Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Jak dokonać depopulacji i po co?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy ludzi na Ziemi jest za dużo i część z nich trzeba wytruć szczepionkami?

 


 

 

 

Na jakiej podstawie samozwańczy "liderzy " ludzkości uznali, że ludzi jest na Ziemi za dużo i należy "nadmiar" ludzi unicestwić szczepionkami, czyli mówiąc wprost: wytruć ich!

Zauważmy, że w przeszłości nadmiar ludzi był likwidowany poprzez wojny. Historia ludzkości to wojna za wojną. Każda wojna sprzyjała rozpowszechnianiu się przeróżnych chorób. Mordowanie się ludzi na wojnach, plus choroby roznoszone przez żołdaków, dziesiątkowały ludzką populację na tyle skutecznie, że przez setki lat liczba ludności na świecie rosła bardzo powoli!

Rozwój technologiczny ludzkości w okresie ostatnich 100 lat doprowadził do eksplozji demograficznej świata, w efekcie czego jest nas ludzi obecnie ok 9 mld. Ostatnie dwie wojny światowe choć pochłonęły niezliczoną ilość ofiar, to zatrzymały przyrost ludzkiej populacji tylko "na chwilę".

Rozwój broni masowego rażenia, uczynił klasyczne wojny zagrożeniem dla całej planety. Dlatego wojna światowa nie wybuchła i nie wybuchnie, gdyż "siły" kontrolujące życie na ziemi mają świadomość, że taka wojna byłaby zagładą nie tylko dla ludzkości ale i dla samej planety!

W takie sytuacji pojawili się wpływowi ludzie, którzy postanowili zastąpić Pana Boga i zredukować ilość ludzie "na swój sposób". Tym sposobem ma być wymordowanie większości ludzi szczepionkami.

Wymyślona przez nich metoda w porównaniu z klasycznymi wojnami cechuje pewien "humanitaryzm": eliminacja ludzi odbywa się bez zadawania im nadmiernych cierpień, w trakcie tej eliminacji przyroda nie jest niszczona, materialny dorobek ludzkości jest zachowany, itp.

Czy jednak wymyślony przez samozwańcze" elity świata, sposób redukcji nadmiaru ludzi jest słuszny? Czy sama myśl, że ludzi jest za dużo jest poprawna?

Zauważmy, że wraz z rozwojem technologicznym i szybkim przyrostem liczby ludności, jednocześnie maleją obszary na ziemi dotknięte głodem!

Problem głodu na ziemi jest możliwy do rozwiązania w w ciągu kilku lat, nie poprzez likwidację ludzi dotkniętych tą plagą, tylko poprzez udzielenie im pomocy przez "sytą" cześć ludzkiej populacji!

Jeśli nawet uznamy, że jest nas ludzi za dużo (co jest kontrowersyjnym twierdzeniem) to jest możliwa redukcja ludzkiej populacji nie poprzez masowe mordowanie, tylko poprzez podniesienie poziomu cywilizacyjnego życia całych narodów, obecnie biednych, okradanych, źle zarządzanych i źle edukowanych.

Historia pokazuje, że każdy naród po przekroczeniu pewnego poziomu rozwoju cywilizacyjnego, ogranicza prokreację bez żadnych „zachęt”, często do niebezpiecznie niskiego dla przetrwania poziomu. (z taką sytuacją mamy do czynienia w całej Europie)

A więc jest alternatywa do "szczepionkowego" wariantu redukcji ludzkiej populacji, jest nią powszechny dobrobyt na całym świecie.

Ten wariant z technicznego punktu wiedzenia jest łatwy do zrealizowania, jednak wymaga ludzkiej solidarności w skali całego globu!

Z historycznego doświadczenia wiemy, że nigdy takiej solidarności nie było, wręcz przeciwnie! Regułą jest grabież jednych narodów przez inne i bezlitosna eksploatacja pokonanych przez ich pogromców!

Depopulacja szczepionkowa wpisuje się w ten odwieczny mechanizm, więc jej powstrzymanie może być dziełem tylko jakiegoś przypadku, bądź "skoczenie" sobie do gardeł poszczególnych członków światowej, samozwańczej „elity”

 

Anthony Ivanowitz

23.01.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

  • Autor
    Niech ci "liderzy ludzkości" zaczną depopulację od siebie i własnych rodzin, a pozostawione przez nich bezspadkowe dobra materialne istotnie obniżą poziom ubóstwa społecznego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930