Mord szczepionkowy trwa w najlepsze. Poniżej artykuł profesor Marii Majewskiej na ten temat.

Szczepienne okaleczanie i zabijanie dzieci oraz młodych

osób, które praktycznie nie chorują na covid i nie

umierają z tego powodu, są szczególnie odrażającą

zbrodnią.

Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>

Do 27.6.21  do bazy VAERS zgłoszono6136 zgonów po szczepieniach covid (z czego 4816 w USA), a do bazy Vigiacess - 6811 zgonów (z tego 3814 w Europie).Łącznie w USA i Europie zgłoszono tychzgonów 8630.

Te liczby pomnożone przez 100 (bo zgłaszanych jest tylko ok. 1% przypadków), dają liczbę 863000 zgonów po szczepionkach covid.  To więcej, niż potwierdzonych ofiar covida.  Nie można więc mieć już wątpliwości, że te szczepionki to ludobójcza broń biologiczna.   

 Załączony poniżej Wykres 1[prosić mail’em u Autorki.md]ilustruje systematyczny wzrost zgonów po szczepieniach covid od początku ich stosowania. Warto zwrócić uwagę na dynamikę przyrostu zgonów w różnych okresach roku 2021.  W marcu, kiedy szczepiono najwięcej, miesięczny przyrost zgonów Д wynosił 1340, w kwietniu i w maju, gdy szczepienia zwolniły przyrost Д wynosił 1295 i 1125.  Natomiast w czerwcu, kiedy szczepienia dorosłych niemal ustały, ponieważ ludzie rozumieli jak bardzo są szkodliwe i nie dają żadnej ochrony przed covidem, przyrost zgonów Д znacznie większy i wyniósł 1454.  Generalnie, liczby zgonów poszczepiennych korelują z liczbami powikłań, gdzie również obserwuje się pokaźny czerwcowy przyrost (Wykres 2).  Do Vigiaccess zgłoszono już ponad milion powikłań (1 257 452), co znaczy, że mogło być ich ponad 100 milionów.  Równocześnie zgłoszono 577 580 powikłań neurologicznych, czyli było ich prawdopodobnie ponad 57 milionów.  

 Czym wytłumaczyć wzrost powikłań i zgonów w okresie zmniejszonego natężenia szczepień?  Możliwe są dwa warianty. Albo w czerwcu pojawiła się opóźniona fala powikłań i śmierci po wcześniejszych szczepieniach (co było przewidywane), albo mamy tu do czynienia z okaleczeniami i zgonami dzieci i młodzieży, które rozpoczęto właśnie w tym czasie.  Możliwe są też kombinacje obu czynników. 

Wykresy 3, 4, 5, i 6[prosić mail’em u Autorki.md]ilustrują liczby powikłań i zgonów zgłoszonych do VAERS po szczepieniach covid.  Okaleczenia dzieci, nastolatków i młodych ludzi są bardzo zatrważające.

 Zgłoszono 11856 powikłań, 200 przypadków zapalenia mięśnia sercowego, 6 zakrzepicy, i 9 zgonów wśród zaszczepionych dzieci w wieku 6-17 lat , oraz 45736 powikłań, 388 przypadków zapalenia mięśnia sercowego, 87 zakrzepicy, i 60 zgonów u osób w wieku 18-29 lat. 

Te liczby trzeba pomnożyć przez ok. 100, żeby otrzymać liczby wszystkich prawdopodobnych przypadków.Zapalenia mięśnia sercowego zdarzały się w głównie u chłopców i młodych mężczyzn, znacznie rzadziej u kobiet.  U osób powyżej 50 r. życia ta przewaga mężczyzn zanika, co sugeruje, że męskie hormony androgeny potęgują kardiotoksyczne działanie szczepionek covid. O uszkodzeniach serca, zawałach i zakrzepicy u młodych zaszczepionych osób coraz częściej donoszą także niezależni lekarze, instytucje medyczne, i media.   Nawet FDA dodała ostrzeżenie o powodowaniu zapalenia serca przez szczepionki Moderny i Pfizera.https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgzGkXwMRfZMSJxgzFJSDtpDpRfDz

Szczepienne okaleczanie i zabijanie dzieci oraz młodych osób, które praktycznie nie chorują na covid i nie umierają z tego powodu, są szczególnie odrażającą zbrodnią.Wiadomo już, że głównym czynnikiem patogennym genetycznych szczepionek covid-19 jest białko kolcowe wirusa, produkowane we wszystkich komórkach zaszczepionych osób(https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/CIRCRESAHA.121.318902),lecz nie wiadomo jak długo jego toksyczne działanie będzie się utrzymywać w organizmie.  

Opisywane w mediach przypadki młodych zdrowych sportowców, którzy umierają podczas zawodów, lub trafiają do szpitali na wydziały kardiologiczne to wymowne przykłady powikłań po szczepieniach covid. Jest bardzo prawdopodobne, że tegoroczna porażka naszych piłkarzy podczas zawodów Euro to skutek ich okaleczenia tymi  szczepionkami.  Można sobie wyobrazić tysiące uczniów dostających zawałów serca i umierających w szkołach po wakacyjnych covid szczepieniach.