Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Można mordować bezkarnie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego bydlaku zwany lekarzem zaszczepiłeś osobę ciężko chorą prowadząc do jej zgonu, łamiąc prawo prawo i procedury medyczne?????


 

 

 

Od 29 listopada 2020r obowiązują znowelizowane zapisy ustaw związanych z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem COVID-19. Wprowadziły ona do polskiego porządku prawnego przepisy o tzw. klauzuli dobrego Samarytanina.

 

Art. 24 noweli przewiduje, że "nie popełnia przestępstwa nieumyślnego spowodowania śmierci człowieka lub wywołania uszczerbku na jego zdrowiu ten, kto w okresie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, udzielając świadczeń zdrowotnych  w ramach rozpoznawania lub leczenia COVID 19 i działając w szczególnych okolicznościach, dopuścił się czynu zabronionego, chyba że spowodowany skutek był wynikiem rażącego niezachowania ostrożności wymaganej w danych okolicznościach". 

Zastanówmy się jakie to przestępstwo karne może popełnić medyk lecząc człowieka który zachorował na grypę zwaną teraz „kowidem” ?

Metody leczenia grypy (kowida) są znane od dziesięcioleci, zasady postępowania z chorymi regulują procedury medyczne i regulaminy szpitalne, ...więc o co chodzi?

W jaki sposób lekarz może popełnić przestępstwo karne, lecząc kowida?

 

Na dzień 27 stycznia zmarło po zaszczepieniu 2 osoby.Oficjalna propaganda rządu warszawskiego twierdzi, że zgony nie maja nic wspólnego ze szczepieniami, gdyż osoby zmarłe cierpiały na ogromną ilość przeróżnych chorób i to one były powodem zgonów!

A kto te osoby zakwalifikował do szczepień i na jakiej podstawi? Wiadomo powszechnie, że można szczepić tylko osoby zdrowe i nie wolno szczepić osób z obniżoną odpornością immunologiczną- o czym informuje w swojej ulotce informacyjnej producent szczepionek.

 

Dlaczego lekarze dopuszczają do szczepień (wbrew sztuce medycznej i zaleceniom producenta) osoby ciężko chore na wiele chorób, osoby w podeszłym wieku, oraz ludzi zażywających przeróżne lekarstwa?? Przypomnę, że producent szczepionki poinformował w ulotce informacyjnej, że nie badał interakcji szczepionki z żadnymi lekami!

Dlaczego lekarze ignorują zalecenia producenta oraz procedury medyczne dotyczące szczepień, a więc dlaczego świadomie i z pełną premedytacją łamią prawo, narażając szczepionych ludzi na śmierć i przeróżne powikłania zdrowotne?

 

Ano dlatego, że zachęcono ich do tego finansowo płacąc im za każdą zaszczepioną osobę kwotę od 60 do 100zł, a jednocześnie zwolniono z odpowiedzialności karnej za  zbrodnicze działania.

Zbrodnię tą zapoczątkował rząd warszawski ustalając kolejność szczepień tak, aby starców „wyszczepić” tuż po medykach (ci w większości albo się nie zaszczepili, albo przyjęli zamiast szczepionek sól fizjologiczną),choć ludzi ci nie powinni być w ogóle szczepieni z powodów opisanych wyżej.

To jest świadoma eutanazja zaprojektowana przez rząd warszawski a wykonywana przez zdemoralizowanych lekarzy! Będą szprycować schorowanych staruszków aby ich wykończyć, zaś każdy zgon po szczepieniu będą uzasadniać chorobami współistniejącymi, choć każde takie „wyjaśnienie” stanowi akt oskarżenia skierowany wobec nich!

Dlaczego bydlaku zwany lekarzem zaszczepiłeś osobę ciężko chorą prowadząc do jej zgonu, łamiąc prawo prawo i procedury medyczne?????

Nikt z tej zbrodniczej bandy nie poniesie odpowiedzialności karnej, o co zadbali „polscy” parlamentarzyści, stanowiąc prawo dające medykom licencję na bezkarne zabijanie!

 

Anthony Ivanowitz

27.01.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

 • ------ Hospicjum
  ------ byłam kilka m-cy temu, w hospicjum odwiedzić kolegę. Przerażenie ogarnęło mnie , prawie sami mężczyzni , plus , minus 50/65 lat , wielu rozpoznałam , kwiat inżynierów. Wiedza umarła.
 • Przysięga.
  Powiedz, gdzieś schował własne sumienie?
  Gdy syn zmarłego o to zapyta.
  Jam tylko rozkaz zrealizował.
  W ramach Przysięgi, ekhmmm...
  Hipokryta.
 • @brian 05:53:06
  Problem w tym, Panie @Brianie, że te k... konowały dzisiejsze zwane lekarzami - akwizytorzy-sprzedawcy "leków" - nie składają Przysięgi Hipokratesa ale tzw. Przyrzeczenie Lekarskie.
  Gdyby przysięgali na słowa Hipokratesa, to nie mogłoby powstać zbrodnicze-ludobójcze imperium Big Pharmy.

  Oto fragmenty Przysięgi Hipokratesa, które stały solą w oku między-narodowej mafii "medycznej":

  "Zdrowy tryb życia i sposób odżywiania zalecał będę wedle swoich sił i osądu, mając na względzie pożytek cierpiących, chroniąc ich zaś przed szkodą i krzywdą. Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją.
  [...]
  Do któregokolwiek z domów wnijdę, wejdę dla pożytku cierpiących; obcy mi będzie rozmyślny występek, jak też każda inna nieprawość, zwłaszcza czyny lubieżne na ciałach kobiet i mężczyzn, nie tylko wolnych, lecz i niewolników."
  Pełny tekst tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Przysięga_Hipokratesa

  A tu obowiązujące "lekarzy" - mengelowców - tzw. "Przyrzeczenie lekarskie":
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Przyrzeczenie_Lekarskie

  Jak widać, nie ma w tej nowej "przysiędze" najważniejszego: etyki.

  A tu historyczny rys i znakomite wyjaśnienie tej haniebnej i ohydnej podmianki:
  https://portal.bioslone.pl/obalanie-mitow/lekarstwo_na_raka
 • @Kmieć 07:50:27
  Nie da się już ukryć, że ludzie umierają nie tyle z powodu koronawirusa, co z poważnych chorób przewlekłych, szczególnie gdy tracą ciągłość leczenia.
 • @Kmieć 07:50:27
  Czyli realizacja zasad Hipokryta i patrona handlu- Akwizyta Farmakopejsa.
  Przy tym dr.Mengele to takie malutkie miki.
 • Auschwitz się kłania
  Mengele przewraca się w grobie, co te chamy lekarskie wyrabiają w Polin!
  Jak można szczepić tym "fenolem" chorych ludzi? Pomimo tego, że na ulotce szczepionek pisze, że mogą wystąpić bardzo poważne powikłania łącznie ze zgonem!
  Zawód lekarza dawno podupadł w Polin!
 • sami zapędzili się w kozi róg
  Te bydlaki które stoją za rozpętaniem histerii kowidowej sami wpędzili się do narożnika.
  Każdy zgon po szczepieniu będą zwalać na choroby towarzyszące, ale tym samym będą oskarżać lekarzy, którzy takich osób nie powinni szczepić, gdyż zabraniają tego procedury medyczne dotyczące szczepień, oraz zabrania tego producent szczepionek!
  Czyli alfonsy szczepionkowe, by ratować biznes firm farmaceutycznych będą (bezwiednie) podpierdalać lekarzy, którzy łamiąc prawo szprycują osoby chore!
  Czyli jedna kurwy, będą demaskować inne, w imię sukcesu "wyszczepień"
  Boże dlaczego patrzysz na te zbrodni obojętnie???
 • @władek 12:11:55
  Stąd droga w dół(dosłownie )dla akwizytorów koncernów.
  Bo te nie będą mieć cienia skrupułu z usunięciem świadków.
  Wystarczy akcja"uprzywilejowaniego masowego" szczepienia medyków.
  A w tzw "sprawie oleśnickiej" znaczące wspólne milczenie zarówno Rządowych oraz anty mass mediów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930