Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Ilu staruszków umrze po szczepieniach?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na zadane w tytule pytanie możemy udzielić w miarę precyzyjnej odpowiedzi, w oparciu o doświadczenia norweskie.

Ilu staruszków umrze w Polsce po pierwszej dawce szczepionki Pfiera?

 

 

 

W Norwegii rozpoczęto szczepienia na covid-19, w dniu 27 grudnia 2020r. Zaszczepiono 21 tysięcy staruszków z domów z domów opieki społecznej. 23 zaszczepione osoby zmarły po kilku (kilkunastu) dniach po zaszczepieniu! (więcej tutaj: http://l24.lt/pl/swiat/item/353721-norwegia-23-osoby-zmarly-po-przyjeciu-szczepionki )

W ulotce informacyjnej dołączanej do szczepionek, producent informuje, że jego „produkt” nie był badany na interakcje z lekami, oraz ostrzega aby nie podawać szczepionki osobom o obniżonej odporności immunologicznej.

Ponieważ norweska służba zdrowia zaliczana jest do najlepszych na świecie, więc trudno podejrzewać aby lekarze zignorowali ostrzeżenia producenta i zaszczepili osoby chore, bądź obciążone poważnymi chorobami.

Można domniemywać, że zaszczepiono osoby zdrowe, tak jak to zaleca producent preparatu. Jeśli tak, to wszystkie zgony były spowodowane szczepionkami albo bezpośrednio, albo pośrednio poprzez interakcje szczepionki z lekami które przyjmowali norwescy staruszkowie.

Tak więc 0,1% zaszczepionych norweskich staruszków zmarło po podaniu im szczepionek.

Pamiętajmy, że otrzymali oni dopiero pierwszą dawkę preparatu, zaś przed nimi druga dawka, która może przynieść jeszcze gorsze skutki niż pierwsza!

Z doświadczeń szwedzkich (ze szczepień na świńską grypę w roku 2009) wynika, że poważne powikłania poszczepienne zaczynają się w kilka miesięcy po szczepieniu i trwają latami ( więcej tutaj: ( http://pospoliteruszenie.org/Szwedzkie%20ostrzezenie.html )

Jeśli przyjmiemy, że śmiertelność staruszków po zaszczepieniu ich pierwszą dawką preparatu Pfizera będzie w Polsce na podobnym poziomie jak w Norwegii, to niebawem wyzionie ducha prawie 2 tysiące seniorów!

Jak poinformował na konferencji prasowej minister zdrowia, w najbliższym czasie zaszczepionych zostanie ok 1,7 mln starców wieku powyżej 80 lat. Jeśli 0,1 % procent z nich umrze w kilka (kilkanaście) dni po szczepieniu, to 1700 osób pójdzie na łono Abrahama, tylko z powodu swojej głupoty, albo inaczej z powodu przestępstwa na nich popełnionego! Ilu ich umrze po otrzymaniu drugiej „szprycy”, ilu po kilku miesiącach czy latach?

To będzie piękna katastrofa zdrowotna, (czyli mord szczepionkowy popełniony na bezbronnych starcach) którą polski rząd będzie starał się ukryć za wszelką cenę, aby nie wystraszyć następnych chętnych do szprycowania!

Już w tej chwili Niedzielski i spółka oszukują na ilości powikłań poszczepiennych co łatwo udowodnić.

Od pierwszego dnia szczepienia  (27.12.2020 r.) do Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgłoszono90niepożądanych odczynów poszczepiennych, z czego71miały charakter łagodny - czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia. 19 przypadków miało charakter poważny, jednak nie poinformowano co się pod tym pojęciem kryje. (więcej tutaj: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/niepozadane-odczyny-poszczepienne ).

 

Jak twierdzi producent szczepionki na podstawie przeprowadzonych przez siebie badań przed klinicznych na grupie ochotników, łagodne odczyny poszczepienne występują u 10 % zaszczepionych osób. Ponieważ na dzień 15 stycznia zaszczepiono ok 410 tysięcy głupców medycznych, więc łagodne odczyny poszczepienne powinny wystąpić u 41 tysięcy z nich!   U 41 tysięcy - a nie w 71 przypadkach!

Skala tego łgarstwa poraża! Z śmiertelnymi przypadkami wywołanymi szczepieniami będzie tak samo: przypadki takie będą masowo ukrywane, a gdy okaże się to niemożliwe, rządowa propaganda będzie twierdzić, że zgony spowodowane są innymi chorobami, i nie mają związku ze „szprycowaniem”

Anthony Ivanowitz

15.01.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

KOMENTARZE

 • reakcja
  Reakcja po szczepionce na covid (?)

  https://m.facebook.com/brant.griner.7/posts/900291600708120
 • Powątpiewam w tą precyzję
  Ukrywa się przed ogółem fakty, wydarzenia wydawałoby się nie do ukrycia - np obecny, faktyczny stan prawny prezydencji w USA D. Trumpa. Więc nie łudźmy się że 0.1 procentowa śmiertelność 80-cio latków jako skutek "szczepienia" przebije się w sposób przekonywujący do opinii ogółu. A nawet o rząd wielkości większa - w tym wieku nie zna się dnia ni godziny, i można zejść z tego świata z łyżką w ręce którą się sięgało po kolejną porcję smacznej owsianki na śniadanie.
 • EMA: Do sieci wyciekły poufne dokumenty dotyczące szczepionek przeciw COVID-19; Trwa dochodzenie w sprawie cyberataku
  Do internetu wyciekły niektóre poufne dokumenty dotyczące szczepionek przeciwko Covid-19; trwa dochodzenie w sprawie cyberataku - poinformowała w piątek Europejka Agencja Leków. Które dokumenty wyciekły? Wyciek obejmuje m.in. wewnętrzną i poufną korespondencję elektroniczną z listopada 2020 roku dotyczącą procesów oceny szczepionek przeciw Covid-19. Jak podała EMA, „część korespondencji została zmanipulowana przez sprawców przed publikacją w sposób, który mógłby podważyć zaufanie do szczepionek”. Na przełomie grudnia i stycznia wydano dwa pozwolenia na dopuszczenie do obrotu szczepionek przeciw Covid-19 w UE po przeprowadzeniu ich oceny naukowej. EMA podała, że w związku z wysokim wskaźnikiem zakażeń w UE istnieje pilna potrzeba jak najszybszego udostępnienia szczepionek obywatelom krajów unijnych. Pomimo tej pilności w całej UE zawsze istniał konsensus, aby nie narażać standardów wysokiej jakości i opierać wszelkie zalecenia na sile dowodów naukowych, bezpieczeństwie, jakości i skuteczności szczepionki i na niczym innym. (…) Zezwolenia są przyznawane, gdy dowody w przekonujący sposób wskazują, że korzyści ze szczepienia są większe niż jakiekolwiek ryzyko związane ze szczepionką. Pełne szczegóły oceny naukowej są publicznie dostępne w European Public Assessment Reports na stronie internetowej EMA podała Europejska Agencja Leków.

  PAP

  Ps...Skąd mamy mieć pewność, że dane zostały zmanipulowane skoro te dokumenty są poufne? Pewnie ze względu na wysoką jakość tych szczepionek dostawcy zostali zwolnieni z odpowiedzialności za skutki uboczne. A źli hakerzy przerabiali ściągnięte dokumenty, żeby zdyskredytować to cudo medycyny.

  Poufne dokumenty wyciekły.. produkcja ograniczona.. jakiś dziwny.. jest ten zbieg okoliczności!…./i nie tylko ten/…reszta otaczającej nas rzeczywistości też! Kompromitacja. Jeszcze nie jedno ujrzy światło dzienne. Czy ograniczenie dostaw przez Pfizera ma związek z tą dokumentacją? Ogłupianie ludzi…za szczepionkę płaci podatnik i za powikłania po szczepieniach też odpowiada podatnik a nie producent. To sztuczne manipulowanie genami może być nie do zatrzymania a szczepionki tylko forma nabijania kasy. W USA statystyki za ten sam okres podają, że na grypę zm. 166 dzieci, a potem umiera tylko na covid 172.
 • @Oświat 16:00:57
  Koszmar szczepionki na Covid-19.
  PrisonPlanet.pl
  Polska
  2021-01-14 http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/koszmar_szczepionki_na,p1146480116
 • Spłonęła druga co do wielkości fabryka produkująca hydroksychlorochinę - składnik leków na Covid-19.
  http://www.prisonplanet.pl/files/1196098270/fabrykahydro_sm.jpg

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/splonela_druga_co_do,p1289381610

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930