Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Niewolniczy system zwany demokracją

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawdziwi władcy świata odrzucili atrapę demokracji, za którą skrywa się system niewolniczy!

Demokracja, czyli jak zniewolić i obrabować obywateli

 

 

  Demokratyczne systemy polityczne, są w swojej istocie współczesnymi odmianami systemu niewolniczego. Istota systemu niewolniczego polegała na tym, że tak zwani „wolni obywatele” mogli posiadać na własność dowolną liczbę ludzi-niewolników, którzy na nich pracowali. Właściciel niewolnika eksploatował go w sposób podobny jak i inny inwentarz żywy, który był jego własnością. Niewolnik tyrał na swojego Pana, otrzymując w zamian żywność, odzież i jakieś lokum, w takim zakresie, aby zapewnić mu siły do pracy. Owoce pracy niewolnika, w lwiej części przechwytywał jego właściciel.

  Tradycyjne systemy niewolnicze, całkowicie pozbawiały niewolników wolności. Niewolnik nie mógł opuścić włości swego Pana, a jeśli to uczynił i został schwytany, podlegał surowej karze.

  Współczesne systemy niewolnicze zwane „demokracjami”, cechuje pewien humanitarny postęp. Właściciel współczesnych niewolników, (czyli tak zwane „Państwo”) odszedł od zasady pozbawienia obywateli prawa do swobodnego poruszania się po swoich włościach, utrzymując podstawową zasadę niewolnictwa, to znaczy zasadę obrabowania niewolników z większości owoców ich pracy! Jeśli obywatel demokratycznego „Państwa” (to jest urzędniczo- politycznego gangu) jest ograbiany przez owe „Państwo”, z 85% swoich dochodów, (tak jest w Polsce) to skala rabunku współczesnego niewolnika jest zapewne większa niż w tradycyjnych systemach niewolniczych!! Obywatele-niewolnicy Generalnej Guberni, byli okradani przez hitlerowskiego „Pana” z 40 % swoich dochodów.

  Współczesne systemy niewolnicze różnią się od tradycyjnych nie tylko większą skalą rabunku, ale również „płynnością” kasty „Panów”. O ile w tradycyjnych systemach niewolniczych nie było możliwości aby niewolnik stał się „Panem”, o tyle „demokracje” taki mechanizm „społecznego awansu” posiadają. Demokratyczni niewolnicy sami wybierają sobie kastę „Panów”, tak to przynajmniej pozornie wygląda. Przy odrobinie szczęścia, może się więc przytrafić „ślepej kurze ziarno”, czyli zaistnieć sytuacja w której niewolnik zasili kastę „Panów”.

  Sposób rabunku obywateli- niewolników jest w demokracji podobny jak i w tradycyjnych systemach niewolniczych. Poprzez terror i przemoc, kasta „Panów” odbiera owoce pracy niewolnikom, z ta różnicą, że w demokracji przemoc została scentralizowana, zaś w niewolnictwie tradycyjnym, każdy „Pan” stosował przemoc indywidualnie. Na straży interesów współczesnego „Pana” ( czyli urzędniczo – politycznych gangów współpracujących ze sobą w rabowaniu obywateli – niewolników) stoi potężna machina policyjno-urzędniczo-wojskowa, która zmiażdży każdego obywatela, który by podjął próbę obrony przed rabunkiem, mającym współcześnie postać podatków.

  Współczesne systemy niewolnicze zwane demokracjami, są w zasadzie niereformowalne, a to z powodu wrodzonego każdemu człowiekowi egoizmowi. Jeśli nawet w wyniku wyborów parlamentarnych, do władzy dochodzą ludzie, którzy obiecywali swoim wyborcom obniżenie skali wyzysku i rabunku, to natychmiast po objęciu władzy nasilają rabunek i przemoc, gdyż wrodzony każdemu człowiekowi egoizm ( i płynąca z niego chęć szybkiego wzbogacenia się ) jest popędem silniejszym niż altruizm!

  Gdy stopień rabunku i wyzysku niewolników przez „Panów” przekracza pewien poziom krytyczny, niewolnicy albo buntują się i zbrojnie występują przeciwko swoim ciemiężycielom, albo uciekają pod skrzydła bardziej ludzkiego „Pana”. Niekiedy podejmują próby ucieczki na zupełnie nieznane im tereny. Tak zaludniona została Ameryka Północna, która przez kilkadziesiąt lat była oazą wolności, do czasu aż z emigrantów wytworzyła się kasta nowych „Panów” która zniewoliła pozostałych! Jeśli nawet bunt niewolników kończy się ich zwycięstwem, to paradoksalnie nie powoduje to upadku niewolniczego systemu, lecz jego wzmocnienie. Elity przywódcze zrewoltowanych niewolników, tworzą nowa kastę „Panów”, która okrutnie i bezwzględnie przywołuje niewolniczy motłoch do porządku.

  Niewolnicza organizacja życia społeczeństw jest przypisana ludzkim cywilizacjom na trwale. Tak zwane „demokracje” to tylko jeszcze jeden listek figowy mający skryć okrutny i bezwzględny  system niewolniczego okradania obywateli przez gangi urzędniczo – polityczne, zwane „Państwem”. Pozory współuczestnictwa  obywateli w życiu „Państwa” jakie stwarza „demokracja” , mają otumanić niewolników i pozbawić ich woli buntu!!!

Współcześni dyktatorzy świata (żydowska oligarchia finansowa) doszli do wniosku, że utrzymywanie atraty "demokracji"  nie jest juz konieczne, ujawnili więc  swoje faszystowskie oblicze, czego doświadczają  właśnie obywatele USA  i reszty państw.

Niewolnictwo wraca do swoich korzeni, przy biernej postawie większości ludzi, ogłupionej i wystraszonej pandemią której nie ma, a ktorą  pokazują codziennie w mediach!

 

Anthony Ivanowitz

10.01.2021r.

www.pospoliteruszenie.org

 

 

KOMENTARZE

 • "Covid-19,-TOTALNY RABUNEK. Nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy. NOWY PORZĄDEK ŚWIATA."
  https://www.youtube.com/watch?v=zDsBiuUxaYg
  Bogumił Boguchwał
 • @Autor
  Proszę aż tak bardzo nie przejmować się obecnym reżimem, bo na jego straży stoi takie wojsko, jak na poniższym filmie:

  https://vk.com/video-177565509_456241537

  Globalni głupcy rozwalili dokładnie wszystko, łącznie z tym, na czym sami stoją i od czego zależy ich los.
 • "Niewolniczy system zwany demokracją"
  ---------------
  Demonkrację wymyślono dla ludzi w Piekle - opierając ja z rozmysłem na wrodzonych ułomnościach ludzkich. Jej fundamentem jest totalne zakłamanie - bez którego dzieci Złego nie mogłyby nią zawiadywać.
  Wniosek?
  Tzw. demonkratura sama w sobie jest niezwykle toksyczna dla ludzi stworzonych przez Boga. Gdyby ludziom czarci pomiot nie podmienił wcześniej ludziom ich szarych komórek na szatańskie odchody - to wtedy ludzie tzw. demonkraturę postrzegaliby jako sen wariata i byłoby to prawidłowe.
 • Autor pół prawdy jest kłamstwem.
  Demokratyczne systemy polityczne, są w swojej istocie współczesnymi odmianami systemu niewolniczego.

  To stwierdzenie jakby systemy energii atomowej służą w istocie tylko do systemu zabijania.

  Gdy system jest sprawny wszyscy się cieszą. Lecz gdy system jest zablokowany, lub uszkodzony to należy go naprawić, lub odblokować a nie z nieświadomych ludzi robić niewolników.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930