Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 264 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Kowidowy test na inteligencję

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego ustalenia przez organizatorów tego „tańca śmierci” kogo zamordować , a kogo zachować przy życiu!

 

 

 

 

 

Podczas wcześniejszych prób depopulacji (w czasie II wojny światowej) , selekcji kto „do roboty” a kto „do gazu” dokonywał na rampie kolejowej obozu koncentracyjnego niemiecki żołdak. Na podstawie wyglądu więźniów decydował on o ich życiu i śmierci. Ta metoda selekcji jest współcześnie nie do powtórzenia z powodu głównie skali planowego ludobójstwa.

 

Samozwańczy „liderzy ludzkości” (żydowska światowa mafia) wymyślili więc metodę selekcji prostszą, tańszą i „samoobsługową”. Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku.

Jak takie osoby wyłonić z całej ludzkiej populacji w sposób tani, szybki i pewny?

 

Metoda test genialnie prosta! Należy za pomocą mediów światowych rozpowszechnić jakieś prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania i zobaczyć którzy ludzie dali się na ten szwindel nabrać. Na przykład nazwać kowidem grypę sezonową i nałgać w telewizorach, że jest to śmiertelna zaraza!

Aby dać ludziom mądrym szansę na właściwą ocenę sytuacji, wszelkie informację służące do weryfikacji kłamstwa są łatwo dostępne, naukowcy i lekarze demaskujący oszustwo kowidowe są dopuszczani do mediów (nawet rządowych, patrz „Warto rozmawiać” w polskiej telewizji), media internetowe są im bez specjalnych przeszkód udostępniane.

 

Słowem ilość statystyk, opinii i publikowanych badań jest tak ogromna i ogólnie dostępna, że każdy człowiek który ma choć trochę oleju w głowie, od razu połapie się, że ktoś próbuje go zrobić w konia!

Ale ludzie głupi, leniwi intelektualnie, nie potrafiący wyciągać logicznych wniosków z prostych faktów, uwierzą w każdą brednię o ile zostanie ona odpowiednio nagłośniona przez media!

 

I właśnie tacy ludzie których jest zdecydowana większość, w telewizyjne brednie uwierzyła na znak czego pozakładała na twarze cuchnące szmaty, choć niezliczone badania pokazują, że szmaty te przed niczym nie chronią, natomiast stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia i życia!

 

I znów milionom ludzi na całym świecie nie chciało się sięgnąć po naukowe opracowania, które są ogólnie dostępne, tylko ślepo uwierzyła prymitywnemu kłamstwu mediów, tym razem dotyczącemu noszenia masek!

Kto się dał nabrać na telewizyjną „pandemię”, jednocześnie oblał egzamin z inteligencji i tym samym wydał sam na siebie wyrok śmierci.

 

Ci nieszczęśnicy tłoczą się teraz w kolejkach do rzeźni (zwanych obecnie punktami szczepień), oszukani powtórnie, tym razem w ten sposób, że proponowane im trucizny nazwano szczepionkami, które zapewnią im prawie, że nieśmiertelność! I w tym wypadku jest to prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania przez każdego osobnika który ma więcej zwojów mózgowych niż kura!

Selekcja populacji świata w celu wyłonienia durni przeznaczonych do depopulacji przebiega bardzo sprawnie i nie ma takiej siły która by ją powstrzymała!

 

Ludzie rozsądni i mądrzy którzy w mig rozszyfrowali oszustwo kowidowe mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia!

 

Anthony Ivanowitz

02.05.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

 • Niewątpliwie jest to test na inteligencję - ale
  co do selekcji - to radzę poczekać - czy nie będzie na końcu przymusu szczepień. Hucpa jest z ludobójstwem na pierwszym planie - więc wpół drogi hucpiarze nie mogą się cofnąć. Za duże ryzyko.
  Wniosek?
  Mamy za mało dowodów - aby stwierdzić, że chodzi o przywołaną przez Autora selekcję. Prędzej do mnie przemawia taki oto scenariusz, że to obecne szczepienie - to jest pierwszy składnik biologicznej broni binarnej. Drugi składnik a może i następne zostanie podany wybiórczo i innymi technikami - niż szprycowanie.
  Na koniec - również testem na inteligencje jest brak u danego osobnika tzw. homofobii. W praktyce - jeżeli takiemu - tzw. naukowcy powiedzieli, że mieszanie g*wna ze spermą w męskim odbycie - nie jest już ohydnym zboczeniem seksualnym a godną naśladowania orientacją seksualną - to uważam, iż jest to jeszcze prymitywniejszy test na inteligencję - niż złowrogi świrus.
 • Dlaczego umieramy po szczepieniach...
  Dlaczego umieramy po szczepieniach... W szczepionkach mRNA znajdują się cytotoksyczne nanorurki węglowe, powodujące zakrzepice. We wszystkim co jest związane z covid-19; szczepionki, maski testy, znajduje się substancja powodująca zakrzepice; " prowadząca do ryzyka niewyrównanej kwasicy we wszystkich badanych przeze mnie płynach lub roztworach organizmu, w tym w naczyniowych i śródmiąższowych płynach śródmiąższowych, prowadząc do patologicznego krzepnięcia krwi, niedotlenienia i śmierci przez uduszenie ludzi i zwierząt".

  Video - rumble.com/…rbon-nanotube-or-nano-worm-doing-in-a-vaccine.html
  rumble.com/…rbon-nanotube-or-nano-worm-doing-in-a-vaccine.html

  W powyższym filmie z mikroskopii z kontrastem fazowym, analiza szczepionki mRNA. To, co widzicie, to nanorurka o wielu ściankach węglowych (MWCNT), która, jak wykazałem, wywołuje toksyczne działanie podobne do azbestu na błony komórkowe i genetykę komórkową.

  Nymark i wsp.: Zmiatanie i tworzenie wolnych rodników przez wielościenne nanorurki węglowe w warunkach bezkomórkowych oraz w ludzkich komórkach nabłonka oskrzeli. Toksykologia cząstek i włókien 2014 11: 4.

  Aby zmniejszyć ryzyko dla ludzi i zwierząt, sugerowałbym, aby do przewidywania poważnego zagrożenia dla zdrowia wykorzystać właściwości fizykochemiczne lub reaktywność nanomateriałów.

  Kształt włókien i zdolność do generowania reaktywnych form tlenu (RFT) są ważnymi wskaźnikami występowania silnie kwasowych materiałów niebezpiecznych. Azbest jest jednym z tych znanych, toksycznych, kwaśnych generatorów ROS, podczas gdy MWCNT mogą wytwarzać lub usuwać RFT.

  Jednak niektóre biocząsteczki, takie jak albumina - stosowane jako środki dyspergujące w nanomateriałach lub preparatach w postaci cząstek do badań toksykologicznych in vivo i in vitro - mogą zmniejszać reaktywność powierzchni tych nanomateriałów. Testowanie materiałów MWCNT wywoływało bardzo zmienne efekty cytotoksyczne, które na ogół są związane z liczebnością i charakterystyką aglomeratów / agregatów oraz z szybkością sedymentacji.

  Odkryłem, że wszystkie nanomateriały węglowe - MWCNT, podobnie jak ten, o który pytasz w powyższym filmie, zmiatają rodniki hydroksylowe, które są głównym buforem alkalicznym (OH-) uwalnianym przez limfocyty w celu ochrony alkalicznego projektu płynów ustrojowych przed celem obniżenia stężeń protonów / wodoru w płynach ustrojowych, co prowadzi do ryzyka niewyrównanej kwasicy we wszystkich badanych przeze mnie płynach lub roztworach organizmu, w tym w naczyniowych i śródmiąższowych płynach śródmiąższowych, prowadząc do patologicznego krzepnięcia krwi , niedotlenienie i śmierć przez uduszenie ludzi i zwierząt.

  Wykazano wpływ albuminy surowicy bydlęcej (BSA) w pożywce do hodowli komórek z komórkami BEAS 2B i bez nich na tworzenie / zmiatanie rodników przez pięć MWCNT, sadzę Printex 90, azbest krokidolitowy i wełnę szklaną, przy użyciu spektroskopii elektronowego rezonansu spinowego (ESR),efekty cytotoksyczne mierzone testem wykluczenia błękitu trypanowego wśród badanych materiałów. Dwa typy długich, igłopodobnych MWCNT (średnia średnica odpowiednio> 74 i 64,2 nm, średnia długość odpowiednio 5,7 i 4,0 μm) oprócz efektu zmiatania wywołały zależne od dawki tworzenie się unikalnego, ale niezidentyfikowanego rodnika lub przeciwutleniacza uwalnianie zarówno pod nieobecność, jak i w obecności komórek, co również zbiega się z cytotoksycznością tych nanorurek lub, mówiąc prościej, MWCNT są czynnikiem przyczyniającym się do powstania stanu rakowego.

  Przedstawione w dwóch powiększeniach (pasek pomiaru wynosi 0,5 μm na górnych obrazach i 50 nm na dolnych obrazach). Zmiatanie i tworzenie wolnych rodników przez wielościenne nanorurki węglowe w warunkach bezkomórkowych oraz w ludzkich komórkach nabłonka oskrzeli . Toksykologia cząstek i włókien 2014 11: 4.

  Opierając się na ocenie mikroskopowej przedstawionej na powyższym filmie,(jestem profesjonalistą), że to, co jest oglądane, to MWCNT lub nanorurka węglowa, która jest wysoce cytotoksyczna lub zakwaszająca krew, przedziały płynów śródmiąższowych i płyny wewnątrzkomórkowe, co może prowadzić do błony komórkowej zwyrodnienia i mutacje genetyczne komórek organizmu, zagrażające zdrowiu wszystkich gruczołów, narządów i tkanek u ludzi i zwierząt.

  Oglądaj, słuchaj, ucz się, dbaj i udostępniaj wszystkim, których kochasz i na których ci zależy -

  drrobertyoung.com/blog

  Proces zakrzepicy po szczepieniach.. Naukowcy odkryli dokładny proces, w którym szczepionka AstraZeneca i inne, powoduje zakrzepy krwi. Naukowcy odkryli, że zagrażająca życiu choroba krzepnięcia krwi występuje 30 razy częściej u osób, które otrzymały szczepionki Covid-19 produkowane przez Moderna i Pfizer niż u osób, które otrzymały szczepionkę firmy AstraZeneca. Zespół naukowców z Uniwersytetu Oksfordzkiego odkrył, że po szczepieniu osoby, które otrzymały szczepionkę Vaxzevria (dawniej szczepionka AstraZeneca Covid-19), rzadziej zachorowały na zakrzepicę żyły zwrotnej (DVT), czyli zakrzepice. (Krew w łączącej tętnicy jelita z wątrobą).

  Według danych Europejskiej Agencji Leków (EMA), w przypadku osób, które otrzymały szczepionkę z wektorem wirusa Vaxzevria, częstość występowania zakrzepicy śledziony - tworzenia się skrzepu w żyle zwrotnej i innych żyłach brzusznych - wynosiła 1,6 na milion osób. Dla porównania, około 44,9 przypadków DVT na milion osób zaobserwowano u osób, którym wstrzyknięto szczepionki mRNA wyprodukowane przez Moderna i Pfizer, według badań Oxford opublikowanych w czwartek (oficjalne zaniżone dane, dopow.) aubedigitale
  (...)
  Wiele osób ma złudzenie, że szczepionka AstraZeneca jest tradycyjną szczepionką - „Nie różni się niczym od szczepionki przeciw grypie”, ciągle słyszymy, jak mówią. Nic bardziej mylnego. Szczepionka AstraZeneca jest wirusową szczepionką wektorową i podobnie jak szczepionki mRNA nigdy wcześniej nie były dopuszczone do stosowania u ludzi na masową skalę.

  Informacje genetyczne zawarte w szczepionce z wektorami wirusowymi, takiej jak szczepionka AstraZeneca, to DNA, a nie RNA. To DNA jest krótkim liniowym fragmentem dwuniciowego DNA, który zawiera geny wirusowe wraz z genem białka kolca. Wektor wirusowy najpierw infekuje komórkę, a następnie dostarcza DNA do jądra komórkowego. Komórka może następnie dokonać transkrypcji genów wirusowych (DNA) na mRNA przy użyciu tej samej polimerazy RNA, której używa dla naszych własnych genów. Po transkrypcji mRNA zostaje oznakowane, dzięki czemu może opuścić jądro i zostać przekształcone w białko kolczaste przez maszynerię komórkową. dailyexpose.co.uk/…-covid-vaccines-are-not-experimental-theyre-lying/

  Niemieccy naukowcy odkryli dokładny dwuetapowy proces, w którym szczepionka AstraZeneca COVID-19 powoduje zakrzepy krwi u biorców. Opisują serię zdarzeń, które muszą zajść w organizmie, zanim szczepionki utworzą te duże skrzepy.

  Naukowcy z Niemiec twierdzą, że rozpracowali dwuetapowy mechanizm, za pomocą którego szczepionka AstraZeneca powoduje rzadkie, ale niszczące skrzepy krwi, które ograniczają dopływ płytek krwi do organizmu.
  „Moim zdaniem są to solidne dowody” - powiedział dr Andreas Greinacher, dyrektor Instytutu Immunologii i Transfuzjologii Szpitala Uniwersyteckiego w Greifswaldzie w Niemczech, który był jednym z pierwszych naukowców na świecie, który połączył rzadkie skrzepy na przeciwciała przeciwko kluczowemu białku w płytkach krwi.
  „To jest to, co naukowcy zwykle uważają za dowód potwierdzający” - powiedział w rozmowie z dziennikarzami kilka godzin po opublikowaniu swojego badania (czytaj poniżej) jako wstępny wydruk przed recenzją na serwerze Research Square . Greinacher powiedział, że uważa, że mechanizm łączący szczepionkę z rzadkimi reakcjami krzepnięcia prawdopodobnie będzie miał zastosowanie do innych szczepionek, które również wykorzystują adenowirusy do przekazywania instrukcji dotyczących wytwarzania białka wirusa w komórkach. W swoim nowym badaniu Greinacher i współpracownicy opisują serię zdarzeń, które muszą zajść w organizmie, zanim szczepionki utworzą te duże skrzepy.
  Wyjaśnił, że chociaż każdy ma podstawową maszynerię odpornościową, która prowadzi do niezwykłych skrzepów, prawie zawsze jest ona w równowadze. Ciało wykorzystuje serię testów, aby zapobiec wymknięciu się spod kontroli jakiegokolwiek etapu procesu.

  2-etapowy proces, w jaki sposób szczepionka AstraZeneca powoduje powstawanie zakrzepów krwi

  Pierwszy krok
  W pierwszym etapie otoczka adenowirusa w szczepionce wraz z białkami z komórek, w których wyhodowana jest szczepionka, wchodzi w kontakt z płytkami krwi. Płytki krwi są najlepiej znane jako bezbarwne fragmenty komórek, które szybko docierają do miejsca zakażenia lub urazu, pomagając w krzepnięciu krwi zatrzymać krwawienie; odgrywają również kluczową rolę w odpowiedzi immunologicznej organizmu.
  Po aktywacji otaczają "najeźdźców" jak bakterie i zmieniają kształt, aby uwolnić sygnały chemiczne, które przechowują w granulkach.
  Kiedy płytki krwi są masowo aktywowane, co zdarza się rzadko po zażyciu heparyny rozrzedzającej krew lub szczepionce AstraZeneca, uwalniają one powódź tych sygnałów - wyjaśnił Greinacher.

  Te procesy rozpoczynają naturalną i trudną do kontrolowania gałąź odpowiedzi immunologicznej.
  „Wyobraź sobie, że to jest jak smok w jaskini, który spał przez długi czas [ale] który został zaalarmowany, gdy ktoś rzuca w niego kamieniem” - powiedział. Sygnały chemiczne pobudzają komórki B, które następnie wytwarzają ogromne ilości przeciwciał przeciwko białku czynnika płytkowego 4, co pomaga koordynować krzepnięcie krwi.

  Organizm błędnie myśli, że reaguje na ogromne ilości patogenów w organizmie, więc układ odpornościowy ulega przeregulowaniu.
  Przeciwciała wiążą płytki krwi, płytki krwi rekrutują białe krwinki i „wtedy wszystko eksploduje” - powiedział.

  Drugi krok
  Drugi kluczowy etap tych reakcji jest wywoływany przez EDTA, środek wiążący wapń i stabilizator, który jest dodawany do szczepionki AstraZeneca.
  EDTA otwiera połączenia między komórkami, które tworzą ściany naczyń krwionośnych, powodując ich nieszczelność. Pozwala to gigantycznym kompleksom utworzonym przez białka i płytki krwi przedostać się do krwiobiegu, gdzie - w rzadkich przypadkach - wywołują alarm obejmujący całe ciało.

  Zapytany, czy uważa, że jest coś, co można zrobić, aby szczepionka była bezpieczniejsza, Greinacher powiedział, że jego pierwszą myślą będzie próba pozbycia się EDTA, który powoduje drugi krok w procesie. Ale powiedział, że nie jest twórcą szczepionki i nie wie, jak ważne może to być dla jej skonstruowania. Zauważył, że kobiety mogą być nieco bardziej podatne ze względu na hormony i dlatego, że kobiety są bardziej narażone na choroby autoimmunologiczne, ale ryzyko było prawdopodobnie bardziej zrównoważone między mężczyznami i kobietami, niż się początkowo wydawało.
  (...)
  W międzyczasie amerykańskie CDC i FDA zniosły zalecaną przerwę w stosowaniu szczepionki przeciwko koronawirusowi firmy Johnson & Johnson pod warunkiem, że będzie ona teraz zawierać etykietę bezpieczeństwa ostrzegającą, że jej szczepionka wiąże się z ryzykiem zakrzepicy krwi .

  greatgameindia.com/2-step-process-vaccine-blood-clots/

  Szczepionki powoduje śmierć, we wszystkich krajach, masowe zgony zbiegają się z kampanią szczepień.

  wykres z; Mongolia, Macedonia, Węgry, Portugalia, Cambodża,....

  Indie -

  Oficjalna strona australijskiego rządu klasyfikuje szczepionki Covid jako truciznę pisze poniżej: Ustawa / Ustawa / Dekret z 2016 r. O zdrowiu publicznym - Dokument upoważnienia - Zezwolenie na podawanie lub dostarczanie POISON (TRUCIZNA) (szczepionka COVID 19) - Australijskie Siły Obronne nr 2 2021. Innymi słowy, jest to upoważnienie dla pracowników Australijskich Sił Obronnych do dostarczania i podawania trucizny, jaką jest szczepionka. Mówią między sobą otwarcie, że to trucizna. Szczepionka Covid jest trucizną i oni o tym WIEDZĄ, a to, co zawiera ten zrzut ekranu od rządu australijskiego (Zdrowie Publiczne), to upoważnienie do podania tej trucizny. Kliknij łącze zrzutu ekranu poniżej, aby wyświetlić rzeczywistą stronę, a następnie przewiń pasek adresu w dół. To nie jest tylko strona, którą ktoś edytował, sama nazwa strony mówi, co to jest.

  www.wa.gov.au/…covid-19-vaccine-australian-defence-force-no2-2021
  Jeśli zmodyfikują tę stronę, zbyt późno, jest już przechwycona i nie obudzą się przez pewien czas, aby zmienić to w czasie tej publikacji. To pokazuje, że wiedzą oni bardzo dobrze, co robią z oszustwem Covid i towarzyszącą mu „szczepionką”.
  http://www.jimstone.is/
 • @demonkracja 21:55:28
  Mandaty za brak maseczki. Policja pokazuje dane
  Ostatniej doby policjanci nałożyli ponad 3,7 tys. mandatów, skierowali 519 wniosków o ukaranie do sądu, a ponad 2,1 tys. osób pouczyli w związku z nieprzestrzeganiem nakazu zasłaniania ust i nosa maseczką - poinformował w niedzielę PAP asp. Michał Gaweł z biura prasowego Komendy Głównej Policji.

  https://dorzeczy.pl/kraj/183386/policja-pokazuje-dane-o-liczbie-mandatow-za-brak-maseczki.html

  Ps...Państwo policyjne. Bezprawie. Opresja. Nie biją, nie zamykają, ale usiłują nękać ekonomicznie. Totalitaryzm cywilizowany? Nie do końca, bo ludzie umierają. Zginęło do tej pory mniej więcej tylu Bogu ducha winnych Obywateli, co w okresie stalinowskim. Te kary.... mandaty to paranoiczny wymysł chorych umysłów. Kilometrowa kolejka po zajzajer zwany szczepionką serwowany w punkcie mobilnym oczywiście z gromadzeniem się osób nie ma nic wspólnego. Tu nie chodzi o jakieś wirusy , pandemią a i mandaty i szykany nie są celem. Są środkiem do trzymania obywateli krótko za mordy na zasadzie ile śruby możemy hołocie jeszcze dokręcić tak by gwintu nie zerwać. Wczoraj "Arbeit macht frei", dziś "Maseczka macht frei", jutro" Szczepionka macht frei"?Jest na szczęście wielu normalnych policjantów. Nie zatracili człowieczeństwa, w tych trudnych czasach. Im dziękuję, że nie poddali się tresurze. W każdym zawodzie zdarzają się nadgorliwi. Normalni maja z nimi ciężkie życie, szczególnie gdy muszą wspólnie patrolować ulice. Ale jest pocieszającego w tej sytuacji, że nie wszyscy policjanci są pokłosiem ZOMO. Są i tacy, którzy tę robotę wykonują nader niechętnie. Po prostu muszą bo taki mają rozkaz. Choć z drugiej strony to nawet w hitlerowskich Niemczech nikt siłą do SS nie brał bo tam służyli sami ochotnicy. Dożywocie dla rebe Niedzielskiego za uniemożliwienie Polakom swobodnego oddychania pod pretekstem grypy. Te maseczki tak chronią przed wirusami jak maść na hemoroidy przed rakiem płuc! Jedyna ochrona to aby nie dostać mandatu! Według prawa polskiego, można odmówić takiego mandatu i nawet podać indywidualnie policjanta do sądu! Jest nawet grupa prawników która w tym pomaga, że dość tortur z Guantanamo. Postkomunistyczna mentalność wielu Polaków z mentalnością niewolnika i połamanym kręgosłupem to łatwa masa do manipulacji. Kretyńskie kraje jak Niemcy i Francja i inne w pierwszym rzędzie wprowadziły w panice szkodliwe maseczki by udawać, że cos robią, nasi bezrozumnie przejęli ten koszmar.

  W Kalifornii kilku szeryfów odmówiło egzekwowania durnego zarządzenia noszenia masek na zewnątrz i nic im się nie stało natomiast temu który je wydal (gubernator) grozi odwołanie ze stanowiska.

  https://ktla.com/news/local-news/5-sheriffs-departments-in-ca-say-they-wont-wont-enforce-newsoms-new-mask-order/
 • @demonkracja Czyli jak chcial szechter w Polsce powinno być 15 milionów ludzi a Polska powinna nazywać się Polin.
  Jaka jest logika w szczepieniach przeciwko Covid 19, gdzie po zaszczepieniu nadal można chorować na Covid 19 i nadal można rozprzestrzeniać Covid 19, a z to z tego powodu trzeba nadal zachowywać zasady reżimu sanitarnego, czyli dezynfekcja, dystans maseczka?
  Jaka jest logika w lockdownów, w których wtedy najwięcej jest zakażeń i zgonów?
  Jaka jest logika w przywiezieniu samolotem na lotnisko Chopina, chorego na indyjską mutacją Covid 19 dyplomaty i rozprzestrzenianie w Polsce indyjskiej mutacji Covid 19?
  Jaka jest logika w tym, że jak ktoś umrze przed szczepieniem, to wtedy zmarł na Covid 19?, A jeżeli ktoś umrze po szczepieniu ze stwierdzonym Covid 19, to wtedy jest śmierć z przyczyn naturalnych?
  Długo jeszcze można by pytać o logikę działań rządu PiS w sprawie Covid 19. A ilu chorych umarło niepotrzebnie i kto za to odpowiada karnie? W ilości zgonów 1 miejsce w Europie.
 • Autor
  Wiodący lekarz, badacz szczepionek opisuje, co jest w "szczepionce" covid i dlaczego jest ona tak śmiertelnie niebezpieczną bronią w rękach psychopatów (ang).

  https://zb10-7gsop1v78.bitchute.com/NYZMjDr6JOG3/i5xy0YKJ1oWI.mp4

  Po podwójnym poddaniu się eksperymentom genetycznym nie ma drogi powrotnej, wszyscy są skazani na cierpienie i śmierć! Zapytacie kiedy...? Najbliższe 48 miesięcy, i jakikolwiek koronawirus! Reszty... nie da się ukryć...

  Chcą szczepić dzieci 6mies-12 lat! Pfizer będzie eksperymentować na polskich dzieciach! Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz poinformował, że w Polsce zatwierdzono badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki Pfizer/BioNTech u dzieci od 6 miesiąca do 12 roku życia.

  „W tej chwili na terenie Unii Europejskiej obowiązuje nas ChRL, czyliCharakterystyka Produktu Leczniczego w zakresie szczepienia osób od 16. roku życia. Jeżeli ten ChPL się nie zmieni, a raczej się zmieni, ponieważ firma Pfizer będzie wnioskowała o zmianę zgodnie z najnowszymi badaniami, które mówią o tym, że szczepienie jest w zakresie grupy wiekowej 12-16 lat i skuteczne, i bezpieczne. I zapewne firma w niedługim czasie będzie wnioskowała o zmianę tego ChPL – u na terenie UE do Europejskiej Agencji Leków”- powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia, pytany o możliwość szczepienia młodzieży w czasie wakacji.

  Rzecznik resortu zdrowia przekazał też, że Polska jest jednym z czterech krajów, w których odbędą się badania kliniczne szczepionki Pfizer/BioNTech w zakresie możliwości stosowania jej u dzieci od 6. miesiąca życia. „Więc Polska jest jednym z tych państw, w których Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zatwierdził badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki od 6. miesiąca życia, do 12. roku życia” oświadczył Andrusiewicz.

  Wojciech Andrusiewicz mówił także o rekomendacjach, dotyczących podawania trzeciej dawki szczepionki. „Obecnie nie ma w Polsce i UE rekomendacji o konieczności podawania trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19” powiedział rzecznik resortu zdrowia, zaznaczając jednocześnie, że najprawdopodobniej będą jednak konieczne dawki przypominające. „Raczej wszystko na to wskazuje, że zapewne potrzebne będą dawki przypominające, ale na dziś za wcześnie by o tym mówić” powiedział rzecznik resortu zdrowia.
 • @kula Lis 69 07:42:39
  ---------------
  "Czyli jak chcial szechter w Polsce powinno być 15 milionów ludzi a Polska powinna nazywać się Polin."
  ---------------
  Tak - i nikt nie obroni poszczególnych narodów przed działaniami czarciego pomiotu ze szpryca w ich kosmatych łapach - jak narody nie obronią się same w ramach swoich możliwości.
  Wniosek?
  Podejrzewam, że pod kloszem świrusowej hucpy - wybrane narody chce się zdepopulować bardziej - inne mniej. My należymy do tych - "bardziej".
  Ps
  Dzięki za cenne wpisy Panie @kula Lis 69 i niech Pan nie ustaje w swoim publikowaniu - cennych informacji o rzeczonej hucpie. Bo hucpa ta to skumulowanie wszelkiego zła jakie doznała ludzkość w ubiegłym wieku - ponieważ przerób ludzkości na szatańskie odchody przez dzieci diabła - to jest proces.
 • @demonkracja 08:33:45
  Czarnowidztwo na neonie idzie całą parą.
 • @kula Lis 69 05:13:27
  Imponuje mi Pan swoją pracowitości!!!
  Ilość bardzo wartościowych notatek jakie zamieszczasz Kolego kula lis, jest imponująca.
  Dziękuję i wielki szacunek Dla Ciebie!
  Jesteś WIELKI!!
 • @werka1321 08:35:18
  ------------------
  "Nazistowski banderowski Katyń w Odessie 2 maj 2014 rok."
  ------------------
  Takie są fakty - a od kolorowania i perfumowania tych faktów - są wielkie media w kosmatych łapkach - więc po co chce Pani je wyręczać?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031