Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Wielkie szprycowanie, czyli lucyferianie w akcji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pierwszy w Polsce przypadek śmierci po szczepieniu


 

Rozpoczęła się wielka akcja mordowania Polaków za pomocą specjalnie do tego celu opracowanych trucizn zwanych „szczepionkami”.

(więcej tutaj: file:///C:/Users/NEW/AppData/Local/Temp/Bie%C5%BC%C4%85cy_raport_dotycz%C4%85cy_NOP_23012021.pdf )

 

Od pierwszego dnia szczepienia (27.12.2020 r.) do Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgłoszono 375 niepożądane odczyny poszczepienne, z czego 314 miały charakter łagodny -czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia.

 

Na liście powikłań poszczepiennych (link powyżej) w pozycji 361 podano śmiertelny przypadek, dotyczy on mężczyzny z Oleśnicy, który po „wyszczepieniu” wyzionął ducha!

Żadne media ogólnopolskie nie poinformowały o tym przypadku, zaś opis zejścia po szczepieniu stwierdza:

 

gorączka, spadek ciśnienia tętniczego, tachykardia, 3 razy wzywano zrm pacjenta nie hospitalizowano,zatrzymanie krążenia, zgon /20.01.2021 godz. 20:30 /

 

Zauważmy, że dotychczas zaszczepiono tylko zwanych Medyków, a więc osoby w wieku przedemerytalnym, zdrowe i bez chorób towarzyszących, pracujących w służbie zdrowia. Zgon „medyka” z Oleśnicy nastąpił po pierwszym szczepieniu, zaś przed kolegami nieboszczyka drugie szczepienie, po którym „dopiero się zacznie”! Doświadczyła tego połowa pracowników szpitala w Zgierzu.

Połowa medyków ze szpitala w Zgierzu (około 200 osób) skarży się na bardzo złe samopoczucie po drugiej dawce szczepionki na koronawirusa. (więcej tutaj: https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,26715019,po-drugiej-dawce-szczepionki-na-koronawirusa-ludzie-czuja-sie.html )

Ale to dopiero przedbiegi! Prawdziwe powikłania i masa zgonów dopiero przed nami! Od 25 stycznia zaczynają się szczepienia staruszków w wieku powyżej 80 lat, ludzi którzy w ogóle nie powinni być szczepieni, zgodnie z zaleceniem producenta szczepionek!

Jesteśmy świadkami zbrodni, w najlepszym przypadku zbrodni polegającej na masowym eksperymencie medycznym przeprowadzanym na narodzie polskim, bez informowania ludzi, że jest to eksperyment medyczny!

Garstka ludzi świadomych tego co się w Polsce wyprawia, przygląda się temu ze zdumieniem i przerażeniem, nie mogąc uwierzyć, że miliony ich rodaków straciło instynkt samozachowawczy i wbrew informacjom napływającym z całego świata o ogromnej ilości zgonów po zaszczepieniu i dużej ilości różnych powikłań „pcha się” w łapy „szprycowników, którzy w najlepszym wypadku ich okaleczą, zaś w najgorszym uśmiercą!

Nie potrafię tej samobójczej głupoty zrozumieć!

 

Anthony Ivanowitz

24.01.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • ***
  Porównajmy:

  W Polsce przeciwko COVID-19 zaszczepiono do dnia dzisiejszego 701164 osoby, wśród których, jak podajesz, stwierdzono 375 przypadków wystąpienia skutków ubocznych, a jedna zmarła. Mamy więc 1 zgon na 701,2 TYSIĄCA zaszczepionych oraz 1 przypadek innych powikłań na 1869 zaszczepionych.
  Na COVID-19 w Polsce potwierdzono zachorowanie 1475445 osób, z których zmarło 35363. Mamy więc jeden zgon na każde 41,7 przypadków.

  1 zgon na 701164 vs 1 zgon na 41,7

  To kto tu jest samobójcą: Osoba przyjmująca szczepienie mające zapobiec, ewentualnie złagodzić przebieg COVID-19, czy człowiek który takiego szczepienia nie przyjmuje i ryzykuje zachorowanie na pełnoobjawowy COVID-19?
 • @Yarpen Zirgin 17:45:29
  Albo durniem jesteś, albo za durnia robisz. Innej opcji nie ma.
 • @zadziwiony 18:03:30
  Dziękuję. Właśnie pokazałeś, że nie jesteś w stanie obalić tego, co napisałem. :D
 • @Yarpen Zirgin 18:07:23
  Obalać to co jest obalone ? . Zaszczep się . https://stolikwolnosci.pl/profesor-roman-zielinski-odpowiada-34-naukowcom-z-pan/ Salut :)
 • @Repsol 18:21:54
  Coś zmienia w faktach, które wskazałem?
 • @Yarpen Zirgin 17:45:29
  robili badania epidemiologiczne - 20 procent narodu przechorowało.. czyli to nie jest 1 mln tylko ... 7 mln
  liczba zgonów podawanych przez zbrodnicze media to wielka ściema - oni umieraja na inne choroby. No bo co .. nagle przestali tobie umierać na serce, na udar, na zator, na cukrzycę itp itd? Ten cały covid grozi ci... chorobą bezobjawową. Jak masz mniej szczęścia, to trochę cię brzuch poboli... Dopiero ludzie którzy i tak umierają umrą wcześniej. Jednostkowe przypadki ludzi młodszych też nie wiadomo z jakich powodów umarły. Może wskutek złego leczenia.... bez amantadyny...
  Szczepić w ramach eksperymentu dzieci i staruszków kiedy jest skuteczny lek a nawet dwa? Tym bardziej że już wiemy, że WHO prowadziło zbrodnicze szczepienia??? to czysta zbrodnia te całe obostrzenia, przepisy sanitarrne, milicja i maseczki i bezprawne prawo. Jak ty tego nie rozumiesz, to trudno.
  Rozumiesz, skup się wypij coś to wygląda tak: dla uratowania drobnej części z populacji staruszków na progu śmierci narażają życie dzieci, ludzi młodych i tychże staruszków plus ich płodność na przyszłość...
  Europa już depopuluje swoje narody. Niemcy się cofają populacyjnie, inne kraje... Jakiś chory umysl chce morodwać narody. Jakimś idiotom na tym zależy. Szczepienie większości populacji może zagrozić istnieniu państw... To głupota w czyściutkiej sterylnej postaci.
 • @Yarpen Zirgin 18:25:54
  " Jak podają " wszystko na ten temat . Zaszczep się bo tak podają . Salut:)
 • @Leon. 18:27:53
  Głupotę, proszę Ciebie, jest wiara w teorie spiskowe. Rozumiem jednak to, że niektórzy w nie uciekają, bo to mechanizm obronny w trudnych czasach.
 • Tak 5*
  każdy kogut powinien się zaszczepić, a dopiero potem piać na portalach, jaki to jest bezpieczny i jak mu to jest dobrze. Dużo takich płatnych funkcjonariuszy , nawiedzonych i zwykłych świrów podwórkowych krąży w sieci jak Covid.
  natomiast każdemu agitatorowi mówię że gdyby ktoś z jego namowy poddał się szczepieniu i zachorował, lub nie poddał się szczepieniu i dlatego zachorował , to bierze los tego człowieka na swoje sumienie.
 • @Repsol 18:30:42
  Czyli nic nie zmienia, a Ty nie potrafisz tego przyznać.
 • "Jesteśmy świadkami zbrodni,
  w najlepszym przypadku zbrodni polegającej na masowym eksperymencie medycznym przeprowadzanym na narodzie polskim, bez informowania ludzi, że jest to eksperyment medyczny!"
  --------------------
  Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?
 • @Yarpen Zirgin 17:45:29
  A ile osób zmarło na covid? Tylko na covid a nie inne choroby?
 • @Yarpen Zirgin 18:07:23
  Mądra osoba nie akceptuje nieprzebadanej szczepionki. To eksperyment medyczny. Faktycznie, to nawet nie spelnia definicji szczepionki
 • @Leon. 18:27:53
  Na grypę nikt nie choruję, na anginę, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc? Same cividy
 • @Wican 18:57:59
  A definicję eksperymentu medycznego to spełnia?
  No chyba, że według jakiś współczesnych definicji medycyny...
  Tak i medycyna definicji medycyny chyba nie spełnia.
 • @Wican 18:57:16
  //A ile osób zmarło na covid? Tylko na covid a nie inne choroby?//

  Pewnie szpera w G.W.
  ;-)
 • @Repsol 18:30:42
  Zastępca naczelnego lekarza Anglii: Zaszczepieni mogą nadal zakażać koronawirusem. Szczepionka nie jest skuteczna w 100 proc. Żadna szczepionka nie jest skuteczna w 100 procentach, a osoby zaszczepione przeciwko Covid-19 mogą nadal przenosić koronawirusa i dlatego powinny przestrzegać wszystkich ograniczeń oświadczył w niedzielę zastępca naczelnego lekarza Anglii, prof. Jonathan Van-Tam.

  https://wpolityce.pl/swiat/536237-lekarz-osoby-zaszczepione-moga-nadal-zakazac-koronawirusem

  Ps...Szczepionka dla imbecyli. Lub samobójców? Szczepionka to ściema i naciąganie rządów na gruba kasę. Nikt nic nie wie na pewno a „twórcy” wirusa właśnie zarabiają miliardy dolarów! Proces depopulacji trwa. Szczepieni będą zarażać. Nikt nie wie, jakie będą skutki w dalszym czasie. Nikt nie wie, czy ta szczepionka w ogóle będzie skuteczna przy kolejnych mutacjach, a jednak to nieszczepionych ma się traktować jak trędowatych, chociaż mogą być akurat zdrowi. I co lemingo-covidianie? Co wy na to? Może trzeba w kolejnych lokdałnach czekać na nową szczepionkę, lub podawać pięć dawek? Wychodzi z tego, że producent za nic nie bierze odpowiedzialności za skuteczność, za skutki uboczne, ani za termin dostarczenia. Dobrze, że chociaż pozwala sobie zapłacić. No to po jaką cholerę truje się tym świństwem ludzi? Natychmiast przerwać ten eksperyment medyczny na ludziach! Zbrodniarze! Mengele był przy was detalistą. Wyborne, a ci co liczyli, że jak dadzą sobie wstrzyknąć to paskudztwo GMO będą wolni właśnie się dowiedzieli, że pozostaną niewolnikami tylko zmodyfikowanymi genetycznie. Nie żyje 70-latek, który wiele godzin czekał bez opieki na SOR w Radomiu.
  ale tego Polaka nie ratowali, bo był już na miejscu, w swojej Ojczyźnie!

  https://wolnemedia.net/dwie-osoby-zmarly-tuz-po-preparacie-na-covid-19/

  Prokuratura ma się zająć szczepionką.

  The New Normal:

  https://youtu.be/E0cbIzJy-R0
 • @Wican 18:58:41
  "Na grypę nikt nie choruję, na anginę, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc? Same cividy"

  Tia... Zaś w ramach "nikt nie choruje":

  "W okresie od 8 do 15 stycznia 2021 r. zarejestrowano w Polsce ogółem 34.514 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. - Średnia dzienna zapadalność wynosiła 11,2 na 100 tys. ludności."
  http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm

  Zmień źródła, bo Twoje zwyczajnie kłamią.
 • @kula Lis 69
  Ręce z bezsilności opadają . Genetyczne eksperymenty medyczne na społeczeństwie . Czekam tylko w Polin na to https://historia.org.pl/wp-content/uploads/2014/03/800px-Tatuerat_f%C3%A5ngnummer.jpg Salute .
 • @Yarpen Zirgin 19:18:12
  Spadaj stąd trollu pospolity
 • @Polantek 19:29:37
  Dzięki. Ty też pokazałeś, że nie masz argumentów merytorycznych.
 • @Repsol 18:21:54
  https://wolnemedia.net/obrazki2/mem-zgony-covid-19-1.jpg

  Dwie osoby zmarły tuż po preparacie na COVID-19. Stowarzyszenie „Stop NOP” zostało poinformowane przez rodzinę, że 20 stycznia 2021 r. dobę po szczepieniu na COVID-19 zmarł podopieczny domu pomocy społecznej na zachodzie Polski. Była to osoba starsza z historią powikłań poszczepiennych w dzieciństwie, z chorobami współistniejącymi, na które chorowała od lat, a których rodzina nie wiąże ze śmiercią. Lekarz stwierdził nagły zgon o przyczynie nieustalonej, co bardzo poruszyło bliskich, którzy chcą poznać prawdę. Ponadto opiekun prawny nie wyraził świadomej zgody na podanie preparatu zwanego w mediach marketingowo „szczepionką”. Wyjaśnienie tej sprawy jest szczególnie ważne w przypadku preparatu dopuszczonego warunkowo, gdy producent sam zastrzega, że nie są znane wszystkie działania niepożądane. „Jako pełnomocnik przedstawiciela ustawowego zmarłej osoby, zostałem upoważniony do złożenia oświadczenia dotyczącego zawiadomień do prokuratury. Złożone zostały trzy odrębne zawiadomienia do różnych prokuratur w związku ze śmiercią bliskiej osoby po podaniu szczepionki. Zawiadomienia te dotyczą podejrzenia popełnienia przestępstwa i śmierci w związku z zaszczepieniem bez właściwej kwalifikacji oraz w związku z brakiem świadomej zgody. Zostało również złożone odrębne zawiadomienie dotyczące nie zgłoszenia przez lekarza niepożądanego odczynu poszczepiennego do właściwej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Rodzina chce aby sprawa została wyjaśniona. Trwają czynności wyjaśniające, trwają przesłuchania, są składane liczne wnioski dowodowe, ma zostać przeprowadzona sekcja w zakładzie medycyny sądowej. Został również złożony wniosek o zabezpieczenie tej serii szczepionki, która została podana w celu zbadania i sprawdzenie czy przyczyną zgonu nie była na przykład wadliwa szczepionka. Badania kliniczne szczepionki na COVID-19 nie zostały zakończone. Zgon to ciężki niepożądany odczyn poszczepienny. Jeśli nie ma zgłoszenia to główna inspekcja farmaceutyczna nie ma podstaw do wszczęcia postępowania wyjaśniającego” informuje w oświadczeniu pełnomocnik rodziny adwokat Arkadiusz Tetela. W piątek 22 stycznia 2021 kolejna rodzina poinformowała stowarzyszenie o śmierci seniora w innym domu opieki społecznej.

  Autorstwo: Justyna Socha
  Źródło: StopNOP.com.pl
 • @kula Lis 69 19:33:02
  Ps..Myślałem, że tytuł artykułu mówi o tych dwóch ze zdjęcia, i cała Polska odetchnęła z ulgą.
 • Zmarły po szczepieniach następne dwie osoby
  https://wolnemedia.net/dwie-osoby-zmarly-tuz-po-preparacie-na-covid-19/
 • @Yarpen Zirgin 17:45:29
  Wszczepionka na Covid-19,nie jest wcale szczepionką.To oszustwo,aby zmylić pacjentów i osłabić ich podejrzliwość do bigpfharmy.
  Prawdziwa szczepionka musi pobudzić zarówno odporność u osoby,która ją przyjmuje,jak i zakłócić rozprzestrzenianie się wirusa.
  Natomiast konstrukt produkowany przez Picera, jest to mRNA z kolca coronovirusa zapakowane w otoczkę tłuszczową,dostarczaną do komórki.
  Jest to urządzenie medyczne,mające w celu pobudzenie ludzkich komórek do tego aby stały sięwytwórcą patogenów.
  To nie jest szczepionka,jest to syntetyczny patogen.Dosłownie wstrzykują bardzo chorobotwórczą część wirusa, do każdej komórki twojego ciała.
  80%rzekomo narażonych na rzekomego wirusa Sars-Cov-2 w ogóle nie ma objawów.Nazywają ich nosicielami bezobjawowymi.80% osób, którym się to wstrzykuje ma kliniczne skutki NOP.
  Wstrzykuje się substancję chemiczną po to,żeby wywolać chorobę,a nie żeby wywołać odpowiedz odpornościową i nieprzenoszenie virusa.
  Tu chodzi o to abyś zachorowł,i o to,aby twoje komórki spowodowały chorobę.
  Napewno wywoła to reakcję imunologiczną,ale także może wywołać stwardnienie rozsiane,Parkinsona itp.oraz przyspieszoną chorobę nowotworową,z uwagi na to,że jest to bialko podobne do naszego białka -syncytyny i układ odpornościowy wytworzy odpowiedz na to zagrożenie,lecz pomyłkowo może niszczyś też naszą syntycynę....
  Mówił o tym prof.Zieliński,ostrzegając,że przyjęcie tego konstruktu na Sars-Cov-2 nie uchroni pacjenta przed zakażeniem koronovirusem,a nawet może spowodować poważniejsze objawy.Osoba taka może stać się rozsadnikiem zarazy.
  żródło:Dr.David Martin&dr Judy Mikovits,cyt.z prof.Zielińskiego.
 • @marianna 20:00:55
  Ale masz na to jakieś dowody? Bo akurat wiedzą na temat działania wirusów i szczepionek mRNA się nie popisałaś.
 • @Repsol 18:30:42
  Minister Dworczyk: Jutro rozpoczną się szczepienia seniorów 70+. Nie ma już wolnych terminów. Nie wynika to z problemu systemu.

  Ps...Powiedział to akwizytor… może zacząć leczyć a nie na ślepo szczepić…Żałosny karierowicz, a niby taki żołnierzyk wyklęty przeklęty. Jak to się można na ludziach oszukać. Nigdy już PiS nie dostanie mojego głosu. Dworczyk jak nazwisko wskazuje…Gdzie się podziała sezonowa grypa? Gdzie zwykłe zapalenie płuc? Wpisujecie sobie te przypadki do statystyki Covidovej? Szczepienie ludzi chorych to zbrodnia, a prawie wszyscy po 70-tce mają jakieś choroby. To jest obłęd do jakiego stanu psychicznego doprowadzono starszych ludzi przy pomocy propagandy, że ryzykują życie! Zobaczymy po drugim szczepieniu jak będzie się miał Dworczyk. Słychać, że zaczynają się problemy i ludzie przestaną bić się o szczepionkę. Czego się boi minister zdrowia, że za niego mówi Dworczyk? W ulotce jest napisane że szczepić nie można ludzi którzy biorą jakiekolwiek leki, czy widzieliście starszą osobę która nie bierze leków? Pamiętajcie o kolejności! Dziadka i babcię najpierw zawozimy do notariusza, a potem dopiero na szczepienie! Wielu ludzi nie miało zamiaru się szczepić, ale jak im się raz po raz powiedziało, napisało i pokazało, że szczepionek brakuje, zaczynają świrować i walą na szczepienia drzwiami i oknami. Taka prosta sztuczka socjotechniczna, a działa na wielu. Szczepta się jeden przez drugiego, niech Pfizer ma więcej królików doświadczalnych. Zobaczymy, co z tego będzie. Zobaczymy po drugim szczepieniu jak będzie się miał Dworczyk. Słychać, że zaczynają się problemy i ludzie przestaną bić się o szczepionkę. Czego się boi minister zdrowia, że za niego mówi Dworczyk?

  Polecam

  https://wprawo.pl/genetyk-o-produkcie-pfizera-tego-preparatu-nie-mozna-nazywac-szczepionka/

  https://wprawo.pl/na-covid-19-zmarlo-w-polsce-5-416-osob-ogromny-wzrost-liczby-zgonow-niecovidowych/

  Gdzie jest prokuratura? Gdzie akt oskarżenia przeciwko ministrowi zdrowia chałaciarzowi Niedzielskiemu?

  https://wprawo.pl/wzrost-zachorowan-na-covid-19-wsrod-zaszczepionych-pensjonariuszy-i-personelu-domow-dla-seniorow-w-hiszpanii/

  https://wprawo.pl/wicedyrektor-organizacji-promujacej-szczepienia-dla-cnn-nie-dziwmy-sie-doniesieniami-o-smierci-seniorow-po-zaszczepieniu-to-normalne-zjawisko/

  https://wprawo.pl/w-norwegii-rosnie-liczba-zgonow-wsrod-seniorow-zaszczepionych-na-covid-19-wydano-nowe-wytyczne-ws-szczepien/

  https://wprawo.pl/udar-mozgu-i-zaburzenia-rytmu-serca-wsrod-reakcji-poszczepiennych-w-polsce-lista-nop-opublikowana-przez-ministerstwo-zdrowia/
 • @Repsol 19:28:16
  Minister Dworczyk: Jutro rozpoczną się szczepienia seniorów 70+. Nie ma już wolnych terminów. Nie wynika to z problemu systemu.

  Ps...Powiedział to akwizytor… może zacząć leczyć a nie na ślepo szczepić…Żałosny karierowicz, a niby taki żołnierzyk wyklety przeklety. Jak to się można na ludziach oszukać. Nigdy już PiS nie dostanie mojego głosu. Dworczyk jak nazwisko wskazuje…Gdzie się podziała sezonowa grypa? Gdzie zwykłe zapalenie płuc? Wpisujecie sobie te przypadki do statystyki Covidovej? Szczepienie ludzi chorych to zbrodnia, a prawie wszyscy po 70-tce mają jakieś choroby. To jest obłęd do jakiego stanu psychicznego doprowadzono starszych ludzi przy pomocy propagandy, że ryzykują życie! Zobaczymy po drugim szczepieniu jak będzie się miał Dworczyk. Słychać, że zaczynają się problemy i ludzie przestaną bić się o szczepionkę. Czego się boi minister zdrowia, że za niego mówi Dworczyk? W ulotce jest napisane że szczepić nie można ludzi którzy biorą jakiekolwiek leki, czy widzieliście starszą osobę która nie bierze leków? Pamiętajcie o kolejności! Dziadka i babcię najpierw zawozimy do notariusza, a potem dopiero na szczepienie! Wielu ludzi nie miało zamiaru się szczepić, ale jak im się raz po raz powiedziało, napisało i pokazało, że szczepionek brakuje, zaczynają świrować i walą na szczepienia drzwiami i oknami. Taka prosta sztuczka socjotechniczna, a działa na wielu. Szczepta się jeden przez drugiego, niech Pfizer ma więcej królików doświadczalnych. Zobaczymy, co z tego będzie. Zobaczymy po drugim szczepieniu jak będzie się miał Dworczyk. Słychać, że zaczynają się problemy i ludzie przestaną bić się o szczepionkę. Czego się boi minister zdrowia, że za niego mówi Dworczyk?

  Polecam
  https://wprawo.pl/genetyk-o-produkcie-pfizera-tego-preparatu-nie-mozna-nazywac-szczepionka/

  https://wprawo.pl/na-covid-19-zmarlo-w-polsce-5-416-osob-ogromny-wzrost-liczby-zgonow-niecovidowych/
  Gdzie jest prokuratura? Gdzie akt oskarżenia przeciwko ministrowi zdrowia chałaciarzowi Niedzielskiemu?

  https://wprawo.pl/wzrost-zachorowan-na-covid-19-wsrod-zaszczepionych-pensjonariuszy-i-personelu-domow-dla-seniorow-w-hiszpanii/

  https://wprawo.pl/wicedyrektor-organizacji-promujacej-szczepienia-dla-cnn-nie-dziwmy-sie-doniesieniami-o-smierci-seniorow-po-zaszczepieniu-to-normalne-zjawisko/

  https://wprawo.pl/w-norwegii-rosnie-liczba-zgonow-wsrod-seniorow-zaszczepionych-na-covid-19-wydano-nowe-wytyczne-ws-szczepien/

  https://wprawo.pl/udar-mozgu-i-zaburzenia-rytmu-serca-wsrod-reakcji-poszczepiennych-w-polsce-lista-nop-opublikowana-przez-ministerstwo-zdrowia/
 • @Yarpen Zirgin 19:31:39
  Z tobą YZ nie da się dyskutować. Jesteś wypchanym baranem pod smoczą jamą. Na faszeruj się tą szczepionką to oprócz siarki w tej swojej bance będziesz miał dodatkowo kadm i rtęć. Może ci w końcu eksploduje.
 • @kula Lis 69 20:35:06
  No popatrz , a nasz Yarpen bajdurzy że to wszystko kłamstwa i trzeba się wyszczepić ponieważ Rząd tak podaje ?. Jedyną " pradziwą " drogę jak widać obrała słusznie rządząca partia dla stada baranów . Salute Amigo :)))))
 • @Repsol 19:28:16
  W Norwegii w DPS po zaszczepieniu seniorów 23 osoby zmarły w ciągu doby. W ciągu tygodnia dwa razy więcej. U nas powinno się podawać dane: ile osób zmarło po zaszczepieniu w ciągu 2 tygodni. Tak jak szpitale zawyżają liczbę osób zmarłych na COVID19. Teraz w statystykach po wzroście zgonów po szczepieniach, włączy się te zgony do statystyk osób zmarłych na COVID19. Będzie to samo co z leczeniem chorych na COVID remdesivirem czy umieszczaniem ich pod respiratorami. Efekt żaden lub przyspieszający śmierć. Zamiast stosować powszechne leczenie AMANTADYNĄ, lansuje się niesprawdzoną szczepionkę. Twierdzenie, że AMANATDYNA jest niesprawdzona i wymaga badań jest totalną bzdurą i kłamstwem. Żaden lek stosowany w wykazie WHO nie był wcześniej sprawdzany. Szczepionkę, niesprawdzoną, w trybie nagłym wprowadza się. Natomiast AMNANTDYNA jest zwalczana. Czy chodzi o to, żeby jej wystarczyło dla rządzących i lekarzy?
 • @Repsol 19:28:16
  Szczepienia rozpoczęte, ale pojawił się problem. Moderna odwołała dostawę. Najbliższa za kilka dni.
  https://niezalezna.pl/376478-szczepienia-rozpoczete-ale-pojawil-sie-problem-moderna-odwolala-dostawe-najblizsza-za-kilka-dni

  Ps...Wierzyliście w deklaracje producentów? Nikt nigdy nie deklaruje realnych danych, tylko to co ludzie chcą usłyszeć lub przeczytać. Producenci nie wiedzą jak wycofać się z tej rzeźni, którą rozpętali. Zwolnienie ich z odpowiedzialności jest bezskuteczne. Wiedzą to. Rozpoczęli sprzedaż w momencie, gdy sami przyznają, że badania nad sprzedawanym konstruktem mRNA trwać mają przynajmniej do roku 2023. Mamy tu więc odwrócony eksperyment medyczny na ludziach. Odwrócony, bo nie płaci się ochotnikom za udział. Bierze się od królików doświadczalnych miliardy euro. Producenci nie mogą ponosić odpowiedzialności za szczepionki. Jawnie podają, że preparaty nie są przebadane. Jeżeli ktoś pomimo to kupuje te szczepionki, to sam musi wziąć za nie odpowiedzialność. W Holandii protesty. Podpalono punkt szczepień.
 • @Repsol 19:28:16
  https://media.wplm.pl/thumbs/6b3/OTYwL3VfMS9jY19iOTI3Yi9wLzIwMjEvMDEvMjUvMTIwMC83NjEvZjNiZmNiNGM3ZmRiNGFhYjg4NTk0ZWIyMjMzMWRjYWUuanBlZw==.jpeg
  Kiedy ograniczanie restrykcji? Prof. Horban: Jeżeli nam się uda zaszczepić zdecydowaną większość osób powyżej 70+.. „Jeżeli nam się uda zaszczepić zdecydowaną większość osób powyżej 70+, to mamy wszelkie powody do tego, żeby zdecydowanie ograniczać wszystkie restrykcje, wszystkie obostrzenia, bo ten główny powód zostanie zrealizowany, oszczędzimy życie ludzkie” - powiedział na antenie radia RMF FM prof. Andrzej Horban, główny doradca premiera ds. koronawirusa.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/536301-ograniczanie-restrykcji-prof-horban-jeszcze-poczekajmy

  Ps...Dlaczego wszyscy wybitni? profesorowie naganiający /reklamiarze/ Polaków do szczepień mają garbate, haczykowate nosy? I baaardzo lubią mamonę? Wszystkie te zapowiedzi działań są niewiarygodne, w czyim interesie jest opowiadanie tych bajek? Czyli jeśli ubijemy większość osób starszych, to być może ściągniemy trochę ograniczeń, a być może jeszcze kogoś będziemy musieli jeszcze ubić, dobrze czytam, czy coś pokręciłem? Żydowski bezczelny nieuku Horban czy może powiedzieć, jaka kwota figuruje na liście płac w firmie Pfizer. To jest pytanie, którego celem jest sprawdzenie pańskiej bezinteresowności w kwestii nagonki Polaków i Polek, stręczonych do przystąpienia do III etapu eksperymentu medycznego. Dlaczego CBA do tej pory nie sprawdziło jeszcze tzw. doradców rządowych. Słuchając tego żyda Horbana to maseczki będziemy nosić do śmierci, a gospodarka zawali się szybko, spędy tzw babska mogą być a restauracje to już nie. Jeszcze Morawiecki cię nie zwolnił żydowska gnido? Ile brałeś za blokowanie Amantadyny i ile bierzesz za promocję szczepionki? Profesor medycyny wysyła seniorów jako królików doświadczalnych, na eksperyment medyczny zwany szczepionką dopuszczony warunkowo, za którą nikt nie bierze odpowiedzialności. Pan życia i śmierci. Ten żyd jest gwarantem powtórzenia przez PiS losu AWS. Skąd oni wzięli tego cymbała? Patrząc na tych wszystkich „profesorów” to już się nie chce nawet płakać, tylko wyć. Intelekt i etyka na poziomie wiejskich głupków. Dać mu łopatę do odwalania śniegu i niech przewietrzy głowę, będzie się lepiej myślało o nas prostych ludziach twórcach ich niemałych pensji. Tym żydem powinna zająć się niezależna prokuratura. A jeśli takiej nie ma, to Trybunał Narodowy. Mina tego żyda do złudzenia przypomina uśmieszek Billa Gatesa obłąkańca mówiącego o dobrodziejstwie szczepionek i zapowiadającego kolejna, jeszcze gorszą pandemię. Brawo Jarosławie Kaczyński, ładnie nas w maliny wpuściłeś. Tyle nadziei, tyle walki, żeby nas sprzedać globalistom, lewakom i obłąkańcom. Poziom ogłupiania staruszków przez propagandę eutanazyjną jest zastraszający. To wszystko wygląda gorzej niż w stanie wojennym. No i ogłupieni idą jak owce. Tłumacz dziadkowi, że ten preparat genetyczny zdemoluje mu organizm nic to nie da. Wyuczony w komunizmie posłuszeństwa jest bezradny wobec demiurgów propagandy.

  Szpitale i służba zdrowia zabarykadowane. Śmiertelność poza covidowa przerażająca. Kto za to odpowiada. Dość terroru żydów Horbanów i jemu podobnych biorących zlecenia od Pfizera. To są ludzie w konflikcie interesów zupełnie niewiarygodni. Dlaczego słuchacie tego człowieka? Doprowadził kraj do ruiny. 36000 ponoć zmarłych na covid w tym czasie 100000 zmarło na serce, tyleż samo na raka i jeszcze wiele innych chorób z powodu braku dostępu do lekarzy! Co wy ludzie wyprawiacie? Ludzie umierają w karetkach pod szpitalami, bo nikt ich nie chce przyjąć na oddział. Tak działa eutanazja zafundowana nam przez polski (nie)rząd. Ich marzenie jest od lat takie samo…. Wymordować Polaków co my na to ? Dzisiaj zmarło 5 osób po podaniu tej trucizny żydowscy mordercy.

  Ps..II...Strategia podjęta przez nasz rząd będzie miała katastrofalne skutki. Gospodarka zamknięta. Ludzie bez pracy. Fala bankructw, ponowne, po 30 latach od komunistycznej „prywatyzacji” ograbienie Polaków z ich majątku, pogłębiające się zadłużenie skutkujące zagrożeniem dla naszej suwerenności, fala samobójstw i chorób psychicznych, „nadprogramowe” śmierci spowodowane paraliżem służby zdrowia na skutek przestawienia jej na tory covidowe, których liczba przekroczyła już ofiary samego wirusa. W związku z tym – pyta publicysta – dlaczego nasz rząd nadal wydaje się kroczyć po omacku idąc za głosem innych państw?

  Read more: https://www.pch24.pl/rafal-ziemkiewicz—lockdowny-juz-dawno-stracily-sens—co-dalej-,81560,i.html#ixzz6kYZtQbAb

  Jaka jest obecnie najbardziej prawdopodobna przyczyna niepokojów społecznych? Zamordyzm związany z covid, nieakceptowana imigracja, legalizacja związków homoseksualnych, aborcja i fałszowanie wyborów. Im więcej obostrzeń, tym więcej chorych i gorzej leczonych ludzi, a także tym więcej upadających małych przedsiębiorstw.

  Szczepionki? warto posłuchać:

  https://www.youtube.com/watch?v=Nva1VQUoASE&t=160s&ab_channel=wRealu24
 • @Repsol 19:28:16
  Restrykcje epidemiczne są bezprawne, a szczepionka nie zakończy pandemii. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO] Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego wystąpienia w Mediach Narodowych. Tematem był m.in. wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu, który jednoznacznie stwierdza, że wprowadzony przez rząd zakaz działalności gospodarczej dla poszczególnych branż jest bezprawiem. Rozporządzenie Rady Ministrów nakazujące zamykanie biznesów wykracza poza przepisy ustawy, w oparciu o którą zostało wydane. Wniosek jest oczywisty bo to rząd łamie prawo zamykając firmy, a nie przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się je otworzyć. Link do wyroku znajdziecie w artykule tutaj

  https://wprawo.pl/wyrok-wsa-zakaz-dzialalnosci-gospodarczej-w-ramach-tzw-walki-z-koronawirusem-to-bezprawie/
  Pełna treść wyroku

  http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/C73366F87D

  Kolejnym tematem rozmowy była szczepionka na Covid-19. Wbrew zapewnieniom rządu szczepionka nie zakończy pandemii. Szczepienia będą trwały latami, a ich efekt poznamy dopiero po zebraniu wyników tego eksperymentu medycznego, który zaserwowano ludziom jako rzekome wybawienie od zagrożenia. Społeczeństwo karmione jest propagandą, a Ministerstwo Zdrowia wypuszcza fejki zamiast przyznać, że na wiele pytań po prostu nie ma jeszcze odpowiedzi. Jeśli rząd nie zmieni sposobu działania, to czeka nas wiele lat w mniejszym lub większym lockdownie i ze sparaliżowaną służbą zdrowia, co już doprowadziło do drastycznego wzrostu śmiertelności. W wyniku decyzji rządu mamy największą liczbę zgonów od czasów II wojny światowej, ludzie tracą dorobek życia, a społeczeństwo zostało wprowadzone w stan psychozy i nie wiadomo, czy kiedykolwiek z niego wyjdzie. Oto zasługa „ponurych żniwiarzy” Morawieckiego i Niedzielskiego, którzy zafundowali nam horror. I nic nie wskazuje na to, że pozwolą nam z tego horroru wyjść.
  Sąd: BEZPRAWNE rozporządzenia! Przedsiębiorcy otworzą..
  https://youtu.be/LUDsIdVVFhg
 • @Repsol 19:28:16
  Ci Morawieckiego żydowscy eksperci to prostytutki i tu bardzo przepraszam, te panie, które ciężko także po lasach w zimnie pracują w dziedzinie obciągu, za to że porównałem je z żydowskimi ekspertami Niedzielskim, Horbanem, Simonem, Gutem etc...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930