale mają bardzo łatwe do opanowania obciążenie pracą. Tak więc z naszego punktu widzenia wczesne leczenie jest naprawdę ważną częścią odpowiedzi na pandemię. Szczepienia uzupełnią to, co robimy. Ale ten pomysł zrezygnowania z wczesnego leczenia na rzecz utrzymania populacji w strachu, aby potencjalnie lepiej zaakceptować masowe szczepienia, Myślę, że wyrządził krzywdę. Zeznałem…

  Tucker Carlson: A czy myślisz, że to był motyw? To znaczy, nie jestem naukowcem. Jestem wielkim facetem.

  Dr Peter McCullough: Ta dwójka jest tak…

  Tucker Carlson: Dlaczego tak się dzieje?

  Dr Peter McCullough:Te 2 są tak ściśle powiązane, że to niewiarygodne. Tak więc presja na tłumienie jakiejkolwiek nadziei na leczenie jest nadzwyczajna. I to jest w umysłach lekarzy na całym świecie poprzez ich towarzystwa medyczne, ich czasopisma, społeczność zdrowia publicznego. Ile razy ktoś przychodził z CDC, NIH, FDA, i wychodził przed Amerykę i mówił: „Wiesz co? Mamy podejście do wczesnego leczenia” lub „Skonsultuj się z lekarzem w sprawie wczesnego leczenia” lub „Będziemy wspierać lekarzy w wykorzystaniu ich innowacji i połączeniu leków”. Posłuchaj, to śmiertelny wirus. Pojedyncze leki nie działają. Nie działają na HIV ani WZW typu C. Wszyscy o tym wiedzieli. Więc pomysł: „Och, zrobimy jeden lek i zobaczymy, czy to uratuje świat”, nie, szukamy sygnałów korzyści niż akceptowalnego bezpieczeństwa, używamy leków w połączeniu. Pokazaliśmy, że robiąc to, 2 oddzielne artykuły, Zelenka w Nowym Jorku, Proctor w Dallas, 85% zmniejszenie hospitalizacji i zgonów. Ale musimy zacząć wcześnie. Nie możemy pozwolić, by ludzie chorowali w domu.

  Tucker Carlson: OK. Wszystko, co mówisz, ma sens. W pewnym sensie rozumiem to jako niespecjalista. Ale muszę jeszcze tylko sprowadzić cię do pytania dlaczego, ponieważ nie mogę tego ominąć. To takie lekkomyślne i cóż, zło, jeśli powstrzymujesz leczenie choroby zagrażającej życiu, popełniasz zło. Zapewniasz, że ludzie umierają. A jednak najwyraźniej tak się stało. Mówisz, że ma to na celu zachęcenie ludzi do zaszczepienia się, co zaczęło się, zanim pojawiła się szczepionka. Ale nawet po pojawieniu się szczepionki, dlaczego tak jednomyślni skupiają się na szczepionce? Co to jest? To jest… a tak przy okazji, nie opowiadam się za szczepionkami, ale o co chodzi?

  Dr Peter McCullough: Jestem bardzo za szczepionkami. Otrzymałem każdą szczepionkę, która jest poparta dowodami i wskazana. Moi pacjenci dostali szczepionkę COVID-19. Członkowie mojej rodziny dostali…

  Tucker Carlson: Jesteś Amerykaninem. Wszyscy Amerykanie dostają szczepionki. Nikt nie jest przeciwko szczepionkom.

  Dr Peter McCullough:Dobrze. Więc nie jesteśmy przeciwko szczepionkom. To… opublikowałem zeszłego lata artykuł w The Hill. A jego tytuł brzmiał „Wielki hazard programu rozwoju szczepionek COVID-19”. I chodziło o to, że wkładamy wszystkie nasze jajka do jednego koszyka i było to całkiem jasne. Wszystkie nasze intelektualne jaja, zamierzamy postawić wszystko na pomysłowość amerykańską i światową, współpracując ze Światową Organizacją Zdrowia, Operacją Warp Speed, Fundacją Gatesa, wszystkimi agencjami regulacyjnymi dla programu masowych szczepień dla świata. My… to był… to był stek, który został zabrany. I to jest… i widzieliście… treść tego. Igły we wszystkich ramionach są, wojskowe ciężarówki wyjeżdżające z mężczyznami ze szczepionkami w lodówce i… no wiesz, wbij igłę w każde ramię. To, co mówiłem, to: „Słuchaj, to jest wspaniałe. Ale powinniśmy mieć poczucie bezpieczeństwa, bezpieczeństwa, bezpieczeństwa”. Jeśli mamy zamiar wypuścić szczepionkę i powiedzieć, że zamierzamy masowo zaszczepić świat, lepiej bądźmy jastrzębiami, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Niezależne rady monitorujące bezpieczeństwo danych, lepiej przyjrzyjmy się każdemu wydarzeniu zgłaszanemu do baz danych bezpieczeństwa i zapewniamy Amerykę, że program jest bezpieczny, ponieważ w pewnym sensie…

  Tucker Carlson: I do tego dojdziemy, ale po prostu chcę zrobić kopię zapasową po raz trzeci, ponieważ nie mogę się kontrolować. Dlaczego? Dlaczego jednomyślne skupienie się na szczepionce? Całkowicie rozumiem, ktoś wbija kołek w ziemię i to jest cel, kiedy można odwrócić od niego wzrok, a po prostu… jesteście wszyscy na celu. Ale dlaczego taki jest cel?

  Dr Peter McCullough: Jestem lekarzem. Pacjentów leczę jeden po drugim. I mogę państwu powiedzieć, co potwierdzam, że leczyłem wszystkich moich pacjentów wysokiego ryzyka. Myślę, że byłoby to niemoralne, nieetyczne, az cywilnego punktu widzenia niezgodne z prawem. Tak więc to pytanie najlepiej zadać wszystkim lekarzom, ośrodkom medycznym i grupom, które nie leczyły COVID-19. Jesteśmy za rok. Gdzie jest protokół Mayo Clinic? Gdzie jest protokół z Harvardu? Gdzie jest Johns Hopkins?

  Tucker Carlson: Nie ma?

  Dr Peter McCullough: Czy mają leczenie COVID?

  Tucker Carlson: Nie wiem.

  Dr Peter McCullough: Czy pomogli ludziom uniknąć hospitalizacji i śmierci, czy po prostu usiedli i po prostu odebrali przypadki, gdy przyszli? Mówię ci, coś się dzieje. Cały świat był w obronie. Może to wszystko jest spowodowane strachem, ale nie leczymy wcześnie czegoś, co jest uleczalnym problemem. Utrudniamy to o wiele trudniej, niż powinno być.

  Tucker Carlson: Oczywiście w wyniku tego zginęli ludzie.

  Dr Peter McCullough: Zeznawałem w… Senacie Stanów Zjednoczonych. Myślałem ... 19 listopada th , myślałem, że 50% zgonów można było uniknąć, ponieważ jest krzywa uczenia się, w jaki sposób umieścić to razem. Pamiętaj, że nie ma dużych randomizowanych badań terapii wielolekowej. Żaden nawet nie nadchodzi. A nasi przeciwnicy powiedzieli: „Słuchaj, doktorze McCullough, nie masz wystarczających dowodów”. To jak: „Oczywiście, że nie mam wystarczających dowodów. To za 5 lat”. A wytyczne mówią: „Cóż, nie ma wystarczających dowodów, aby leczyć pacjentów”. Ale co zrobimy, niech umrą? Oczywiście nie. Zawsze leczyliśmy…

  Tucker Carlson: W międzyczasie rozdajemy szczepionkę całemu krajowi w trybie awaryjnym. To nigdy nie jest testowane na kobietach w ciąży. A my… mówią, że hydroksychlorochina jest zbyt niebezpieczna? Ale po prostu… właśnie powiedziałeś przed chwilą coś, do czego chcę cię przypiąć. Powiedziałeś, że w tej chwili, więc jesteśmy w… jak, jesteśmy w maju 2021, 14 miesięcy, 15 miesięcy po tym, nie ma protokołu Mayo Clinic ani Harvard Medical School dla wielolekowego… leczenia farmakologicznego Pacjenci z COVID?

  Dr Peter McCullough: Dla pacjentów ambulatoryjnych.

  Tucker Carlson: Dla pacjentów ambulatoryjnych, tak.

  Dr Peter McCullough: Tak, nic.

  Tucker Carlson: Co… okej, więc jeśli jesteś lekarzem leczącym ludzi, którzy dzwonią do ciebie, aby powiedzieć: „Mam COVID. Mam problemy z oddychaniem”, nie możesz… nie ma ustalonego protokołu, co robić dalej.

  Dr Peter McCullough: Zgadza się.

  Tucker Carlson: Cóż, to w… to szaleństwo.

  Dr Peter McCullough: Ponieważ problem, który dotknął miliony Amerykanów, zbliżał się do 600 000 i naprawdę jestem jedynym lekarzem, który może opublikować 2 artykuły, ucząc lekarzy, jak leczyć COVID-19. Więc zorganizowaliśmy się w grupy.

  Tucker Carlson: Czy dotyczy to innych chorób? Czy to…? Wiem, że jest duży nacisk na kolonoskopię. Dobrze, w wieku 50 lat. Ale czy nie ma schematu leczenia osób, które nie dostały kolonoskopii i skończyły z rakiem jelita grubego? Czy po prostu mówimy: „Mayo Clinic nie ma poglądu, jak to leczyć”?

  Dr Peter McCullough: Mamy protokoły…

  Tucker Carlson: Na przykład co?

  Dr Peter McCullough:Mamy protokoły leczenia wszystkiego w Ameryce. Właściwie różni lekarze mają różne pomysły. W tym przypadku, w pewnym sensie, zrobili to lekarze wolności. Byłem w akademickim centrum medycznym i to jest moja baza. Ale ja. W naszej grupie nazywamy się C-19. Na świecie mamy około 500 osób. Teraz zbieramy pomysły. Opublikowaliśmy 2 artykuły. Frontline Critical Care Consortium kierowane przez Pierre'a Kory'ego opublikowało swoje protokoły w podobny sposób. A tak naprawdę nasz… trochę się pokrywamy i to jest w porządku. Nie możemy się już spotkać. Byliśmy zablokowani. Nie możemy już wymieniać pomysłów. Nasze główne towarzystwa, American College of Physicians, AMA, Infectious Disease Side of America, National Institutes of Health Guidelines, 0 dla pacjentów ambulatoryjnych z COVID. W rzeczywistości wytyczne National Institutes of Health mówią coś innego. Mówią, że nie traktuj tego. Właściwie mówią, że nie traktuj tego.

  Tucker Carlson: Dlaczego tak mówili?

  Dr Peter McCullough: Idą dalej. Mówią, że jeśli przyjdziesz do szpitala, nie możesz oddychać, nie leczyć, dopóki ktoś nie będzie potrzebował tlenu. Że był pierwszym wytyczne, które zostało opublikowane 8 października th . Pokazałem to moim kolegom w Waszyngtonie. Powiedziałem: „Ten dokument przejdzie do historii jako najbardziej nihilistyczne wskazówki medyczne, jakim cierpią Amerykanie”.

  Tucker Carlson: Nie, nie będzie. Nie zostanie zapisane przez historię. Rozmawiałem z nami codziennie, nigdy o tym nie słyszałem. Nie wiedziałem tego. Tak więc zarabiam na życie, nie medycynie, ale czytając o medycynie i czytając o COVID, nigdy wcześniej tego nie słyszałem, aż do teraz. Więc jakie byłoby tam myślenie? Jeśli ktoś przychodzi do lekarza, na izbę przyjęć i mówi: „Nie mogę oddychać”, ale uważasz, że nie musi być hospitalizowany, mówisz lekarzowi: „Nie traktuj go”, dlaczego powiedziałbyś to lekarzowi?

  Dr Peter McCullough: Niewinnym wyjaśnieniem jest to, że jest wypędzony ze strachu. A strach polega na tym, że nie wiemy, jak sobie z tym poradzić. Nie mamy dużych badań klinicznych. Nie mamy wsparcia intelektualnego, by wspierać myślenie naszej grupy. A potem z tego powodu pomylimy się, nie robiąc nic, prawie tak, jakbyśmy mieli do czynienia z jakimś rodzajem zarażenia, o którym przeczytaliście w książce Michaela Creightona. Wszystko mogło być spowodowane strachem. Ale muszę wam powiedzieć, jako lekarzowi, że nie jest w moim moralnym DNA pozwalanie ludziom umierać bez leczenia. Oczywiście spróbuję sterydów lub iwermektyny, hydroksychlorochiny. Dodam Lovenox i kilka innych leków. Oczywiście, że jestem. I rzeczywiście, ja i inni przekonaliśmy się z czasem, że możemy przeprowadzić ludzi przez chorobę.

  A teraz mamy te grupy w Stanach Zjednoczonych, w Anglii jest Grupa Ptasia, mamy Pandę w Afryce Południowej, mamy ośrodek leczenia, co po włosku oznacza „leczyć ich w domu” we Włoszech. W Australii mamy sieć medyczną COVID. Mamy ludzi o podobnych poglądach, którzy mówią: „Słuchaj, potraktuj to wcześnie w domu”. Ale nie mamy ani jednego kawałka wsparcia regulacyjnego. Nie mamy ani jednego kawałka twojego konwencjonalnego wsparcia towarzystwa medycznego. Mamy Associated American Physicians and Surgeons w APS. Teraz publikują Twój przewodnik po leczeniu domowym. Publikują listę wszystkich lekarzy leczących. My… wiesz, więc Amerykanie się o tym dowiedzieli. Ale mówię wam dzisiaj, 10 000 chorych Amerykanów jest codziennie leczonych tymi metodami. Szpitale są prawie puste. Mają kilku pacjentów z COVID, ale teraz zajmujemy się tym problemem. Nie mieliśmy tego w sierpniu i lipcu, ale mamy to teraz. Cera COVID-19 pod względem mrocznej natury Stanów Zjednoczonych całkowicie zmieniła się wraz z wczesnym leczeniem. To… to historia amerykańskiego sukcesu.

  Tucker Carlson: Na pewno dla osób, które wiedzą, co tam jest i mają lekarzy, którzy rozumieją ich możliwości, zamiast po prostu pozwolić ci umrzeć lub zaintubować. Ale opisujesz także społeczeństwo, którego największe instytucje nie są już w stanie zajmować się nauką. To znaczy, właśnie to… to historia, którą właśnie opowiedziałeś. Nauka będąca, wiesz, uczciwą oceną rzeczywistości i ponownym sprawdzeniem swoich założeń, to znaczy, to jest nauka, prawda?

  Dr Peter McCullough: Zgadza się . A Tucker, to świat. Coś się dzieje. Posłuchaj tego, Queensland, Australia, prawdopodobnie tam byłeś. W kwietniu zapisali się w księgach jako prawo, jako prawo. Jeśli lekarz spróbuje pomóc pacjentowi z COVID-19 za pomocą hydroksychlorochiny, zostanie on osadzony w więzieniu na 6 miesięcy.

  Tucker Carlson: Co?

  Dr Peter McCullough: Tak. W kwietniu zapisali to w księgach, dobrze?

  Tucker Carlson: Dlaczego?

  Dr Peter McCullough: Coś się dzieje . Jeśli spojrzysz na TGA, nie… nie smażmy amerykańskich agencji. Weźmy TGA, odpowiednik FDA w Australii. Australijski jest ciekawie. W pewnym sensie oszczędzono im COVID-19. Byli w tych drakońskich zamknięciach. Mają ogromną podatną populację. Wszystkie są dystrybuowane. Boją się od 14 miesięcy. TGA ma pewne wytyczne dotyczące COVID-19. Musi mieć 2 tuziny rekomendacji. Nie używaj hydroksychlorochiny. Nie używaj iwermektyny. Nie używaj sterydów. Nie używaj antykoagulantów. Nie używaj… wymieniają wszystko, czego nie powinieneś robić. To jak, co powinieneś zrobić? Ta odpowiedź, nic.

  Tucker Carlson: OK. Więc COVID-19 stał się znany na Zachodzie w styczniu 2020 roku. Więc to było rok i 4 miesiące temu, dobrze? Skąd więc w tak krótkim czasie australijscy regulatorzy zdrowia mogli wiedzieć do momentu, w którym skodyfikowali to w rozporządzeniu, że hydroksychlorochina nie jest skuteczną terapią przeciwko COVID-19? Jak można to poznać? Nie można było tego wiedzieć, prawda?

  Dr Peter McCullough: Nie można było tego wiedzieć. W rzeczywistości są fragmenty osi czasu, które sugerują, że na świecie dzieje się coś bardzo złego. A cokolwiek się dzieje, dzieje się to na całym świecie. Nie chodzi tylko o USA. W Kanadzie jest gorzej. W północnej UE i Skandynawii są udręczeni lekarze i pielęgniarki o eutanazji io dosłownie eutanazji seniorów. Dzieją się straszne rzeczy.

  Tucker Carlson: Kompletnie oszałamiasz mój umysł. W ogóle nie spodziewałem się tego wywiadu. Widziałem… widziałem twoje świadectwo. Myślałem, że zadałeś naprawdę interesujące pytanie. Chciałem usłyszeć o tym więcej. Nie spodziewałem się tego. To naprawdę szokujące. A tak przy okazji, dla widzów, którzy się zastanawiają, kim jest ten facet? Czy to tylko przypadkowy facet, który twierdzi, że jest lekarzem? Sprawdź go, Peter McCullough. Myślę, że po wyszukiwaniu w Google będziesz całkiem zadowolony, że masz uprawnienia do wypowiadania tego, co mówisz.

  Dr Peter McCullough: Zeznawałem pod przysięgą. Mam 600 publikacji w recenzowanej literaturze naukowej. Jestem prezesem dużego towarzystwa medycznego. Jestem redaktorem 2 głównych czasopism. Kierowałem 24-dniowymi radami monitorującymi bezpieczeństwo w głównych badaniach leków i wcześniej przerywałem badania leków ze względów bezpieczeństwa. Mówię ci, nie mam agendy, ale jestem głęboko zaniepokojony, że coś wyszło na jaw na świecie. Obejmuje naukę. Obejmuje literaturę medyczną. Wiąże się to z odpowiedzią regulacyjną. Obejmuje populacje utrzymywane w strachu, izolacji i rozpaczy.

  Tucker Carlson: OK. Więc… to jest denerwujące, ale myślę, że jest też fascynujące. Kilka razy wspomniałeś o tym, że coś się dzieje, myślę, że to wyrażenie, którego użyłeś. Czy możesz… czy możesz postawić na to nieco bardziej precyzyjny punkt? Czy uważasz, że organizacje pozarządowe (ogromne organizacje non-profit, które mają duży wpływ, wygląda na to, że działają na arenie zdrowia publicznego) wywierają wpływ na politykę COVID w kierunku, który opisujesz? To jest to? Czy to jakiś międzynarodowy organ regulacyjny? Czy to KTO? Co to jest, myślisz?

  Dr Peter McCullough: To naprawdę będzie… celem reporterów śledczych, aby to rozgryźć. Muszą istnieć interesariusze lub muszą istnieć jakieś podstawowe czynniki motywujące myślenie grupy. To jest myślenie grupowe. To jest w umysłach ludzi.

  Tucker Carlson: Czy ktoś na tym zyskuje?

  Dr Peter McCullough:Nie mam pojęcia, po prostu skupiam się na chorym pacjencie tuż przede mną, Tucker. Nie mogę ci powiedzieć, ale widziałem w zeszłym roku rzeczy, których jako lekarz nie potrafię wyjaśnić. Dlaczego inni lekarze nie pomagają w przypadku prostej choroby, aby pomóc tym pacjentom uniknąć hospitalizacji i śmierci? Dlaczego tego nie robią? Zdarzają się przypadki, były 3 przypadki w Nowym Jorku, gdzie byli seniorzy i walczą w szpitalu, a ich rodziny dowiadują się o iwermektynie, prostym leku, który jest stosowany we wczesnym okresie ambulatoryjnym w celu zmniejszenia replikacji wirusa. To lek przeciwpasożytniczy, bardzo bezpieczny i skuteczny. I błagają lekarzy w szpitalu, 3 przypadki, a lekarze mówią: „Nie, nie użyjemy tego”. A potem mówię: „Słuchaj, dlaczego nie spróbujesz?” Nie. Idą do sądu, dostają nakaz sądowy, a sędzia mówi: „Posłuchaj rodziny i daj im trochę iwermektyny”. W tych 3 przypadkach przeżyli seniorzy. W tej chwili trwają 2 sprawy. W Chicago toczy się teraz jedna sprawa, gdzie przychodzą nawet z nakazem sądowym, a lekarze mówią: „Nie, nie zrobię tego. Nie damy tego.” A potem musieli jakoś wyegzekwować nakaz sądu, żeby dać tej biednej pani trochę iwermektyny. A oni pytali mnie o radę, powiedziałem: „Myślę, że jest już za późno. Nie jestem pewien, czy jej się uda. Ale spróbujmy spróbować. W Detroit dzieje się jeszcze jedna. Jest coś w umysłach lekarzy. a lekarze mówią: „Nie, nie zrobię tego. Nie damy tego.” A potem musieli jakoś wyegzekwować nakaz sądu, żeby dać tej biednej pani trochę iwermektyny. A oni pytali mnie o radę, powiedziałem: „Myślę, że jest już za późno. Nie jestem pewien, czy jej się uda. Ale spróbujmy spróbować. W Detroit dzieje się jeszcze jedna. Jest coś w umysłach lekarzy. a lekarze mówią: „Nie, nie zrobię tego. Nie damy tego.” A potem musieli jakoś wyegzekwować nakaz sądu, żeby dać tej biednej pani trochę iwermektyny. A oni pytali mnie o radę, powiedziałem: „Myślę, że jest już za późno. Nie jestem pewien, czy jej się uda. Ale spróbujmy spróbować. W Detroit dzieje się jeszcze jedna. Jest coś w umysłach lekarzy.

  Tucker Carlson: Czego się boją? To znaczy, wyrzucenie byłoby moim pierwszym przypuszczeniem. Pracują dla szpitala lub uniwersytetu, który nie będzie tolerował sprzeciwu, jak sądzę. Ja nie… czy to… czy to analogia do tego, co widzimy w sferze politycznej, gdzie nikomu nie wolno odejść od pewnej ortodoksji, bo inaczej zostanie odrzucony? Czy to jest to, co to jest?

  Dr Peter McCullough:To łatwe wyjaśnienie. Myślę, że w akademickich ośrodkach medycznych, grupach medycznych i innych istnieje wielki strach przed zrobieniem czegokolwiek, co nie jest zgodne z ogólnym podejściem, które zostało określone przez naszych urzędników zdrowia publicznego. Teraz jest bardziej dotkliwy na kanapach poza Stanami Zjednoczonymi. Na przykład w Kanadzie, Wielkiej Brytanii. Na przykład, pewnego dnia ktoś udzielił mi wywiadu, więc mała wpadka, która wyszła na jaw, była interesująca, powiedział: „Cóż, doktorze McCullough, co sądzisz o najnowszym orzeczeniu CDC?” Powiedziałem: „Rządząc? Czy to Sąd Najwyższy? Pomyśl o tym, CDC zawsze dawał zalecenia. I użyłem przykładu, powiedziałem: „Słuchaj, CDC zaleca, aby wszyscy spożywali mniej niż 10% kalorii w cukrze i tłuszczach nasyconych. To właśnie polecają. Czy to orzeczenie? Czy zamierzamy… stracimy przez to pracę? Czy nie będziemy mogli iść na mecz NBA, jeśli nie będziemy przestrzegać diety?”

  Tucker Carlson: „Piramida żywieniowa to prawo federalne”. Tam… jeśli był dziennikarz, który zadałby ci to pytanie, przepraszam w imieniu ich wszystkich. Są tacy… to musi być zawód o najniższym IQ. Naprawdę, naprawdę.

  Dr Peter McCullough: Orzeczenie. Nie, ale to jest w umysłach ludzi. Tak więc nasze władze zdrowia publicznego od ponad roku obawiają się tego, co będzie dalej, nasze władze zdrowia publicznego naprawdę stały się większe niż życie, jeśli chodzi o ich zdolność do tworzenia środowiska… utraty wolności.

  Tucker Carlson: Cóż, także o wywrotu nauki. Mam na myśli to, że czuję, że mogą być 2 różne argumenty na różnych torach. Chodzi mi o to… jest pytanie… w jakim społeczeństwie chce żyć i co Karta Praw gwarantuje wam jako obywatelowi amerykańskiemu. Myślę, że to bardzo ważna rozmowa, którą prowadzimy cały czas. Ale toczy się zupełnie osobna rozmowa na temat tego, co leży w najlepszym fizycznym interesie pacjenta, jakie leki podać pacjentowi, a to jest w sferze nauki. I nie powinny na to wpływać inne względy.

  Dr Peter McCullough: Cóż, to kwestia oceny klinicznej. A ty przedstawiłeś świetny punkt. Nasi urzędnicy ds. zdrowia publicznego wydają zalecenia dla populacji i używają ogólników.

  Tucker Carlson: Tak .

  Dr Peter McCullough:Ale następny pacjent przede mną, jeśli… który mówi: „Doktorze, naprawdę mam silną alergię na ten lek”, powiedziałem, „posłuchaj, to jest zalecane. Ale dla ciebie nie powinieneś go mieć. Lekarz waży ryzyko i korzyści. I bez względu na to, czy jest to lekarstwo, protokół szczepionkowy, to nasz osąd panuje nadrzędny. I tak, kiedy wywierano na mnie presję na wytyczne NIH i przez niektóre agencje, rozmawiałem z niektórymi urzędnikami agencji, powiedzieli: „Dr. McCullough, nie bądź dla nas zbyt surowy. Spójrz na stronę 8. I odwracam się tam, gdzie jest napisane: „Chociaż są to zalecenia, ostateczna ocena lekarzy ma ostatnie słowo i to, co dzieje się z pacjentem”. Powiedziałem: „Dziękuję za ten akapit”. I używałem go w kółko. Powiedziałem: „Chociaż NIH mówi, że nie należy traktować pacjentów jako pacjentów ambulatoryjnych, tutaj jest napisane, że mogę używać własnego osądu i tak jest”.

  Tucker Carlson: Czy byłaś jedną z wielu osób, które w pewnym sensie kupiły… retorykę pro-choice, nie dotyczącą aborcji, ale tylko idei, że decyzje medyczne są podejmowane między pacjentem a lekarzem i rodziną, może duchownymi, że rząd nigdy nie powinien ingerować w intymność decyzji medycznej? Jakby to okazało się kłamstwem, jak sądzę. Na przykład, nie mają żadnego problemu z wtargnięciem, prawda?

  Dr Peter McCullough: Istnieje zasada autonomii. To jest bardzo ważne. Jest to zapisane w Kodeksie Norymberskim, ale żyjemy nim na co dzień. Mówi, że osoba, jednostka może decydować, co stanie się z jej ciałem, może skorzystać z porady, ale co stanie się z jej ciałem bez nacisku, przymusu lub groźby odwetu. To naprawdę ważne.

  Tucker Carlson: Powiedz nam, czym jest Kodeks Norymberski.

  Dr Peter McCullough: Kodeks Norymberski wyszedł… wyszedł z II wojny światowej, gdzie miały miejsce okrucieństwa. A gdy idziemy naprzód w badaniach, chcieliśmy wyciągnąć wnioski z tych nazistowskich badań, które były… co było okropne. Mieliśmy straszną sytuację w Stanach Zjednoczonych, eksperymenty Tuskegee, gdzie do badań ludzie powinni mieć świadomą zgodę i mogą swobodnie uczestniczyć lub nie. A my… podążamy za tym w medycynie klinicznej. To jest naprawdę bardzo ważne. Jeśli Świadek Jehowy mówi: „Słuchaj, nie biorę transfuzji krwi”, nie możemy zmusić jej do jego ciała. Jeśli mamy pacjenta, który mówi: „Doktorze, nie biorę szczepionki”, nie możemy bez presji, przymusu lub odwetu, nie możemy pozwolić, aby ktoś powiedział: „Słuchaj, stracę pracę, ” to dość silny przymus, nie sądzisz?

  Tucker Carlson: Tak, nie możesz zarabiać na życie, nie możesz jeść, tak, to jest najsilniejsze z możliwych, to znaczy, bez fizycznej szkody. Jest to…

  Dr Peter McCullough: A może: „Nie mogę chodzić do szkoły. Nie mogę… nie mogę uzyskać dyplomu ukończenia studiów.

  Tucker Carlson: Twoje dzieci nie mogą być kształcone, jeśli nie jesteś posłuszny. Więc to jest… Myślę, że jest to kwestia, którą wszyscy przyzwoici ludzie rozważali w pewnym momencie w ciągu ostatniego tygodnia lub dwóch, ponieważ uczymy się, że przymus jest prawdziwy i że zostaniesz ukarany, jeśli nie będziesz posłuszny. Moje pytanie do Ciebie jednak jako… jako lekarza, jest to wprost sprzeczne z Kodeksem Norymberskim. Czy jest to coś, co znają wszyscy lekarze?

  Dr Peter McCullough: Tak.

  Tucker Carlson: Więc dlaczego się cofają i pozwalają na to?

  Dr Peter McCullough:Myśl grupy jest nadzwyczajna. Wiesz, są lekarze, którzy powiedzieli pacjentom: „Nie będę odwiedzać moich… tych pacjentów, dopóki nie zostaną zaszczepieni. Nie mogą wejść do mojej poczekalni, chyba że zostaną zaszczepieni. Wiesz, jest szpital w Teksasie, w Houston w Teksasie, który wyszedł i powiedział: „Słuchaj, jeśli ludzie nie ulegną i nie przyjmą szczepionki, to” przez miesiące mówili: „Słuchaj, jeśli… w celu aby cię zachęcić, zapłacimy ci 500 dolarów.” Gdybym spróbował to zrobić, w badaniu naukowym, komisja śledcza nie zgodziłaby się z tym. To jest przymus. 500 dolarów to przymus dla pracowników o niskich dochodach. Ale to nadal ich nie przekonało. Pracownicy, no wiesz, patrzyli na bezpieczeństwo i mówili: „Wiesz, myślę, że będziemy się powstrzymywać”. Potem… potem wyszedł jakiś tydzień temu i powiedział: „Słuchaj, jeśli nie weźmiesz szczepionki, zamierzamy cię zwolnić. A potem pracownicy zebrali się i powiedzieli: „Wiesz, niektórzy z nas nie chcą i nie mogą tego przyjąć”, i powiedzieli: „Jesteś zwolniony”, a niektórzy pracownicy zaczęli być zwalniani.

  Tucker Carlson: Pomyśl tylko, że to interesujące, że ludzie pracujący w szpitalu nie chcieliby szczepionki. A to są ludzie, którzy pracują w zakładzie Goodyeara. To znaczy, są to ludzie, którzy pracują wokół medi… to znaczy… to jest to, czym się zajmują, zajmują się medycyną, są też wokół COVID i znacznie większe prawdopodobieństwo zarażenia się, jeśli pracujesz w szpital.

  Dr Peter McCullough: Cóż, posłuchaj, oni…

  Tucker Carlson: Ale nadal tego nie chcą.

  Dr Peter McCullough: Nie, ale znają badania kliniczne. To bardzo ważne, ponieważ uczestniczymy w badaniach klinicznych. FDA, Pfizer, Madonna, J&J, AstraZeneca ściśle wykluczone, ściśle wykluczone, wyleczone z COVID, podejrzane o wyzdrowienie, osoby z przeciwciałami, kobiety w ciąży, kobiety w wieku rozrodczym, które nie mogą zapewnić antykoncepcji. To ogromna grupa wykluczeń. To… to olbrzymia część pracowników służby zdrowia. Więc oczywiście spojrzeli na to…

  Tucker Carlson: To olbrzymia część Ameryki.

  Dr Peter McCullough: Więc Tucker, gdyby nie kwalifikowali się do badań z randomizacją i powiedzieli: „Wiesz co? FDA i sponsorzy myśleli, że może był problem z bezpieczeństwem lub… nie mieli szans na korzyści i tylko małą szansę na te zdarzenia związane z bezpieczeństwem, wykluczyli ich”, dlaczego mieliby teraz dobrowolnie przejść do programu badawczego?

  Tucker Carlson: Więc nie sądzę, żeby większość Amerykanów była tego świadoma. Chodzi mi o to, że fakt, że kobiety w ciąży zostały wykluczone z badań bezpieczeństwa, myślę, że jest… jest dość powszechnie znany. Nie… Myślę, że mniej wiadomo, że COVID wyzdrowiał, i że… Nie wiem, ile dziesiątek milionów Amerykanów należy do tej kategorii, ale na pewno dziesiątki milionów miało COVID, czy o tym wiedzieli, czy nie i wyzdrowieli z tego. Zostali wykluczeni z procesów. Dlaczego? Na jakiej podstawie?

  Dr Peter McCullough: Cóż, bardzo dobre podstawy. Pacjenci po wyleczeniu COVID mają jak dotąd wspaniałe osiągnięcia w zakresie wolności od reinfekcji. Jest prawie szczelny. Pomyśl o SARS-CoV-1 jest w 80% homologiczny do SARS… SARS-CoV-2 i 2 są w 80% takie same. Pierwsza pandemia SARS, ludzie mieli trwałą i całkowitą odporność, jak dotąd 17 lat. Nie dostajesz tego dwa razy. Na świecie mamy 111 milionów ludzi, którzy zarazili się tą infekcją. Gdyby była szansa na podwójną i potrójną infekcję u tej samej osoby, widzielibyśmy ją milionami, milionami. Jeśli spojrzysz w literaturze, może znajdziesz 100 przypadków, w których ktoś mówi: „Wiesz, myślę, że zostali ponownie zainfekowani”. I wyglądamy, i prawie zawsze, jest to błędna interpretacja jednego z tych testów PCR, który jest często fałszywy.

  Tucker Carlson: Tak.

  Dr Peter McCullough: A potem ktoś tu jest chory. Najnowszy z Francji był oczywiście błędną interpretacją. Jedną z fałszywych narracji jest to, że możesz zarazić się dwukrotnie. To fałszywa narracja. A FDA…

  Tucker Carlson: Dlaczego oni… dlaczego ludzie tak mówią?

  Dr Peter McCullough:Posłuchaj, FDA i sponsorzy o tym wiedzieli. Oczywiście wykluczyli pacjentów, którzy wyzdrowieli z COVID. Wiedzą, że nie dostaniesz tego ponownie. Nie będą mieli próby klinicznej, a badanie kliniczne będzie zerowe. Wiedzieli o tym. Ale kiedy to wyszło, myślę, że z powodu błędu ostrożności, byłoby to niewinne wyjaśnienie, błąd ostrożności, powiedzieli: „Wiesz co? Udostępnimy go wszystkim”. Ale szybko udostępnienie go wszystkim zaczęło stawać się przymusem. Więc teraz ludzie mówią: „Słuchaj, wyzdrowiałem z COVID. Jestem w ciąży. Nigdy nie byłem nawet testowany w badaniu. Czy to bezpieczne? Pamiętaj, że u kobiet w ciąży dopuszczamy jedynie szczepionkę przeciw grypie, tężcowi, błonicy i krztuścowi, które są nieaktywne. Nigdy nie wpuszczamy niczego chorobotwórczego do ciała kobiety w ciąży, nigdy. Podajemy szczepionkę, wszystkie formy szczepionki wytwarzały wirusowe białko kolce. Nawiasem mówiąc, produkują jeden typ, oryginalny typ Wu Han, który, nawiasem mówiąc, już dawno nie istnieje w Stanach Zjednoczonych. Mamy teraz 14 szczepów, oryginalny Wu Han nie jest jednym z nich. Ale produkujesz to w dużej ilości w ciele, co jest bezpośrednio patogenne. Powoduje krzepnięcie krwi. Niszczy naczynia krwionośne, powoduje gorączkę. Tak więc w rzeczywistości organizmy kobiet przez kilka dni produkują patogenne białko. powoduje gorączkę. Tak więc w rzeczywistości organizmy kobiet przez kilka dni produkują patogenne białko. powoduje gorączkę. Tak więc w rzeczywistości organizmy kobiet przez kilka dni produkują patogenne białko.

  Tucker Carlson: I nie robimy tego z żadną inną szczepionką.

  Dr Peter McCullough: Nigdy.

  Tucker Carlson: Staramy się teraz nie używać słowa na F w telewizji, ale denerwuję się, słysząc to. Dlaczego mielibyśmy to zrobić?

  Dr Peter McCullough: Nie jestem urzędnikiem zdrowia publicznego. Jestem lekarzem. Nie sądzę, jak urzędnicy ds. zdrowia publicznego, wydaje się, że jest to błąd… mieliśmy rok… w tym trudnym czasie w Ameryce, kiedy staraliśmy się stworzyć nowy produkt dzięki amerykańskim innowacjom dostępnym dla wszystkich. I pojawił się pomysł: „Udostępnimy go, a następnie spróbujemy rozważyć korzyści i ryzyko w późniejszym okresie w ramach eksperymentalnego okresu użytkowania elektronicznego”. Jako lekarz mogę powiedzieć, że nie zalecam szczepienia kobietom w ciąży. Właściwie nie polecam żadnej z grup wykluczonych z badań, aby dostała szczepionkę. Nie mamy informacji na temat bezpieczeństwa i nie mamy informacji na temat skuteczności. Narusza prostą zasadę praktyki medycznej. Nie używamy rzeczy, w których nie mamy sygnału korzyści lub akceptowalnego bezpieczeństwa. Nie robimy tego.

  Tucker Carlson: A jednak jesteś jednym z nielicznych lekarzy, szczególnie, powiedziałbym wybitnych lekarzy, którzy są gotowi powiedzieć to publicznie. Chcę przedstawić naszym widzom, jestem pewien, że słyszeliście to 1000 razy, z innej perspektywy. To prezydent Mount Sinai w Nowym Jorku naciska na obowiązkowe szczepionki. To sprzed półtora tygodnia. Zegarek.

  David L. Reich: Chociaż w społeczeństwie zawsze jest wyzwaniem wprowadzenie obowiązku, być może w pewnych warunkach zatrudnienia, zwłaszcza tam, gdzie istnieje większe ryzyko, możemy jako społeczeństwo zdecydować, że obowiązkowe szczepienia są rozsądną rzeczą do zrobienia w pewnych okolicznościach.

  Tucker Carlson: Obowiązkowe szczepienie. Z jednej strony jest to szokujące, ponieważ nigdy nie myślałeś, że dożyjesz, gdy ktoś powie to bez wstydu publicznie. Ale nie jest to tak szokujące, biorąc pod uwagę kontekst, w którym teraz żyjemy, gdzie nie jest to uważane za ekstremalne.

  Dr Peter McCullough:CDC i FDA mają we wszystkich językach dotyczących programu szczepień, słowa wolontariusz, obieralny, to twój wybór, porozmawiaj ze swoim lekarzem. Cały czas nam zlecają: „Pamiętaj, jeśli w przeszłości miałeś reakcję na szczepionkę, porozmawiaj ze swoim lekarzem. To może nie być dla ciebie bezpieczne. Mają sprzęt do resuscytacji w centrach szczepień i jest strasznie dużo pacjentów, którzy lubią: „Wiesz, hej, co się stanie, gdy to wezmę?” Dziś próbowali to zrobić na jednym z wielkich koncertów lub meczów koszykówki. Mam na myśli, że to naprawdę posuwa się naprzód. Myślę, że Ameryka musi wziąć głęboki oddech i zrozumieć, że leczymy COVID, mamy to pod kontrolą, jest to do opanowania. Zobaczmy kilka głębokich nurkowań na temat bezpieczeństwa. Myślę, że potrzebujemy niezależnej rady monitorującej bezpieczeństwo danych, która będzie rozmawiać o wszystkich zdarzeniach dotyczących bezpieczeństwa zgłaszanych przez CDC. Ameryka je widzi. Jest w tym programie VAERS. Jeśli wejdziesz na va… vaers.com, to właśnie tam. Amerykanin widzi, jak liczby rosną w kategoriach. I powinni zapytać: „Niech niezależna rada monitorująca bezpieczeństwo danych przyjrzy się wszystkim wydarzeniom pod kątem ograniczenia ryzyka”.

  Pomysł, że wprowadzimy produkty i zrobimy to dobrze za pierwszym razem, jak często zdarza się to w medycynie? Zawsze musimy coś poprawiać. Może są pewne grupy, które nie powinny tego dostać. Może dawki są za wysokie. Może dawki powinny być oparte na wadze. Jest wiele rzeczy do rozważenia.

  Tucker Carlson: A więc pozwól, że zadam ci ostatnie pytanie, specyficzne, do którego, jak sądzę, mogą się odnieść niektórzy z naszych widzów. Amerykańskie uczelnie zdecydowały prawie jako grupa, nie… nie wszystkie, ale wyraźnie zmierzamy w kierunku obowiązkowych szczepionek dla… dzieci wracających do kampusu tej jesieni. Jeśli masz dziecko na studiach, które ma nadzieję na powrót, które zostało zakażone i wyzdrowiało z COVID, a jest to wiele milionów ludzi, jak powinieneś zareagować, gdy szkoła Twojego dziecka mówi, że Twoje dziecko musi otrzymać szczepionkę?

  Dr Peter McCullough: Te listy przychodzą od zaniepokojonych rodziców z całego świata. I mogę ci powiedzieć, że pierwszą rzeczą, do której zachęcam, jest uzyskanie kopii polisy i kopii zwolnień. Czy wiesz, że niektóre z tych instytucji nie napisały jeszcze polityki. Nie napisali nawet polityki ani zestawu wyjątków. Nawet się nad tym nie zastanawiali. Jest tam i mówi, że szczepionki są obowiązkowe, musicie się spotkać…

  Tucker Carlson: Ten facet jest wariatem i powinien zostać pozbawiony licencji medycznej.

  Dr Peter McCullough: Ale nie, musimy wziąć pod uwagę ryzyko i korzyści. Musimy napisać politykę. Muszą być wyjątki. Pomyśl o tym, zawsze szczepimy w celu ochrony jednostki. Ponieważ jednostka podejmuje ryzyko. Nigdy nie szczepiliśmy nikogo, żeby kogoś chronić, nigdy. Ponieważ jest to proszenie jednostki o podjęcie ryzyka dla czyjejś korzyści. A więc szczepienie dzieci…

  Tucker Carlson: Chwileczkę, słyszę lekarzy… Wczoraj słyszałem, jak lekarz w CNN powiedział, że jesteś samolubny, jeśli martwisz się o ryzyko. Zaszczepiasz się dla społeczeństwa. Barack Obama powiedział dokładnie to samo. To nie jest przykazanie nauki o medycynie?

  Dr Peter McCullough:Nie w środku aktywnej pandemii. Teraz możesz powiedzieć, posłuchaj, zwalczyliśmy ospę, wszystkie małe dzieci. Szczepiemy się wtedy, ponieważ nie wyeliminowaliśmy choroby, więc zawsze chronimy tę osobę, ale chronimy wszystkich, którzy nie mają powrotu ospy. Ale kiedy jest to w zasadzie szeroko otwarte 45 000 spraw dziennie, to nie jest… to nie jest wyeliminowane. Celem szczepień teraz i zalecam to w mojej praktyce, jest ochrona ludzi, którzy szczerze mówiąc, myślę, że umrą na COVID. Więc będą to ci bezbronni ludzie w wieku powyżej 50 lat, problemy zdrowotne. Mam kilku pacjentów, którzy powiedzieli: „Doktorze, czy powinienem wziąć szczepionkę? Martwię się." Powiedziałem: „Słuchaj, nie wytrzymałbyś 2 godzin z COVID. Weź szczepionkę”. Szczepionka ma chronić bezbronnych. Nie chodzi tylko o to, by ogarnąć populację w środku pandemii.

  Tucker Carlson: Więc, jeśli twoje dziecko wyzdrowiało z COVID i jest zdrowe i ma… Mam na myśli, że istnieje obawa o ryzyko związane ze szczepieniem kogoś, kto ma aktywne przeciwciała z COVID, prawda? Czy powinieneś na to pozwolić? Czy powinieneś walczyć jak zwierzę, aby temu zapobiec? Czy powinieneś się z tym zgodzić? Mam na myśli, co robisz?

  Dr Peter McCullough: Pacjenci z COVID, którzy wyzdrowieli, mają przeciwciała. Mają ochronę komórek T i wrodzoną [niesłyszalną]. Miały mocne… to znaczy, przeciwciała są całkiem niezłą wskazówką, że jesteś chroniony. Ale te testy na limfocytach T są wspaniałe. Ten bezpośredni test na komórki T, człowieku, to właściwie sekwencjonowanie nowej generacji. To… to jest stała ochrona. To twój… to twój mikrobiologiczny dowód trwałej ochrony. I tak myślę, że diagnoza kliniczna…

  Tucker Carlson: Czy możesz dostać ten test? Czy cywil może przejść ten test?

  Dr Peter McCullough:Ktoś może wejść do sieci, zamówić to, a dyrektor medyczny zatwierdzi to, iść do laboratorium i dostać, bez lekarza. To jest wspaniałe. Myślę, że rodzice powinni wiedzieć, że dzieci z COVID wyzdrowiały, a diagnoza kliniczna jest wystarczająco dobra, aby zapewnić odporność. Myślę, że głównym pytaniem jest to, że podejrzewasz, że COVID wyzdrowiał, nie wiesz, nigdy nie miałeś testu, albo nie jesteś pewien, a następnie weź przeciwciała lub test z limfocytów T lub oba i pokaż dowód odporności. Mam nadzieję, że w Ameryce pojawi się racjonalne myślenie, które powie: „Słuchaj, dowód posiadania COVID lub dowód wyzdrowienia, który przeżył, będzie wystarczająco dobry”, ponieważ w przeciwnym razie wymyka się to spod kontroli. Powiedziałem dla tych paszportów, ludzi mówiących o zielonych paszportach, powiedziałem: „Dlaczego nie dasz złotego paszportu za odzyskany COVID? Powinni dostać pierwszą klasę. Nie mogą tego dać.

  Tucker Carlson: Ale to nawet nie jest brane pod uwagę. To nawet nie jest publiczna rozmowa. Nie jestem pewien, czy nasze władze ds. zdrowia publicznego nawet o tym wspomniały. Dlaczego?

  Dr Peter McCullough: Uważamy, że nasza grupa jest niesamowita. Powiedziałem na Super Bowl, że nieśmiało ogłosili, że wpuszczą na stadion 100 zaszczepionych pracowników służby zdrowia i siedzieli wiele mil od siebie. Powiedziałem: „Dlaczego nie zapełnisz stadionu 80 000 osób, które przeżyły COVID, dasz im hot dogi i piwo i kibicujesz, że Ameryka wróciła?” Wyleczony COVID nie może dać ani otrzymać infekcji. Musimy… musimy dojść do tego ważnego wniosku.

  Tucker Carlson: Nawet ja to rozumiem i mam dyplom z historii Rosji w trzeciej klasie College w Connecticut. Więc jak każdy lekarz musi to wiedzieć, prawda?

  Dr Peter McCullough: Istnieje przytłaczająca chmura strachu i fałszywej narracji. „Och, są badania z Danii, gdzie było trochę przeciwciał z otoczenia i ludzie zachorowali na COVID. Musisz być w stanie ponownie się zarazić”, te małe czerwone śledzie. Powiedziałem: „Słuchaj, spójrz na swoje domy opieki. Czy babcia w kółko chodzi na OIOM? Nie. Czy wydaje się, że każdy dostaje to raz? Tak." Brakuje zdrowego rozsądku. Musimy tylko użyć naszego klinicznego zdrowego rozsądku. Odporność jest solidna, kompletna i trwała. Przejdźmy dalej.

  Tucker Carlson: Człowieku. Dr Peter McCullough, jedna z najbardziej przykrych rozmów, jakie odbyłem od dłuższego czasu, ale bardzo potrzebna. Dziękuję Ci bardzo.

  Dr Peter McCullough: Dziękuję.

  Tucker Carlson: Naprawdę to doceniam. Dr Peter McCullough. Sprawdź go. To Tucker Carlson Dzisiaj. Nowe odcinki w każdy poniedziałek, środę i piątek na Fox nation. Do zobaczenia w każdy dzień powszedni o 20:00 na kanale Fox News Channel.

  https://thrivespinecenter.com/no-treatments-for-covid-a-medical-doctor-begs-to-differ-on-tucker-carlson-today-video-transcription/
 • 5*
  A mnie to przypomina tuczenie gęsi. Najpierw tuczy się gęś: tu w tym przypadku lekarzy, medyków, farmaceutów, a potem... :) wątróbka do puszki. W Terezinie, w obozie, też się szanownym artystom wydawało, że są nadzwyczajni. To jest stara metoda. Ale tłumokom się wydaje, że są kimś, że są ważni. Pycha kroczy przed upadkiem.

  Przerażająca jest wizja ósmej fali, czwartego lockdown'u ... może by zastosować Polexit, wariant białoruski i "Morawiec ki won!". On będzie tu siedział, aż syt. na BW się nie unormuje, a że się nie unormuje to wiadomo, bo ma być nieunormowana, o czym mówił Brzeziński/Kissinger (Kis Singer) i nie tylko.

  Najpierw nas wytłuką, a potem nam się zwalą na głowę. Proste. Czy warto coś budować w takich okolicznościach przyrody? Może lepsza jest taktyka spalonej ziemi. ?
 • @anthony 12:21:00
  Bezpieczeństwo szczepień przeciw COVID-19 powinniśmy przemyśleć tę politykę na nowo.
  https://gazetawarszawska.com/index.php/covid19/6175-bezpieczenstwo-szczepien-przeciw-covid-19-powinnismy-przemyslec-te-polityke-na-nowo
 • @anthony 13:24:46
  Żydzi mordują Polaków w Polsce poprzez wszelakie mniejszości narodowe czy pierwszą lub drugą wojnę światową, a obecnie za pomocą „szczepionek” co jest najbardziej efektywną bronią masowego rażenia.
 • @JimA 08:28:41
  Profesor z rady doradczej Morawieckiego ujawnił prawdę odnośnie szczepionek dzieci.

  https://youtu.be/zycAooVPkYk


  STOP eksperymentom i szczepionkom to co oni robią to bezprawie łamanie prawa człowieka gdzie są prawnicy gdzie organizacje praw człowieka gdzie jest sąd i prawo łamane przez uzurpatorów PiS PO.. Podawać adresy zamieszkania wszystkich tych szubrawców z tego POPiSknesetu, którzy za to odpowiadają i najeźdźcy sami zrobią z szubrawcami porządek! U zaszczepionych jest ryzyko udaru podczas lotu. Dlatego linie lotnicze nie chcą brać na pokład wyszczepionych. Myślących zachęcam do wyszukania co zrobiono kobietom w Afryce "szczepionkami" oraz jakie skutki uboczne przyniosła próba generalna tego co teraz mamy czyli kilka lat wstecz wprowadzenie "szczepionki" na ptasią i świńską grypę w Szwecji ile zmarło dzieci i jakie odszkodowania do dziś Szwecja płaci obywatelom. Jak wiadomo Szwecja już się przekonała jakie "dobro" ktoś potrafi zafundować, dlatego tym razem nie wprowadziła żadnych obowiązków i Lockdownów. Ludzie przestańcie wierzyć politykom i telewizji ktoś na tym chce zarobić, gdyby to było groźne rządy państw pierwsze siedziałyby w ukryciu z dala od kontaktu z ludźmi ludzie padali by jak kawki a po roku przeżyłby ten kto miał przeżyć. Szkoda, że nie ma wyborów, bo już by krzyczeli, że wirus w odwrocie idźcie głosować to się tylko liczy dla nich władza i zysk nawet po trupach.
 • @kula Lis 69 09:02:07
  "...władza i zysk nawet po trupach."-

  - dokładnie tak.
 • @anthony 13:24:46
  Skutki testów PCR! Mojej partnerki znajomy, by odwiedzać swojego ojca w szpitalu był zmuszany do ciągłych badań testami PCR. Zmarł po krwotoku mózgowym! Dodatkowo testy uszkadzają kość sitową, co w konsekwencji upośledzi całkowicie układ odpornościowy. Czterdziestoośmioletni facet, ojciec dwójki dzieci nigdy nie chorował, został zamordowany! Testy te są sterylizowane tlenkiem etylenu. Jakie są skutki tlenku etylenu można znaleźć w wielu źródłach.
  Pielęgniarki na covidzie zarabiają po 23-25 tys na rękę na miesiąc/ma ok 990zl na dzień co szczepi na covida/ a lekarze od 50 tys-100tys na miesiąc Będą robić wszystko by to eldorado trwało wiecznie. W szpitalu w Zgierzu ratownik medyczny zarabia 25 tys a lekarze po 90 tys, informacja pewna.
 • @JimA 09:09:13
  Jest ich już ponad 150 tys!
 • @JimA 09:09:13
  FDA: Johnson & Johnson, około 60 milionów dawek wyprodukowanych w problematycznym zakładzie nie może być użytych. Pisaliśmy o tym w naszym art.

  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/5442-szczepionka-covid19-zydowska-zbrodnia-ludobojstwa-na-polakach

  W ciągu tych „dziesięciu lat” obecna szczepionka będzie potajemnie, świadomie zanieczyszczana różnymi truciznami, które będą wywoływały różne schorzenia jak to np. było z narkolepsją. Zanieczyszczenie będzie niemożliwe do wykrycia za pomocą prób wyrywkowych w partii, bo będzie ono podane do fiolek również wyrywkowo jako zamierzony błąd fabryczny, sztucznie wprowadzony do linii produkcyjnej, a więc prawdopodobieństwo wykrycia jest równe niemal zeru. Wg. hipotez taka technologia właśnie była zastosowana w szczepionce przeciwko świńskiej grypie (narkolepsja). Jest wysoce prawdopodobne, że wkrótce będzie wprowadzony wariant aerozolowy szczepionki. Wówczas będą w użyciu mini drony jako roboty rozpylające jeden lub więcej składników.
  To właśnie dzieje się na obecnie, widzimy to, bo może FDA nie jest tak doszczętnie prostytuowana, jak instytucje Polinu, ale ile to przypadków nie będzie zauważonych?!

  https://gazetawarszawska.com/index.php/covid19/6161-fda-j-j-okolo-60-milionow-dawek-wyprodukowanych-nie-moze-byc-uzytych
 • Mnie w tym przeraża jedno
  Poczucie bezkarności Niedzielskiego, worczyka, Horbana, Simona i innych.
  O ile, byłem pewny, że tacy jak Morawer-Pinokio się wywiną, to miałem nadzieję, że chociaż kilku "Murzynków" zostanie rzuconych ludziom na pożarcie Odnozę jednak wrażenie, że nikt ukarany nie zostanie Chyba, że lud weźmie sprawy w swoje ręce
 • @JimA 09:09:13 żydzisko ...
  https://img.dorzeczy.pl/img/prof-andrzej-horban-w-kprm-podczas-konferencji-na-temat-przebiegu-programu-szczepien-01072021/38/fc/18fb70986fcf5e91982bfff05f34.jpeg
  Horban: List pasterski dotyczący szczepień przeciw COVID-19 byłby skuteczny i pomocny. Rozmawiałem z abp. Henrykiem Hoserem. Obiecał, że przedstawi biskupom, jako lekarz, konieczność wdrożenia szczepień przeciw COVID-19 poinformował konsultant krajowy w dziedzinie chorób zakaźnych prof. Andrzej Horban. "List pasterski byłby skuteczny i pomocny" wskazał. Szczepmy się, jeżeli nie chcemy znowu cierpieć z powodu pozamykanych biznesów. Szczepienie jest środkiem ratującym życie, również gospodarcze i społeczne powiedział prof. Andrzej Horban.

  https://dorzeczy.pl/zdrowie/190085/horban-apeluje-do-biskupow-o-promocje-szczepien.html

  Ps...Żydzie Horban ty nieuku, doczytaj sobie, że jest ponad 200 leków, które pomagają pozbyć się wirusa, więc nie tylko szczepienia. Jakby wam zależało to duża część tych leków byłaby już dawno standardem leczenia covid, ale wy chcecie, żeby jak najwięcej ludzi umierało, żeby zastraszyć innych. Cytuję art. 191. polskiego Kodeksu Karnego:
  § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

  W polskim prawie NIE MA, nawet w ramach ustawy o zapobieganiu epidemiom NIC o zamykaniu zdrowym ludziom biznesów jeśli nie wezmą udziału w eksperymencie medycznym, czy określonym zabiegu medycznym. To, czym zagroził publicznie żyd Horban Polakom jest więc groźbą bezprawną. Bezprawna groźba grantobiorcy bigpharmy żyda Horbana wypełnia zatem (i wszystko na to wskazuje) w pełni warunki art. 191 KK. Ci zaś, którzy go do tego przywiedli - mogą odpowiadać za sprawstwo kierownicze. I to nie są żarty!

  Warto zobaczyć i posłuchać Artura Kalbarczyka, Polaka i Kanadyjczyka, który celnie komentuje ostatnie kilkudniowe obrady Kongresu USA w sprawie prawdziwości pandemii na świecie ...

  https://youtu.be/6bw-x8v3fHI
  Dokładnie, za całą tą ściemę i śmierć milionów ludzi powinna być kara śmierci!
 • @Wican 10:05:56
  "Chyba, że lud weźmie sprawy w swoje ręce"-

  - Tak? A niby jak? 10 milionów to już się na tej ziemi nie powtórzy. Niestety. Za dużo "demokracji". "Demokracja" rozmiękcza kości. Widzę, że chińczycy głupi nie są... sukinsynów wykończy tylko Delta 02.
 • @kula Lis 69 10:18:56
  Wszystkie działania tych "doradców" są niekonstytucyjne i niezgodne z prawem. Przecież piszemy o tym od samego początku. Gorzej, bo szykują kolejną falę na wrzesień; dzieci nie wrócą do szkół i być może czeka nas "kolejne zamknięcie". I tak nas będą wyjmować po jednym. Mają czas. KL Earth. Kl Earth. Kl Earth.
 • @JimA 10:35:26
  Jeśli to nie otworzy ludziom oczu, to już nic nie otworzy. Trzeba koniecznie obejrzeć całość

  https://www.bitchute.com/video/50kEYqeY68wN/

  1 godzina

  „Insider” mówi o planach globalistów, stronie tak finansowej jak i „zdrowotnej”. Niesamowity wywiad z Catherine Austin Fitts z grudnia 2020 r. Film odbił się szerokim echem wśród internautów na całym świecie, zbierając tysiące entuzjastycznych komentarzy, wśród których dominują określenia z gatunku „przełomowy”, „wybitny”, „jeden z najważniejszych filmów tego roku”, „rewolucyjny”. Jednym z najczęściej powtarzających się komentarzy jest: „Jeśli to nie otworzy ludziom oczu, to już nic nie otworzy.” Pozycja absolutnie obowiązkowa! ...
 • @kula Lis 69 11:39:23
  Kto pod kim dołki kopie ten... :)

  Mam kosę i siekierę, kuszę zamówiłem. Walczmy o powszechny dostęp do broni, do broni palnej.
 • @JimA 13:53:30
  Jeśli ktoś wziął już dwie dawki szczepionki na COVID-19 i sądzi, że nic mu nie będzie, to niech poczeka 48 tygodni…Artykuł ten powstał dla tych z ludzi, którzy wzięli już dwie dawki szczepionki na COVID-19, nic im nie jest i śmieją się z tzw. „foliarzy” i ich rzekomej głupoty. Na ich miejscu jednak wstrzymałbym się z podnieceniem i poczekał na efekty długofalowe. Są bowiem specjaliści, którzy ostrzegają, że prawdziwe skutki działania tych preparatów, mogą pojawić się dopiero za rok.

  Doktor Lawrence Palevsky w swoich ostrzegawczych wystąpieniach sugeruje, że czas pojawienia się pełnych efektów przyjęcia szczepionki mRNA, z której wynikać będzie między innymi autoagresja układu immunologicznego, to 48 tygodni.

  Wśród zaburzeń, które mogą pojawić się po tym czasie, naukowiec wymienia zapalenie płuc i niewydolność oddechową, uszkodzenia trzustki, uszkodzenia nerwów motorycznych, pojawienie się cukrzycy u zdrowych i zaostrzenie jej objawów u już chorych na tę chorobę. Według Palevsky’ego przyjęcie obu dawek szczepionki na COVID-19, może po upływie roku wywołać uszkodzenia 27 z 55 tkanek w ludzkim ciele.

  Czy tak będzie? I czy stanie się to udziałem wszystkich? Trudno określić. Jednak od początku grupa naukowców, walczących z oficjalną narracją na temat pandemii, podkreśla, że szczepionki na COVID-19, to bomba z opóźnionym zapłonem i złudne jest myślenie, że skoro komuś teraz nic nie jest, to tak już zostanie. Stąd do wszystkich kpiących z osób wątpiących, śmiejcie się póki czas, bo wkrótce możecie już nie mieć powodu.

  Źródła:

  https://www.brighteon.com/3ef68971-87ad-4ac5-9a1c-8552364d8ccd

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/04/dr-lpalevsky-tumaczy-mechanizm-dziaania.html
  Ps...Zaszczepieni będą gnić za życia jak w przepowiedni Kraszennikowa
  "Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę"
  https://magnetartechproject.blogspot.com/ Nigdy nie stosowano preparatów mRNA, zwanych potocznie "szczepionkami",
  które wykorzystują aparat replikacji i translacji hosta. RNA programuje twój własny organizm by produkował antygen wirusa, a jednocześnie ma produkować przeciwciała względem niego. To dwa antagonistyczne działania. M.in. Jerusalem Post pisał o długoterminowym ryzyku chorób autoimmunologicznych. Co jeśli system odpornościowy za 5-10 lat rozreguluje się i własne przeciwciała atakować będą własne zdrowe komórki? Co jeśli będzie niewłaściwa proporcja między przeciwciałami neutralizującymi vs nie-neutralizującymi vs limfocytami T? Przecież najcięższe hospitalizacje covid, brały się nie z braku przeciwciał, tylko właśnie z nadmiaru przeciwciał (tzw. burza cytokinowa). Choroby autoimmunologiczne (m.in. SM, toczeń, twardzina układowa itp. są nieuleczalne aktualnie medycyna nie potrafi ich leczyć, a jedynie hamować ich symptomy, podają immunosupresyjne leki, sterydy, ale to tylko nieco spowalnia postęp tych chorób). Skoro medycyna akademicka nie potrafi ich przyczynowo wyleczyć, to znaczy, że nie zrozumiano w pełni działania układu immunologicznego. Jak zatem można zabierać się za poprawianie (via programowanie mRNA) czegoś, czego do końca się nie rozumie?!? Poczytajcie wybitnych naukowców: prof. Luca Montgoniera (wirusolog, współodkrywca HIV, laureat Nagrody Nobla), prof. Theo Schetters, dr Wolfgang Wodarg czy nawet sam Vice-szef Pfizera Mike Yeadon. W końcu nie można w nieskończoność wytwarzać przeciwciał na białko kolca i jednocześnie wytwarzać to białko . Mniemam, że ta pierwsza reakcja skończy się wcześniej, a białko kolca zrobi z trombocytami to co robi, te się posklejają i zapchają naczynia włosowate (martwa komórka nie ma ładunku elektrycznego. Jak są zdrowe to mają taki sam) Nie sądzę też, żeby ofiarą własnego systemu odpornościowego padły tylko płytki krwi.
 • @JimA 13:53:30
  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/large/public/dreamstime_xs_24787265_9.jpg?itok=fx99ftb9
  Nowe badanie ujawnia spontaniczne poronienia u 82% kobiet w ciąży po szczepieniu na COVID-19. Badanie opublikowane w „New England Journal of Medicine”, rzuca nowe światło na kwestię powikłań poszczepiennych oraz sugeruje, jak dochodziło do manipulacji, które miały ten fakt ukryć. W badaniu 700 z 827 kobiet, zostało zaszczepionych w trzecim trymestrze. Pozostałe 127 kobiet otrzymało szczepionki w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży. U 104 z nich doszło do poronień przed 20 tygodniem ciąży. Zatem w 82% przypadków przyszłych matek, które otrzymały szczepionki na COVID-19 w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży, doszło do śmierci dziecka. Z ustaleń alternatywnych mediów wynika, że autorzy badania celowo dokonywali nierzetelnych obliczeń, aby zaciemnić obraz sytuacji. Chodziło o stworzenie przykrywki dla zapewnień, że szczepienie kobiet w ciąży jest całkowicie bezpieczne. Nie, nie jest. Autorzy badania manipulowali danymi skupiając się bardziej na kobietach zaszczepionych w trzecim trymestrze ciąży, gdzie do takich poronień nie dochodziło. Przez co ignorowany został fakt, że we wcześniejszych fazach, miały one miejsce o 82% kobiet. Od miesięcy wielka grupa ludzi z „jądra” farmaceutyczno-medycznego półświatka przestrzega przed banalizowaniem długofalowych skutków szczepień na COVID-19, o których mainstreamowe media i rządy nie mówią. Oczywiście ich apele są zagłuszane, a społeczeństwu wmawia się, że „antycovidowcy” są niebezpieczną sektą fanatyków-terrorystów, którzy zagrażają światowemu porządkowi. Można się spodziewać dalszych prób manipulacji danymi oraz dalszych wycieków informacji, obrazujących faktyczne konsekwencje szczepień na koronawirusa.

  Źródło:
  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33882218/

  Ps...Tak naprawdę nikt jeszcze nie wie co ostatecznie wyniknie z tego eksperymentu na szczepanach...codziennie pojawiają się nowe rodzaje efektów ubocznych - jest już nawet pierwsza jeszcze nie nazwana choroba - a to dopiero początek...zakrzepica, udary, zawały, krojzfeld - jakob, poronienia, bezpłodność, obumieranie czerwonych i białych krwinek...prawdziwi naukowcy dopiero rozpoczęli badania i dopiero się okaże co tam jeszcze są za niespodzianki, intensywnie bada skład i efekty, genetyka, mikrobiologia, onkologia, patologia...bacologia też na polu odkryć NOPów ma już pierwsze poważne odkrycia: chloroform + światło ultrafioletowe = fosgen (gaz trujący z I wojny światowej) to taka bombka dla szczepana z opóźnionym zapłonem:

  https://bacologia.wordpress.com/2021/07/02/szczepionkowa-apokalipsa/

  Prawdziwa żółć wybije ze szczepanów jesienią, kto wie, czy nie sprawdzi się scenariusz, na wypadek który ćwiczyli usmańce w 2014 roku:
  USA są gotowe na inwazję zombie. Pentagon ma szczegółowy plan działania


  https://v.wpimg.pl/MTY4NDc3YjU4Vjh3TEhvIHsObC0KEWF2LBZ0Zkx8YmJpBDZ3WwpiPXdDPmoTX2I1dlJhLhNWKntqB3x1URw3OzRWJyE8UiskBgJ-dE1ZPTE-FjM
  Niektórzy się z tego cieszą

  https://www.youtube.com/watch?v=NqSWBW5ljkQ
 • @JimA 13:53:30
  We Francji chcą wprowadzić przymus szczepień na covid19. Jeśli to zrobią inne kraje pójdą w ich stronę. Zabawa się rozkręca.

  https://www.rt.com/news/528197-france-mandatory-vaccination-covid-considered/?utm_source=browser&utm_medium=aplication_chrome&utm_campaign=chrome
  Chcą wszędzie, bo to kolejny punkt planu:

  1. najpierw samoistni debile,

  2.potem mózgi wyprane przez propagandę,

  3.potem idioci co nie chcą być gorsi niż celebrycie,

  4.kolejno kary, zakazy, dyskryminacja,

  5. wreszcie przymus ustawowy,

  6.w końcowej fazie szczepienia przy użyciu siły (wojsko, policja). Odpowiednie ustawy są od dawna gotowe we wszystkich krajach.

  7.Dla super opornych obozy koncentracyjne, gdzie pewnie będziemy "znikać".

  Jesteśmy już w pkt.4, najpewniej we wrześniu przejdziemy do 5 (twardy lockdown już przecież zaplanowany, jak tylko covidek wróci z urlopu)

  Kogokolwiek rozbawiło to co napisałem, niech po prostu to zapamięta i zobaczymy przy którym punkcie się zorientuje, że to prawda... Sad
 • @JimA 13:53:30
  10 powodów dla których wirus jest fikcyjny:

  https://thefreedomarticles.com/10-reasons-sars-cov-2-imaginary-digital-theoretical-virus/
 • @JimA 13:53:30
  PRZESTROGA Z AUSTRII

  Szkolna lekarka alarmuje z powodu nastoletnich uczniów trafiających coraz częściej do jej gabinetu z powodu komplikacji poszczepiennych. Dzieciom i rodzicom odmawiano informacji na temat możliwych skutków ubocznych

  https://mobile.twitter.com/agnieszkawolsk9/status/1408489308382797826

  "Schulärztin Schlägt Alarm: Mehrere Kinder Nach Impfung Herzkrank" - (24-06-2021)

  https://exxpress.at/schulaerztin-schlaegt-alarm-mehrere-kinder-nach-impfung-herzkrank/
 • @JimA 13:53:30
  Naukowcy na całym świecie próbują dokładnie zrozumieć, w jaki sposób koronawirus SARS-CoV-2 powoduje nie tylko uszkodzenie płuc i serca, ale także wiele długotrwałych problemów neurologicznych, tj. dezorientację, utratę pamięci, trudności z koncentracją, halucynacje, bóle głowy i wreszcie, utrata węchu i percepcji smaków.

  Objawy technologii wojskowych
  1-pasmo 3GPP Rel-15 i 3GPP TS 38.101-1\2
  2-ptaki też giną

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/masowa-tajemnicza-smierc-ptakow-w-usa
  i nie na jakąś zjebaną lewacką ptasią grypę.
 • @JimA 13:53:30
  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/large/public/parkinson_covid.jpg?itok=kMa6WzXA
  Mózgi pacjentów, którzy zmarli na COVID-19 wykazują oznaki choroby Parkinsona. Naukowcy ze Stanford University przeprowadzili największe jak dotąd badanie mózgu osób zmarłych na COVID-19 i byli bardzo zaskoczeni otrzymanymi wynikami. Naukowcy na całym świecie próbują dokładnie zrozumieć, w jaki sposób koronawirus SARS-CoV-2 powoduje nie tylko uszkodzenie płuc i serca, ale także wiele długotrwałych problemów neurologicznych, tj. dezorientację, utratę pamięci, trudności z koncentracją, halucynacje, bóle głowy i wreszcie , utrata węchu i percepcji smaków. Czy te nieprzyjemne objawy są spowodowane bezpośrednim działaniem wirusa na mózg, to znaczy jego penetracją do narządu, czy też infekcja wpływa na mózg w jakiś pośredni sposób? Naukowcy nie mają jeszcze wystarczającej wiedzy na ten temat, a dowody medyczne w tej sprawie są sprzeczne. Naukowcy ze Stanford postanowili przyczynić się do zrozumienia związku między SARS-CoV-2 a naszym mózgiem, przyglądając się bliżej mózgom ofiar infekcji.
  Obserwacje zaszokowały badaczy. Zmiany w mózgach osób zmarłych w wyniku COVID-19 przypominały te, które można znaleźć u pacjentów z chorobą Parkinsona czy Alzheimera. Należą do nich procesy zapalne w mózgu, a także ogólna degradacja narządów. Jednocześnie ciekawe jest to, że niezależnie od tego, jak starali się autorzy badania, nie udało im się znaleźć śladów obecności koronawirusa w mózgach zmarłych. Naukowcy porównali także tkankę mózgową ośmiu osób, które zmarły z powodu koronawirusa, z tkanką mózgową czternastu osób, których śmierć nastąpiła w wyniku innych chorób. Wykorzystując sekwencjonowanie RNA poszczególnych komórek, naukowcy przeanalizowali ponad 65 tys. komórek kory czołowej i komórek barierowych, a także ich strukturę genetyczną. W rezultacie w każdym typie komórek kory mózgowej osób zmarłych na COVID-19 znaleziono unikalne geny aktywowane przez infekcję. Ogromna część tych genów odpowiada za procesy zapalne w mózgu. Według naukowców ich badania to nowy krok w zrozumieniu wpływu koronawirusa na mózg. Jednak, aby wyjaśnić ten wpływ, jeśli nie całkowicie, to przynajmniej w większym stopniu, potrzeba będzie wielu podobnych badań.
  Coronavirus may cause 'wave' of neurological conditions including Parkinson's disease

  https://youtu.be/hictsp5o-fg
 • @JimA 13:53:30
  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/large/public/aaanty.jpg?itok=1ErM9O8z

  Nagonka na antyszczepionkowców jest nowym „Indeksem ksiąg zakazanych”. Od ponad roku żyjemy w świecie, w którym mówienie o pandemii inaczej niż nakazuje oficjalna propaganda rządów i mediów, oznacza działania terrorystyczne. Tymczasem, mamy do czynienia z łamaniem demokracji przez tych, którzy niby mają ją na swoich sztandarach, ale wojują tym hasłem tylko wtedy, gdy im wygodnie.

  Należę do grona ludzi, którzy nie wierzą osobom odpowiedzialnym za proces walki z COVID-19. Jestem „anty”. Nie czuję się z tego powodu ani głupszy, ani gorszy od tych, którzy na swoich mediach społecznościowych celebrowali otrzymanie szczepionki tak samo, jak zdane matury, śluby i wieści o nadchodzącym dzieciątku, które widać na USG.

  Nie mam powodu do tego, aby wstydzić się braku certyfikatu, który innym pozwoli zaspokajać syndrom klasy próżniaczej, gdy będą się smażyć na plażach kurortów całego świata, ryzykując swoim zdrowiem i życiem.

  W świecie alternatywy dla mainstreamu, jestem obecny od kilku lat. To, co inni wyśmiewają, z czego szydzą, przez co wytykają palcami, ja traktuję jako dowód na to, że fundamentalne wartości, którymi rzekomo kierujemy się w naszych poczynaniach, nie są w większości wypadków niczym więcej, jak tylko ukrywaniem nihilistycznej pustki pod lśniącą powierzchnią frazesów, którymi karmi się społeczeństwo, dla podtrzymania dobrego nastroju.

  Jeśli jeszcze ktoś tego nie wie: świat jest szalony. Jeżeli wydaje się komuś, że nie jest, to tylko dlatego, że skutecznie został odcięty od faktów, które burzą ustalony porządek wartości.

  Kiedyś za takie poglądy, jak moje, zostałbym spalony na stosie, a wcześniej wpisany na „Indeks ksiąg zakazanych”. Miliony ludzi na tym świecie są skazane na ostracyzm tylko dlatego, że nie mają obowiązku ufać oficjalnym przekazom, które są warte tyle, ile cel, jakiego realizację władze chcą ukryć.

  Do wszystkich, którzy wyśmiewają tych „anty”:

  Czy kiedykolwiek, w sposób intelektualnie uczciwy, przyjrzeliście się działaniom elit, wypowiedziom ludzi, którzy robili źle, ale się nawrócili i powiedzieli, o co tak naprawdę chodzi?

  W waszym codziennym życiu narzekacie na działania indywiduów dookoła, na ich głupotę, niemoralność, bo ktoś kogoś podkablował, ktoś kogoś zdradził, ktoś kogoś obraził. Naprawdę wydaje się wam, że tam na szczycie tego nie ma? Że ktoś nie kręci wami i waszymi poglądami dla swojej psychopatycznej satysfakcji?

  To, co teraz robicie w sprawie szczepionek na COVID-19, to jak trzymacie się kurczowo wypowiedzi tych, których trzeba odsunąć od koryta, a potem usunąć całe koryto, jest analogiczne z bronieniem zasadności komór gazowych w obozach koncentracyjnych.

  To, że pochwalacie łamanie praw człowieka i najwyższych ustaw, o które tak „dzielnie” walczyliście na tych pseudomanifestacjach i nosząc te badziewne koszulki z napisem „konstytucja”, pokazuje waszą obłudę i klepanie się po plecach z tymi samymi ludźmi, którzy odpowiadają za wojny, nierówności społeczne i rozbiór Polski po „Okrągłym Stole”, a nawet wcześniej.

  Popieracie to, co kiedyś robił dr Mengele waszym bliskim, którzy trafili do niemieckich obozów zagłady. Jesteście za zbrodnią przeciwko ludzkości. I powinien was czekać trybunał w Norymberdze.

  Jesteście jak homoseksualiści na paradzie równości, którzy nachalnie pokazują swoją orientację, wsuwając sobie przebite kolczykami języki tu i tam.

  Wasza pokazowa „zajebistość” jest towarem pierwszej potrzeby dla mediów głównego nurtu, które chcą mieć po prostu fajny materiał do wieczornego wydania informacji.

  Gdzie w tym myślenie?

  Na świecie są tysiące ludzi, z bogatą wiedzą merytoryczną, którzy ostrzegali i ostrzegają, że za pandemią COVID-19, kryje się chęć realizacji o wiele większych projektów niż szczepionki na koronawirusa. Elity zaczęły grę, w której to one przesuwają pionki. Wystarczyło do tej gry nie dołączać.

  Obojętnie co myślicie o mnie i o innych podobnych, wszystko, co robię i o czym piszę, wynika z długoletnich przemyśleń i analiz, a nie z powodu mody, pod którą można się podczepić, aby być w awangardzie trendów.

  Bardzo bym chciał, aby kiedyś nasz „porządek świata” był inny, lepszy dla wszystkich. Kłopot w tym, że ci na szczycie, uwielbiają polaryzację. Dopóki nie wskażemy ich wszyscy palcem i nie powiemy „stop”, dopóty nic się nie zmieni. Jednak żeby do tego doszło, trzeba wypowiedzieć nieposłuszeństwo, a przyjęcie szczepionki jest jego odwrotnością.

  Kiedyś w imię spraw wyższych, ludzie dawali się zabić oprawcom, do końca nie godząc się na postawione przez nich warunki. Dziś, miliardy ludzi, w imię spraw wyższych też to robi, ale nie po to, by bronić wolności, ale po to, aby móc w końcu „normalnie” żyć. Normalnie, to znaczy wracając do spełniania swoich atawistycznych zachcianek.

  To zdecydowanie co innego. Rządy i sprzyjający im lekarze stosują terror wobec ludzi i różnymi sposobami próbują zmusić ich do zaszprycowania się. Niektórzy niestety dają się zaszantażować i słuchając w nadmiarze przekazów z TVN-u czy TVP zaczynają wykazywać się strachem oraz agresją w stosunku do niezaszczepionych, którą dodatkowo podsycają "Syntezator Mowy" Niedzielski oraz "specjaliści" tacy jak Simon, Gut czy Horban. Ten ostatni stwierdził na dzisiejszej konferencji prasowej (w której uczestniczyli również Dworczyk i Kuczmierowski), że tzw. "odproność stadna" powinna wynieść 90%, choć wcześniej mówiono od 40-70%, (co do "szczepień" dzieci poniżej 12 roku życia nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, bo rzekomo trwają jeszcze testy). Ponadto zaszantażował Polaków, że muszą się zaszczepić, jeśli nie chcą zamykania biznesów. Na tej samej konferencji Dworczyk z kolei zapowiedział certyfikaty dla firm, które zgodzą się zaszprycować swoich pracowników oraz "dodatkowe przywileje" dla nich. W ten sposób chce ich zmusić do "dobrowolnej eutanazji":

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-szczepienia-prof-horban-jesli-nie-chcemy-cierpiec-szczepmy-s,nId,5332236
 • @JimA 13:53:30
  Ku pokrzepieniu serc. Długi kowid może się niedługo skrócić. Zobaczcie jak Anglicy sobie poczynają:

  https://www.bitchute.com/video/DcfjffquRYjv/
  A tu jeszcze w Indiach. Tam, gdzie rzekomo taka "tragedia":
  https://www.bitchute.com/video/3beHwgDLyfue/

  Niewdzięczny naród. Skopali wybawców ze szczepionkami.
 • @JimA 13:53:30
  Dlaczego ludzie wierzą w medialne brednie? Skąd wiadomo jaki wariant panuje w danym miejscu? Przecież testy PCR nie odróżniają tzw. mutacji. W Australii już od przyszłego miesiąca nic nie kupisz i nic nie sprzedaż jeśli nie będziesz posiadał paszportu szczepienia.

  https://youtu.be/HSpqqazFLas

  Powstała nowa szczepionka ze stajni Bill Gatesa z korporacji zydus. Szczepionka ze skutecznością 66,6% na objawy Delta wirusa i wirusa Delta+. Uwaga! Ta szczepionka ingeruje z ludzkim DNA.

  www.newindianexpress.com/nation/2021/jul/01/zydus-seeks-nod-for-its-covid-vaccine-zycov-d-claims-666-efficacy-against-symptomatic-infection-2324113.amp

  To jej reklama. Oczywiście pokazane paluszkami 666.

  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/60dd86e685f5400c9428f36b_4.jpg?itok=oL3fQWGc
  za pandemią stoi zawsze ten kto na tym najwięcej zarobi.
 • @JimA
  http://www.prisonplanet.pl/files/1196098270/im1.jpg
  Magnetofekcja a szczepienia na Covid-19. Od kilku miesięcy na całym świecie odnotowywany jest fenomen przyciągania, po zaszczepieniu na Covid-19, przez ciała ludzkie przedmiotów metalowych bądź magnesów. Fenomen ten nie dotyczy wszystkich zaszczepionych bo u niektórych proces ten zanika z czasem a u niektórych narasta. Jeszcze inni nie mają w ogóle takich objawów.

  https://www.cda.pl/video/777860799
  Jak się okazuje przy tworzeniu szczepień na Covid-19 wykorzystuje się eksperymentalną technologię magnetofekcji. Magnetofekcja to metoda transfekcji (proces wprowadzenia obcego DNA lub RNA do komórki), która wykorzystuje pola magnetyczne do koncentracji cząstek zawierających kwas nukleinowy i próbki in-utero w docelowych komórkach organizmu. Metoda ta próbuje połączyć zalety metod transfekcji biochemicznej (lipidy kationowe lub atomy polimerów) i fizycznej (elektroporacja, działo genowe) w jednym systemie, jednocześnie wykluczając ich niedogodności (niska wydajność, toksyczność). Magnetyczne nanocząsteczki są wykonane z tlenku żelaza, który jak podają producenci ma być biodegradowalny, pokryty specyficznymi, cząsteczkami kationowymi, różniącymi się w zależności od zastosowania. Ich powiązanie z wektorami genów (DNA, siRNA, ODN, wirusy itp.) uzyskuje się przez indukowaną solą agregację koloidalną i przez oddziaływanie elektrostatyczne.

  blob:https://www.brighteon.com/22f7a227-8e61-47d6-b75b-64aeefc66e26

  Chemicell, jedna z niemieckich firm produkującą te materiały, ma ich w ofercie dziesiątki do wszelkich zastosowań eksperymentalnych. Podają w swoich broszurach, iż „Odczynniki Magnetofection™ i wszystkie ich składniki zostały opracowane, zaprojektowane, przeznaczone i sprzedawane wyłącznie do użytku badawczego. Nie należy ich używać do diagnostyki ludzi ani żadnego zamierzonego leku.”

  http://www.prisonplanet.pl/files/1196098270/chemicell1_xht_550_small.jpg

  Firm produkujących tego typu komponenty jest oczywiście więcej i co istotne są one dodawane do przynajmniej szczepionek Pfizera i Moderny i ostatecznie po zaszczepieniu lądują w każdej komórce ciała.

  Magnetofekcja w kontekście technotroniki.
  W wielu badaniach testowano wpływ pól elektromagnetycznych na zachowanie się człowieka wykazując bardzo duży potencjał takich oddziaływań. Z pewnością umieszczanie nano-magnetycznych cząstek w mózgu zwiększa takie oddziaływania.

  blob:https://www.brighteon.com/c2c5b0a8-e8a7-45ae-aea7-d079562a5f59
  Aby pokrótce zobrazować problematykę możemy odnieść się do kilku badań. W jednym z badań z 2012 roku „naukowcy zakłócili aktywność w prawym skrzyżowaniu skroniowo-ciemieniowym mózgu przez indukowanie prądu w mózgu przy użyciu pola magnetycznego stosowanego na skórę głowy. Odkryli oni, że zdolność badanych osób do ocen moralnych, które wymagają zrozumienia intencji innych ludzi - na przykład, przy ocenie nieudanej próby morderstwa - została osłabiona.”
  W 2012 roku naukowcy zaprezentowali metodę zdalnej modyfikacji genów - podawania specjalnych genów do organizmu a następnie modyfikowania ich w organizmie nosiciela za pomocą pól elektromagnetycznych. Te techniki badano też w 2017 roku w kontekście komercyjnym gdzie „Korzystając z nieinwazyjnej techniki nazywanej przezczaszkową stymulacją magnetyczną, naukowcom udało się zmienić odczucie przyjemności u badanych słuchających muzyki. Ten zabieg nie tylko zmienił sposób oceniania muzyki przez uczestników, ale nawet wpłynął na ilość pieniędzy, jaką byli gotowi na nią wydać.”

  https://www.cda.pl/video/7717035d6
  Ostatecznie w 2021 roku podano, iż „Naukowcy opracowali nową metodę kontrolowania pewnych komórek nerwowych w mózgu w celu manipulowania ich zachowaniami - i jest ona dostarczana do ciała poprzez wstrzyknięcie.” Ten system powstał w 2016 roku na Uniwersytecie Virginii. Białko o nazwie Magneto, jest wstawiane do wirusa, który jest wstrzykiwany do mózgu zwierzęcia w celu manipulowania aktywnością neuronów pod zdalnym wpływem pól magnetycznych. Jak podała gazeta The Guardian: "Następnie naukowcy wprowadzili sekwencję DNA Magneto do genomu wirusa wraz z genem kodującym białko zielonej fluorescencji oraz regularnymi sekwencjami DNA, które powodują, że konstrukt zaczyna działać tylko w określonych typach neuronów. Następnie wstrzyknęli wirusa do mózgów myszy, celując w korę śródwęchową i wycięli mózgi zwierząt, aby zidentyfikować komórki emitujące zieloną fluorescencję. Za pomocą mikroelektrod wykazali następnie, że zastosowanie pola magnetycznego do skrawków mózgu aktywowało Magneto, tak że komórki wytwarzały impulsy nerwowe.” "W końcowym eksperymencie naukowcy wstrzyknęli Magneto do ciała prążkowanego swobodnie zachowujących się myszy, do głębokiej struktury mózgu zawierającej neurony wytwarzające dopaminę, która bierze udział w procesach nagradzania i motywacji, a następnie umieścili zwierzęta w aparacie podzielonym na namagnesowane i nie namagnesowane sekcje. Myszy z Magneto spędzały znacznie więcej czasu w namagnesowanych obszarach niż myszy, które tego nie miały, ponieważ aktywacja białka spowodowała, że ​​neurony prążkowia wydzielają dopaminę, dzięki czemu myszy znajdowały się w tych obszarach, które przynosiły im satysfakcję. To pokazuje, że Magneto może zdalnie kontrolować wzbudzanie neuronów w głębi mózgu, a także kontrolować złożone zachowania." Widzimy więc, że pola magnetyczne, które mogą być np. indukowane przez telefony komórkowe, mogą modyfikować ludzkie zachowania jak również modyfikować DNA. Udowodniono to w wielu badaniach. 5G w kontekście nanocząstek i technotroniki:
  blob:https://www.brighteon.com/9dffd896-0f2b-4222-ab56-b55605f264c5

  Wprowadzanie do ciał eksperymentalnych magnetycznych nanocząsteczek poprzez szczepienia na Covid-19 z pewnością powiększa prawdopodobieństwo takich oddziaływań.

  Podsumowanie.
  W obecnej sytuacji szczepień mRNA na Covid-19 mamy doprawdy do czynienia z eksperymentem, który ma tak szeroki zakres i tak wiele płaszczyzn, że nie sposób jest ich rozpatrywać bez spekulacji. Jedno jest pewne, że takie magnetyczne nanocząstki już zostały podane setkom milionów ludzi na całym świecie wywołując u niektórych zjawiska magnetyczne. Jak pokazały badania wpływ elektromagnetyczny na zachowanie w kontekście tych, nigdy nie testowanych na ludziach nanocząstek, jest możliwy jednak nic ponad to nie wiemy. Jedno jest pewne, ten eksperyment wykracza daleko poza ramy walki z koronawirusami. W 2018 roku w West Point dr. James Giordano dał wykład zatytułowany „Neurobronie.” W nim zaznaczył, iż rozwijane obecnie nauki neuro-obrazowania mózgu i analizy danych z mózgów całych populacji pozwalają na daleko idącą kontrolę społeczną i otwierają całe populacje na neuro-ataki, i ostatecznie neuro-wojny. W 38 minucie stwierdził, że obecnie możliwe jest tworzenie i wykorzystywanie rozpylanych w powietrzu nano-robotów, których żadne najnowocześniejsze filtry powietrza nie są w stanie zatrzymać. Mogą one się integrować z ciałem wchodząc w cały szereg komórek, krwi i ostatecznie do mózgu stając się bronią. Ich obecność jest niemalże niemożliwa do wykrycia. Takie nano-roboty są w stanie dokonywać różnego rodzaju lobotomii lub stymulować w odpowiedni sposób mózgi, by zmieniać percepcję, myśli i działania ofiar. Choć brzmi to nieprawdopodobnie to słowa dr Giordano nie są oderwane od rzeczywistości. Jest on specjalistą w swojej dziedzinie pracującym od dekad dla agencji rządowych i wojska. To właśnie wojskowe agencje opublikowały raporty, iż około 2025 roku będą wdrażane nano-roboty do kontroli nie tylko ludzi ale nawet zjawisk pogodowych. Planuje się wysycenie środowiska takimi maszynami i w konsekwencji wysycanie nimi ludzkiej populacji prowadząc do rozszerzającego się ubezwłasnowalniania ludzkości. Czy szczepienia z magnetycznymi nanocząstkami są tego elementem? Z pewnością się niedługo dowiemy. Więcej na temat systemów technotronicznych: LINK, LINK, LINK
 • @JimA 13:53:30
  http://www.prisonplanet.pl/files/1196098270/mora1_sm.jpg

  Jak p.premier Morawiecki i jego ferajna "załatwiają" kraj, czyli sukcesy rządu warszawskiego!? Kochany Wnuczku !

  Ależ nam się narobiło w tym XXI wieku.

  Najpierw starsi i mądrzejsi z City of London walczyli z terroryzmem. Ileż to tych zamachów było w różnych państwach i państewkach. Już i policzyć się nie da. Wszystkie mają wspólną cechę: nigdy żaden z zamachowców nie stanął przed sądem. Zawsze się tak jakoś działo, że te doskonale wyćwiczone i opłacane służby specjalne, mordowały terrorystów wcześniej. Podobnie, jak to było z ową prowokacją gliwicką zorganizowaną przez Gestapo w 1939 roku. Znając współczynnik "psi", wszystko na to wygląda, że starsi i mądrzejsi po prostu realizują te same pomysły w podobny sposób.

  Po walce z terroryzmem zaczęli walczyć z wirusami w podobny sposób, tj. za pomocą czołgów Abrams i M-16. Tak było przynajmniej w Afryce -konkretnie w Sierra Leone, Kongo, Somali.

  Pentagon, czyli ramię zbrojne City stworzyło nawet w 2008 roku specjalny sztab Africom do "uspokajania" państw na Czarnym Lądzie i eksploatacji jego bogactw naturalnych.

  Co najmniej 3 epidemie gazetowe, tj ptasia grypa, świńska grypa i SARS nie wypaliły w stopniu, jakiego chcieli ich twórcy. Największą "plamę zrobili" w 2009 roku. Planowali bowiem ok. 60 - 100 milionów zachorowań w samym USA i co najmniej kilkaset tysięcy zgonów. Nawet wymyślili testy na ową grypę, podobnie jak obecnie na rzekomy Covid - 19.

  Testy nie wypaliły, grypa "dała plamę". Zachorowało w USA tylko 216 osób, a zmarło 18. W Polsce, p.Kopacz po cichutku wycofała się z testów. Jedynym beneficjentem była najbardziej znana znachorka warszawska p. mgr prof. Lidia Brydak, która zarobiła na testach, podnosząc ich cenę o 50%. Obecnie takie same głupoty obserwujemy w wykonaniu Narodowego Funduszu Zdrowia, np. w przypadku testowania boreliozy, chociaż taką bakterię powinno się wyhodować z krwi w każdym laboratorium mikrobiologicznym, a nie stawiać diagnozę na podstawie niewiadomego pochodzenia testów i narażać daną osobę na wielomiesięczną antybiotykoterapię.
  dr Jerzy Jaśkowski "Grypa? = dojna krowa?" cz.3 MAJÓWKA U ROLNIKA 2019

  https://youtu.be/rMIFjjYbpZk
  Ale antybiotyki kosztują i powodują powikłania, a więc interes będzie się kręcił. Wracając do tej gazetowej epidemii, zwanej Covid - 19. Piszę wyraźnie gazetowej, ponieważ asekuracyjnie, Główny Inspektor Sanitarny dr Pinkas, już w marcu 2020 roku wydał zarządzenie, aby zwłoki osób z etykietką Covid kremowano, a nie wykonywano sekcji. Innymi słowy, zacieranie śladów w całej pełni. Nie ma innej możliwości potwierdzenia rozpoznania, jak przeprowadzenie sekcji. Rząd premiera Morawieckiego zlikwidował tę możliwość, i zaciera ślady swojej działalności. Dodatkowo, chciał przecież we wrześniu przeforsować ustawę, obejmującą immunitetem wszystkie osoby zajmujące się hasłem Covid, a więc w pierwszym rzędzie dokonujące bezsensownych zakupów np. maseczek, czyli namordników. Nie jest to nic nowego w naszej współczesnej historii. To samo robiła junta Jaruzelskiego w stanie wojennym. Proszę zauważyć tę ciągłość władzy.Minęło 40 lat i w ogóle nie poruszono tematu zbrodni stanu wojennego, między innymi związanych z wyłączeniami telefonów i utrudnianiem działalności pogotowia ratunkowego. Obecnie mądrzejsi o poprzednie doświadczenie, od razu przygotowują sobie miękkie lądowanie, poprzez próby przeforsowania ustaw, dających im immunitet.
  Wracając do rzekomej epidemii. Zwolennicy zamordyzmu, czyli rządu światowego, powołują się na prace chińskie o rzekomym wyizolowaniu wirusa od chorych, podają nawet sekwencję aminokwasów. Jest to wierutna bzdura, ponieważ nie podają w jakich warunkach uzyskali ową sekwencję oraz nie podają, w jaki sposób wykonali postulat prof. Kocha. Zresztą wiarygodność prac chińskich, jest taka sama jak prestidigitatorów. Proszę pamiętać, że patentować można tylko sztucznie wytworzone rzeczy, metody. Wirus jest podobno naturalny, a więc nie można go opatentować. Chyba, że...... Pomimo minięcia 10 miesięcy tego roku, do dnia dzisiejszego nie wyizolowano wirusa w innych laboratoriach. Tak więc zupełnie nie wiadomo, co oznaczają te testy opatentowane przez Rothschilda w 2015 roku. Skąd ten Pan, na 5 lat przed gazetowym wynalazkiem wirusa już wiedział, jakie testy będą potrzebne, tylko Dobry Pan Bóg raczy wiedzieć. Dr Jerzy Jaśkowski - Sposoby na grypę

  https://youtu.be/n22f80qM3tI
  Ale to małe piwo, w dużym kuflu. To, że cała sprawa nie ma żadnego związku z jakąkolwiek chorobą, najlepiej świadczy sprawa maseczek, przymusowo nakładanych na ludzkie twarze. Można wręcz powiedzieć, że starsi i mądrzejsi zrobili z maseczek zwanych namordnikami, symbol drugiej dekady XXI wieku. A sprawa z naukowego punktu widzenia przedstawia się tak: Powszechne noszenie maseczek na twarzy, podobnie jak stosowanie blokad, czyli kwarantanny lub lockdownu, nie ma żadnych podstaw naukowych. Rządowi eksperci w rodzaju pp. prof. Simona, Andrzej Horban, Antczak itd. czy przedstawiciele izb lekarskich ośmieszają szanowany do tej pory zawód lekarza. Już 28 października, niemiecki minister zdrowia przyznał, że blokady były błędem kardynalnym p. Merkel, i czy nie została ona przekupiona? Grupy prawników przygotowują akty oskarżenia. Nie jest to nic nowego w świetle znanych faktów. Pan Łukaszenka powiedział wprost, że oferowano mu poprzez Bank Światowy, instytucję City of London, 950 milionów dolarów za wprowadzenie lockdownu. Podobnie ujawnił fakt przekupstwa premier Tanzanii. Szwecja, Białoruś i Korea Północna, nie wprowadziły żadnych mniej lub bardziej głupich rozporządzeń, a tzw. twarde fakty, czyli hospitalizacja i zgony są wielokrotnie mniejsze, aniżeli w krajach, które te zarządzenia wprowadziły. Zarówno we Włoszech jak i w Niemczech prawnicy zbierają dane, w celu zmuszenia rządów do ujawnienia tajnych dokumentów. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują bowiem, że jedynym celem tego cyrku zwanego covid epidemią, jest chęć zmiażdżenia gospodarki indywidualnej i pozostawienie wolnej ręki koncernom. Proszę zauważyć, wprowadza się prawie godzinę policyjną, kawiarnie i restauracje zamyka o 21.00, a sklepy Lidla czy Biedronki mogą być otwarte przez całą noc i w dodatku mogą ten fakt reklamować, w państwowej z nazwy telewizji? O sprzedaż monopolową chodzi przecież, a w nocy chce się pić! Gdzie tutaj sens, gdzie logika? Ale te dwa koncerny nie są polskie, więc mają uprzywilejowaną pozycję monopolisty. Podobnie na dzień przed Świętem Zmarłych, jak kupcy i ogrodnicy przygotowywali się do handlu, rząd warszawski zamknął cmentarze, pomimo faktu, że parki były otwarte. Po oburzeniu tych prawie 100 000 ludzi, wspaniałomyślnie stwierdził, że wojsko będzie odkupywało kwiaty. A proste pytanie, za czyje pieniądze? Przecież, ani rząd pana Morawieckiego, ani jego ferajna, oficjalnie nie drukują pieniądza. Innymi słowy, najpierw muszą okraść ten biedny ludek zamieszkujący jeszcze tereny pomiędzy Odrą a Bugiem, aby potem swoi mogli zarobić. Już jak podała Energa, ceny energii elektrycznej w okresie ostatnich dwóch lat wzrosły o 40%. A proszę mi pokazać emeryta, rencistę, któremu dochód wzrósł o podobny procent?
  Rządy po 1990 roku zadłużyły nasz Kraj na kwotę ponad 16 bilionów złotych, czyli 4 biliony dolarów! To są oficjalne dane ONZ! Przy obecnym budżecie 420 miliardów złotych, oznacza to, że załatwili nas na 40 lat. I to wszystko bez zgody Sejmu i Senatu! Przecież obecnie także grupa trzymająca władzę zwiększyła budżet bez dyskusji w sejmie. Ani razu w parlamencie nie toczyła się dyskusja na temat konieczności brania jakiejkolwiek pożyczki!! Innymi słowy, o rzekomych pożyczkach decydowała grupa trzymająca władzę, a nie parlament, czyli naród. To jest realizacja pomysłów ogłoszonych przez p. Klausa Schwaba, ze Światowego Forum Ekonomicznego. A kto to jest p. Schwabe? Sam musisz poszukać? Musisz to pamiętać Dobry Człeku!

  Audycja PrisonPlanet.pl - Pandemia i Rząd Światowy
  blob:https://www.brighteon.com/730cda0d-e7c3-422f-a95f-86e9f56da87c

  Wracając do maseczek. "Aby dowiedzieć się, kto tobą rządzi, po prostu dowiedz się kogo i czego nie wolno ci krytykować" oraz "kto wprowadza cenzurę internetu i kto z tego powodu czerpie korzyści"! W obecnej sytuacji jest to bardzo łatwe. Wystarczy popatrzeć kto nosi maseczki? Proszę zauważyć, że spora cześć protestujących kobiet obecnie nie ma maseczek i nikt ich nie ściga. Maszerują jedna obok drugiej, trzymając się za ręce i nasza dzielna inaczej policja, nie reaguje, ale Księdza sprzed ołtarza wyciąga siłą Bodyguard rządu, czyli Policja. Jedno i drugie jest legalne. Jedno i drugie jest robione rzekomo zgodnie z ustawą o Covidzie!? Zachodnia prasa naukowa podaje: Noszenie maseczek przez daną populację, wszyscy jak jeden mąż i jedna żona, podobnie jak blokady, nie ma podstaw naukowych. Najnowsze dane z CDC, czyli organu, na który powołują się kilka razy dziennie telewizyjni osobnicy przedstawiani jako eksperci, podaje, że 85% pacjentów z dodatnim wynikiem testu, nosiło zawsze lub bardzo często maseczki, czyli byli Robotami Biologicznymi wykonującymi bezmyślnie zarządzenia administracyjne. Pomimo braku naukowych prac potwierdzających skuteczność i konieczność noszenia masek, rząd wykorzystuje siłę fizyczną i kodeks karny do forsowania swoich infantylnych pomysłów. Światowa Organizacja Zdrowia wprowadza noszenie maseczek, jako widomy znak rzekomej epidemii, celem jest natomiast możliwość dodatkowego źródła dochodu dla swoich. Przypominam: Światowa Organizacja Zdrowia jest półprywatną instytucją finansowaną w głównej mierze przez znanego celebrytę i depopulatora, Billa Gatesa. Najbogatsze państwo na świecie, czyli USA, wycofało się z finansowania tej instytucji. Proszę zauważyć, że jeszcze w ubiegłym roku cena maseczki to ok. 1 złoty, 20 groszy. Obecnie najtańsze są po ok 5-6 złotych, ale są i takie po 60 i 100 złotych. Te drogie, to maseczki jednorazowe i po 2 najdalej 3 godzinach powinny być palone. Rząd warszawski chwalił się jeszcze w marcu, że zakupił 30 milionów maseczek skażonych, przepraszam wykonanych w zainfekowanych Chinach i dopuścił je do sprzedaży bez sterylizacji!! Uznał to za swój wielki sukces. Faktycznie można to uznać za sukces, ponieważ na jednym transporcie odpowiedni ludzie zarobili ponad 100 milionów złotych, nie licząc przeszmuglowanych 30 milionów sztuk ostrej amunicji dla policji. Przypominam: Ćwiczenia amerykańskie "EVENT 201" koncentrowały się w większości na temacie: Jak cenzurować mass media i jak oszukiwać społeczeństwo co do stanu faktycznego, a jednocześnie wymuszać realizację dekretów. Przypomnę! Już drugiego marca 2020 roku, rząd warszawski ustawowo zawiesił konstytucję, wprowadzając dekrety na telefon, nie dając pisemnego uzasadnienia, z koniecznością natychmiastowej realizacji, bez praktycznej możliwości odwołania. Dlaczego maseczki są li tylko widocznym objawem głupoty i bezmyślności? Ponieważ koronawirusy są mniej więcej dwa razy mniejsze od wirusa grypy. CDC przyznało, że ponad 71% chorych na tego niewyizolowanego wirusa, uwierzyło w rządowe zapewnienia i nosiło maseczki na okrągło, czyli stale, pozostałe 14 % chorych nosiło maseczki okresowo! 08 marca 2020 roku znany propagandzista koronawirusa, ten co to opłacał i utrzymywał laboratorium w Wuhan, czyli dr Fauci, podał do publicznej wiadomości, że maseczki powinni nosić chorzy, aby nie zarażać innych. Już w 4 tygodnie później zmienił radykalnie swój pogląd i twierdził, że nie tylko musimy nosić maseczki, ale i zachowywać dwumetrowy dystans pomiędzy sobą. Widać wyraźnie, że seks temu panu i jemu podobnym, jest pojęciem nieznanym, ponieważ każdy, jako tako kumaty osobnik wie, że z takiej odległości nic się nie da w seksie zrobić. No oczywiście z wyjątkiem p. prof. Szumowskiego, ponieważ on to przekazał bezmyślnie w Polsce do wiadomości publicznej. Noszenie, co obecnie pokazuje telewizornia w Polsce, maseczek z kawałka materiału, jest szczytem bezmyślności, ponieważ nie ma żadnych norm co do gęstości materiału z jakiego mają być owe maseczki wykonane. Jednak jak to widać na ekranach, te 2 miliardy, czyli po kilka tysięcy miesięcznie na głowę journality, przyznane w styczniu, robią swoje. A jak to się starają akcentując fałszywe informacje, aby brzmiały przekonująco! Wypociny całej kohorty specjalistów od propagandy, opłacanych z naszych podatków, pod pretekstem ochrony naszego zdrowia, mają się do prawdy tak jak przysłowiowa pięść do oka. New England Journal od Medicine już w maju 2020 roku opublikował pracę wykazującą, że: "Wiemy, że noszenie masek poza placówką służby zdrowia, zapewnia niewielką, jeśli w ogóle, ochronę zdrowia. Organy odpowiedzialne za zdrowie publiczne definiują znaczenie ekspozycji na wirusa w sytuacji, jeżeli kontakt twarzą w twarz z odległości 2 metrów trwa co najmniej 10 minut, a nawet 30 minut". Proszę mi pokazać "żółwia", który porusza się po ulicy, parku, cmentarzu z szybkością 200 centymetrów co 30 minut? No chyba, że "eksperci rządu warszawskiego". I dalej "jest oczywistym, że maseczki pełnią rolę symbolu [ w ogłupianiu społeczeństwa - jj] . Maski, to rodzaj talizmanu w tworzeniu nowej religii i mają pomóc zwiększyć bezpieczeństwo i wiarę w nieomylność starszych i mądrzejszych. Jak zauważył Denis Rancourt, profesor fizyki z Ontario Civil Liberties z Kanady, we wszystkich dobrze zaprojektowanych badaniach , które zostały do tej pory opublikowane, nie udało się wykazać statystycznie istotnej przewagi noszenia masek lub ich braku na zdrowie. Dlaczego tych prac nie znają gazetowi eksperci tych polskojęzycznych mass mediów niemieckich właścicieli w rodzaju prof. Simona, Horbana, Antczaka?
  Sam musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć Dobry Człeku. Podobne badania przeprowadzili naukowcy z Collego of Engineering and Computer Science z Florydy. "Wniosek; Wizualizacja maski twarzowej wyposażonej w port wydechowy wskazuje, że duża liczba kropelek przechodzi przez otwór oddechowy niefiltrowana, czyniąc nieskuteczność tego rodzaju środka". Pomimo tych znanych każdemu naukowcowi faktów, urzędnicy rządu p. Morawieckiego wykazują się kompletną ignorancją w tej dziedzinie. Możesz Sam bezpośrednio stwierdzić, PT Czytelniku, oglądając TV, że osobnik noszący owe materiałowe, czarne [higieniczne , niebrudzące się] i inne maseczki, jest albo aktorem dorabiającym sobie na zlecenie, czyli użytecznym idiotą, jak mawiał Goldman zwany Leninem, albo całkowitym ignorantem medycznym czyli ROBOTEM BIOLOGICZNYM. Sam musisz wybrać odpowiednie pojęcie Dobry Człeku. Ten fakt nieskuteczności maseczek, czyli namordników, był znany od dekad, w związku z próbami wywołania epidemii grypy. I jak widać, nic to nie nauczyło ignorantów rządowych, z wyjątkiem przestawienia się na Medycynę Wprowadzaną Sądownie.

  dr Jerzy Jaśkowski "Medycyna Sądownie Wprowadzana - choroby jatrogenne" PEŁNIA ZDROWIA CHORZÓW 2019


  https://youtu.be/x8S7oYaZqiI
  https://youtu.be/biuygyWqyHk
  A zupełną fikcją literacką w ewentualnym zabezpieczeniu są owe przyłbice tak bezmyślnie kupowane i noszone. Ale na czymś trzeba zarabiać i okradać pod pretekstem zdrowia głupi ludek. Czyli, obecnie sytuacja wygląda następująco: Jeśli sąd najwyższy jakiegoś kraju unijnego, po wysłuchaniu wielu biegłych, uznał związek pomiędzy szczepionką MMR, a autyzmem, to w Polsce rząd warszawski ignoruje ten fakt. Gdy Sąd Najwyższy w Niemczech uznał, że wirus odry nie został wyizolowany i tak naprawdę nie wiadomo, co producent w tych szczepionkach chce wprowadzać, to rząd warszawski nie uznał tego orzeczenia, tylko nadal handluje tymi szczepionkami i wprowadza Medycynę pod groźbą kodeksu karnego, tworząc przymus szczepień dzieci. Obecnie posunął się jeszcze dalej i w ostatniej nowelizacji wprowadza siłowy przymus szczepień. Innymi słowy, mogą Ciebie, Dobrzy Człeku paralizatorem ogłuszyć i zaszczepić na co tylko chcą. Zależy to obecnie od pracownika sanepidu lub ratownika, a te 560 osóbek na Wiejskiej bezmyślnie się na to zgodziło. Ot, taki folklor lokalny. Każdy pilnuje swojego stołka. Pomimo faktu stwierdzonego przez CDC, że: "Metaanaliza potwierdza wnioski, że noszenie masek nie przynosi żadnych korzyści ", wszelkie prace przeciwne nie są publikowane. Ostatnio nawet rząd holenderski zrezygnował z przymusu noszenia masek. Jak to już wielokrotnie podawałem, ponad 2 500 tytułów naukowych czasopism należy do Elsevier,wydawnictwa założonego w 1954 roku przez CIA w ramach programu Drozd. Po 1990 roku, wszystkie 2 000 tytułów naukowych polskich czasopism zostały przejęte przez koncerny. Obecnie jak podają to liczni autorzy, czasopisma przyjmują tylko te prace, które są poprawne politycznie, czyli straszące epidemią. Inne są odrzucane. Wniosek: "Uniwersalne, powszechne noszenie masek przynosi więcej szkody, aniżeli pożytku",
  czego nie podaje premier Morawiecki i jego sfora. Nie podają, że maseczki materiałowe, szczególnie z włókna sztucznego, mają tendencję do gubienia tego włókna i dostaje się on bezpośrednio to płuc, mogąc powodować zmiany zapalne i nowotworowe. Jest to spowodowane między innymi tym, że podczas noszenia maseczek, przepływ wdechowy jest mierzalnie większy, ponieważ musi pokonać opory materiału. Przeprowadzone liczne badania udowodniły, że zarówno na maseczkach wyjmowanych prosto z opakowania producenta, jak również używanych, znajdują się liczne "paprochy". Te cząsteczki i włókna spokojnie dostają się do płuc jako ciało obce. Namordniki chirurgiczne są zrobione z polipropylenu, substancji odpowiedzialnej m.in. za astmę. Nawet dentyści protestują twierdząc, że noszenie maseczek powoduje stan zapalny dziąseł oraz próchnicę. Tak przynajmniej twierdzi dr Rob Ramondi z One Manhattan Dental. Jest to zrozumiałe, ponieważ przestrzeń martwa ulega zwiększeniu i więcej dwutlenku węgla zalega w drogach oddechowych, tym samym mniej tlenu. Pozwala to na rozwój bakterii gnilnych i powoduje, skromnie mówiąc, nieświeży oddech.
  Inne dolegliwości występujące u ludzi noszących często maseczki to:
  zmęczenie,
  bóle głowy,
  duszność,
  niepokój.

  Spowodowane są te dolegliwości najprawdopodobniej niedotlenieniem! Maseczki prowadzą do koncentracji wirusów w nozdrzach, a jak to zostało udowodnione, jest to główny szlak wędrówki wirusów do mózgu. [Badania Oxfordzkie]. Tzw. maski N95 mogą obniżyć stężenie tlenu o 20%, co może prowadzić do omdleń, a nawet zawałów. Zanotowano zgon młodej, 27 letniej lekarki poruszającej się przez tydzień w maseczce. Niedotlenienie hamuje wzrost limfocytów T CD 4, ponieważ zwiększa poziom związku, zwanego czynnikiem indukowanym niedotlenienia HIF - 1, który hamuje limfocyty T i stymuluje silną odpowiedź komórkową zwaną Tregs. Krótko mówiąc, noszenie masek zwiększa prawdopodobieństwo infekcji. Stare rzymskie porzekadło mówi: "Patrz, komu to przynosi korzyść! " Nie da się ukryć, że wzrost zachorowań przynosi korzyść koncernom i bankom, pozwala bowiem pod pretekstem epidemii wprowadzić coraz to nowe przepisy niszczące naszą cywilizację, a wprowadzające ład azjatycki, czyli cywilizację bizantyjską w wydaniu pruskim. Innymi słowy, 1% społeczeństwa będzie się jeszcze bardziej bogacił, kosztem pozostałej jego części, czyli 99% będzie ubożało! Jedynym dobrem tego cyrku wprowadzonego obecnie w Polsce przez p. Morawieckiego i jego ferajnę, jest udowodnienie, że wszystko co w minionych latach mówili o grypie było nieprawdą. Po pierwsze, dzięki covidowi zachorowania na grypę spadły o ponad 94 %. Praktycznie problem sezonowej grypy został wyeliminowany, bez dodatkowych nakładów. Można to uznać za sukces rządu p. Morawieckiego! Po drugie, dzięki covidowi zniknęła epidemia odry w Polsce! Kolejny sukces tego rządu! Po trzecie, dzięki covidowi zmarła śmiercią naturalną epidemia smogu, a podobno umierało z tego powodu 50 000 ludzi rocznie czyli ponad 400 dziennie! Następny sukces rządu p. Morawieckiego. Po czwarte, dzięki covidowi zbankrutowało już ponad 6000 zakładów pogrzebowych, ponieważ umieralność w Polsce spadła o ponad 10%. Po piąte, dzięki covidowi , pod pretekstem restrykcji, które wprowadził rząd p. Morawieckiego, udowodniono, że tzw. procedury NFZ nie są wprowadzane w celu ratowania zdrowia społeczeństwa, ale wręcz przeciwnie. Czyli, umierajcie emeryci przed terminem. Są to duże oszczędności rządu p. Morawieckiego i jego ferajny. Po szóste, dzięki covidowi udało się po cichu, nałożyć na społeczeństwo jeszcze większe podatki, np. podatek Vat na paczki. Po siódme, dzięki covidowi udało się zawiesić konstytucję i jeszcze większe restrykcje nałożyć na społeczeństwo. Po ósme, dzięki cowidowi udało się ograbić społeczeństwo z ok. 100 miliardów oszczędności w bardzo krótkim czasie. Minister Finansów p. Tadeusz Kościński, otrzymał za to prestiżowa nagrodę banków. A to nie koniec!!! Po dziewiąte, dzięki covidovi udało się zniszczyć ok. 40% prywatnych zakładów, otwierając rynek dla monopoli zachodnich. Po dziesiąte, dzięki covidowi udało się pobrać kolejne pożyczki z banków zachodnich, powodujące wzrost zadłużenia naszego kraju do ponad 16 bilionów złotych, czyli ponad 40- letni obecny letni budżet. Po jedenaste, dzięki covidowi, nasz kraj został wytypowany do przeprowadzenia czwartego etapu testowania nowej, do tej pory nigdzie nie stosowanej szczepionki, ale o tym innym razem.
  Po dwunaste, dzięki covidowi, rząd warszawski oszczędza na wypłatach emerytur, ponieważ najlepszym środkiem dezynfekcyjnym jest promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości UV, a zamknięcie starszych ludzi w domach powoduje możliwość zwiększenia liczby zachorowań. Czyli wystarczyłby 10 - 15 minutowy spacer starszych ludzi w dzień słoneczny, aby przeprowadzić oczyszczenie z wirusów. Po trzynaste, dzięki covidowi, udało się rządowi warszawskiemu doprowadzić do kolejnego lockdownu. Po czternaste, dzięki covidowi, udało się rządowi warszawskiemu wprowadzając ograniczenia pobytu w sklepach itd. stworzyć warunki do wzrostu zakażeń dróg oddechowych, poprzez wielominutowe stanie na ulicy w kolejkach do sklepów, na słocie i niedługo już na mrozie, podobnie jak to było w marcu i kwietniu. Po piętnaste, dzięki covidowi, udało się rządowi p. Morawieckiego niszczyć polską kulturę poprzez zamykanie teatrów i kin. Ponad 300 000 osób zostało bez pracy. Naród bez kultury nie może istnieć. Piszę o tym od lat! Ale o kolegach od sportu rząd ten nie zapomina, dofinansowując obiekty sportowe, pod pretekstem tworzenia w nich szpitali ,z pieniędzy przeznaczanych na służbę zdrowia. Sytuacja jest prosta. Zarówno obiekty sportowe z takim wysiłkiem budowane przez ostatnie 3 dekady i bardzo kosztowne w utrzymaniu, zostały zamknięte. Podobnie jak szpitale, które nie otrzymują pieniędzy, ponieważ nie wykonują kontraktów podpisanych z NFZ. Co robi rząd warszawski? Przesuwa te zaoszczędzone na szpitalach pieniądze, na dofinansowanie tych obiektów sportowych robiąc z nich szpitale. Jakie to proste. Szpitale są obsadzane przez lekarzy, a obiekty sportowe przez byłych działaczy m.in służb specjalnych. W internecie dużo informacji o powiązaniach tego rządu z Informacją wojskową, czy jak to tam zwał. Swój swojemu pomaga!
  Gratulujemy p. premierowi Morawieckiemu takich doradców. Statystyki wyników dodatnich testów będą rosły! I o to chodzi. Jeszcze tego nie zrozumiałeś Dobry Człeku?
  kontakt: jerzy.jaskowski@onet.pl
 • @anthony 13:24:46
  Norymberga Kodeks sformuowany przez Aliancki Trybunal Wojskowy osadzil i skazal ludobojcow niemieckich na kary od10 do 20 lat wiezienia i kare smierci przez powieszenie. Norymberski Kodeks jest czescia Konwencji Genewskiej . Czas na NORYMBERGA II.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031