Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Kurwa kurwie łba nie urwie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Okazuje się, że skandal z celebrytami to tylko część propagandowej szopki!


 

 

Propagandowa zagrywka rządu warszawskiego, który aby zachęcić przestraszonych Polaków do szczepień zaaranżował „skandal” z celebrytami -którzy poza kolejnością zaszczepili się - pokazuje, że za tą tandetną szopką stoją jacyś sprytni spece od marketingu, zapewne jakieś „młode wilczki” polskiego biznesu!

 

Strzał okazał się w dziesiątkę: polskojęzyczne media ( plus tak zwane witryny niezależne) „grzeją” temat od rana do wieczora, co utwierdza ogłupiałą od propagandy gawiedź w przekonaniu, że skoro poza kolejnością szczepią się celebryci, to widocznie ta szczepionka to jakiś wyjątkowy cymes, po który trzeba ustawić się w kolejce, bo może zabraknąć!

 

Okazuje się, że skandal z celebrytami to tylko część propagandowej szopki! Minister Niedzielski wezwał zaszczepionych celebrytów, aby „odpokutowali” swój niecny czyn poprzez prace społeczne w szpitalach na wydziałach kowidowych.

Na apel ministra natychmiast pozytywnie odpowiedzieli „przestępcy szczepionkowi” i tylko patrzeć jak pokażą w telewizjach panią Jandę, Zborowskiego i innych jak wynoszą baseny, sprzątają sale szpitalne, myją chorych, itp.

Okaże się, że żaden z aktorskich kurwiarzy przebywając wśród chorych nie zaraził się kowidem, co będzie stanowić dowód na skuteczność szczepionek!!

I znów przez kilka tygodni ścierwo media będą „grzały” temat i następni głupcy popędzą po „szprycę”.

Jaki będzie ciąg dalszy tej propagandowej „opery mydlanej”? Może któryś celebryta (bądź celebrytka) zakocha się w pacjencie kowidowym? Może razem wyjadą do sanatorium i tam ich miłość rozkwitnie?

A może zaszczepiony celebryta przekona chorego po amputacji nogi, żeby się zaszczepił na kowida i po tej szczepionce choremu noga odrośnie?

Wersji dalszego ciągu „opery mydlanej” może być wiele, niebawem dowiemy się co wymyślili „młode wilczki” polskiego biznesy szczepionkowego.

Nikomu dotychczas nie życzyłem żadnego nieszczęścia, tym razem uczynię wyjątek:

 

Oby was obrzydliwi sutenerzy szczepionkowi spotkała za wasze kurewstwo jakaś kara, choćby porażenia nerwu twarzowego, jako efekt powikłania poszczepiennego! Miejcie do końca życie powykrzywiane mordy, żeby mijający was ludzie widzieli z kim mają do czynienia!

Chcecie skłonić za pomocą różnych sztuczek marketingowych miliony ludzi do poddania się eksperymentowi medycznemu, co jest przestępstwem karnym. Odpowiedzialności karnej unikniecie, ale powikłań poszczepiennych już niekoniecznie!

Niech was piekło pochłonie, a wcześniej pomęczcie się z powodu powikłań poszczepiennych!!

 

Anthony Ivanowitz

12.01.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

KOMENTARZE

 • ---------- rzydy się NIE SZCZEPIĄ !!!
  ---- mają inny PESEL, dla nich w NFZ kolejek NIE MA !, jak trzeba NFZ funduje im kroplówki ze złotem !! 80 tyś jedna ( 10 wlewek ponoć skuteczne leczy np wątrobę ) .

  POLACY !!!!!!!! prawda jest taka !! rzydy utworzyły PAŃSTWO, w państwie , dokładnie tak ! jak to było w Hiszpanii , z której ZA TO SAMO zostali WYPĘDZENI !!!!!!!!!!!!!.
 • @ninanonimowa 13:07:53
  Witaj.
  Mam dokladnie takie samo zdanie, niestety GLUPOTA tak zwanego POLACTWA (nie mylic z myslacymi obywatelami tego kraju) wszystko NISZCZY. Patologia i HOLOTA (zwana POLACTWEM) omotani i KUPIENI za 500+ nadal WSPIERAJA zydowskich BANDYTOW rezydujacych na WIEJSKIEJ ;-((
  Czas pokazac OKUPANTOM gdzie jest ich MIEJSCE inaczej ZGINIEMY albo skonczymy jako NIEWOLNICY !!!
  Pozdrawiam.
 • @
  W Polsce marketing metodą na "aferę z towarem deficytowym" wypalił, więc w Kanadzie również od wczoraj MSM "ujawniły" podobny "skandal", bo tempo wyszczepiania stada nieco się ślimaczy. Dla podkręcenia atmosfery dodano, że szczepionki docierają z opóźnieniem i trzeba się zapisywać aby nie zostać pominiętym. :-)
 • Autor
  "A może zaszczepiony celebryta przekona chorego po amputacji nogi, żeby się zaszczepił na kowida i po tej szczepionce choremu noga odrośnie?"
  Już to było drogi Anthony przerabiane w Saragossie, bodajże w XVIw.. Tam też kolesiowi noga odrosła i wszyscy pobiegli do matki boskiej Piłkarskiej składać pokłony. Ot taki fortel KK
 • @Nibiru 16:35:01
  Znajoma ratownik medyczny w Opolu ma sparaliżowaną rękę i paraliż twarzy po zaszczepieniu pfizerem.
 • @Nibiru 16:35:01
  Zanim się zaszczepisz przeczytaj o szczepionce Moderna! Jest czego się obawiać!

  https://www.youtube.com/watch?v=1JSx65nOmN0

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930