Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
180 postów 332 komentarze

Myślenie podstawowe

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Jakim trzeba byc durniem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polscy medycy chcą się szczepić. Durnie czy szaleńcy?

 

 

Media donoszą, że ok 10 % pracowników polskiej służby zdrowia zamierza zaszczepić się na kowida. Jest to dobra i zła wiadomość jednocześnie. Dobra, bo świadczy o tym, że zdecydowana większość medyków posiada instynkt samozachowawczy, zła- bo około 10 % z nich to skończeni durnie, którzy ...leczą ludzi, bądź się nimi opiekują, a sami wymagają pilnej pomocy psychiatrycznej.

Zbierzmy do kupy informacje o producencie szczepionek, samych szczepionkach i chorobie na którą te szczepionki mają nas uodpornić.

Zacznijmy od producenta, firmy Pfizer. Każdy rozsądny człowiek kupując cokolwiek co ma mu służyć w dłuższym okresie, wybiera produkt firmy o znanej i dobrej reputacji, potwierdzonej w badaniach i różnych rankingach! Produkty firmy która ma złą reputację, potwierdzoną wieloma nie korzystnymi dla niej wyrokami sądowymi, nie są brane pod uwagę z oczywistych powodów!

Jaką opinię w świecie farmaceutycznym ma firma Pfizer?

Federalni prokuratorzy USA określili tę firmę Pfizer mianem notorycznego oszusta i przestępcy”.Firma była zainteresowana zwiększeniem wyników sprzedaży nie licząc się ze zdrowiem i bezpieczeństwem pacjentów..” (więcej tutaj: https://nczas.com/2020/12/07/dr-martyka-o-szczepionce-na-koronawirusa-w-razie-powiklan-pacjent-zostanie-sam-nikt-nie-wyplaci-odszkodowania/ )

Po takiej opinii Federalnej Prokuratury USA, każdy rozsądny człowiek, omijałby firmę „Pfizer” na odległość kilometra! Kupowanie czegokolwiek od firmy wielokrotnie karanej sądownie za różne szwindle ( zwłaszcza wyrobów decydujących o naszym zdrowiu i życiu) byłoby czystym szaleństwem, bądź wynikiem skorumpowania przez firmę Pfizer urzędników państwowych odpowiedzialnych za zakupy, za co była ona wielokrotnie karana!

Już powyższy argument dyskwalifikuję szczepionkę Pfizera, która powinna zostać podana tylko łapownikom rządowym którzy podjęli decyzję o jej zakupie.

Co wiemy o samej szczepionce?

Producent z rozbrajającą szczerością informuje w swojej ulotce do szczepionki, że w zasadzie on tej szczepionki...nie przebadał i nie wie jak ona zadziała i jakie może mieć skutki uboczne, choć część tych skutków przewiduje.!

Więcej na ten temat tutaj:

http://pospoliteruszenie.org/Malpy%20z%20brzytwami.html )

 

Po takiej informacji producenta, szwajcarska instytucja dopuszczająca na rynek produkty farmaceutyczne „Swissmedic” nie dopuściła do stosowania na terenie Szwajcarii szczepionek firm: Pfizer, Biontech, Astra Zeneca i Moderna, argumentując to troską o zdrowie obywateli.

(więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Depopulacja%20nabiera%20tempa.html )

 

Na spotkaniu doradców ds. szczepionek Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), , składającego się z niezależnych ekspertów m.in. od chorób zakaźnych, zaprezentowana została prezentacja dr Steve’a Andersona „Plany monitorowania COVID-19. Bezpieczeństwo i Skuteczność szczepionek”

Dr Steve Anderson jest Dyrektorem MPP, Biura Biostatystyki i Epidemiologii, Centrum Oceny i Badań Biologicznych (CBER).

Slajd 16 jego prezentacji zawiera „WERSJĘ ROBOCZĄ listy możliwych skutków zdarzeń niepożądanych” związanych z rychłym wprowadzeniem szczepionek COVID-19 podlegających nadzorowi bezpieczeństwa FDA. Lista ta zawiera 21 możliwych skutków ubocznych zagrażających życiu a także śmierć. (więcej na ten temat tutaj: http://medycyna-komorkowa.com/szczepionki-przeciw-covid-19-262/ )

Oto tylko niektóre skutki uboczne zastosowania szczepionek z listy dr Andersona:

 • śmierć

 • udar mózgu

 • zapalenie mózgu

 • żylna choroba zakrzepowo - zatorowa

 • zapalenie stawów

 • zapalenie mięśnia sercowego

 • ostry zawał mięśnia sercowego

 • narkolepsja

 • itp., itd.

Więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Co%20chce%20ukryc.html

W świetle powyższych informacji zastanówmy się jaką to chorobę dzięki szczepionkom chcemy wyeliminować?

Jest nią grypa sezonowa o łagodnym przebiegu (nazwana covidem-19) , nie wymagająca leczenia gdyż mija samoistnie w ciągu 5-7 dni, w przypadkach cięższych jest wyleczalna albo amantadyną albo węglem aktywowanym. ( więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Amantadyna.html ) Śmiertelność tej choroby jest bliska zera, zaś powikłania z reguły są rzadkie i łatwo uleczalne.Grypa jest groźna dla osób starszych i schorowanych i tak jest od dziesięcioleci! Tacy ludzie umierają na inne choroby, zaś kowid jest im do kart zgonów dopisywany!

(„...Gorsze powikłania są po grypie niż po Covid-19. Zmiany w płucach po koronawirusie ustępują po 3-6 miesiącach. Nie bójmy się. Czy boją się państwo jechać autem? Też można się zabić – powiedział w Polsat News prof. Piotr Kuna z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. ...” )

(cały wywiad z profesorem Kuną tutaj: http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/prof-kuna-stwierdza-ze-gorsze-i-czestsze-niz-po-covid-19-sa-powiklania-po-grypie )

 

Wiedząc o powyższych faktach, 10% medyków chce się zaszczepić! Jak to skomentować??

Jakim trzeba być durniem aby podjąć taką decyzję?!

Tacy ludzie chcą leczyć innych, a nie potrafią zadbać o własne zdrowie i życie!

Każdego lekarza który zaszczepi się, powinniśmy omijać z daleka, to dureń groźny sam dla siebie, dla swojej rodziny i dla pacjentów którzy wpadną mu w łapy!


 

Anthony Ivanowitz

17.12.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

KOMENTARZE

 • Wiem co mówię !
  Większość tych lekarzy którzy chcą sie zaszczepić to są pochodzenia żydo-chazarskiego ! znam to z autopsji !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • a
  To są kiepscy lekarze. Niech się szczepią; żadna strata.
 • @Anthony
  Telaviwwizja mówi teraz o 10%, za chwilę powie, że to 20%. Później będzie 30%, a dalej już poleci 40, 60, 80%. A barany przed ekranem to łykną, jak pelikan kluski
 • @ele 09:42:58
  Ale to jest właśnie wpisane w ich talmud! oni nie mogą protestować/ w sensie to jest nie do pomyślenia! tam rabin decyduje. Każdy obóz koncentracyjny miał swoją doskonałą organizację nie dlatego, że niemcy byli karni, co oczywiście też, ale żaden żyd się nie sprzeciwił! Jeśli rabin zadecyduje, że dla świętego spokoju kolejnych pokoleń, wszystkie żydowskie rodziny, dzieci itd z getta w Łodzi, mają spędzić ostatnie dni w Auschwitz... to tak się dzieje. U nich to działa. Więc jeśli ich lekarzom ich profesorowie i reszta rabinów każe się zaszczepić to to zrobią, niektórzy z rodzinami... Nie trzeba się dziwić. Potem rabin jedzie pod ścianę/mur i się kiwa, płacze: wybacz boże wybacz, ale cóż miałem uczynić? potem jest parę dni mrocznych w okolicy września... rosz ha szana

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c1/Aleksander_Gierymski%2C_%C5%9Awi%C4%99to_Tr%C4%85bek_I.jpg/220px-Aleksander_Gierymski%2C_%C5%9Awi%C4%99to_Tr%C4%85bek_I.jpg

  szofar te rzeczy a potem uczta noworoczna...

  Pytanie kto płaci za szczepionki?
  A drugie: kto będzie winien?- ano! Polacy! bo wybrali taki rząd. no...
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:07:55
  Może nie są kiepscy tylko zastraszeni.Mam paru lekarzy w rodzinie i oni się nigdy nie szczepili na grypę więc i na koronaświrusa też się nie zaszczepią co najwyżej dla picu wstrzykną sobie jakiś płyn fizjologiczny.
 • @matterhorn 11:29:45
  Z jednej strony - rozsądni i takich szkoda, ale też swołocze jeśli sami się chronią, a innym stwarzają wrażenie przydatności szczepienia.
  Hipokryzja nie jest dobra podstawą.
 • POWOAŁAC !!! anty-szczepionkową anty covidową PARTIE !
  Jest nas 40 % obywateli którzy NIE chcą nosić Masek ! [badanie]

  Apel ! jest to potencjał na stworzenie Anty-covidowej partii w Polsce !!! dlaczego myślę że tak partia ma sens ? bo PO PIS SLD PSL to jedna i ta sama zgraja na usługach mafii COVIDOWEJ !!!!

  Jak NIE DAMY OBYWATELOM anty-covidowej partii , to dostaniemy w zamian potworną WOJNĘ DOMOWĄ !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 12:03:05
  ...znowu partia? eee beznadziejny koncept. Bądźmy wreszcie Narodem, a jak obce partie ( bo innych nie ma) to niech sobie będą...

  ELe, nie stać PAna na wezwanie do Narodu? Nie wierzę. Daj Pan spokój z kolejną partią, którą przejmą bolki!
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:33:46
  No niestety Judymów już dawno nie ma teraz każdy dba tylko o własną dupę i nie ogląda się na innych.
 • Do @JimA 12:27:58
  Masz pan lepszą propozycje ?
 • Mamy tutaj na neonie
  Kilku chętnych więc, będziemy mieli info z pierwszej ręki...
 • Mój "fan" T. M. Wandala, komentując mój wpis "Listopad 2020: Najtragiczniejszy miesiąc od II wojny światowej"
  skazany na pobyt w "lochu lochu" neonu, złośliwie stwierdził:

  //PS
  Dla "neoniarzy/foliarzy" to NIE ARGUMENT A PSYCHIATRA POTRZEBNY!//

  https://zakop999pl.neon24.pl/post/159363,listopad-2020-najtragiczniejszy-miesiac-od-ii-wojny#cmnts
 • Czy napewno 10 % medykow chce sie zaszczepic ???
  Znajac troche sprawe z autopsji jestem przekonany ze medycy a glownie lekarze wogole nie biora szczepionek "sezonowych".np. na grype, pomimo ze zgodnie z zarzadzeniami MZ maja obowiazek. Pani Krysia przelozona na oddziale wydaje szczepionke panu doktorow, dokonuje wpisu na formularzy szczepien a pan doktor przy porannej kawie przed obchodem wywala fiolke do smieci . Wszyscy zadowoleni i zdrowi. Zadnych NOP-ow nie zabserwowano. Tak wiec deklaracja ze ktos z medykow naprawde bedzie sie szczepil na kowid jest mocno naciagana. Ci co deklaruja daklarowac musza..chyba proste.
 • Autor
  Drobna uwaga Panie Anthony - "media donoszą..." I już wszystko wiadomo.
 • Anthony
  Ci ze służby zdrowia są łasy na kasę z covida, ale głupcami wbrew pozorom nie są.
  W Gorzowie kontraktowi na pogotowiu dostali pismo, że mają się zdeklarować do szczepień na covida do 18 grudnia. Ten kto nie zadeklaruje szczepienia nie będzie miał przedłużonego kontraktu.
  Efekt szantażu? Od 01.01.2021 Gorzów może nie mieć czynnego pogotowia. Nikt się nie zgodził na szczepionkę....
 • @Mazjan 22:22:14
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16084091911d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3724db508008816a234dbc2828319f35cb8.jpg

  Kiedy zaszczepi się pierwszy Polak? Prof. Horban: "czekamy na to, jak przysłowiowa kania dżdżu". Mam nadzieję, że 27 grudnia pierwszy Polak zostanie zaszczepiony przeciwko COVID-19; czekamy na to, jak przysłowiowa kania dżdżu powiedział główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban. Przekonywał, że każdy, gdy otrzyma informację, że szczepionka jest dla niego dostępna, powinien się zaszczepić. Rzecznik rządu Piotr Müller powiedział w sobotę rano, że realny jest termin rozpoczęcia szczepień przeciwko COVID-19 za tydzień 27-28 grudnia, ale jak zastrzegł zależy to od dostawy szczepionek na COVID-19.

  "Liczba chętnych jest już wystarczająca, żeby niezwłocznie, jak będą pierwsze dostawy, rozpocząć szczepienia" dodał.

  Główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban, pytany w sobotę w Polsat News, czy 27 grudnia będzie datą zaszczepienia pierwszego Polaka na COVID-19, odparł: "Mam absolutnie taką nadzieję, czekamy na to właściwie jak przysłowiowa kania dżdżu".

  Jego zdaniem, rozpoczęcie szczepień to obecnie kwestia tylko dostarczenia szczepionek i rozpoczęcia dystrybucji.

  "To będzie o tyle uproszczone i ułatwione, że te pierwsze szczepienia będą prowadzone w zakładach opieki zdrowotnej, głównie w szpitalach i poradniach, które do tej pory mają działające punkty szczepień. W związku z tym ta cała infrastruktura jest gotowa i czeka na przyjęcie szczepionki" powiedział prof. Horban.

  Zwrócił uwagę, że jest jeszcze tydzień na utworzenie list chętnych do szczepień. Przypomniał, że pierwszą grupą, która będzie miała możliwość zaszczepienia się, będą pracownicy ochrony zdrowia. Na uwagę, że w niektórych szpitalach do szczepień zgłosiła się tylko połowa pracowników, a nawet mniej, powiedział: "Jeśli mam traktować świat poważnie i kolegów lekarzy, i koleżanki pielęgniarki poważnie, to oczywiście w ogóle takiej opcji nie biorę pod uwagę".

  Jak mówił, zaprasza wszystkich nieprzekonanych co do istnienia COVID-19 na oddziały, "na których pacjenci leżą i umierają".

  "Zdecydowana większość pracowników ochrony zdrowia w taki czy inny sposób już się zetknęła z tymi chorymi i jest rzeczą zrozumiałą dla każdego, kto ma chociaż podstawowe wykształcenie medyczne, ale nie tylko medyczne, że jedyna droga skutecznego zapobiegania zachorowaniu jest szczepionka, szczepienie" zaznaczył.

  Według prof. Horbana, COVID-19 zablokował lub znacznie utrudnił dostęp pacjentów z innymi chorobami do ochrony zdrowia.

  "Efekt już widzimy to zgony. Jest więcej zgonów nie tylko z powodu COVID, ale również więcej zgonów z innych powodów. Prawdopodobnie jest to właśnie spowodowane tymże utrudnionym dostępem do lekarzy, do szpitali, do jednostek służby zdrowia" tłumaczył.

  Pytany, czy ma pomysł, jak zachęcić Polaków do szczepienia się, odparł, że jeśli chodzi o osoby starsze, szczepienie na COVID-19 jest dla nich działaniem ratującym życie lub zdrowie.

  "Jeżeli weźmie się pod uwagę, że w grupie osób powyżej 80. roku życia umiera 25 proc. (osób), to każdy w tej grupie może zobaczyć sobie różnicę miedzy byciem zaszczepionym a niezaszczepionym" powiedział.

  Pytany, czy może Kościół powinien w Polsce przekonywać do szczepień, odparł: "Wszyscy. Od Kościoła do Ochotniczej Straży Pożarnej".

  "Kilka dni tremu pan minister Dworczyk zawarł umowę z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi i to jest to. To jest autorytet na wsi. (...) To samo powinno być w mieście. Każdy, w momencie kiedy dostanie informacje, że szczepionka jest dla niego dostępna, powinien się zaszczepić. Nie ma tu wyjścia" ocenił.

  W piątek szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk poinformował, że Państwowa Straż Pożarna oraz Ochotnicza Straż Pożarna zapewnią mieszkańcom mniejszych miejscowości, którzy mają ograniczoną mobilność, dojazd do punktów szczepień.

  We wtorek Rada Ministrów przyjęła Narodowy Program Szczepień, którego celem jest doprowadzenie w 2021 r. do odporności populacyjnej. Szczepionki na koronawirusa mają być darmowe, dobrowolne i dwudawkowe. Program przewiduje, że w pierwszej kolejności szczepienia otrzymają pracownicy sektora ochrony zdrowia, sanepidu i DPS-ów; po nich będą mogli zaszczepić się nauczyciele, żołnierze i seniorzy z domów opieki.

  Ps...Muller, Horban, Simon, Gut, etc wszystko bardzo "narodowe" nazwiska...Horban nie wie jak dopasować maseczkę do swojego nosa (za pomocą czerwonego paska) a już wie, że szczepionki są bezpieczne. Proponuję, aby tą osobą w blasku fleszy był sam pan genialny profesor. Horban powinien dostać wszystkie rodzaje szczepionki. Taki mądry, to niech zbiera żniwo swojego geniuszu. Po co ten Horban zaprasza na oddziały szpitalne skoro sami lekarze i pielęgniarki nie chcą się szczepić a są codziennie na oddziałach szpitalnych, jeleni szukają. Profesura nie jest od leczenia tylko od publikowania. To znaczy raz kolega go dopisze, drugi raz on kogoś dopisze do publikacji z których nic nie ma. A ludzi? A ludzi, pacjentów to oni mają w dupie chyba, że potrzebni im są do publikacji. Profesorów mamy najwięcej na świecie, uczelni wyższych mamy najwięcej na świecie, generałów mamy najwięcej na świecie, sędziów mamy najwięcej na świecie, urzędników itd itd. I żadnych wynalazków, patentów, armia w rozsypce bez amunicji, i nic nie działa prawidłowo. Ale wszystkiego mamy naj. I ja mam im zaufać?
 • Prezydent ucina wszelkie spekulacje: Oczywiście ja także poddam się szczepieniu na COVID-19
  Andrzej Duda odpowiedział na wcześniejszy wpis na Twitterze lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, który zwracając się do prezydenta napisał m.in., że także ozdrowieńcy powinni się zaszczepić. Oczywiście ja także poddam się szczepieniu na COVID-19 oznajmił Andrzej Duda.
 • @zadziwiony 18:50:10
  Lekarze nie chcą się szczepić. To chyba najlepsza rekomendacja dla osób, które wahają się ze szczepieniami. Lekarze jeżdżą na szkolenia koncernów farmaceutycznych, mają dostęp do szerszej informacji, czytają ulotki szczepionek, rozumieją często oznakowane w różne symbole sformułowania występujące w ulotkach. Pomimo całej tej wiedzy, nie chcą się szczepić. Tylko 10% wykazuje zainteresowanie szczepionką kowidową. 90% waha się lub nie chce się szczepić! To dramat dla całej propagandy farmaceutycznej. Pielęgniarka, która była jednym z pierwszych pracowników służby zdrowia, którzy zostali zaszczepieni na COVID-19 w mieście Chattanooga w stanie Tennessee zemdlała w telewizji na żywo po otrzymaniu szczepionki. Do zdarzenia doszło w zeszły czwartek. Kobieta, która pracuje w szpitalu przy pacjentach z zakażeniem wirusem grypopodobnym SARS-CoV-2, pozwoliła sobie zrobić publicznie szczepienie preparatem Pfizera. Po około 15 minutach od podania pierwszej dawki szczepionki mRNA udzielała wywiadu mówiąc o swoich motywacjach w związku z przyjęciem preparatu wygłaszała kolejne banały zachęcając w ten sposób ludzi do szczepień gdy nagle powiedziała, że czuje się dziwnie po czym osunęła się na ziemie.
 • @zadziwiony 18:50:10
  Mam nadzieję, że Polacy nie są aż tak głupimi i wytresowanymi baranami, że będą się szczepić. Szczepionką na wirusa który się mutuje, po co chyba żeby nam zdrowie zniszczyć za nasze pieniądze już pierwszy ochotnik szczepionkowy już jest na drugim świecie. W chicagowskim szpitalu wstrzymano szczepienia po tym jak po szczepieniu zachorowały 4 pielęgniarki. Widać, że lekarze myślą! Być królikiem doświadczalnym dla szczepionek genetycznych, to nie jest ciekawa perspektywa. Widać, że traktują świat poważnie. Bo na jesieni przyszłego roku mogą być już nowe mutacje. Traktowanie tej szczepionki jak panaceum na Nowy Świat jest co najmniej nieporozumieniem. Choroby istnieją, w tym COVID-19 prawdopodobnie też. Natomiast NA PEWNO nie ma „straszliwej światowej pandemii”. Osoby zmarłe „ponadplanowo”, to jest właśnie efekt „plandemii” i chorych procedur.

  A kto wciska nam”szczepionkę”? Pfizer- A.Boula, drTal Zaks(Ben Gurion Univ.Neveg) -Moderna. Astra Zeneca- A.Pillard.(Izraelski instytut broni biologicznej). M.Dolset-szef Pfizera. Wszyscy narodowości pejsatej.

  https://wprawo.pl/dyrektorzy-pfizera-nie-beda-wpychac-sie-w-kolejke-po-szczepionke-na-covid-19/


  https://wprawo.pl/pilne-szczepionka-firmy-pfizer-nie-byla-badana-pod-katem-interakcji-z-lekami/

  NWO planowała na początku szczepić dzieci ale odstąpili na rzecz lekarzy i medyków A oni im środkowy palec pokazują.
  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26623170,pracownicy-szpitali-nie-zglaszaja-sie-do-szczepien-na-covid.amp

  Mam nadzieję, że pierwsi będą: żydzi Horban, Matyja, Sutkowski, Grzesiowski, Simon, Niedzielski, Morawiecki, Kraska, Szumowski, Cieszyński i Dworczyk nowiutkim świeżutkim Pfizerem o temperaturze -70C! K. Pan Simon pracował dla, a więc pobierał wynagrodzenie od kilku firm m.in. Pfizer i Bayer. Simon received consultancy from AbbVie, Gilead, Merck,Alfa-Wassermann,Novartis,Lilly, and Bayer and also acquired research funding from AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept, and Pfizer.

  Deklaracja konfliktu interesów: Dorota Zarębska ‐ Michaluk i Krzysztof Simon byli konsultantami i sponsorowali wykłady firm AbbVie, Gilead i Merck. Jerzy Jaroszewicz był konsultantem firm AbbVie, Gilead i Roche i jest mówcą dla firm AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED. CS. Krzysztof Simon był konsultantem firm AbbVie, Gilead, Merck, Alfa-Wassermann, Novartis, Lilly i Bayer, a także pozyskał fundusze na badania od firm AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept i Pfizer. Krzysztof Tomasiewicz otrzymał konsultacje od firm AbbVie, Alfa Wasserman, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche oraz fundusze na badania od firm AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck i Roche. Aleksander Garlicki otrzymał konsultacje od firm AbbVie, Bristol-Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche i Sanofi Pasteur oraz fundusze na badania od firm Amgen, Janssen i Pfizer. Ewa Janczewska otrzymała doradztwo od firm AbbVie, Gilead oraz finansowanie badań od firm AbbVie, Allergan, Gilead, Janssen, Merck i Roche. Dorota Dybowska otrzymała wykład sponsorowany od Roche. Waldemar Halota uzyskał konsultacje od firm AbbVie, BMS, Gilead, Janssen, Merck, Roche, a także pozyskał fundusze na badania od firm AbbVie, Gilead i Roche. Małgorzata Pawłowska otrzymała konsultacje od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche oraz pozyskała fundusze na badania od firm AbbVie, Gilead i Roche. Włodzimierz Mazur otrzymał konsultacje od firm AbbVie, Gilead, Merck oraz fundusze na badania od firm AbbVie, Gilead i Janssen. Agnieszka Czauż ‐ Andrzejuk otrzymała dofinansowanie na badania od firm AbbVie i Merck. Hanna Berak otrzymała konsultacje od Gilead i sponsorowała wykłady firm Abbvie, Gilead i MSD. Łukasz Socha konsultował się z BMS. Jakub Klapaczyński otrzymał sponsorowane wykłady z Gilead. Anna Piekarska otrzymała konsultacje od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche. Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie. Robert Flisiak otrzymał finansowanie na konsultacje i badania od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche. Teresa Belica ‐ Wdowik otrzymała konsultacje od Gilead oraz fundusze na badania i konsultacje od firmy AbbVie. Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie. Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek ‐ Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska ‐ Warzecha i Łukasz Laurans nie zgłaszają konfliktu interesów. Robert Flisiak otrzymał finansowanie na konsultacje i badania od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche. Teresa Belica ‐ Wdowik otrzymała konsultacje od Gilead oraz fundusze na badania i konsultacje od firmy AbbVie. Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie. Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek ‐ Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska ‐ Warzecha i Łukasz Laurans nie zgłaszają konfliktu interesów. Robert Flisiak otrzymał finansowanie na konsultacje i badania od firm AbbVie, Gilead, Merck i Roche. Teresa Belica ‐ Wdowik otrzymała konsultacje od Gilead oraz fundusze na badania i konsultacje od firmy AbbVie. Olga Tronina otrzymała konsultację od firmy AbbVie. Iwona Buczyńska, Beata Lorenc, Magdalena Tudrujek ‐ Zdunek, Marek Sitko, Paweł Pabjan, Andrzej Horban, Maria Blaszkowska, Beata Dobracka, Zbigniew Deroń, Jolanta Białkowska ‐ Warzecha i Łukasz Laurans nie zgłaszają konfliktu interesów.
  https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1111/jgh.14936


  W Polsce wedle art. 39 Konstytucji Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

  W krótkim okresie ostatnich dziesięciu miesięcy społeczeństwa na całym świecie zmieniły się nie do poznania. Prawa konstytucyjne zostały zawieszone. Protesty zakazane. Sprzeciw jest ocenzurowany. Władze przejęły kontrolę nad najbardziej intymnymi aspektami naszego życia Jesteśmy traktowani jak więźniowie w więzieniu, mówi się, kiedy jeść, spać, ćwiczy, przyznaje przywileje za dobre zachowanie.

  Obejrzyjcie koniecznie! Świetna debata na Korwin TV niezależnych ekspertów z różnych stron świata. Bez cienia wątpliwości ten specyfik niszczy płodność kobiet i mężczyzn oraz może powodować zgon przy następnej infekcji. Nie trzeba wyjaśniać żadnych wątpliwości. Skoro producent „leku” odpowiednio nie przetestował z braku czasu, i oficjalnie nie bierze za niego odpowiedzialności, to edukacja nie rozwieje żadnych obaw.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930