III wojnę światową (kowidową) my goje już przegraliśmy, wyjaśnienie dlaczego, poniżej!

Wywiad udzielony przez abpa Vigano ( https://wawel.neon24.pl/post/160726,sensacyjny-wywiad-abpa-vigan-o-tworcach-i-celach-pandemii ) wzbudził wśród czytelników Neonu ogromne zainteresowanie, czego skutkiem była ogromna ilość postów z komentarzami.

Jednym z komentujących był bloger władek, napisał on:

 

Ustalmy fakty:
1.Światowa żydowska oligarchia finansowa prowadzi wojnę z gojami chcąc ich w większości wymordować.
2. A więc jest wojna, w której bronią jest propaganda
3. W wyniku propagandy medialnej i działań rządów krajowych giną ludzie, celowo pozbawieni opieki medycznej i mordowani szczepionkami!
Jaka powinna być odpowiedź gojów na agresję światowej mafii żydowskiej?
Prosta: Tych zbrodniarzy trzeba fizycznie unicestwić! Już pozbawienie życia 300-400 z nich zakończyłoby kowidowe szaleństwo.
Problem polega na tym, że goje nie są gotowi podjąć walki "na śmierć i życie" ze światowym żydostwem, gdyż łudzą się nadzieją, że dobro "zwycięży samo", pomoże w tym Pan Jezus albo i Matka Boska.
Dobro samo nigdy nie zwycięża, Pan Bóg pomaga zawsze silniejszym!
Ta wojna jest już przegrana, gdyż wśród gojów nie ma już mężczyzn, tylko troki od kaleson!

 

Władkowi odpowiedział Wojtas:

 

" goje nie są gotowi podjąć walki "na śmierć i życie" ze światowym żydostwem, gdyż łudzą się nadzieją, że dobro "zwycięży samo", pomoże w tym Pan Jezus albo i Matka Boska."

Może i racja.
Zatem - jedyna nadzieja, że "władki" wezmą się za robotę.

 

W tym momencie do dyskusji władka z Wojtasem włączyłem się pisząc:

 

Władki nie wezmą się za robotę,bo oni też goje. Podobnie jak: Wojtasy, ABX-y i inni. My goje w wyniku różnych wobec nas zabiegów wychowawczych i edukacyjnych staliśmy się spedalonymi, tchórzliwymi ", płaczliwymi "ciotami".
Dlaczego my goje bezbronnie podajemy się żydowskiej agresji?

  1. Po pierwsze boimy się: utraty pracy, mandatu za nienoszenie szmaty na pysku, boimy się, że nas zaaresztują, że stracimy domy i dobytek. Boimy się, że nas spałują, okaleczą, zabiją.Tak się boimy, że nawet nie potrafimy głośno powiedzieć kto jest agresorem, gdyż boimy się, że oskarżą nas o antysemityzm. Słowem jesteśmy śmierdzącymi tchórzami: my władki, my Wojtasy, my ABX-y. Wszyscy goje!

  2. Po drugie w całej swojej masie jesteśmy żałosnymi durniami którzy dali się nabrać na telewizyjnego wirusa i na telewizyjną epidemię! Tak!!!! my goje jesteśmy żałosnymi durniami- czy wobec tego mamy prawo dziwić się, że żydzi nami pogardzają i chcą nas wymordować?


    Nasze wspólne tchórzostwo próbujemy racjonalizować:


    1. A dla kogo ja mam się poświęcać? Dla tych kretynów w maskach?
    2. A dlaczego to właśnie ja mam cierpieć za miliony? Niech cierpi inny Władek, inny Wojtas, inny ABX ! Ja mam dom, dzieci, wnuki, ogród, dobrą pracę, kochającą żonę..co to to nie! Niech inni walczą, ja będę tłukł paluchami w klawiaturę komputera, po raz tysięczny wygrażając "reżimowi" i propagując cywilizację: polską, ujgurską, eskimoską, plemienia Hutu albo Tutsi, itp

    Już Wojtaś i ABX zrozumiał dlaczego wojna jest już dla gojów przegrana?

 

 

III wojnę światową (kowidową) my goje już przegraliśmy, wyjaśnienie dlaczego, powyżej!

 

Anthony Ivanowitz

13.03.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org