Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Powiklania po szczepieniach na kowid 19 w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ile osób w Polsce padło ofiarą powikłań poszczepiennych?

Powiklania po szczepieniach na kowid 19 w Polsce

 

 

 

Po „wyszczepieniu” w Polsce 541 229 osób (według stanu na dzień 20.01.2021r,) Sanepidy zgłosiły 164 powikłania poszczepienne z czego 129 przypadków miało charakter łagodny, zaś 35 charakter poważny. (więcej tutaj: file:///C:/Users/NEW/AppData/Local/Temp/Bie%C5%BC%C4%85cy_raport_dotycz%C4%85cy_NOP_18012021.pdf )

Oficjalne statystyki są w sposób oczywisty zaniżone, co wynika wprost z doświadczeń producenta szczepionek. W czasie badań przed klinicznych producent szczepionek odnotował łagodne odczyny poszczepienne u 10% zaszczepionych ochotników.

Dlaczego podczas szczepień w Polsce łagodnych odczynów poszczepiennych miałoby być tysiące razy mniej? Pachnie to na kilometr szwindlem, polegającym na fałszowaniu statystyk!

Przy zaszczepionych ponad 500 tysięcy osób , około 50 tysięcy z nich powinno doświadczyć lekkich powikłań, zaś oficjalnie podano tych powikłań- 129!

Na czym polegają poważne powikłania poszczepienne?

Zacytuję opisy kilku z nich zamieszczone w podanym na początku linku.

 

1.epizod hypotoniczno-hyporeaktywny (omdlenie) i 2x utrata przytomności, ból głowypacjent niehospitalizowany

2.duszności, tachykardia, bladość powłok, senność

3.drętwienie i obrzęk języka, trudność z przełykaniem śliny, duszność,

osłabienie, bladość powłok, potliwość, pogorszenie kontaktu. Liczne choroby współistniejące -pacjent hospitalizowany

4.metaliczny posmak w ustach, epizod hypotoniczno-hyporeaktywny z utratą przytomności –pacjent niehospitalizowany

5.zaburzenia rytmu serca –komorowe, trigeminia

6.odczyn w miejscu wstrzyknięcia o średnicy 3-5cm, bolesność i powiększenie regionalnych węzłów chłonnych

7.epizod hypnotyczno-hyporeaktywny, osłabienie, uczucie nudności, zawroty głowy, spadek ciśnienia tętniczego 90/60, bez duszności, bez gorączki -pacjent niehospitalizowany ból ręki, dreszcze, kaszel, osłabienie, ból mięśni. W 6-7 dniu po szczepieniu wystąpiły wymioty, ból brzucha, utrata węchu i smaku –pacjent niehospitalizowany

8.nasilony odczyn w miejscu wstrzyknięcia, średnica 6-9 cm, temp. 38,0 -bolesność i powiększenie węzłów chłonnych pod pachą–pacjent niehospitalizowany

9.złe samopoczucie, osłabienie, zawroty głowy, drgawki niegorączkowe, rumień twarzy i dekoltu. Pacjent niehospitalizowany

10.duszność nagła trwająca 40 minut po szczepieniu, tachykardia, nadciśnienie 170/90, spadek saturacji, cechy niedotlenienia mięśnia sercowego–pacjent niehospitalizowany, itp., itd.

 

Rasowi kowidianie zakrzykną w tym momencie, że ilość powikłań poszczepiennych jest śladowa i nie warto się nimi przejmować!

Jednak w grupie milionów osób nie zaszczepionych nie było ani jednego powikłania poszczepiennego! Więc pod względem ilości powikłań grupa osób nie zaszczepionych póki co „wygrywa”!

Jakie korzyści zdrowotne osiągną osoby zaszczepione? Nie zachorują na mitycznego „kowida”?

Tego nikt jeszcze nie wie, doniesienia z całego świata pokazują, że setki osób zaszczepionych, właśnie na kowida zachorowało tuż po szczepieniu!

Czy płynące z całego świata doniesienia o licznych powikłaniach poszczepiennych, (łącznie ze śmiertelnym zejściem) otrzeźwi polskich kowidian?

Nic na to nie wskazuję! Niczym barany pchają się oni sami do rzeźni, nieświadomi konsekwencji swoich wyborów!

Te zaś będą tragiczne! „Wysyp” powikłań zacznie się po drugiej dawce szczepionek i będzie trwał latami! Doświadczyli tego Szwedzi w roku 2009, gdy w swojej zbiorowej głupocie zaszczepili się w 60% na świńską grypę!

Nie wiem czy współczuć kowidianom czy nimi pogardzać? Gdyby nie afera kowidowa nigdy byśmy się nie dowiedzieli, że na świecie żyje tylu durni, gotowych za darmo pełnić rolę szczura doświadczalnego!

 

Anthony Ivanowitz

20.01.2023r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • szepionka którą się szczepi nie jest tą
  która przeszła badania kliniczne, tzn. aktywny czynnik jest, ale dodatki się różnią (rzekomy wyciek z Europejskiej Agencji Leków (EMA) ),

  niektórzy naukowcy podejrzewają, że proces produkcyjny nie jest w 100% stabilny, a to znaczy, że poszczególne serie szczepionki się różnią.

  http://niepodległy.pl/#/925/ostatnie-ostrzezenie/
 • Jak sam autorze stwierdziłeś, odsetek powikłań niewielki
  można powiedzieć zaniedbywalny. Nie raz w życiu się szczepiłem i to w dzieciństwie, czy później w dorosłym życiu. Obecnie mam aktualne szczepienia na choroby azjatyckie i afrykańskie. Pamiętam były różne powikłania w stylu podwyższona temperatura wieczorem, czy też ból, zaczerwienienie w miejscu szczepienia. To dość popularne powikłania po szczepionce. Po niektórych lekach też pojawiają się powikłania.
  Myślę, że każdy powinien sobie postawić rachunek zysków i strat. Porównać sobie dwie sytuacje, wezmę szczepionkę i co mi grozi oraz złapię wirusa i co mi grozi. W moim przypadku in plus wychodzi szczepionka. Dzieci już nie planuję, więc nawet zmiany w moim genomie, w co nie wierzę na podstawie znajomości biologii, ale nawet jeśli to nie wpłyną na przyszłą populację, moja ocena układu oddechowego wskazuje na to, że wirus mógłby być zabójczy.
 • @Zawisza Niebieski 14:44:22
  Zatem powodzenia na tej drodze w nieznane.
  Ja się dziwię, że po doświadczeniach ostatniego roku są jeszcze ludzie którzy wierzą władzy i tym którzy tą władzę nadali. Niepojęte!!!
 • @zadziwiony 14:57:32
  Droga w nieznane jest zawsze. Nawet rano wychodząc z domu mogę się na schodach pośliznąć, czyż nie? Władzy to ja już od bardzo dawna nie wierzę, szczególnie tej władzy, co nam komunizm buduje KC PiS.
 • ----- strzykawki z chowającą się igłą .
  https://www.youtube.com/results?search_query=po+co+im+ten+teatr
 • Biełyje noce...
  Trucizna patogenów zmieszanych. Jak można takim czymś szczepić ludzi?!? Przecież to zbrodnią na ludziach!
 • @Maruda 16:23:31
  Zawisza umrze pewnie na choroby autoagresyjnymi. Ale to jego wybór.
 • @zadziwiony 17:34:36
  Kalifornijski Departament Zdrowia wydał nakaz wstrzymania szczepień szczepionką Moderna, powołując się na niezwykle dużą liczbę reakcji niepożądanych. Stanowy epidemiolog, dr Erica S. Pan podniosła alarm w odniesieniu do produktu Moderna nr 041L20A, z którego 330 000 dawek szczepionki zostało rozesłanych do 287 dostawców w całym stanie: całość pod linkiem

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/kalifornijski_departament,p19402140

  Koszmar szczepionki na Covid-19. Po rozpoczęciu kampanii szczepienia obywateli na całym świecie na chorobę wyprodukowaną w Amerykańskich i Chińskich laboratoriach wojskowych niezależni lekarze i analitycy biją na alarm a rządy tuszują masowe powikłania poszczepienne i zgony zaszczepionych. Choć całość działań wprowadzania nieprzetestowanej szczepionki na rynek, a tym samym nakłaniania obywateli do bezwiednego brania udziału w eksperymencie medycznym podlega pod kodeks norymberski to i w tym względzie zdecydowano utrzymać zmowę milczenia. No cóż, dzięki Internetowi i prywatnym filmom ofiar tych szczepień wyłania się na światło dzienne dosłowny horror. Poniżej publikujemy całą listę materiałów pokazujących skalę zjawiska. Całość pod linkiem

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/koszmar_szczepionki_na,p11464801
  A o lokdaunach decyduje biuro polityczne, czyli dolarowy sanhedryn: Gatesy, Sorosy, Buffety, Zukerbergi, Rothschyldy i Rockefellery. Tubylczy plankton w rodzaju Mateuszka to tylko masońskie pacynki.
 • SZANUJMY SIĘ WZAJEMNIE
  Stygmatyzowanie covidian i odwrotnie to tworzenie niepotrzebnych podziałów i "woda na młyn" covidercom w realizacji ich projektu.
  To są osobiste wybory ludzi, które należy szanować.
  Zupełnie innym choć powiązanym zagadnieniem jest pytanie, czy są to ich wolne wybory?
  Ja uważam ze nie, zważywszy chociażby na charakterologiczne uwarunkowania o neurotycznym podłożu, racjonalizującymi na neurotyczny sposób rzeczywistość, by uśmierzyć lęk.
  Nie zapominajmy, że owa racjonalizacja implikuje jednocześnie kwestię
  "szacunku" do własnego ciała, "szacunku" będącego swoistym rodzajem brawury.
  Bo zgoda na szczepienie się podejrzana szczepionką jest w moim przekonaniu brawurą.
  Zatem argumentujmy, bo to nasz obowiązek wypływający z sumienia i miłości bliźniego ale nie osadzajmy a w ocenach do których mamy prawo, bądźmy bardziej powściągliwi i życzliwi, chociażby z uwagi na powyższe.
 • "Nie wiem czy współczuć kowidianom
  czy nimi pogardzać? Gdyby nie afera kowidowa nigdy byśmy się nie dowiedzieli, że na świecie żyje tylu durni, gotowych za darmo pełnić rolę szczura doświadczalnego!
  --------------------
  Czy durni?
  Otóż zrobić w konia idzie każdego - wyjątkiem są tylko wtajemniczeni. Jednych da się zrobić szybko i tanim kosztem - drugich żeby ogłupić - trzeba czasu i środków. Wykształcenie jest tu ważne ale tylko wtedy - kiedy takiego delikwenta chce się ogłupić w dziedzinie jego profesji.
  Wniosek?
  Człowiek w postaci obecnej - to produkt wykolejonej przez tych - co to ich ojcem jest diabeł - cywilizacji.
 • @ninanonimowa 16:09:37
  WHO. World Holocaust Organisation! Strzykawki z chowającą się igłą. Kolejna reklama dla idiotów co wierzą w lekarstwo na głupotę! Po co im ten teatr z chowającą się igłą w strzykawce? Ten eksperyment medyczny uczyni Cię członkiem stada! Te ścierwa sami sobie nie ufają i dlatego nie pozwolą igły wbić nawet jakby tam była sól fizjologiczna. Wszystko ładnie zasłonięte ręką do tego specjalne telewizyjne strzykawki z chowaną igłą i mamy kolejną odsłonę "teatru dla gojów ". W jakim celu robią publiczny pokaz szczepienia ludzi? Nie wierzę, że chodzi tu o zdrowie obywateli. Coś tu śmierdzi! Plemię żmijowe! i cyrk dla otumanionych owiec! Kłamstwo goni kłamstwo bezczelność nie ma granic! Przecież żydzi się nie szczepią. Oni nic nie wstrzykują! Bo tłok strzykawki  w wielu wstrzyknięciach jest na maksa  wciśnięty! Jeszcze przed iniekcją! Prawdziwą szczepionkę dostaną tylko ci, którzy są nie potrzebni.....trucizna będzie tylko dla hołoty, gojów. To było do przewidzenia, że coś w tym stylu wykombinują trucizna, ale nie dla elity. Normalność za cenę przyjęcia substancji niewiadomego pochodzenia, zamordyzm tyle w temacie. Proszę bardzo, kto potrafi myśleć na pewno nie przyjmie tego świństwa. Każdy człowiek używający daru od Stwórcy zwanego rozumem zdaje sobie sprawę kto stoi za tym ściekiem światowego oszustwa by wyeliminować część ludzkości i pewnie już żadne medium nie zacznie przepraszać za to wszystko zatem trzeba kontynuować biznes. To jest pielęgniarka? Bez rękawiczek z takimi pazurami? W czasach pandemii? Nasz "rząd" zakłada rękawiczki na konferencje,  a ta "pielęgniarka" szczepi ludzi w czasach pandemii gołymi łapami. No brawo?! Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do bezpieczeństwa tej nie przebadanej "szczepionki"? Takie to bezpieczne, że politycy chcą szczepić się na końcu, a firma Pfizer zrzeka się odpowiedzialności ze skutków ubocznych włącznie z lekarzami + rządzącymi. To jest właśnie ich troska o nas, normalnych ludzi! Szczepionka to jedno, a tymczasem po cichutku niszczona jest gospodarka, ludzie tracą pracę, bankrutują, zwiększona zostaje zachorowalność na depresję i inne choroby psychiczne w wyniku beznadziejnej sytuacji materialnej, nie wspominając już o braku dostępu do pomocy medycznej, jeśli nie masz koronki. Inne choroby nie istnieją! W ten sposób właśnie przeprowadzana jest depopulacja. Cicha śmierć wielu tysięcy ludzi w zaciszu domowym. Pozostawionym samym sobie. A ludzie odpowiedzialni za to wszystko bawią się w najlepsze i piszą zasrane rozporządzenia kiedy śpisz! Narodzie powstań!
 • @Zawisza Niebieski 14:44:22
  "Porównać sobie dwie sytuacje, wezmę szczepionkę i co mi grozi oraz złapię wirusa i co mi grozi."

  Co Ci grozi po szczepieniu? A przykładowo śmierć Ci grozi!
  Poza tym nawet jeśli się zaszczepisz to CIĄGLE możesz złapać wirusa.
  Mało tego, są tacy co złapali tego wirusa zaraz po zaszczepieniu.
  Jednak to nie o to chodzi, jeśli chcesz się szczepić każdego roku ze strachu przed wirusami, bakteriami ... Twoja wola.
  Zmuszanie innych do takich zabiegów to zbrodnia!
  Pozbawianie innych ludzi podstawowych praw tylko dlatego że nie chcą być zaszczepieni to zbrodnia!
 • "polskie" wladze tuszują powikłania
  za to powinny pójść siedzieć a sprawę by trzeba do prokuratury.... tyle że na proces nie ma co liczyć bo prokuratura jest zdalnie sterowana przez ziobrystów.

  Może byłby sposób proces cywilny w oparciu o osobę dotkniętą powikłaniem. Na bank fałszują powikłania bo polacy nie są aż tak różni od obcokrajowców, aby nie mieć powikłań.
 • AntyCovidowcy i antyszczpionkowcy tworzą front jedności.
  Zadziwiająca jest sprzeczność ich argumentacji..
  AntyCovidowcy wtierdzą że epidemiii nie ma a te setki zmarłych każdego dnia to jest statystyczne nic.. pez znaczenia
  Antyszczepionkowcy natomiast twierdzą że szczepiona zabija i te statystyczne jedna osoba na tydzień szczepień to jest stanowczo za dużo.
  (można to przeliczać na liczbę chorych i na liczbę szczepionych jak kto woli)
  porównajmy kilkaset ofiar dziennie to jest nic a jedna ofiara na tydzień to jest za dużo.
  Wirus zabija ok 2% chorych a szczepionka ok 0.001% szczepionych
  Bez szczepionki zachoruje każdy.. umrze ok 2% (o ile system szpitalny się nie załamie) ..czyli 600 000 osób (ale system się zawali i umrze ok 10% osób czyli ok 3000 000 osób)
  Od szczepionki umrze ok 300 osób (lub mnij gdy ze szczepień wyeliminujemy osoby zagrożone szczepieniem.. podatne a powikłania)

  czyli jedni krzyczą Pandemii nie ma (choć jest zagrożenie śmiercią dla 3000 000 Polaków)
  drudzy krzycą szczepionki zabijają (choć zagrożonych jest ok 300 osób)

  Ktoś tu zwariował.
 • @Oscar 08:25:55
  ...a może nie zwariował... tylko nakręca epidemię ..by zrealizować swoje cel w tej I światowej wojnie biologicznej.
  .. i jak zwykle posługuje się propagandą i masami pożytecznych idiotów.
  Specjalistów o tej techniki wojennej znamy już bardzo dobrze.
  Propaganda i pożyteczni idioci to główna (choć nie jedyna) broń w tej wojnie o władzę nad światem.
 • @Oscar 08:25:55
  W zasadzie powinienem cię zbanować! Jeśli tego nie robię to dlatego, aby czytelnicy zobaczyli durnia w pełnej krasie!
  Zapewne nie zauważyłeś, że na Neonie pozostałeś jedynym kowidianem!
  Inni zmądrzeli albo już się zaszczepili!
  Zaszczep się żałosny człowieczku, jednego durnia będzie mniej!
 • Autor
  "Rasowi covidianie", do których się nie zaliczam, jednak będą mieli rację i to z dwóch powodów:
  1. Ilość lekkich powikłań poszczepiennych w stosunku do ilości zaszczepionych osób rzeczywiście jest nikła.
  2. Pan rozumuje - delikatnie mówiąc - jak 100% kobieta: wyciąga błędne wnioski z nieistniejących faktów.
 • @Oscar 08:25:55
  Czy naprawdę w ogóle nie bierzesz pod uwagę takiej możliwości, że ci globalni władcy w kwestii "pandemii" i szczepień mogą mieć wobec ludzkości złe intencje?
  Zawierzasz im bez żadnych wątpliwości całe swoje życie?
  Ja mam 100% pewność, że to są bardzo źli ludzie którzy traktują 99% ludzkości jako zbędny balast który najlepiej byłoby usunąć z powierzchni Ziemi.
  Czy wiesz, że w Zachodniej Australii przez rok "pandemii" zmarło OFICJALNIE z powodu covida 9 (!!!) osób?
  Tyle co w poważniejszym wypadku drogowym podczas jednego weekendu!
  Albo w Zachodniej Australii żyją bardzo odporni na wirusy ludzie albo liczono uczciwie zgony z powodu tego wirusa. Stawiam na to drugie.
  Na marginesie; przez cały ten czas nie stosowano tutaj poważnych ograniczeń a w najtrudniejszym miesiącu (marcu) w miejscach publicznych może 5% ludzi chodziło w maseczkach. W tej chwili od wielu miesięcy nie znajdziesz nawet jednej osoby noszącej maseczkę.
  Gdybyś zrozumiał dlaczego w XXI wieku medycyna nie potrafi wyleczyć zwykłej ZGAGI to pojąłbyś wtedy że ta tzw. "pandemia" jest wygodnym narzędziem zniewolenia ludzkości.
 • @viridiana 09:21:03
  Cyt?.1. Ilość lekkich powikłań poszczepiennych w stosunku do ilości zaszczepionych osób rzeczywiście jest nikła.
  2. Pan rozumuje - delikatnie mówiąc - jak 100% kobieta: wyciąga błędne wnioski z nieistniejących faktów.

  Zazwyczaj czyta Pani ze zrozumieniem. Tym razem bez zrozumienia.
  Ad1. Oficjalnie podawana ilość powikłań jest ściemą, co czym świadczą dane producenta szczepionek: W czasie badań przed klinicznych producent szczepionek odnotował łagodne odczyny poszczepienne u 10% zaszczepionych ochotników.

  Dlaczego podczas szczepień w Polsce łagodnych odczynów poszczepiennych miałoby być tysiące razy mniej? Pachnie to na kilometr szwindlem, polegającym na fałszowaniu statystyk!

  Przy zaszczepionych ponad 500 tysięcy osób , około 50 tysięcy z nich powinno doświadczyć lekkich powikłań, zaś oficjalnie podano tych powikłań- 129!
  Czy 50 tysięcy powikłań poszczepiennych to mało? Podano oficjalnie 129 powikłań. co jest kpiną w świetle danych producenta szczepionek!

  Ad2. Od szczepień minęło w Polsce kilkanaście dni. To są pierwsze powikłania. Doświadczenia Szwecji z roku 2009 (szczepienia na świńską grypę) pokazują, że poważne powikłania pojawiają się po kilku miesiącach i trwają do dzisiaj - a minęło od szczepień 11 lat! W Szwecji okaleczono szczepionkami kilkanaście tysięcy dzieci, wywołując u nich narkolepsję!
  więcej tutaj:
  http://pospoliteruszenie.org/Szwedzkie%20ostrzezenie.html

  Wolniej czytaj i ze zrozumieniem!
 • @anthony 09:02:17
  specjalnie dla ciebie @anthony... znalezione w sieci
  "
  COVID19 Liczba ofiar śmiertelnych w USA przekroczyła obecnie liczbę ofiar śmiertelnych ofiar wojskowych w czasie II wojny światowej.

  Czarny mały kwadrat WWII – 407,316

  Czarny mały kwadrat COVID19 – 415 191
  "
 • @Robik 09:45:23
  "
  Czy naprawdę w ogóle nie bierzesz pod uwagę takiej możliwości, że ci globalni władcy w kwestii "pandemii" i szczepień mogą mieć wobec ludzkości złe intencje?
  "
  ależ wierzę a nawet jestem o tym przekonany..
  co nie znaczy że pandemii nie ma ..jest i moim zdaniem jest sztucznie wywołana. poniżej dowód na to że wierzę (mój dzisiejszy wpis).

  "
  Moim zdaniem epidemia jest sztucznie wywołana.
  Co nie znaczy że nie jest prawdziwa.. że nie zabija ..
  A skoro sztucznie wywołana to jest bronią biologiczną przy pomocy której autorzy tej epidemii zaatakowali świat.
  Takie przymiarki widzimy już od lat... różne świńskie czy ptasie grypy...SARSy itp.
  Na tym tle zwracają uwagę rozrzucone po świecie tajne laboratoria biologiczne USA które zajmują się badaniem podobnych patogenów.
  Broń biologiczna to po prostu nowy rodzaj broni masowego rażenia która pozwala na ukryte podstępne atakowanie określonych populacji.
  Broń klasyczna wywołuje wojnę i agresor może obawiać się odwetu.
  Bron biologiczna nie wywołuje wojny.. agresor jest nieznany...
  można się tylko domyślać spekulować.

  Jaki jest cel tej biologicznej wojny...
  Moim zdaniem to nowy pomysł na kolejną wojnę światową.
  Skutki są bardzo podobne...
  Gospodarka upada na skutek walki z epidemią (walka o przeżycie zagrożonych wirusem ludzi) a ilość ofiar ofiar jest podobna do tej podczas wojny światowej.

  Na dotychczasowych wojnach światowych wzmacniała się Ameryka .
  To ciekawy trop.
  Zawsze było ta że woja się toczyła na innych kontynentach.
  Z Wirusem też zaczęto jak najdalej od USA czyli w Chinach...
  autorom zależało na zniszczeniu Chińskiej gospodarki bo ta najbardziej zagraża dominacji USA.
  Niestety wirus jest apolityczny i szybko rozlazł się na całym świecie z USA włącznie.
  Teraz mamy sytuację w której podpalacz nie spodziewał się że w wyniku pożaru spłonie jego własny dom położny po drugiej stronie wsi.

  Podpalacz nie podziewał się że Chiny szybko i skutecznie ugaszą pożar...
  a najmniej skutecznie będzie gaszony pożar jego własnej chałupy..

  Wojna biologiczna trwa i już widać zwycięzców.
  Chiny zdusiły epidemię, Rosja ma własną szczepionkę...cała reszta płaci Amerykanom za szczepionkę o wątpliwych właściwościach.

  A dodatkowo w USA dokonano wymiany koni w zaprzęgu i to nie bez kłótni, oszustw i bijatyk. To najgorszy możliwy okres.. w środku biologicznej nawały.

  Moim zdaniem tę wojnę światową USA przegra.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Oscar 21.01.2021 08:11:27
  "
 • @Oscar 10:51:39
  Dyskusja z tobą jest całkowicie bezcelowa, gdyż ty jesteś odporny na argumenty. Szkoda na ciebie czasu! Mam tylko jeną propozycję dla ciebie: zaszczep się! Zapewne już się zapisałeś!
  Po zaszczepieniu odmelduj się, abyśmy wiedzieli, że jeszcze żyjesz!
  Testament spisz przed szczepieniem!
 • @anthony 10:57:55
  Poczekam na swoją kolej i na ruską szczepionkę bo jest bezpieczniejsza.
  swoja drogą ryzyko powikłań na poziomie 0.01% nie jest zbyt wielkie..

  Osobiście nie odczuwam strachu tak jak ty i tobie podobni..
  usiłujecie zabić strach udawaniem że zagrożenia nie ma.
  a ono jest i znane są statystyczne % tego zagrożenia.

  i żadne czary tu nic nie pomogą...
  pomogą maseczki, izolacja i szczepionki.
 • @Oscar 10:55:10
  Czyli uważasz, że ci co wywołali tę pandemię (w jakim celu?) narzucając ludzkości ograniczenia i szczepionki robią to w naszym interesie?
  Skoro oni to zaplanowali a teraz używając "pandemii" jako pretekstu chcą ludzkość na siłę "wyszczepiać" to jasne jest, że powinniśmy stawić im opór!
 • @Oscar 11:04:54
  "swoja drogą ryzyko powikłań na poziomie 0.01% nie jest zbyt wielkie.."
  Skąd o tym wiesz?
  Ufasz "globalistom"?
 • @Oscar 11:04:54
  Cyt:
  i żadne czary tu nic nie pomogą...
  pomogą maseczki, izolacja i szczepionki.

  Tobie już nic nie pomoże! Ani maseczka, ani izolacja, ani szczepionka!
  Ty już jesteś stracony!
  W gronie ludzi rozsądnych nie ma dla ciebie miejsca, żałosny kowidianie!
 • @anthony 12:15:10
  Do takiego grona tak "rozsądnych" się nie pcham..
  podobnie jak w latach 80tych nie pchałem się do grona solidaruchów...
  z tych samych powodów.. (nie podzielałem ich argumentacji)
  wolę współczuć z daleka.

  Dzisiaj współczuje Polakom że rozwalili Polskę i zrobili z niej żydowską kolonie.. i popychadło globalnej mafii ..że o majątku Narodowym nie wspomnę .. bo już nie mas co wspominać.. wszystko rozkradli czyli sprywatyzowali do międzynarodowego żyda.

  Ta gęby mieli pełne żydowskich propagandowych frazesów o wolności, wolnym rynku, prawach człowieka...
  Dzisiaj mamy powtórkę z rozrywki.. w temacie Pandemia...
  (znowu rozwalanie własnego kraju poprzez sabotowanie walki z pandemią).
 • Rządy wprowadzają obozy koncentracyjne Covid.
  W tragicznym rozwoju wypadków dwa czołowe kraje świata wprowadzają obozy koncentracyjne dla zarażonych lub tych którzy będą łamali zasady sanitarne. W ramach kolejnego kroku rozwijania infrastruktury więzienno-sanitarnej Chiny budują ogromny obiekt, który ma pomieścić ludzi poddanych kwarantannie jak i wszelkich innych, których państwo uzna za zagrożenie. Równolegle w Niemczech rząd uruchomił wiele obozów koncentracyjnych, w których mają być umieszczani i przetrzymywani obywatele naruszający przepisy sanitarne. Władze w wielu obszarach już nakreśliły gdzie będą więzić tych, którzy łamią przepisy dotyczące blokad lub odmawiają izolacji po zachorowaniu na Covid-19. W sieci opublikowano film poklatkowy pokazujący rozległy kompleks w prowincji Hebei, który został w pełni ukończony w ciągu tygodnia. Obóz, na obrzeżach miasta Shijiazhuang, zawiera podobno ponad 4000 „izolatek”, które przypominają kontenerowe cele więzienne. Rozwój ten jest o tyle alarmujący, iż podąża on schematem realizowanym w faszystowskich Niemczech gdzie najpierw oznaczano populację, następnie wprowadzono segregację, i ostatecznie wysłano ludzi do obozów w których naukowcy i lekarze przeprowadzali na nich straszliwe eksperymenty medyczne. O ile w Chinach obozy koncentracyjne istnieją od dekad, lub nawet przez niemalże cały okres istnienia komunistycznego tworu, to na Zachodzie taki rozwój wypadków napawa grozą.


  Całość pod linkiem

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/rzady_wprowadzaja_obozy,p188595659
 • Przemysł psycho-medyczny. Nowa długa fala w globalnej ekonomii.
  W obecnym czasie człowiek jako jednostka i jako członek różnego rodzaju grup został osaczony przez kilka kluczowych elementów wyłaniającego się środowiska technologicznego. Wojna epidemiczna, wojna psychologiczna i wojna informacyjna, prowadzone są przez anglo-amerykański establishment jako elementy wspierające rozwój kolejnej fali rozwoju ekonomicznego. Podobnie jak wywołana wojna z terroryzmem wsparła rozwój teleinformatycznych systemów dozoru, kontroli czy wszechobecnego monitoringu przekształcając Zachodni świat w strefę pozbawioną prywatności, tak obecne wojny wspierają nowy obszar strukturalnych zmian pod biologiczno-medyczno-psychologiczny rynek. Jak wnikliwie zaznaczyliśmy w książce „Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego.” współczesny człowiek stał się jedynie trybem w globalnym mechanizmie behawioralno-dostosowawczym, którego główną rolą jest wspieranie i adaptacja do systemu postindustrialnego.

  blob:https://www.brighteon.com/032ae784-4cbd-4216-a8f5-acc7eece4225
  W tym kontekście nie jest szokiem, iż przed kolejną falą szóstego cyklu Kondratiewa - którego wyzwalaczem i nośnikiem jest opieka zdrowotna, zdrowie psychospołeczne i biotechnologia - wszędzie szaleją psychomanipulacje, propaganda, odgórnie indukowana presja społeczna i nowe, wytwarzane w laboratoriach choroby. W całym obecnie obserwowanym chaosie chodzi o wytworzenie głębokiego popytu na nowe, przemysłowo produkowane usługi i produkty przeznaczone dla rządów, prywatnych instytucji i pojedynczych obywateli. Całość pod linkiem
  http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/przemysl_psychomedyczny,p1512020802

  Ps...To by się zgadzało. Jak wszystkim odwali i będą bardzo chorzy to się będzie ich leczyć w psychuszkach i szpitalach na nie wiadomo co i PKB będzie szło w górę. Ekonomiści będą się cieszyć a ludzie zdychać. To wygląda jak model ekonomiczny zagłady. Niemcom jakoś obozy też się ekonomicznie spinały... tyle wytopili złota, włosów, okularów, sprzedali ubezpieczeń... żywy biznes.
 • @anthony 10:50:46
  A Tobie mniej zadufania we własne błędy myślowe życzę, skoro bez żenady porównujesz wyniki eksperymentu z brakiem eksperymentu :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930