Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Kto inteligentny ten przetrwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po 5 dniach szczepień na civid-19 w USA, u 3150 osób zaobserwowano ciężkie powikłania po przyjęciu szczepionki


 

Po 5 dniach szczepień na civid-19 w USA, u 3150 osób zaobserwowano ciężkie powikłania po przyjęciu szczepionki, o czym poinformował departament zdrowia USA. (więcej tutaj: https://nczas.com/2020/12/22/juz-ponad-3-tys-osob-w-usa-ma-ciezkie-powiklania-po-szczepionce-na-covid-19/ )

Ponieważ szczepienia w USA nie są obowiązkowe, a dane dotyczące powikłań są powszechnie dostępne i publikowane przez rząd na stronie internetowej departamentu zdrowia, (więcej tutaj:

https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf?fbclid=IwAR075JLa-BqFRSixKdy10FbICU-DrFk0qiOIhOXk6_1oS3geNDVZay0Ld9k ) więc należałoby czekiwać, że wiedząc o skali powikłań, rząd amerykański natychmiast przerwie szczepienia, a jeśli tego nie robi, to sami Amerykanie powinni położyć temu kres, ignorując szczepienia!

Tak jednak nie jest, chętnych do szczepień nie brakuje, co tylko potwierdza obiegową opinię, że Amerykanie to stado baranów, którymi można dowolnie manipulować, zaś oni nawet tego nie zauważą nawet w sytuacji utraty zdrowia!

W innych państwach nie jest wcale lepiej! W Polsce środowisko medyków już szykuję się do wielkiego szprycowania zaczynając od samych siebie, choć ludzie ci z racji wykształcenia medycznego powinni całą tą ludobójczą akcję zignorować i przestrzegać swoich pacjentów przed nią! Jednak nic takiego się nie dzieje!

Głupota milionów ludzi (w tym medyków) na całym świecie poraża!

Sami pchają się w szpony zbrodniarzy szczepionkowych, choć widzą jak skończyli ochotnicy przed nimi!

Sam nie potrafię tego dostatecznie dosadnie skomentować, zacytuję więc komentarz blogera o nicku „banned, zamieszczony pod artykułem w nczas.

 

Teoria spiskowa okazała się kolejny raz prawdziwa. Ale grunt, że hajs się zgadza, mosiek zarobił, gówno sprzedał, frajerzy wezmą i zdechną. Selekcja naturalna, kto się uchroni i wykombinuje metodę jak uniknąć trutki. znaczy że inteligentny, asertywny i ma wolę do życia, a matoły do piachu bo marnują tylko powietrze.”


 

Anthony Ivanowitz

22.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

 • Autor
  No ale konkretnie jakie są te " ciężkie powikłania"?
 • @viridiana 17:48:33
  Pewnie powikłania Rządowe . Salut . https://nczas.com/2020/12/22/za-szumowskiego-prezes-pfizer-polska-byla-doradca-ds-przyszlosci-opieki-medycznej-przy-mz/
 • @Repsol 18:29:04
  Kiedyś takie powiązania były uważane za konflikt interesów.
 • @Autor
  "Kto inteligentny ten przetrwa"

  Kto inteligentny powinien zatroszczyć się o tych mniej inteligentnych. Na tym polega rola elit narodowych, żeby dbać o dobro ogólne a nie partykularne interesy.

  Jeżeli elita nie wypełnia swojej funkcji w społeczeństwie, powinna być przez to społeczeństwo pozbawiana przywilejów, wynikających z jej pozycji społecznej.

  Dlatego wszyscy politycy won!, wszyscy sędziowie won!, wszyscy urzędnicy won!, a nawet wszyscy lekarze, dla których forsa koncernów farmaceutycznych jest bardziej miła niż ciężkie miliardy wydawane na nich przez całe społeczeństwo w formie podatków, oni też won!.

  Problemem współczesnej Polski, zresztą nie tylko Polski, jest zdrada elit. Społeczeństwa zostały pozostawione same sobie, bez wsparcia "lepszej" ich części. Nastąpiła oligarchizacja społeczeństw, dotychczasowe elity przemieniły się w oligarchię. A od tego pozostał już tylko krok do feudalizmu i niewolnictwa. Taki to mamy obecnie "rozwój"...
 • @viridiana 19:06:47
  :))))! Najlepszy komentarz do aktualnych wydarzeń jaki czytałem!
  Pozdrawiam
 • @viridiana 19:06:47
  Z naciskiem na " kiedyś " . Salute .
 • 5*
  Trzeba zewrzeć szyki, w sensie, że jak słusznie mówi Braun, zostaliśmy zostawieni sami sobie, a serce premiera krwawi. ( to krwawienie serca to taki alchemiczny obrazek pelikana)

  https://i.pinimg.com/originals/b5/2e/32/b52e3236e3a244c7543a6a13da890e4d.jpg


  Co to konkretnie oznacza? Ano tylko to, że musimy sobie, jako NAród/Polacy poradzić sobie sami.

  Jeśli odłączą prąd... nie naładujemy komórek i internet siądzie. To trzeba brać pod uwagę. Transport siądzie najpóźniej. Ważna informacja: wojsko ( być może OT) wkracza do DPS-ów w celu "oddzielenia" chorych od "zdrowych". ... i ma wywieźć "chorych" do "izolatoriów".
  Pozdrawiam

  PS. MAm taką refleksję, wszyscy zajęci przed Świętami, zagonieni: Jak?!?! zorganizować zniszczenie?, kontrolowany wybuch nuklearny? Nie da się kontrolować reakcji nuklearnej!- wiemy/ truizm i nuda.- Więc, tego nie da się kontrolować i zniszczenie terenu jest nieuniknione, infrastruktury, itd itp. Broń biologiczna jest też poza kontrolą, ale!: szczepieniem można wywołać taki sam skutek w sposób kontrolowany! bez skutków zniszczenia infrastruktury!. Tak! Taki sam efekt jak Hiroszima, tylko kontrolowany przy zachowaniu zasobów. CHYBA Z TYM MAMY DO CZYNIENIA.

  Pozdrawiam
 • @JimA 21:03:49
  to brzmi sensownie...
  Jesteśmy zdani sami na siebie.
 • @JimA 21:03:49
  Premier w ten kraju , pustostan i analfabeta . https://oko.press/ludzie/mateusz-morawiecki/ No i tak od 30 lat , same przekręty i cwaniaki , albo agenci . Salute .
 • medycy nie tacy durni.
  ANTHONY

  Pogotowie ratunkowe w Gorzowie podobno w całości odmówiło szczepień i są zagrożeni nie odnowieniem kontraktów od 1.01.2021.
  Gorzów bez pogotowia ratunkowego?
 • "Kto inteligentny ten przetrwa"
  -------------
  Przetrwa - jak mu pozwolą.
 • @zadziwiony 21:24:35
  :) Trzymaj się! Bądź mądry. Nie daj się zabić! :)
 • @demonkracja 21:32:47
  Wola dzieci diabła jest ograniczona. :) Poważnie.
 • ...
  W Małopolsce gminy od dwóch/trzech miesięcy dokonują wycinkę drzew, powiedziałbym na skalę "histeryczną" i zbiórkę. Widzę to bo jeżdżę. Po co?! Stosy jakieś szykują?
 • @JimA 21:57:49
  póki co sobie radzę. Zaplanowałem jakieś 92-3 lata, a więc jeszcze trochę przede mną.
  Także sukcesów w walce o zdrowie i życie życzę.
 • @zadziwiony 22:12:42
  Dziękuję. Bóg da to i Bestia krzywdy nie zrobi. ;)
  Zdrowia!
 • @JimA 22:11:31
  "W Małopolsce gminy od dwóch/trzech miesięcy dokonują wycinkę drzew,"

  A może mają ogrzewanie z ciepłowni "ekologicznej", której paliwo stanowi "zielona" biomasa? Jak tej "biomasy" brakuje, wycina się najpierw wszystkie krzaki w okolicy, a potem lasy... Jakoś przecież trzeba się ogrzać...

  Wiatrem trudno się ogrzać, zwłaszcza, że ostatnio słabo wieje, a panele fotowoltaiczne przeżywają swoje minima produkcji "zielonej" energii z powodu krótkiego dnia i pełnego zachmurzenia...
 • NIECO KULINARNIE O COVID
  Jestem przekonany, ze chłopaki dobrze kombinują, zamierzając zaszczepić najpierw medyków i służby mundurowe.
  Ludziska przyjmą to jako mądrość władzy i jej troskę o narodowy byt
  (prawda ze ładnie brzmi i jest takie porywające "#$@#%$$%mać"),
  co jest niestety logiczna konsekwencją tzw. mądrości zbiorowej,
  a chłopaki spokojnie wyselekcjonują sobie armię ambitnych "czekistów".
  Potem przymus szczepień to tylko realizacja woli narodu, na straży której staną bezkompromisowi "czekiści".
  Zawsze podziwiałem chłopaków za konsekwentne trzymanie się
  kulinarnych zasad w tzw gotowaniu żaby.
  Głupia żaba zawsze kombinowała, ze w garnku, jest jak panną młoda na weselu i jak nieboszczyk na pogrzebie, gdy temperatura nieco wzrosła.
  Jedyna pociecha to fakt, że tę żabę trzeba będzie w przyszłości zjeść,
  a tu sp..lać przed konsumpcją nie będzie już gdzie, zwłaszcza że
  chiński kucharz potrafi przyrządzi danie ze wszystkiego i nie znosi
  konkurencji w gotowaniu w którym jest niedoścignionym mistrzem improwizacji.
  Już moi rodzice wierzyli w przepowiednie, że chińska kuchnia opanuje świat.
 • @zadziwiony 21:27:04
  Nie trzeba niczego odmawiac. Tez jestem zdziwiony :-) Zalatwic sprawe jak w kazdym "Bantustanie"/ Szkoda pieniedzy???Czy zdrowie wazniejsze. Sam co roku musze sie szczepic na grype, a przy innych wyjazdach np. na zolta febre, cholere czy tezec (ale to raz na 10 lat). Moja zolta ksiazeczka WHO zapelniona poswiadczeniami szczepien..od ktorych ilosci dawno powinienem grysc ziemie :-))) Proste, koperta w kieszen, fiolka do kosza i po sprawie. Zadnej grypy ..nie pamietam od ilu lat;30-40 ..???
 • @Mazjan 22:36:20
  Tak to bywa . Salute . https://www.youtube.com/watch?v=T2SDj0J0rYs
 • @rumpelsiltskin 22:28:39
  Nie. Nie ma tutaj żadnego: a może? Ok? Na taką skalę! wycinki drzew na terenach/własności gminnych ( ja nie wiem czy qmasz o czym piszę, cały teren Małopolski, nie wiem jak jest na Podkarpaciu) nie widziałem nigdy! ( a trochę żyję tutaj) Nie tłumacz mi wiatrów, "krótkiego dnia" i "pełnego zachmurzenia", pliz. :)
 • @Mazjan 22:36:20
  :) No... Ale to jest pieśń przeszłości, żeby nie powiedzieć: łabędzi śpiew.
  Doradztwo tak, ale hochsztaplerom mówimy: NIE!. :)... NIECH! się dzieci uczą same na własnych błędach! Nie sądzi PAn?
  Pozdrawiam
 • @JimA 22:42:02
  "Nie tłumacz mi wiatrów, "krótkiego dnia" i "pełnego zachmurzenia", pliz. :)"

  Tobie pewnie nie trzeba tego tłumaczyć, ale samorządowcom, którym "zielona" energia odebrała rozum, to co innego. Nie ma innego wytłumaczenia takiej wycinki. Pamiętam kilka, kilkanaście lat temu, gdy radośnie włączano kolejne kotłownie i ciepłownie na biomasę, specjaliści tłumaczyli, że skończy się to wszystko wycinką drzew...
 • @rumpelsiltskin 23:46:13
  :)Tak, chyba tak; mnie nie trzeba tłumaczyć czym jest, co oznacza i jak konkretnie kończy się/wygląda/ "wrogie przejęcie". Zatem: łapa! na puls!!! Nikt za nas tego nie zrobi! I nie wystarczy być "świadkiem"! Trzeba aktywnie działać przeciw. Po prostu.
  :) POzdrawiam
 • @rumpelsiltskin 23:46:13
  Co stoi na przeszkodzie indywidualnie przejąć władzę w zgodzie z 4 artykułem Konstytucji?
 • @rumpelsiltskin 23:46:13
  Zacznijmy od dołu: ja! na i w, mojej zagrodzie jestem równy wojewodzie! :) od małych kroków zacznijmy. Unia dotuje?- no świetnie!; tyle, że NIC! nie dotuje! tylko oddaje procent tego co jej wpłaciliśmy! Po co?... Dyskutujemy dziś czy jutro?, bo ja, osobiście, jestem już zmęczony- do czego przyznaję się szczerze, i wolałbym wyciągać armaty jutro. Ale... żołnierz jest zawsze na służbie, więc wiesz. ? :)

  Pozdro
 • a co tam z...
  krwawiącym sercem premiera?
  może zrzutka? Ow *siak pomoże? Naród może pomoże?
  Ale poracha!
  Nic nie tłumaczy pajaca!
 • @JimA 21:03:49
  "...zostaliśmy zostawieni sami sobie,...musimy sobie, jako NAród/Polacy poradzić sobie sami..."

  Zbyt piękne by to było! Jednam mam przeświadczenie, że jest wręcz przeciwnie - żydolewactwo prowadzi nas nadal, na coraz krótszym sznurku. W UK coś dziwnego się dzieje. Tam rzekomo wirus zmutował i "prace nad szczepionką idą pełną parą..." ?! A co z TĄ, już zakupioną? Przecież nawet dziecko wie, iż na zmutowanego wirusa ona nie podziała. Wyjaśnień może być kilka:
  1. wyprodukowano nowego wirusa o większym stopniu śmiertelności,
  2. chcą maksymalnie podkręcić panikę, aby szybciej sprzedać trutkę,
  3. myślą o produkcji i sprzedaży kolejnej trutki,
  4. inne, jakie?

  W polskiej służbie zdrowia od połowy grudnia trwają zapisy na szczepienia. Każda przychodnia i szpital tworzą własne listy pracowników chętnych. Niektóre, jak gorzowskie pogotowie a właściwie SOR , posługują się szantażem zamknięcia placówki w razie nie wyrobienia normy szczepień. NFZ dyplomatycznie milczy na ten temat.

  Co do "serca" premiera, to on przecież żadnego serca nie ma, tylko pompę ssąco-tłoczącą.
 • @viridiana 09:54:12
  Czołem:)
  powtórzę:

  MAm taką refleksję, wszyscy zajęci przed Świętami, zagonieni: Jak?!?! zorganizować zniszczenie?, kontrolowany wybuch nuklearny? Nie da się kontrolować reakcji nuklearnej!- wiemy/ truizm i nuda.- Więc, tego nie da się kontrolować i zniszczenie terenu jest nieuniknione, infrastruktury, itd itp. Broń biologiczna jest też poza kontrolą, ale!: szczepieniem można wywołać taki sam skutek w sposób kontrolowany! bez skutków zniszczenia infrastruktury!. Tak! Taki sam efekt jak Hiroszima, tylko kontrolowany przy zachowaniu zasobów. CHYBA Z TYM MAMY DO CZYNIENIA.

  I dodam:

  A druga refleksja to nachalny atak wirtualnej "rzeczywistości". Jeśli wziąć pod uwagę dwie mniejszości i nas jako Gospodarzy, rodowitych i prawnych właścicieli terytorium, to oni- te mniejszości- od zawsze serwują fikcję: jedna dotyczy kolorowych świecidełek i cekinów, w podstawowej wersji jest ten element widoczny choćby przy dworcach, no i głównych krajowych, w wersji plus są to kasyna i lombardy, w wersji fuul wypas holywood ep*stein. Druga mniejszość zajmuje się zgoła innym wirtualem, otóż serwuje nam WIECZNOŚĆ opartą na wierze i innych rytuałach, którym chętnie, jako lud szczery, oddajemy się bez reszty. W mrocznych świątyniach dodałbym i od setek lat.

  Czym zawiniliśmy?, że się tak na nas uwzięli?

  Proste:) To jest nasza ziemia! Przepadła i po ptokach?

  PS. Zawsze mnie zastanawiało zaniedbanie Rumunii. Niby ziemia "niczyja" w środku Europy, zostawiona "sama sobie". Co wiemy o Rumunii? Ano to, że kryje pod ziemią wielkie bogactwa. To jest prosta metoda odstraszająca, zwierzęta takie stosują metody. ... Metoda na zarazę też jest dobra.

  :) Pozdrawiam
 • @viridiana 09:54:12
  "W polskiej służbie zdrowia od połowy grudnia trwają zapisy na szczepienia. Każda przychodnia i szpital tworzą własne listy pracowników chętnych. Niektóre, jak gorzowskie pogotowie a właściwie SOR , posługują się szantażem zamknięcia placówki w razie nie wyrobienia normy szczepień. NFZ dyplomatycznie milczy na ten temat."-

  - niestety ja nieubezpieczony jestem od lat... tak, że jeśli mam jakieś info o "służbie zdrowia" to z drugiej ręki. Mnie ostatnio -okres ponad dwa miesiące- dziwi histeryczna wręcz akcja gmin małopolskich w kwestii "oczyszczania i wycinki drzew". Jakby stosy jakieś przygotowywali. Czołgi nie korzystają z energii drzewnianej :/

  :)
 • Kto inteligentny......
  Kiedy przyszli po nacjonalistów ,nie protestowałem. Nie byłem nacjonalistą. Kiedy przyszli po rewizjonistów ,nie protestowałem. Nie byłem rewizjonistą. kiedy przyszli po antyglobalistów ,nie protestowałem . Nie byłem przecież antyglobalista. Kiedy przyszli po mnie , nikt nie protestował . nikogo już nie było.
 • Dezinformacja
  "Po 5 dniach szczepień na civid-19 w USA, u 3150 osób zaobserwowano ciężkie powikłania po przyjęciu szczepionki, o czym poinformował departament zdrowia USA"

  NCzas manipuluje liczbami i sieje panikę. Kto za tym stoi?

  Tu są dokłądne dane:

  https://www.vox.com/22158238/covid-19-vaccine-side-effects-explained
 • Wybór zaszczepienia mundurowych i medyków jest nieprzypadkowy.
  Zaszczepić mundurowego jest łatwo. Wystarczy wydać rozkaz i zagrozić zwolnieniem z pracy - ucieknie emeryturka po 25 latach.

  Zaszczepienie mundurowych i medyków ułatwi realizacje przymusu szczepienia w myśl zasady fali wojskowej. Skoro mnie zaszczepili to nie mam oporów aby innych szczepić, Skoro ja to i oni!

  Mundurowi użyja siły a medycy zrealizują zastrzyki śmierci.

  Aby szczepienia nie poszły sobie w najlepsze musi byc zasiany strach, a właściwie trzeba wyrównać strach płynacy z centrali terrorystów ze strachem płynącym ze strony potencjalnych ofiar.
 • @Andron 13:22:15
  //http://cioz-dobrostan.pl/covid-19/szczepionka/uwagi-do-projektu19///

  W wielu domach będą musieli najpierw strzelać (użyć siły), a potem dopiero szczepić. W przeciwnym wypadku to oni - mimo wcześniejszego zaszczepienia - umrą na "covida" z siekierą we łbie lub z kulą z broni prochowej, albo z poderżniętym gardłem.

  Taki mundurowy nie będzie bowiem traktowany jako mój rodak, któremu płacę żołd za moją ochronę, tylko jako śmiertelny wróg na usługach zbrodniczego polskojęzycznego okupanta.
 • @Kmieć 13:37:08
  "W wielu domach będą musieli najpierw strzelać (użyć siły), a potem dopiero szczepić"

  Nie ma potrzeby aby szczepionka na Covid-19 była obowiązkowa.

  Dynamika zarażalności tego wirusa jest taka, że wystarczy zaszczepić kilkadziesiąt procent populacji aby epidemia wygasła.
 • @Pedant 13:57:33
  Następny odjechany...
  Proponuję byś zapisał się do tej pierwszej grupy.
  Epidemia sama wygaśnie jeśli gady zrealizują swoje cele. Po to została wykreowana. Dopóki to nie zostanie osiągnięte nawet samoobrona organizmu zostanie zdelegalizowana. Takie mamy czasy.
  Ps. W moim środowisku żadnej epidemii nikt nie widzi. Pewnie obracasz się w niewłaściwym, wyjątkowo wrażliwym na zarazę. Lub w tym zaangażowanym w sianie propagandy.
 • @Mazjan 22:36:20
  Jesteś pewien, że te szczepionki nie mają znaczników?
 • @zadziwiony 15:51:50
  "Epidemia sama wygaśnie jeśli gady zrealizują swoje cele. Po to została wykreowana. Dopóki to nie zostanie osiągnięte nawet samoobrona organizmu zostanie zdelegalizowana. Takie mamy czasy."

  Paranoik z Pana.
 • @Pedant 16:05:35
  Górna część zdjęcia to normalny, racjonalny, trzeźwo myślący Pedant, Interesariusz, Oscar i reszta kanalii.

  W dolnej części szury, foliarze, spiskowcy, paranoicy, i ja:

  https://dziennikzarazy.pl/wp-content/uploads/2020/12/wybrancy.jpg
 • @Kmieć 16:38:28
  "W dolnej części szury, foliarze, spiskowcy, paranoicy, i ja:"

  I płaskoziemcy.
 • @Pedant 17:33:42
  Jak zawsze czas wskaże płaskoziemcę.
  Powiedz mi pedancie. Wedle twojej wiedzy i rozumienia świata.... Rząd w przypadku epidemii działa w interesie nas ludzi?
 • ZAJAWIENIE "kto inteligentny ten przetrwa" trzeba rozumieć a rebours, chodzi o tych, którzy się ZASZCZEPIĄ.
  Post-authorization pharmacovigilance systems have detected and wg https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf?fbclid=IwAR075JLa-BqFRSixKdy10FbICU-DrFk0qiOIhOXk6_1oS3geNDVZay0Ld9k )

  "confirmed 6 anaphylaxis cases following vaccination (of 112 thousand people until Dec. 18)"

  CVzyli tylko 6 przypadków zachorowań (przejściowych?) na to anaphylaxis (?) przy 112 tysiącach wykonaych szczepień do 18 grudnia br.

  Nienajgorsza statystyka. Skąd zatem te dane o 3150 poszczepiennych zachorowaniach do 5 grudnia br. w USA? Czyżby kolejny ANTYSZCZEPIENNY FEJK?

  Znając trochę rodzaj połączeń w korze mózgowej rzeczonego "Anthony" (et consortes) jego ZAJAWIENIE "kto inteligentny ten przetrwa" trzeba rozumieć a rebours, chodzi o tych, którzy się ZASZCZEPIĄ.
 • @Berkeley72 13:10:10
  Wiadomo, że berkeley jest bardzo inteligentny, tyle że nieco inaczej.
 • @zadziwiony 13:44:29 Jeśli chodzi o odruchy poznawcze "zadziwionego" to w istocie mam je INACZEJ USTAWIONE
  Jesli chodzi o te 3150 ZACHOROWAN po zaszczepieniu 112 tysiecy ludzi do 8 grudnia br. w USA, to byly normalne odczyny poszczepienne, które trwaja 1-2 dni:

  /Unable to perform normal daily activities, unable to work, required care from doctor or health care professional’ – znaczy pewnie tyle, że dzień po szczepieniu osoba czuje się fatalnie – gorączka, ból mięśni i zmęczeni, ale UWAGA dzień później już tych objawów nie ma. Wy sugerujecie, że to jest trwały uszczerbek na zdrowiu. Głupki.//

  No i podsumowująca dyskusję opinia:

  //Antyszczepionkowcy mają powikłania jeszcze prze przyjęciem szczepionki//
 • @Kmieć 16:38:28
  Dawniej, choć nie tak dawno, to były mohery, katole i beton, nikomu jakoś nie przyszło do głowy, żeby nas wyzywać od PATRIOTÓW! :)

  Niestety, wściekłe macice i normalni inaczej/zdrowi i zaszczepieni, będą się musieli postarać bardziej w 2021.
 • @Berkeley72 18:05:17
  Nie ma Pan wrażenia, że cała ta pańska filozofia to jest odczyn poszczepienny? Czasami warto spojrzeć na siebie z boku. Polecam... tak przy okazji Świąt, ... następnych może nie być, więc czas refleksji dobiega końca, wszak nikt nie wie co ogłosi jutro ten czy inny minister.
 • @JimA 08:44:40
  Z tymi świętami to może głosisz teorie spiskowe. Przecież Pedant stwierdził, że szczepionki szybko problem pandemii rozwiążą i wszystko wróci do normy!.
 • @Berkeley72 18:05:17
  Nie jestem przekonana, czy Covidoviskowy Matrix przetrwają inteligentni. Raczej w znaczeniu - cwaniacy.
  Możliwe, że przetrwają także schizofrenicy i ci, którzy nie odbierają informacji z powodu otępienia.
  Ludzie roztropni, dysponujący dużą wiedzą są zapewne ogromnie przytłoczeni ogromem FAŁSZYWYCH INFORMACJI.

  Panie Marku,

  Wiem, że ma Pan spory zasób wiedzy z różnych dziedzin.
  Jednak W NAUCE OBOWIĄZUJĄ ZASADY ustalania PRAWDY NAUKOWEJ.

  Mówię o naukach przyrodniczych, gdzie istnieją PRAWA POTWIERDZANE EMPIRIĄ a Z EMPIRII WYPROWADZIĆ MOŻNA PRAWO.
  Gdyby więc (w warunkach ziemskich) kieliszek z szmpanem wypadł Panu z ręki i nie spadł albo pofrunął do góry, trzeba byłoby odwołać prawo ciążenia.
  PRAWA NAUK PRZYRODNICZYCH - FIZYKI, CHEMII I BIOLOGII SĄ KOMPATYBILNE, są tłumaczone na język matematyki.

  W Średniowieczu opracowano metodę dochodzonia do PRAWDY - TRIVIUM. Obecnie zajmuje się tym CYBERNETYKA, NAUKA O INFORMACJI.

  Kieruję do Pana pytanie-
  czy miał Pan okazję przeczytać obowiazującą DEFINICJĘ WIRUSA?
  Jeśli nie, to proszę się zapoznać z wypowiedzią jej twórcy (sprzed 60 lat) Zna Pan biegle j. ang., więc zrozumienie oryginalnego tekstu nie sprawi Panu problemu.

  https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/biographical/
  ===========================================
  Odpowiadam na pytanie (którego nikt nie zadaje !) : czy jest możliwe „wypuszczenie” nowego wirusa z laboratorium.
  Dla niecierpiliwych -resume: z laboratorium to mogli wypuścić bąka. O tyle szkodliwego iż śmierdzi.

  Czym jest wirus ?
  Jest NUKLEOPROTEINĄ (połączeniem kw. nukleinowego z białkiem).
  Kto nazwał nukleoproteinę WIRUSEM (czyli jadem) i na jakiej podstawie przypisał mu właściwość “ZAKAŹNY” i “POTENCJALNIE PATOGENNY” ?
  Andre Lwoff 60 lat temu.
  Na ŻADNEJ PODSTAWIE. A właściwie na podstawie ŚWIATOPOGLĄDU wywiedzionego ze filozofii PLATONA. Iż z każdej harmonii musi wyłonć się CHAOS.
  Badań weryfikujących swoje mniemanie iż wirusy ” SĄ BEZWZGLĘDNYMI PASOŻYTAMI” nie przeprowadził.
  O tym wszystkim powiedział w swoim noblowskim wykładzie. Jest krótki, tłumaczy się Googlem.

  https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/biographical/

  Taka jest współczesna “mendy cyna”. Oparta na 5000 hipotez. Nieweryfikowlnej bo fałszywej TEORII INFEKCYJNOŚCI (DZIEŁO KONFABULANTA L. PASTEURA)

  JAK SIĘ WERYFIKUJE PRAWDĘ ?

  Zgodnie z ZASADAMI TRIVIUM a współcześnie – CYBERNETYKI

  Zaczyna się od DEFINICJI PODMIOTU.

  Nukleoproteiny są częściami komórek – surowcami i enzymami. Powstały ZANIM powstały rośliny i zwierzęta. Są elementem obiegu materii. Służą do odtwarzania życia, wspomagania czynności życiowych, NIE SŁUŻĄ DO ZABIJANIA !

  Przekonanie o chosie w biologii jest nieporozumieniem, światopogladowym przekonaniem.
  FAKTY SĄ INNE.
  Ale kto by zastanawiał się nad faktami, skoro do judeologicznej wizji świata nie pasują.

  Paradygmat medyczny oparty na BIOLOGICZNYCH NAUKACH -EMBRIOLOGII, HISTOLOGII, ONTOLOGII itp. Weryfikowalny.

  http://www.learninggnm.com

  Polskie strony http://www.germanska.pl
  http://www.5prawnatury.pl

  film https://www.youtube.com/watch?v=d-nS_vEOliA
  ============================================================

  Wypuścić z laboratorium to można było bąka. Wytworzenie SKUTECZNEJ zakaźnej nukleoproteiny czy bakterii (broni biologicznej) nie jest możliwe. Organizmy degeneratywne są BEZTLENOWE.

  Obecnie toczy się wojna INFORMACYJNA. Której ofiary są prawdziwe. Jest ona możliwa na skutek UPADKU EDUKACJI.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930