Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 264 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Szczepienia w W.Brytanii - mord szczepionkowy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd Wielkiej Brytanii publikuje 19. raport na temat niepożądanych reakcji na szczepionki przeciw Covid.

 

Rząd Wielkiej Brytanii publikuje 19. raport na temat niepożądanych reakcji na szczepionki przeciw Covid.

Wzrost liczby zaburzeń układu nerwowego jest przerażający .

Całkowita liczba zgonów z powodu szczepionek przeciw Covid na dzień 2 czerwca 2021 r. wynosi 1295.

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/06/wstrzasajace-rzad-wielkiej-brytanii.html

BY THE DAILY EXPOSE NA 11 CZERWCA 2021 

[tabele w oryginale. M. Dakowski]

Rząd Wielkiej Brytanii opublikował swój dziewiętnasty raport, w którym zwrócił uwagę na niepożądane reakcje zarówno na szczepionki Pfizer/BioNTech, jak i Oxford/AstraZeneca, które miały miejsce od momentu rozpoczęcia wprowadzania na rynek 8 grudnia 2020 r., aszokujący wzrost liczby zaburzeń układu nerwowego jest przerażający .

Raport rządu Wielkiej Brytanii  ( który można znaleźć tutaj ) zestawił dane wprowadzone do 2 czerwca za pośrednictwem programu MHRA Yellow Card Scheme. W tym momencie podano szacunkowo 14 milionów pierwszych dawek szczepionki Pfizer/BioNTech i 24,3 miliona pierwszych dawek szczepionki Oxford University/AstraZeneca. Do tego czasu podano również około 10,6 miliona drugich dawek szczepionki Pfizer i 13,4 miliona drugich dawek szczepionki AstraZeneca. Do tego dnia podano również około 0,4 miliona pierwszych dawek szczepionki Moderna mRNA.

Nasza  najwcześniejsza analiza  danych, które przywieźliśmy na początku lutego, wykazała, że ​​do 24 stycznia 2021 r. wystąpiły 49 472 niepożądane reakcje na szczepionkę Pfizer i 21 032 niepożądane reakcje na szczepionkę Oxford, ze wskaźnikiem 1 na 1 co 333 osób otrzymujących szczepionkę cierpi na poważną reakcję niepożądaną.

Cóż, możemy potwierdzić, że w ciągu osiemnastu tygodni liczba zgłoszonych niepożądanych reakcji na szczepionkę Pfizer wzrosła do 193 768 na dzień 2 czerwca. Szczepienie Oxfordu wypadło jednak znacznie gorzej, ze zdumiewającym wzrostem o 3310% liczby zgłoszonych działań niepożądanych między 24 stycznia a 2 czerwca, obecnie wynoszącą łącznie 717 250. 

Oznacza to teraz, że obecny wskaźnik osób cierpiących na poważną reakcję niepożądaną po otrzymaniu jednej z eksperymentalnych szczepionek przeciw Covid wynosi 1 na 142 osoby.

Należy jednak pamiętać, że ten wskaźnik dotyczy tylko faktycznie zgłaszanych działań niepożądanych, które szacuje się na zaledwie od 1% do 10%, co oznacza, że ​​rzeczywisty wskaźnik występowania działań niepożądanych jest przerażająco wyższy.

Przyjrzeliśmy się zgłoszonym reakcjom niepożądanym i oto, co znaleźliśmy…

(Wykorzystaliśmy dane przedstawione w brytyjskim druku analitycznym szczepionki Pfizer { który można znaleźć tutaj } + wydruk analityczny Oxford Vaccine { który można znaleźć tutaj }.)

Całkowita liczba zaburzeń krwi zgłoszonych jako niepożądane reakcje zarówno na szczepionkę Pfizer, jak i AstraZeneca wynosi obecnie 13 026 na dzień 2 czerwca 2021 r. Obejmuje to dolegliwości, takie jak małopłytkowość, w której organizm ma niski poziom płytek krwi. Ciężkie postacie tej dolegliwości mogą prowadzić do samoistnego krwawienia z oczu, dziąseł lub pęcherza i mogą prowadzić do śmierci. Dokładnie to samo wydarzyło się w przypadku szczepionki Pfizer, gdzie zgłoszono 118 przypadków małopłytkowości, które jak dotąd doprowadziły do ​​1 śmierci.

Szczepionka AstraZeneca spowodowała jednak 6 zgonów z powodu małopłytkowości, a 731 przypadków zostało zgłoszonych do Programu Żółtej Karty MHRA od 2 czerwca 2021 r.

Całkowita liczba zaburzeń serca zgłoszonych jako niepożądane reakcje zarówno na szczepionkę Pfizer, jak i AstraZeneca wynosi obecnie 9973, a łącznie 181 osób zmarło po wystąpieniu niepożądanej reakcji zaburzeń serca na jedno z dwóch szczepień. Obejmuje to poważne zdarzenia, takie jak zatrzymanie akcji serca, których szczepienie firmy Pfizer spowodowało dotychczas 66 razy, a 26 z nich zakończyło się śmiercią.

Uderzenie preparatami w Oksfordzie spowodowało jak dotąd zatrzymanie akcji serca u 137 osób, z czego 31 zakończyło się śmiercią. Na uwagę zasługuje również różnica w liczbie zaburzeń kardiologicznych występujących pomiędzy tymi dwiema szczepionkami. MHRA nieustannie mówi nam, żenie ma powodów do obaw, ponieważ występujące reakcje niepożądane są zgodne z tym, czego oczekiwalibyśmy w populacji ogólnej. Jednak gdyby tak było, czy nie powinniśmy widzieć podobnej częstości występowania jak liczba szczepionek podawanych w przypadku obu szczepień?

Podano około 24,6 miliona dawek szczepionki Pfizer i około 37,7 miliona dawek szczepionki AstraZeneca. Jest to więc o 53% więcej szczepionek AstraZeneca podanych niż szczepionka Pfizer na dzień 2 czerwca 2021 r. Jednak wystąpiły 2479 zaburzeń serca w wyniku wstrzyknięcia Pfizera i 7494 zaburzenia serca w wyniku szczepienia AstraZeneca. Stanowi to o 202% więcej zaburzeń serca występujących z powodu szczepionki AstraZeneca w porównaniu ze szczepionką Pfizer. Czy nie powinno być o około 53% więcej, jeśli mamy wierzyć MHRA, że nie ma powodów do obaw?

 

Następnie dochodzimy do zaburzeń oczu, ze względu na oba rodzaje szczepionki Covid, zgłoszono do MHRA 14 724 choroby oczu jako działania niepożądane od 2 czerwca 2021 r. Obejmuje to osoby tracące zdolność widzenia wszystkich razem, wraz z liczbą osób teraz ślepy w wyniku szczepionki mRNA firmy Pfizer, obecnie w wieku 41 lat.

 

Ale dźgnięcie AstraZeneca wypada znacznie gorzej, ponieważ 221 osób jest teraz niewidomych. Jest to wzrost o 439% w porównaniu do wstrzyknięcia firmy Pfizer, nie brzmi to dla nas jak norma statystyczna. 

To samo można powiedzieć porównując całkowitą liczbę schorzeń oczu. Zgłoszono 3244 choroby oczu jako niepożądane reakcje po szczepieniu firmy Pfizer, ale aż 11480 zgłoszono jako niepożądane reakcje po szczepieniu AstraZeneca. To różnica 254%, a nie 53%, co na pewno powinno być, jeśli jest zgodne z normą.?

Następnie mamy reakcje anafilaktyczne. Reakcja anafilaktyczna to ciężka i potencjalnie zagrażająca życiu reakcja na wyzwalacz. Spustem jest tutaj dźgnięcie Pfizera lub szczepienie Oxford. Objawy anafilaksji obejmują uczucie omdlenia, trudności w oddychaniu, szybkie bicie serca i uczucie niepokoju, a stan musi być jak najszybciej leczony w szpitalu. Szczepionka Pfizer spowodowała jak dotąd 2309 reakcji anafilaktycznych, co spowodowało 2 niepotrzebne zgony.

Ale szczepienie Oxfordu odpowiada za 595 przypadków reakcji anafilaktycznej, co spowodowało 2 zgony od 2 czerwca 2021 r., zgodnie z raportem MHRA Yellow Card Scheme.

 

Cofnijmy się do ósmego raportu opublikowanego przez rząd Wielkiej Brytanii, który obejmował niepożądane reakcje na szczepionki przeciw Covid zgłoszone do Programu Żółtej Karty MHRA do 14 marca 2021 r. W tym raporcie stwierdziliśmy, że nastąpił wzrost liczby centralnych krwotoki układu nerwowego i incydenty naczyniowo-mózgowe. Wszelkiego rodzaju udary – które zdarzają się na skutek pęknięcia tętnicy lub… zakrzepów krwi.

Do dnia 14 marca odkryliśmy, że było 10 przypadków krwotoku mózgowego, które spowodowały 3 zgony, 4 przypadki zawału mózgu, które spowodowały 1 zgon, 4 przypadki udaru krwotocznego powodującego 1 zgon i 12 przypadków udaru niedokrwiennego, wśród wielu innych. Jak również 85 wypadków mózgowo-naczyniowych skutkujących 7 zgonami. Wszystkie zgłoszone jako niepożądane reakcje na szczepionkę Oxford/AstraZeneca.

Cóż, zaledwie jedenaście tygodni później, od 2 czerwca, 10 przypadków krwotoku mózgowego skutkującego 3 zgonami zwiększyło się do 135 przypadków krwotoku mózgowego skutkującego 35 zgonami. To wzrost liczby przypadków o 1250% w ciągu zaledwie siedmiu tygodni i wzrost liczby zgonów o 1 067%.

Liczba 4 przypadków zawału mózgu skutkującego 1 zgonem wzrosła do 68 przypadków zawału mózguskutkującego 3 zgonami. To 16 razy wzrost przypadków w ciągu zaledwie jedenastu tygodni.

Liczba 4 przypadków udaru krwotocznego skutkującego 1 zgonem wzrosła do 31 przypadków udaru krwotocznego skutkującego 4 zgonami. To 675% wzrost liczby przypadków i 300% wzrost liczby zgonów.

Liczba 12 przypadków udaru niedokrwiennego z 0 zgonów wzrosła do 103 przypadków udaru niedokrwiennego, w wyniku czego doszło do 3 zgonów.

Powodem, dla którego jest to tak szokujące, jest to, że poprzednie liczby do 14 marca były rozliczane przez okres 10 tygodni.

Ale najbardziej szokującym wzrostem jest liczba wypadków mózgowo-naczyniowych. 85 zgłoszonych wypadków mózgowo-naczyniowych, które doprowadziły do ​​7 zgonów na dzień 14 marca 2021 r., wzrosła do 868 przypadków w ciągu zaledwie jedenastu tygodni, a liczba zgonów wzrosła ponad 5-krotnie do łącznie 36.To zdumiewający wzrost.

Tym bardziej szokujące, że liczby uzyskane dzięki szczepionce Pfizera nie są bliskie, a podano tylko 53% więcej szczepionek AstraZeneca. Liczba wypadków mózgowo-naczyniowych na dzień 14 marca 2021 r. z powodu szczepionki Pfizer wyniosła 71, z czego 3 zakończyły się śmiercią.

Jedenaście tygodni do przodu do 2 czerwca i liczba ta wzrosła do 236, o kolejne 165 za dużo, a liczba zgonów wzrosła do 12. Jednak liczba, która miała miejsce z powodu wstrzyknięcia w Oksfordzie, jest nadal o 267,797% większa niż w wyniku Pfizera. Jeśli to było zgodne z normą. powinno to być tylko 53%.

Ten sam wzór można również zaobserwować w liczbie przypadków porażenia zgłoszonych jako niepożądane reakcje na szczepionki Covid. Z 62 zgłoszonymi przypadkami spowodowanymi szczepionką Pfizer, ale aż 251 zgłoszonych przypadków jest spowodowanych szczepionką AstraZeneca. To różnica 300%, a nie 53%, które powinniśmy widzieć.

Do 2 czerwca 2021 r. zgłoszono 193 678 niepożądanych reakcji na szczepionkę firmy Pfizer, z których 406 zakończyło się śmiercią.

Całkowita liczba zgonów z powodu szczepionki AstraZeneca wynosi obecnie 863 na dzień 2 czerwca 2021 r., a liczba działań niepożądanych wynosi obecnie łącznie 717 250. To o 270% więcej niepożądanych reakcji spowodowanych szczepieniem Oxford w porównaniu z szczepieniem firmy Pfizer, kiedy powinno to być tylko 53%, jeśli było zgodne z normą statystyczną.

Ogólna liczba zgonów z powodu obu ciosów wynosi obecnie 1269. Ale były również 4 zgony z powodu niedawno zatwierdzonego szczepienia Moderna i 22 zgony, w których marka szczepionki nie została określona w MHRA. Oznacza to, żecałkowita liczba zgonów z powodu szczepionek przeciw Covid na dzień 2 czerwca 2021 r. wynosi 1295. Żadna z tych szczepionek nie okazała się bezpieczna i należy natychmiast zaprzestać ich wprowadzania.

Proszę udostępniać te informacje wszędzie, jedynym sposobem na powstrzymanie większej liczby zgonów i poważnych wyniszczających stanów jest hałasowanie. Wykonaliśmy dla Ciebie ciężką pracę, teraz musisz coś z tym zrobić.

https://dailyexpose.co.uk/2021/06/11/shocking-u-k-government-release-19th-report-on-adverse-reactions-to-the-covid-vaccines/

Wpisał: Rząd Wielkiej Brytanii   
12.06.2021.
 
Rząd Wielkiej Brytanii: Wzrost liczby zaburzeń układu nerwowego i zgonów jest przerażający . Drukuj Email

KOMENTARZE

 • białko kolca przenosi się przez krew
  W czasie konferencji prasowej nowo powstałego niezależnego towarzystwa lekarzy i naukowców, dr Hałat (pod koniec konferencji) powiedział, że w Japonii zaprzestano pobierać krew od osób zaszczepionych, gdyż istnieje ryzyko, że będzie ona zawierać toksyczne "białko kolca", które poprzez transfuzję będzie się przenosić na osoby nie zaszczepione, a więc zdrowe.
  Jeśli tak jest w istocie, to niebawem osoby zaszczepione będą traktowane jak trędowate!
  Ale równocześnie prawie cała populacja (zaszczepieni i nie zaszczepieni) zostanie zainfekowana białkiem kolca! Jedni szczepionkami a inni zarażą się od zaszprycowanych.
  Nie wiadomo czy białko kolca nie przenosi się przez inne płyny ustrojowe: ślinę, łzy, spermę, itp.
  To może być piękna katastrofa, po której ludzkość wyginie!
 • @władek 13:28:34
  Media podały, że w jednej ze stadniny koni padło 16 koni z 18. Bardzo tajemniczy zgon koni.
  Wcześniej czytałem, że konie są bezbronne wobec koronawirusów.
  Najprawdopodobnie konie zostały zarażone koronawirusami przez jednego z pracowników stadniny który kilka dni wcześniej się zaszczepił!
 • Program szczepień przeciwko Covid z powodu poważnych reakcji niepożądanych i zgonów – należy natychmiast wstrzymać!
  Dr Tess Lawrie domaga się, aby dr June Raine, dyrektor generalny MHRA, natychmiast wstrzymał program szczepień przeciwko Covid z powodu poważnych reakcji niepożądanych i zgonów Daily Expose BY THE DAILY EXPOSE NA 10 CZERWCA 2021 •

  ( 15 KOMENTARZY )

  https://dailyexpose.co.uk/2021/06/10/dr-tess-lawrie-demands-dr-june-raine-the-chief-exec-of-mhra-halts-the-covid-vaccine-programme-immediately-due-to-severe-adverse-reactions-and-deaths/


  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/06/program-szczepien-przeciwko-covid-z.html
 • Tymczase
  Tymczasem następny polski "fachowiec" psychopata określa nieszczepionych się foliarze, mordercami.

  Coś trzeba z takimi ludźmi zrobić
  https://nczas.com/2021/06/12/kolejny-dr-wroblewski-osoba-niezaszczepiona-to-seryjny-morderca/
 • @zadziwiony 17:45:33
  Za -naście lat będziemy patrzeć na nasze czasy i nasze społeczeństwo, jak teraz patrzymy na tych, którzy kiedyś wierzyli, że np.: noworodki nie czują bólu.
 • @zadziwiony 17:45:33
  Towarzyszu doktorze, to właśnie takie jak ty osobniki, są seryjnymi mordercami i jak chcesz, to ci to udowodnię. Facet, któremu ktoś przez pomyłkę albo za łapówki nadał tytuł doktora uwierzył, że może głosić nawet absurdalne teorie, bo jest doktorem. Niebezpieczny, bo gdyby mu dać pistolet, pewnie strzelałby do nieszczepanów w imię „obrony ludzkości”. Następny Mengele za pieniądze . Niech zacznie od siebie ! Szczep się dziadu ! Idąc rozumowaniem tego totalniackiego znachora, przy uwzględnieniu opinii najsławniejszych wirusologów na świecie, osoby zaszczepione są wylęgarniami nowych mutacji wirusa, więc to one są jeszcze groźniejszymi seryjnymi mordercami. Nosiciele wirusa grypy też? Czy tylko nosiciele modnego w tym sezonie wirusa? Miejsce tego pana jest w pokoju bez klamek. Przy okazji dobrze by było gdyby jakiś dziennikarz przyjrzał się powiazaniom tego szura z bigfarmą. To zaszczepieni będą zarażać namnażającym się w ich organizmach wyrostkiem kolcowym. To oni Nas będą w stanie wszystkich wymordować. Trzeba zacząć unikać kontaktów ze zaszczepionymi mRNA. Ponieważ wirusy mogą przenosić również osoby zaszczepione, „seryjnymi mordercami” są wszyscy, którzy się całkowicie nie odizolują od innych ludzi. Zatem konsekwentnie na początek należy zamknąć w izolatce autora słów o „seryjnych mordercach” by nie stał się „seryjnym mordercą” i wypuścić dopiero wtedy, gdy wszystkie wirusy chorobotwórcze znikną – czyli nigdy. kolejny psychopata przy korycie; gorzej, przy władzy; Polacy, obudźmy się, bo te zgniłe do szpiku kości monstra wybiją nas, w sposób bezwzględny, do tego naszymi rękami, co do jednego; oni dla pieniędzy poćwiartują nawet swoich, jak tylko one, te swoje, odkryją przed nami ich niecne powiązania z finansami korporacji szczepionkowych; co, nie widać, jak nas wykańczają w biały dzień? Dawno już pisałem, że czas ruszyć na Warszawę. Bo Nasz czas zaczyna się kończyć.
 • @zadziwiony 17:45:33
  Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera. Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC) zapowiedziało zwołanie „pilnego spotkania”, by omówić przypadki zapalenia mięśnia sercowego po przyjęciu szczepionek opartych na mRNA Pfizera i Moderny. Sytuacja dotyczy setek nastolatków.
  CDC zorganizuje spotkanie z doradcami 18 czerwca. W ostatnim czasie oficjalnie zgłoszono 226 przypadków zapalenia mięśnia sercowego u nastoletnich mężczyzn po przyjęciu dwóch dawek szczepionki przeciw COVID-19. Informacja w amerykańskich mediach wypłynęła krótko po tym, gdy Izrael poinformował, że bada przypadki powikłań po szczepieniu preparatem Pfizer. Wcześniej Europejska Agencja Leków ogłosiła, że otrzymała 107 zgłoszeń o zapaleniu mięśnia sercowego po szczepieniu przeciwko koronawirusowi. CDC oświadczyło, że liczba przypadków zapalenia mięśnia sercowego jest znacznie wyższa niż oczekiwano. Jednocześnie podkreślono, że w stosunku do ogółu szczepień, są to nadal przypadki rzadkie. Zapalenie mięśnia sercowego po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 Spośród 226 oficjalnie zgłoszonych przypadków trzy osoby znajdują się na oddziale intensywnej terapii, 15 jest hospitalizowanych, a 41 ma ciągłe objawy zapalenia serca. Pozostałych 167 osób wyzdrowiało. Przypadki te dotyczą przede wszystkim nastolatków i młodych mężczyzn. Łącznie do amerykańskiego systemu VAERS (system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek) od rozpoczęcia kampanii szczepień wpłynęły 573 zawiadomienia o zapaleniu mięśnia sercowego. 372 przypadki dotyczą preparatu Pfizera, a 201 – Moderny. Ponad połowa zgłoszonych przypadków dotyczyła osób w wieku od 12 do 24 lat, co stanowi ok. 9 proc. podanych dawek w tej grupie wiekowej. Większość przypadków wystąpiła w ciągu tygodnia od szczepienia, a niepożądanymi skutkami były ból w klatce piersiowej i trudności w oddychaniu.

  Czym jest zapalenie mięśnia sercowego?
  Zarówno zapalenie mięśnia sercowego, jak i zapalenie osierdzia są najczęściej wynikiem infekcji i / lub zapalenia wywołanego przez wirus. Ciężkie zapalenie mięśnia sercowego może prowadzić do niewydolności serca, zaburzeń rytmu serca i nagłej śmierci. Oznaki i objawy zapalenia mięśnia sercowego to ból w klatce piersiowej, nieprawidłowe bicie serca (arytmia) i nieoczekiwana duszność. Wiele przypadków ustępuje samoistnie lub podczas leczenia, prowadząc do pełnego wyzdrowienia.
  Zapalenie osierdzia (pericarditis) jest stanem często związanym z zapaleniem mięśnia sercowego. Obrzęk i stan zapalny dotyczą osierdzia, podobnej do worka struktury z dwiema cienkimi warstwami tkanki, które otaczają serce, aby utrzymać je we właściwym miejscu i pomóc mu prawidłowo funkcjonować. Zapalenie osierdzia może postępować i prowadzić do poważnych powikłań, w tym tamponady serca, która jest wynikiem zbyt dużej ilości płynu w osierdziu, co może spowodować gwałtowny, potencjalnie śmiertelny spadek ciśnienia krwi. Innym powikłaniem zapalenia osierdzia może być przewlekłe zaciskające zapalenie osierdzia, gdy w osierdziu rozwija się sztywna, bliznowata tkanka, co wpływa na zdolność serca do kurczenia się. Objawy zapalenia osierdzia to ostry, przeszywający ból w klatce piersiowej, który pojawia się nagle; gorączka; słabość; trudności w oddychaniu lub duszność.

  Źródło: Daily Mail


  Ps...Kto nie umrze ten żyć będzie aż do śmierci. Czyżby powoli rozsądek brał górę nad prymitywnymi instynktami? Czy raczej instynkt samozachowawczy weźmie górę nad propagandą. Wszystkie skutki uboczne włącznie z żniwem śmiertelnym są zgodne z oczekiwaniami, jednak w stosunku do ogółu szczepień, są to nadal przypadki rzadkie. Taki był założony cel Event201. Korzyści (zysk) przewyższają zagrożenie kowidem. Dbają o zdrowie społeczeństw i sami nie stoją w kolejce po szprycę z miłości do ludzkości. Jeśli celem jest depopulacja i totalna kontrola, a patrząc dookoła ciężko zakładać cokolwiek innego, to „żaby gotuje się powoli”. Pierwsza fala szczypień nie może być zbyt śmiertelna, bo się żaby wystraszą, a krematoria zapchają. Hasło „Agenda 2030” daje pewne pojęcie, kiedy żaby mają być ugotowane. „Nadzieja umiera ostatnia” i „róbmy swoje”. Jak powiedział Moraver, „kto umrze ten umrze i cześć”! Na wszelki wypadek Ministerstwo Zbrodnia zapewniło sobie immunitet jakiego nikt inny tu nie ma. Licencję na masowe zabijanie. A hitlerowców nadal ścigają. Po co, chcą wykorzystać ich doświadczenie? A ciemnota dalej ciśnie na wstrzykiwanie niewiadomego pochodzenia preparatu do swojego organizmu. Powodzenia! Szczepcie się dalej hehe. Im więcej zaszczepionych zejdzie tym mniej mniej nie myślących samodzielnie ludzi będzie wśród nas. I chyba o to w tym wszystkim chodzi…
 • koniecznie trzeba to zobaczyć.
  Obrady w Teksasie nad ustawą przeciwko restrykcjom covidowym
  https://www.bitchute.com/video/fD6V8QhJEkVx/
 • @zadziwiony 17:45:33
  Strażacy wyważyli drzwi. Zobaczyli dwójkę małych, zapłakanych dzieci i zwłoki ich matki. Strażacy z powiatu oleśnickiego zostali wezwani do mieszkania, z którego sąsiadom z dołu kapała woda. Gdy w lokalu nikt nie odpowiadał, wyważyli drzwi. W środku zastali dwójkę małych dzieci i nieżyjącą matkę. Do makabrycznego odkrycia doszło w Międzyborzu na Dolnym Śląsku. Sąsiadka, która zgłosiła kapiącą z sufitu wodę, początkowo sama próbowała załatwić sprawę z sąsiadką, ale bezskutecznie. Strażacy oraz policjanci także nie mogli nawiązać kontaktu. Dochodził do nich natomiast odgłos płaczących dzieci. Wtedy zdecydowali się wyważyć drzwi. Zwłoki matki na podłodze, obok płaczące dzieci To, co zobaczyli w środku, zmroziło krew w żyłach. Na podłodze leżały zwłoki 38-letniej kobiety. Na jej ciele widoczne już były plamy odpadowe. Nie wiadomo, jak długo kobieta nie żyła. W mieszkaniu były także zapłakane dzieci – 5-letni chłopiec i 3-letnia dziewczynka. W łazience z kolei pozostał odkręcony kran, z którego woda zalewała mieszkanie to oraz sąsiadki. Dzieciom została udzielona pomoc psychologiczna, a następnie trafiły pod opiekę rodziny zmarłej 38-latki. Śledczy będą wyjaśniać, co tak naprawdę wydarzyło się w mieszkaniu, jak długo nie żyła matka dwójki dzieci i co było przyczyną śmierci. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, gdyż mieszkanie było zamknięte od środka. Trudno nie postawić sobie pytania, jak długo ta dramatyczna sytuacja by trwała, gdyby nie kapiąca woda…


  Ps...Pytanie brzmi kiedy się zaszczepiła...No to dzieciaki mają niezły „starter” od życia, psycholog będzie miał robotę. Swoją drogą, mam tylko jedno pytanie, czy była zaszczypana i kiedy.
 • @zadziwiony 17:45:33 Właśnie tacy łapownicy całe lata nas pseudo leczyli
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2021/05/niezgoda_odmowa_szczepionki_szczepionka_strzykawkii_strzykawka_covid_nczas-1-768x512.jpg

  Obrazek ilustracyjny/Odmowa, szczepionki Źródło: Pexels, collage
  Nie bez powodu na czele WHO stoi komunista, chyba nawet były członek jakieś bojówki. Lekarze go wybrali? Jest reprezentantem grup interesów, których politykę ma realizować.
 • @zadziwiony 17:45:33
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2021/06/christian-eriksen-dania-pilkarz-zaslabniecie-768x512.jpg
  Dramat na EURO2020. Duńczyk Eriksen nagle padł na murawę. Trwa walka o jego życie [VIDEO] AKTUALIZACJA 19:15 wg duńskich mediów Eriksen żyje i odzyskał przytomność. Zawodnik miał atak serca. Udało się przywrócić funkcje życiowe. Wiadomość jednak nie jest oficjalnie potwierdzona.

  https://nczas.com/2021/06/12/dramat-na-euro2020-dunczyk-eriksen-nagle-padl-na-murawe-trwa-walka-o-jego-zycie-video/

  Ps... Ciekawe kiedy się szczepił... czy piłkarze duńscy byli zaszczepieni a jeżeli tak czy to nie jest nop?
 • @zadziwiony 17:45:33
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2021/06/piotr-rubas-1-768x512.jpg

  Dr Rubas: Banują za prawdę o lockdownie! Komu na tym zależy? [WYWIAD] Będą kolejne „fale”, aż do ostatecznej likwidacji naszego stanu posiadania jako Narodu i zamienienia nas w wyrobników korporacji, które, jak wiemy z analizy ekonomicznej, w 2020 roku zwiększyły swój majątek o 843 mld euro, a niektórzy, jak właściciel Amazona Jeff Bezos, podwoili swój majątek… To oni są prawdziwym wygranym tej całej operacji – mówi w rozmowie z „Najwyższym CZASEM!” Piotr Rubas, lekarz internista pracujący w Niemczech.
  Jakub Zgierski: – Czy rzeczywiście mamy do czynienia z epidemią albo pandemią? Mówią o tym i rządzący, i dziennikarze, i eksperci medyczni…

  Piotr Rubas: – Z uwagi na fakt, iż mamy bardzo duży chaos semantyczny, należałoby sobie wyjaśnić, co oznaczają te pojęcia. Otóż zgodnie z klasyczną definicją, pandemia to występowanie dużej liczby zgonów wskutek choroby zakaźnej w danym czasie na wielu kontynentach. Pamiętajmy jednakże, iż ta definicja już nie obowiązuje, gdyż w 2009 roku została zmieniona w ten sposób, że pojęcie „duża liczba zgonów” zamieniono na „duża liczba infekcji”. Tylko dzięki tej zmianie możliwe było ogłoszenie przez WHO krótko potem tzw. pandemii świńskiej grypy, która, jak się później okazało, była jedną z najłagodniejszych fal grypowych od lat. Jednak koncerny farmaceutyczne i powiązane z nimi firmy, z których pieniędzy w olbrzymiej większości finansowana jest działalność WHO, mogły osiągnąć krociowe zyski, gdyż rządy wielu państw, na podstawie podpisanych kilka lat wcześniej specjalnych umów z koncernami farmaceutycznymi, zobowiązały się do zakupu milionów dawek szczepionek w razie ogłoszenia pandemii przez WHO.

  Idąc tokiem rozumowania WHO i zmienionej definicji, która nic nie mówi na temat ciężkości danej choroby zakaźnej i związanej z nią liczby zgonów, można śmiało powiedzieć, że co sezon mamy pandemię kataru, gdyż odpowiedzialne za niego patogeny powodują dużą liczbę infekcji na całym świecie. Jednak zgodnie z mądrością etapu, kilka miesięcy temu również i ta definicja pandemii została zmieniona i – jak możemy dowiedzieć się ze stron WHO – obecnie „pandemia to występowanie nowej choroby na całym świecie”. Tyle i tylko tyle! Oznacza to, że gdyby np. wskutek jakiegoś kataklizmu na świecie pojawiła się dżuma i ludzie zaczęliby masowo na nią umierać, to pandemii by nie było, gdyż dżuma nie jest nową chorobą. Widzimy, iż pojęcie pandemii uległo swoistej inflacji…

  Pandemia istnieje, ale jedynie w przekazie medialnym, natomiast przyglądając się uważnie twardym danym, możemy stwierdzić, że np. w Niemczech w roku 2020 nie było większej liczby przypadków ostrych infekcji oddechowych niż w ubiegłych latach. Podobnie w Polsce, aż do powtórnego zamknięcia kraju i wyłączenia służby zdrowia jesienią 2020 roku, przez co zmarła rekordowa liczba Polaków, mieliśmy mniejszą umieralność niż w latach ubiegłych, a branża pogrzebowa była na skraju bankructwa! Czy tak wygląda prawdziwa pandemia?

  – Jak Pan ocenia całą politykę lockdownową polskich władz? Czy bilans tej walki można uznać chociaż za trochę pozytywny?

  – Jest to polityka zbrodnicza, która nie daje żadnych rezultatów, gdyż, jak widzieliśmy na przykładzie woj. warmińsko-mazurskiego, po wprowadzeniu tam ścisłego lockdownu tzw. liczba zakażeń, która jest de facto liczbą dodatnich wyników testów, wzrosła, a więc nawet te stosowane przez Niedzielskiego wskaźniki pokazały, że osiągnięty cel jest odwrotny od zamierzonego. Wiemy z wyników badań epidemiologów z Uniwersytetu Stanforda, że lockdown jest całkowicie nieskuteczny w zahamowywaniu transmisji wirusa. Występowanie nadmiarowych zgonów jest dziwnym trafem zbieżne w czasie z momentem wprowadzenia lockdownów w poszczególnych krajach. Dodatkowo rujnowanie gospodarki przez lockdown sprawi niebawem, że nie będzie miał kto utrzymywać szpitali w Polsce, gdyż filarem gospodarki jest klasa średnia, a nie wielkie korporacje. Maseczki, dystans społeczny, dezynfekcja rąk, zamknięcie gospodarki – tyle obostrzeń, które z naukowego punktu widzenia są bezsensowne… Czy świat medycyny ma klapki na oczach?

  – Ma to swoje źródła w systemie finansowania kariery zawodowej wielu z tzw. ekspertów, którzy otrzymują granty na swoje badania od przedstawicieli BigPharmy. Przeprowadzane badania naukowe – jak to celnie opisał prof. Leemon McHenry – nie są nieraz nawet tworzone przez ich nominalnych autorów, tylko podsuwane im do podpisu jako „gotowce” przez koncerny farmaceutyczne, by autoryzować ich nazwiskiem rzekomo niezależne badanie naukowe. Podlegli owym profesorom pracownicy naukowi w obawie o stanowiska bądź z powodu konformizmu nierzadko wolą milczeć niż narażać się na ostracyzm środowiska. Drugą kwestią są wymierne bodźce finansowe dla środowiska medycznego od rządów, a jak wiemy – mało kto chce „kąsać rękę, która go karmi”.

  – Wiele mówi się o tzw. Wielkim Resecie. Jedni powiedzą, że to teoria spiskowa dla szurów, a drudzy, że rzeczywistość, która zmienia się na naszych oczach. A Pan co powie?

  – Przecież to nie my wymyśliliśmy to pojęcie. Jego twórcą jest człowiek aspirujący do miana demiurga, przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, Klaus Schwab, wydawca książki pod tym tytułem, który dąży do wprowadzenia na całym świecie modelu totalnej inwigilacji znanego z Chin. Jak wiemy, idee mają swoje konsekwencje, a zbrodnie, jak te w GUŁAG-u, w Auschwitz czy na Wołyniu, nie wzięły się znikąd. Wcześniej byli ideolodzy pokroju Marksa, Nietzschego czy Doncowa, którzy przygotowali odpowiednie zaplecze ideowe dla wcielanego później w życie ludobójstwa.

  – Wywiady z Pana udziałem najwyraźniej nie są mile widziane, sądząc po banach chętnie rozdawanych przez YouTube. Zresztą różnego rodzaju nieprzyjemności spotkały także innych lekarzy…

  – Pamiętajmy, kto jest właścicielem YouTube’a i że ta platforma służy za narzędzie w rękach globalistów, dążących do monopolizacji życia gospodarczego i całkowitej likwidacji klasy średniej. Głosy przeciwne muszą więc być blokowane, na szczęście na razie w formie bana, jednak znając metody, jakimi posługiwali się totalitaryści, należy spodziewać się wszystkiego. Autorzy tego scenariusza nie cofną się przed niczym, o czym może świadczyć los prezydentów Tanzanii i Burundi, zmarłych nagle, podobnie jak ministra finansów Hesji Thomasa Schäfera, który nie zgadzał się obłędną polityką lockdownową rządu w Berlinie (właśnie w Hesji leży Frankfurt nad Menem – centrum finansowe Niemiec) i znaleziono go martwego w gabinecie wiosną 2020 roku. Prezes stowarzyszenia niemieckich hotelarzy DEHOGA Franz Klein, który zapowiadał podjęcie kroków prawnych w obronie rujnowanych hotelarzy, zmarł „nagle i nieoczekiwanie” – jak podawały niemieckie media. Wreszcie wiceprzewodniczący niemieckiego Bundestagu z SPD Thomas Oppermann, który po wywiadzie w telewizji ZDF, gdzie opowiadał, iż decyzja o drugim lockdownie była z góry ukartowana i że „on tego tak nie zostawi”, osunął się na ziemię nieprzytomny, a wkrótce potem zmarł w szpitalu. Podobno w maju mamy zakończyć to zbiorowe szaleństwo. Zdziwiłby się Pan, gdyby niedługo na konferencji prasowej minister Niedzielski, swoją drogą ekonomista, ogłosił nadejście kolejnej fali koronawirusa?

  – Ależ ja jestem tego pewien, mamy to jak w banku, ale może nie, gdyż to pojęcie także się zdezawuowało i, jak wiemy, banki obracają pieniądzem, który de facto nie istnieje – co więcej, w każdej chwili mogą w ramach procedury bail-in ukraść nasze pieniądze w celu ratowania swojego istnienia. Pozostańmy więc przy stwierdzeniu, że jest to pewnik, iż będą kolejne „fale”, aż do ostatecznej likwidacji naszego stanu posiadania jako Narodu i zamienienia nas w wyrobników korporacji, które, jak wiemy z analizy ekonomicznej, w 2020 roku zwiększyły swój majątek o 843 mld euro, a niektórzy, jak właściciel Amazona Jeff Bezos, podwoili swój majątek… To oni są prawdziwym wygranym tej całej operacji.

  Pamiętajmy także, że możemy mieć do czynienia z rzeczywistą falą masowych zachorowań i zgonów ludzi dotychczas zdrowych, ale to na skutek przyjęcia eksperymentalnego preparatu mRNA, określanego mediach jako „szczepionka”. Takie ryzyko istnieje, zważywszy na zaobserwowaną reakcję ADE u zwierząt eksperymentalnych, gdy przed laty próbowano opracować szczepionkę na koronawirusy, a wskutek tych ciężkich powikłań, które wystąpiły dopiero siedem-osiem miesięcy po zaszczepieniu, badania przerwano. Ludzie, którzy nie mieliby żadnych objawów bądź niewielkie, poprzez istnienie przeciwciał nieneutralizujących mogą bardzo ciężko chorować i nawet umrzeć.

  – Jak Pana zdaniem należało postąpić z tym wirusem, patrząc na fakty i wiedzę naukową?

  – Jak wynika z analizy prof. Ioannidisa, owa mutacja wirusa z rodziny koronawirusów, w porównaniu z dotychczas znanymi nam wariantami, nie wygląda szczególnie groźnie, a jego śmiertelność jest porównywalna z sezonową grypą i nie przekracza 1%. To, co należało zrobić, to ochrona osób narażonych na najcięższy przebieg infekcji wirusowej, jak osoby z zaburzoną odpornością czy ludzie starsi mieszkający dotychczas samotnie, ale oczywiście przy zachowaniu pełnej dobrowolności, gdyż nie wolno nigdy ludzi uszczęśliwiać na siłę, jak to mają w zwyczaju socjaliści. Zwykłe higieniczne postępowanie, jak przy każdym sezonie grypowym, czyli regularne mycie rąk, wietrzenie pomieszczeń, kichanie w łokieć, a nie w dłoń, w zupełności wystarczają, by nie dopuścić do rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów powodujących sezonowe infekcje dróg oddechowych, a do takich należą koronawirusy.

  rozmawiał Jakub Zgierski

  Ps...100% prawdy! Następnym krokiem w depopulacji będą wojny. Pod tym pretekstem władze różnych krajów będą wprowadzać stany wyjątkowe oraz drakońskie zarządzenia przed którymi przeciętny człowiek nie będzie mógł się uchronić. Obowiązkowe szczepienia oraz nowe warianty wirusów starannie opracowane w laboratoriach. Ogromna śmiertelność. Brak żywności… Chaos! A może trzeba zmienić punkt widzenia? Może wyszczepianie jest wyłącznym celem, a „plandemia” to tylko dobry ku temu pretekst? Jeżeli udałoby się wymordować większość ludzi na ziemi, cały ich majątek przejmie min wspomniany Bezos. I to nie będą jakieś tam śmieszne miliardy dolarów. Odciążenie „umierającej” planety i łatwiejsze zarządzanie mniejszą ilością ludzkiego bydła- bezcenne. Cała reszta to tylko pozytywne skutki uboczne. A Szumowski należy do zakonu kawalerów maltańskich, który jest określany przez byłych masonów za ośrodek masonerii w kościele katolickim, to wyjaśnia jego opinię na temat, że robienie szczepionek z tkanek aborcjonowanych dzieci to nie grzech.
 • @zadziwiony 17:45:33
  Paszporty szczepionkowe. Wyrzucanie poza nawias społeczny. Po osiągnięciu porozumienia przez negocjatorów Rady UE i Parlamentu Europejskiego, Komisja Europejska zapewniła, że „unijne cyfrowe zaświadczenia Covid” będą zasadniczo dostępne dla obywateli od 1 lipca. Na razie jednak nie wiadomo, w jakim zakresie miałyby one obowiązywać w Polsce. Pojawia się jednak wiele daleko idących pomysłów. W rozmowie z nczas.com dr Paweł Basiukiewicz, elektrokardiolog pracujący na oddziale covidowym, odniósł się do idei paszportów szczepionkowych. To wszystko zależy od tego, w jakim zakresie ten tzw. paszport szczepionkowy będzie wprowadzony. Przecież wszyscy, którzy jeździli do ciepłych krajów, w takie miejsca, gdzie występuje żółta gorączka, mają zalecane zaszczepienie się właśnie na żółtą gorączkę. Jest żółta książeczka WHO, gdzie to szczepienie było wbijane. Ta książeczka nigdy nie była kontrolowana jakoś restrykcyjnie, ale każdy rozsądnie myślący człowiek, który chciał wyjechać gdzieś do ciepłych krajów, w regiony, gdzie żółta gorączka występuje endemicznie, szczepił się na nią podkreśla dr Paweł Basiukiewicz. Tutaj to jest trochę co innego, bo tak naprawę robi się powszechny nakaz. Paszport szczepionkowy zaczyna przyjmować formę certyfikatu cyfrowej tożsamości zdrowotnej. Jeżeli posiadanie tego ma warunkować wjazd do innego państwa, to w zasadzie Strefa Schengen przestała istnieć, bo trzeba będzie mieć certyfikat, którym się człowiek określi. To po pierwsze wskazuje. A po drugie, czy te paszporty szczepionkowe nie zaczną funkcjonować też w przestrzeni wewnętrznej, jako taka przepustka do pracy, przepustka do współegzystowania z innymi ludźmi, np. w przestrzeniach zamkniętych – na basenie, w zoo. Diabeł tkwi w szczegółach zwraca uwagę lekarz. Jednocześnie wskazuje, że wewnętrzne wprowadzenie takich paszportów miałoby daleko idące konsekwencje. Moje dziecko nie pójdzie do przedszkola, czy do szkoły, bo się nie zaszczepiło, albo jego rodzice się nie zaszczepili. Albo nie wpuszczą pani do zoo, albo nie wpuszczą pani do aquaparku czy sklepu, bo pani albo np. pani córka się nie zaszczepiła tak teoretyzuję. To już zaczyna być bardzo opresyjne stwierdza. Nie podważam sensowności szczepienia u osób z grup ryzyka. Jak najbardziej, niech się starsze osoby, obciążone szczepią. Natomiast cały czas mamy do czynienia z preparatami w III fazie badań klinicznych i wprowadzanie powszechnego nakazu i warunkowanie tym dopuszczania do zwykłej aktywności oznaczałoby, że nagle wszystkie konstytucyjne prawa zostają zawieszone, prawa człowieka i uzależnione od przyjęcia preparatu, który nawet nie jest jeszcze dobrze zbadany wskazuje lekarz. My to przerabialiśmy. To wszystko jest napisane w „Roku 1984”. Tam było Ministerstwo Miłości, Prawdy i inne. Każde z tych ministerstw zajmuje się swoją działką. Równie dobrze można powiedzieć, że coś jest dobrowolne, no ale jak tego nie przyjmiesz, jesteś wyrzucany poza nawias społeczny. Dostaniesz wodę i chleb podsumowuje dr Paweł Basiukiewicz.
 • @zadziwiony 17:45:33
  Jeszcze kilka nazistowskich odzywek "medyków" i "polskich polityków", a jesienią pseudopolscy agenci Bigpharmy będą poruszać się wyłącznie kanałami...
 • @kula Lis 69 04:58:14
  Niech tak się stanie!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031