Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Pierwsze szczepienie-komedyjka teatralna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pierwszą osobą zaszczepioną przeciwko koronawirusowi w Polsce będzie pracownik szpitala MSWiA w Warszawie

 

Pierwszą osobą zaszczepioną przeciwko koronawirusowi w Polsce będzie pracownik szpitala MSWiA w Warszawie – zapowiedział w środę wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Dodał, że będzie to wydarzenie medialne.


 

Osoby:

 1. Minister Zdrowia – jaki jest każdy widzi, niejeden obił by mu mordę, tylko dostępu do niego brak

 2. I Wiceminister Zdrowi – jak wyżej

 3. II wiceminister Zdrowia- jak wyżej, obaj zasłużyli sobie na wpierdol, ale co się odwlecze to nie uciecze.

Miejsce akcji: gabinet ministra zdrowia, wymienieni ministrowie siedzą przy stole konferencyjnym i debatują. A jest o czym: mają zaszczepić pierwszego w Polsce obywatela. I ma być nim pracownik szpitala MSWiA w Warszawie.


 

Akcja:(kurtyna w górę)


 

Minister Zdrowia

 • panowie, maleństwo z Żoliborza zdecydowało, że mamy publicznie zaszczepić pracownika szpitala, ale żaden z nich się na to nie zgodził! Żadne argumenty, żadne pieniądze na nich nie działają! Ktoś im nagadał, że po szczepionce będą wyrastać ludziom ogony i oni w to uwierzyli! Nikt nie chce się zaszczepić! Bo robić? Co robić?

 • Maleństwo z Żoliborza powiedziało, że nam nogi z dupy powyrywa, jak nie zaszczepimy w świetle kamer jakiegoś pracownika szpitala! Osobiście rozmawiałem z portierem w szpitalu, obiecałem mu milion po szczepieniu, jak przeżyje i 5 milionów dla wdowy jak się szczepienie nie uda, a on jak na mnie z tym ogonem nie wyskoczy: sam się zaszczep skurwysynu, z ogonem będzie ci do twarzy- tak wrzeszczał! Musiałem uciekać bo rwał się do bicia. Co robić? Co robić?

I Wiceminister Zdrowia

 • mam plan awaryjny, przewidywałem, że nikt ze szpitala nie da się zaszczepić, ta bajeczka z ogonem tak ich wystraszyła, że jak tylko widzą jakąś szczepionkę to już uciekają. Tak gadają pomiędzy sobą, że ten ogon to ma być bardzo długi, na dwa metry, i będzie wyrastał w przypadkowych miejscach ciała!...Cholera a jak oni mają rację? Sam się chciałem szczepić, ale jak mi ogon na czole wyrośnie, to jakoś głupio to będzie wyglądało....sam nie wiem co robić?

II Wiceminister Zdrowia

 • a w czym ci ogon na czole będzie przeszkadzał? Zawiniesz go na głowie i będziesz udawał, że masz włosy, gorzej jak to będzie świński ogonek, to będziesz udawał, że masz kitkę..... A te ogony to jaką będą miały fakturę?...Takie bardziej końskie, czy świńskie a może kocie czy psie? Co tam w szpitalu na ten temat mówią?

I Wiceminister

 • ordynator mówił, że kształt i długość ogona będzie raczej świńska, ale nie wiem, czy mu można wierzyć? Inni mówią, że to na pewno będzie ogon koński!

Minister

 • panowie, przestańcie pierdolić o tych ogonach: świńskie, szczurze, krowie....przecież my się szczepić nie będziemy...nam ogony nie powyrastają!....jaki tam masz plan awaryjny na znalezienie chętnego do pierwszego zaszczepienia?

I Wiceminister

 • znalazłem w noclegowni takiego lumpa Zenka, zgodził się zaszczepić publicznie za 10 flaszek gorzałki, tylko stawia warunek: płatność z góry, godzinę przed szczepieniem. Tylko jeden się zgodził, reszta też wystraszona ogonami, mówią, że to może być nawet ogon krokodyla, jak ze szczepionką przeholują! Sam słyszałem. Kłócą się o te ogony od rana do wieczora, coraz to nowe ogony wymyślają: ostatnia ich wersja jest taka, ze to mogą być ogony ptasie.

 • No, trzeba by go jeszcze trochę doprowadzić do porządku, umyć, ostrzyc, nowe ubranie mu kupić- teraz to on reprezentacyjnie nie wygląda. Ale już nad nim pracują, zaangażowałem dwie pani z telewizji od charakteryzacji, obiecują, że tak go odpicują na lekarza, że sam ordynator szpitala da się nabrać.

Minister

 • no nie wiem czy to jest dobry pomysł? Dasz mu gorzałę godzinę przed szczepieniem, zapierdoli się i co?....zwłoki będziemy szczepić? On musi stać przed kamerą o własnych siłach i po zaszczepieniu nie może się od razu przewrócić! Parę minut musi postać...no i musi coś powiedzieć do mikrofonów, że jest szczęśliwy, że nic go nie bolało, że zaprasza do szczepień, itp... Ostatecznie głos możemy podłożyć, ale stać o własnych silach musi, co najmniej ze 3 minuty!

 • Dzwoń do niego, powiedz mu, że dostanie 100 flaszek gorzały ale po szczepieniu i jeszcze obiecaj mu zakąski.

I Wiceminister

 • (wyjmuje telefon, wybiera numer) No witaj kolego Zenku, chciałbym podnieść naszą ofertę, dostaniesz 100 flaszek gorzałki, ale po szczepieniu, no i z pięć kilo kiełbasy na zakąskę, zgadzasz się? …...co? 300 flaszek i 10 kilo kiełbasy? ….No niech będzie moja strata... zgadzam się... 300 flaszek gorzałki i 10 kilo kiełbasy, ale...po szczepieniu.... Zgodził się!

Minister

 • no to jesteśmy uratowani, poleję po koniaczku ( wyjmuje z szafy koniaczek, nalewa) piją....Dzwoń Waldek do kurdupla z Żoliborza i melduj, że zadanie zostanie wykonane!

 • A z tymi ogonami to może być coś na rzeczy, mówił mi nasz doradca medyczny, że to nie jest wcale wykluczone, ale firma Pfizer się tym nie przejmuje, już pracują nad szczepionką po której te ogony same poodpadają!

 • No to jeszcze po jednym koniaczku i do roboty...muszę przygotować premierowi wykaz działań anty pandemicznych, którymi będzie on straszył Polaczków na konferencji prasowej. Tak ich postraszymy, że się posrają w portki ze strachu!...Do roboty.....

  ( my już opuszczamy ministerstwo, żeby nie przeszkadzać. W końcu straszenie Polaczków kowidem to ciężka i mozolna praca)


 

Kurtyna


 

Anthony Ivanowitz

23.12.2020r.

www.pospoliterusznie.org

KOMENTARZE

 • W USrahellu tymczasem
  uniwersalny rasizm w pełnej postaci - bo jako pierwszą zaszczepiono czarna pielęgniarke - natomiast Biden'owi też dała szprycę czarna pielęgniarka.
  Wniosek?
  Uniwersalny rasizm - bo i biali i czarni mogą być zadowoleni - tłumacząc to sobie na swój sposób. Ci zindoktrynowani i ci niezindoktrynowani - też.
  Dla przykładu - jedni pomyślą że ta czarna pielęgniarka idąc na pierwszy ogień - robi za królika doświadczalnego. Z białego przecież nikt by nie śmiał robić takiego królika. A inni pomyślą (ci ze świrusową psychozą), że w sytuacji zagrożenia - bardziej dla rządzących liczy się czarny niż biały.
 • 5*
  Szanowny Panie @Anthony,

  Piękną listę Pan ułożył (jeszcze niepełna, ale z czasem się ją uzupełni).

  Wpasują się idealnie do tej listy:

  dr Karl Brandt – śmierć przez powieszenie (wyrok wykonano)
  dr Karl Gebhardt – śmierć przez powieszenie (wyrok wykonano)
  Viktor Brack – śmierć przez powieszenie (wyrok wykonano)
  Rudolf Brandt – śmierć przez powieszenie (wyrok wykonano)
  dr Joachim Mrugowsky – śmierć przez powieszenie (wyrok wykonano)
  dr Waldemar Hoven – śmierć przez powieszenie (wyrok wykonano)
  Wolfram Sievers – śmierć przez powieszenie (wyrok wykonano)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Proces_lekarzy
 • Trochę
  Mrożka przypomina.
 • 5* Świetny tekst
  Pozdrawiam
 • 5*
  Przepraszam muszę odreagować...:

  https://www.youtube.com/watch?v=XveGQdHa18I
 • @JimA 18:07:34
  https://www.youtube.com/watch?v=zDuE82c5lbA


  Jutro wkleję coś z Pieliewina... należy mu się. ;)
 • x
  zawsze muszę to zrobić, żeby odbić się od dna:

  https://www.tigerlillies.com/


  hahahhahaa
 • @JimA 18:20:13
  Na takie ujowizny to tylko młotem po łbach.
  https://www.youtube.com/watch?v=i8ivJTFCErY
 • @d.jaś 18:40:58
  nie tak. cisza. Cisza. :)
 • To szczepionka, czy święcona woda?
  5 listopada 2009 roku była minister zdrowia Ewa Kopacz tłumaczyła w Sejmie, dlaczego nie zdecydowała się jeszcze na zakup szczepionek przeciw nowej grypie. Jej zdaniem, grypa sezonowa jest groźniejsza niż jej świńska odmiana. Poza tym minister wskazuje na punkty sporne w umowach z dostawcami szczepień, skład szczepionek, a także na brak danych związanych ze skutkami ubocznymi.

  Ewa Kopacz rozpoczęła swoje wystąpienie od deklaracji, iż jest skrupulatna, jeśli chodzi o oferowanie Polakom nowych leków. - Polakom, którzy nie są specjalistami - podkreślała z sejmowej mównicy minister zdrowia, sama będąca z zawodu lekarzem. Potem skupiła się na wątpliwościach, jakie budzą u niej nowe szczepienia.

  Walczymy z pandemią, czy z ministrem?
  - Czy dziś my chcemy walczyć z pandemią grypy, czy z ministrem zdrowia, przy okazji zachorowań na grypę? - zarzucała swoim przeciwnikom.
  Ewa Kopacz zapewniła, że jej wątpliwości nie biorą się z "typowego polskiego uporu", ale z powodu niedoskonałości umów, jakie podpisali producenci szczepionek z innymi rządami i jaką zaoferowano Polsce.
  - Nie mogę przytoczyć szczegółów umowy, ale departament prawny znalazł tam co najmniej 20 punktów spornych. Czy obowiązkiem ministra i rządu jest jest zawieranie umów zgodnych z interesem państwa i pacjentów polskich, czy z interesem firm farmaceutycznych? - grzmiała minister.

  Nie wiemy nic o wadach
  Czy obowiązkiem ministra i rządu jest jest zawieranie umów zgodnych z interesem państwa i pacjentów polskich, czy z interesem firm farmaceutycznych? Ewa Kopacz
  - Czemu więc producent nie chce go wprowadzić na rynek, jeśli jest taki cudowny? - pytała retorycznie. - Strona, która kupuje szczepienia nie ma wglądu w badania, w skład szczegółowy, nie ma wglądu w to, czy są jakiekolwiek skutki uboczne po szczepieniu - tłumaczyła swoją niechęć do szybkich zakupów.

  „Czy to nie jest święcona woda?”
  Czy ta szczepionka, która ma śladowe ilości substancji aktywnej, to nie jest woda święcona, a nie szczepionka? Mamy za to zapłacić? Ewa Kopacz
  - Czy ta szczepionka, która ma śladowe ilości, to nie jest woda święcona, a nie szczepionka? Mamy za to zapłacić? - ironizowała minister.

  Niemcy dobrym przykładem
  Na całym świecie co roku miliard ludzi choruje na grypę, umiera 1 milion. Czy ktoś z tego powodu ogłaszał pandemię? Ewa Kopacz
  - Tylko 13 proc. populacji Niemiec chce za ten „cudowny lek” zapłacić i się zaszczepić - dodała minister. Kopacz zwróciła w tym momencie uwagę na to, że Niemcy przodują w „wyszczepialności” tradycyjnymi szczepionkami na grypę sezonową. - Jeśli w Polsce na tysiąc osób na grypę sezonową szczepi się 52 obywateli, to w Niemczech 228 - tłumaczyła Kopacz.
  - Tam jest tradycja szczepień - dodała. A z przytoczonych przez nią danych wynika, iż nadal więcej Niemców szczepi się na „zwykłą”, niż na świńską grypę.

  Ta grypa jest mniej groźna od „zwykłej”
  - Na całym świecie co roku miliard ludzi choruje na grypę, umiera milion. Czy ktoś z tego powodu ogłaszał pandemię? - pytała Kopacz.
  Minister dodała, że wirusy grypy sezonowej powodują groźne powikłania. - Skoro grypa sezonowa jest groźniejsza, szczepcie się Państwo na tę grypę – apelowała szefowa resortu zdrowia.
  - Rząd podjął działania, żeby w najbliższe dni kolejne porcje szczepionki (na „zwykłą” grypę) trafiły do aptek. To są rozsądne działania - podkreśliła Kopacz.

  O nowej grypie Kopacz sądzi, iż jest mniej groźna od starej. - W Polsce mamy 193 przypadki zdiagnozowane na 1000 sprawdzanych, z tego 124 osoby hospitalizowane, tylko sto wymagało Tamiflu. Więc jaka jest zjadliwość tego wirusa w porównaniu z sezonowym? Wiele mniejsza! – tłumaczyła minister zdrowia.
  - W Polsce na 193 przypadki chorych na grypę A/H1H1 nie zszedł z tego świata ani jeden pacjent. Większość przechorowała tą grypę w domu - dodała minister zdrowia.
  Zapewniła także, że Polska "nie wypadła z kolejki po lek", a jedynie chce wykorzystać cały dostępny czas, aby dokładnie zbadać, czy lek należy kupić, czy nie.
  - Proszę Wysoką Izbę o wsparcie dla ministra, który chce być wyjątkowo odpowiedzialny i ostrożny, jeśli chodzi o życie polskich pacjentów. To wy byście zarzucali mi niestaranność, brak wyobraźni, gdyby coś poszło nie tak - podkreśliła minister zdrowia, zwracając się do posłów podczas czwartkowego (5 listopada 2009 roku) wystąpienia w Sejmie.
  - Ilość leków na grypę, które zgromadzone są w hurtowniach, jest wystarczająca. Gwarantuję, że leki, które są w hurtowniach, zatrzymane w nich decyzją ministra zdrowia na potrzeby leczenia chorych w szpitalach, wystarczą nawet w przypadku ziszczenia się najczarniejszych scenariuszy - przekonywał wiceminister zdrowia Adam Fronczak. Podkreślił, że komitet pandemiczny rekomenduje rozpoczęcie szczepień, ale dopiero po uzyskaniu pełnej informacji na temat bezpieczeństwa i skutków ubocznych szczepionek.

  Minister zdrowia Ewa Kopacz przekonywała, że jej wątpliwości co do zakupu szczepionki nie biorą się z uporu:
  - Mamy wiedzę, jakie są klauzule w umowach, które podpisywały inne państwa, jakie są klauzule w zaproponowanej nam umowie. Departament prawny znalazł tam ponad 20 punktów spornych. Jak zadaję pytanie: czy rząd ma zawierać umowy korzystne dla obywateli, czy dla interesów firm farmaceutycznych? - mówiła minister Ewa Kopacz.

  Ewa Kopacz przypomniała, że przeciwko grypie powodowanej przez wirusa typu A/H1N1 są trzy szczepionki, różnych firm, z których każda ma inną obecność substancji czynnych, ale wszystkie traktowane są tak samo, co jej zdaniem powinno być zastanawiające. Zaznaczyła, że w przypadku żadnej z nich nie ma mowy o skutkach ubocznych, choć powodować je może każdy lek.
  - Skoro to ma być taki cudowny i bezpieczny lek, bez żadnych skutków ubocznych, dlaczego firma nie chce go wprowadzić na rynek, nie chce wziąć za niego odpowiedzialności? - pytała Kopacz. Podkreśliła, że jej dotychczas przeprowadzone badania kliniczne leku nie wystarczają: - Chcę mieć wiedzę, która pozwoli mi zarekomendować tę szczepionkę przed ukończeniem negocjacji - powiedziała.
 • ZAJAWIENIE 'Anthony' "kto inteligentny ten przetrwa" trzeba rozumieć à rebours, chodzi o tych, którzy się ZASZCZEPIĄ.
  Odnośnie jego artykułu na neonie24 "Kto inteligentny ten przetrwa":

  Post-authorization pharmacovigilance systems have detected and
  "confirmed 6 anaphylaxis cases following vaccination (of 112 thousand people until Dec. 18"

  (wg https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf?fbclid=IwAR075JLa-BqFRSixKdy10FbICU-DrFk0qiOIhOXk6_1oS3geNDVZay0Ld9k )

  Czyli tylko 6 przypadków zachorowań (przejściowych?) na to anaphylaxis (?) przy 112 tysiącach wykonaych szczepień do 18 grudnia br.

  Nienajgorsza statystyka. Skąd zatem te dane o 3150 poszczepiennych zachorowaniach do 5 grudnia br. w USA? Czyżby kolejny ANTYSZCZEPIENNY FEJK?

  Znając trochę rodzaj połączeń w korze mózgowej rzeczonego "Anthony" (et consortes), to jego ZAJAWIENIE "kto inteligentny ten przetrwa" trzeba czytać a rebours, chodzi o tych, którzy się ZASZCZEPIĄ.
 • @Berkeley72 13:21:14
  Wie PAn, to jest nieludzkie!, żeby wysyłać staruszka na front, nieludzkie i obrzydliwe. Co Pana zmusza do takich działań? Odwrót o 180 stopni i proszę się dobrze przyjrzeć oprawcom. Polecam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930