Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 264 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Wstręt

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jednym z ważnych mechanizmów obronnych organizmu każdego człowieka, jest uczucie wstrętu (odrazy).

 

Brzydzimy się tych wszystkich rzeczy i zachowań, które potencjalnie mogą być groźne dla naszego zdrowia czy życia. Obrzydzeniem napawają nas ludzkie wydzieliny i ekstrementy, gdyż mogą one zawierać różne chorobotwórcze drobnoustroje. Wiele osób reaguje wymiotami na ich widok, co jest następnym mechanizmem samoobrony organizmu. Celem takiej reakcji, jest wydalenie z organizmu tych czynników chorobotwórczych, które mogły przeniknąć do naszego ustroju dlatego, że przebywaliśmy w pobliżu takich czy innych wydzielin.

  Uczucie wstrętu ma skłonić człowieka do szybkiego oddalenia się z miejsca, zainfekowanego ludzkimi ekstrementami.

 Brzydzimy się różnych zwierząt, które w naszej szerokości geograficznej nie są groźne, ale były takie wcześniej. Reagujemy wstrętem na widok pająków, węży, pluskiew, czasami much (itp.), gdyż mogą one przenosić rożne choroby, bądź jadowicie ukąsić.

 Uczuciem odrazy napawa nas wiele ludzkich zachowań, w tym dewiacyjne formy zaspakajania popędu płciowego.

Wstręt do tego typu zachowań jest zakodowany w naszej świadomości wyjątkowo silnie! Dlaczego? Osobnicy zaspakajający swoje potrzeby seksualne w dewiacyjny sposób, stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia a niekiedy i życia ludzi którzy znajdą się w ich zasięgu. Realizując swój dewiacyjny popęd seksualny, często dopuszczają się oni przemocy, przenoszą droga płciową różne choroby, kaleczą swoje ofiary fizycznie i psychicznie, a niekiedy mordują je. Uczucie odrazy do dewiantów seksualnych, ma skłonić nas do unikania ich, a więc zminimalizowania ryzyka zagrożenia z ich strony.

  Czy wrodzony nam mechanizm wstrętu wobec dewiantów seksualnych, jest społecznie „sprawiedliwy”?

 Wszak trudno mieć pretensje do ludzi którzy przyszli na świat z różnymi defektami genetycznymi,(których skutkiem są przeróżne zboczenia seksualne), że są tacy a nie inni. Oni się tacy urodzili, dlaczego więc mają być napiętnowani i odrzucenie przez większość ludzi?

W świecie przyrody (której jesteśmy częścią) pojęcie „sprawiedliwości” nie istnieje. Natura premiuje jednostki genetycznie udane, zaś bezwzględnie eliminuje te obarczone błędami. Dzięki temu możliwe jest trwanie całych gatunków zwierząt i ich rozwój.

  Przedstawiony mechanizm odrazy do dewiantów seksualnych ( i wynikająca z niego społeczna ich izolacja w większości kulurach, niekiedy agresja wobec nich, czy wręcz próby fizycznej eliminacji) był powszechnie akceptowany przez tysiące lat,  w większości państwach .

Przełom w społecznym postrzeganiu zboczeńców ( w tym głównie homoseksualistów, w kolejce po „uznanie” oczekują pedofile), nastąpił w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, głownie w państwach zachodniej Europy. Lewicowym intelektualistom, żydowskim mediom  i socjalistycznym rządom, udało się sztuka nie lada: w drodze wieloletniej propagandy i indoktrynacji, udało się im zmienić społeczne nastawienie tak zwnych "elit" do homoseksualistów.

Przestali być oni „zboczeńcami”, zaś stali się równoprawną , odmienną orientacją seksualną, w sposób nachalny promowaną! Pozostawmy na boku pytanie, o cel takiego propagandowego „równouprawnienia” homoseksualistów, skupmy się na społecznych skutkach. Nachalna propaganda i promocja homoseksualistów we wszystkich możliwych mediach, stanowi gwałt zadawany Naturze, czyli zdecydowanej większości ludzi, obdarzonych przez Naturę wrodzoną odrazą w stosunku do dewiantów seksualnych!!

Wbrew własnej woli i wbrew wrodzonym instynktom, zdecydowana większość ludzi jest zmuszana do bezustannego oglądania zboczeńców we wszystkich możliwych mediach, choć naturalną, wrodzoną ludziom skłonnością, jest unikanie ich! Z taką właśnie sytuacją mamy obecnie do czynienia  w Polsce.

Polskie „elity” intelektualne, zaślepione „polityczną poprawnością” płynącą do nas z państw Europy Zachodniej, promują „na chama” homoseksualistów i ich styl życia, choć jest to obiektywnie z każdego punktu widzenia pozbawione sensu!

  Dlaczego polskie „elity” intelektualne i opanowane przez nich media, prowadzą stałą, nachalną promocję homoseksualistów? 

Polska „elita” intelektualna stanowi najbardziej skurwioną i zdemoralizowana grupę społeczną w kraju. Ludzie ci (w większości byli piewcy stalinizmu, bądź ich potomkowie) będą popierać każdą ideologię, najbardziej nawet zbrodniczą, jeśli będzie to dla nich korzystne! (patrz obecne popieranie zbrodniczej ideologii kowida) Jeśli pieniądze i zaszczyty przynosiło pisanie poematów na cześć Stalina – to oni te poematy pisali. Jeśli „na fali” jest sławienie demokracji – to oni ją sławią. Jeśli „trendy” jest gloryfikowanie pederastów – to ich gloryfikują. Gdyby nagle okazało się, że „trendy” jest gnębienie gejów – to bez wahania wdepczą ich w ziemię.

  Skurwiona, zdemoralizowana swołocz, czyli niedouczona „elita intelektualna” kraju  (która za sprawa historycznej zmowy opanowała media),  stale i uporczywie ogłupia  i dezinformuje społeczeństwo w wielu ważnych społecznie kwestiach. Jednym z obszarów społecznej dezinformacji i ogłupiania, jest promowanie dewiacyjnych zachowań seksualnych, sprzecznych na naturą człowieka i budzących jego naturalny sprzeciw i odrazę.

Na szczęście promocja dewiacyjnych form zaspakajania popędu seksualnego nie znajduje większego poparcia społecznego(ogranicza się do "elit")  i musi się skończyc klęską, jak każde działanie idące od prąd  naturalnym zjawiskom przyrodniczo społecznym.

 

Anthony Ivanowitz

10.06.2021r.

www.pospoliteruszenie.org

  

KOMENTARZE

 • Homo i hetero
  Heteroseksualizm jest bardziej niebezpieczny od homoseksualizmu, ponieważ grozi nie tylko chorobami wenerycznymi, ale również aborcją, dzieciobójstwem lub porzuceniem noworodka. Każdego roku na świecie przeprowadza się około 56 milionów zabiegów usunięcia ciąży. Jak Pan myśli, kto za to odpowiada? Gejów bym o to nie podejrzewała... No, chyba że któryś jest lekarzem ginekologiem. ;-)

  Gdybym miała dziecko, wolałabym, żeby było stuprocentowym homoseksualistą. Miałabym wówczas gwarancję, że nie narobi mi "bigosu" na mój (jako rodzica wychowującego/utrzymującego) koszt. :-P
 • autor
  Homoseksualizm i inne dewiacje - zostały zaakceptowane na Zachodzie.

  Pytanie - dlaczego?
  Możliwym wyjaśnieniem jest fakt, iż obecnie dominują tam Żydzi, a cała ideologia współżycia bazuje na judaizmie. Ta konstatacja nie budzi chyba zastrzeżeń.
  Natomiast - także sprawą oczywistą jest, że ze względów ideowych - Żydzi preferują "chów wsobny", a to prowadzi do szybkich procesów degeneracyjnych.
  Jak wiadomo - wszyscy Żydzi są badani pod tym względem i aby zawrzeć związek małżeński musi być zgoda stosownej instytucji żydowskiej celem ograniczenia możliwości błędu genetycznego.

  (Na marginesie; dlaczego walka o godne życie niepełnosprawnych ma tak silne poparcie - wpuszczono Hartwig itd. do Sejmu, a pierwszą ich wizytującą była Pani Prezydentowa?)

  Można sądzić, że o ile fizyczne przejawy zdegenerowania są ukrywane lub eliminowane ze sfery publicznej, to równie duży procent zdegenerowania występuje w sferze mentalnej, a to jest trudne do "wyłuskania".

  Oczywiście - chyba są regiony, gdzie zjawisko występuje częściej - aj w Anglii, ale bardziej należy je łączyć ze wskazanym chowem wsobnym - co dotyczy też tzw. arystokracji. Przykład szybkiej degeneracji np. Róży Thun + coś tam, jest jednoznaczny;-)))
  W końcu zjawisko "cyganerii artystycznej" - to potomkowie głównie rodów arystokratycznych, zblazowani życiem, a poszukujący wrażeń.
 • @Natalia Julia Nowak 00:06:14
  A nie mogłabyś, Julka, zająć się od razu jakąś inną panienką? Przecież i tak za kobietę nie robisz - to kto by ci tu dziecko chciał uczynić?
  Zwłaszcza, że ci to niepotrzebne.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:14:37
  Po moim trupie.
 • @Natalia Julia Nowak 07:17:19
  To Julka nie jest w związku z Natalką? I pod jednym już nazwiskiem ...
  A mógłby to być tak szczęśliwy związek...
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:12:33
  Elita mafijna pilnuje aby owieczki zajmowały swoją uwagę wszystkim po za tym, co jest istotne, czyli: Podatki rzędu 70% z rzeczywistego dochodu, brak dostępu do leczenia, brak opieki socjalnej, praca na granicy wytrzymałości biologicznej, bieda, bezdomność, emigracja zarobkowa ( rozpad więzi rodzinnych, eurosieroctwo ) itd.

  Dają biednemu ludowi igrzyska pod tytułem : Homoseksualizm, pedofilia, życie prywatne celebrytów, a głupi lud się tym branzluje ku mojemu głębokiemu rozczarowaniu.
 • @Natalia Julia Nowak 00:06:14
  cyt:
  Gdybym miała dziecko, wolałabym, żeby było stuprocentowym homoseksualistą.

  Tak źle życzysz swojemu (ewentualnemu) dziecku??

  Homoseksualizm to bardzo poważna choroba psychiczna, której tylko jednym z objawów jest zaspakajanie potrzeb seksualnych z osobą tej samej płci.
  Homoseksualiści żyją statystycznie o wiele lat krócej niż heteroseksualiści, popełniają wielokrotnie częściej samobójstwa, chorują i roznoszą choroby, popełniają wielokrotnie częściej przestępstwa na tle seksualnym. Na temat medycznych aspektów homoseksualizmu jest bogata literatura i były prowadzone liczne badania naukowe. Wynika z nich, że seks homoseksualny rujnuje gejom zdrowie.
  Stwórca konstruując człowieka nie przewidział, że w skutek swojego błędu niektórzy mężczyźni będą uprawiać seks nie z kobietami tylko pomiędzy sobą.
  A ponieważ tego nie przewidział, to zaprojektował grubość ścianki kobiecej pochwy 6 razy grubszą niż grubość ścianki jelita grubego.
  I dlatego kobieca pochwa służy jej bez szwanku do odbywania dowolnej Ilości stosunków, zaś jelito grube pederasty zostaje zniszczone w krótkim czasie, ku uciesze lekarzy proktologów i producentów pampersów!
  Dalej byś chciała aby twoje dziecko było 100 procentowym gejem??
 • @anthony 08:00:55
  "Wynika z nich, że seks homoseksualny rujnuje gejom zdrowie."

  A potem są ciężarem, garbem obarczającym społeczeństwo, bo taki chory gej - jegomość nie ma wtedy siły pracować na siebie ( choroba ) a żreć chce i żyć dalej też, a to już koszt dla społeczeństwa - produkcja leków, dawanie idiocie pożywienia, schronienia itp. gratisowo zaznaczam.

  Tak samo jest z np. z grubasami ( palaczami, alkoholikami, narkomanami ) obżerającymi się ponad miarę - żre, żre, a potem cukrzyca, miażdżyca i staje się niezdolny do tego aby pracować na siebie i tym samym staje się obciążeniem dla społeczeństwa.
 • @werka1321 08:23:09
  Werka, przecież wyjawilaś nam że sama nie masz zamiaru pracować, posiadać itd. A nie każdy grubas jest obrzartuchem, nie każdy z miażdżycą i nadciśnieniem jest grubasem. Np betablokery /leki/ na nadciśnienie wywołują cukrzycę.

  Wystarczy ślepo zaufać medycynie a ta zrobi w rezultacie z człowieka chorującego człowieka przewlekłe chorego, za to utrzymującego medyków i farmację. Chociaż ci ludzie nie zawsze ponoszą winę, bo wykonują tylko czynności których nauczono ich na studiach, i wykonują je w tzw dobrej wierze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031