Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 264 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Do wszystkich tych, którzy sprawiają ból niewinnym

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apel, czyli pisz na Berdyczów

Do wszystkich tych, którzy sprawiają ból niewinnym

http://stealingearth.com/apel/

APELUJEMY !

Apel jest do tych wszystkich, którzy zarządzają "Wielkim Resetem", do tych którzy biorą w nim udział,do tych którzy jawnie lub skrycie popierają wszystkie działania z niego wynikające. Apel do Prezydentów i Premierów, do polityków, rządowych ekspertów, lekarzy, pielęgniarzy i medyków, naukowców, dziennikarzy, sił mundurowych, a szczególnie policjantów i żołnierzy, a również do celebrytów: aktorów, piosenkarzy, artystów, pisarzy. Do Was wszystkich, którzy bierzecie udział w holokauście ludzkości.

Wy wiecie, że bierzecie udział w zbiorowym kłamstwie i w zbiorowym gwałcie na całej ludzkiej populacji. I wy wiecie, żemy już to wiemy.My zostaliśmy ostrzeżeni i zorientowaliśmy się, co nam szykujecie. Zależy wam bardzo na czasie, by wykonać to zadanie, by uśmiercić jak największą liczbę ludzi. Sięgacie po nasze rodziny, po naszych ojców i dziadków a teraz chcecie sięgnąć po nasze dzieci.

Ale my już na to nie pozwalamy!

Nie apeluję do waszych serc ani miłosierdzia, bowiem wy nie operujecie na tym poziomie i w tych zakresach. Apeluję do waszego rozsądku i waszego bezpieczeństwa.To pewnie rozumiecie. Przed wami jest proces Norymberga 2.0. To nachodzi, wy już wiecie o tym. Czujecie to i jesteście zdezorientowani, czujecie już dla was zagrożenie. To dobrze. Bo macie jeszcze szansę na łaskawsze was potraktowanie.

Oto Apel.

Ujawnijcie Waszych mocodawców, każdy z was ma kogoś, kogo posłuchał i będąc albo zastraszonym, albo przekonanym wykonuje jego polecenia od początku lub w jakimkolwiek momencie trwania tej histerii. To jest teraz wasza szansa. To, co powinniście zrobić natychmiast, to pójść do najbliższej prokuratury i złożyć pełne zeznania. Nie interesuje nas wasza skrucha, bo skrucha nie jest w waszym słowniku pojęć. Interesuje nas jedynie ujawnienie ścieżek do waszych zleceniodawców i to, co oni wam zlecili. Acha, i nie oglądaj się za siebie. To jest skierowane do ciebie.

Wiem, że wy czujecie, że grunt pali wam się pod nogami. Chcecie zdążyć, bo inaczej zamknie się możliwość masowej depopulacji. Zamyka się okno czasowe, w którym mieliście możliwość pełnej depopulacji.

Dostajecie teraz ostatnią szansę. Wszyscy. Złóżcie zeznania, bo pełne rozliczenie nadchodzi i już wtedy nie będziecie mogli powiedzieć: "Ja tylko wykonywałem polecenia przełożonego", "Ja przecież wykonywałem swoje obowiązki".

Znam siebie i znam ludzi, którzy mają na myśli to samo co ja. Nie jesteśmy mściwi. Nie jesteśmy mściwi, bo my nie jesteśmy tacy jak wy. Potrafimy zrozumieć wasze pobudki, mimo iż są niecne i obrzydliwe. Ale nie uważajcie, że jesteśmy przez to naiwni.

Skorzystajcie z tej szansy teraz, albo potem nie będzie już usprawiedliwienia.

KOMENTARZE

 • Skorzystajcie z tej szansy teraz, albo potem nie będzie już usprawiedliwienia.
  Czyli, że potem "nie będzie już usprawiedliwienia."
  Kto ma się tego przestraszyć i jak bardzo się bać?
 • @ABX 20:43:57
  ..kto ma sie przestraszyć i jak bardzo się bać ?
  kto ?
  nie wiesz kto ?? ten kto o to pyta !!!
  ..jak bardzo ma sie bać?
  w zalezności jak mocno do tej zbrodni sie przyłożył.
 • Autorze
  https://wpolityce.pl/swiat/556626-skandaliczne-stwierdzenie-autora-rezolucji-ws-aborcji

  Bardzo trafne porównanie: lekarz aborter = rzeźnik! Niebawem UE nakaże zamienić nazwę zawodu lekarz na rzeźnik, bo tego sobie życzy zdiociały dyktatorek europejski jeden z wielu. W razie choroby powinien leczyć się u rzeźnika. Niech sobie utnie wacka.

  Wciąż rośnie zapotrzebowanie na płodowe wątroby, płuca, serca czy kończyny dolne. Operatorzy dokonujący aborcji dostosowują techniki zabiegu do aktualnego zapotrzebowania na konkretne tkanki płodu, miażdżąc ciało dziecka powyżej lub poniżej klatki piersiowej. W największej w USA sieci klinik aborcyjnych stosuje się zakazaną przez prawo federalne metodę aborcji przez częściowe urodzenie (partial-birth abortion). Operator prowokuje urodzenie ciała dziecka od stópek aż po barki, pozostawiając główkę w kanale rodnym. Następnie za pomocą szczypiec rozwiera czaszkę dziecka i odsysa jego mózg, uśmiercając je. Wszystko z myślą o zachowaniu jak największej ilości tkanek mogących później stanowić materiał dla firm biotechnologicznych. Jeśli raz zgodzimy się na odhumanizowanie ludzkiego płodu i unicestwienie go w majestacie prawa cała reszta okrucieństw staje się jedynie konsekwencją…

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031