Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 264 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Młodzi ludzie umierają po zaszczepieniu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ilu jeszcze kowidian musi umrzeć po zaszczepieniu, aby inni oprzytomnieli?

 

Co zmasakrowało mózg Camilli? Zmarła po podaniu [anty] szczepionki Covid AstraZeneca. Drukuj Email
Wpisał: AstraZeneca   
28.06.2021.

Co – w sposób całkowicie nietypowy – zmasakrowało mózg Camilli?

Zmarła po podaniu[anty]szczepionkiCovid firmy AstraZeneca.

Date: 27 giugno 2021 https://babylonianempire.wordpress.com/2021/06/27/co-w-sposob-calkowicie-nietypowy-zmasakrowalo-mozg-camilli/

Genua: Lekarz, który operował Camillę Canepę:“Mózg pełen zakrzepów; zjawisko dalekie od normalności”

https://news.fidelityhouse.eu/cronaca/genova-il-medico-che-ha-operato-camilla-canepa-cervello-pieno-di-trombi-non-e-normale-515387.html

Powoli pojawiają się nowe szczegóły na temat historii, która wydarzyła się niedawno w Genui, gdzie 18-letnia dziewczyna z Sestri Levante, Camilla Canepa, zmarła w wyniku podania szczepionki[anty]Covid firmyAstraZeneca.

Według relacji lekarza z kliniki San Martino, który ją operował, w ciągu wielu lat pracy zawodowej nigdy nie widział czegoś porównywalnego, jako że mózg Camilli był pełen zakrzepów.

Gianluigi Zona, dyrektor kliniki neurochirurgicznej i neuro-traumatologicznejPoliclinico, rozmawiając z dziennikarzami z turyńskiej gazetyLa Stampa, powiedział, że nigdy nie widział tak dużego zjawiska zakrzepowego.

Dziewczyna trafiła do szpitala w Lavagna już 3 czerwca, z objawami takimi jak światłowstręt i ból głowy. Dwa dni później, 5 czerwca, po wypisaniu ze szpitala w Lavagna, z trudnościami w poruszaniu kończynami udała się bezpośrednio do kliniki San Martino w Genui. Tam została poddana badaniu tomograficznemu, a następnie dwóm, pilnym operacjom chirurgicznym.

W rozmowie z dziennikarzami, Gianluigi Zona jest głęboko zasmucony. Opowiadając o stanie, w jakim znajdowała się Camilla, lekarz powiedział, że “wszystkie zatoki żylne były zablokowane przez zakrzepy, co było sytuacją, której nigdy nie widziałem na przestrzeni tak wielu lat pracy w tym zawodzie. Trzeba sobie wyobrazić zatokę żylną jako rzekę w środku doliny, w której zbiegają się różne strumienie. Jeśli zbudujesz zaporę na środku rzeki, rzeka puchnie, dopływy nie mogą spływać, w wyniku czego wzrasta ciśnienie w górę rzeki” – powiedział specjalista.

KOMENTARZE

 • ***
  To ja poproszę, w celu sprawdzenia skali tego zjawiska, przedstawienie kompletnych statystyk na temat liczby zgonów wśród osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 we Włoszech.
 • @Yarpen Zirgin 14:46:38
  Problem polega na tym, że statystyki zgonów poszczepiennych są niewiarygodne w każdym państwie, gdyż w celach marketingowych (nie zakłócić masowych szczepień) zgony poszczepienne są ukrywane!

  Od czasu do czasu dowiadujemy się o poszczególnych zgonach osób znanych, ci którzy zmarli po szczepieniach a niczym szczególnym się w życiu nie popisali - są anonimowymi ofiarami zbrodni szczepionkowej!

  Każdy zgon poszczepienny jest zbrodnią, gdyż gdyby nie "szpryca" dany osobnik by żył! Ponieważ "szpryca" nie zapobiega chorobie ani nie czyni jej przebiegu lżejszym, więc z medycznego punku widzenia jest całkowicie bezsensowna!
  Nic nie daje, a sprowadza na osobę szczepioną ryzyko powikłań i zgonu. Nawet jeśli to ryzyko jest małe, to wobec zerowych korzyści zdrowotnych, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien tego ryzyka podejmować! Narażać zdrowie i życie całkowicie bez potrzeby- to trzeba mieć wyjątkowo zryty mózg!
 • @anthony 17:20:54
  Daruj sobie takie teksty, bo na mnie one nie działają. Mnie interesują twarde dane liczbowe, które potwierdzą, że szczepionki przeciwko COVID-19 są groźniejsze od innych szczepień.

  Możesz je przedstawić?
 • @Yarpen Zirgin 17:26:43
  Pomyśl logicznie!
  Jeśli "szczepionki" na kowida nie zapobiegają zachorowaniom i nie czynią przebiegu choroby lżejszym, to znaczy, że równie dobrze zamiast nich można by wpuszczać do żył naiwnych ludzi sól fizjologiczną. Również taka "szczepionka" niczemu by nie zapobiegała, ale przynajmniej nie powodowała by zgonów i powikłań!
  Jeśli coś nie działa, to dlaczego to "coś" stosować?
  Nie ma znaczenia czy szczepionki na kowida są mniej czy bardziej groźne od innych szczepionek - one nie działają czyli są obojętne jeśli chodzi o profilaktykę choroby nazwanej kowidem, a będącej w rzeczywistości odmianą grypy sezonowej!
  Jeśli chcesz odnowić blat stołu i w tym celu wbijasz w niego gwoździa, co nie daje żadnego spodziewanego efektu, to będziesz wbijał gwoździe w inne blaty przeznaczone do renowacji?
  Jeśli jakaś technologia nie działa, to mądrzy ludzie porzucają ją, głupcy albo szubrawcy (opłaceni) będą wbijać szprycę w ciała ludzi, bo po prostu na tym zarabiają, a tacy jak ty będą temu basować bo pewnie i ty masz w tym jakiś interes!
 • @anthony 17:46:09
  Interesują mnie fakty, czyli konkretne dane liczbowe na temat ilości zgonów na skutek szczepionek przeciwko COVID-19 i ich zestawienie z analogicznymi danymi na temat innych szczepionek.

  Możesz je przedstawić?
 • @Yarpen Zirgin 18:19:47
  Wiem, że te dane nie zachwieją twojej wiary w religię szczepionkową, ale...
  https://proremedium.pl/2021/06/14/niezalezna-firma-zajmujaca-sie-badaniami-medycznymi-wzywa-do-natychmiastowego-wstrzymania-szczepien-przeciwko-covid-19/
 • @rysio 18:32:21
  Tam brakuje bardzo istotnej informacji: Na ile osób zaszczepionych wystąpiły te powikłania i zgony. Nie ma więc możliwości oszacowania jakie jest ryzyko ich wystąpienia, a tym bardziej zestawienia ich z danymi dotyczącymi innych szczepionek.

  Odpada.
 • @Yarpen Zirgin 18:48:00
  Co ci odpada? To NOP?
  https://www.bitchute.com/video/EAMbCfcXMLRH/
 • @rysio 19:08:54
  Odpada ten artykuł, ponieważ NIE podaje informacji wśród ilu zaszczepionych osób wystąpiły te powikłania.
 • @Yarpen Zirgin 19:19:04
  Coraz więcej młodych ludzie umiera po szczepieniach.Młodzi,wysportowani z racji wykonywanego zawodu silni fizycznie
  Ale też cudownie zmartwychwstają

  Działaczka Konfederacji uśmierciła żołnierza jako ofiarę szczepień. Mężczyzna żyje

  https://www.salon24.pl/u/magazyn/1145908,dzialaczka-konfederacji-usmiercila-zolnierza-jako-ofiare-szczepien-mezczyzna-zyje
 • Tak działa szczepionka
  Według danych opublikowanych przez Public Health England śmiertelność z powodu wariantu Delta COVID-19 jest sześciokrotnie wyższa wśród osób w pełni zaszczepionych niż wśród osób, które nigdy nie otrzymały szczepionki.
  Więcej tutaj:
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31493&Itemid=100
 • @Yarpen Zirgin 19:19:04
  No to tu podają cyferki:
  Baza VAERS rok 2019 203 zgony poszczepienne
  2018 119 zgonów
  2007 85 zgonów
  Od grudnia 2020 do 23 04 2021 (Cztery miesiące wyszczepiania na pomidora) 3362 zgony po eliksirze. To 30 osób dziennie zaszczprycowanych na cacy.
  https://www.bitchute.com/video/fD6V8QhJEkVx/
 • @anthony 20:10:55
  Linku do Public Health England na tej stronie nie ma
  Tu jest link i niech pan Dakowski wskaże te dane gdzie były one opublikowane

  https://www.gov.uk/government/organisations/public-health-england

  a z dzis
  COVID-19 vaccines have prevented 7.2 million infections and 27,000 deaths
  New analysis suggests the vaccination programme has prevented between 6.4 and 7.9 million infections and 26,000 and 28,000 deaths in England alone.

  https://www.gov.uk/government/news/covid-19-vaccines-have-prevented-7-2-million-infections-and-27-000-deaths
 • Zaszczep się- leczenie zapalenia mięśnia sercowego jest uleczalne
  Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wydała ostrzeżenie dotyczące tego, że szczepionki Pfizera i Moderny mogą wywoływać zapalenie serca. Informacja na ten temat będzie dołączana do ulotki o specyfiku medycznym.

  Amerykańska Food and Drug Agency – Agencja ds. Żywności i Leków w piątek dodała ostrzeżenie dotyczące szczepionek Pfizer i Moderna do ulotek informacyjnych dla pacjentów i dostawców.

  Wskazuje ono na to, że szczepionki mogą powodować zapalenie serca. Chodzi o ryzyko miokardii – zapalenia mięśnia sercowego i o ryzyko zapalenie osierdzia – tkanki otaczającej serce.
  Jak wynika z informacji CDC – Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, w Stanach Zjednoczonych odnotowano ponad 1200 przypadków zapalenia mięśnia sercowego lub zapalenia osierdzia, głównie u osób w wieku ok. 30 lat i młodszych, które otrzymały zastrzyk.

  więcej:
  https://nczas.com/2021/06/28/amerykanska-agencja-ostrzega-szczepionki-pfizera-i-moderny-moga-wywolywac-powazna-chorobe-serca/
  Więcej:
 • @Ziemianin 20:44:12
  Cytuję artykuł: "Dane opublikowane przez Public Health England wskazują, że śmiertelność z powodu wariantu delta SARS-CoV-2 jest sześciokrotnie wyższa wśród osób w pełni zaszczepionych niż wśród tych, które nigdy nie otrzymały szczepionki.
  Prof. Kuchar zapytany o to, czy wariant delta jest groźny również dla zaszczepionych, odpowiedział, że "wariant Delta może przełamać odporność poszczepienną niektórych osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19, jednak osoby zaszczepione są chronione przed ciężkim przebiegiem COVID-19, hospitalizacją i zgonem". Koniec cytatu.
  Chronione przed ciężkim przebiegiem i zgonem, ale nadal umierają ponad 6 razy częściej??? Ludzie, trzymajcie mnie bo nie wytrzymię!
 • @rysio 21:04:03
  Gdzie link do tej publikacji Public Health England
 • @Ziemianin 21:26:33
  Zapytaj polszajsu:
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-06-27/prof-kuchar-wariant-delta-nie-jest-bardziej-niebezpieczny-dla-zaszczepionych/?ref=kafle&fbclid=IwAR3qgseIFHDXfX6_rE75nbiuQRsMJjeCaCo93aoXGOiukMmkWPGdOD7g1MY
 • @rysio 20:22:03
  A gdzie jest informacja o tym, ile osób zostało zaszczepionych w tych latach?
  Nie ma.
 • @Yarpen Zirgin 12:30:57
  Człowieku, jak chcesz pozyskać jakieś informacje to je sobie poszukaj i przestań zaśmiecać bezwartościowymi postami forum rozumnych ludzi!
  A jak już te informacje odnajdziesz, to je pokaż, leniu patentowany!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031